Powiedz jak możemy Ci pomóc
Skontaktuj się

Kancelaria Adwokacka adw. Magdalena Chróścielewska

O specjaliście

Kancelaria Adwokat Magdaleny Chróścielewskiej specjalizuje się w prawie rodzinnym i opiekuńczym, prawie spadkowym, prawie cywilnym. Osiągnięcia: Profesjonalizm i kilkunastoletnia praktyka dają gwarancję najwyższego standardu oferowanych usług. W swojej karierze przeprowadziła setki spraw z zakresu prawa rodzinnego i spadkowego oraz cywilnego zakończonych sukcesem Klienta. Mocne strony: perfekcjonistka, doskonała merytorycznie, szczególnie uzdolniona w opracowywaniu nieszablonowych rozwiązań spraw. Cechuje ją wnikliwość, waleczność, nieustępliwość przed Sądem. Przejawia głębokie zaangażowanie w sprawy Klientów.

Branża

Adwokat

Obszar działania

Łódzkie, Mazowieckie

Opinie

5.0

Gwiazdki opinii

216 opinii

Pozytywna

Neutralna

Negatywna

Jesteś zadowolonym Klientem firmy?

Oceń Specjalistę
Kinga T. 7 maja 2022
Pozytywna opinia

Pełen profesjonalizm i skuteczność. Moja sprawa poprowadzona do samego końca i jestem bardzo zadowolona z rezultatu.

Andrzej O. 6 maja 2022
Pozytywna opinia

Bardzo dobry adwokat, kancelaria działa jak sprawnie naoliwiona maszyna. Porady są zazwyczaj bardzo trafne i odpowiednie do sytuacji.

Filip M. 4 maja 2022
Pozytywna opinia

Wszystko wyjaśnione i nakreślone już na samym początku współpracy, zrealizowane w 100%. Wielkie dzięki z ręką na sercu mogę polecić każdemu.

Tomasz B. 2 maja 2022
Pozytywna opinia

Szczere podziękowania za zaoferowaną mi pomoc prawną. Wyrazy uznania za zaangażowanie i profesjonalizm jakiego miałem okazję doświadczyć.

Andrzej Z. 2 maja 2022
Pozytywna opinia

Pozostawiam tutaj tą opinię gdyż doskonale zdaje sobie sprawę jak ciężko jest wybrać prawnika i mam nadzieje, że dzięki tym kilku słowom ktoś będzie miał prostsze zadanie niż miałam ja.

Jakub K. 30 kwietnia 2022
Pozytywna opinia

Jestem bardzo zadowolony z usług, szybkie i konkretne. Na wszystkie pytania uzyskałem satysfakcjonujące odpowiedzi.

Roksana B. 29 kwietnia 2022
Pozytywna opinia

Jestem mile zaskoczona i zdecydowanie polecam tego adwokata!

Paulina K. 4 marca 2022
Pozytywna opinia

Potwierdzam, Pani Mecenas Chróścielewska jest świetna, prowadziła mi sprawę w 2020. Wywalczyła mi super alimenty na mnie i dziecko, oraz winę męża.

Iwona K. 2 marca 2022
Pozytywna opinia

Mnie Adwokat prowadziła rozwód, a mojej siostrze sprawę o alimenty obie jesteśmy zadowolone i możemy polecieć tą Adwokat.

Alicja W. 27 lutego 2022
Pozytywna opinia

Z czystym sumieniem mogę polecić panią adwokat. Kobieta o wielkim sercu i ogromnym doświadczeniu. Prowadziła moją sprawę, bardzo mi pomogła i doprowadziła sprawę do wygranej.

Ilona G. 26 lutego 2022
Pozytywna opinia

Pani adwokat Chróścielewska osobiście prowadziła moją sprawę rozwodową, a potem podziału majątku, która bez jej niesamowitego wsparcia byłaby dla mnie koszmarem.

Iwona G. 24 lutego 2022
Pozytywna opinia

Adwokat P. Chróścielewska najlepsza to fakt. Sam się o tym przekonałam, nie wiem jak mam dziękować. Nic dziwnego, że są do Pani takie kolejki.

Grzegorz K. 23 lutego 2022
Pozytywna opinia

Z mojego doświadczenia: Pani Mecenas Chróścielewska to bardzo inteligentna waleczna osoba, w sądzie na rozprawie - empatycznie asertywna i energiczna.

Marta K. 22 lutego 2022
Pozytywna opinia

Dziękuję w tym miejscu Pani adwokat Magdalenie za osobiste wygranie sprawy.

Bartosz C. 19 lutego 2022
Pozytywna opinia

Polecam w skomplikowanych sprawach rozwodowych i podziałach majątku. Bardzo dobry kontakt!

Judyta F. 17 lutego 2022
Pozytywna opinia

Pierwszy raz się spotkałem z adwokatem, który dopiero na sam koniec na moją prośbę porozmawiał o honorarium. Do tej pory wszelkie rozmowy zaczynały się właśnie od tego. Ogrom pomocy, pozytywna energia i wielka wiedza - bardzo dziękuję za pomoc!

Wiola R. 16 lutego 2022
Pozytywna opinia

Jak najbardziej polecam panią Mecenas konkretna, wie co robi, super pomocny, dziękuję za wygraną sprawę i na pewno kiedyś wrócę jak bym miała jakikolwiek problem.

Szymon W. 11 lutego 2022
Pozytywna opinia

Ciągle słyszałem tylko adwokat Magdalena z kancelarii jeśli się rozwodzisz. Miałem co prawda nie korzystać z pomocy adwokata, ale mówię co mi tam, pójdę na poradę i dowiem się co i jak. No i aż mi oczy z orbit wypadły. Czym prędzej poprosiłem ich o to by byli moim pełnomocnikiem i bardzo dobrze, bo dzięki nim moja sytuacja teraz finansowa, jak i w zakresie dziecka jest super. Nie chcę myśleć co byłoby gdybym tam nie poszedł, a i Pani Mecenas była ze mną w Sądzie, trzymając mnie niemal za rączkę. Obecność na sali rozpraw pani mecenas to była rewelacja. To była już kropka nad ,I’.

Jakub M. 5 lutego 2022
Pozytywna opinia

Wspaniała Pani Mecenas. Idealna do najtrudniejszych tematów, bardzo mi pomogła, jest super.

Anna B. 8 stycznia 2022
Pozytywna opinia

Wszystko zakończyło się pomyślnie, jestem zachwycona podejściem do klienta. Jeżeli kiedykolwiek będę potrzebować pomoc na pewno wrócę.

pokaż więcej

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak Kancelaria Adwokacka adw. Magdalena Chróścielewska
Co jest przedmiotem sprawy?

Powiązane produkty i usługi: AdwokaciNotariuszeRadcy prawniAdwokaci rozwodowi,  Adwokaci Łódź, Notariusze ŁódźRadcy prawni ŁódźAdwokaci rozwodowi Łódź

Kontakt

Formularz kontaktowy

Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo S.A., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Al. Kościuszki, 98/5, Łódź

Telefon

666 ••• ••• Pokaż numer

Dane rejestrowe

Firma

Nazwa firmy KANCELARIA ADWOKACKA ADWOKAT MAGDALENA CHRÓŚCIELEWSKA
Imię (pierwsze) MAGDALENA
Drugie imię PATRYCJA
Nazwisko CHRÓŚCIELEWSKA
Data rozpoczęcia działalności 2008-12-01
NIP 7292376737
Regon 100597992

Siedziba

Kraj Polska
Województwo ŁÓDZKIE
Powiat Łódź
Gmina Łódź-Śródmieście
Miejscowość Łódź
Kod pocztowy 90442
Poczta Łódź
Ulica Aleja T. Kościuszki
Numer nieruchomości 98
Numer lokalu 5

Kontakt

Email magdalenaziebaczewska@poczta.onet.pl

Forma prawna

Kod i nazwa podstawowej formy prawnej 9 - Osoba fizyczna prowadząca działalność gospodarczą
Kod i nazwa szczegółowej formy prawnej 099 - Osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą
Kod i nazwa formy własności 214 - Własność krajowych osób fizycznych

Rejestracja

Data powstania 2008-11-07
Data rozpoczęcia działalności 2008-12-01

Zakres działalności (PKD)

Kod PKD Nazwa
6910Z DZIAŁALNOŚĆ PRAWNICZA
Przeważające PKD

Dane zostaną pobrane i zaktualizowane w ciągu kilku minut.
W razie potrzeby prosimy o kontakt przez Formularz kontaktowy.

Skontaktuj się