Prawo pracy Rzeszów - Najlepsi w 2021

Kancelarie Prawa Pracy w Rzeszowie, 2022

49 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Prawo pracy Rzeszów - Ranking Najlepsi 2022

Prawo pracy Rzeszów
Małgorzata Ś.

Jestem w pełni zadowolona z obsługi przez tę kancelarię. Zlecenia wykonywane solidnie, w terminie, nie mam żadnych uwag. Można liczyć na ich wiedzę, doradztwo, pomoc i dobry kontakt. Firma godna polecenia!

Więcej Specjalistów od Prawa Pracy z Rzeszowa

Agnieszka K.

Polecam Pana Mecenasa Witkowskiego. Doskonały i szybki kontakt, kompleksowe podejście do tematu. Szeroka wiedza, która pozwoli na optymalne rozwiązanie. Polecam 100%

Sabina C.

Współpraca z Panią Anią podczas przygotowań do sprawy jak i jej mężem który w sądzie mnie reprezentował była wspaniała! Ogromne zaangażowanie, niesamowity kontakt z klientem, pomoc i wsparcie to jest to czego każda inna kancelaria powinna się od nich uczyć! To nie tylko adwokaci, a też przemili i przesympatyczni ludzie! Sprawa wygrana, jak najwięcej takich wygranych im życzę, bo na to zasługują, jeszcze raz Wam bardzo ale to bardzo dziękuję🙂

Andrzej S.

Z czystym sumieniem polecam tę kancelarię pełen profesjonalizm. Znakomite podejście do klienta i co najważniejsze w tej kancelarii liczy się przede wszystkim chęć pomocy drugiemu człowiekowi a nie jak bywa zazwyczaj gdzie indziej przede wszystkim chęć zarobku ...bardzo dziękuję za pomoc.

Iza P.

Pani Maria ma dużą wiedzę, którą w sposób klarowny się dzieli. Pomagała mi w sprawie spadkowej. Wykazała się dokładnością i punktualnością, co bardzo cenię. Dodatkowo jest miła w kontakcie, dzięki czemu omawianie trudnych kwestii przebiegało w dobrej atmosferze. Polecam.

Tomasz C.

Pani mecenas Marta Czarna to sumienna, konkretna i co najważniejsze skuteczna. Moją sprawę prowadziła z dużym zaangażowaniem i profesjonalizmem. Polecam.

Dołącz do naszych Specjalistów od Prawa Pracy w Rzeszowie

Działasz na rynku jako Specjalista od Prawa Pracy i szukasz nowych Klientów z Rzeszowa lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Marek C.

Miałem problemy ze swoim pracodawcą. Od adwokata uzyskałem poradę, w której zwrócił mi uwagę na kwestię których wcześniej nawet nie zauważałem. Profesjonalizm i zaangażowanie w sprawę. Polecam! Marek C.

Jacek M.

Bardzo dobry Prawnik, profesjonalny w każdym calu. Polecam wszystkim, którzy szukają fachowej pomocy prawnej. Dziękuję Panu Mecenasowi za pełne zaangażowanie.

Krystian T.

Polecam. Współpraca przebiegła pomyślnie. Pracownicy rzetelni, kompetentni i zaangażowani. Udzielona przez kancelarię opinia w mojej sprawie była w pewni wyczerpująca i zrozumiała.

PHU OLIMPEK SP. Z O.O.

Jesteście mega profesjonalnym biurem. Bardzo szybko działacie. Dziękuję za pomoc w rozwiązaniu skomplikowanych przypadków pracowniczych. Miło było przekazać akta pracownicze prowadzone przez Wasze biuro, które to prowadziliście z ogromnym zaangażowaniem. Listy płac zawsze sporządzone przed czasem. Nigdy nie było problemu, jeśli coś trzeba było skorygować. Stworzenie bazy danych pracowników i naliczenie im wynagrodzenia zgodnie z kartami pracy dla 60 osób zajęło wam dwa dni, to nie lada wyczyn. Dziękuję całemu personelowi.

Agnieszka L.

Konsekwencja w działaniu oraz to iż, Pani mecenas jest "pod telefonem"

Kancelaria Radcy Prawnego Sławomir Jóźwik

 • Rzeszów
Maria K.

Sprawa o rozwód z orzeczeniem o winie i alimenty. Pan Mecenas Sławomir Jóźwik prowadził moją sprawę w sposób fachowy i rzetelny. Udzielona pomoc była szybka, a mojej sprawie poświęcono odpowiednio dużo ilość czasu, zabezpieczając moje interesy pod każdym względem. Jestem bardzo zadowolona z jego pracy i z całą odpowiedzialnością mogę każdemu polecić jego osobę!

KANCELARIA ADWOKACKA ADW. DAMIAN MURDZA

 • Rzeszów
Lidia M.

Pan Mecenas szybko i sprawnie poprowadził moją sprawę. Jestem z niego niezwykle zadowolona. Bardzo polecam.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Wojciech Majka

 • Rzeszów
Daniel G.

Pan. Adw. Wojciech Majka jest profesionalistą. Prowadził mi kilka spraw, wszystkie zakończyły się sukcesem, najbardziej mi się podobała sprawa budowlana z Wójtem :) najlepsze jest też to że można opowiedzieć swój problem, a Pan Wojciech to przeanalizuje i powie otwarcie i szczerze co z tym można zrobić, naprawdę serdecznie polecam, na pewno skorzystam ponownie, jeśli w przyszłości będę miał jakiekolwiek sprawy.

Kancelaria Adwokacka Lewandowski Rut Rychter i Partnerzy

 • Rzeszów
Jacek K.

Szybka i fachowa pomoc, jaką uzyskałem od mec. Wojciecha Ruta pozwoliła min na unikniecie poważnych problemów. Polecam tę kancelarię, usługa warta swojej ceny.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Justyna Kmiotek-Pietryga

 • Rzeszów
Karolina K.

Korzystałam z pomocy Pani mecenas w skomplikowanej sprawie rozwodowej. Sprawa zakończyła się dla mnie pełnym sukcesem. Otrzymałam alimenty w takiej wysokości w jakiej chciałam. Pani mecenas jest miłą osobą, a przy tym doskonałym specjalistom w rozwodach. Polecam z czystym sumieniem.

Kancelaria Prawna NB Legal - Adwokat Nikoletta Bielut

 • Rzeszów
Michał P.

Polecam w 100%. Kancelaria prowadziła dwie sprawy 1 - sprawa podziału majątku 2 - sprawa rozwodowa. W obydwu przypadkach sukcesy i mogę powiedzieć że dobrze że trafiłem akurat do tej Kancelarii.

Kancelaria Adwokacka Arkadiusz Słupek

 • Rzeszów
Joanna R.

Jestem bardzo zadowolona z usług kancelarii. Tworzą ją ludzie z pasją, którzy są kompetentni i wykazują się pełnym profesjonalizmem pod każdym względem. Do spraw podchodzą z pełnym zaangażowaniem oraz indywidualnie do każdego klienta, wybierając dla niego najbardziej optymalne rozwiązania.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Ewa Kojder

 • Rzeszów
Maciej S.

Kompletna i profesjonalna pomoc prawna. Niesamowita wiedza, rzetelność, zaangażowanie, kultura osobista, profesjonalizm i skuteczność! Jestem bardzo wdzięczna za okazałą pomoc. Polecam

Kancelaria Radcy Prawnego Ewelina Sołtys

 • Rzeszów
High Voltage Solutions Seweryn Kościółek

Usługi prawne na najwyższym poziomie. Kancelaria godna polecenia. Usługi zrealizowane profesjonalnie i na czas.

Stelmach Kancelaria Adwokacka

 • Rzeszów
Ewa P.

Pan Bartosz Stelmach to bardzo dobry adwokat. Jego praca to pełen profesjonalizm, zaangażowanie i rzetelność, a przy tym serdeczny i miły człowiek. Polecam wszystkim gorąco.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Krzysztof Dolot

 • Rzeszów
Daniel K.

Dolot to kancelaria, którą zawsze polecam moim znajomym, ponieważ sam korzystałem z ich usług dwukrotnie i za każdym razem sprawa miała szybki i satysfakcjonujący dla mnie finał. Z punktu widzenia osoby nie posiadającej wiedzy prawniczej bardzo ważne jest dla mnie to, że mecenasi z tej kancelarii dbają o to, aby wyjaśnić klientowi przepisy dotyczące jego sprawy i przedstawić mu wszystkie możliwe rozwiązania.

Kancelaria Adwokacka adwokat Karol Draus

 • Rzeszów
Agnieszka M.

Osobiste zaangażowanie w zleconą sprawę, a nie praktyka wysyłania zmienników na rozprawy, z czym spotkałam się u innych adwokatów. Polecam serdecznie!

LEGAL.F KANCELARIA Paulina Fiejdasz Radca Prawny

 • Rzeszów
Sylwia O.

Prowadzona sprawa zakończyła się sukcesem. Pani Paulina w sposób profesjonalny zajęła się mną, zapewniając pełne wsparcie na każdym etapie postępowania. Polecam.

Kancelaria Adwokacka

 • Rzeszów
Kuba Z.

Doskonała współpraca, profesjonaliści w każdym calu. Polecam.

Tokarczyk i Partnerzy Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów

 • Rzeszów

Nasza Kancelaria w obecnej formie funkcjonuje na rynku od 10 lat. W tym czasie obsłużyliśmy ponad 4 tysiące zleceń. Nie specjalizujemy się w windykacji należności, sprawach frankowiczów czy odszkodowawczych nie dlatego, że są dla nas za trudne ale dlatego, że to kategorie które nie stanowią dla dobrego prawnika większego wyzwania. Specjalizujemy się w prawie i doradztwie gospodarczym, sprawach skomplikowanych, fuzjach, przekształceniach i szeroko rozumianej obsłudze prawnej podmiotów gospodarczych. W naszej pracy posługujemy się własnymi rozwiązaniami informatycznymi. Zapraszamy do współpracy.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Justyna Kawalec

 • 35-302 Rzeszów

Kancelaria Adwokacka Kawalec, prowadzona przez adw. Justynę Kawalec oraz adw. Krzysztofa Kawalec, świadczy kompleksową obsługę prawną zarówno na rzecz klientów indywidualnych jak i podmiotów gospodarczych. Kierując się zasadami etyki zawodowej, w sposób profesjonalny i z najwyższym zaangażowaniem rozwiązujemy problemy prawne naszych Klientów. Usługi świadczone przez naszą Kancelarię polegają przede wszystkim na doradztwie prawnym dostosowanym do indywidualnych potrzeb Klienta oraz okoliczności każdej sprawy. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu chronimy interesy naszych Klientów w sposób wszechstronny i fachowy. Podejmujemy się reprezentacji naszych Klientów przed sądami, organami ścigania, a także organami i instytucjami administracji

Kancelaria Adwokacka Nicola M. Korytko

 • Rzeszów

Kancelaria Adwokacka Nicola M. Korytko świadczy usługi w zakresie kompleksowej obsługi prawnej firm, klientów indywidualnych, organów administracji publicznej oraz instytucji pozarządowych. Kancelaria specjalizuje się głównie w prowadzeniu spraw z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, gospodarczego, prawa spółek oraz spraw o stwierdzenie nieważności małżeństwa. W Kancelarii prowadzone są także sprawy z zakresu prawa karnego, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych oraz prawa administracyjnego.

Radca Prawny Magdalena Wrotny

 • Rzeszów

Kancelaria Radcy Prawnego Magdalena Wrotny oferuje kompleksową pomoc prawną dla klientów indywidualnych, przedsiębiorców oraz organizacji pozarządowych. W ramach świadczonej pomocy prawnej Kancelaria reprezentuje klientów w sprawach przed sądami powszechnymi i administracyjnymi, organami administracji oraz innymi instytucjami. Kancelaria udziela porad prawnych, opracowuje opinie prawne, sporządza wnioski, pozwy i pisma procesowe, umowy handlowe, regulaminy wewnętrzne, wytyczne i polityki, przeprowadza windykację należności oraz wspiera w negocjacjach z kontrahentami oraz w mediacjach. Kancelaria działa zgodne z zasadami etyki zawodowej, zawartymi w Kodeksie Etyki Radców Prawnych. We wszystkich prowadzonych sprawach zachowuje

Kancelaria Adwokacka Dominika Partyńska-Małacha

 • Rzeszów

Jestem adwokatem z bogatym doświadczeniem w sferze spraw z zakresu prawa pracy. Przez wiele lat współpracowałam z przedsiębiorcami - zarówno małymi firmami, jak i korporacjami zatrudniającymi setki osób. W tym zakresie wspierałam od strony prawnej procesy kadrowe związane z zatrudnianiem (sporządzanie dokumentów związanych z zatrudnieniem, konstruowanie umów o pracę, zakresów obowiązków, umów o zakazie konkurencji, kontraktów managerskich, konsultacje prawne w zakresie dokumentacji BHP, audyt akt osobowych, zmiana warunków zatrudnienia, udzielanie kar porządkowych, powierzanie pracownikom innej pracy i in.) i zwalnianiem pracowników (sporządzanie dokumentów wypowiedzeń, zwolnień dyscyplinarnych, zwolnień pracowników długotrwale

Kancelaria Radcy Prawnego Anna Bonowicz-Gniewek

 • Rzeszów

Kancelaria świadczy kompleksowe usługi w zakresie prawa rodzinnego, cywilnego, gospodarczego, administracyjnego, karnego. Świadczymy usługi na terenie całego województwa podkarpackiego, jak również na terenie całego kraju. Na nasze usługi składają się: sporządzanie pozwów, wniosków, pism procesowych, opinii prawnych oraz zastępstwo procesowe na każdym etapie postępowania. Zapewniamy kompleksową obsługę podmiotów indywidualnych jak i biznesowych.

Kancelaria Prawna Adwokat Piotr Rupar

 • Rzeszów

Kancelaria Adwokacka w Rzeszowie prowadzona pod przewodnictwem jej właściciela Adwokata Piotra Rupara zrzesza szereg prawników świadczących usługi z zakresu prawa rodzinnego, spadkowego, cywilnego, gospodarczego i karnego. Nasze usługi obejmują zastępstwo procesowe przed sądami powszechnymi pierwszej i drugiej instancji oraz przez Sądem Najwyższym w Warszawie, sporządzanie zażaleń, apelacji oraz skarg kasacyjnych do Sądu Najwyższego w Warszawie, sporządzanie i analiza umów, porady, opinie i konsultacje prawne, także w formie telefonicznej oraz e-mail.

Kancelaria Radcy Prawnego Ewelina Lewandowska-Lewicka

 • Rzeszów

Jestem absolwentką Wydziału Prawa i Administracji na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. W 2019 roku ukończyłam aplikację radcowską przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Warszawie. Z kancelariami prawnymi jestem związana od 2013 roku. Doświadczenie zawodowe zdobyłam współpracując z kancelariami prawnymi w Warszawie. Od 2021 roku prowadzę własną kancelarię prawną w Rzeszowie. Moimi specjalizacjami są sprawy rozwodowe, rodzinne, cywilne i gospodarcze. Udzielam porad prawnych, konsultacji, świadczę pomoc prawną w ramach umowy dotyczącej zastępstwa procesowego przed sądami wszystkich instancji oraz w ramach stałej obsługi prawnej.

SKC LEGAL Kancelaria Radcy Prawnego Mateusz Setnik

 • Rzeszów

W naszym zespole posiadamy radców prawnych i adwokatów o różnych specjalizacjach co sprawia, iż nasza kancelaria jest w stanie zapewnić Tobie fachową, rzetelną i skuteczną obsługę prawną. Cechujemy się dyspozycyjnością i dbałością o dobro klienta. Nasi prawnicy oferują pomoc prawną w zakresie prawa cywilnego, karnego, spadkowego, ubezpieczeniowego, gospodarczego i rodzinnego. Udzielamy również porad i konsultacji mobilnie.

S.P. Oświata w Rzeszowie

 • Rzeszów

Na rynku usług szkoleniowych jesteśmy od 55 lat. Oferujemy kursy zawodowe i szkolenia z zakresu prawa pracy, księgowości, prowadzenia własnej działalności gospodarczej, obsługi klienta, opieki nad osobami starszymi i niepełnosprawnymi oraz dziećmi, dla sprzedawców, sekretarek, kursy bhp i p.poż i wiele innych. Ofertę prezentujemy na naszej stronie internetowej www.oswiata.rzeszow.pl Zapraszamy także na nasz profil na facebooku Oświata w Rzeszowie, gdzie zamieszczamy informacje na temat terminów rozpoczęcia kursów zawodowych, warsztatów oraz prezentujemy różne teksty edukacyjne i muzykę do posłuchania.

BWW Kancelaria Prawna

 • Rzeszów

Kancelaria oferuje pomoc doświadczonych prawników, profesjonalistów wyspecjalizowanych w różnych dziedzinach. Dzięki wielu latom praktyki w świadczeniu pomocy prawnej, oferujemy kompleksowe wsparcie merytoryczne i praktyczne w zakresie dochodzenia i ochrony roszczeń. Nasi profesjonalni prawnicy – adwokaci i radcowie prawni – oferują pełen wachlarz usług zarówno w sprawach prywatnych, jak i kwestiach biznesowych. Zadowolenie Naszych Klientów, to główne kryterium, którym się kierujemy w wykonywaniu obowiązków. Powierzając nam swoją sprawę, możesz liczyć na fachową pomoc i pełną informację o jej przebiegu i wszystkich czynnościach. Kancelaria zapewnia pomoc prawną profesjonalnych i doświadczonych prawników w zakresie prawa cywilnego, karnego,

Kancelaria Adwokacka adw. Andrzej Leszczak

 • Rzeszów

Dzień dobry. Moja kancelaria została założona w 1999r. Od samego początku swojej działalności zajmuję się w szczególności szeroko pojętymi sprawami odszkodowawczymi ( odszkodowania za błędy medyczne , odszkodowania w związku z wypadkami komunikacyjnymi , w związku z wypadkami w pracy , spory z firmami ubezpieczeniowymi na tle realizacji umowy ubezpieczenia i wypłat odszkodowań, itp ). Prowadzę również sprawy rodzinne ( alimentacyjne , rozwodowe , podziały majątku), karne oraz gospodarcze ( spory pomiędzy podmiotami gospodarczymi , windykacja należności) . Zapraszam do kontaktu z moją kancelarią. Adw. Andrzej Leszczak

Kancelaria Radcy Prawnego ANNA GOTKOWSKA

 • Rzeszów

Radca prawny oferujący rzetelną i sprawną obsługę prawną osób fizycznych, przedsiębiorców, stowarzyszeń, fundacji oraz podmiotów administracji publicznej. Występuje jako pełnomocnik w postępowaniach sądowych. Ponadto od kilkunastu lat jest szkoleniowcem z zakresu prawa pracy, prawa ochrony danych osobowych i prawa instytucji kultury. Współpracuje z wydawnictwami prawniczymi jako autorka praktycznych tekstów dotyczących wielu dziedzin prawa. Jest autorką kilku publikacji książkowych z zakresu prawa medycznego, prawa pracy i prawa instytucji kultury.

Mentor Group sp. z o.o. - Tomasz Jachyra

 • Rzeszów

Niezależnie od tego, czy bierzesz rozwód, rozpoczynasz własną działalność gospodarczą, czy masz do czynienia ze sprawami spadkowymi, pomoc prawna może być nieoceniona. Kluczem do skutecznego rozwiązania sprawy sądowej jest wybór odpowiedniego prawnika, któremu można będzie zaufać.

Kancelaria Adwokacka adwokat Patrycja Goździewska

 • Rzeszów

Moja Kancelaria oferuje Państwu usługi profesjonalnych i kreatywnych adwokatów, nastawionych na rozwiązywanie Państwa problemów biznesowych i indywidualnych. Jesteśmy ukierunkowani na fachowe udzielanie pomocy prawnej, podatkowej, działając na rzecz osób fizycznych jak i wszelkiego rodzaju firm, osób fizycznych prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą, spółek osobowych, w tym spółek cywilnych, jawnych, partnerskich, komandytowych oraz podmiotów posiadających osobowość prawną takich jak spółki z o.o., fundacje, stowarzyszenia. Zawsze wykonujemy swoje obowiązki z najwyższą starannością. Zapewniamy całkowitą poufność powierzanych nam informacji. Do Twojej dyspozycji oddajemy naszą wiedzę, doświadczenie i zaangażowanie. Wykorzystaj to!

KANCELARIA PRAWNA TMH - ADWOKAT RZESZÓW

 • Rzeszów

Zapraszamy do skorzystania z usług naszej kancelarii prawnej. Świadczymy kompleksowe usługi prawne dla osób fizycznych i przedsiębiorców. Mamy szeroki wachlarz usług i zajmujemy się między innymi: kredytami frankowymi, sprawami rodzinnymi i majątkowymi, prawem pracy, prawem upadłościowym i restrukturyzacyjnym, polisolokatami. Mamy zespół doświadczonych prawników, którzy zapewniają rzetelne podejście do każdej z prowadzonych spraw. Zajmujemy się m.in prawem karnym, gospodarczym, cywilnym czy skarbowym. Jeżeli chcesz poznać bliżej ofertę, wejdź na: https://ktmh.pl

Kancelaria - Adwokat Rzeszów

 • Rzeszów

Kancelaria adwokacka w Rzeszowie to usługi prawne w bardzo szerokim zakresie. Kancelaria działa w Rzeszowie, jak również w innych rejonach Polski. Adwokaci kancelarii świadczą usługi m.in w zakresie prawa: administracyjnego, medycznego, upadłościowego, własności intelektualnej, rodzinnego, cywilnego, karnego. Kancelarię stanowią najlepsi prawnicy z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu różnych spraw. Pomoc prawna dotyczy także spraw z zakresu prawa europejskiego. Prawnicy mają szeroką wiedzę prawniczą. Informacje: https://adwokatrzeszow24.pl/

Kancelaria Radcy Prawnego Agnieszka Rejman

 • Rzeszów

Kancelaria Radcy Prawnego Agnieszka Rejman świadczy kompleksowe usługi prawne zarówno dla podmiotów gospodarczych, jak i osób fizycznych.Pomoc prawna wykonywana jest przez radcę prawnego Agnieszkę Rejman posiadającą kilkuletnie doświadczenie w zakresie obsługi prawnej osób fizycznych, podmiotów gospodarczych, jak i podmiotów publicznych. Zakres usług Kancelarii obejmuje m.in.: prawo cywilne, prawo gospodarcze, prawo pracy i ubezpieczeń społecznych oraz prawo administracyjne.

Kancelaria Adwokacka jakubowskazawada.com

 • Rzeszów

Kancelaria Adwokacka adwokat Agnieszka Lemiechowicz

 • Rzeszów

Kancelaria Radcy Prawnego Anna Ziobro

 • Rzeszów

Kancelaria Radcy Prawnego Dominika Cząstka

 • Rzeszów

Kancelaria Radcy Prawnego Monika Kujawska

 • Rzeszów

Arkuszewski Krzysztof Radca Prawny

 • Rzeszów

Ranking Specjalistów od Prawa Pracy obejmuje również takie miejscowości jak: Rzeszów, Krasne, Matysówka, Bzianka, Rudna mała. więcej...
Jaki rodzaj usługi Cię interesuje?