Retor Wrocław - Opinie, Kontakt
Otrzymaj oferty od specjalistów jak Retor nawet w kilka minut
Chcę otrzymać ofertę

Retor

O specjaliście

Jesteśmy firmą prawno windykacyjną działającą od 2002 roku.W Naszej ofercie znajduje się zakup wierzytelności, odzyskiwanie należności, pomoc prawna. Od 2009 roku w związku ze stałym wzrostem poszerzyliśmy Nasze usługi o windykację zagraniczną.
Mamy podpisane umowy o współpracy z kancelariami prawnymi w wielu krajach Europy co pozwala Nam także na uzyskanie Europejskiego Nakazu Zapłaty bądź nakazu zapłaty zgodny z wymogami prawnymi, które obowiązują w danym kraju.

Obecnie obsługujemy i działamy na terenie całej Europy i windykujemy dla Naszych klientów dłużników z całej Europy. Prowadzimy także windykację dla Naszych klientów z zagranicy odzyskując należności od polskich kontrahentów.

Obsługujemy także klientów spoza Europy. Windykujemy dla Klientów z Egiptu, Tunezji, Maroka.W przypadku klientów spoza Europy obszar działania obejmuje cały świat.

Naszym klientom tak z Polski jak i zagranicy zapewniamy kompleksową obsługę na którą składają się:windykacja należności, monitoring należności, weryfikacja kontrahentów, pomoc prawna.

Branża

WindykacjaSkup długów

Obszar działania

Opolskie, Mazowieckie, Wielkopolskie, Świętokrzyskie, Podlaskie, Lubelskie, Małopolskie, Warmińsko-mazurskie, Pomorskie, Kujawsko-pomorskie, Śląskie, Dolnośląskie, Łódzkie, Zachodniopomorskie, Podkarpackie, Lubuskie, Austria, Belgia, Bułgaria, Chorwacja, Czechy, Dania, Estonia, Francja, Grecja, Hiszpania, Holandia, Irlandia, Litwa, Łotwa, Niemcy, Norwegia, Portugalia, Rosja, Rumunia, Słowacja, Słowenia, Szwajcaria, Szwecja, Turcja, Ukraina, Węgry, Wielka Brytania, Włochy

Weryfikacja Oferteo

Opinie

Gwiazdki opinii 37 opinii

Jesteś zadowolonym Klientem firmy ?

Dodaj swoje referencje!

1 marca 2019
Pozytywna opinia

Ja i moi znajomi za pośrednictwem portalu pożyczkowego udzieliliśmy firmie pożyczki na kilka milionów. Na firmę Retor z Wrocławia trafiliśmy z polecenia. W pełni polecam za bardzo dobre podejście do sprawy pomysły i skuteczność.

1 marca 2019
Pozytywna opinia

Od dłuższego czasu współpracujemy z firmą Retor. Odzyskują dla Nas należności od dłużników z Polski i Europy. Jesteśmy w pełni zadowoleni i polecamy tym bardziej, że obsługują Naszą firmę także kierując sprawy do sądu po nakazy zapłaty w Polsce oraz po Europejskie Nakazy Zapłaty przygotowywane w kraju danego dłużnika w Europie.

28 lutego 2019
Pozytywna opinia

Jesteśmy firmą zajmującą się pokazami pirotechnicznymi na rożnego typu imprezach. W związku z tym, iż takie pokazy odbywają się na terenie całej Polski i jest ich bardzo dużo zdarzają się Nam niesolidni klienci. W związku z tym potrzebowaliśmy firmy, która będzie pomagała Nam w odzyskiwaniu Naszych należności. Wybór padł na firmę Retor. Wybór trafiony. Jesteśmy bardzo zadowoleni za skuteczność efekty i w pełni polecamy.

pokaż więcej

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak Retor

Oferta

Monitoring Należności
Polska
do uzgodnienia

Prowadzimy monitoring należności na rzecz Naszych klientów. Pilnujemy terminowych wpłat tak aby Państwa klienci terminowo dokonywali wpłat. Oferujemy pieczątkę którą możecie Państwo dodawać na swoich fakturach co przypomina Państwa kontrahentom iż monitorujemy dla Państwa Wasze faktury.

Windykacja należności na terenie całej Europy
Polska
do uzgodnienia

Od kilku lat prowadzimy windykację na terenie całej Europy. Windykowaliśmy już prawie w każdym kraju europejskim. Nie pobieramy opłat wstępnych.

Windykacja należności na terenie całego kraju
Polska - Wrocław
do uzgodnienia

Prowadzimy windykację na terenie całego kraju. Nie pobieramy żadnych opłat wstępnych co zmusza Nas do skuteczności.

Kontakt

Formularz kontaktowy

Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo sp. z o.o., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Suchardy 9, Wrocław

Telefon

789****** Pokaż numer

Telefon

713****** Pokaż numer

Osoba kontaktowa

Rafał Semla

Dane rejestrowe

Firma

Nazwa firmy RAFAŁ SEMLA "RETOR"
Imię (pierwsze) RAFAŁ
Drugie imię MARCIN
Nazwisko SEMLA
Data rozpoczęcia działalności 2002-02-04
NIP 8981976005
Regon 932731601

Siedziba

Kraj Polska
Województwo DOLNOŚLĄSKIE
Powiat m. Wrocław
Gmina Wrocław-Śródmieście
Miejscowość Wrocław
Kod pocztowy 50362
Poczta Wrocław
Ulica ul. Edwarda Suchardy
Numer nieruchomości 9
Numer lokalu 1

Forma prawna

Kod i nazwa podstawowej formy prawnej 9 - Osoba fizyczna prowadząca działalność gospodarczą
Kod i nazwa szczegółowej formy prawnej 099 - Osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą
Kod i nazwa formy własności 214 - Własność krajowych osób fizycznych

Rejestracja

Data powstania 2002-02-04
Data rozpoczęcia działalności 2002-02-04
Data wznowienia działalności 2015-07-15

Zakres działalności (PKD)

Kod PKD Nazwa
6499Z POZOSTAŁA FINANSOWA DZIAŁALNOŚĆ USŁUGOWA, GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANA, Z WYŁĄCZENIEM UBEZPIECZEŃ I FUNDUSZÓW EMERYTALNYCH
Przeważające PKD
8559B POZOSTAŁE POZASZKOLNE FORMY EDUKACJI, GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANE
7022Z POZOSTAŁE DORADZTWO W ZAKRESIE PROWADZENIA DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ I ZARZĄDZANIA
6831Z POŚREDNICTWO W OBROCIE NIERUCHOMOŚCIAMI
6810Z KUPNO I SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚCI NA WŁASNY RACHUNEK
6619Z POZOSTAŁA DZIAŁALNOŚĆ WSPOMAGAJĄCA USŁUGI FINANSOWE, Z WYŁĄCZENIEM UBEZPIECZEŃ I FUNDUSZÓW EMERYTALNYCH
6419Z POZOSTAŁE POŚREDNICTWO PIENIĘŻNE

Jednostki lokalne

Regon Nazwa Adres
93273160100020 RAFAŁ SEMLA "RETOR" al.Ludomira Różyckiego
Wrocław
DOLNOŚLĄSKIE
m. Wrocław

Dane zostaną pobrane i zaktualizowane w ciągu kilku minut.
W razie potrzeby prosimy o kontakt przez Formularz kontaktowy.