Windykacja Warszawa - Najlepsi w 2021

Najlepsi Specjaliści od Windykacji w Warszawie, 2021

339 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsi 2021

Promowani
Windykacja Warszawa
Promowany

Kamil Miężalski, Paweł Biernacki oraz Piotr Kawalec to zespół kompetentnych i pełnych pasji adwokatów. Nasze przygotowanie, wiedza, doświadczenie oraz standardy etyczne gwarantują indywidualne podejście do każdej sprawy przy zaangażowaniu na najwyższym poziomie. Specjalizujemy się w reprezentacji klientów indywidualnych oraz podmiotów gospodarczych w sprawach karnych (karno-gospodarczych i karno-skarbowych), cywilnych, rodzinnych, gospodarczych, administracyjnych jak również prawa mediów (w tym ochrona dóbr osobistych) oraz prawa sportowego. Pracując zespołowo zapewniamy naszym Klientom poczucie pełnego bezpieczeństwa prawnego. Warto nam zaufać.

WEC Finanse Sp. z o.o. - Windykacja Łódź
Promowany
Tomasz S.

Szybki kontakt. Firma zaproponowała satysfakcjonującą ofertę i podjęła niezwłocznie działania. Polecam!

KANCELARIA PRAWNA CHYL I WSPÓLNICY SPÓŁKA CYWILNA - Windykacja Warszawa
Promowany
Lucyna B.

Bardzo profesjonalne i wnikliwe podejście do sprawy. Już na wstępnym etapie współpracy mogę uznać, że udzielona porada będzie bardzo pomocna w rozstrzygnięciu skomplikowanej sprawy z zakresu prawa cywilnego.

Kancelaria Prawna Noriet - Zagajewska i Wspólnicy S.K.A. - Windykacja Warszawa
Promowany

Wysokiej Klasy Odzyskiwanie Długów

 • Warszawa
 • Kancelaria Prawna Noriet - Zagajewska i Wspólnicy S.K.A.
Elżbieta K.

Szczerze polecam tę kancelarię! Miejsce z profesjonalnym i indywidualnym podejściem do klienta. Pani Paulina Stańczak-Wypych zajęła się moją sprawą z dużym zaangażowaniem. Bardzo dziękuję za pomoc!

Kancelaria Ultimatum - Windykacja Warszawa
Krystian L.

Miałem problem z moim byłym pracodawcą, który nie chciał mi wypłacić wynagrodzenia za 3 miesiące. Zamknął działalność i uważał, że nic go nie obowiązuje i bezprawnie może sobie żyć. Inspekcja pracy rozkładała ręce bo tak naprawdę już nie był on moim pracodawcą, nawet urząd skarbowy miał problemu z namierzeniem jego bo wymeldował się, zamknął firmę i zapadł się pod ziemię. Zgłosiłem sprawę do specjalistów z biura Kancelaria Ultimatum dla których nie stanowiło problemu odnaleźć cwaniaka i przedstawić mu faktyczny stan rzeczy. Wysłali do niego bardzo dużo listów ponaglających do rozliczenia się ze mną aż wnieśli sprawę windykacyjną do sądu, ale jeszcze przed pierwszą rozprawą wybrali się do niego i zobrazowali w jakiej jest sytuacji, więc

KIPG - Krajowy Instytut Prawa Gospodarczego Sp. z o.o. - Windykacja Warszawa
Agnieszka M.

Pełen profesjonalizm, skuteczność w działaniu, jasne przejrzyste zasady, rzetelna firma, doskonali specjaliści.

Agnieszka Mazur - Windykacja Wrocław
Adam B.

Podczas pierwszej rozmowy zostało mi zadanych bardzo dużo pytań – widać, że Pani Agnieszka Mazur podchodzi do sprawy profesjonalnie i chce pomóc w sprawie odzyskania pieniędzy. Od pierwszego dnia kiedy zgłosiłem się do niej przeanalizowała sprawę i szanse na realne odzyskanie długu bez obarczania mnie jakimikolwiek opłatami wstępnymi co było bardzo fair z jej strony bo nie miałem zbytnio wtedy pieniędzy gdyż sam chciałem odzyskać pieniądze żeby przywrócić moją płynność finansową. Finalnie udało się odzyskać pieniędzy od moich 3 dłużników.

Lex Legis Group - Kancelaria Prawna, Windykacja Należności, Wywiad Gospodarczy - Windykacja Wrocław
Andrzej K.

Za rzeczowość, terminowość oraz podejście do klienta. ...a wszystko ze smakiem, wyczuciem i należnym szacunkiem.

Foxberg Sp. z o.o. - Windykacja Częstochowa
Elena s.c.

Błyskawiczny kontakt telefoniczny, od razu została przysłana oferta na maila. Kompetencja pod czas przedstawiania oferty. Punktualność. Profesjonalizm pod czas zawierania umowy. Usługa jeszcze nie zrealizowana, ale jestem dobrej myśli. Mamy podpisaną umowę na 1 miesiąc.

Kancelaria Cash Back Tomasz Budny - Windykacja Bielsko-Biała
Tomasz S.

Wszystko bardzo profesjonalnie i rzetelnie. Polecam

Kancelaria Doradczo-Windykacyjna Sp. z o.o. - Windykacja Warszawa
Ireneusz U.

Kancelaria Doradczo Windykacyjna Sp z o.o. (www.kancelariawindykacyjna.com.pl) od 8 lat specjalizuje się w profesjonalnym odzyskiwaniu należności. Spółka posiada zaplecze kadrowe, na które składa się zespół profesjonalnych prawników (obecnie 2 adwokatów i 3 radców prawnych) oraz dwóch detektywów. Podstawową zasadą Kancelarii jest brak pobierania opłat wstępnych i brak przerzucania na podmioty zlecające kosztów operacyjnych i kosztów obsługi prawnej. Zasadniczym wynagrodzeniem Kancelarii jest ustalony z klientem procent odzyskanej kwoty od dłużnego podmiotu wg zasady 5-10-15. - 5% od kwot w przedziale powyżej 50000zł - 10 % od 5 000 zł - 49999zł - 15% od 1 zł do 4 999 zł Atuty Kancelarii to przede wszystkim: - oparte na doświadczeniu trafne szacowanie skutecznej windykacji, - pełna "gama" wypraktykowanych procedur sądowych, administracyjnych i egzekucyjnych, - wyjątkowa biegłość i znajomość w zakresie prowadzenia twardej windykacji, egzekucji z nieruchomości, w zakresie dochodzenia roszczeń w trybie art 299 KSH , w ramach postępowania upadłościowego i restrukturyzacyjnego, - skuteczność i konsekwencja w prawno - karnym "wspomaganiu " motywacji dłużnika co wynika z ugruntowanej praktyką wiedzy o ściganiu czynów zabronionych, - doświadczenie i zaplecze detektywistyczno-ustaleniowe wypraktykowane przez lata działalności. Zapraszam do współpracy

AKMA sp.zo.o - Windykacja Warszawa
Piotr T.

Rozpoczęliśmy działalność w 2009 roku. Od początku działalności zajmowaliśmy się budową wielopowierzchniowych budynków. Jako podwykonawca uczestniczyliśmy w budowie osiedla "Zielony Żoliborz", "Saska Apartamenty", układaliśmy sufity na Stadionie Narodowym, a także murowaliśmy ściany w nowej części lotniska Okęcię. Nasza specjalność to prace ogólnobudowlane oraz remontowe. Jesteśmy warszawską firmą dlatego nasze działania skoncentrowane są głównie w stolicy, czasami decydujemy się na zlecenie w okolicy Warszawy, ale zdecydowanie preferujemy teren miasta stołecznego Warszawy. Nasza "załoga" to sprawdzeni pracownicy, którzy przede wszystkim znają się na swojej pracy, są sumienni, odpowiedzialni, poważnie podchodzą do swoich zadań i nie mają problemów z terminami. Nasi zleceniodawcy zawsze cenią szybkie tempo naszych prac i dokładność przy realizacji zleceń.

Soltum Mateusz Wrotniak - Windykacja Wrocław
Limitless finance

Pan Mateusz jest profesjonalistą. Od pierwszej rozmowy skrupulatnie badał sytuację moich trzech dłużników. Przygotował plan działania i sprawił, ze faktycznie zobaczyłem światełko. Od dwoch odzyskałem, ostatni splaca ratalnie. Uratował mnie w najgorszym momencie Dziękuje

Aguro Sp. z o.o. - Windykacja Częstochowa
Marta P.

Windykacja długu została zakończona pełnym sukcesem, czyli odzyskaniem należnych pieniędzy wraz z odsetkami i kosztami windykacji. W pełni profesjonalnie przeprowadzony proces i egzekucja komornicza Rzeczowe informacje o sprawie Z czystym sumieniem mogę polecić tą firmę.

Więcej profesjonalistów

Straetus Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Polska Sp.k - Windykacja Warszawa

Wysokiej Klasy Windykowanie Należności

 • Warszawa
 • Straetus Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Polska Sp.k

Straetus Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Polska Spk to prawdziwi wyjadacze w branży windykacji. Swoje usługi oferują Klientom w rejonie Warszawy. Zachęcamy do zadawania pytań.

Obsługa Płatności - Windykacja Warszawa

Windykacja

 • Warszawa
 • Obsługa Płatności

Ściąganie należności i niuanse z tym związane przestaną być dla Ciebie skomplikowaną kwestią, jeśli skorzystasz z oferty Obsługa Płatności. Doświadczeni konsultanci z dziedziny ściągania należności pomogą Ci stworzyć najlepsze rozwiązanie. Spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego to doskonały wybór.

Kancelaria Radcy Prawnego Paweł Lendo - Windykacja Warszawa

Rewelacyjne odzyskiwanie długów to najważniejszy temat dla ekipy z firmy Kancelaria Radcy Prawnego Paweł Lendo - są prawdziwymi ekspertami w fachu windykatora. Otrzymaj propozycję już teraz i zobacz co firma może Ci zaproponować.

Nadzór Ruchu Sp. z o.o. - Windykacja Warszawa
Michał Z.

Polecam - szybko, skutecznie i w umiarkowanych cenach.

Korzystne Ściąganie Należności

 • Warszawa
 • Marcin Główka
Krzysztof D.

Dołącz do naszych Specjalistów od Windykacji w Warszawie

Działasz na rynku jako Specjalista od Windykacji i szukasz nowych Klientów z Warszawy lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Profesjonalna Windykacja

 • Warszawa
 • AKMA sp.zo.o
Agnieszka S.

Pomoc prawno - kadrowa przy zatrudnianiu cudzoziemców z krajów trzecich. Legalizacja pobytu, pomoc przy wyrabianiu zezwoleń na prace, oświadczeń półrocznych i na prace sezonowa.

Windykacja to ich pasja, dlatego są zawsze gotowi podjąć się nowego wyzwania. Wykonaj jeden telefon, a otrzymasz ofertę, która z całą pewnością będzie godna Twojej uwagi.

T&K Windykacja Jakub Kurianowicz - Windykacja Warszawa

Windykacja

 • Warszawa
 • T&K Windykacja Jakub Kurianowicz
Dawid L.

Bardzo doby kontakt z firmą, rewelacyjna obsługa, wszelkie wątpliwości jakie miałem w sprawach windykacyjnych, zostały mi szybko i rzeczowo wyjaśnione. Polecam!

Fluence Finance - Windykacja Warszawa

Utalentowani Windykatorzy

 • Warszawa
 • Fluence Finance

Klient, który potrzebuje najwyższej klasy usługi windykacyjnej winien już teraz zgłosić się do Fluence Finance i poznać atrakcyjne ceny oraz pozytywne opinie zebrane od Klientów. Zachęcamy do kontaktu - nie pożałujesz.

RPR LEGAL Kancelaria Radcy Prawnego Anna Rojek - Windykacja Warszawa
Katarzyna M.

Pani Mecenas nie owija w bawełnę. Przedstawiła mi możliwe rozwiązania do mojej sprawy. Była ze mną bardzo szczera, za co od samego początku zdobyła moje zaufanie. Pani Ania działała szybko i w mgnieniu oka złożyłyśmy pozew do sadu. Duże doświadczenie w sprawach rodzinnych za co duży plus. Pani Ania była twarda i konkretna, wynegocjowała dla mnie ugodę sądową na bardzo dobrych warunkach. Na pewno będę ja wszystkim polecać. Kasia

Windykacja porównanie i kalkulator kosztów w Warszawie

Szukasz kosztów windykacja? A może interesuje Cię najtańsza oferta w Warszawie? Złóż zapytanie, a firmy z Warszawy same prześlą wyceny.

Jaka usługa Cię interesuje?
Media Project Group - Windykacja Warszawa

Media Project Group

 • Warszawa
Agnieszka J.

Fachowa obsługa i podejście do klienta. Zamówiona usługa została szybko wykonana. Profesjonalne podejście do powierzonego im zadania to ich wizytówka.

Temida Sp z o.o. - Windykacja Warszawa

Odzyskiwanie Długów

 • Warszawa
 • Temida Sp z o.o.

Jeżeli poszukujesz dobrej jakości wykonywanych usług to profesjonaliści z Temida Sp z oo są dla Ciebie idealni. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z ofertą - nie pożałujesz.

Kancelaria Radcy Prawnego Magdalena Mendyka-Moniuszko - Windykacja Warszawa

Profesjonalna Windykacja

 • Warszawa
 • Kancelaria Radcy Prawnego Magdalena Mendyka-Moniuszko

Zawodowcy z Kancelaria Radcy Prawnego Magdalena Mendyka-Moniuszko to specjaliści w każdym calu i są gotowi doradzić każdemu Klientowi poszukującemu profesjonalisty z branży windykacji. Przedzwoń, aby otrzymać ofertę - naprawdę warto.

BIURO KRYMINALISTYCZNE SCRIPTUM - Windykacja Warszawa

BIURO KRYMINALISTYCZNE SCRIPTUM

 • Warszawa

Znakomici pracownicy firmy BIURO KRYMINALISTYCZNE SCRIPTUM spełnią Państwa wymagania w temacie windykacji. Zapytaj o wycenę już teraz i sprawdź co firma może zaoferować.

Impagado.pl - Windykacja Warszawa

Najwyższej Klasy Odzyskiwanie Długów

 • Warszawa
 • Impagado.pl
Tomasz J.

Polecam za rozsądne podejście i nie owijanie w bawełnę. Udało się pomóc w temacie trudnym, gdzie sprawa wróciła od komornika. Współpracujemy nadal - w zakresie monitoringu płatności.

Agencja detektywistyczna KOB GROUP 24/7 - Windykacja Warszawa

Najwyższej Klasy Windykowanie Należności

 • Warszawa
 • Agencja detektywistyczna KOB GROUP 24/7
Maciej K.

Profesjonalna obsługa, bezproblemowy kontakt, miło, sympatycznie - zdecydowanie polecam usługi tej firmy. Pracownicy doświadczeni, a przede wszystkim skuteczni. Jeśli będzie taka potrzeba, z pewnością do nich wrócę.

Biuro Detektywistyczne AIKO Ireneusz Kochański - Windykacja Warszawa

Biuro Detektywistyczne AIKO Ireneusz Kochański

 • Warszawa
Bożena K.

Potrzebowałam pomocy w ustaleniu prawdziwych danych i numeru telefonu lub miejsca zamieszkania albo pracy mężczyzny poznanego na portalu społecznościowym. To czego nie chciał się podjąć inny detektyw, a kolejny zażądał za to 7 tys. zł zrobiono skutecznie w 4 dni za przystępną cenę.

Kancelaria Prawna Gołębiewski - Windykacja Warszawa

Odzyskiwanie Długów

 • Warszawa
 • Kancelaria Prawna Gołębiewski
Renata W.

Świadczymy kompleksowe usługi prawne. Specjalizujemy się w prawie cywilnym, w tym w prawie umów, prawie gospodarczym oraz odszkodowań. Posiadamy zasoby kadrowe prawników z różnych dziedzin prawa. Oferujemy prowadzenie spraw od początku do końca, bądź w zależności od oczekiwań Klienta, zajęcie się tylko wybranymi aspektami sprawy. Nasza praca rozpoczyna się od spotkania lub analizy dokumentów przesłanych mailowo. Następnie przygotowujemy wystąpienie pisemne, które uzgadniane jest z Klientem. Na bieżąco informujemy o postępie w sprawie. Nasza kancelaria to prawnicy licencjonowani, czyli radcowie prawni lub adwokaci, bądź aplikanci do zawodu będący członkami palestry.

IPSO IURE Liberski Kita Ambroziak Majewska sp. k. - Windykacja Warszawa

IPSO IURE Liberski Kita Ambroziak Majewska sp. k.

 • Warszawa

Chcesz znaleźć windykatorów od pierwszorzędnego windykowania należności w rejonie Warszawy lub w pobliskich powiatach? Dłużej nie zwlekaj i zadzwoń od razu - na pewno będziesz zadowolony!

DMS Legal Kancelaria Adwokacka Michał Stajniak - Windykacja Warszawa

Dobre Usługi Windykacyjne

 • Warszawa
 • DMS Legal Kancelaria Adwokacka Michał Stajniak

Z chwilą, gdy będziesz szukać dobrej usługi windykacyjnej w dobrej cenie to ta firma jest dla Ciebie idealna. Mają wykwalifikowanych fachowców do sprostania Twoim oczekiwaniom z dziedziny windykacji. Umów odpowiedni dla Ciebie termin już teraz i na własne oczy przekonaj się, że warto!

Opinie i porady najlepszych doradców

Jeśli interesują Cię opinie na temat windykacja, szukasz ofert lub porad skontaktuj się z doradcami z Warszawy. Dodatkowo możesz tanio porównać i wybrać najkorzystniejsze usługi finansowe - koniecznie wyślij zapytanie do naszych firm i wybierz najlepszą ofertę.

Proszę o wycenę
Kancelaria Prawnicza Lex Optimum Adwokaci i Radcowie Prawni - Windykacja Warszawa

Windykowanie Należności

 • Warszawa
 • Kancelaria Prawnicza Lex Optimum Adwokaci i Radcowie Prawni
PPHU Ada Nowicka

Od kilkunastu lat korzystamy z usług kancelarii w zakresie obsługi prawnej i doradztwa gospodarczego. W tej kancelarii są specjaliści wszystkich dziedzin i specjalności prawniczych, każdy ma swoja specjalizacje, nie jak w innych kancelariach, że wszyscy przyjmują i prowadzą wszelkie sprawy... My uważamy, że jak ktoś się zna na wszystkim to się zna na niczym.... Dlatego polecamy ta kancelarię. Ada Nowicka PPHU.

Detektywi PL Sp. z o.o. - Windykacja Warszawa

Pierwszorzędna Firma Windykacyjna

 • Warszawa
 • Detektywi PL Sp. z o.o.
Agnieszka Z.

Polecam wszystkim, którzy nie widzą już nadziei na rozwiązanie problemów. Długo nie potrafiłam udowodnić swojej niewinności przed sądem. Dzięki pomocy tej firmy i jej dobrej współpracy z adwokatem wszystko zakończyło się dla mnie pozytywnie. Serdecznie polecam!

IUSNOVUM Kancelaria Radcy Prawnego Jacek Boroń - Windykacja Warszawa

IUSNOVUM Kancelaria Radcy Prawnego Jacek Boroń

 • Warszawa
Marcin J.

Pełen profesjonalizm i wysoka kultura obsługi, słowność co do terminów. Sprawa z którą się zwróciłam nie była prosta ale Pan Mecenas wraz z zespołem pomogli, zakończyło się po mojej myśli. Polecam bardzo!

BREAKWATER FINANCE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Windykacja Warszawa

BREAKWATER FINANCE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

 • Warszawa

Sprawdź wieloletnie doświadczenie BREAKWATER FINANCE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Ta znana firma windykacyjna jest ceniona w branży w okolicy Warszawy za dokładne realizowanie usług windykacyjnych. Podejmij decyzję od razu - przedzwoń i otrzymaj niewiążącą propozycję współpracy, która spełni Twoje wymagania.

Kancelaria Adwokacka Marta Kozielska - Windykacja Warszawa

Kancelaria Adwokacka Marta Kozielska

 • Warszawa

Starasz się odnaleźć dobrego profesjonalistę z zakresu solidnego odzyskiwania długów, dzięki któremu szybko zrealizujesz swoje cele? Firma Kancelaria Adwokacka Marta Kozielska jest do Twojej dyspozycji. Dłużej nie zwlekaj i skontaktuj się od razu - nie zawiedziesz się!

Kancelaria Radcy Prawnego Martyna Pomykała - Windykacja Warszawa

Najlepsze Odzyskiwanie Długów

 • Warszawa
 • Kancelaria Radcy Prawnego Martyna Pomykała

Zrealizuj swoje założenia dzięki solidnemu doświadczeniu firmy Kancelaria Radcy Prawnego Martyna Pomykała, która świadczy usługi odzyskiwania długów na bardzo dobrym poziomie. Zadzwoń, aby uzyskać więcej szczegółów - nie pożałujesz.

Adwokat Magdalena Wojdak, Kancelaria Adwokacka - Windykacja Warszawa

Adwokat Magdalena Wojdak, Kancelaria Adwokacka

 • Warszawa

Od wielu lat pracownicy Adwokat Magdalena Wojdak Kancelaria Adwokacka realizują usługi z zakresu najlepszego windykowania należności, dzięki temu są zawsze gotowi obsłużyć każdego Klienta potrzebującego usługi windykacyjnej. Ustal pasujący termin i na własne oczy przekonaj się, że warto!

Kancelaria Adwokacka Adwokat Karolina Poleńska - Windykacja Warszawa

Fantastyczne Usługi Windykacyjne

 • Warszawa
 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Karolina Poleńska
Punkt Widzenia Studio Architektury

Współpraca z Panią Karoliną to prawdziwa przyjemność. Pani Adwokat jest bardzo profesjonalna i rzeczowa, ale przy tym jest sprawiedliwa i ludzka. Nie obiecuje, czegoś czego nie da się zrobić, ale to co mówi, zawsze jest zrobione na czas i na poziomie powyżej przeciętnej. Współpracę nawiązaliśmy przy okazji moich konfliktów z nierzetelnymi podwykonawcami i klientami. Wszystkie sprawy zostały wyprowadzone na prostą i w dodatku z klasą, której się w ogóle nie spodziewałem. Polecam serdecznie!

adw. Konrad Klocek - Windykacja Warszawa

adw. Konrad Klocek

 • Warszawa
Karolina S.

Sumienny, zaangażowany w pracę. Z łatwością nawiązuje kontakt z Klientem, co pozytywnie wpływa na współpracę. Dobrze przygotowany do każdej sprawy, znający się na tym co robi.

Wi&Fi CONSULTING Sp. z o.o. - Windykacja Warszawa

Fachowe Usługi Windykacyjne

 • Warszawa
 • Wi&Fi CONSULTING Sp. z o.o.
Anton B.

Korzystaliśmy z usług tej firmy. W pełni polecamy z uwagi na rzetelność i profesjonalizm przy prowadzeniu zleconych spraw.

Grupa Prawna Delikt.pl sp. z o.o - Windykacja Warszawa

Rewelacyjne Odzyskiwanie Długów

 • Warszawa
 • Grupa Prawna Delikt.pl sp. z o.o

Zatrudnij Grupa Prawna Deliktpl sp z oo jeśli szukasz odpowiednich ludzi do rewelacyjnego odzyskiwania długów na terenie Warszawy lub okolicy. Wykonaj jeden telefon, a otrzymasz ofertę, która z całą pewnością będzie godna Twojej uwagi.

KBSC - Windykacja Warszawa

KBSC

 • Warszawa
Arleta L.

KBSC zostało stworzone i ma być nowoczesną platformą komunikacji z prawnikiem. Chcemy służyć Państwu zarówno w sytuacjach wyjątkowych jak i zaproponować możliwość stałej współpracy dla osób indywidualnych i firm. Kancelaria Adwokacka KBSC świadczy usługi doradcze i prawne z zakresów prawa, finansów, ekonomii i podatków. Nasze biuro znajduje się w Warszawie przy ulicy Puławskiej 538, jednak dzięki formułom online jesteśmy w stanie zapewnić usługi na terenie całego kraju. KBSC ma być odpowiedzią na codzienne problemy małych i średnich przedsiębiorców, startup'ów, a także osób osób indywidualnych.

Business Advice Sp. z o.o. - Windykacja Warszawa

Business Advice Sp. z o.o.

 • Warszawa
Tax Legis

Szukałem stałej obsługi prawnej mojej firmy i trafiłem na BUSINESS ADVICE. To nasz 2 miesiąc współpracy i w końcu po wielu kancelariach z jakimi miałem do czynienia ta jest pierwsza która mogę polecić z czystym sumieniem.

Kancelaria Radcy Prawnego Ewelina Słyk - Windykacja Warszawa

Kancelaria Radcy Prawnego Ewelina Słyk

 • Warszawa

Ten profesjonalny windykator pasjonuje się tym tematem od dzieciństwa i jest specjalistą przygotowanym do podjęcia nowego zlecenia - Kancelaria Radcy Prawnego Ewelina Słyk to doskonały fachowiec dla Ciebie. Szczegółową ofertę otrzymasz po kontakcie, więc nie trać czasu.

Firma Handlowo-Usługowa "ASTRA" - Windykacja Warszawa

Sumienna Firma Windykacyjna

 • Warszawa
 • Firma Handlowo-Usługowa "ASTRA"
Mirosław G.

Firma nasza oferuje Państwu wykonanie posadzki (szlichty cementowej) o wysokiej jakości przy pomocy wysokowydajnych pomp spalinowych zwanych MIXOKRETAMI. Do ostatecznej obróbki naszych wylewek używamy MECHANICZNYCH ZACIERACZEK, dzięki czemu uzyskujemy równe, niepylące, mocne i trwałe podłoża pod każdy rodzaj pokrycia (panele, płytki, deski, parkiet,kamień) dzięki czemu zaoszczędza się w późniejszych etapach mnóstwo pieniędzy i nerwów związanych z poprawianiem po wylewkach. Istotną kwestią jest więc wybrać firmę, która zrobi to dokładnie, bez nerwów, a jak trzeba to doradzi pomoże w doborze odpowiedniej technologii. Możemy także przyjechać wcześniej np. na etapie mierzenia okien lub przed położeniem izolacji i ogrzewania podłogowego w celu ustalenia lub weryfikacji poziomów podłóg, stropów, podłoża itp. Firma nasza działa na rynku od 1998 roku i w przeciwieństwie do KONKURENCJI, stale współpracuje z tak dużymi firmami budowlanymi jak:, BUDIMEX S.A., MITEX S.A. WARBUD S.A. oraz z kilkoma mniejszymi. Stała współpraca jest wynikiem świadczenia wysokiej jakości usług co potwierdzają nasze referencje. Posadzki typu mixokret gwarantują wysoką jakość powierzchni i oszczędność pieniędzy (oszczędność kleju pod płytki, nie trzeba stosować warstw wyrównujących pod parkiet, panele itp.) Wylewki wykonujemy na terenie województwa mazowieckiego jak również ościennych. Dysponujemy sprzętem mogącym "podać" mieszankę nawet na 25 piętro - to dla nas nie problem. UWAGA: KONKURENCJA CENA W STOSUNKU DO WYSOKIEJ JAKOŚCI. CENA W AUKCJI DOTYCZY WYKONANIA 1 METRA KWADRATOWEGO POSADZKI Z MATERIAŁÓW POWIERZONYCH (tj. robocizny) PRZY MIN. POWIERZCHNI OKOŁO 80M2. JEŻELI ILOŚĆ POWIERZCHNI DO WYKONANIA JEST MNIEJSZA, CENA USTALANA JEST INDYWIDUALNIE U W A G A: ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ WYKONANIA POSADZKI Z MATERIAŁÓW ZAKUPIONYCH PRZEZ NAS. CENA W TYM PRZYPADKU JEST USTALANA INDYWIDUALNIE I ZALEŻY OD WBUDOWANYCH MATERIAŁÓW. Wówczas klient odciążony jest zamawianiem, załatwianiem i dobieraniem ilości potrzebnych materiałów. Oszczędza cenny czas i pieniądze a materiały dobrane przez nas są niejednokrotnie sprawdzone, najwyższej jakości w przystępnej cenie. Ponieważ robimy to na co dzień, bierzemy całkowitą odpowiedzialność za wbudowane przez nas materiały oraz dajemy pełną gwarancję jakości. Na życzenie wystawiamy fakturę VAT; Kontakt telefoniczny: 0-502-636-730 (w ciągu dnia, do godz.22), drogą mailową (w porach wieczornych).

Kancelaria Radcy Prawnego Łukasz Brzozowski - Windykacja Warszawa

Kancelaria Radcy Prawnego Łukasz Brzozowski

 • Warszawa
Krystyna S.

Pełne zaangażowanie Pana Mecenasa Łukasza Brzozowskiego w prowadzoną sprawę. Zawsze mogłam liczyć na pomoc Pana Mecenasa, choćby telefonicznie – świetny kontakt, człowiek wspierający, pomocny radą. Ogromna wiedza i doświadczenie Pana Mecenasa sprawiły, że znów mogę spać spokojnie. Polecam z całego serca. Janina S.

Mamkredytwefrankach.pl - Windykacja Warszawa

Dobra Firma Windykacyjna

 • Warszawa
 • Mamkredytwefrankach.pl

Wybranie dobrej firmy windykacyjnej nie jest łatwe, dlatego warto zainteresować się Mamkredytwefrankachpl - to prawdziwi specjaliści w kwestii windykacji działający na terenie Warszawy, którzy znają się na swojej pracy jak mało kto. Tylko chwila dzieli Cię od dostania świetnej propozycji - skontaktuj się od razu!

KANCELARIA ADWOKACKA ADWOKAT ADAM BARTOSZEK - Windykacja Warszawa

KANCELARIA ADWOKACKA ADWOKAT ADAM BARTOSZEK

 • Warszawa

Jeżeli nie podjąłeś decyzji o wyborze fenomenalnego windykatora, to zwróć uwagę na firmę KANCELARIA ADWOKACKA ADWOKAT ADAM BARTOSZEK. Świadczy szerokie spektrum usług w korzystnych cenach. Aby otrzymać dokładną wycenę skontaktuj się od razu - naprawdę warto.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Rafał Gierdal - Windykacja Warszawa

Perfekcyjne Odzyskiwanie Długów

 • Warszawa
 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Rafał Gierdal
Diana K.

Korzystałam i nadal korzystam z usług Kancelarii. Pan Mecenas prowadził m.in. moją sprawę rozwodową - wszystko sprawnie i zgodnie z ustaleniami. Warto wspomnieć że tą Kancelarię cechuje duże zaangażowanie i miłe podejście do klienta. Polecam!

ROYAL CAPITAL Kancelaria Finansowa - Windykacja Warszawa

ROYAL CAPITAL Kancelaria Finansowa

 • Warszawa
DF RENPOL

Szybki kontakt i odpowiedź. Liczymy na owocną współpracę. Wstępnie nawiązany kontakt pozwala na szybkie znalezienie odpowiedniego rozwiązania na znalezienie oferty finansowania Klienta.

Kancelaria Radcy Prawnego Maciej Włostowski - Windykacja Warszawa

Kancelaria Radcy Prawnego Maciej Włostowski

 • Warszawa
Jan A.

Polecam kancelarię prawną Pana Macieja Włostowskiego za profesjonalizm i zaangażowanie oraz szybkie załatwienie sprawy. Jan A.

IND Sp. z o.o. - Windykacja Warszawa

IND Sp. z o.o.

 • Warszawa

Nie marnuj energii i powierz swoje zadanie tym zawodowcom w kwestii windykowania należności z miejscowości Warszawa. Realizują wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego to doskonały wybór.

Kancelaria Adwokacka Adw. Dominika Jerzmanowska - Windykacja Warszawa

Kancelaria Adwokacka Adw. Dominika Jerzmanowska

 • Warszawa

Dobra cena i solidna realizacja powierzonych zleceń to główne zalety firmy, której specjalnością jest odzyskiwanie długów. Już teraz określ na czym Ci zależy i otrzymaj dopasowaną ofertę spełniającą Twoje wymagania.

Detektyw Zenit - Windykacja Warszawa

Dobre Usługi Windykacyjne

 • Warszawa
 • Detektyw Zenit

Dobra firma windykacyjna świadcząca swoje usługi windykacyjne na terenie Warszawy i na obszarze Warszawy. Już teraz umów się z nimi na rozmowę, aby uzyskać szczegółową wycenę.

Ranking Specjalistów od Windykacji obejmuje również takie miejscowości jak: Warszawa, Wesoła, Zakręt. więcej...
Jaka usługa Cię interesuje?