Powiedz jak możemy Ci pomóc
Skontaktuj się

Kancelaria Adwokacka Wojciech Marek Zięba

40

O specjaliście

Rozpoczęliśmy działalność w 2012 roku. Specjalizujemy się we wszelkich dziedzinach prawa, ze szczególnym naciskiem i zaangażowaniem na prawo karne, rodzinne, cywilne i gospodarcze. Do wykonywania wszelkich czynności związanych z obroną i reprezentacją Klientów dokładamy najwyższej staranności i zaangażowania. Praca adwokata to dla nas nie tylko zawód, ale też pasja i szczególna dbałość o Klienta. Każdy Klient traktowany jest indywidualnie, ze względu na to, iż nie ma dwóch identycznych problemów czy spraw.

Branża

Adwokat, Pisma, wnioski, podania, Radca prawny, Obsługa prawna firm, Windykacja, Prawo budowlane, Prawo gospodarcze, Sprawy procesowe, Prawo cywilne, Umowy, prawo umów, Prawo ubezpieczeniowe, Dochodzenie wierzytelności

Obszar działania

Małopolskie, Śląskie

Weryfikacja Oferteo

Opinie

5.0

Gwiazdki opinii

80 opinii

Pozytywna

Neutralna

Negatywna

Jesteś zadowolonym Klientem firmy?

Oceń Specjalistę
Rafał P. 23 kwietnia 2022
Pozytywna opinia

Pełen profesjonalizm i świetne rezultaty. Polecam współpracę.

Katarzyna S. 22 kwietnia 2022
Pozytywna opinia

Pan Wojciech jest profesjonalista w każdym calu. Fachowo doradzi i poprowadził moją sprawę. Jestem mu niezmiernie wdzięczna bardzo mi pomógł. Polecam w 100 procentach.

Andrzej N. 22 kwietnia 2022
Pozytywna opinia

Wspaniale przeprowadzona sprawa obrony przed bezpodstawnym pozwem! Poziom zaangażowania i profesjonalizmu przekroczył oczekiwania. Bardzo dziękuję.

Norbert B. 20 kwietnia 2022
Pozytywna opinia

Profesjonalna i kompletna pomoc prawna, niesamowita wiedza, zaangażowanie, kultura osobista, profesjonalizm i skuteczność. Jestem bardzo wdzięczny za pomoc. Polecam.

Grzegorz P. 20 lutego 2022
Pozytywna opinia

Mecenas Zięba przeprowadził od początku do końca sprawę w której poszkodowanych przez nierzetelnego przedsiębiorcę zostało wiele osób. Służył radą, przedstawiał możliwe rozwiązania, negocjował z drugą stroną aż do satysfakcjonującego zakończenia. Szczerze polecam

Karol K. 11 lutego 2022
Pozytywna opinia

Bardzo kompetentny prawnik, niejednokrotnie pomógł naszej Spółce.

Norbert P. 11 lutego 2022
Pozytywna opinia

Skorzystałem z porady/konsultacji z Panem mecenasem Wojciechem. Ogólnie mogę napisać, że wszystko co dotyczyło mojej sprawy zostało mnie przedstawione treściwie i rzeczowo. Pozdrawiam Kancelarię i w razie potrzeby skorzystam z jej usług.

Krzysztof J. 8 lutego 2022
Pozytywna opinia

Sprawa zakończona sukcesem, kontakt i rzetelność na najwyższym poziomie. W sprawach trudnych i niemożliwych zawsze znajdzie się rozwiązanie. Serdecznie polecam.

Monika B. 7 lutego 2022
Pozytywna opinia

Mecenas Zięba z sukcesem reprezentował moją firmę. Profesjonalny, kompetentny, zawsze "pod telefonem". Polecam usługi na 5+.

Agnieszka K. 18 stycznia 2022
Pozytywna opinia

Ogromnie polecam z całego serca Pana Wojtka człowiek z sercem i dla ludzi na każdym etapie sprawy można liczyć na pomoc wszystko poprowadzone od A do Z jeśli walczyć o sprawiedliwość to tylko z Panem Mecenasem jeszcze raz dziękuję za pomoc i zrozumienie w tak trudnej dla mnie sytuacji pozdrawiam i polecam gorąco!

Anna W. 8 grudnia 2021
Pozytywna opinia

Bardzo dziękuję Panu mecenasowi Wojciechowi Markowi Ziębie. Kompetentny, profesjonalny i merytoryczny adwokat. Przez dwa lata wspierał mnie i działał w moim imieniu. Kontakt był możliwy w każdej chwili. Setki maili, smsów, informacji z internetu, które wysyłałam analizował z niebywałą starannością. Dla niego sprawy nie możliwe nie istnieją. Polecam Pana mecenasa z pełną odpowiedzialnością, że pomoże w każdej nawet najbardziej beznadziejnej sprawie.

Adriana B. 4 listopada 2021
Pozytywna opinia

Polecam serdecznie współpracę z Panem Wojciechem! Kompetentny i profesjonalny adwokat. Potrafi wczuć się w sytuację klienta i skutecznie pomóc w trudnej sytuacji. Wszystkie kwestie szczegółowo wyjaśnione do tego szybko i sprawnie. 100% zadowolenia, jeszcze raz dziękuję za błyskawiczną pomoc.

Anna O. 3 listopada 2021
Pozytywna opinia

Jestem bardzo zadowolona z usług Pana Mecenasa. Pierwszy raz spotkałam się z taka merytorycznie dobrze przygotowaną osobą, a zarazem miłą i po prostu ludzka! Spotkanie odbywało się w bardzo przyjaznej atmosferze. Jest usatysfakcjonowana bardzo i z czystym sumieniem mogę polecić usługi Pana Wojciecha w 100%!

Joanna K. 3 listopada 2021
Pozytywna opinia

Pełen profesjonalizm i życzliwość. Świetny kontakt i szybka fachowa pomoc prawna. Polecamy serdecznie!

Krystian S. 29 września 2021
Pozytywna opinia

Konkretna i elokwentna osoba. Profesjonalne podejście do klienta i problemu. Prawnik zdecydowanie godny polecenia. PS: Telefon odbiera w ciągu 3 sekund.

Michał W. 13 września 2021
Pozytywna opinia

Bardzo miła współpraca, można liczyć na pomoc od Pana Wojciecha. Polecam.

Jarosław P. 9 sierpnia 2021
Pozytywna opinia

Pełen profesjonalizm, idealna współpraca. Nic dodać nic ująć.

Adam S. 5 sierpnia 2021
Pozytywna opinia

Bardzo fachowa pomoc, bardzo dobre i życzliwe podejście do klienta. Bardzo polecam.

Julia S. 4 sierpnia 2021
Pozytywna opinia

Bardzo dobry kontakt, profesjonalizm na najwyższym poziomie.

Joanna B. 29 lipca 2021
Pozytywna opinia

Profesjonalnie, skutecznie i szybko a przy tym przy zachowaniu wysokiej kultury i ogromnej życzliwości- to sposób działania Pana Mecenasa. Dziękujemy i polecamy.

pokaż więcej

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak Kancelaria Adwokacka Wojciech Marek Zięba

Powiązane produkty i usługi: PrawnikPrywatny detektywOchrona mienia,  Adwokat Kraków, Prawnik Kraków, Prywatny detektyw KrakówOchrona mienia Kraków,  Usługi prawnicze, Prawo karnePrawo rodzinne,  Obrona w postępowaniu karnym, Reprezentacja przez sądem, Porady prawne

Kontakt

Formularz kontaktowy

Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo S.A., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Plac Bieńczycki 21 I Piętro, Kraków

WWW

www.luxlegis.pl

Telefon

693 ••• ••• Pokaż numer

Dane rejestrowe

Firma

Nazwa firmy WOJCIECH MAREK ZIĘBA KANCELARIA ADWOKACKA
Imię (pierwsze) WOJCIECH
Drugie imię MAREK
Nazwisko ZIĘBA
Data rozpoczęcia działalności 2017-12-27
NIP 6783171613
Regon 368991971

Siedziba

Kraj Polska
Województwo MAŁOPOLSKIE
Powiat Kraków
Gmina Kraków-Nowa Huta
Miejscowość Kraków
Kod pocztowy 31831
Poczta Kraków
Ulica Bieńczycki Plac Targowy
Numer nieruchomości 21

Forma prawna

Kod i nazwa podstawowej formy prawnej 9 - Osoba fizyczna prowadząca działalność gospodarczą
Kod i nazwa szczegółowej formy prawnej 099 - Osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą
Kod i nazwa formy własności 214 - Własność krajowych osób fizycznych

Rejestracja

Data wpisu do bazy REGON 2017-12-15
Data powstania 2017-12-15
Data rozpoczęcia działalności 2017-12-27

Zakres działalności (PKD)

Kod PKD Nazwa
6910Z DZIAŁALNOŚĆ PRAWNICZA
Przeważające PKD

Dane zostaną pobrane i zaktualizowane w ciągu kilku minut.
W razie potrzeby prosimy o kontakt przez Formularz kontaktowy.

Skontaktuj się