Prawo pracy Kraków - Najlepsi w 2021

Kancelarie Prawa Pracy w Krakowie, 2021

89 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsi 2021

Tomasz D.

Pani mecenas dysponuje wyjątkową wiedzą i wyjątkowym podejściem do klienta i sprawy. Kilkunastotygodniowa batalia z zakresu prawa pracy toczyła się punkt po punkcie zgodnie z przewidywaniami Pani mecenas i została zakończona pełnym sukcesem. Jestem więcej niż zadowolony.

Więcej profesjonalistów

Aga C.

Współpraca z tym biurem to czysta przyjemność. Ceny bardzo korzystne w porównaniu do konkurencji, fajny system wyceny. Czasem zdarzają się nawet rabaty.

DETEKTYW KOCZANOWSKI KRAKÓW

Serdecznie dziękujemy za prowadzenie z wielkim zaangażowaniem naszych spraw od kilku lat. Z całkowitą odpowiedzialnością polecam Kancelarię Radcy Prawnego każdemu, kto oczekuje, aby jego sprawy prowadzone były rzetelnie i z pełnym profesjonalizmem. Pisma, które kierowane są w naszym imieniu są mocno i właściwie argumentowane. Mamy możliwość szybkiej i nieograniczonej konsultacji naszych wątpliwości, Zespół Kancelarii Radcy Prawnego Poniewierka niezwłocznie i wyczerpująco odpowiada na nasze zapytania przesyłane w mailach, sms-ach lub podczas częstych rozmów telefonicznych. Polecamy w 100% tą Kancelarię która działa na najwyższym z możliwych standardów.

Paweł R.

Mecenas Gądek szybko i rzetelnie wyjaśnił mi zagadnienia prawne dotyczące mojej sprawy i zaproponował jej rozwiązanie. Zaoferował kompleksową pomoc w tym m.in. przygotowanie potrzebnej dokumentacji i złożenie jej w urzędzie.

Edyta P.

Korzystałam z usług Kancelarii Rachunkowej AGRA ok. 2 lata, kiedy prowadziłam własną działalność gospodarczą. Z czystym sumieniem polecam rzetelną firmę i osobę pani Agnieszki Radwan zawsze gotowej do pomocy. Dzięki profesjonalnym usługom księgowym nie musiałam martwić się o dodatkowy czas na wypełnianie masy dokumentów na których się nie znam. Bardzo polecam!

Marta O.

Znakomity Małopolski Adwokat Pan Dominik Marchewka służy pomocą we wszystkich nurtujących klientów kwestiach. Jest dobry i bardzo dynamiczny kontakt z Panem Mecenasem. Sprawy zostają załatwiane szybko, bezproblemowo i pozytywnie. Polecamy usługi Pana Adwokata Marchewki, który koncentruje swoje działania w Małopolsce, na Śląsku, w Krakowie, w Warszawie.

Dołącz do naszych Specjalistów od Prawa Pracy w Krakowie

Działasz na rynku jako Specjalista od Prawa Pracy i szukasz nowych Klientów z Krakowa lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Jadwiga W.

W naszej współpracy bardzo podobało mi się to że mogłam zawsze liczyć na pomoc że strony pani Gabrysi. Mogłam dzwonić i pisać o każdej porze jak miałam jakiś problem. Żadne moje pytanie nie zostawało bez konkretnej odpowiedzi 😀Mogę powiedzieć że Pani Gabrysia jest jedyna w swoim rodzaju, świetnie wykonuje swoja pracę. Podchodzi do sprawy z dużym zaangażowaniem i jest godna polecenia👍👍👍

Bartlomiej T.

zdecydowanie polecam, obsluga zarowno przez sekretariat jak i przez sama pania Chachlowska byla w pelni nastawiona rozwiazanie sprawy.

Barbara W.

Polecam. Moja ocena pozytywna... indywidualne podejście do klienta i sprawy którą się poleca. Rozmowa nie jest stresująca i można porozmawiać na wszystkie zadawane pytania, zawsze jest konkretna i wyczerpująca odpowiedź.

Dominika G.

Bardzo rzetelna firma. Zawsze wszystko na czas, nie ma problemu z komunikacją. Pomoc na każdym etapie rozwoju przedsiębiorstwa. Współpraca z tą firmą to czysta przyjemność i pełen profesjonalizm. Szczerze polecam!

Krzysztof P.

Mecenas Janusz Ryszka to radca prawny, który niewątpliwie posiada dużą wiedzę, natomiast to co wyróżnia go na tle innych mecenasów to podejście do klienta i problemu. Zawsze przygotowany i nastawiony na poprowadzenie sprawy do samego końca. Poświęcił mi tyle czasu ile potrzebowałem, żeby zrozumieć. Rozwiał moje wątpliwości i wygrał sprawę. Poleciłem i będę polecać.

Kancelaria Adwokacka adw. Katarzyna RESPEKTA

 • Kraków
Europejski Projekt Edukacyjny Sp.z o.o.

Pani Mecenas jest osobą zasadniczą, merytoryczną i niezwykle sumienną. Starannie przygotowuje pisma i godnie reprezentuje w sądzie. Jest w stałym kontakcie i rzetelnie pomaga klientowi.

Kancelaria Prawna DE IURE Sp. z o.o.

 • Kraków
Joanna D.

Szybki i miły kontakt. Fachowa porada i profesjonalne prowadzenie sprawy w sądzie. Polecam

Kancelaria Radcy Prawnego Marcin Kotarba

 • Kraków
Marzena K.

Pan mecenas jest osobą bardzo kompetentną i dyskretną. Moja sprawa rozwodowa zakończyła się dość szybko i bez zbędnych nerwów. Polecam usługi Pana Mecenasa w Krakowie. Nareszcie jestem już po wszystkim.

Kancelaria Radcy Prawnego Anna Dachnowska

 • Kraków
Adrianna J.

Nie sądziłam, że kiedyś będę zmuszona skorzystać z pomocy prawnika a jednak. Wybór kancelarii pani Anny był strzałem w 10. Przystępna cena i porada udzielona profesjonalnie ale przede wszystkim zrozumiale dla laika. Gorąco polecam!

Marzena Dyduch Kancelaria Radcy Prawnego

 • Kraków
NEOKHAN Sp. z o.o.

Nasza spółka rekomenduje współpracę z Kancelarią. Współpraca trwa od 2008r. do nadal, obejmuje kompleksową obsługę prawną oraz zastępstwo procesowe, jak również sprawy korporacyjne spółki. Po wieloletnich doświadczeniach stwierdzamy, że Kancelaria Radcy Prawnego Marzeny Dyduch to solidny, rzetelny i godny zaufania podmiot, który świadczy usługi na najwyższym poziomie.

KANCELARIA PRAWA GOSPODARCZEGO JUSTICE Sp. z o.o.

 • Kraków
Leszek J.

Pełne zaangażowanie Kancelarii Prawa Gospodarczego Justice sp. z. oo Pana Mirosława Myrlak. Świetny kontakt i bardzo pomocna porada, włącznie z przygotowaniem pisma odwoławczego do Orzeczenia O Stopniu Niepełnosprawności. Dziękuję i serdecznie polecam wszystkim.

Maciej Podgórski Kancelaria Radcy Prawnego

 • Kraków
"Genius-dev" Grzegorz Kopeć

Przede wszystkim pan Maciej rzeczowo podszedł do tematu i przedstawił mi bardzo jasno sposób dalszej współpracy. Pośród innych kandydatów wyróżniał się dobrą ceną i szybkim kontaktem.

BUSINESS ADVICE ODDZIAŁ KRAKÓW

 • Kraków
Anna K.

Z Kancelarią Business Advice podpisałam umowę na obsługę prawną początkiem grudnia. Wprawdzie minął dopiero miesiąc ale jestem bardzo pozytywnie zaskoczona poziomem pomocy prawnej. Reagują szybko na problemy prawne z którymi boryka się każdy przedsiębiorca w naszym kraju. Gorąco polecam!

KRAKOWSCY ADWOKACI Kancelaria Adwokacka Anna Plebanek-Liro Jakub Tolasz

 • Kraków
Marika K.

Mogę serdecznie polecić usługi Pani Mecenas Plebanek - Liro - prawo administracyjne, a w szczególności kwestie związane z prawem nieruchomości nie mają dla niej tajemnic, a ponadto zawsze dopasowuje proponowane rozwiązanie pod konkretnego klienta, dokładnie ważąc wszystkie plusy i minusy każdej z opcji. Rady Pani Mecenas niejednokrotnie pomogły mi spojrzeć na problem z innej, lepszej strony. Ponadto Pani Mecenas jest osobą życzliwą, bardzo sympatyczną, a jednocześnie konkretną.

Anna Polańska- Jaworska Kancelaria Adwokacka

 • Kraków
Iwona Ż.

Polecam Panią Mecenas. Świetny Adwokat. Profesjonalne podejście, super kompetencje i duże zaangażowanie. Energiczna i skuteczna. Bardzo mi pomogła. To Adwokat, któremu warto zaufać.

Kancelaria Adwokacka-Adwokat Dariusz Sięka

 • Kraków
Marta Z.

Serdecznie polecam Pana Adwokata. Sprawa przeprowadzona wzorowo.

Joanna Madetko Kancelaria Radcy Prawnego

 • Kraków
Kinga N.

Pomoc Pani mecenas jest dla mnie za każdym razem nie do przecenienia. Pełny profesjonalizm, ogromna wiedza, rzeczowe podejście i świetne poczucie humoru pozwala uporać się z każdym problemem prawnym. Mam pełne zaufanie do pracy Pani Joanny. To kontaktowa osoba ze świetnym podejściem do swojego zawodu.

Kancelaria Radców Prawnych Chabrowski i Partnerzy

 • Kraków
Piotr S.

Analiza umowy B2B w języku angielskim wykonana bardzo rzetelnie. Kontakt bardzo przyjemny, a obsługa kompleksowa. Szereg uwag i sugestii pozwolił na uzgodnienie z klientem wersji kontaktu z odpowiednimi zapisami o ograniczeniu odpowiedzialności i zasad przekazania własności intelektualnej (pod IP BOX ). Zdecydowanie będę polecał znajomym i Wam również polecam!

Michał Strojek Kancelaria Adwokacka

 • Kraków
Zofia S.

W kancelarii zostaliśmy spokojnie i z uwagą wysłuchani. Pan Strojek dokładnie zapoznał się z przedstawiona przez nas dokumentacją. Otrzymaliśmy rzeczowe odpowiedzi na nasze pytania oraz konkretne propozycje rozwiązań danego problemu. Nasza sprawa jest nadal w toku, ale znalazła się w bardzo dobrych rękach. Jesteśmy szczerze zadowoleni i uczciwie polecamy wszystkim szukającym pomocy prawnej.

HR QUALITY PAYROLL SP. Z O.O.

 • Kraków
Grzegorz B.

Doradztwo i pomoc w prowadzeniu biznesu, nawet przy jednoosobowej działalności gospodarczej, jest na najwyższym poziomie. Wszystkie kwestie związane z księgowością cierpliwie i skrupulatnie wyjaśnione. Bardzo dziękuje. Współpraca pomogła mi bardzo w optymalizacji kosztów podatkowych.

Kancelarie adwokackie: adwokat Natalia Malec i adwokat Kamila Stefanek-Pałka

 • Kraków
RODO

Myślę, że wystarczy powiedzieć, że moja Spółka zyskała kilkanaście tysięcy złotych dzięki obsłudze Pani adwokat Natalii Malec.

Kancelaria Radcy Prawnego Teresa Jawień

 • Kraków
Anna W.

Pani Mecenas jest konkretna, bez owijania w bawełnę mówi co i jak jest bardzo konkretna i ma wiele rozwiązań na dany problem. Jestem pod ogromnym wrażeniem, nie spotkałam jeszcze tak jednocześnie sympatycznej i rzeczowej osoby w jednym. Polecam bardzo współprace z Panią Mecenas Teresą Jawień.

Kancelaria Adwokacka Hubert Michaluk

 • Kraków
Marcin T.

Współpraca z panem Hubertem przebiegła bardzo rzetelnie. Pan Adwokat jest osobą konkretną, ma wielką wiedzę i doświadczenie jako prawnik. Sprawa przebiegła szybko i skutecznie. Polecam Kancelarię pana Huberta Michaluka.

NEOKHAN Sp. z o.o.

 • Kraków
Michał B.

Firma godna polecenia. Rzetelnie i kompleksowo potraktowała temat. Profesjonalnie prowadzili sprawy i informowali mnie co się dzieje .

Doradztwo Prawne Zajdel & Szafraniec sp. j.

 • Kraków
Krystian N.

Miły kontakt. Rzetelna i cierpliwa obsługa prawna. Polecam!

Abistema Kancelaria Doradcza Sp. zo.o.

 • Kraków
Violetta B.

ABISTEMA od początku swej działalności świadczy usługi outsourcingowe w zakresie księgowości, prawa, podatków oraz rynku kapitałowego. Stworzyliśmy grupę firm, w skład której wchodzi ABISTEMA Kancelaria Doradcza Sp. z o.o. świadcząca wyspecjalizowane usługi w dziedzinie księgowości, kadr i płac oraz Abistema Kancelaria Prawna Stangreciak – Karpierz Sp. K. świadcząca usługi doradztwa podatkowego i prawne. Naszym atutem jest elastyczność, dzięki czemu możemy w pełni dostosować usługi do zróżnicowanych potrzeb Klientów. Posiadamy uprawnienia Ministra Finansów, oraz obowiązkowe ubezpieczenie w firmie PZU S.A.

Mikołaj Patan Doradztwo Prawne

 • Kraków
Wisniewska W.

Wzorcowa postawa wobec klienta. Polecam serdecznie!

STAWIARSKA STALA Kancelaria Radców Prawnych spółka cywilna

 • Kraków
Anna-Maria K.

Wyrażam moje wielkie uznanie oraz szacunek dla pracy radców prawnych: Pani Katarzyny i Pana Przemysława, realizujących najwyższe standardy świadczenia usług prawnych. Łączą Oni w sobie dwie kluczowe w mojej opinii cechy, które stanowią fundament wykonywanej przez Nich profesji. A mianowicie, pierwszą jest godny podziwu niekwestionowany profesjonalizm, drugą zaś - szczere i pełne zaangażowanie się w sprawy klienta, a także próba zrozumienia jego położenia, co z kolei bezpośrednio przekłada się na indywidualny charakter traktowania. Dzięki takiej postawie byłam pewna, że sprawa jest należycie prowadzona, co więcej - że wszelki potencjalny aspekt prawny jest rozpatrywany i wnikliwie analizowany pod kątem „kruczków prawnych”, jak również

Bartosz Ryt Kancelaria Radcy Prawnego

 • Kraków
Agnieszka F.

Bardzo profesjonalna i konkretna rozmowa, uzyskałam wszystkie potrzebne informacje. Polecam usługi Pana Bartosza Ryta Radcy Prawnego.

Marcin Suss Kancelaria Radcy Prawnego

 • Kraków
Paweł S.

Bardzo rzeczowa i sprawna współpraca. Profesjonalizm!

Marek Grzyb Kancelaria Adwokacka

 • Kraków
Wiktor N.

Firma pracuje profesjonalne i szybko. Jestem zadowolony, bardzo dziękuję!

Biuro Rachunkowe Luke Design

 • Kraków
English&art

Są przygotowani oraz posiadają doświadczenie. Gwarantują rozsądne ceny i służą pomocą.

Kancelaria Adwokacka Tamara Pokrzywka-Bensalem

 • Kraków
Edward Z.

Polecam Panią Tamarę do spraw rodzinnych w których potrzeba znacznie więcej niż tylko wiedzy prawniczej. Posiada w tym zakresie olbrzymie doświadczenie co bardzo ułatwia i przyspiesza rozwiązywanie wielu problemów które pojawiają się w trakcie sprawy.

Wojciech Kisiel - Radca prawny

 • Kraków
Adam D.

Szybki kontakt zwrotny, potem była merytoryczna wizyta, na której pan mecenas przedstawił mi plan swój działania. Wysyłka pism procesowych i sprawa jest w toku.

Radca prawny Katarzyna Węglarz

 • Kraków

W ramach prowadzonej praktyki reprezentujemy naszych klientów, udzielamy porad prawnych i pomagamy rozwiązywać problemy. Klient jest dla nas najważniejszy, wobec czego w naszej pracy kierujemy się w pierwszej kolejności jego dobrem. Świadczymy nasze usługi w języku polskim i angielskim. Oferujemy profesjonalną pomoc prawną podmiotom gospodarczym oraz klientom indywidualnym. Proponujemy pomoc prawną z następujących dziedzin: • Fundusze unijne - doradztwo prawne na etapie składania wniosku o dofinansowanie, analiza umowy o dofinansowanie, doradztwo prawne na etapie wdrażania projektu i wydatkowania środków, przygotowywanie protestów na decyzję o nieprzyznaniu środków reprezentacja w postępowaniach odwoławczych od decyzji o zwrocie

Kancelaria Radców Prawnych Zaborowska, Laprus-Bałuka sp.p.

 • Kraków

Kancelaria działa na rynku prawniczym od czerwca 2010 r. Partnerzy Kancelarii posiadają bogate i wszechstronne doświadczenie, zdobyte w związku ze świadczeniem pomocy prawnej na rzecz dużych podmiotów gospodarczych na terenie całego kraju. Kancelaria świadczy kompleksową pomoc prawną dla przedsiębiorców i osób fizycznych. Otaczamy opieką prawną duże podmioty o skomplikowanej strukturze organizacyjnej, ale również średnich i mniejszych przedsiębiorców. Osobom fizycznym pomagamy zarówno doraźnie, jak i w ramach stałej współpracy, przy spadkach, rozwodach, alimentach, zniesieniach współwłasności i szeroko pojętych odszkodowaniach.

Kancelaria Adwokacka Ewa Ostrowska

 • Kraków

Aneta Sacha

 • Kraków

Kancelaria Prawna sp.k.

 • Kraków

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w obsłudze prawnej firm, spółek, prowadzeniu spraw sądowych oraz udzielaniu porad prawnych m.in. w takich dziedzinach i sprawach jak zakładanie, bieżące prowadzenie spółki i jej likwidacji, tworzenie i opiniowanie umów, podział majątku po rozwodzie, dział spadku, odrzucenie zadłużonego spadku, wpis hipoteki do księgi wieczystej, zasiedzenie udziału w nieruchomości i wielu innych. Pomagamy napisać pisma procesowe takie jak pozew o zapłatę faktury, sprzeciw od nakazu zapłaty, pozew o rozwód, wniosek o podział majątku wspólnego po rozwodzie. Prowadzimy windykację należności reprezentując klienta w sądzie i przed komornikiem. Do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie. Kancelaria prawna znajduje się w

Kancelaria adwokacka adw. Katarzyna Apanowicz

 • Kraków

Adwokat z doświadczeniem procesowym i wiedzą z zakresu prawa podatkowego. Specjalizuję się w prawie pracy, prawie ubezpieczeń społecznych oraz prawie gospodarczym, jednak pomogę również w szeroko pojętym prawie cywilnym (nieruchomości, spadki, umowy). Możemy się porozumieć po angielsku, słowacku lub rosyjsku. Koszt jednorazowej porady to 150 zł brutto. W przypadku spraw wymagających innych czynności (projekt pisma, sprawa sądowa) cenę ustalimy indywidualnie. Możemy się spotkać w kancelarii w Krakowie lub zdalnie przez Google Meet. Dotychczasowe opinie: https://fixly.pl/profil/b0jXCVVQ

Wojciech Kremer Kancelaria Radcy Prawnego

 • Kraków

Wojciech Kremer Kancelaria Radcy Prawnego świadczy profesjonalne usługi prawne zarówno dla przedsiębiorców, jak i dla osób fizycznych nieprowadzących działalności gospodarczej. Kancelaria specjalizuje się w prawie cywilnym, prawie spółek, prawie upadłościowym i restrukturyzacyjnym oraz w postępowaniach sądowych, a także prowadzi bieżącą obsługę prawną przedsiębiorców. Wszystkie usługi świadczone są w oparciu o następujące wartości: indywidualne podejście do sprawy, zaangażowanie, transparentność, zapewnienie Klientowi bezpieczeństwa prawnego, zawsze przy zastosowaniu fachowej wiedzy i uwzględnieniu ekonomicznej opłacalności podejmowanych działań.

Tomasz Waśniowski Kancelaria Radcy Prawnego

 • Kraków

Kancelaria Radcy Prawnego Tomasz Waśniowski świadczy usługi prawne na rzecz przedsiębiorców i osób fizycznych w zakresie prawa: - cywilnego, w szczególności zobowiązań (umów), - handlowego (w tym e-commerce), - ochrony konkurencji i konsumentów, - pracy i ubezpieczeń społecznych. Nasza oferta obejmuje wszelkie formy świadczenia pomocy prawnej zgodnie z przepisami dotyczącymi wykonywania zawodu radcy prawnego oraz zasadami etyki zawodowej. Nasi pracownicy posiadają bogatą wiedzę w wyżej wymienionych dziedzinach prawa popartą wieloletnią nauką oraz praktyką w obsłudze klientów. W naszej pracy kierujemy się zasadami rzetelności i uczciwości w informowaniu naszych klientów o skali trudności i stopniu skomplikowania przedstawionych przez nich

Konrad Siekierda CONSULTING

 • Kraków

Cześć! Mam na imię Konrad i pomagam przedsiębiorcom w rozwijaniu biznesu. Z wykształcenia jestem prawnikiem i właścicielem firmy doradczej. Na co dzień współpracuje z przedsiębiorcami. Możesz liczyć na moje wsparcie w obszarze prawa gospodarczego, restrukturyzacyjnego i cywilnego. Lubię swoją pracę i każde zlecenie wykonuję z rzetelnie i z pełnym zaangażowaniem. Sprawnie odpisuję na maile i odbieram telefony. Zaprojektuję dla Ciebie: - umowę spółki handlowej (jawna, partnerska, z o.o.) - umowę cywilnoprawną (umowa zlecenie, umowa o dzieło) - pismo do sądu, organu administracji, wierzyciela - biznesplan dla przedsiębiorstwa Jeśli potrzebujesz mojego wsparcia napisz na adres konrad.siekierda@gmail.com lub zadzwoń.

Kancelaria Prawna Krzysztof Bilski i Wspólnicy Spółka Komandytowa

 • Kraków

Kancelaria Prawna Krzysztof Bilski i Wspólnicy Spółka Komandytowa z siedzibą w Krakowie ul. Kalwaryjska 69/9 oferuje pomoc prawną zarówno klientom indywidualnym jak również obsługę firm. Posiadamy bogate doświadczenie w prowadzeniu postępowań przed Sądami wszystkich instancji jak również w polubownym załatwianiu konfliktów między stronami. Zapraszamy do kontaktu. Dla klientów indywidualnych polecamy: Doradztwo dla pracowników Doradztwo dla rodziny, rozwody,alimenty,podział majątku Doradztwo w sprawach nieruchomości Doradztwo w sprawach spadkowych Odstąpienie od umowy Odszkodowania. Błędy medyczne Wypadki komunikacyjne Zalania i inne zdarzenia losowe Opiniowanie umów Pomoc prawna dla cudzoziemców Porady, doradztwo prawne Pozbawienie władzy

Ranking Specjalistów od Prawa Pracy obejmuje również takie miejscowości jak: Kraków, Libertów, Rząska, Lusina, Golkowice. więcej...
Jaki rodzaj usługi Cię interesuje?