Powiedz jak możemy Ci pomóc

Kancelaria Adwokacka Wojciech Marek Zięba

Kraków

36

Wiadomość została wysłana

Trzymaj rękę na pulsie! Wykonawca
niedługo
powinien się z Tobą
skontaktować.

Wiadomość do:

O specjaliście

Rozpoczęliśmy działalność w 2012 roku. Specjalizujemy się we wszelkich dziedzinach prawa, ze szczególnym naciskiem i zaangażowaniem na prawo karne, rodzinne, cywilne i gospodarcze.

Do wykonywania wszelkich czynności związanych z obroną i reprezentacją Klientów dokładamy najwyższej staranności i zaangażowania. Praca adwokata to dla nas nie tylko zawód, ale też pasja i szczególna dbałość o Klienta.

Każdy Klient traktowany jest indywidualnie, ze względu na to, iż nie ma dwóch identycznych problemów czy spraw.

Istnieje możliwość rozłożenia płatności na raty, a zasady rozliczenia są proste i czytelne.

Serdecznie zapraszam

Z wyrazami szacunku adw Wojciech M Zięba

We have also services in English.

Branża

Obszar działania

Śląskie, Małopolskie

Weryfikacja Oferteo

Opinie

5.0

Gwiazdki opinii

92 opinie

Pozytywna (92)

Neutralna (0)

Negatywna (0)

Jesteś zadowolonym Klientem firmy?

Dodaj opinię
Bogusława L. 20 listopada 2023
Pozytywna opinia

Polecam bardzo. Kancelarię adwokacką polecam każdemu, kto znalazł się w trudnej lub bardzo trudnej sytuacji. Profesjonalne prowadzenie sprawy, szczera, konkretna rozmowa o sposobie wyjścia z trudnej sytuacji, zaangażowanie, świetna komunikacja telefoniczna. Pana mecenasa Wojciecha polecam z całego serca, ponieważ w ciągu krótkiego okresu zrobił więcej niż by się wydawało. Brak mi słów by opisać zaangażowanie w sprawę i umiejętności, wszystko wychodzi w praktyce. Kodeks karny ma w małym palcu, zaangażowanie w pomoc dla człowieka. Jeszcze raz bardzo polecam.

Michał K. 11 listopada 2023
Pozytywna opinia

Pan mecenas Wojciech Marek Zięba jest osobą w pełni zaangażowaną w sprawę, którą prowadzi, kompetentny, inteligentny. Dziękuję za okazaną pomoc i wsparcie. Profesjonalista z bardzo dobrym podejściem do człowieka Do każdej sprawy podchodzi indywidualnie i nie ocenia nikogo...Bardzo angażuje się w sprawę! Jestem bardzo zadowolony z usług Pana mecenasa. Polecam .

Paulina G. 30 października 2023
Pozytywna opinia

Bardzo polecam, pan Adwokat godny polecenia, pełen profesjonalizm.

Renata M. 26 października 2023
Pozytywna opinia

Skuteczny, pomógł szybko jak nikt inny. Polecam.

Sylwia D. 18 października 2023
Pozytywna opinia

Dziękuję za pomoc, jest pan dobry w tym zawodzie oby tak dalej

Natalia K. 18 października 2023
Pozytywna opinia

Adwokat, którego polecam, jest niezwykle kompetentny i profesjonalny w swojej pracy. Posiada szeroką wiedzę prawniczą oraz doświadczenie, które umożliwia mu skuteczne reprezentowanie swoich klientów, jest bardzo zaangażowany i zawsze stara się znaleźć najlepsze rozwiązania dla swoich klientów. Ponadto, jest osobą empatyczną i potrafi słuchać, co jest niezwykle ważne w przypadku adwokata. Dzięki jego pomocy, czułam się pewnie i miałam pełne zaufanie, że moje sprawy są w dobrych rękach. Gorąco polecam tego adwokata każdemu, kto potrzebuje profesjonalnej pomocy prawnej.

Natalia D. 17 października 2023
Pozytywna opinia

Pan Wojciech jest osobą bardzo kompetentną i zaangażowaną w swoją pracę, rzetelnie podchodzi do wykonywanych obowiązków, jest z nim bardzo dobry kontakt oraz stara się znaleźć jak najlepsze wyjście z każdej sytuacji. Polecam.

Monika K. 7 sierpnia 2023
Pozytywna opinia

Serdecznie polecam współpracę z Panem Wojciechem. Rewelacyjny kontakt i pełen profesjonalizm. Od początku prowadzenia sprawy aż do końca, a nawet i po zakończeniu sprawy mogłam liczyć na fachowe wsparcie. Ślicznie dziękuję.

Sandra Ż. 13 lipca 2023
Pozytywna opinia

Pan mecenas Wojciech to cudotwórca. Polecam go z całego serca w miesiąc zrobił więcej niż inny adwokat w przeciągu 4 miesięcy. Nie mam słów żeby opisać jego zaangażowanie w sprawę, umiejętności i czyny, wszystko wychodzi w praktyce. Kodeks karny w małym palcu, a także pomoc po prostu człowieka i wielka empatia. Jeszcze raz wielkie podziękowania za Pana prace!

Roksana F. 21 grudnia 2022
Szukam adwokata do porady prawnej, prawo karne, Rybna
Pozytywna opinia

Pan adwokat godny polecenia, godny zaufania, bardzo pomocny.

Daniel W. 30 sierpnia 2022
Zapytanie o adwokata do porady prawnej, prawo karne, Tychy
Pozytywna opinia

Uważam, że Pan mecenas Wojciech jest właściwą osobą na właściwym miejscu. Pomimo iż nie musiał tego robić udzielił mi cennych wskazówek z których skorzystałem podczas przesłuchania. Świadomość, że taki prawnik jest po drugiej stronie telefonu i czeka na mój sygnał w sytuacji kiedy potrzebował bym wiedzy prawniczej, czy nawet obecności podczas przesłuchania dała mi poczucie dużego komfortu. Dobrze że są tacy ludzie, prawnicy którzy obejmują ten zaszczytny urząd w celu, do jakiego został on stworzony. Z wyrazami szacunku i podziękowaniami za wsparcie w potrzebie dla Pana.

Alicja H. 26 maja 2022
Adwokat do reprezentacji w sprawie, prawo karne, Nowy Sącz
Pozytywna opinia

Polecam serdecznie kancelarię adwokacką lux legis P. Wojciecha! Pan Mecenas jest osobą godną polecenia o bardzo dużej wiedzy, ogromnej kulturze osobistej, pełen empatii i pasji w tym co robi. Godny zaufania, autentyczny w udzielaniu pomocy, bardzo profesjonalny i skuteczny, mocno zaangażowany w sprawę. Pan Mecenas informuje na bieżąco, jasno i zrozumiale. Zawsze gotowy pomóc i udzielić informacji o każdej porze dnia. Jesteśmy bardzo wdzięczni Panu Mecenasowi za fachową i skuteczną pomoc. Nasz wybór Pana Wojtka na Adwokata był najlepszą decyzją jaką mogliśmy podjąć. Dziękujemy bardzo Panie Mecenasie! Jest Pan najlepszym adwokatem na świecie.

Rafał P. 23 kwietnia 2022
Pozytywna opinia

Pełen profesjonalizm i świetne rezultaty. Polecam współpracę.

Katarzyna S. 22 kwietnia 2022
Pozytywna opinia

Pan Wojciech jest profesjonalista w każdym calu. Fachowo doradzi i poprowadził moją sprawę. Jestem mu niezmiernie wdzięczna bardzo mi pomógł. Polecam w 100 procentach.

Andrzej N. 22 kwietnia 2022
Pozytywna opinia

Wspaniale przeprowadzona sprawa obrony przed bezpodstawnym pozwem! Poziom zaangażowania i profesjonalizmu przekroczył oczekiwania. Bardzo dziękuję.

Norbert B. 20 kwietnia 2022
Pozytywna opinia

Profesjonalna i kompletna pomoc prawna, niesamowita wiedza, zaangażowanie, kultura osobista, profesjonalizm i skuteczność. Jestem bardzo wdzięczny za pomoc. Polecam.

Grzegorz P. 20 lutego 2022
Pozytywna opinia

Mecenas Zięba przeprowadził od początku do końca sprawę w której poszkodowanych przez nierzetelnego przedsiębiorcę zostało wiele osób. Służył radą, przedstawiał możliwe rozwiązania, negocjował z drugą stroną aż do satysfakcjonującego zakończenia. Szczerze polecam

Karol K. 11 lutego 2022
Pozytywna opinia

Bardzo kompetentny prawnik, niejednokrotnie pomógł naszej Spółce.

Norbert P. 11 lutego 2022
Pozytywna opinia

Skorzystałem z porady/konsultacji z Panem mecenasem Wojciechem. Ogólnie mogę napisać, że wszystko co dotyczyło mojej sprawy zostało mnie przedstawione treściwie i rzeczowo. Pozdrawiam Kancelarię i w razie potrzeby skorzystam z jej usług.

Krzysztof J. 8 lutego 2022
Pozytywna opinia

Sprawa zakończona sukcesem, kontakt i rzetelność na najwyższym poziomie. W sprawach trudnych i niemożliwych zawsze znajdzie się rozwiązanie. Serdecznie polecam.

pokaż więcej

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak Kancelaria Adwokacka Wojciech Marek Zięba
Co chcesz zlecić lub kupić?

Powiązane produkty i usługi: Ochrona mienia KrakówPrywatny detektyw Kraków, Prawnik Kraków, Adwokat KrakówOchrona mieniaPrywatny detektyw, Prawnik, Adwokat

Kontakt

Formularz kontaktowy

captchaImage
Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo S.A., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Osiedle Kazimierzowskie, 35B, 30-001 Kraków

WWW

www.luxlegis.pl

Telefon

693 ••• ••• Pokaż numer

Dane rejestrowe

Firma

Nazwa firmy WOJCIECH MAREK ZIĘBA KANCELARIA ADWOKACKA
Imię (pierwsze) WOJCIECH
Drugie imię MAREK
Nazwisko ZIĘBA
Data rozpoczęcia działalności 2017-12-27
NIP 6783171613
Regon 368991971

Siedziba

Kraj Polska
Województwo MAŁOPOLSKIE
Powiat Kraków
Gmina Kraków-Nowa Huta
Miejscowość Kraków
Kod pocztowy 31831
Poczta Kraków
Ulica Bieńczycki Plac Targowy
Numer nieruchomości 21

Forma prawna

Kod i nazwa podstawowej formy prawnej 9 - Osoba fizyczna prowadząca działalność gospodarczą
Kod i nazwa szczegółowej formy prawnej 099 - Osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą
Kod i nazwa formy własności 214 - Własność krajowych osób fizycznych

Rejestracja

Data wpisu do bazy REGON 2017-12-15
Data powstania 2017-12-15
Data rozpoczęcia działalności 2017-12-27

Zakres działalności (PKD)

Kod PKD Nazwa
6910Z DZIAŁALNOŚĆ PRAWNICZA
Przeważające PKD

Dane zostaną pobrane i zaktualizowane w ciągu kilku minut.
W razie potrzeby prosimy o kontakt przez Formularz kontaktowy.