Prawo gospodarcze Poznań - Najlepsi w 2022

Kancelarie Prawa Gospodarczego w Poznaniu, 2022

210 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Prawo gospodarcze Poznań - Ranking Najlepsi 2022

Już 210 Specjalistów od Prawa Gospodarczego z Poznania złożyło 69088 ofert naszym zleceniodawcom. Wybranie specjalisty od prawa gospodarczego może okazać się dużym wyzwaniem. Gdzie w takim razie szukać zaufanego specjalisty? Poniżej przedstawiamy ranking najlepszych Specjalistów od Prawa Gospodarczego w 2022 r. z Poznania.

Prawo gospodarcze Poznań
Krzysztof R.

MSP Sobieski Spychała Adwokaci i Partnerzy Spółka partnerska prowadzi sprawną i rzetelną obsługę prawną przedsiębiorców, w tym spółek prawa handlowego. Adwokat Remigiusz Sobieski specjalizuje się w prawie pracy i w sprawach gospodarczych.. W zespole Kancelarii jest doradca podatkowy, pomagamy w wyborze odpowiedniej formy opodatkowania z uwzględnieniem zasad prawa Unii Europejskiej. Prowadzimy sprawy legalizacji pobytu cudzoziemców w Polsce. Celem działalności Kancelarii jest zapewnienie skutecznej ochrony prawnej Klientom przed sądem, tworzeniu umów i prowadzeniu działalności gospodarczej. Więcej o naszej działalności można dowiedzieć się na stronach internetowych: https://www.infi.com.pl oraz https://www.msplegal.pl/

5.0 (2 opinie)
Jakub I.

Polecam współpracę z mec. Elegańczykiem. Bardzo profesjonalne podejście do powierzonej sprawy. Sprawna komunikacja nie czekałem całymi dniami na odpowiedź. Miły i kulturalny człowiek, który wyjaśnia po kolei co należy zrobić. Doceniam rzetelne podejście do kwestii rozliczenia - wszystko klarownie.

5.0 (28 opinii)
Małgorzata S.

Profesjonalne podejście do sprawy z dużym zaangażowaniem. Jestem bardzo zadowolona że trafiłam z moją sprawą do tej kancelarii, ponieważ otrzymałam profesjonalną pomoc. Polecam.

5.0 (19 opinii)
Tomasz W.

Polecam! Pani Karolina jest rzeczowym i godnym polecenia adwokatem. Dzięki jej zaangażowaniu i doświadczeniu w podobnych sprawach udało się rozwiązać problem. Szczerze polecam Panią Adwokat.

5.0 (9 opinii)
Jacek B.

Pełen profesjonalizm i ogromna doza empatii. Polecam gorąco tego wspaniałego człowieka. Oczywiście jestem usatysfakcjonowany w 100%.

5.0 (5 opinii)
Daria G.

Z wielką przyjemnością polecam usługi Radcy Prawnego Łukasza. Pan Mecenas od pierwszego kontaktu wyróżniał się na tle innych prawników, z którymi konsultowałam sprawę (konkretne odpowiedzi na pytania, bardzo dobry kontakt mailowy i telefoniczny). Usługi na najwyższym poziomie - Pan Łukasz pomógł w pilnej sprawie skarbowej, wykazując się ogromną wiedzą, profesjonalizmem i zaangażowaniem. Polecam z czystym sumieniem!

5.0 (2 opinie)

Więcej Specjalistów od Prawa Gospodarczego z Poznania

Tadeusz N.

Współpracuję ze spółką Helios Lex oraz radcą prawnym Arkadiuszem Wawrzyniakiem od kilku lat. Mecenas zawsze sumiennie i starannie zajmuje się sprawami, a co najważniejsze skutecznie. Upadłości, oddłużania, czy odszkodowania nie stanowią żadnego problemu, nawet te najtrudniejsze. Natomiast w sprawach rodzinnych kieruje się dobrem dziecka i rodziny. Gorąco polecam.

5.0 (49 opinii)
Jerzy S.

Bardzo polecam. Pasja, profesjonalizm, zrozumienie drugiego człowieka i przede wszystkim szczerość oraz uczciwość. Pozdrawiam serdecznie Pani Mecenas.

5.0 (20 opinii)
Profit Biuro Rachunkowe

Kompetencje,rzetelność sumienność oraz odpowiednie przygotowanie merytoryczne cechuje Kancelarię Mecenas Angeliki Rucińskiej. Wysoka sprawność i skuteczność działania zasługuje na polecenie jej Kancelarii innym podmiotom. Bernadeta Giżelska właściciel Profit Biuro Rachunkowe

5.0 (37 opinii)
Sławomir B.

Współpraca z Kancelarią Pani Ewy rozpoczęła się od szczegółowego rozpoznania, gatunkowo ciężkiej sprawy. Już następnego dnia otrzymałem dwa możliwe scenariusze rozwiązania problemu. Dopracowane dokładnie i rzetelnie. W rezultacie sprawa wygrana! Pełen profesjonalizm i opanowanie. Polecam.

5.0 (7 opinii)
A&M Anita Gubała, Magdalena Dobierzyńska S.C.

Polecam Kancelarię Rachunkowo-Prawną INFI. Pani Ewelina Sobieska rzetelnie wykonuje swoją pracę. Zawsze służy pomocą i odbiera telefony nawet po godzinach pracy jeżeli pojawia się pilna sprawa. Służy wsparciem i przygotowuje niezbędne dokumenty potrzebne w procesie rejestracji firmy oraz pomaga załatwić formalności urzędowe. Wywiązuje się z obsługi klienta, dając poczucie bezpieczeństwa dla przedsiębiorcy.

5.0 (3 opinie)

Dołącz do naszych Specjalistów od Prawa Gospodarczego w Poznaniu

Działasz na rynku jako Specjalista od Prawa Gospodarczego i szukasz nowych Klientów z Poznania lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

MERITUM

Pani Kasia prowadzi sprawę mojego partnera Daniela. W wierze, że wygramy tę sprawę, poświęciła dużo pracy i czasu na zapoznanie się z aktami. Po zweryfikowaniu i wydaniu opinii jestem pod wrażeniem, polecam.

4.72 (99 opinii)
Piotr C.

Z mec. Maciejem współpracuję od wielu lat w różnych sprawach i wszystkim polecam usługi Pana Mecenasa. Profesjonalizm, bardzo duża wiedza prawnicza, skuteczność, komunikatywność i umiejętność wczucia się w potrzeby klienta.

5.0 (10 opinii)
Justyna Ł.

Polecam kancelarię pani Iwony która podeszła do mojej sprawy z pełnym zaangażowaniem, oraz indywidualnym podejściem. Kontakt, oraz współpraca po prostu rewelacyjna jeżeli będę musiała jeszcze skorzystać z usług to tylko tutaj. Polecam serdecznie.

5.0 (23 opinie)
Joanna M.

Fachowa i szeroka wiedza na najwyższym poziomie. Pani Joanno dziękuję jeszcze raz za profesjonalnie przeprowadzoną moją niełatwą sprawę. Znajomi polecili mi Pani usługi i jestem bardzo zadowolona tak samo jak oni. Będę polecać dalej, ponieważ takich radców prawnych jak Pani nie spotyka się często ( a już z kilkoma miałam przyjemność). Polecam !!!

5.0 (8 opinii)
Sylwia P.

Polecam z czystym sumieniem kancelarię. Indywidualne podejście do klienta, rzyczliwość i sumienność oraz szeroki zakres świadczonych usług prawnych zachęciło mnie do wybrania tej a nie innej kancelarii i co najważniejsze mają konkurencyjne niskie ceny usług w przeciwieństwie do innych kancelarii świadczących te same usługi bardzo polecam. Z całą pewnością jeszcze nie raz skorzystam z usług i porad tej kancelarii tym bardziej że moja sprawa została rozpatrzona pozytywnie,a wygraną to największa nagroda i satysfakcja.

5.0 (7 opinii)

Kancelaria Adwokacka Adwokat Błażej Kołodziejczyk

 • Poznań
Paulina M.

Pan Mecenas bardzo profesjonalnie i rzetelnie podszedł do mojej sprawy. W sposób sumienny i uprzejmy przygotował mnie do przesłuchania i zadbał o sprawny przebieg sprawy, która zakończyła się sukcesem.

5.0 (7 opinii)

Ochrona Danych RODO Kancelaria Radcy Prawnego Magdaleny Bernackiej

 • Poznań
Rp2 Sp zoo

Polecam, wszystko przebiegło sprawnie i bezproblemowo.

5.0 (1 opinia)

Kancelaria Radcy Prawnego Edyta Konieczna-Drescher

 • Poznań
Eam Concept

Obsługa bardzo miła. Pani Edyta udzieliła bardzo obszernych wskazówek i informacji w mojej sprawie. Jak najbardziej mogę polecić.

5.0 (3 opinie)

Kancelaria Radcy Prawnego Ewa Grabowska

 • Poznań
Roślinoholiczka.pl Anna Buczyńska

Świetny specjalista i fachowiec. Usługi wykonane na najwyższym poziomie. Gorąco polecam!

5.0 (1 opinia)

Kancelaria Adwokacka Maciej Spławski

 • Poznań
Mateusz W.

Pan Maciej niezwykle profesjonalnie i rzeczowo podszedł do mojego problemu. Sprawnie znalazł sensowne rozwiązanie i doprowadził sprawę do szczęśliwego końca. Rzetelne informacje na każdym etapie współpracy i bardzo sumienne potraktowanie tematu pozwalają mi z czystym sumieniem polecić Pana Mecenasa.

5.0 (6 opinii)

Kancelaria Adwokacka Adwokat Kamil Wasilewski

 • Poznań
Paweł W.

Bardzo dobrze zrealizowana usługa, konkretne i indywidualne podejście do klienta dodatkowo poparte doświadczeniem i ogromna wiedzą, polecam.

5.0 (8 opinii)

Kancelaria Radcy Prawnego Rafał Kowalczyk

 • Poznań
Pol Demag

Jak najbardziej polecam: wysokie kompetencje, mila i swobodna rozmowa, pomocne porady, wnikliwa analiza sytuacji, otwartość i gotowość udzielenia pomocy, sympatyczna atmosfera.

5.0 (3 opinie)

Kancelaria Radcy Prawnego Magdalena Toczyńska

 • Poznań
Dorota W.

Polecam, bardzo rzeczowa, kompetentna i wszechstronna opieka prawna (paragrafy, pisma i asysta w sądzie) zakończona sukcesem, spełnione oczekiwania z nawiązką. Przy tym prawo w wydaniu ludzkim i zrozumiałym. Dziękuję i polecam.

5.0 (6 opinii)

Kancelaria Radcy Prawnego Bartosz Siekacz

 • Poznań
Kamil S.

Z usługi skorzystałem już dawno temu, ale jestem zadowolony. Współpraca sprawna, bez wydłużania i niepotrzebnych kosztów. Umowa, którą dla mnie przygotowano, znakomicie się sprawdziła. Dziękuję i pozdrawiam.

5.0 (9 opinii)

Kancelaria Adwokacka Paulina Kąkolewska

 • Poznań
Natalia L.

Polecam Panią Mecenas z całego serca! Pomogła mi w najtrudniejszym etapie życia jakim był rozwód, jest osobom profesjonalną, mającą w sobie bardzo dużo empatii. Nasza współpraca zakończyła się sukcesem- rozwodem z orzeczeniem o winie byłego męża i korzystnym dla mnie podziałem majątku, również kontakty z dziećmi zostały ustalone tak jak wnioskowałam. Polecam serdecznie i bardzo dziękuję za pomoc.

5.0 (3 opinie)

Kancelaria Radcy Prawnego Krzysztof Pietrzak

 • Poznań
Wiesław Ł.

Kancelaria Radcy Prawnego Krzysztof Pietrzak jest kancelarią prawa pracy i ubezpieczeń społecznych posiada już ponad 10-letnie doświadczenie w prowadzeniu klientów indywidualnych oraz dużych przedsiębiorców. Oferujemy szybkie terminy wykonania zleceń, w oparciu o wiedzę doświadczonych praktyków prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, ale również doradców podatkowych i samodzielnych księgowych. Oferujemy atrakcyjne warunki finansowe wykonywanych zleceń. Zapraszamy do kontaktu.

5.0 (1 opinia)

Kancelaria Radcy Prawnego Katarzyna Kunter

 • Poznań
Maciej J.

Profesjonalna obsługa, a co za tym idzie, niespotykane dotąd przeze mnie zaangażowanie w sprawę. Serdecznie polecam. M. Jankowski.

5.0 (1 opinia)

Radca prawny Joanna Pazderska

 • Poznań
Joanna L.

Rzetelna, konkretna i niezawodna osoba. Pełen profesjonalizm i zaangażowanie. Posiada szeroki zakres wiedzy. Serdecznie polecam!

5.0 (10 opinii)

Kancelaria Adwokacka Magdalena Łazanowska-Majcher

 • Poznań
Karol Ż.

Doskonała znajomość prawa perfekcyjne przygotowanie duże doświadczenie i zimna krew. Polecam z czystym sumieniem.

5.0 (6 opinii)

Kancelaria Radcy Prawnego Natalia Uracz

 • Poznań
Kancelaria Doradcy Podatkowego

Pani mecenas Natalia Uracz jest osobą znakomicie orientującą się w meandrach przepisów prawa. Życzliwa i cierpliwa, potrafi znaleźć rozwiązanie każdego problemu. Osoba godna polecenia.

5.0 (2 opinie)

Kancelaria Adwokacka

 • Poznań
Edyta M.

Bardzo miła kulturalna obsługa zetelna kompetentna osoba Pani Monika. Jest to osoba bardzo pomocna wspierajaca swojego klienta cieszę sie że taka osobę spodkałam i poznałam z całym sercem mogę każdemu innemu klientowi polecic współpracę z pabia Moniką czlowuek o wielkim sercu

4.87 (15 opinii)

Kancelaria Radcy Prawnego Arkadiusz Nawrocki

 • Poznań
Jacek M.

Profesjonalna i rzetelna kancelaria. Prowadzi wszystkie moje sprawy biznesowe. Nigdy nie mam problemu z kontaktem. Zawsze rzetelni i terminowi. A do tego maja jasne zasady wyceniania usług. Bardzo pomocni przy windykacji należności

5.0 (8 opinii)

Michał Jan Pełechaty Kancelaria Adwokacka

 • Poznań
Edris N.

Amazing experience, took his time to listen and also added points to be used for the case. Passionately defends you in the court of law. Niesamowite doświadczenie, poświęcił swój czas, aby słuchać, a także dodał punkty, które mają być wykorzystane do sprawy. Z pasją broni Cię w sądzie.

5.0 (5 opinii)

Kancelaria Radcy Prawnego Robert Dudkowiak

 • Poznań
Wiesława W.

Współpraca trwa nadal. Jestem bardzo zadowolona i wdzięczna.

5.0 (3 opinie)

Aliant Krzyzowska

 • Poznań
Janusz W.

Wszystkie dotychczas zlecone sprawy zostały przez kancelarię załatwione po mojej myśli. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z tą kancelarią.

5.0 (2 opinie)

Prof. Iwona Sepioło-Jankowska Kancelaria Adwokacka

 • Poznań
Gabriel W.

Pani adwokat pomogła mi przejść przez sprawę rozwodową bez zbędnych emocji. Bardzo zaangażowana, odpowiadała na wszystkie pytania i rozwiewała moje wątpliwości - pełen profesjonalizm!

5.0 (122 opinie)

Stachowiak Kancelaria Adwokacka

 • Poznań
Karolina M.

Pan Mecenas profesjonalnie poprowadził moją sprawę o ziemię po rodzicach. Wcześniej sprawa toczyła się kilka lat bez efektów, ale dzięki podjętym działaniom udało się uzyskać należny nam udział i nie daliśmy się oszukać. Pracownicy kancelarii prezentują wysoki poziom merytoryczny, działają szybko i co najważniejsze pozostawali z nami w stałym kontakcie, dzięki czemu wiedzieliśmy co dzieje się w sprawie i czego możemy się spodziewać w sadzie. Polecam!

5.0 (9 opinii)

Kancelaria Adwokacka Agata Koschel-Sturzbecher

 • Poznań
Samanta L.

Świetna i bardzo profesjonalna współpraca, która przede wszystkim opierała się na ogromnej wiedzy Pani mecenas. Doskonale przeprowadzone działania w sądzie zapewniły mi wygraną w sprawie, która była bardzo skomplikowana. Jestem wdzięczna Pani adwokat za ogromny wkład i zaangażowanie.

5.0 (27 opinii)

Kancelaria Adwokacka Adwokat dr Bartosz Chudziński

 • Poznań
Wojciech Kałużny Software Solutions

Pan Mecenas jest jednym z najlepszych prawników z którymi współpracowałem, zawsze profesjonalnie przygotowany, potrafi przedstawić możliwości działania i zaplanować odpowiednią strategię. W żadnej sprawie nie zawiódł, od doradztwa prawnego w biznesie po prawo rodzinne i drobne sprawy. Na sali sądowej nie chciałbym mieć nikogo innego w swoim narożniku!

5.0 (7 opinii)

Kancelaria Adwokacka Adwokat Katarzyna Wajs

 • Poznań
Bartosz B.

Miła i uprzejma, młoda i ambitna, inteligenta i kreatywna, pogodna i uśmiechnięta, pozytywnie nastawiona do klienta i prowadzonej sprawy. Pierwsza gwiazdka należy się za kontakt zarówno telefoniczny jak i mailowy, niezależnie od pory dnia, czy to rano czy to wieczór, zawsze dobra komunikacja, na każde zadane pytanie, zawsze szybka i szczegółowa odpowiedz. Druga gwiazdka za sumienną i skrupulatną analizę wszystkich złożonych przeze mnie dokumentów dotyczących sprawy, pismo procesowe napisane z najwyższą starannością, z dbałością o każdy drobiazg. Trzecia za przygotowanie do nadchodzącej sprawy, za zaopatrzenie mnie w harmonijne nastawienie, za wsparcie dające spokój i równowagę. Czwarta za sprawę, za skuteczność i zaangażowanie, za

5.0 (6 opinii)

Kowalak Jędrzejewska i Partnerzy Kancelaria Prawna

 • Poznań
Pośrednictwo ubezpieczeniowe

Miła nie napięta atmosfera, nawet czasami pozartowac było można, mimo że sprawa dla mnie stresujący. Bo bój o zachowek z członkami rodziny. Ale wiadomo z rodziną najlepiej na zdjęciu. W każdym razie mecenasa Kowalaka polecam.

5.0 (29 opinii)

Kancelaria Adwokacka Klaudia Siutkowska

 • Poznań
Dorota S.

Pani Adwokat bardzo zaangażowała się w moja sprawę w sposób ludzki, wyrozumiały. Posiada ogrom wiedzy. Potrafi bardzo spokojnie wszystko wyjaśnić. Jest osobą konkretną, moja sprawa zakończyła się szybko i z sukcesem. Pani mecenas Klaudia to najlepsza Adwokat, z którą miałam przyjemność współpracować. Polecam!

5.0 (101 opinii)

Kancelaria Pomocy Dłużnikom

 • Poznań
Piotr S.

Ta kancelaria po prostu działa cuda mam długi a potrafią umorzyć takie długi wysokie ze tj. szok dla mnie dlatego polecam tą kancelarie z całego serca wiedza co robią dzięki tej kancelarii nie mam żadnych komorników umorzyli mi długi w alior banku chwilówki i kredyt w parabanku są extra i kontakt z Kancelaria jest nieprzerwany czy to telefoniczny czy też mailowy w skali od 1 do 10 to stawiam ponad 10.

5.0 (14 opinii)

Kancelaria Adwokacka Bartosz Mroczyński

 • Poznań
Adrian Z.

Miałem wielkie obawy, by zaufać jakiemuś prawnikowi (sprawa rozwodowa). Pan Bartosz podszedł do sprawy wyjątkowo po ludzku (jak na środowisko prawników), dodatkowo wszystko wytłumaczył w prostych słowach; zawsze był pod telefonem podczas trwania batalii sądowej, (a to ponad dwa lata). Uczciwy i sumienny, bardzo polecam.

5.0 (2 opinie)

Kancelaria Adwokacka Anna Raburska

 • Poznań
Wioletta S.

Dziękuję za pomoc, Pani Anna jest bardzo dobrym prawnikiem, byłam u niej z mamą dwa razy w nieodpłatnej pomocy prawnej w urzędzie miasta, przyjmowała nas z dużym zaangażowaniem, pomogła więcej niż oczekiwałyśmy.

5.0 (14 opinii)

Monika Goińska-Roszyk radca prawny mediator

 • Poznań
Julia D.

Polecam osobom, które cenią sobie, jak cena idzie w parze z dobrą jakością.

5.0 (1 opinia)

Kancelaria Adwokacka Czarosław Leszczyński Adwokat

 • Poznań
Cezary M.

Bardzo profesjonalne podejście do klienta. Uzyskałem wyczerpujące informacje na temat mojej sprawy. Bardzo pewny i doświadczony w bataliach sądowych.

5.0 (3 opinie)

BUSINESS ADVICE ODDZIAŁ POZNAŃ

 • Poznań
Mateusz J.

Usługi prawne świadczone przez kancelarie Business Advice należy ocenić wzorowo. Bezproblemowy kontakt, doradztwo na najwyższym poziomie i przede wszystkim przystępne ceny usług.

5.0 (2 opinie)

Kancelaria Adwokacka Monika Małkowska - adwokat

 • Poznań
Maciej K.

Szybka, rzeczowa porada i sprawne działanie. Polecam.

5.0 (3 opinie)
Ranking Specjalistów od Prawa Gospodarczego obejmuje również takie miejscowości jak: Poznań, Skórzewo. więcej...