Powiedz jak możemy Ci pomóc
Skontaktuj się

Retor

7

Dziękujemy za wiadomość

O specjaliście

Jesteśmy firmą prawno windykacyjną działającą od 2002 roku.W Naszej ofercie znajduje się zakup wierzytelności, odzyskiwanie należności, pomoc prawna. Od 2009 roku w związku ze stałym wzrostem poszerzyliśmy Nasze usługi o windykację zagraniczną.
Mamy podpisane umowy o współpracy z kancelariami prawnymi w wielu krajach Europy co pozwala Nam także na uzyskanie Europejskiego Nakazu Zapłaty bądź nakazu zapłaty zgodny z wymogami prawnymi, które obowiązują w danym kraju.

Obecnie obsługujemy i działamy na terenie całej Europy i windykujemy dla Naszych klientów dłużników z całej Europy. Prowadzimy także windykację dla Naszych klientów z zagranicy odzyskując należności od polskich kontrahentów.

Obsługujemy także klientów spoza Europy. Windykujemy dla Klientów z Egiptu, Tunezji, Maroka.W przypadku klientów spoza Europy obszar działania obejmuje cały świat.

Naszym klientom tak z Polski jak i zagranicy zapewniamy kompleksową obsługę na którą składają się:windykacja należności, monitoring należności, weryfikacja kontrahentów, pomoc prawna.

Branża

Windykacja, Skup długów

Obszar działania

Wielkopolskie, Lubelskie, Łódzkie, Dolnośląskie, Lubuskie, Śląskie, Warmińsko-mazurskie, Podkarpackie, Małopolskie, Podlaskie, Kujawsko-pomorskie, Opolskie, Mazowieckie, Pomorskie, Zachodniopomorskie, Świętokrzyskie, Austria, Belgia, Bułgaria, Chorwacja, Czechy, Dania, Estonia, Francja, Grecja, Hiszpania, Holandia, Irlandia, Litwa, Łotwa, Niemcy, Norwegia, Portugalia, Rosja, Rumunia, Słowacja, Słowenia, Szwajcaria, Szwecja, Turcja, Ukraina, Węgry, Wielka Brytania, Włochy

Weryfikacja Oferteo

Opinie

4.89

Gwiazdki opinii

72 opinie

Pozytywna

Neutralna

Negatywna

Jesteś zadowolonym Klientem firmy?

Oceń Specjalistę
Wojciech B. 27 kwietnia 2022
Pozytywna opinia

Jesteśmy grupą kapitałową zrzeszającą klika firm. Przez ostatnie lata współpracowaliśmy z wieloma firmami odzyskującymi należności, jednak różnie się ta współpraca układała. Z polecenia nawiązaliśmy współprace z firmą Retor z Wrocławia i to okazało się dobrym posunięciem, gdyż pomogli nam wyprowadzić zaległe sprawy na prostą. Na ten moment mamy pełną obsługę w zakresie odzyskiwania naszych należności w całej grupie, a także pełną obsługę prawną. Z racji tego, iż sami nawiązaliśmy współpracę z polecenia i jesteśmy zadowoleni, to w pełni polecamy za skuteczność i profesjonalną obsługę.

Kamil S. 21 kwietnia 2022
Pozytywna opinia

Nasza współpraca z firmą Retor rozpoczęła się od odzyskania pieniędzy dla Nas od dłużnika z Maroka. Byliśmy pod wrażeniem jak sprawnie została przeprowadzona procedura i odzyskane pieniądze. Obecnie ze strony firmy Retor mamy pełną obsługę wobec naszych dłużników z całej Europy. Jesteśmy firmą transportową działającą na terenie całej Europy. Firma Retor ma u Nas wyłączność na obsługę w zakresie odzyskiwania należności i obsługi prawnej w tym przygotowywania Europejskich Nakazów Zapłaty.. W pełni polecam za skuteczność.

Piotr F. 28 grudnia 2021
Negatywna opinia

Zdecydowanie nie polecam. Po podpisaniu umowy minął miesiąc i nie otrzymałem żadnej informacji ani telefonicznej ani e-mailowej. Po miesiącu sam zadzwoniłem i usłyszałem informację, że są w trakcie rozmów w sprawie odzyskania pieniędzy. No i nastała bardzo długa przerwa - prawie rok i przez ten okres czasu również żadnej informacji telefonicznej ani e-mailowej. Po roku ponownie sam zadzwoniłem jak wygląda sytuacja i dowiedziałem się, że po rozmowie właściciel firmy nie odda mnie pieniędzy i na taką informację musiałem czekać prawie rok. Gdybym wiedział o tej sytuacji wcześniej to szukałbym jakieś innej firmy. Dlatego nie polecam.

Jan W. 18 sierpnia 2021
Pozytywna opinia

Cała kwota wraz z odsetkami odzyskana. Polecam współpracę z firmą Retor z Wrocławia za skuteczność.

Wojciech R. 8 kwietnia 2021
Pozytywna opinia

Fachowe zaangażowanie w sprawę. Pomoc w każdym temacie. Zdecydowanie polecam !!!

Marcin M. 4 grudnia 2020
Pozytywna opinia

Jestem bardzo zadowolony za przeprowadzenie mojej sprawy wobec dłużnika ze Szwecji. Firma Retor z Wrocławia uzyskała dla mojej firmy Europejski Nakaz Zapłaty i wraz ze szwedzkim organem egzekucyjnym Kronofogden poprowadziła całą sprawę. Polecam bo kontakt dostałem z polecenia i się potwierdziło. Jako jedna z nielicznych firm przygotowują Europejskie Nakazy bezpośrednio w kraju dłużnika. W moim przypadku była to Szwecja.

Igor J. 1 grudnia 2020
Pozytywna opinia

We are a company from Macedonia. We got the contact to Retor on recommendation. We had a problem with a debtor from Poland. We fully recommend it for effectiveness and cooperation.

MAGDALENA P. 9 września 2020
Pozytywna opinia

Polecam, dobry kontakt, pieniądze szybko odzyskane, warto zaufać Retorowi:)

Aleksandra K. 17 sierpnia 2020
Pozytywna opinia

Bardzo pozytywnie, cała suma odzyskana, dobry kontakt

Maciej C. 3 czerwca 2020
Pozytywna opinia

Po bardzo dobrych opiniach w internecie, wyszukaliśmy i nawiązaliśmy współpracę z firmą Retor. Mieliśmy problem z kontrahentem ze Szwecji, który nie zapłacił Nam za zamówiony towar. Firma Retor uzyskała Europejski Nakaz Zapłaty w Szwecji i działając dalej, odzyskała dla Nas całą kwotę. Bardzo profesjonalne podejście i przede wszystkim polecamy za skuteczność. Cała procedura odbyła się w Szwecji, więc jeśli ktoś ma problem ze swoimi kontrahentami w Szwecji, w pełni polecamy.

Ania N. 19 maja 2020
Pozytywna opinia

Współpraca nawiązana przy pomocy Oferteo. Jestem bardzo zadowolona. Są naprawdę skuteczni. Cóż więcej dodać, efekty i skuteczność mówią same za siebie. Bieżący kontakt w sprawie aktualnej sytuacji zleceń. Rzetelnie wykonane zlecenie. Szczerze mogę polecić.

Anna G. 23 kwietnia 2020
Pozytywna opinia

My również nawiązaliśmy współpracę przy udziale Oferteo. Firma Retor odzyskała dla Nas całą kwotę 42 000zł z faktury. Podpisana została ugoda i dłużnik zapłacił wszystko z odsetkami. W pełni polecamy i dołączamy do grona zadowolonych klientów.

Piotr K. 26 marca 2020
Pozytywna opinia

Sensowny, konkretny kontakt. No i przede wszystkim skuteczni. Polecam.

Mirosław H. 9 marca 2020
Pozytywna opinia

Namiary na firmę Retor dostałem od znajomego, który korzysta z Ich usług. Również wystawił Im pozytywną opinię. Miałem problem z firmą dla której wykonywałem prace. Firma ta zalegała mi za fakturę na 40 000 zł. Od podpisania umowy w ciągu 4 dni otrzymałem zapłatę za całą kwotę. Dziękuje koledze za polecenie i wystawiam bardzo pozytywną opinię. Zresztą 4 dni i pieniądze na koncie samo za siebie mówi.

Kamil S. ELEKTRO-SŁOWIK, 5 marca 2020
Pozytywna opinia

Wszystko odpowiednio wykonane, sprawa doprowadzona do końca. Polecam.

Rafał S. 3 marca 2020
Zapytanie o windykację należności, 8700zł, Ostrów Wielkopolski
Pozytywna opinia

Dobrze. Konkretność działań, informowanie na bieżąco o stanie sprawy.

Sylwester U. 28 listopada 2019
Zapotrzebowanie na windykację należności, 3600zł, Łódź
Pozytywna opinia

Pełna profeska, bez naciągania miła obsługa, szybki czas realizacji. Godna polecenia.

Józef C. 12 listopada 2019
Pozytywna opinia

Rewelacja tyle mogę powiedzieć. Jak w przypadku wielu innych firm współpraca nawiązana za pośrednictwem Oferteo. Wybrałem firmę Retor bo mają bardzo dobre opinie i też się do tych opinii dołączam. Tylko tydzień od podpisania umowy i dłużnik jednym przelewem zapłacił całą kwotę 51 200 zł. Bardzo dziękuję i naprawdę są bardzo skuteczni.

Sylwester U. 7 listopada 2019
Pozytywna opinia

Również dopisuję się do zadowolonych klientów. Wybraliśmy firmę Retor spośród kilku firm które odezwały się do Nas za pośrednictwem Oferteo. Są naprawdę skuteczni. Dwa dni tyle od podpisania umowy i mieliśmy pieniądze na koncie. Gratulacje. Na pewno będziemy dalej korzystać z usług.

Tomasz D. 24 października 2019
Pozytywna opinia

Firma Retor wybrana została spośród kilku firm, które się ze mną skontaktowały za pośrednictwem Oferteo. Wybrana została firma Retor. I to był dobry wybór. Od podpisania umowy na drugi dzień miałem pieniądze na koncie od mojego dłużnika. Mega szybko. W pełni polecam za szybkość i skuteczność.

pokaż więcej

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak Retor

Powiązane produkty i usługi: WindykacjeZlecę windykację należności,  Windykacje Wrocław, Zlecę windykację należności Wrocław,  Windykacja na terenie całej polski, Windykacja w całej europie, Monitoring należności, Windykacja bezpośrednia

Oferta

Monitoring Należności
Polska
do uzgodnienia

Prowadzimy monitoring należności na rzecz Naszych klientów. Pilnujemy terminowych wpłat tak aby Państwa klienci terminowo dokonywali wpłat. Oferujemy pieczątkę którą możecie Państwo dodawać na swoich fakturach co przypomina Państwa kontrahentom iż monitorujemy dla Państwa Wasze faktury.

Windykacja należności na terenie całej Europy
Polska
do uzgodnienia

Od kilku lat prowadzimy windykację na terenie całej Europy. Windykowaliśmy już prawie w każdym kraju europejskim. Nie pobieramy opłat wstępnych.

Windykacja należności na terenie całego kraju
Polska - Wrocław
do uzgodnienia

Prowadzimy windykację na terenie całego kraju. Nie pobieramy żadnych opłat wstępnych co zmusza Nas do skuteczności.

Kontakt

Formularz kontaktowy

Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo S.A., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Suchardy 9, Wrocław

WWW

www.retor.pl

Telefon

789 ••• ••• Pokaż numer

Dane rejestrowe

Firma

Nazwa firmy RAFAŁ SEMLA "RETOR"
Imię (pierwsze) RAFAŁ
Drugie imię MARCIN
Nazwisko SEMLA
Data rozpoczęcia działalności 2002-02-04
NIP 8981976005
Regon 932731601

Siedziba

Kraj Polska
Województwo DOLNOŚLĄSKIE
Powiat Wrocław
Gmina Wrocław-Śródmieście
Miejscowość Wrocław
Kod pocztowy 50362
Poczta Wrocław
Ulica ul. Edwarda Suchardy
Numer nieruchomości 9
Numer lokalu 1

Forma prawna

Kod i nazwa podstawowej formy prawnej 9 - Osoba fizyczna prowadząca działalność gospodarczą
Kod i nazwa szczegółowej formy prawnej 099 - Osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą
Kod i nazwa formy własności 214 - Własność krajowych osób fizycznych

Rejestracja

Data powstania 2002-02-04
Data rozpoczęcia działalności 2002-02-04
Data wznowienia działalności 2015-07-15

Zakres działalności (PKD)

Kod PKD Nazwa
6499Z POZOSTAŁA FINANSOWA DZIAŁALNOŚĆ USŁUGOWA, GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANA, Z WYŁĄCZENIEM UBEZPIECZEŃ I FUNDUSZÓW EMERYTALNYCH
Przeważające PKD
6419Z POZOSTAŁE POŚREDNICTWO PIENIĘŻNE
6619Z POZOSTAŁA DZIAŁALNOŚĆ WSPOMAGAJĄCA USŁUGI FINANSOWE, Z WYŁĄCZENIEM UBEZPIECZEŃ I FUNDUSZÓW EMERYTALNYCH
6810Z KUPNO I SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚCI NA WŁASNY RACHUNEK
6831Z POŚREDNICTWO W OBROCIE NIERUCHOMOŚCIAMI
7022Z POZOSTAŁE DORADZTWO W ZAKRESIE PROWADZENIA DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ I ZARZĄDZANIA
8559B POZOSTAŁE POZASZKOLNE FORMY EDUKACJI, GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANE

Jednostki lokalne

Regon Nazwa Adres
93273160100020 RAFAŁ SEMLA "RETOR" al.Ludomira Różyckiego
Wrocław
DOLNOŚLĄSKIE
Wrocław

Dane zostaną pobrane i zaktualizowane w ciągu kilku minut.
W razie potrzeby prosimy o kontakt przez Formularz kontaktowy.

Skontaktuj się