Powiedz jak możemy Ci pomóc

Kancelaria Adwokacka adw. Magdalena Chróścielewska

Łódź

Wiadomość została wysłana

Trzymaj rękę na pulsie! Wykonawca
niedługo
powinien się z Tobą
skontaktować.

Wiadomość do:

O specjaliście

Kancelaria Adwokat Magdaleny Chróścielewskiej specjalizuje się w prawie rodzinnym i opiekuńczym, prawie spadkowym, prawie cywilnym. Osiągnięcia: Profesjonalizm i kilkunastoletnia praktyka dają gwarancję najwyższego standardu oferowanych usług. W swojej karierze przeprowadziła setki spraw z zakresu prawa rodzinnego i spadkowego oraz cywilnego zakończonych sukcesem Klienta. Mocne strony: perfekcjonistka, doskonała merytorycznie, szczególnie uzdolniona w opracowywaniu nieszablonowych rozwiązań spraw. Cechuje ją wnikliwość, waleczność, nieustępliwość przed Sądem. Przejawia głębokie zaangażowanie w sprawy Klientów.

Branża

Obszar działania

Pomorskie, Łódzkie, Mazowieckie

Opinie

5.0

Gwiazdki opinii

261 opinii

Pozytywna (261)

Neutralna (0)

Negatywna (0)

Jesteś zadowolonym Klientem firmy?

Oceń Specjalistę
Hanna P. 16 września 2023
Pozytywna opinia

Wszystko w końcu poszło po naszej myśli, wygrany proces. Dziękuję Pani mecenas - jest Pani wielka.

Olga K. 25 sierpnia 2023
Pozytywna opinia

Profesjonalna pomoc oraz pomoc w niezrozumiałych dla mnie kruczkach prawnych. Dzięki szybkiemu i skutecznemu podejściu udało mi się zamknąć sprawę rozwodową w bardzo szybkim terminie. Przez to w nowy rok wchodzę z nową kartą, jeszcze raz dziękuję.

Adam W. 24 sierpnia 2023
Pozytywna opinia

Wszystko załatwione bardzo profesjonalnie. 100% zaangażowania ze strony Pani Mecenas, dzięki niej nie tylko mniej na głowie, ale i dobrze rozwiązana sprawa.

Daria W. 20 sierpnia 2023
Pozytywna opinia

Wiedza i doświadczenie Pani Mecenas w dziedzinie prawa spadkowego okazało się nieocenione. Dzięki Jej profesjonalnemu podejściu, sprawy spadkowe zostały załatwione sprawnie i bezproblemowo. Gorąco polecam!

Olga D. 23 lipca 2023
Pozytywna opinia

Bardzo skuteczna analiza sprawy oraz szczere przedstawienie możliwości to kolejne atuty. Polecam nawet w najtrudniejszych sprawach.

Roman Z. 18 lipca 2023
Pozytywna opinia

Dziękuję Pani, Pani Mecenas za wszystko co do tej pory pani dla mnie zrobiła. Bardzo wdzięczny klient.

Iga S. 10 lipca 2023
Pozytywna opinia

Wg. mnie jest najlepsza do rozwodów, polecam!

Anna K. 7 lipca 2023
Pozytywna opinia

Pani Mecenas prowadziła moje dwie sprawy. Poziom obsługi, jej zaangażowanie było stuprocentowe. Dziękuję za wsparcie i merytoryczne i emocjonalne. Dlatego wygraliśmy.

Patrycja K. 1 lipca 2023
Pozytywna opinia

Bardzo polecam tą właśnie Adwokat. Pani mecenas Chróścielewska jest profesjonalna, sumienna, konkretna, a jednocześnie bardzo wyrozumiała. Jednak to co najważniejsze to fakt, że Pani mecenas jest bardzo skuteczna. Kontakt jest bezproblemowy zarówno telefonicznie jak i przez e-mail.

Bartosz Z. 19 czerwca 2023
Pozytywna opinia

Serdecznie polecam usługi P. Adwokat! Mimo, że skorzystałem wyłącznie z porady prawnej, uzyskałem satysfakcjonującą i pełną odpowiedź na zadane pytanie problemowe! Raz jeszcze dziękuję.

Hanna K. 15 czerwca 2023
Pozytywna opinia

Serdecznie polecam, rzetelna i profesjonalna osoba z dużą wiedzą i doświadczeniem na sali sądowej, odpowiada na wszystkie pytania i rozwiewa wątpliwości, a przy tym wszystko w miłej atmosferze.

Anna K. 11 czerwca 2023
Pozytywna opinia

Zaangażowanie w 100% i tak samo wiedza z tego zakresu. Dba o każdy szczegół mający znaczenie, świetny adwokat.

Karol S. 4 maja 2023
Pozytywna opinia

Po raz kolejny absolutnie polecam Panią Mecenas. Kompletna i profesjonalna pomoc prawna na najwyższym możliwym poziomie. Niesamowita i ogromna wiedza prawnicza, rzetelność, pełne zaangażowanie, wysoka kultura osobista, profesjonalizm i skuteczność na najwyższym poziomie!

Izabela D. 29 kwietnia 2023
Pozytywna opinia

Nie rzuca słów na wiatr jak inni prawnicy, obiecując gruszki na wierzbie. Co najważniejsze skuteczna.

Jacek K. 27 kwietnia 2023
Pozytywna opinia

Od rozwodów i spraw o majątek wiadomo, że najlepsza jest jest Adwokat Magdalena Ona potrafi bardzo dużo wygrać w sądzie. Nie uczy się na waszej sprawie, tylko wie wszystko.

Justyna G. 5 marca 2023
Pozytywna opinia

Mam możliwość współpracy z panią adwokat Magdaleną Chróścielewską jestem bardzo zadowolona z sposobu indywidualnego podejścia do sprawy, Pani adwokat reprezentuje mnie w trudnej sprawie rodzinnej o rozwód i pozbawienie władzy rodzicielskiej. Zaangażowanie w 100% i tak samo wiedza z tego zakresu, dba o każdy szczegół mający znaczenie, świetny adwokat. Bardzo gorąco polecam.

Aleksandra G. 29 stycznia 2023
Pozytywna opinia

Jestem bardzo zadowolona z kilku porad prawnych, oraz finiszującej rozprawy. Świetne i strategiczne działanie, profesjonalizm i pełne zaangażowanie. Przyłączam się do opinii wielu osób: odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku.

Bartosz K. 29 stycznia 2023
Pozytywna opinia

Gorąco polecam Panią Mecenas. Szeroki wachlarz profesjonalnych porad i usług prawnych, miła atmosfera i 100% zaangażowania. Pozdrawiam.

Karolina S. 28 stycznia 2023
Pozytywna opinia

Bardzo polecam, profesjonalna pomoc i ogromna empatia w trakcie porady.

Adam R. 27 stycznia 2023
Pozytywna opinia

Miałem przyjemność współpracować z Panią Mecenas i jestem bardzo zadowolony z tego jak broniła mnie na sprawie o ustalenie kontaktów z synem. Z całego serca polecam wszystkim.

pokaż więcej

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak Kancelaria Adwokacka adw. Magdalena Chróścielewska
Co chcesz zlecić lub kupić?

Kontakt

Formularz kontaktowy

captchaImage
Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo S.A., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Al. Kościuszki, 98/5, Łódź

Telefon

666 ••• ••• Pokaż numer

Dane rejestrowe

Firma

Nazwa firmy KANCELARIA ADWOKACKA ADWOKAT MAGDALENA CHRÓŚCIELEWSKA
Imię (pierwsze) MAGDALENA
Drugie imię PATRYCJA
Nazwisko CHRÓŚCIELEWSKA
Data rozpoczęcia działalności 2008-12-01
NIP 7292376737
Regon 100597992

Siedziba

Kraj Polska
Województwo ŁÓDZKIE
Powiat Łódź
Gmina Łódź-Śródmieście
Miejscowość Łódź
Kod pocztowy 90442
Poczta Łódź
Ulica Aleja T. Kościuszki
Numer nieruchomości 98
Numer lokalu 5

Kontakt

Email magdalenaziebaczewska@poczta.onet.pl

Forma prawna

Kod i nazwa podstawowej formy prawnej 9 - Osoba fizyczna prowadząca działalność gospodarczą
Kod i nazwa szczegółowej formy prawnej 099 - Osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą
Kod i nazwa formy własności 214 - Własność krajowych osób fizycznych

Rejestracja

Data powstania 2008-11-07
Data rozpoczęcia działalności 2008-12-01

Zakres działalności (PKD)

Kod PKD Nazwa
6910Z DZIAŁALNOŚĆ PRAWNICZA
Przeważające PKD

Dane zostaną pobrane i zaktualizowane w ciągu kilku minut.
W razie potrzeby prosimy o kontakt przez Formularz kontaktowy.