Prawo pracy Łódź - Najlepsi w 2022

Kancelarie Prawa Pracy w Łodzi, 2022

116 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Prawo pracy Łódź - Ranking Najlepsi 2022

Już 116 Specjalistów od Prawa Pracy z Łodzi złożyło 55693 ofert naszym zleceniodawcom. Wybranie specjalisty od prawa pracy może okazać się dużym wyzwaniem. Gdzie w takim razie szukać zaufanego specjalisty? Poniżej przedstawiamy ranking najlepszych Specjalistów od Prawa Pracy w 2022 r. z Łodzi.

Prawo pracy Łódź
Krzysztof T.

Współpraca na najwyższym poziomie. Jestem bardzo zadowolony i polecam tego adwokata. Do tego Pan Łukasz to bardzo miła i serdeczna osoba która wie co robi.

5.0 (86 opinii)
Daniel K.

Profesjonalne podejście do klienta, prosty i zrozumiały język, super kontakt i współpraca.

5.0 (3 opinie)
Rafał B.

Bardzo dobry kontakt, pomocny. Odpowiedz uzyskałem na każde pytanie. Kancelaria godna polecenia.

5.0 (125 opinii)
Kinga J.

Mecenas Maciej bardzo pomógł mi w mojej sprawie, która była bardzo trudna, także mogę polecić z czystym sumieniem tą kancelarię. Świetne podejście do klienta.

5.0 (56 opinii)
Teresa R.

Pani prawnik Marta Gomola jest szalenie miłą osobą. W sposób jasny i przejrzysty wytłumaczyła mi jakie kroki prawne zostaną podjęte by moja sprawa została jak najlepiej rozwiązana. Jestem dobrej myśli, ale do końca rozwiązania problemu jeszcze długa droga. Póki co idziemy z Panią Martą razem.

5.0 (13 opinii)

6. i-Legal

Marzenna N.

Moja sprawa była nietypowa. Pracodawca odmówił wypłaty świadczeń po zmarłym mężu. Dzięki zaangażowaniu Pani Mecenas Miklewskiej i całego zespołu Kancelarii "Pilawska" sprawa nie będzie skierowana na drogę sądową, pracodawca wypłaci należne świadczenia. Dziękuję za profesjonalne podejście.

5.0 (11 opinii)
Magdalena G.

Jestem bardzo zadowolona z usług tej kancelarii, a w szczególności z współpracy z Panem Markiem. Szybka bezproblemowa pomoc, doradztwo, zaangażowanie oraz podpowiedź co do wykorzystania możliwości dotyczącej mojej sprawy. W razie konieczności skorzystania z usług prawnika, na pewno wrócę do Pana Mecenasa i tym samym polecam innym osobom szukających rzetelnego rozwiązania swoich spraw.

5.0 (9 opinii)
Krystyna G.

Mecenas dr Robert to młody geniusz. Posiada cechy, które powinien mieć każdy dobry prawnik. Jego zaleta to 7 podstawowych zasad które przemawiają i przekonują każdego człowieka, potrzebującego ochrony prawnej. 1) Dobre umiejętności komunikacyjne. Prawnicy muszą być ustni, mieć dobre umiejętności komunikacji pisemnej, a także być dobrymi słuchaczami. 2) Samoświadomość. 3) Umiejętność analityczna. 4) Umiejętności badawcze. 5) Umiejętności ludzi: komunikatywny, otwarty, szczery. 6) Wytrwałość, doprowadza sprawę do końca. 7) Kreatywność. Zawsze ma alternatywne rozwiązania danej sprawy. Z pełna odpowiedzialnością polecam Mecenasa dr R. Traskowskiego, ponieważ mam dobre doświadczenie i jestem w pełni zadowolona z naszej

5.0 (5 opinii)
Wood’n’Wool

Szczerze polecam usługi tej kancelarii: mec. Ewa jest rzeczowa, kompetentna i zaangażowana w prowadzoną sprawę. To samo można powiedzieć o mec. Adrian. Polecam!

5.0 (4 opinie)
Glasstory

Bardzo pozytywnie oceniam współpracę z Panem Mecenasem. Przede wszystkim zajął się sprawą szybko i dokładnie. Udziela precyzyjnych odpowiedzi i porad w momencie, w którym osoba nie znająca się na przepisać tak dobrze, potrzebuje informacji i uspokojenia emocji. Zawsze jest do dyspozycji i przekazuje pozytywną energię co daje wiarę w wygranie sprawy :)

5.0 (3 opinie)

Więcej Specjalistów od Prawa Pracy z Łodzi

Emilia W.

Pani Mecenas obsługuje naszą firmę. Zawsze można na Nią liczyć, przede wszystkim jest profesjonalistką, ale - co ważne - pozostaje z nami w stałym kontakcie i nie zostawia nas bez pomocy. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy i polecamy.

5.0 (9 opinii)
Hubert W.

Serdecznie polecam kancelarię, Pan Mecenas prowadzi sprawy profesjonalnie i skutecznie. Bardzo dobry kontakt z mecenasem, który zrozumiale tłumaczy sprawę i przedstawia wszystkie możliwości. Dodatkowo Pan Mecenas to bardzo miła i empatyczna osoba, która potrafi wysłuchać i zrozumieć klienta. Polecam!

5.0 (8 opinii)
Piotr B.

Spotkanie z Panią mecenas w skali od 1 do 5 oceniam na 4+. Miła atmosfera, rzeczywiście można odnieść wrażenie, że rozmawia się z dobrą koleżanką z lat szkolnych (studenckich). Uważam, że trafiłem na odpowiednią osobę, która pomoże mi zawalczyć o swoje.

5.0 (11 opinii)
Łukasz J.

Jestem bardzo zadowolony z pomocy, mój problem został rozwiązany. Jasno i klarownie wytłumaczono mi jak będziemy postępowali. Panowie bardzo kontaktowi i konkretni. Świetnie się współpracowało. Jestem wdzięczny i polecam.

5.0 (20 opinii)
Grzegorz Ś.

Profesjonalne prowadzenie sprawy od samego pierwszego kontaktu do końca sprawy przed sądem. Cel został osiągnięty. Bardzo polecam. Grzegorz

5.0 (10 opinii)

Dołącz do naszych Specjalistów od Prawa Pracy w Łodzi

Działasz na rynku jako Specjalista od Prawa Pracy i szukasz nowych Klientów z Łodzi lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Eliza J.

Pan mecenas Cyrański reprezentował mnie w procesie przeciwko mojemu pracodawcy. Zostałam zdegradowana w pracy, wypowiedziano mi warunki zatrudnienia i przeniesiono na niższe stanowisko, mimo że zawsze bardzo dobrze wykonywałam swoje obowiązki. Pan mecenas Cyrański udowodnił przed sądem, że przyczyna przeniesienia mnie na inne stanowisko była fikcyjna. Działał bardzo aktywnie i profesjonalnie. Dzięki temu sąd przywrócił mnie na dotychczasowe stanowisko, na którym pracuję do dziś. Cieszę się, że wybrałam wtedy właśnie mecenasa Cyrańskiego.

5.0 (16 opinii)
Kasia O.

Z uwagi na fakt, że termin do wniesienia odwołania od decyzji MOPS był bardzo krótki zależało mi na szybkiej współpracy. Dzięki zaangażowaniu Pani Mecenas wszystko udało się z czego jestem bardzo zadowolona.

5.0 (1 opinia)
Dorota N.

Profesjonalna poradami miła p.Radca .Dziękuję

5.0 (1 opinia)
Cezary P.

Mecenas prowadził sprawę o mobbing w miejscu, w którym pracowałem. Na początku myślałem, że nic się z tym nie da zrobić, ale pan Wawrzyniec szybko nadał bieg sprawom. Po pierwsze, wystosował pismo, że idę do sądu. Po drugie, pomógł mi w zbieraniu dowodów, nakłonił koleżankę do zeznań przeciw pracodawcy. Potem już tylko świetnie prowadził sprawę w sądzie, zadając konkretne pytania. Cieszę się, że wpadłem na niego, bo to dobry adwokat.

5.0 (198 opinii)
Dawid W.

Polecam usługi kancelarii. Zaskakująco rzetelne i profesjonalne podejście do każdej sprawy, bądź to zwykła konsultacja czy rozprawa. Najbardziej zaskakuje indywidualne traktowanie każdego klienta: potrafią dodać otuchy i zmotywować do dalszej walki, kiedy brakuje już sił i wiary w sprawiedliwość. Bardzo miła współpraca, a w jej wyniku - wygrana sprawa.

5.0 (158 opinii)

Kancelaria Adwokacka Adwokat Paulina Kubera

 • Łódź
Sylwia D.

Z całego serca polecam Kancelarię Adwokacką Pani Pauliny. Sto procent skuteczności i profesjonalizm na najwyższym poziomie, komunikacja wzorowa. Pomoc nie tylko prawna, ale również ogromna empatia i zrozumienie, Pani Paulina sprawiła, że moje problemy, zakończyły się dla mnie pozytywnie. Serdecznie polecam.

5.0 (6 opinii)

Adwokat Piotr Szybka Kancelaria Adwokacka Chróścielewska & Chróścielewski

 • Łódź
Tomasz P.

Dziękuję adwokatowi za możliwość skorzystania z jego rzetelnej porady prawnej. Po przeanalizowaniu mojej sprawy podzielił się ze mną swoją wiedzą i doświadczeniem. Konsultacja była nieocenioną pomocą na drodze do zrozumienia mojego problemu. Umożliwiła mi świadome podjęcie następnych kroków w celu jego taktycznego rozwiązania. Bardzo dziękuję za udzieloną pomoc.

5.0 (155 opinii)

"KLIMKOWSKI" Igor Klimkowski ADWOKAT

 • Łódź
Marianna Z.

Jeśli szukacie adwokata, który ma wiedzę i profesjonalne podejście do klienta to pan mecenas Igor będzie najlepszym wyborem. Z jego usług korzystałam wiele razy i za każdym razem byłam bardzo zadowolona, to fachowiec, który wkłada serce w swoją pracę. U nikogo innego nie spotkałam się z tak profesjonalnym podejściem do klienta.

5.0 (86 opinii)

Sęczkowski Synal Legal Group Kancelaria Radców Prawnych sp.p.

 • Łódź
Patrycja S.

Rozmowy przebiegły sprawnie. Już w czasie samej rozmowy telefonicznej dowiedziałam się jakie kroki prawne mogę wykonać w mojej sprawie . Pracownik był uprzejmy nie wydawał się znudzony jak to nieraz bywa w czasie takiej rozmowy zwłaszcza przez telefon. Odpowiadał konkretnie sposób zrozumiały na moje pytania . Nie było to masło maślane jak to nieraz bywa. Wydawał się że naprawdę chce mi pomóc a chyba wówczas było to dla mnie ważne. Koszty też nie były wygórowane. Wcześniej na słowo prawnik i kancelaria wyobrażałam sobie niebotyczne sumy możliwe tylko dla bogatych.Mile się zaskoczyłam Okazuje się że wersja dla biedniejszej części naszego społeczeństwa jednak istnieje. Cud. Polecam kancelarię, bo warto.

5.0 (4 opinie)

Kancelaria Adwokacka Adwokat Ewelina Kołek

 • Łódź
Łukasz G.

Korzystałem z pomocy prawnej w sprawie zachowku i związanej z najmem mieszkania. W wielu drobnych sprawach tez się konsultowałem. Kontakt z Panią mecenas można nawiązać natychmiast. Wiem, że robi wszystko z korzyścią dla klienta. Ceny usług nie są wygórowane jak na adwokata.

5.0 (3 opinie)

Kancelaria Prawna Ad Eventum Radca Prawny Tomasz Jendrasiak

 • Łódź
Roman F.

Specjalizuję się w prowadzeniu szeroko rozumianych spraw podatkowych i karno-skarbowych, z reprezentacją przedsiębiorców w toku kontroli prowadzonej (zapowiadanej) przez urzędy skarbowe, celno-skarbowe, ZUS, oraz inne służby i inspekcje, włącznie z późniejszą reprezentacją przed sądami administracyjnymi i sądami ubezpieczeń społecznych. Zajmuję się też sprawami gospodarczymi (biznes-biznes), upadłościowymi i restrukturyzacyjnymi oraz reprezentowaniem pracodawców przed sądami pracy w sporach z pracownikami. Ponadto, z uwagi na wcześniejszą wieloletnią pracę w organach ścigania, zajmuję się obronami w sprawach karnych (prokuratura, Policja, sąd), w tym w przedmiocie tymczasowego aresztowania, oraz sprawami z zakresu prawa karnego wykonawczego (odroczenie, przerwa, przedterminowe warunkowe zwolnienie). Zapraszam do korzystania z moich usług.

5.0 (8 opinii)

Kancelaria Radcy Prawnego Anna Kołata

 • Łódź
Renata G.

Z usług Kancelarii korzystam w sprawach windykacyjnych. Gorąco polecam ze względu na profesjonalizm, szybki kontakt, wysokie zaangażowanie i skuteczność.

5.0 (5 opinii)

Kłosiński Bulesowski Adwokaci sp. p.

 • Łódź
Daniel P.

Pełen profesjonalizm, polecam, 100% skuteczności

5.0 (1 opinia)

MFK Doradztwo i Windykacja sp. z o.o.

 • Łódź
Andrzej G.

Oferujemy rzetelne i profesjonalne dochodzenie roszczeń z tytułu uszkodzenia ciała i kosztów leczenia na skutek wypadków komunikacyjnych czy potknięć na nierównych, oblodzonych chodnikach. Bez opłat wstępnych,zastępstwo prawne profesjonalnego pełnomocnika w osobie radcy prawnego. Wynagrodzenie zależy wyłącznie od tego jak wysokie świadczenie dla Państwa uzyskamy a prowizja pobierana jest dopiero po wypłacie świadczenia przez Ubezpieczyciela.

5.0 (1 opinia)

"KLIMKOWSKI" Igor Klimkowski ADWOKAT Adwokat rozwodowy

 • Łódź
Patrycja M.

Pan mecenas Igor to zdecydowanie osoba godna polecenia. Jest to adwokat rzetelny, a przede wszystkim bardzo skuteczny. Na dodatek każdy kontakt z nim jest osobisty, co dla mnie bardzo plusuje. Polecam serdecznie usługi i dziękuję za załatwienie moich spraw.

5.0 (22 opinie)

Kancelaria Adwokacka Adwokat Agata Swat-Marciniak

 • Łódź
Zbigniew K.

Bardzo rzetelna porada. W zrozumiały sposób wytłumaczone możliwości w mojej sprawie. Duża pomoc w rozwiązaniu mojego problemu. Z całą pewnością Pani Adwokat Agata jest prawnikiem godnym polecenia.

5.0 (1 opinia)

Rębowski & Kosela Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych

 • Łódź
Krystian D.

Witamy na stronie poświęconej naszej Kancelarii. Priorytetem jest dla nas satysfakcja Klienta. Próbujemy osiągnąć ją w oparciu o obustronne zaufanie i jasne zasady współpracy. Zakres świadczonych usług dostosowujemy do indywidualnych potrzeb i oczekiwań Klienta. Kancelaria świadczy pomoc prawną zarówno na rzecz klientów indywidualnych, jak i podmiotów gospodarczych. Współpraca może przyjąć formę prowadzenia konkretnej sprawy, wykupienia abonamentu prawniczego lub stałej obsługi prawnej. Przedmiot działalności kancelarii obejmuje w szczególności: - prawo cywilne i postępowanie cywilne - prawo gospodarcze - prawo transportowe, przewozowe - sprawy o zapłatę, windykacja należności - odszkodowania(wypadki komunikacyjne, inne zdarzenia losowe, za słupy, rury ciepłownicze, wypadki przy pracy) - prawo spadkowe, m.in. spadki, testamenty, zachowki - prawo karne i postępowanie karne - tematykę nieruchomości, w tym: zasiedzenie, zniesienie współwłasności, służebności, doradztwo przy wycenienie nieruchomości - obsługa prawna fundacji, stowarzyszeń, organizacji pożytku publicznego. Zapraszamy do kontaktu.

5.0 (2 opinie)

Kancelaria adwokacka Anna Gręda-Adamczyk

 • Łódź
Ewa M.

Zacznę od tego, że Pani Mecenas jest Adwokatem profesjonalnym, doświadczonym i kompetentnym. Angażuje się w przekazaną sprawę i zawsze ma czas, niezależnie od tego, czy jest się umówionym, czy też nie. Nie narzuca swojej opinii, odpowiada na wszystkie pytania i przedstawia aspekty sprawy z punktu prawa w zrozumiały dla laika sposób i korzystny dla klienta. Koszt sprawy również do zaakceptowania (nie wygórowany). A ponadto, Pani Mecenas Ania ma niezwykłą osobowość, jest życzliwa, ciepła, komunikatywna, pełna optymizmu nawet w tych najtrudniejszych momentach. I żeby, nie było - piszę teraz, kiedy sprawa jest jeszcze w toku, a jej wyrok nie jest przesądzony. Gdybym napisała po sprawie, komentarz mógłby być taki: sprawa wygrana, to chwali

5.0 (2 opinie)

Kancelaria Adwokacka Adwokat Daria Stawowska

 • Łódź
Paulina K.

Sumienność, staranność, indywidualne podejście do sprawy i rzetelność. Ogółem bardzo wysoki poziom. Polecam 101%.

5.0 (2 opinie)

Kancelaria Adwokacka Arkadiusz Zawadzki

 • Łódź
Małgorzata G.

Pan Mecenas Arkadiusz jest odpowiednią osobą na odpowiednim miejscu. To co było nieprawdopodobne do załatwienia, mimo, że chwile to trwało, okazało się sprawa, którą da się załatwić i doprowadzić do pozytywnego zakończenia. Bardzo, ale to bardzo polecam.

5.0 (2 opinie)

PRO JURIS KANCELARIA ODSZKODOWAWCZA

 • Łódź
Ewa A.

Firma pro juris oraz kancelaria mecenasa Jerzego Swatona w Łodzi to w pełni profesjonaliści, których mogę polecić każdej osobie poszkodowanej. Cała procedura odszkodowawcza przebiegała sprawnie, i z troską o klienta. W biurze w Łodzi przy ulicy Wólczańskiej oraz u Mecenasa przy ulicy Piotrkowskiej panowała bardzo miła atmosfera. Kwota odszkodowania oraz przyznana renta bardzo, bardzo mnie usatysfakcjonowała po wypadku, którego sprawcą był kierowca MPK w Łodzi. Wszystkim polecam firmę pro juris, która was nie oszuka a pomoże zrekompensować zaznane krzywdy w postaci wysokiego zadośćuczynienia. Pozdrawiam, Ewa A z Łodzi

5.0 (2 opinie)

Adwokat Elżbieta Walczak

 • Łódź
Aneta L.

Jestem bardzo wdzięczna, Pani Mecenas, ponieważ bez jej pomocy nie poradziłabym sobie z moją sprawą. Wszystko wyjaśniła szczegółowo, a na każde moje pytanie otrzymywałam rzeczową odpowiedź, rozmowa przebiegła w miłej atmosferze, i mimo początkowego stresu, dość szybko poczułam, że trafiłam do właściwej osoby.

5.0 (1 opinia)

Kancelaria Adwokacka Adwokat Anny Marii Burskiej

 • Łódź
Dominik P.

Bardzo dobry merytorycznie Adwokat. Prowadziła mi sprawę o rozwód. Jestem bardzo zadowolony z wyników.

5.0 (8 opinii)

Kancelaria Radcy Prawnego Krzysztof Mirowski

 • Łódź
Marian S.

5.0 (2 opinie)

WEC Finanse

 • Łódź
Kamil M.

Przekazałem fakturę do windykacji na 18 500 zł. Odzyskali po 4 tygodniach, na szczęście polubownie.

5.0 (2 opinie)

Adwokat Emilia Chrostek Kancelaria Adwokacka

 • Łódź
Urszula W.

Współpracę z panią adwokat oceniam jako wzorcową. Zaangażowanie, doświadczenie, kompetencje, oraz empatia pomogły mi skutecznie przejść przez szereg bardzo stresujących i trudnych spraw. Podczas konsultacji zawsze uzyskiwałam szczegółowe informacje prawne oraz wskazywała jak powinnam postępować. Bardzo profesjonalne podejście i opieka w trakcie całego procesu. Z pełną odpowiedzialnością mogę polecić usługi, bo o dobrego adwokata trudno.

5.0 (4 opinie)

Maciej Krzemiński Kancelaria Adwokacka

 • Łódź
Roboty budowlane Tobiasz Kowalski

Obsługa prawna na najwyższym poziomie. Doskonały kontakt. Polecam serdecznie.

5.0 (1 opinia)

Katarzyna Wilamowska - Kancelaria Radcy Prawnego

 • Łódź
Malgorzata P.

Mając wybitne zdolności do ładowania się w kłopoty, dobrze jest trafić na takich prawników. Pani Katarzyna posiada ogromną wiedzę.

5.0 (8 opinii)

Adwokat Marcin Wrona

 • Łódź

W twojej spawie mogę przygotować: - krótką poradę mailową, - pismo przygotowawcze, - opinię prawną, - apelację, - zażalenie, - skargę lub mogę reprezentować Ciebie w sądzie. Oferuję szybki kontakt, krótkie terminy realizacji zleceń, profesjonalne podejście do sprawy. Na rynku od 2006 roku. Wielu zadowolonych klientów. Zapraszam.

5.0 (2 opinie)

Kancelaria Radcy Prawnego Małgorzata Kotlińska-Dobrzańska

 • Łódź

Rozpoczęliśmy działalność w 2010 roku. W swojej codziennej praktyce dbamy przede wszystkim o skuteczność w prowadzeniu spraw naszych Klientów, gwarantując im fachową pomoc poprzez zastosowanie efektywnych i innowacyjnych rozwiązań. Wiedzę prawniczą łączymy ze zrozumieniem potrzeb naszych Klientów, dążąc do tego by przedstawiane przez nas rozwiązania zagadnień prawnych spełniały oczekiwania Klientów kancelarii przy jednoczesnym zabezpieczeniu ich interesów. Działalność Kancelarii opiera się na przejrzystych zasadach, przy jednoczesnym zapewnieniu partnerskiego podejścia. Bardzo dbamy o utrzymanie najwyższych standardów etycznych. Jasno określamy warunki współpracy i rozliczeń.

Benefaktor Mariola Korzeniewska

 • Łódź

Kancelaria Adwokacka adw. Joanna Ludwig

 • Łódź

Kancelaria zajmuje się sprawami z zakresu prawa cywilnego,rodzinnego,spadkowego, karnego,rozwodami oraz odszkodowaniami. W ramach prowadzonej indywidualnej kancelarii adwokackiej kieruje się przede wszystkim zasadami etyki,profesjonalizmem oraz pełnym zaangażowaniem. Do każdej sprawy podchodzę indywidualnie , starając się znaleźć najlepsze rozwiązanie dla klienta. Kancelaria prowadzi sprawy na terenie całego województwa łódzkiego. Dane kontaktowe: E-mail: joanna.ludwig@poczta.onet.pl Numer tel. Adres: Gdanska 126/128 Łódź Nasi Klienci są w 100% zadowoleni.

Kancelaria Radcy Prawnego Małgorzata Stańczyk

 • Łódź

Nazywam się Małgorzata Stańczyk i jestem radcą prawnym. Ukończyłam studia prawnicze na Uniwersytecie Łódzkim (specjalizacja gospodarcza) oraz obroniłam pracę magisterską w Katedrze Prawa Karnego Międzynarodowego. Odbyłam aplikację radcowską przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Łodzi oraz zdałam egzamin zawodowy na radcę prawnego. Chętnie pomogę Ci w sprawach cywilnych, gospodarczych, rodzinnych, administracyjnych. Mogę udzielić Ci porady prawnej, przygotować pozew/pismo, a także reprezentować Cię w sądzie czy przed organem administracji publicznej. W swojej pracy kieruję się dobrem klienta, do każdej sprawy podchodzę indywidualnie. Zależy mi, żebyś podczas współpracy ze mną czuł się swobodnie i bezpiecznie. Zapraszam na moją stronę

IBS Polska Sp. z o.o.

 • Łódź

IBS Polska Sp. z o.o. już od 2003 roku profesjonalnie i kompleksowo świadczy usługi windykacyjne, prawne i finansowe. Naszymi Partnerami Biznesowymi są przede wszystkim Klienci instytucjonalni i przedsiębiorcy z sektora B2B. Poprzez wdrażanie i utrwalanie wysokich standardów w dziedzinie bezpieczeństwa obrotu gospodarczego, budowy świadomości prawnej wśród przedsiębiorców oraz dzięki proaktywnemu tworzeniu innowacyjnych instrumentów poprawy ich płynności finansowej, nasza oferta współpracy jest unikatowa i wyróżnia nas na tle konkurencji. Wszystkim naszym Klientom gwarantujemy: - brak opłat wstępnych, - indywidualne podejście do każdego zlecenia, - szczegółową weryfikację i ocenę przekazanej dokumentacji, - doradztwo i opiekę prawną na

Kancelaria Radcy Prawnego Krzysztof Gajdziński

 • Łódź

Kancelaria od 10 lat zajmuje się świadczeniem pomocy prawnej na rzecz przedsiębiorców oraz klientów indywidualnych. Jako prawnik od ponad 15 lat doskonalę swoje umiejętności, gdyż moim nadrzędnym celem jest stworzenia modelu opieki prawnej dedykowanej zarówno dla biznesu jak i dla klienta indywidualnego, która obejmuje i wspiera wszystkie etapy podejmowania kluczowych decyzji. Wypracowany przez lata model opieki prawnej to więcej niż wsparcie. Prowadzę szkolenia 
 i warsztaty, a także przygotowuję niezbędne raporty, analizy i opinie. W swojej pracy uwzględniam przede wszystkim indywidualny profil działania każdego klienta tak, aby zapewnić mu niezbędną opiekę prawną i wsparcie merytoryczne. Przemawiają za nami doświadczenie oraz przede

Ranking Specjalistów od Prawa Pracy obejmuje również takie miejscowości jak: Łódź, Ksawerów, Bukowiec, Kalonka, Byszewy, Wódka, Kopanka, Natolin, Dąbrowa, Dobieszków, Grabina, Moskwa, Plichtów, Teolin, Głogowiec, Lipiny, Boginia, Borchówka, Janów, Niecki. więcej...