Windykacja Kraków - Najlepsi w 2022

Najlepsi Specjaliści od Windykacji w Krakowie, 2023

208 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Windykacja Kraków - Ranking Najlepsi 2023

Już 208 Specjalistów od Windykacji z Krakowa złożyło 48428 ofert naszym zleceniodawcom. Wybranie specjalisty od windykacji może okazać się dużym wyzwaniem. Gdzie w takim razie szukać zaufanego specjalisty? Poniżej przedstawiamy ranking najlepszych Specjalistów od Windykacji w 2023 r. z Krakowa.

Średnia ocena specjalistów od windykacji w Krakowie to 4.99 (na podstawie 1436 opinii).

Promowani
Windykacja Kraków
Promowany
TP Consult sp. z o.o.

Kancelaria Radcy Prawnego Jakub Ustupski – Kaźmik to gwarancja rzetelności oraz skuteczności w powierzonych sprawach. Pana Jakuba wyróżnia przede wszystkim duży profesjonalizm, zaangażowanie w sprawy klienta, sumienność oraz doskonała znajomość prawa. Wszystko to sprawia, że nasza współpraca przebiega bardzo sprawnie i owocnie. Z całą pewnością możemy, więc stwierdzić, że decyzja o podjęciu tej współpracy pozwoliła naszej firmie uniknąć wielu omyłek i nieścisłości formalnych związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej. Pan Jakub okazał się dla nas nieocenionym wsparciem przy rejestracji spółki oraz w późniejszych sprawach urzędowych, dlatego też pragniemy polecić Jego Kancelarię jako fachowe wsparcie każdej firmie

5.0 (4 opinie)
Money and legal services Sp. z o.o. - Ściąganie Należności Łódź
best badge
Sandra S.

Bardzo szybka i kompetentna obsługa. Podejmują się, oraz załatwiają sprawy które mogłyby się wydawać niemożliwe do przejścia.

5.0 (1 opinia)
BRZOZOWSKI KANCELARIA WINDYKACYJNO-DETEKTYWISTYCZNA DAMIAN BRZOZOWSKI - Odzyskiwanie Długów Siemianowice Śląskie
best badge
F-osiem projekty inżynierii ruchu Katarzyna Kusal

Polecam, Pan Damian profesjonalnie i skutecznie oraz szybko pomógł w odzyskaniu zaległych płatności.

5.0 (16 opinii)
Soltum Mateusz Wrotniak - Windykator Wrocław
best badge
Agata K.

Stale współpracujemy z Panem Mateuszem, jestem zadowolona ze współpracy jak i nietypowego podejścia do działań. Mogę śmiało polecić innym przedsiębiorcom.

5.0 (4 opinie)
Retor - Ściąganie Należności Wrocław
best badge

4. Retor

Agencja Celna Amicus

Dobra robota Panowie. Firma Retor wybrana została z pośród kilkunastu firm, które zgłosiły się do mnie przez Oferteo. Wybrana została firma Retor i co mogę napisać. Cała kwota została odzyskana i to mówi samo za siebie, są skuteczni. Szybko, sprawnie, dobry kontakt, umowa jasna i czytelna bez nadmiernej biurokracji. Tak trzymać !

4.89 (76 opinii)
Empira sp. z o.o. ( windykacja terenowa i faktoring - cały kraj ) - Windykator Ruda Śląska
best badge
Agata S.

Bardzo profesjonalne podejście do klienta, świetny kontakt, szybko odzyskane pieniądze. Polecam współpracę!

5.0 (20 opinii)
Hermes Maciej Wojciechowski - Odzyskiwanie Długów Chorzów
best badge
Mateusz Sokołowski

Pan Maciej jest człowiek godnym polecenia. Wszystko wyjaśnia i doradza, co trzeba dalej zrobić. Bardzo go polecam.

5.0 (6 opinii)
WONAMA INKASO - Odzyskiwanie Długów Katowice
best badge
Michał S.

Kancelaria Doradztwa Prawnego ,,WONAMA" Krystian Matyja bardzo profesjonalnie traktuje Klienta w potrzebie i dzięki jej pomocy mogłem odzyskać swoje pieniądze.

5.0 (8 opinii)
Agnieszka Mazur - Windykator Wrocław
best badge
Adrian F.

Rzadko zdarza mi się wystawiać opinie na tym portalu, ale w tym przypadku nie mogło być inaczej. Nikt mi nic nie obiecywał, a jedynie rzeczowo przestawił fakty rynkowe. Byłem sceptyczny nastwiony, ale zaryzykowałem. Szczerze? 🤔 Opłacało się w niecały miesiąc odzyskałem należność, z którą kontrahent zwodził mnie prawie 8 miesięcy. Polecam!

5.0 (6 opinii)
Kancelaria Detektywistyczno-Windykacyjna MS Michał Starzyński ( windykacja terenowa w całej Polsce ) - Windykacja Lublin
best badge
Marzanna B.

Konsekwentny, dużo informacji i uświadomienia petenta oraz wytłumaczenie kwestii, dużo propozycji rozwiązania problemu,rozmowa w miłej ciepłej i spokojnej atmosferze nie traktuje petenta jak intruza tylko osobę potrzebującą dogodnego rozwiązania problemu.

5.0 (141 opinii)
White Note Paździor, Kiczka Sp.J. - Windykacja Tarnowskie Góry
best badge
BSI Group Polska Sp. z o.o.

Firma White Note jest godna polecenia. Prowadzi kompleksowe działania windykacyjne i prawne wobec naszych dłużników. Stosowanie szeregu różnorodnych narzędzi prawnych, prowadzenie skutecznych negocjacji i skupienie się na bezpośrednich działaniach w terenie powodują, że skuteczność odzyskiwania wierzytelności zleconych firmie White Note jest bardzo wysoka. Szybkość działania i bezproblemowa wymiana informacji powodują, że możemy polecić specjalistów z firmy White Note wszystkim, którzy potrzebują profesjonalnej i skutecznej obsługi windykacyjnej.

5.0 (11 opinii)

Więcej Specjalistów od Windykacji z Krakowa

NEOKHAN Sp. z o.o. - Ściąganie Należności Kraków

Każdy, kto potrzebuje ściągania należności winien niezwłocznie zgłosić się do NEOKHAN Sp. z o.o. i zobaczyć świetne oferty. Zadzwoń i poznaj ofertę - nie pożałujesz.

5.0 (1 opinia)
avatar icon
Lucjan J.

Kancelaria Radców Prawna specjalizująca się w prawie cywilnym, gospodarczym, w szczególności w postępowaniu egzekucyjnym, prawo handlowe, nieruchomości, spadkowe, prawo pracy, rodzinne. Ważną działalnością kancelarii prawnej jest prowadzenie spraw windykacyjnych, gdzie skutecznie odzyskujemy długi zarówno prowadząc windykację polubowna jak i sądową i komorniczą. Jako radcowie prawni prowadzimy również sprawy odszkodowawcze wygrywając sprawy o odszkodowanie za wypadki komunikacyjne i przy pracy oraz za błędy medyczne. Klientom indywidualnym doradzamy w tak ważnych dziedzinach jak prawo spadkowe i rodzinne, prowadząc m.in. sprawy rozwodowe, spadkowe, o podział majątku. Wieloletnia praktyka oraz doświadczenie pozwoliły wypracować nam metody, gwarantujące najwyższy poziom merytoryczny i organizacyjny świadczonych usług. Doskonałe przygotowanie pracowników kancelarii pozwala z sukcesami zajmować się obsługą prawną każdego, kto takiej pomocy potrzebuje. Każdy nasz klient może liczyć na w pełni profesjonalną obsługę.

5.0 (2 opinie)
Kancelaria Adwokacka Wojciech Marek Zięba - Odzyskiwanie Długów Kraków

Wyjątkowe Odzyskiwanie Długów Kraków

 • Kraków
 • Kancelaria Adwokacka Wojciech Marek Zięba
Longin K.

Bardzo polecam. Swoją sprawę zleciłem Mecenasowi. Wcześniej nie znałem Pana Mecenasa, a zlecenie które przyjął, wymagało szybkiego i zdecydowanego działania. Teraz mogę z całą stanowczością, jak również odpowiedzialnością polecić Kancelarię Adwokacką każdemu, kto nagle znalazł się w trudnej sytuacji. Profesjonalne prowadzenie mojej sprawy, szczerość i konkretna informacja o sposobie wyjścia z trudnego problemu, zaangażowanie, dotrzymywanie terminów, bardzo dobra komunikacja telefoniczna, tu nadmieniam, że do Krakowa gdzie mieści się siedziba Kancelarii, mam 100 km. Jestem już spokojny, wszystko dobrze się zakończyło. Serdecznie dziękuję i jeszcze raz wszystkim polecam.

5.0 (83 opinie)
Poniewierka Radcowie Prawni - Windykator Kraków
Janusz R.

Rozmowa bardzo pomocna, dająca wskazówki, informacje w każdym temacie poruszonego mojego problemu. Wszystkim polecam Kancelarie pani Agnieszki Poniewierka.

5.0 (40 opinii)
Kancelaria Prawno- Mediacyjna - Windykator Kraków

Sumienny Windykator Kraków

 • Kraków
 • Kancelaria Prawno- Mediacyjna

Ten sumienny windykator pasjonuje się tym tematem od dzieciństwa i jest specjalistą zawsze gotowym do pracy - Kancelaria Prawno- Mediacyjna to doskonały zawodowiec dla Ciebie. Realizują oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, dlatego to doskonały wybór.

5.0 (9 opinii)

Dołącz do naszych Specjalistów od Windykacji w Krakowie

Działasz na rynku jako Specjalista od Windykacji i szukasz nowych Klientów z Krakowa lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Kredyt Studio - Ściąganie Należności Kraków

Ściąganie należności oraz detale z tym powiązane już nie będą dla Ciebie skomplikowanym zagadnieniem, jeśli wybierzesz ofertę Kredyt Studio. Wykwalifikowani specjaliści z zakresu ściągania należności pomogą Ci wybrać idealne rozwiązanie. Jeszcze dzisiaj skontaktuj się z nimi, aby uzyskać więcej informacji.

4.92 (104 opinie)
Kancelaria Adwokacka Mateusz Gołacki z siedzibą w Krakowie i filią w Nisku - Windykacja Kraków
Krakowparts Sp Z O O

Dobry Prawnik!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!

5.0 (2 opinie)
Kancelaria Adwokacka adwokat Damian Opalski - Firma Windykacyjna Kraków
Mirosława M.

.Bardzo profesjonalne podejście do klienta, elastyczność, opieka i zainteresowanie w trakcie całego procesu. Na bieżąco informował, co dzieje się w sprawie i pilnował wszystkich terminów. Zaangażowanie Pana Adwokata Damiana Opalskiego było ogromne, kontakt zarówno osobisty, mailowy jak i telefoniczny. Wszystkie przygotowane przez niego wnioski były bardzo precyzyjne i szczegółowe. Jego zaangażowanie nie kończy się w momencie wyjścia z sali sądowej – sprawdza tekst protokołów sądowych, gromadzi akta i na bieżąco monitoruje działania sądu, komornika, itp. i informuje klienta o ważnych kwestiach. Pan Mecenas reprezentował mnie dwukrotnie i za każdym razem byłam zadowolona ze współpracy.Bez zastrzeżeń mogę polecić wszystkim tą Kancelarię

5.0 (4 opinie)
Kancelaria Radcy Prawnego Dawid Siedlecki - Windykacja Kraków

Solidna Windykacja Kraków

 • Kraków
 • Kancelaria Radcy Prawnego Dawid Siedlecki
Agata S.

Porada dotyczyła umowy deweloperskiej. Zależało nam na czasie - spotkanie u notariusza było wyznaczone za kilka dni. Pan Siedlecki podjął się tego pilnego zadania. Wielki plus usługi to świetna komunikacja - zarówno droga mailową jak i telefoniczną. Sama ocena umowy przedstawiona w sposób klarowny, wypunktowane zapisy do ewentualnej zmiany, zwrócenie uwagi na dane do sprawdzenia. Plus ocena ogólna umowy, że umowa zasadniczo w porządku. Dzięki tej poradzie byliśmy dobrze przygotowani do podpisania umowy przed notariuszem. Tak wczytaliśmy się w zapisy, że wychwyciliśmy błąd, którego nikt wcześniej nie zauważył, choć przed nami analogiczną umowę podpisywało wielu klientów.

5.0 (9 opinii)
Kancelaria Radcy Prawnego Tomasz Okrzesik - Usługi Windykacyjne Kraków

Perfekcyjne Usługi Windykacyjne

 • Kraków
 • Kancelaria Radcy Prawnego Tomasz Okrzesik

To jedna z najlepszych firm windykacyjnych zatrudniających windykatorów z tak dużym doświadczeniem zawodowym, świadczących usługi windykacyjne w miejscowości Kraków i w całym powiecie. Konkretną wycenę otrzymasz po kontakcie.

5.0 (3 opinie)

Windykacja porównanie i kalkulator kosztów w Krakowie

Szukasz kosztów windykacja? A może interesuje Cię najtańsza oferta w Krakowie? Złóż zapytanie, a firmy z Krakowa same prześlą wyceny.

W ten sposób łatwo dotrzesz do większej liczby firm oferujących windykacja.

Kancelaria Prawna DE IURE Sp. z o.o. - Windykowanie Należności Kraków

Najwyższej Klasy Windykowanie Należności

 • Kraków
 • Kancelaria Prawna DE IURE Sp. z o.o.

Zleć zadanie windykowania należności specjalistom firmy Kancelaria Prawna DE IURE Sp. z o.o. z miejscowości Kraków. Urzekną Cię swoim zaangażowaniem i rzetelnością. Na terenie Krakowa nie mają sobie równych. Spełniają wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego ich wybór na pewno będzie dobrą decyzją.

5.0 (1 opinia)
Kancelaria Radcowska Michał Podolec - Windykacja Kraków

Perfekcyjna Windykacja

 • Kraków
 • Kancelaria Radcowska Michał Podolec

Kancelaria specjalizuje się w kompleksowej obsłudze prawnej Klientów indywidualnych i przedsiębiorców. Zajmujemy się m.in. prawem cywilnym, rodzinnym, gospodarczym, karnym, autorskim, e-commerce oraz prawem dotyczącym nieruchomości. Udzielamy porad prawnych, sporządzamy i opiniujemy projekty umów, a także reprezentujemy Klientów przed sądami i organami administracji. Zapewniamy wsparcie prawne w negocjacjach. Udzielamy także porady prawne online. Nasze biuro mieści się w Krakowie, przy ul. Czarnowiejskiej 8/1. Dysponujemy własnym parkingiem dla naszych Klientów. Podejmujemy się prowadzenia spraw na terenie Małopolski i Śląska. Kancelaria czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00. Istnieje także możliwość spotkania

5.0 (1 opinia)
BUSINESS ADVICE ODDZIAŁ KRAKÓW - Windykowanie Należności Kraków

BUSINESS ADVICE ODDZIAŁ KRAKÓW

 • Kraków

Uniknij problemów i zleć prace tym zawodowcom w kwestii windykowania należności. Realizują wymagania najbardziej wymagających Klientów.

5.0 (2 opinie)
DKK Kancelaria Radcy Prawnego Katarzyna Chachlowska - Windykacja Kraków

DKK Kancelaria Radcy Prawnego Katarzyna Chachlowska

 • Kraków
Wiola M.

Kancelaria Pani Katarzyny równa się słowu profesjonalizm. Sprawa wygrana, ogromne zainteresowanie klientem, pełna responsywność. Absolutnie polecam i w razie potrzeby na pewno będę wracać :)

5.0 (34 opinie)
Żaneta Oczkowska Kancelaria Radcy Prawnego - Ściąganie Należności Kraków

Opłacalne Ściąganie Należności

 • Kraków
 • Żaneta Oczkowska Kancelaria Radcy Prawnego
Jacek K.

Współpraca z Panią Żanetą okazała się merytoryczna i efektywna. Tłumacząc zawiłości prawne wykazała się dużą wiedzą i zrozumieniem dla przedmiotu sprawy. Polecam skorzystanie z Jej usług!

5.0 (2 opinie)
Kancelaria Adwokacka Adwokat Natalia Kasprzyk - Usługi Windykacyjne Kraków

Znakomite Usługi Windykacyjne

 • Kraków
 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Natalia Kasprzyk

Nie wątp w kompetentną kadrę Kancelaria Adwokacka Adwokat Natalia Kasprzyk. Ta uznana firma windykacyjna jest ceniona w branży w rejonie Krakowa za gruntowne realizowanie usług windykacyjnych. Ledwie chwila dzieli Cię od uzyskania świetnej wyceny - zadzwoń!

5.0 (4 opinie)
Doradztwo Prawne Zajdel & Szafraniec sp. j. - Windykacja Kraków

Doskonała Windykacja

 • Kraków
 • Doradztwo Prawne Zajdel & Szafraniec sp. j.
Krystian N.

Miły kontakt. Rzetelna i cierpliwa obsługa prawna. Polecam!

5.0 (1 opinia)
avatar icon

Biuro Detektywistyczne JANSUR

 • Kraków
Zbigniew

Zaufanie to dziś "towar" deficytowy. W każdej branży, a szczególnie detektywistycznej to podstawa dobrych relacji z Klientem. Polecam!

5.0 (2 opinie)
DETEKTYW KOCZANOWSKI - Usługi Windykacyjne Kraków

Pierwszorzędne Usługi Windykacyjne

 • Kraków
 • DETEKTYW KOCZANOWSKI

Sprawdź doświadczoną kadrę DETEKTYW KOCZANOWSKI. Ta renomowana firma windykacyjna jest szanowana w branży na terenie Krakowa za drobiazgowe wykonywanie usług windykacyjnych. Zapytaj o wycenę dopasowaną do Twoich potrzeb i przekonaj się co firma może zaoferować.

5.0 (26 opinii)
Kancelaria Medius Spółka Akcyjna - Firma Windykacyjna Kraków

Pierwszorzędna Firma Windykacyjna

 • Kraków
 • Kancelaria Medius Spółka Akcyjna

Firma windykacyjna Kancelaria Medius Spółka Akcyjna zajmuje się usługami z zakresu windykowania należności. Wyróżnia się solidnymi opiniami Klientów. Ci windykatorzy nie mają sobie równych. Zapytaj o ofertę już teraz i przekonaj się co firma może zaoferować.

5.0 (2 opinie)

Opinie i porady najlepszych doradców

Jeśli interesują Cię opinie na temat windykacja, szukasz ofert lub porad skontaktuj się z doradcami z Krakowa. Dodatkowo możesz tanio porównać i wybrać najkorzystniejsze usługi finansowe - koniecznie wyślij zapytanie do naszych firm i wybierz najlepszą ofertę.

Prześlemy Twoje zapytanie do wielu firm a one skontaktują się i zaproponują swoje produkty.

Proszę o wycenę
Kancelaria Adwokacka Gabriela Balasa - Windykacja Kraków

Perfekcyjna Windykacja

 • Kraków
 • Kancelaria Adwokacka Gabriela Balasa
Dominik M.

Współpracę z Panią Mecenas oceniam na celującą. Prowadziła 2 moje sprawy - obie zakończone sukcesem. Na każdym etapie sprawy pełne zaangażowanie, profesjonalizm, wyrozumiałość i empatia. Rzetelne przygotowanie merytoryczne dokumentów jak i zrozumiałe ich objaśnienie. Skuteczność Pani Adwokat doprowadziła do zakończenia spraw zgodnie oczekiwaniami. Jestem bardzo wdzięczny za okazaną pomoc i wsparcie. Serdecznie i z całego serca polecam.

5.0 (55 opinii)
Kancelaria Adwokacka Dominik Marchewka - Windykacja Kraków

Perfekcyjna Windykacja

 • Kraków
 • Kancelaria Adwokacka Dominik Marchewka
Edyta B.

Pana Mecenasa Dominika Marchewkę wyróżnia ogromne zaangażowanie w sprawy Klienta. Wszelkie kwestie prawne wyjaśnia w sposób przystępny i zrozumiały. Wiedza Pana Mecenasa z zakresu prawa pozwala na doskonałe przygotowanie merytoryczne dokumentów sprawy. Spotkania i kontakt telefoniczny oraz mailowy z Panem Mecenasem przebiegają nienagannie. Największą zaletą Pana Mecenasa jest jednak bezdyskusyjnie jego skuteczność. Doskonałe przygotowanie sprawy przed rozpoczęciem postępowania sądowego.

5.0 (50 opinii)
Aleksandra Miśkiewicz Kancelaria Radcy Prawnego - Windykacja Kraków

Pierwszorzędna Windykacja

 • Kraków
 • Aleksandra Miśkiewicz Kancelaria Radcy Prawnego

Firma Aleksandra Miśkiewicz Kancelaria Radcy Prawnego to wybitni specjaliści od windykacji i odzyskiwania długów, obsługujący Klientów z miejscowości Kraków i przyległych miast. Dodatkowe informacje otrzymasz po kontakcie, więc nie trać czasu.

5.0 (1 opinia)
Robert Staud Kancelaria Adwokacka - Windykowanie Należności Kraków

Robert Staud Kancelaria Adwokacka

 • Kraków

Zleć usługę wysokiej klasy windykowania należności profesjonalistom z firmy Robert Staud Kancelaria Adwokacka. Ich praca jest ceniona przez Klientów z Krakowa i pobliskich miast. Już nie trać czasu i skontaktuj się teraz - gwarancja zadowolenia!

5.0 (4 opinie)
Michał Strojek Kancelaria Adwokacka - Windykacja Kraków

Pierwszorzędna Windykacja

 • Kraków
 • Michał Strojek Kancelaria Adwokacka

Windykacja na najwyższym poziomie to dla firmy Michał Strojek Kancelaria Adwokacka pasja przekazywana z pokolenia na pokolenie, dlatego są zawsze gotowi podjąć się nowego wyzwania. Zadzwoń i poznaj ofertę - naprawdę warto.

5.0 (18 opinii)
Kancelaria Adwokacka Adwokat Maria Formowicz - Windykacja Kraków

Kancelaria Adwokacka Adwokat Maria Formowicz

 • Kraków
Barbara T.

Profesjonalizm, ogromna wiedza, skuteczność i zaangażowanie to tylko część zalet Pani Adwokat! Polecam z całego serca i dziękuję za wszystko.

5.0 (3 opinie)
Joanna Madetko Kancelaria Radcy Prawnego - Windykacja Kraków

Joanna Madetko Kancelaria Radcy Prawnego

 • Kraków
Kinga N.

Pomoc Pani mecenas jest dla mnie za każdym razem nie do przecenienia. Pełny profesjonalizm, ogromna wiedza, rzeczowe podejście i świetne poczucie humoru pozwala uporać się z każdym problemem prawnym. Mam pełne zaufanie do pracy Pani Joanny. To kontaktowa osoba ze świetnym podejściem do swojego zawodu.

5.0 (4 opinie)
Kancelaria Adwokacka-Adwokat Dariusz Sięka - Ściąganie Należności Kraków

Kancelaria Adwokacka-Adwokat Dariusz Sięka

 • Kraków
Krzysztof K.

Polecam, sprawa u komornika o wartości 120 000 tys. rozwiązana pomyślnie i szybko.

5.0 (3 opinie)
Kancelaria Adwokacka Adwokat Sylwia Sajdak - Windykator Kraków

Doświadczony Windykator

 • Kraków
 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Sylwia Sajdak

Usługi windykacyjne w wykonaniu firmy Kancelaria Adwokacka Adwokat Sylwia Sajdak to istny majstersztyk. To doświadczony windykator. Określ czego potrzebujesz i poznaj dobrą ofertę spełniającą Twoje wymagania.

5.0 (4 opinie)
KRAKOWSCY ADWOKACI Kancelaria Adwokacka Anna Plebanek-Liro Jakub Tolasz - Windykacja Kraków

Pierwszorzędna Windykacja

 • Kraków
 • KRAKOWSCY ADWOKACI Kancelaria Adwokacka Anna Plebanek-Liro
Marika K.

Mogę serdecznie polecić usługi Pani Mecenas Plebanek - Liro - prawo administracyjne, a w szczególności kwestie związane z prawem nieruchomości nie mają dla niej tajemnic, a ponadto zawsze dopasowuje proponowane rozwiązanie pod konkretnego klienta, dokładnie ważąc wszystkie plusy i minusy każdej z opcji. Rady Pani Mecenas niejednokrotnie pomogły mi spojrzeć na problem z innej, lepszej strony. Ponadto Pani Mecenas jest osobą życzliwą, bardzo sympatyczną, a jednocześnie konkretną.

5.0 (1 opinia)
Kancelaria Adwokacka Karolina Nowak adwokat - Windykowanie Należności Kraków

Kancelaria Adwokacka Karolina Nowak adwokat

 • Kraków
Michalina P.

Bardzo miła i merytoryczna Pani Mecenas Karolina. Sprawa przebiegła tak jak się tego spodziewałyśmy, oczywiście wygrałyśmy, niestety sprawa bardzo długo była procedowana w Sądzie, na szczęście finał okazał się być szczęśliwy. Dziękuję Bardzo Pani Mecenas.

5.0 (9 opinii)
PBKB Adwokaci - Windykacja Kraków

Doskonała Windykacja

 • Kraków
 • PBKB Adwokaci
Adam M.

Adwokaci super, już wcześniej dużo o nich słyszałem. A moja sprawa sądowa z takimi obrońcami przebiegła jak po maśle.

5.0 (6 opinii)
Kancelaria Adwokacka Hubert Michaluk - Windykacja Kraków

Profesjonalna Windykacja

 • Kraków
 • Kancelaria Adwokacka Hubert Michaluk
Marcin T.

Współpraca z panem Hubertem przebiegła bardzo rzetelnie. Pan Adwokat jest osobą konkretną, ma wielką wiedzę i doświadczenie jako prawnik. Sprawa przebiegła szybko i skutecznie. Polecam Kancelarię pana Huberta Michaluka.

5.0 (3 opinie)
NPCW Kancelaria Radców Prawnych Nawrot-Piotrowska, Cichor-Wójcik - Windykacja Kraków

Pierwszorzędna Windykacja

 • Kraków
 • NPCW Kancelaria Radców Prawnych Nawrot-Piotrowska,

Windykacja nie ma dla NPCW Kancelaria Radców Prawnych Nawrot-Piotrowska Cichor-Wójcik żadnych tajemnic. Dzięki doskonałemu doświadczeniu są gotowi poradzić każdemu Klientowi. Napisz w krótkim formularzu czego potrzebujesz i poznaj dobrą ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

5.0 (9 opinii)
Firma windykacyjna ''Atenalex'' - Odzyskiwanie Długów Kraków

Firma windykacyjna ''Atenalex''

 • Kraków
Anna M.

Kilka razy zlecałam tej firmie windykację i za każdym razem odzyskiwali je skutecznie. Stały kontakt z osobą prowadzacą sprawę. Dzialają osobiście na terenie całej Polski. Nie psują relacji z klientami zleceniodawców! Podejście profesjonalne. Natychmiastowe efekty. Firma jest godna polecenia!

5.0 (2 opinie)
Agencja Detektywistyczna Confidence - Windykowanie Należności Kraków

Rewelacyjne Windykowanie Należności

 • Kraków
 • Agencja Detektywistyczna Confidence
Anna K.

Dziękuję Panu Waldkowi za wszechstronną pomoc, nie tylko perfekcyjnie wykonał zlecenie, ale także udzielił fachowych porad na przyszłość. Odzyskałam dobre imię i majątek.

5.0 (1 opinia)
Śląska Grupa Prawna- Ludzkie Oblicze Prawa Śląskie,Małopolskie, Opolskie,Dolnośląskie - Windykowanie Należności Kraków

Śląska Grupa Prawna- Ludzkie Oblicze Prawa Śląskie,Małopolskie, Opolskie,Dolnośląskie

 • Kraków

Zatrudnij specjalistów z Śląska Grupa Prawna- Ludzkie Oblicze Prawa ŚląskieMałopolskie OpolskieDolnośląskie jeśli poszukujesz odpowiednich ludzi do doskonałego windykowania należności w miejscowości Kraków lub okolicy. Poproś o ofertę już teraz i sprawdź co firma może Ci zaproponować.

5.0 (1 opinia)
avatar icon

Najlepsze Usługi Windykacyjne

 • Kraków
 • "TRIBUTUM" Kancelaria Księgowo- Finansowa Sp.z o.o
Dawid S.

Gorąco polecam, nareszcie znalazłam ludzi, którym bez obaw mogę powierzyć sprawy mojej firmy. Podziękowania za dotychczasową współpracę.

5.0 (3 opinie)
avatar icon

Najlepsze Usługi Windykacyjne

 • Kraków
 • Kancelaria Adwokacka Katarzyna Stępska
Alicja N.

Skuteczna, zdecydowana i profesjonalna. Tak w skrócie można określić Mecenas Stępską. W moim przypadku podjęła się sprawy majątkowej, która miała bardzo niepewny rezultat. Zawsze skrupulatnie przygotowana do rozpraw, z pełnym zaangażowaniem walczy do końca, znajdując argumenty, które pozwalają powalić przeciwnika na łopatki. Gorąco polecam Panią Mecenas.

5.0 (8 opinii)
Ranking Specjalistów od Windykacji obejmuje również takie miejscowości jak: Kraków, Libertów, Rząska, Lusina, Golkowice.
więcej...