Powiedz jak możemy Ci pomóc

Retor

Wrocław

Wiadomość została wysłana

Trzymaj rękę na pulsie! Wykonawca
niedługo
powinien się z Tobą
skontaktować.

Wiadomość do:

O specjaliście

Jesteśmy firmą prawno windykacyjną działającą od 2002 roku.W Naszej ofercie znajduje się zakup wierzytelności, odzyskiwanie należności, pomoc prawna. Od 2009 roku w związku ze stałym wzrostem poszerzyliśmy Nasze usługi o windykację zagraniczną.
Mamy podpisane umowy o współpracy z kancelariami prawnymi w wielu krajach Europy co pozwala Nam także na uzyskanie Europejskiego Nakazu Zapłaty bądź nakazu zapłaty zgodny z wymogami prawnymi, które obowiązują w danym kraju.

Obecnie obsługujemy i działamy na terenie całej Europy i windykujemy dla Naszych klientów dłużników z całej Europy. Prowadzimy także windykację dla Naszych klientów z zagranicy odzyskując należności od polskich kontrahentów.

Obsługujemy także klientów spoza Europy. Windykujemy dla Klientów z Egiptu, Tunezji, Maroka.W przypadku klientów spoza Europy obszar działania obejmuje cały świat.

Naszym klientom tak z Polski jak i zagranicy zapewniamy kompleksową obsługę na którą składają się:windykacja należności, monitoring należności, weryfikacja kontrahentów, pomoc prawna.

Branża

Obszar działania

Warmińsko-mazurskie, Śląskie, Podkarpackie, Dolnośląskie, Mazowieckie, Lubuskie, Łódzkie, Świętokrzyskie, Zachodniopomorskie, Opolskie, Małopolskie, Kujawsko-pomorskie, Wielkopolskie, Pomorskie, Podlaskie, Lubelskie, Austria, Belgia, Bułgaria, Chorwacja, Czechy, Dania, Estonia, Francja, Grecja, Hiszpania, Holandia, Irlandia, Litwa, Łotwa, Niemcy, Norwegia, Portugalia, Rosja, Rumunia, Słowacja, Słowenia, Szwajcaria, Szwecja, Turcja, Ukraina, Węgry, Wielka Brytania, Włochy

Weryfikacja Oferteo

Opinie

4.9

Gwiazdki opinii

78 opinii

Pozytywna (76)

Neutralna (0)

Negatywna (2)

Jesteś zadowolonym Klientem firmy?

Oceń Specjalistę
Tomasz K. 16 maja 2023
Zapotrzebowanie na windykację należności, 8000zł, Koszalin
Pozytywna opinia

kwota odzyskana plus odsetki, jestem bardzo zadowolony z współpracy. jeżeli zajdzie potrzeba to na pewno skorzystam ponownie z usług firmy "Retor"

Mirosław P. 27 kwietnia 2023
Pozytywna opinia

Firma RETOR ma bardzo dużą skuteczność w odzyskiwaniu zadłużeń. Warunki współpracy są przejrzyste. Jestem zadowolony z prowadzenia każdej sprawy. POLECAM

Paweł S. 5 marca 2023
Pozytywna opinia

Kontakt do firmy Retor dostałem od znajomego, który korzysta z ich usług. Sam też wystawił im pozytywną opinie. Miał racje. W 100 % potwierdzam skuteczność. Cała przekazana kwota wraz z odsetkami została odzyskana. Są skuteczni. Polecam i dziękuje za odzyskane pieniądze.

Stanisław K. 12 października 2022
Pozytywna opinia

Spośród kilku firm które zgłosiły się do mnie po tym jak za pośrednictwem Oferteo ukazało się moje zapotrzebowanie na windykacje należności wybrana została firma Retor z Wrocławia. Mają bardzo dobre opinie a mi zależało na szybkim odzyskaniu moich pieniędzy. I się nie pomyliłem. Cała kwota została zapłacona przez dłużnika. Dołączam do grona zadowolonych klientów i w pełni polecam. Korzystam nadal i kolejne sprawy zostały odzyskane. Firma super sprawdza się w każdym calu. Dziękuje.

Michał D. 7 września 2022
Zapotrzebowanie na windykację należności, 1.449zł, Gdańsk
Pozytywna opinia

Dobra robota Panowie. Firma Retor wybrana została z pośród kilkunastu firm, które zgłosiły się do mnie przez Oferteo. Wybrana została firma Retor i co mogę napisać. Cała kwota została odzyskana i to mówi samo za siebie, są skuteczni. Szybko, sprawnie, dobry kontakt, umowa jasna i czytelna bez nadmiernej biurokracji. Tak trzymać !

Grzegorz F. 14 lipca 2022
Pozytywna opinia

Dziękując firmie Retor za odzyskanie dla Nas całej kwoty od dłużnika z Rumunii w pełni polecamy za skuteczność. Cała kwota została odzyskana i to Nas w pełni satysfakcjonuje.

Wojciech B. 27 kwietnia 2022
Pozytywna opinia

Jesteśmy grupą kapitałową zrzeszającą klika firm. Przez ostatnie lata współpracowaliśmy z wieloma firmami odzyskującymi należności, jednak różnie się ta współpraca układała. Z polecenia nawiązaliśmy współprace z firmą Retor z Wrocławia i to okazało się dobrym posunięciem, gdyż pomogli nam wyprowadzić zaległe sprawy na prostą. Na ten moment mamy pełną obsługę w zakresie odzyskiwania naszych należności w całej grupie, a także pełną obsługę prawną. Z racji tego, iż sami nawiązaliśmy współpracę z polecenia i jesteśmy zadowoleni, to w pełni polecamy za skuteczność i profesjonalną obsługę.

Kamil S. 21 kwietnia 2022
Pozytywna opinia

Nasza współpraca z firmą Retor rozpoczęła się od odzyskania pieniędzy dla Nas od dłużnika z Maroka. Byliśmy pod wrażeniem jak sprawnie została przeprowadzona procedura i odzyskane pieniądze. Obecnie ze strony firmy Retor mamy pełną obsługę wobec naszych dłużników z całej Europy. Jesteśmy firmą transportową działającą na terenie całej Europy. Firma Retor ma u Nas wyłączność na obsługę w zakresie odzyskiwania należności i obsługi prawnej w tym przygotowywania Europejskich Nakazów Zapłaty.. W pełni polecam za skuteczność.

Piotr F. 28 grudnia 2021
Negatywna opinia

Zdecydowanie nie polecam. Po podpisaniu umowy minął miesiąc i nie otrzymałem żadnej informacji ani telefonicznej ani e-mailowej. Po miesiącu sam zadzwoniłem i usłyszałem informację, że są w trakcie rozmów w sprawie odzyskania pieniędzy. No i nastała bardzo długa przerwa - prawie rok i przez ten okres czasu również żadnej informacji telefonicznej ani e-mailowej. Po roku ponownie sam zadzwoniłem jak wygląda sytuacja i dowiedziałem się, że po rozmowie właściciel firmy nie odda mnie pieniędzy i na taką informację musiałem czekać prawie rok. Gdybym wiedział o tej sytuacji wcześniej to szukałbym jakieś innej firmy. Dlatego nie polecam.

Jan W. 18 sierpnia 2021
Pozytywna opinia

Cała kwota wraz z odsetkami odzyskana. Polecam współpracę z firmą Retor z Wrocławia za skuteczność.

Wojciech R. 8 kwietnia 2021
Pozytywna opinia

Fachowe zaangażowanie w sprawę. Pomoc w każdym temacie. Zdecydowanie polecam !!!

Marcin M. 4 grudnia 2020
Pozytywna opinia

Jestem bardzo zadowolony za przeprowadzenie mojej sprawy wobec dłużnika ze Szwecji. Firma Retor z Wrocławia uzyskała dla mojej firmy Europejski Nakaz Zapłaty i wraz ze szwedzkim organem egzekucyjnym Kronofogden poprowadziła całą sprawę. Polecam bo kontakt dostałem z polecenia i się potwierdziło. Jako jedna z nielicznych firm przygotowują Europejskie Nakazy bezpośrednio w kraju dłużnika. W moim przypadku była to Szwecja.

Igor J. 1 grudnia 2020
Pozytywna opinia

We are a company from Macedonia. We got the contact to Retor on recommendation. We had a problem with a debtor from Poland. We fully recommend it for effectiveness and cooperation.

MAGDALENA P. 9 września 2020
Pozytywna opinia

Polecam, dobry kontakt, pieniądze szybko odzyskane, warto zaufać Retorowi:)

Aleksandra K. 17 sierpnia 2020
Pozytywna opinia

Bardzo pozytywnie, cała suma odzyskana, dobry kontakt

Maciej C. 3 czerwca 2020
Pozytywna opinia

Po bardzo dobrych opiniach w internecie, wyszukaliśmy i nawiązaliśmy współpracę z firmą Retor. Mieliśmy problem z kontrahentem ze Szwecji, który nie zapłacił Nam za zamówiony towar. Firma Retor uzyskała Europejski Nakaz Zapłaty w Szwecji i działając dalej, odzyskała dla Nas całą kwotę. Bardzo profesjonalne podejście i przede wszystkim polecamy za skuteczność. Cała procedura odbyła się w Szwecji, więc jeśli ktoś ma problem ze swoimi kontrahentami w Szwecji, w pełni polecamy.

Ania N. 19 maja 2020
Pozytywna opinia

Współpraca nawiązana przy pomocy Oferteo. Jestem bardzo zadowolona. Są naprawdę skuteczni. Cóż więcej dodać, efekty i skuteczność mówią same za siebie. Bieżący kontakt w sprawie aktualnej sytuacji zleceń. Rzetelnie wykonane zlecenie. Szczerze mogę polecić.

Anna G. 23 kwietnia 2020
Pozytywna opinia

My również nawiązaliśmy współpracę przy udziale Oferteo. Firma Retor odzyskała dla Nas całą kwotę 42 000zł z faktury. Podpisana została ugoda i dłużnik zapłacił wszystko z odsetkami. W pełni polecamy i dołączamy do grona zadowolonych klientów.

Piotr K. 26 marca 2020
Pozytywna opinia

Sensowny, konkretny kontakt. No i przede wszystkim skuteczni. Polecam.

Mirosław H. 9 marca 2020
Pozytywna opinia

Namiary na firmę Retor dostałem od znajomego, który korzysta z Ich usług. Również wystawił Im pozytywną opinię. Miałem problem z firmą dla której wykonywałem prace. Firma ta zalegała mi za fakturę na 40 000 zł. Od podpisania umowy w ciągu 4 dni otrzymałem zapłatę za całą kwotę. Dziękuje koledze za polecenie i wystawiam bardzo pozytywną opinię. Zresztą 4 dni i pieniądze na koncie samo za siebie mówi.

pokaż więcej

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak Retor
Co chcesz zlecić lub kupić?

Powiązane produkty i usługi: WindykacjaSkup długów

Oferta

Kontakt

Formularz kontaktowy

captchaImage
Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo S.A., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Suchardy 9, Wrocław

WWW

www.retor.pl

Telefon

789 ••• ••• Pokaż numer

Dane rejestrowe

Firma

Nazwa firmy RAFAŁ SEMLA "RETOR"
Imię (pierwsze) RAFAŁ
Drugie imię MARCIN
Nazwisko SEMLA
Data rozpoczęcia działalności 2002-02-04
NIP 8981976005
Regon 932731601

Siedziba

Kraj Polska
Województwo DOLNOŚLĄSKIE
Powiat Wrocław
Gmina Wrocław-Śródmieście
Miejscowość Wrocław
Kod pocztowy 50362
Poczta Wrocław
Ulica ul. Edwarda Suchardy
Numer nieruchomości 9
Numer lokalu 1

Forma prawna

Kod i nazwa podstawowej formy prawnej 9 - Osoba fizyczna prowadząca działalność gospodarczą
Kod i nazwa szczegółowej formy prawnej 099 - Osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą
Kod i nazwa formy własności 214 - Własność krajowych osób fizycznych

Rejestracja

Data powstania 2002-02-04
Data rozpoczęcia działalności 2002-02-04
Data wznowienia działalności 2015-07-15

Zakres działalności (PKD)

Kod PKD Nazwa
6499Z POZOSTAŁA FINANSOWA DZIAŁALNOŚĆ USŁUGOWA, GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANA, Z WYŁĄCZENIEM UBEZPIECZEŃ I FUNDUSZÓW EMERYTALNYCH
Przeważające PKD
6419Z POZOSTAŁE POŚREDNICTWO PIENIĘŻNE
6619Z POZOSTAŁA DZIAŁALNOŚĆ WSPOMAGAJĄCA USŁUGI FINANSOWE, Z WYŁĄCZENIEM UBEZPIECZEŃ I FUNDUSZÓW EMERYTALNYCH
6810Z KUPNO I SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚCI NA WŁASNY RACHUNEK
6831Z POŚREDNICTWO W OBROCIE NIERUCHOMOŚCIAMI
7022Z POZOSTAŁE DORADZTWO W ZAKRESIE PROWADZENIA DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ I ZARZĄDZANIA
8559B POZOSTAŁE POZASZKOLNE FORMY EDUKACJI, GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANE

Jednostki lokalne

Regon Nazwa Adres
93273160100020 RAFAŁ SEMLA "RETOR" al.Ludomira Różyckiego
Wrocław
DOLNOŚLĄSKIE
Wrocław

Dane zostaną pobrane i zaktualizowane w ciągu kilku minut.
W razie potrzeby prosimy o kontakt przez Formularz kontaktowy.