Windykacja Kraków - Najlepsi w 2021

Najlepsi Specjaliści od Windykacji w Krakowie, 2022

208 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Windykacja Kraków - Ranking Najlepsi 2022

Już 208 Specjalistów od Windykacji z Krakowa złożyło 48428 ofert naszym zleceniodawcom. Wybranie specjalisty od windykacji może okazać się dużym wyzwaniem. Gdzie w takim razie szukać zaufanego specjalisty? Poniżej przedstawiamy ranking najlepszych Specjalistów od Windykacji w 2022 r. z Krakowa.

Promowani
Windykacja Kraków
Promowany
Bronisław G.

Pan Tomasz Staszak zleconą Mu sprawę analizuje szczegółowo i załatwia ją szybko i sprawnie. Dlatego też polecam współpracę z Panem wszystkim, którzy potrzebują pomocy prawnej, a będziecie zadowoleni, tak jak ja.

5.0 (11 opinii)
Kancelaria Denarium sp. z o.o. spółka komandytowa - Ściąganie Należności Tarnów
Promowany
Mateusz K.

Wszystko było w jak najlepszym porządku i godna zaufania firma prowadzi rzetelnie sprawy.

5.0 (2 opinie)
BRZOZOWSKI KANCELARIA WINDYKACYJNO-DETEKTYWISTYCZNA DAMIAN BRZOZOWSKI - Odzyskiwanie Długów Siemianowice Śląskie
Dawid N.

Polecam Kancelarie Pana Damiana, extra kontakt, profesjonalne podejście oraz świetna porada w jaki sposób odzyskać własne pieniądze.

5.0 (15 opinii)
Money and legal services Sp. z o.o. - Windykator Łódź
Sandra S.

Bardzo szybka i kompetentna obsługa. Podejmują się, oraz załatwiają sprawy które mogłyby się wydawać niemożliwe do przejścia.

5.0 (1 opinia)
Soltum Mateusz Wrotniak - Ściąganie Należności Wrocław
Mirosław L.

Nowoczesne i przede wszystkim szybkie oraz skuteczne metody odzyskiwania należności. 5 miesięcy proszenia się o pieniądze, po przekazaniu sprawy do Soltum dłużnik spłacił wierzytelność w całości po 9 dniach. Szczerze polecam!

5.0 (3 opinie)
Empira sp. z o.o. ( windykacja terenowa i faktoring - cały kraj ) - Windykator Ruda Śląska
Agata S.

Bardzo profesjonalne podejście do klienta, świetny kontakt, szybko odzyskane pieniądze. Polecam współpracę!

5.0 (18 opinii)
Agnieszka Mazur - Odzyskiwanie Długów Wrocław
Adrian F.

Rzadko zdarza mi się wystawiać opinie na tym portalu, ale w tym przypadku nie mogło być inaczej. Nikt mi nic nie obiecywał, a jedynie rzeczowo przestawił fakty rynkowe. Byłem sceptyczny nastwiony, ale zaryzykowałem. Szczerze? 🤔 Opłacało się w niecały miesiąc odzyskałem należność, z którą kontrahent zwodził mnie prawie 8 miesięcy. Polecam!

5.0 (6 opinii)
Retor - Odzyskiwanie Długów Wrocław

6. Retor

Extrego S.A.

Nasza współpraca z firmą Retor rozpoczęła się od odzyskania pieniędzy dla Nas od dłużnika z Maroka. Byliśmy pod wrażeniem jak sprawnie została przeprowadzona procedura i odzyskane pieniądze. Obecnie ze strony firmy Retor mamy pełną obsługę wobec naszych dłużników z całej Europy. Jesteśmy firmą transportową działającą na terenie całej Europy. Firma Retor ma u Nas wyłączność na obsługę w zakresie odzyskiwania należności i obsługi prawnej w tym przygotowywania Europejskich Nakazów Zapłaty.. W pełni polecam za skuteczność.

4.89 (72 opinie)
White Note Rzepiak i Wspólnicy Sp.J. - Windykator Tarnowskie Góry
BSI Group Polska Sp. z o.o.

Firma White Note jest godna polecenia. Prowadzi kompleksowe działania windykacyjne i prawne wobec naszych dłużników. Stosowanie szeregu różnorodnych narzędzi prawnych, prowadzenie skutecznych negocjacji i skupienie się na bezpośrednich działaniach w terenie powodują, że skuteczność odzyskiwania wierzytelności zleconych firmie White Note jest bardzo wysoka. Szybkość działania i bezproblemowa wymiana informacji powodują, że możemy polecić specjalistów z firmy White Note wszystkim, którzy potrzebują profesjonalnej i skutecznej obsługi windykacyjnej.

5.0 (11 opinii)
Hermes Maciej Wojciechowski - Windykacja Chorzów
Mateusz Sokołowski

Pan Maciej jest człowiek godnym polecenia. Wszystko wyjaśnia i doradza, co trzeba dalej zrobić. Bardzo go polecam.

5.0 (5 opinii)
Kancelaria Doradztwa Prawnego ,,WONAMA" Krystian Matyja - Windykacja Bytom
Michał S.

Kancelaria Doradztwa Prawnego ,,WONAMA" Krystian Matyja bardzo profesjonalnie traktuje Klienta w potrzebie i dzięki jej pomocy mogłem odzyskać swoje pieniądze.

5.0 (8 opinii)
Kancelaria Windykacyjna MS Michał Starzyński ( windykacja terenowa w całej Polsce ) - Ściąganie Należności Lublin
Marzanna B.

Konsekwentny, dużo informacji i uświadomienia petenta oraz wytłumaczenie kwestii, dużo propozycji rozwiązania problemu,rozmowa w miłej ciepłej i spokojnej atmosferze nie traktuje petenta jak intruza tylko osobę potrzebującą dogodnego rozwiązania problemu.

5.0 (103 opinie)

Więcej Specjalistów od Windykacji z Krakowa

NEOKHAN Sp. z o.o. - Usługi Windykacyjne Kraków

Profesjonalne Usługi Windykacyjne Kraków

 • Kraków
 • NEOKHAN Sp. z o.o.
Michał B.

Firma godna polecenia. Rzetelnie i kompleksowo potraktowała temat. Profesjonalnie prowadzili sprawy i informowali mnie co się dzieje .

5.0 (1 opinia)

Wyjątkowe Odzyskiwanie Długów Kraków

 • Kraków
 • Grzegorz Zawisza
Lucjan J.

Kancelaria Radców Prawna specjalizująca się w prawie cywilnym, gospodarczym, w szczególności w postępowaniu egzekucyjnym, prawo handlowe, nieruchomości, spadkowe, prawo pracy, rodzinne. Ważną działalnością kancelarii prawnej jest prowadzenie spraw windykacyjnych, gdzie skutecznie odzyskujemy długi zarówno prowadząc windykację polubowna jak i sądową i komorniczą. Jako radcowie prawni prowadzimy również sprawy odszkodowawcze wygrywając sprawy o odszkodowanie za wypadki komunikacyjne i przy pracy oraz za błędy medyczne. Klientom indywidualnym doradzamy w tak ważnych dziedzinach jak prawo spadkowe i rodzinne, prowadząc m.in. sprawy rozwodowe, spadkowe, o podział majątku. Wieloletnia praktyka oraz doświadczenie pozwoliły wypracować nam metody, gwarantujące najwyższy poziom merytoryczny i organizacyjny świadczonych usług. Doskonałe przygotowanie pracowników kancelarii pozwala z sukcesami zajmować się obsługą prawną każdego, kto takiej pomocy potrzebuje. Każdy nasz klient może liczyć na w pełni profesjonalną obsługę.

5.0 (2 opinie)
Kancelaria Adwokacka Wojciech Marek Zięba - Windykator Kraków
Longin K.

Bardzo polecam. Swoją sprawę zleciłem Mecenasowi. Wcześniej nie znałem Pana Mecenasa, a zlecenie które przyjął, wymagało szybkiego i zdecydowanego działania. Teraz mogę z całą stanowczością, jak również odpowiedzialnością polecić Kancelarię Adwokacką każdemu, kto nagle znalazł się w trudnej sytuacji. Profesjonalne prowadzenie mojej sprawy, szczerość i konkretna informacja o sposobie wyjścia z trudnego problemu, zaangażowanie, dotrzymywanie terminów, bardzo dobra komunikacja telefoniczna, tu nadmieniam, że do Krakowa gdzie mieści się siedziba Kancelarii, mam 100 km. Jestem już spokojny, wszystko dobrze się zakończyło. Serdecznie dziękuję i jeszcze raz wszystkim polecam.

5.0 (81 opinii)
Agnieszka Poniewierka Kancelaria Radcy Prawnego - Windykator Kraków

Windykator Kraków

 • Kraków
 • Agnieszka Poniewierka Kancelaria Radcy Prawnego

Ten sumienny windykator pasjonuje się tym tematem od dzieciństwa i jest specjalistą zawsze gotowym do pracy - Agnieszka Poniewierka Kancelaria Radcy Prawnego to doskonały zawodowiec dla Ciebie. Realizują oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, dlatego to doskonały wybór.

5.0 (34 opinie)
DKK Kancelaria Radcy Prawnego Katarzyna Chachlowska - Ściąganie Należności Kraków

Tanie Ściąganie Należności Kraków

 • Kraków
 • DKK Kancelaria Radcy Prawnego Katarzyna Chachlowska

Ściąganie należności oraz detale z tym powiązane już nie będą dla Ciebie skomplikowanym zagadnieniem, jeśli wybierzesz ofertę DKK Kancelaria Radcy Prawnego Katarzyna Chachlowska. Wykwalifikowani specjaliści z zakresu ściągania należności pomogą Ci wybrać idealne rozwiązanie. Jeszcze dzisiaj skontaktuj się z nimi, aby uzyskać więcej informacji.

5.0 (32 opinie)

Dołącz do naszych Specjalistów od Windykacji w Krakowie

Działasz na rynku jako Specjalista od Windykacji i szukasz nowych Klientów z Krakowa lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Kredyt Studio - Windykacja Kraków

Kredyt Studio

 • Kraków
Oktawia A.

Korzystałam z oferty biura w Zabrzu. Świetna obsługa również po udzieleniu kredytu w dalszych postępowaniach. Bardzo polecam! Miło, szybko i sprawnie.

4.92 (103 opinie)
Kancelaria Adwokacka adwokat Damian Opalski - Firma Windykacyjna Kraków
Mirosława M.

.Bardzo profesjonalne podejście do klienta, elastyczność, opieka i zainteresowanie w trakcie całego procesu. Na bieżąco informował, co dzieje się w sprawie i pilnował wszystkich terminów. Zaangażowanie Pana Adwokata Damiana Opalskiego było ogromne, kontakt zarówno osobisty, mailowy jak i telefoniczny. Wszystkie przygotowane przez niego wnioski były bardzo precyzyjne i szczegółowe. Jego zaangażowanie nie kończy się w momencie wyjścia z sali sądowej – sprawdza tekst protokołów sądowych, gromadzi akta i na bieżąco monitoruje działania sądu, komornika, itp. i informuje klienta o ważnych kwestiach. Pan Mecenas reprezentował mnie dwukrotnie i za każdym razem byłam zadowolona ze współpracy.Bez zastrzeżeń mogę polecić wszystkim tą Kancelarię

5.0 (3 opinie)
Kancelaria Radcowska Michał Podolec - Windykacja Kraków

Windykacja Kraków

 • Kraków
 • Kancelaria Radcowska Michał Podolec
Katarzyna Z.

Kancelaria specjalizuje się w kompleksowej obsłudze prawnej Klientów indywidualnych i przedsiębiorców. Zajmujemy się m.in. prawem cywilnym, rodzinnym, gospodarczym, karnym, autorskim, e-commerce oraz prawem dotyczącym nieruchomości. Udzielamy porad prawnych, sporządzamy i opiniujemy projekty umów, a także reprezentujemy Klientów przed sądami i organami administracji. Zapewniamy wsparcie prawne w negocjacjach. Udzielamy także porady prawne online. Nasze biuro mieści się w Krakowie, przy ul. Czarnowiejskiej 8/1. Dysponujemy własnym parkingiem dla naszych Klientów. Podejmujemy się prowadzenia spraw na terenie Małopolski i Śląska. Kancelaria czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00. Istnieje także możliwość spotkania w weekendy i poza standardowymi godzinami pracy. Więcej szczegółów na temat Kancelarii dostępne jest na naszej stronie www.krmp.pl. Zachęcamy także do polubienia nas na Facebooku: www.facebook.com/krakowradcaprawny W razie uwag lub pytań, zachęcamy do kontaktu telefonicznego () lub mailowego (kancelaria@krmp.pl). Zachęcam do skorzystania z naszej oferty, Michał Podolec radca prawny

5.0 (1 opinia)
Kancelaria Prawno- Mediacyjna - Usługi Windykacyjne Kraków

Perfekcyjne Usługi Windykacyjne

 • Kraków
 • Kancelaria Prawno- Mediacyjna

To jedna z najlepszych firm windykacyjnych zatrudniających windykatorów z tak dużym doświadczeniem zawodowym, świadczących usługi windykacyjne w miejscowości Kraków i w całym powiecie. Konkretną wycenę otrzymasz po kontakcie.

5.0 (6 opinii)
Kancelaria Prawna DE IURE Sp. z o.o. - Windykowanie Należności Kraków

Windykowanie Należności

 • Kraków
 • Kancelaria Prawna DE IURE Sp. z o.o.

Zleć zadanie windykowania należności specjalistom firmy Kancelaria Prawna DE IURE Sp. z o.o. z miejscowości Kraków. Urzekną Cię swoim zaangażowaniem i rzetelnością. Na terenie Krakowa nie mają sobie równych. Spełniają wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego ich wybór na pewno będzie dobrą decyzją.

5.0 (1 opinia)

Windykacja porównanie i kalkulator kosztów w Krakowie

Szukasz kosztów windykacja? A może interesuje Cię najtańsza oferta w Krakowie? Złóż zapytanie, a firmy z Krakowa same prześlą wyceny.

W ten sposób łatwo dotrzesz do większej liczby firm oferujących windykacja.

Jaka usługa Cię interesuje?
Kancelaria Effect s.c. R. Latos, J. Wajda - Windykacja Kraków

Perfekcyjna Windykacja

 • Kraków
 • Kancelaria Effect s.c. R. Latos, J. Wajda
Krzysztof K.

5 gwiazdek za doskonałe podejście do klienta i bardzo konkurencyjne wynagrodzenie. Polecam każdemu, kto ma problem z wypłatą odszkodowania przez zakład ubezpieczeń.

5.0 (3 opinie)
BUSINESS ADVICE ODDZIAŁ KRAKÓW - Windykowanie Należności Kraków

BUSINESS ADVICE ODDZIAŁ KRAKÓW

 • Kraków

Uniknij problemów i zleć prace tym zawodowcom w kwestii windykowania należności. Realizują wymagania najbardziej wymagających Klientów.

5.0 (2 opinie)
Żaneta Oczkowska Kancelaria Radcy Prawnego - Windykacja Kraków

Żaneta Oczkowska Kancelaria Radcy Prawnego

 • Kraków
Jacek K.

Współpraca z Panią Żanetą okazała się merytoryczna i efektywna. Tłumacząc zawiłości prawne wykazała się dużą wiedzą i zrozumieniem dla przedmiotu sprawy. Polecam skorzystanie z Jej usług!

5.0 (2 opinie)
Kancelaria Radcy Prawnego Tomasz Okrzesik - Ściąganie Należności Kraków

Opłacalne Ściąganie Należności

 • Kraków
 • Kancelaria Radcy Prawnego Tomasz Okrzesik
Sławomir Ł.

Profesjonalne podejście do klienta. Osoba wzbudzająca zaufanie - której śmiało można powierzyć nękający nas problem.

5.0 (2 opinie)
Kancelaria Adwokacka Adwokat Natalia Kasprzyk - Usługi Windykacyjne Kraków

Znakomite Usługi Windykacyjne

 • Kraków
 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Natalia Kasprzyk

Nie wątp w kompetentną kadrę Kancelaria Adwokacka Adwokat Natalia Kasprzyk. Ta uznana firma windykacyjna jest ceniona w branży w rejonie Krakowa za gruntowne realizowanie usług windykacyjnych. Ledwie chwila dzieli Cię od uzyskania świetnej wyceny - zadzwoń!

5.0 (1 opinia)
Doradztwo Prawne Zajdel & Szafraniec sp. j. - Windykacja Kraków

Doskonała Windykacja

 • Kraków
 • Doradztwo Prawne Zajdel & Szafraniec sp. j.
Krystian N.

Miły kontakt. Rzetelna i cierpliwa obsługa prawna. Polecam!

5.0 (1 opinia)

Biuro Detektywistyczne JANSUR

 • Kraków
Zbigniew

Zaufanie to dziś "towar" deficytowy. W każdej branży, a szczególnie detektywistycznej to podstawa dobrych relacji z Klientem. Polecam!

5.0 (2 opinie)
DETEKTYW KOCZANOWSKI - Usługi Windykacyjne Kraków

Usługi Windykacyjne

 • Kraków
 • DETEKTYW KOCZANOWSKI

Sprawdź doświadczoną kadrę DETEKTYW KOCZANOWSKI. Ta renomowana firma windykacyjna jest szanowana w branży na terenie Krakowa za drobiazgowe wykonywanie usług windykacyjnych. Zapytaj o wycenę dopasowaną do Twoich potrzeb i przekonaj się co firma może zaoferować.

5.0 (26 opinii)
Kancelaria Medius Spółka Akcyjna - Firma Windykacyjna Kraków

Pierwszorzędna Firma Windykacyjna

 • Kraków
 • Kancelaria Medius Spółka Akcyjna

Firma windykacyjna Kancelaria Medius Spółka Akcyjna zajmuje się usługami z zakresu windykowania należności. Wyróżnia się solidnymi opiniami Klientów. Ci windykatorzy nie mają sobie równych. Zapytaj o ofertę już teraz i przekonaj się co firma może zaoferować.

5.0 (2 opinie)
Kancelaria Adwokacka Gabriela Balasa - Windykacja Kraków

Perfekcyjna Windykacja

 • Kraków
 • Kancelaria Adwokacka Gabriela Balasa
Natalia B.

Pani Mecenas bardzo profesjonalnie i z dużą dbałością poprowadziła moją sprawę dot. odszkodowania na szkodzie mojego pojazdu z OC sprawcy. Jestem bardzo zadowolona z obsługi, byłam o wszystkim poinformowana na czas, zawsze dostawałam wyczerpujące odpowiedzi na moje pytania i fachową pomoc. Pani Gabriela bardzo dobrze dbała o moją sprawę, jestem bardzo zadowolona ze współpracy i następnym razem po pomoc prawną chętnie do niej wrócę.

5.0 (46 opinii)

Opinie i porady najlepszych doradców

Jeśli interesują Cię opinie na temat windykacja, szukasz ofert lub porad skontaktuj się z doradcami z Krakowa. Dodatkowo możesz tanio porównać i wybrać najkorzystniejsze usługi finansowe - koniecznie wyślij zapytanie do naszych firm i wybierz najlepszą ofertę.

Prześlemy Twoje zapytanie do wielu firm a one skontaktują się i zaproponują swoje produkty.

Proszę o wycenę
Kancelaria Adwokacka Dominik Marchewka - Windykacja Kraków

Perfekcyjna Windykacja

 • Kraków
 • Kancelaria Adwokacka Dominik Marchewka
Edyta B.

Pana Mecenasa Dominika Marchewkę wyróżnia ogromne zaangażowanie w sprawy Klienta. Wszelkie kwestie prawne wyjaśnia w sposób przystępny i zrozumiały. Wiedza Pana Mecenasa z zakresu prawa pozwala na doskonałe przygotowanie merytoryczne dokumentów sprawy. Spotkania i kontakt telefoniczny oraz mailowy z Panem Mecenasem przebiegają nienagannie. Największą zaletą Pana Mecenasa jest jednak bezdyskusyjnie jego skuteczność. Doskonałe przygotowanie sprawy przed rozpoczęciem postępowania sądowego.

5.0 (45 opinii)
Robert Staud Kancelaria Adwokacka - Windykacja Kraków

Pierwszorzędna Windykacja

 • Kraków
 • Robert Staud Kancelaria Adwokacka

Firma Robert Staud Kancelaria Adwokacka to wybitni specjaliści od windykacji i odzyskiwania długów, obsługujący Klientów z miejscowości Kraków i przyległych miast. Dodatkowe informacje otrzymasz po kontakcie, więc nie trać czasu.

5.0 (4 opinie)
Olga Jędrzejowska-Staniaszek Adwokat Kancelaria Adwokacka - Windykowanie Należności Kraków

Olga Jędrzejowska-Staniaszek Adwokat Kancelaria Adwokacka

 • Kraków

Zleć usługę wysokiej klasy windykowania należności profesjonalistom z firmy Olga Jędrzejowska-Staniaszek Adwokat Kancelaria Adwokacka. Ich praca jest ceniona przez Klientów z Krakowa i pobliskich miast. Już nie trać czasu i skontaktuj się teraz - gwarancja zadowolenia!

5.0 (2 opinie)
TESSERA LEX Sp. z o. o. - Windykacja Kraków

Windykacja

 • Kraków
 • TESSERA LEX Sp. z o. o.

Windykacja na najwyższym poziomie to dla firmy TESSERA LEX Sp. z o. o. pasja przekazywana z pokolenia na pokolenie, dlatego są zawsze gotowi podjąć się nowego wyzwania. Zadzwoń i poznaj ofertę - naprawdę warto.

5.0 (3 opinie)
KRAKOWSCY ADWOKACI Kancelaria Adwokacka Anna Plebanek-Liro Jakub Tolasz - Windykacja Kraków

KRAKOWSCY ADWOKACI Kancelaria Adwokacka Anna Plebanek-Liro Jakub Tolasz

 • Kraków
Marika K.

Mogę serdecznie polecić usługi Pani Mecenas Plebanek - Liro - prawo administracyjne, a w szczególności kwestie związane z prawem nieruchomości nie mają dla niej tajemnic, a ponadto zawsze dopasowuje proponowane rozwiązanie pod konkretnego klienta, dokładnie ważąc wszystkie plusy i minusy każdej z opcji. Rady Pani Mecenas niejednokrotnie pomogły mi spojrzeć na problem z innej, lepszej strony. Ponadto Pani Mecenas jest osobą życzliwą, bardzo sympatyczną, a jednocześnie konkretną.

5.0 (1 opinia)
Joanna Madetko Kancelaria Radcy Prawnego - Windykacja Kraków

Joanna Madetko Kancelaria Radcy Prawnego

 • Kraków
Kinga N.

Pomoc Pani mecenas jest dla mnie za każdym razem nie do przecenienia. Pełny profesjonalizm, ogromna wiedza, rzeczowe podejście i świetne poczucie humoru pozwala uporać się z każdym problemem prawnym. Mam pełne zaufanie do pracy Pani Joanny. To kontaktowa osoba ze świetnym podejściem do swojego zawodu.

5.0 (4 opinie)
Kancelaria Adwokacka-Adwokat Dariusz Sięka - Ściąganie Należności Kraków

Kancelaria Adwokacka-Adwokat Dariusz Sięka

 • Kraków
Krzysztof K.

Polecam, sprawa u komornika o wartości 120 000 tys. rozwiązana pomyślnie i szybko.

5.0 (3 opinie)
Kancelaria Adwokacka Adwokat Maria Formowicz - Windykator Kraków

Doświadczony Windykator

 • Kraków
 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Maria Formowicz

Usługi windykacyjne w wykonaniu firmy Kancelaria Adwokacka Adwokat Maria Formowicz to istny majstersztyk. To doświadczony windykator. Określ czego potrzebujesz i poznaj dobrą ofertę spełniającą Twoje wymagania.

5.0 (3 opinie)
Michał Strojek Kancelaria Adwokacka - Windykacja Kraków

Pierwszorzędna Windykacja

 • Kraków
 • Michał Strojek Kancelaria Adwokacka
Paweł J.

Bardzo szybko, rzetelnie Pan Michał pomógł przygotować pismo. Jego umiejętność słuchania przekonała nas, ze to właśnie jemu powinniśmy powierzyć ta sprawę. Dziękujemy.

5.0 (18 opinii)
PBKB Adwokaci - Windykowanie Należności Kraków

PBKB Adwokaci

 • Kraków
Adam M.

Adwokaci super, już wcześniej dużo o nich słyszałem. A moja sprawa sądowa z takimi obrońcami przebiegła jak po maśle.

5.0 (6 opinii)
Agencja Detektywistyczna Confidence - Windykacja Kraków

Doskonała Windykacja

 • Kraków
 • Agencja Detektywistyczna Confidence
Anna K.

Dziękuję Panu Waldkowi za wszechstronną pomoc, nie tylko perfekcyjnie wykonał zlecenie, ale także udzielił fachowych porad na przyszłość. Odzyskałam dobre imię i majątek.

5.0 (1 opinia)
Kancelaria Adwokacka Hubert Michaluk - Windykacja Kraków

Profesjonalna Windykacja

 • Kraków
 • Kancelaria Adwokacka Hubert Michaluk
Marcin T.

Współpraca z panem Hubertem przebiegła bardzo rzetelnie. Pan Adwokat jest osobą konkretną, ma wielką wiedzę i doświadczenie jako prawnik. Sprawa przebiegła szybko i skutecznie. Polecam Kancelarię pana Huberta Michaluka.

5.0 (3 opinie)
Firma windykacyjna ''Atenalex'' - Windykacja Kraków

Pierwszorzędna Windykacja

 • Kraków
 • Firma windykacyjna ''Atenalex''

Windykacja nie ma dla Firma windykacyjna Atenalex żadnych tajemnic. Dzięki doskonałemu doświadczeniu są gotowi poradzić każdemu Klientowi. Napisz w krótkim formularzu czego potrzebujesz i poznaj dobrą ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

5.0 (2 opinie)

"TRIBUTUM" Kancelaria Księgowo- Finansowa Sp.z o.o

 • Kraków
Dawid S.

Gorąco polecam, nareszcie znalazłam ludzi, którym bez obaw mogę powierzyć sprawy mojej firmy. Podziękowania za dotychczasową współpracę.

5.0 (3 opinie)

Windykowanie Należności

 • Kraków
 • Kancelaria Adwokacka Katarzyna Stępska
Alicja N.

Skuteczna, zdecydowana i profesjonalna. Tak w skrócie można określić Mecenas Stępską. W moim przypadku podjęła się sprawy majątkowej, która miała bardzo niepewny rezultat. Zawsze skrupulatnie przygotowana do rozpraw, z pełnym zaangażowaniem walczy do końca, znajdując argumenty, które pozwalają powalić przeciwnika na łopatki. Gorąco polecam Panią Mecenas.

5.0 (8 opinii)
Kancelaria Adwokacka Mateusz Rzeszut - Windykowanie Należności Kraków

Kancelaria Adwokacka Mateusz Rzeszut

 • Kraków

Zatrudnij specjalistów z Kancelaria Adwokacka Mateusz Rzeszut jeśli poszukujesz odpowiednich ludzi do doskonałego windykowania należności w miejscowości Kraków lub okolicy. Poproś o ofertę już teraz i sprawdź co firma może Ci zaproponować.

5.0 (1 opinia)
GEORGINA KUBIK-GRZYB Kancelaria Adwokacka - Usługi Windykacyjne Kraków

Najlepsze Usługi Windykacyjne

 • Kraków
 • GEORGINA KUBIK-GRZYB Kancelaria Adwokacka
Aleksandra A.

Profesjonalne, oraz perfekcyjne podejście Pani Adwokat Georginy - w trudnych, pilnych sprawach dotyczących partnerów biznesowych, prawa przetargowego. Kontakt z Panią Adwokat na każdym etapie współpracy cechuje wysoki poziom świadczenia pomocy prawnej, począwszy od porady telefonicznej, mailowej kończąc na piśmie do Klienta. Polecam Panią Adwokat Georginę, gdyż jest to osoba, której wiedza, skuteczność, oraz zaangażowanie w pracę powoduje, że współpraca, która trwa od dłuższego czasu przebiega w sposób profesjonalny oraz efektywny. Rekomenduję współpracę z Panią Adwokat Georginą.

5.0 (2 opinie)
Marek Grzyb Kancelaria Adwokacka - Usługi Windykacyjne Kraków

Najlepsze Usługi Windykacyjne

 • Kraków
 • Marek Grzyb Kancelaria Adwokacka
Wiktor N.

Firma pracuje profesjonalne i szybko. Jestem zadowolony, bardzo dziękuję!

5.0 (1 opinia)
Ranking Specjalistów od Windykacji obejmuje również takie miejscowości jak: Kraków, Libertów, Rząska, Lusina, Golkowice. więcej...
Jaka usługa Cię interesuje?