Windykacja Kraków - Najlepsi w 2024

Najlepsi Specjaliści od Windykacji w Krakowie, 2024

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Windykacja Kraków - ranking Najlepsi 2024

ranking info

Oto ranking najlepszych Specjalistów od Windykacji w Krakowie w 2024 r. wybranych z 236 firm w Oferteo. Średnia ocena, jaką uzyskali Specjaliści to 4.98 na podstawie 1548 opinii.

Porównaj oferty – bezpłatnie i niezobowiązująco!

Promowane firmy
Windykacja Kraków
Promowany

Kancelaria Radcy Prawnego Jakub Ustupski-Kaźmik

 • Kraków
TP Consult sp. z o.o.

Kancelaria Radcy Prawnego Jakub Ustupski – Kaźmik to gwarancja rzetelności oraz skuteczności w powierzonych sprawach. Pana Jakuba wyróżnia przede wszystkim duży profesjonalizm, zaangażowanie w sprawy klienta, sumienność oraz doskonała znajomość prawa. Wszystko to sprawia, że nasza współpraca przebiega bardzo sprawnie i owocnie. Z całą pewnością możemy, więc stwierdzić, że decyzja o podjęciu tej współpracy pozwoliła naszej firmie uniknąć wielu omyłek i nieścisłości formalnych związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej. Pan Jakub okazał się dla nas nieocenionym wsparciem przy rejestracji spółki oraz w późniejszych sprawach urzędowych, dlatego też pragniemy polecić Jego Kancelarię jako fachowe wsparcie każdej firmie

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (4)
Wszystkie firmy
BRZOZOWSKI KANCELARIA WINDYKACYJNO-DETEKTYWISTYCZNA DAMIAN BRZOZOWSKI - Ściąganie Należności Ruda Śląska
best badge

1. BRZOZOWSKI KANCELARIA WINDYKACYJNO-DETEKTYWISTYCZNA DAMIAN BRZOZOWSKI

Piotr B.

Bardzo dobrze ,jestem na obecnym etapie postępowania zadowolony z ich działań w moje sprawie jaka zleciłem firmie , informacje dostaje praktycznie na bieżąco ..zatem oceniam na obecnym chwilę jako bardzo dobrze ..

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (22)
Kancelaria Radcy Prawnego Aneta Pilawska - Odzyskiwanie Długów Gliwice
best badge

2. Kancelaria Radcy Prawnego Aneta Pilawska

MeWALL

W pełni polecam współpracę z tą kancelarią. Sposób działania oparty o nowoczesne technologie ułatwia współdziałanie i skraca czas załatwienia tematu. Mam nadzieję, że kiedyś będę na tyle dużą firmą, że zaczniemy współpracować na szerszym polu.

4.94 / 5 Gwiazdki opinii (32)
Kancelaria Detektywistyczno-Windykacyjna MS Michał Starzyński ( windykacja terenowa w całej Polsce ) - Windykator Lublin
best badge

3. Kancelaria Detektywistyczno-Windykacyjna MS Michał Starzyński ( windykacja terenowa w całej Polsce )

Jan C.

Profesjonalne podejście do podjętej sprawy. Przede wszystkim uczciwość wobec zleceniodawcy, to dzisiaj rzadka cecha, miła i konkretna rozmowa na temat zlecenia. Gorąco polecam - warto!

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (184)
Fluence Finance - Ściąganie Należności Warszawa
best badge

4. Fluence Finance

Wojciech D.

Everything is going smooth so far. We have some bumps on the road. I hope we will be able to rich the goal as easy as we have started our mission. let's keep our fingers crossed. The time will show. I still believe even living in this wicked world that the law should overcome the lawlessness . Outcome of thos case will prove how screwed this system is.

4.96 / 5 Gwiazdki opinii (227)
Retor - Windykator Wrocław
best badge

5. Retor

Agencja Celna Amicus

Dobra robota Panowie. Firma Retor wybrana została z pośród kilkunastu firm, które zgłosiły się do mnie przez Oferteo. Wybrana została firma Retor i co mogę napisać. Cała kwota została odzyskana i to mówi samo za siebie, są skuteczni. Szybko, sprawnie, dobry kontakt, umowa jasna i czytelna bez nadmiernej biurokracji. Tak trzymać !

4.9 / 5 Gwiazdki opinii (82)
Kancelaria Helios Lex - Odzyskiwanie Długów Poznań
best badge

6. Kancelaria Helios Lex

Agnieszka D.

Bardzo profesjonalne podejście do sprawy, niesamowita pomoc i wsparcie . Pan Mecenas Arkadiusz Wawrzyniak jest konkretny, życzliwy, ma zawsze czas dla klienta, posiada niesamowitą wiedzę oraz ogromne doświadczenie. Polecam wszystkim

4.97 / 5 Gwiazdki opinii (60)
Empira sp. z o.o. ( windykacja terenowa i faktoring - cały kraj ) - Odzyskiwanie Długów Ruda Śląska
best badge

7. Empira sp. z o.o. ( windykacja terenowa i faktoring - cały kraj )

Marcin Pawłowski Datalance

Sprawa z odzyskaniem należności została załatwiona sprawnie w trakcie następnego tygodnia, jestem zadowolony z działań Empiry. Serdecznie dziękuje Pani Dorocie za pomoc i wyjaśnienia. Wiem teraz do kogo należy się zwrócić, gdy w prowadzeniu biznesu napotkam zatory płatnicze.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (21)
Consorcium - Windykator Świdnica
best badge

8. Consorcium

Zespół Biegłych Rewidentów Faber Sp. z o.o

Jesteśmy bardzo zadowoleni z pomocy prawnej Pana Adwokata w sprawie windykacji długu. Pan Mecenas wykazał się bardzo dużą kompetencją, zaangażowaniem i solidnością. W trakcie prowadzonej sprawy był zawsze doskonale przygotowany, udzielał bardzo zrozumiałych i wyczerpujących odpowiedzi na zadane pytania. Jest osobą bardzo miłą, serdeczną i godną polecenia.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (10)
Kancelaria Radcy Prawnego Dawid Siedlecki - Windykacja Kraków
best badge

9. Kancelaria Radcy Prawnego Dawid Siedlecki

Sylwia Z.

Pan Mecenas jest rzetelny, profesjonalny, bardzo dobrze przygotowuje się do każdej sprawy i szuka najlepszego rozwiązania z możliwych dla swojego klienta. Bardzo polecam!

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (10)
WONAMA INKASO - Windykacja Katowice
best badge

10. WONAMA INKASO

Marzena J.

Pomimo, że nie mogłam na razie skorzystać z pomocy kancelarii to bardzo dziękuję za informację w mojej sprawie, polecam wszystkim.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (8)

Więcej specjalistów od windykacji z Krakowa

NEOKHAN Sp. z o.o. - Ściąganie Należności Kraków

NEOKHAN Sp. z o.o.

 • Kraków

Każdy, kto potrzebuje ściągania należności winien niezwłocznie zgłosić się do NEOKHAN Sp. z o.o. i zobaczyć świetne oferty. Zadzwoń i poznaj ofertę - nie pożałujesz.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (1)
avatar icon

Profesjonalne Usługi Windykacyjne Kraków

 • Kraków
 • Grzegorz Zawisza

Kancelaria Radców Prawna specjalizująca się w prawie cywilnym, gospodarczym, w szczególności w postępowaniu egzekucyjnym, prawo handlowe, nieruchomości, spadkowe, prawo pracy, rodzinne. Ważną działalnością kancelarii prawnej jest prowadzenie spraw windykacyjnych, gdzie skutecznie odzyskujemy długi zarówno prowadząc windykację polubowna jak i sądową i komorniczą. Jako radcowie prawni prowadzimy również sprawy odszkodowawcze wygrywając sprawy o odszkodowanie za wypadki komunikacyjne i przy pracy oraz za błędy medyczne. Klientom indywidualnym doradzamy w tak ważnych dziedzinach jak prawo spadkowe i rodzinne, prowadząc m.in. sprawy rozwodowe, spadkowe, o podział majątku. Wieloletnia praktyka oraz doświadczenie pozwoliły wypracować nam metody,

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (2)
Poniewierka Radcowie Prawni - Odzyskiwanie Długów Kraków

Wyjątkowe Odzyskiwanie Długów Kraków

 • Kraków
 • Poniewierka Radcowie Prawni
Ewa Ł.

Co prawda nie zdecydowałam się jeszcze na apelację, jednak kontakt ze strony Kancelarii był natychmiastowy i po przedłożeniu moich dokumentów byli zdecydowani mi pomóc. Pewnie jeszcze wrócę...

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (45)
Kancelaria Adwokacka Wojciech Marek Zięba - Windykator Kraków

Kancelaria Adwokacka Wojciech Marek Zięba

 • Kraków
Longin K.

Bardzo polecam. Swoją sprawę zleciłem Mecenasowi. Wcześniej nie znałem Pana Mecenasa, a zlecenie które przyjął, wymagało szybkiego i zdecydowanego działania. Teraz mogę z całą stanowczością, jak również odpowiedzialnością polecić Kancelarię Adwokacką każdemu, kto nagle znalazł się w trudnej sytuacji. Profesjonalne prowadzenie mojej sprawy, szczerość i konkretna informacja o sposobie wyjścia z trudnego problemu, zaangażowanie, dotrzymywanie terminów, bardzo dobra komunikacja telefoniczna, tu nadmieniam, że do Krakowa gdzie mieści się siedziba Kancelarii, mam 100 km. Jestem już spokojny, wszystko dobrze się zakończyło. Serdecznie dziękuję i jeszcze raz wszystkim polecam.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (100)
Jakub Spalik, Piotr Sodo Kancelaria Radców Prawnych s.c. - Windykator Kraków

Sumienny Windykator Kraków

 • Kraków
 • Jakub Spalik, Piotr Sodo Kancelaria Radców Prawnych s.c.

Ten sumienny windykator pasjonuje się tym tematem od dzieciństwa i jest specjalistą zawsze gotowym do pracy - Jakub Spalik Piotr Sodo Kancelaria Radców Prawnych s.c. to doskonały zawodowiec dla Ciebie. Realizują oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, dlatego to doskonały wybór.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (13)

Dołącz do naszych Specjalistów od Windykacji w Krakowie

Działasz na rynku jako Specjalista od Windykacji i szukasz nowych Klientów z Krakowa lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Berrahal Partners - Prawnik biznesowy i Prywatny pośrednik - Ściąganie Należności Kraków

Tanie Ściąganie Należności Kraków

 • Kraków
 • Berrahal Partners - Prawnik biznesowy i Prywatny pośrednik

Ściąganie należności oraz detale z tym powiązane już nie będą dla Ciebie skomplikowanym zagadnieniem, jeśli wybierzesz ofertę Berrahal Partners - Prawnik biznesowy i Prywatny pośrednik. Wykwalifikowani specjaliści z zakresu ściągania należności pomogą Ci wybrać idealne rozwiązanie. Jeszcze dzisiaj skontaktuj się z nimi, aby uzyskać więcej informacji.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (5)
Robert Staud Kancelaria Adwokacka - Windykacja Kraków

Robert Staud Kancelaria Adwokacka

 • Kraków
Sylwia S.

Rzetelny, słowny, uczciwy i skuteczny. Bardzo polecam pana mecenasa. Bardzo szybko i sprawnie pomogli mi w rozwiązaniu trudnej sprawy. Szczególnie doceniam tez fakt, że zawsze znajdzie czas, żeby wszystko dokładnie wytłumaczyć w sposób zrozumiały dla zwykłego człowieka. Jeszcze raz polecam szczerze.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (4)
Kancelaria Adwokacka adwokat Damian Opalski - Firma Windykacyjna Kraków

Kancelaria Adwokacka adwokat Damian Opalski

 • Kraków
Mirosława M.

.Bardzo profesjonalne podejście do klienta, elastyczność, opieka i zainteresowanie w trakcie całego procesu. Na bieżąco informował, co dzieje się w sprawie i pilnował wszystkich terminów. Zaangażowanie Pana Adwokata Damiana Opalskiego było ogromne, kontakt zarówno osobisty, mailowy jak i telefoniczny. Wszystkie przygotowane przez niego wnioski były bardzo precyzyjne i szczegółowe. Jego zaangażowanie nie kończy się w momencie wyjścia z sali sądowej – sprawdza tekst protokołów sądowych, gromadzi akta i na bieżąco monitoruje działania sądu, komornika, itp. i informuje klienta o ważnych kwestiach. Pan Mecenas reprezentował mnie dwukrotnie i za każdym razem byłam zadowolona ze współpracy.Bez zastrzeżeń mogę polecić wszystkim tą Kancelarię

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (4)
M.lawyers Kancelaria Adwokacka - Windykacja Kraków

Solidna Windykacja Kraków

 • Kraków
 • M.lawyers Kancelaria Adwokacka
Bartosz C.

Kancelaria prowadzi kompleksową obsługę mojej spółki. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy, kontrolują i czuwają nad wszystkimi sprawami prawnymi, działam w branży produkcji i handlu. Serdecznie polecam tych prawników.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (13)
Kancelaria Adwokacka Mateusz Gołacki z siedzibą w Krakowie i filią w Nisku - Usługi Windykacyjne Kraków

Perfekcyjne Usługi Windykacyjne

 • Kraków
 • Kancelaria Adwokacka Mateusz Gołacki z siedzibą w Krakowie i

To jedna z najlepszych firm windykacyjnych zatrudniających windykatorów z tak dużym doświadczeniem zawodowym, świadczących usługi windykacyjne w miejscowości Kraków i w całym powiecie. Konkretną wycenę otrzymasz po kontakcie.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (4)

Windykacja porównanie i kalkulator kosztów w Krakowie

Szukasz kosztów windykacja? A może interesuje Cię najtańsza oferta w Krakowie? Złóż zapytanie, a firmy z Krakowa same prześlą wyceny.

W ten sposób łatwo dotrzesz do większej liczby firm oferujących windykacja.

Jaka usługa Cię interesuje?
Kancelaria Radcowska Michał Podolec - Windykowanie Należności Kraków

Najwyższej Klasy Windykowanie Należności

 • Kraków
 • Kancelaria Radcowska Michał Podolec

Zleć zadanie windykowania należności specjalistom firmy Kancelaria Radcowska Michał Podolec z miejscowości Kraków. Urzekną Cię swoim zaangażowaniem i rzetelnością. Na terenie Krakowa nie mają sobie równych. Spełniają wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego ich wybór na pewno będzie dobrą decyzją.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (1)
BUSINESS ADVICE ODDZIAŁ KRAKÓW - Windykacja Kraków

Perfekcyjna Windykacja

 • Kraków
 • BUSINESS ADVICE ODDZIAŁ KRAKÓW
Anna K.

Z Kancelarią Business Advice podpisałam umowę na obsługę prawną początkiem grudnia. Wprawdzie minął dopiero miesiąc ale jestem bardzo pozytywnie zaskoczona poziomem pomocy prawnej. Reagują szybko na problemy prawne z którymi boryka się każdy przedsiębiorca w naszym kraju. Gorąco polecam!

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (2)
Kancelaria Radcy Prawnego Tomasz Okrzesik - Windykowanie Należności Kraków

Kancelaria Radcy Prawnego Tomasz Okrzesik

 • Kraków

Uniknij problemów i zleć prace tym zawodowcom w kwestii windykowania należności. Realizują wymagania najbardziej wymagających Klientów.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (3)
DKK Kancelaria Radcy Prawnego Katarzyna Chachlowska - Windykacja Kraków

DKK Kancelaria Radcy Prawnego Katarzyna Chachlowska

 • Kraków
Katarzyna J.

Radca prawny godny polecenia bardzo życzliwe podejście do klienta, Pani Mecenas w pełni przygotowana służąca rzetelna i profesjonalną pomocą, porada w pełni zrozumiała bardzo polecam!

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (34)
Kancelaria Adwokacka Adwokat Natalia Kasprzyk - Ściąganie Należności Kraków

Opłacalne Ściąganie Należności

 • Kraków
 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Natalia Kasprzyk
Andrzej W.

Pani mecenas od początku jasno wskazała nam w jakich aspektach urząd wykazał się niedbałości i co realnie możemy uzyskać na drodze sądowej. Przez cały proces była z nami w stałym kontakcie, na bieżąco monitorując i informując nas o postępach w sprawie, która ostatecznie została korzystnie rozwiązana. Godna polecenia Pani adwokat.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (7)
Żaneta Oczkowska Kancelaria Radcy Prawnego - Usługi Windykacyjne Kraków

Znakomite Usługi Windykacyjne

 • Kraków
 • Żaneta Oczkowska Kancelaria Radcy Prawnego

Nie wątp w kompetentną kadrę Żaneta Oczkowska Kancelaria Radcy Prawnego. Ta uznana firma windykacyjna jest ceniona w branży w rejonie Krakowa za gruntowne realizowanie usług windykacyjnych. Ledwie chwila dzieli Cię od uzyskania świetnej wyceny - zadzwoń!

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (2)
Kancelaria Adwokacka Adwokat Małgorzata Chudzik-Marczewska - Windykacja Kraków

Doskonała Windykacja

 • Kraków
 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Małgorzata Chudzik-Marczewska
Halina K.

Spotkanie z Panią adwokat, odbyło się w szybkim terminie, po wysłuchaniu mojego problemu w uzgodnionym terminie otrzymałam pismo o które prosiłam. Pismo wystosowane do adresata bardzo precyzyjnie przedstawiło problem z powołaniem na podstawy prawne. Czekam teraz na odpowiedź od adresata. W razie dalszych problemów, Pani adwokat zapewnia o dalszej chęci pomocy.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (2)
Anna Malinowska-Łoboz Kancelaria Adwokacka - Windykowanie Należności Kraków

Anna Malinowska-Łoboz Kancelaria Adwokacka

 • Kraków
Sylwia M.

Pani Mecenas sprawdzała moją umowę i zwróciła uwagę na wiele niekorzystnych postanowień, o których bym nie wiedziała, pomogła zabezpieczyć moje interesy. Polecam.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (1)
Doradztwo Prawne Zajdel & Szafraniec sp. j. - Usługi Windykacyjne Kraków

Pierwszorzędne Usługi Windykacyjne

 • Kraków
 • Doradztwo Prawne Zajdel & Szafraniec sp. j.

Sprawdź doświadczoną kadrę Doradztwo Prawne Zajdel Szafraniec sp. j.. Ta renomowana firma windykacyjna jest szanowana w branży na terenie Krakowa za drobiazgowe wykonywanie usług windykacyjnych. Zapytaj o wycenę dopasowaną do Twoich potrzeb i przekonaj się co firma może zaoferować.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (1)
avatar icon

Pierwszorzędna Firma Windykacyjna

 • Kraków
 • Biuro Detektywistyczne JANSUR

Firma windykacyjna Biuro Detektywistyczne JANSUR zajmuje się usługami z zakresu windykowania należności. Wyróżnia się solidnymi opiniami Klientów. Ci windykatorzy nie mają sobie równych. Zapytaj o ofertę już teraz i przekonaj się co firma może zaoferować.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (2)

Opinie i porady najlepszych doradców

Jeśli interesują Cię opinie na temat windykacja, szukasz ofert lub porad skontaktuj się z doradcami z Krakowa. Dodatkowo możesz tanio porównać i wybrać najkorzystniejsze usługi finansowe - koniecznie wyślij zapytanie do naszych firm i wybierz najlepszą ofertę.

Prześlemy Twoje zapytanie do wielu firm a one skontaktują się i zaproponują swoje produkty.

Proszę o wycenę
DETEKTYW KOCZANOWSKI - Windykacja Kraków

Perfekcyjna Windykacja

 • Kraków
 • DETEKTYW KOCZANOWSKI
Mirosław L.

Zleciłem firmie beznadziejną sprawę, gdzie kilku komorników już zrezygnowało z egzekucji. Detektyw Koczanowski niemalże po kilku dniach ustalił majątek dłużnika i bez problemu przebiegło odzyskanie długu w kwocie 87 tysięcy złotych. Polecam tę firmę, gdyż warto.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (26)
Heksem - Windykacja Kraków

Perfekcyjna Windykacja

 • Kraków
 • Heksem
4Walls Invest sp.zo.o.

Jako firma specjalizująca się w obrocie nieruchomościami mieliśmy przyjemność już niejednokrotnie współpracować z firmą Heksem w zakresie kupna zadłużonych nieruchomości, pełna obsługa i profesjonalizm ze strony Heksem pozwala nam bez stresu przejść każdą transakcję.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (6)
Kancelaria Medius Spółka Akcyjna - Windykacja Kraków

Pierwszorzędna Windykacja

 • Kraków
 • Kancelaria Medius Spółka Akcyjna

Firma Kancelaria Medius Spółka Akcyjna to wybitni specjaliści od windykacji i odzyskiwania długów, obsługujący Klientów z miejscowości Kraków i przyległych miast. Dodatkowe informacje otrzymasz po kontakcie, więc nie trać czasu.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (2)
Kancelaria Adwokacka Gabriela Balasa - Windykowanie Należności Kraków

Kancelaria Adwokacka Gabriela Balasa

 • Kraków

Zleć usługę wysokiej klasy windykowania należności profesjonalistom z firmy Kancelaria Adwokacka Gabriela Balasa. Ich praca jest ceniona przez Klientów z Krakowa i pobliskich miast. Już nie trać czasu i skontaktuj się teraz - gwarancja zadowolenia!

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (69)
Kancelaria Adwokacka Dominik Marchewka - Windykacja Kraków

Pierwszorzędna Windykacja

 • Kraków
 • Kancelaria Adwokacka Dominik Marchewka

Windykacja na najwyższym poziomie to dla firmy Kancelaria Adwokacka Dominik Marchewka pasja przekazywana z pokolenia na pokolenie, dlatego są zawsze gotowi podjąć się nowego wyzwania. Zadzwoń i poznaj ofertę - naprawdę warto.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (61)
Aleksandra Miśkiewicz Kancelaria Radcy Prawnego - Windykacja Kraków

Aleksandra Miśkiewicz Kancelaria Radcy Prawnego

 • Kraków
Anna P.

Pani Mecenas jest bardzo konkretna, posiada ogromną wiedzę. Na spotkaniu zachowuje pełen spokój, jest bardzo empatyczna i nie ocenia. Do mojej sprawy podeszła bardzo rzeczowo, określiła wszystkie ewentualności, wyjaśniła zawiłości. Gorąco polecam!

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (5)
Michał Strojek Kancelaria Adwokacka - Windykacja Kraków

Michał Strojek Kancelaria Adwokacka

 • Kraków
Zbigniew M.

bardzo dobry kontakt, rzeczowe doradztwo jeżeli jeszcze będę miał kłopoty na pewno skorzystam. Zbigniew M.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (18)
Magdalena Gorajek Kancelaria Adwokacka - Ściąganie Należności Kraków

Magdalena Gorajek Kancelaria Adwokacka

 • Kraków
Adam P.

Z Panią Mecenas Gorajek współpracujemy już od dłuższego czasu. Jesteśmy zachwyceni wiedzą i zaangażowaniem, przygotowywane pisma czy umowy bezbłędnie trafiają w punkt, natomiast użyta argumentacja jest zawsze bardzo precyzyjna i zrozumiała, nawet w zawiłych kwestiach, które z trudem możemy sami wytłumaczyć.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (3)
Kancelaria Radcy Prawnego Magdalena Gnatowska-Power - Windykator Kraków

Doświadczony Windykator

 • Kraków
 • Kancelaria Radcy Prawnego Magdalena Gnatowska-Power

Usługi windykacyjne w wykonaniu firmy Kancelaria Radcy Prawnego Magdalena Gnatowska-Power to istny majstersztyk. To doświadczony windykator. Określ czego potrzebujesz i poznaj dobrą ofertę spełniającą Twoje wymagania.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (2)
KRAKOWSCY ADWOKACI Kancelaria Adwokacka Anna Plebanek-Liro Jakub Tolasz - Windykacja Kraków

Pierwszorzędna Windykacja

 • Kraków
 • KRAKOWSCY ADWOKACI Kancelaria Adwokacka Anna Plebanek-Liro
Marika K.

Mogę serdecznie polecić usługi Pani Mecenas Plebanek - Liro - prawo administracyjne, a w szczególności kwestie związane z prawem nieruchomości nie mają dla niej tajemnic, a ponadto zawsze dopasowuje proponowane rozwiązanie pod konkretnego klienta, dokładnie ważąc wszystkie plusy i minusy każdej z opcji. Rady Pani Mecenas niejednokrotnie pomogły mi spojrzeć na problem z innej, lepszej strony. Ponadto Pani Mecenas jest osobą życzliwą, bardzo sympatyczną, a jednocześnie konkretną.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (1)
Joanna Madetko Kancelaria Radcy Prawnego - Windykowanie Należności Kraków

Joanna Madetko Kancelaria Radcy Prawnego

 • Kraków
Kinga N.

Pomoc Pani mecenas jest dla mnie za każdym razem nie do przecenienia. Pełny profesjonalizm, ogromna wiedza, rzeczowe podejście i świetne poczucie humoru pozwala uporać się z każdym problemem prawnym. Mam pełne zaufanie do pracy Pani Joanny. To kontaktowa osoba ze świetnym podejściem do swojego zawodu.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (4)
Kancelaria Adwokacka Adwokat Sylwia Sajdak - Windykacja Kraków

Doskonała Windykacja

 • Kraków
 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Sylwia Sajdak
Katarzyna G.

Pani Sylwia pomogła mi ze sprawą spadkową po mojej babci. Przygotowała wszystkie potrzebne dokumenty oraz skrupulatnie odpowiadała na moje wszystkie pytania. Przeprowadziła mnie łagodnie i sprawnie przez rozprawę sądową co było dla mnie najbardziej stresujące. Bardzo konkretna i sumienna. Polecam.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (4)
Bezpłatna Porada Prawna - Windykacja Kraków

Profesjonalna Windykacja

 • Kraków
 • Bezpłatna Porada Prawna
Łukasz S.

Bardzo polecam Pana Mecenasa Dominika, Pan Mecenas jest bardzo miłym, życzliwym i profesjonalnym prawnikiem który pomógł mi przejść przez sprawy której ciążyły mi przez wiele lat i były dla mnie udręką. Już teraz wiem gdzie szukać pomocy prawnej Bardzo Pana Mecenasa Dominika. Pozdrawiam.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (5)
Kancelaria Adwokacka-Adwokat Dariusz Sięka - Windykacja Kraków

Pierwszorzędna Windykacja

 • Kraków
 • Kancelaria Adwokacka-Adwokat Dariusz Sięka

Windykacja nie ma dla Kancelaria Adwokacka-Adwokat Dariusz Sięka żadnych tajemnic. Dzięki doskonałemu doświadczeniu są gotowi poradzić każdemu Klientowi. Napisz w krótkim formularzu czego potrzebujesz i poznaj dobrą ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (3)
Kancelaria Adwokacka Karolina Nowak adwokat - Odzyskiwanie Długów Kraków

Kancelaria Adwokacka Karolina Nowak adwokat

 • Kraków
Adrianna M.

Profesjonalistka z bardzo dobrym podejściem do człowieka, do każdej sprawy podchodzi indywidualnie. Jest bardzo zaangażowana w sprawę. Jestem zadowolona z usług Pani Mecenas. Polecam!

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (12)
Miłosz Rabczyński Kancelaria Adwokacka - Windykowanie Należności Kraków

Rewelacyjne Windykowanie Należności

 • Kraków
 • Miłosz Rabczyński Kancelaria Adwokacka
Agnieszka P.

Profesjonalizm oraz właściwa osoba na właściwym miejscu to odpowiednie słowa charakteryzujące Pana Mecenasa Miłosza. Zawsze jest w gotowości odpowiedzieć na wszelkie pytania. Wyjaśnił wszystko bardzo szczegółowo, przedstawił plan działania wraz z alternatywnymi rozwiązaniami gdyby sprawa szła niezgodnie z oczekiwaniami. Współpraca od początku przebiegała bez zarzutu, doświadczenie oraz zaangażowanie Pana Mecenasa na każdym etapie współpracy doprowadziła do pozytywnego zakończenia mojej sprawy. Gorąco polecam.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (10)
PBKB Adwokaci - Windykowanie Należności Kraków

PBKB Adwokaci

 • Kraków

Zatrudnij specjalistów z PBKB Adwokaci jeśli poszukujesz odpowiednich ludzi do doskonałego windykowania należności w miejscowości Kraków lub okolicy. Poproś o ofertę już teraz i sprawdź co firma może Ci zaproponować.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (6)
GEORGINA KUBIK-GRZYB Kancelaria Adwokacka - Usługi Windykacyjne Kraków

Najlepsze Usługi Windykacyjne

 • Kraków
 • GEORGINA KUBIK-GRZYB Kancelaria Adwokacka
Aleksandra A.

Profesjonalne, oraz perfekcyjne podejście Pani Adwokat Georginy - w trudnych, pilnych sprawach dotyczących partnerów biznesowych, prawa przetargowego. Kontakt z Panią Adwokat na każdym etapie współpracy cechuje wysoki poziom świadczenia pomocy prawnej, począwszy od porady telefonicznej, mailowej kończąc na piśmie do Klienta. Polecam Panią Adwokat Georginę, gdyż jest to osoba, której wiedza, skuteczność, oraz zaangażowanie w pracę powoduje, że współpraca, która trwa od dłuższego czasu przebiega w sposób profesjonalny oraz efektywny. Rekomenduję współpracę z Panią Adwokat Georginą.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (2)
Marek Grzyb Kancelaria Adwokacka - Usługi Windykacyjne Kraków

Najlepsze Usługi Windykacyjne

 • Kraków
 • Marek Grzyb Kancelaria Adwokacka
Wiktor N.

Firma pracuje profesjonalne i szybko. Jestem zadowolony, bardzo dziękuję!

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (1)
Ranking Specjalistów od Windykacji w Krakowie obejmuje również takie miejscowości jak Skawina, Zabierzów, Modlnica, Krzeszowice, Zielonki, Mogilany, Bolechowice, Węgrzce, Kocmyrzów, Balice, Radziszów, Michałowice, Przybysławice, Słomniki, Rudawa, Liszki, Rybna, Jerzmanowice, Skała.