Prawo gospodarcze - Najlepsi w 2021

Kancelarie Prawa Gospodarczego, 2021

819 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsze z 819 firm
w kategorii Prawo gospodarcze

Prawo gospodarcze
Piotr S.

Analiza umowy B2B w języku angielskim wykonana bardzo rzetelnie. Kontakt bardzo przyjemny, a obsługa kompleksowa. Szereg uwag i sugestii pozwolił na uzgodnienie z klientem wersji kontaktu z odpowiednimi zapisami o ograniczeniu odpowiedzialności i zasad przekazania własności intelektualnej (pod IP BOX ). Zdecydowanie będę polecał znajomym i Wam również polecam!

In Iuris Kancelaria Prawna - Prawo gospodarcze Warszawa
Grzegorz K.

Sprawna i profesjonalna obsługa, polecam zwłaszcza dla klientów rozpoczynających działalność gospodarczą. Oprócz fachowej obsługi prawnej, pomoc w tworzeniu Biznes planu firmy

Kancelaria Radcy Prawnego - Tomasz Szczupakowski - Prawo gospodarcze Warszawa
Kornel M.

Radca Tomasz Szczupakowski to prawdziwy profesjonalista. Współpraca z nim to była czysta przyjemność. Ogromna wiedza i wsparcie, które otrzymaliśmy z żoną było nieocenione. Gorąco polecam usługi tego radcy prawnego!

Business Management Sp. J. - Prawo gospodarcze Kraków
Ania M.

Fachowa jakość portalu, plus za profesjonalną obsługę klienta!

Centrum Prawa - Prawo gospodarcze Toruń

Centrum Prawa

 • Toruń
Ewelina M.

Bardzo przyjazna i szybka odpowiedź kancelarii. Miłe i profesjonalne doradztwo. Jak najbardziej polecam. Jeśli jednak chodzi o potwierdzenie spotkania, tu niestety trzeba samemu dzwonić i upewnić się czy spotkanie jest aktualne.

Dołącz do naszych Specjalistów od Prawa Gospodarczego

Działasz na rynku jako Specjalista od Prawa Gospodarczego i szukasz nowych Klientów?
Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Załóż bezpłatne konto
Beta Odszkodowania - Prawo gospodarcze Warszawa
Paweł S.

To jest rewelacyjna firma. Kumpel powiedział żebym z niej skorzystał i w ogóle się na jej nie zawiodłem. Jak w przyszłości będę miał potrzebę, to także skorzystam z tej firmy.

HABER & HABER KANCELARIA ADWOKACKA - Prawo gospodarcze Gdańsk
Kinga N.

Pełen profesjonalizm, zaangażowanie w 100%. Pani Mecenas Ewelina Baranowska-Haber zapewniła mi podczas sprawy rozwodowej duże wsparcie psychiczne. Sprawa zakończyła się całkowitym powodzeniem. Polecam wszystkim.

LEXi Kancelaria Prawna - Prawo gospodarcze Wrocław
Grzegorz K.

Bardzo szybki i dobry kontakt, profesjonalne podejście do sprawy,. W każdej chociażby drobnej sprawie szczegółowa i dokładna informacja i przede wszystkim potrafią normalnie porozmawiać i wysłuchać, no i oczywiście dobrze poradzić i pomoc.

Centrum Prawa - Prawo gospodarcze Bydgoszcz

Centrum Prawa

 • Bydgoszcz
Aleksander C.

Po 3/4 min nawiązał ze mną kontakt prawnik z serwisu .. umówiliśmy się w terminie wyznaczonym przeze mnie i jak na razie jestem bardzo zadowolony z kompetencji ludzi którzy będą mnie reprezentowac. Pozdrawiam Alex !

KANCELARIA PRAWA UPADŁOŚCIOWEGO KPU - Prawo gospodarcze Gdynia
Marcin D.

Polecam usługi oferowane przez Kancelarię KPU. Za dużo by pisać na ten temat. Szybkość, profesjonalizm i skuteczność. Zostałem uwolniony od chwilówek. Oddłużony. To wszystko.

Kancelaria Prawna LEGATO - Prawo gospodarcze Legnica

Kancelaria Prawna LEGATO

 • Legnica
Barbara O.

Macie wspaniałych prawników. Do każdej sprawy podchodzą indywidualnie z dużym zaangażowaniem. Dziękuję serdecznie. Będę Was polecała każdemu, kto będzie potrzebował pomocy prawnej.

Kancelaria Windykacyjna Michał Starzyński - Prawo gospodarcze Lublin

Kancelaria Windykacyjna Michał Starzyński

 • Lublin
Marcin M.

Pan Michał jest profesjonalistą, właściwym człowiekiem na właściwym miejscu. Wyraźnie widać, że do swoich obowiązków podchodzi z pasją i zaangażowaniem. Owocem tych działań jest przede wszystkim skuteczność w postaci pozytywnie załatwionych spraw. Cechuje go także ambitne, analityczne podejście do postawionych zadań, jak również duża wiedza socjotechniczna, psychologiczna oraz prawna, które są kluczowymi czynnikami sukcesu w każdej branży. Pozdrawiam i dziękuję.

"KANCELARIA BIELAWSKI" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA - Prawo gospodarcze Wrocław

"KANCELARIA BIELAWSKI" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

 • Wrocław
Emilia N.

Jestem bardzo zadowolona z porady prawnej, którą uzyskałam w ,,Kancelarii Bielawski,, uzasadnienie: - otrzymałam fachową odpowiedz na moje pytania, - oraz materiały, w których wszystko było jasno wyjaśnione,a co dotyczyło mojej sprawy. Polecam

Kancelaria Adwokacka Adwokat Przemysław Fedko - Prawo gospodarcze Rzeszów

Kancelaria Adwokacka Adwokat Przemysław Fedko

 • Rzeszów
Anna D.

Polecam bardzo Pana Fedko, to inteligentny człowiek który potrafi z kilku słów wywnioskować czego oczekujemy i w kilku słowach powiedzieć co jest możliwe, na sali sądowej skupiony czułam się bezpiecznie, potrafi opanować nawet najbardziej beznadziejną sytuację i zareagować na każdą grę słowną,doradzi i uspokoi, nic nie ujdzie jego uwadze,polecam polecam polecam.

KANCELARIA ADWOKACKA ŁUKASZ KWIATKOWSKI - Prawo gospodarcze Łódź

KANCELARIA ADWOKACKA ŁUKASZ KWIATKOWSKI

 • Łódź
Sylwia K.

Polecam. Pan Łukasz mówi zrozumiałym językiem, otwarcie informuje co można zyskać, co stracić. Mam pewność, że moja sprawa jest w dobrych rękach.

Kancelaria Adwokacka adwokat Krzysztof Konysz - Prawo gospodarcze Szczecin

Kancelaria Adwokacka adwokat Krzysztof Konysz

 • Szczecin
Rafał Z.

Pan Mecenas Konysz wspomógł mnie w toku sprawy, która z wielu powodów była dla mnie bardzo trudna. Nie wdając się w szczegóły samej sprawy, mogę powiedzieć, że jest to profesjonalista w każdym calu. Czułem, że jestem pod dobrą opieką prawną i tak rzeczywiście było. Dziękuję serdecznie za pomoc i bardzo polecam!

GENERAL OUTSOURCE SPÓŁKA DORADZTWA PODATKOWEGO Sp. z o.o. - Prawo gospodarcze Kraków

GENERAL OUTSOURCE SPÓŁKA DORADZTWA PODATKOWEGO Sp. z o.o.

 • Kraków
Magdalena W.

W obecnej sytuacji zdecydowałam się na księgowość zdalną, która pozwala mi prowadzić księgowość bez wychodzenia z domu. To biuro rachunkowe wyjaśniło mi wszystko i pomaga w wypełnianiu obowiązków.

KANCELARIA RADCY PRAWNEGO IGA KASIURA - Prawo gospodarcze Wrocław

KANCELARIA RADCY PRAWNEGO IGA KASIURA

 • Wrocław
Tadeusz M.

Bardzo dobra obsługa klienta profesjonalna. Doradztwo i prowadzenie sprawy na najwyższym poziomie. Przede wszystkim, kontakt z klientem jest na bieżąco, co jest atutem dla firmy i jej pracowników. Nic dodać, nic ująć. Pełny profesjonalizm. Polecam innym osobą.

Michał Gądek Kancelaria Radcy Prawnego - Prawo gospodarcze Kraków

Michał Gądek Kancelaria Radcy Prawnego

 • Kraków
Krzysztof P.

Wszystko jak należy. Wspaniały kontakt, sprawę warunkowo umorzono, tak jak planowaliśmy. Na bieżąco byłem informowany o sprawie i o terminach. Jeszcze raz bardzo polecam.

Sobczak Maciejewska Zając Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów sp. p. - Prawo gospodarcze Łódź

Sobczak Maciejewska Zając Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów sp. p.

 • Łódź
Marek N.

Pani Mecenas zareagowała niezwłocznie na moje zapytanie ofertowe. Podczas spotkania udzieliła kompetentnych wyjaśnień z opcją na udział w postępowaniu procesowym, jeżeli zajdzie taka potrzeba, bo sprawa jest w toku.

Kancelaria Adwokacka Wojciech Marek Zięba - Prawo gospodarcze Kraków

Kancelaria Adwokacka Wojciech Marek Zięba

 • Kraków
Monika P.

Adwokat nawiązujący szybko bardzo dobry kontakt z klientem, elastyczny (np. bez problemów i dodatkowych kosztów przyjmuje w razie potrzeby w sobotę i to w godzinach wygodnych dla klienta), cierpliwy, uważny - umiejący doradzić, ale też i obiektywnie odradzić pewne kwestie. Wyczuwa się bardzo dobre i profesjonalne przygotowanie do obrony swojego klienta, a w efekcie podejmowanych działań ambicję oraz prawdziwą chęć obrony, niekoniecznie z motywacji uzyskania pieniędzy.

Agnieszka Poniewierka Kancelaria Radcy Prawnego - Prawo gospodarcze Kraków

Agnieszka Poniewierka Kancelaria Radcy Prawnego

 • Kraków
DETEKTYW KOCZANOWSKI KRAKÓW

Serdecznie dziękujemy za prowadzenie z wielkim zaangażowaniem naszych spraw od kilku lat. Z całkowitą odpowiedzialnością polecam Kancelarię Radcy Prawnego każdemu, kto oczekuje, aby jego sprawy prowadzone były rzetelnie i z pełnym profesjonalizmem. Pisma, które kierowane są w naszym imieniu są mocno i właściwie argumentowane. Mamy możliwość szybkiej i nieograniczonej konsultacji naszych wątpliwości, Zespół Kancelarii Radcy Prawnego Poniewierka niezwłocznie i wyczerpująco odpowiada na nasze zapytania przesyłane w mailach, sms-ach lub podczas częstych rozmów telefonicznych. Polecamy w 100% tą Kancelarię która działa na najwyższym z możliwych standardów.

Jezioro Kancelaria Prawna Spółka Komandytowa - Prawo gospodarcze Wrocław

Jezioro Kancelaria Prawna Spółka Komandytowa

 • Wrocław
Ewa G.

Kancelaria godna polecenia. Dzięki pomocy tej kancelarii, a zwłaszcza p.Łukasza moja sprawa rozwodowa zakończyła się orzeczeniem winy męża. Pełen profesjonalizm, empatyczne i życzliwe podejście do klienta.

Kancelaria Triconsult Jakub Mielcarek Radcowie Prawni i Adwokaci - Prawo gospodarcze Świdwin

Kancelaria Triconsult Jakub Mielcarek Radcowie Prawni i Adwokaci

 • Świdwin
Marta P.

Mecenas Wojciechowski pomógł mi uzyskać odszkodowanie od ubezpieczyciela w związku z wypadkiem, któremu uległam. Zdecydowanie polecam TRICONSULT MIELCAREK WOJCIECHOWSKI RADCOWIE PRAWNI.

Edyta Przybyłek IURISCO Kancelaria Prawna - Prawo gospodarcze Katowice

Edyta Przybyłek IURISCO Kancelaria Prawna

 • Katowice
NR Piotr

Kancelaria bardzo dobra dla klienta. Ja zarabiam nie wiele ale było mnie stać na poradę to już duży plus. Adwokaci to konkretni ludzie. Sprawa załatwiona na medal. Jak weszłam do kancelarii i zobaczyłam ten luxus to trochę mnie poraziło, miałam obawy co do ceny prowadzenia sprawy, ale po poradzie okazało się, że ceny są bardzo dobre.

Helios Lex Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - Prawo gospodarcze Poznań

Helios Lex Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

 • Poznań
Sabina S.

Korzystałam z usług Spółki Helios Lex. Ocena rozwiązania problemu 5/5. Pełen profesjonalizm, pelne zaangażowanie w sprawę, terminowość, ceny adekwatne do problemu. Sprawy "zaplątane" rozwiązane. Nie zawsze odbierane telefony Ale rozumiem - są też inni do "załatwienia". Polecam!

KLUGMANN KANCELARIA ADWOKACKA - Prawo gospodarcze Gdańsk

KLUGMANN KANCELARIA ADWOKACKA

 • Gdańsk
Michał D.

Moja sprawa niestety ciągnęła się wyjątkowo długi i nie ukrywam odbierało mi to wiele energii i czasu, zdecydowałem się zmienić kancelarię na waszą i całe szczęście! Była to świetna decyzja, sprawa nabrała rozpędu, a aktualnie jest już zakończona. Zostawiam pozytywną rekomendację dla Kancelarii KLUGMANN.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Dawid Suszyński - Prawo gospodarcze Gdańsk

Kancelaria Adwokacka Adwokat Dawid Suszyński

 • Gdańsk
Pawel L.

Pan Dawid udzielił mi profesjonalnego wsparcia i wielu cennych rad podczas naszej współpracy. Dziękuje i pozdrawiam!

Kancelaria Adwokacka Adwokat Karolina Pawlikowska - Prawo gospodarcze Bełchatów

Kancelaria Adwokacka Adwokat Karolina Pawlikowska

 • Bełchatów
Ewelina K.

Pani Karolina jest bardzo miłą osobą. Nie myślałam, że rozmawianie o swoim życiu i problemach z kimś obcym pójdzie mi tak łatwo. Dzięki Pani Karolinie uwierzyłam, że jeszcze może być dobrze i odważyłam się na ten krok jakim jest rozwód.

Kancelaria Adwokacka Agata Koschel-Sturzbecher - Prawo gospodarcze Poznań

Kancelaria Adwokacka Agata Koschel-Sturzbecher

 • Poznań
Samanta L.

Świetna i bardzo profesjonalna współpraca, która przede wszystkim opierała się na ogromnej wiedzy Pani mecenas. Doskonale przeprowadzone działania w sądzie zapewniły mi wygraną w sprawie, która była bardzo skomplikowana. Jestem wdzięczna Pani adwokat za ogromny wkład i zaangażowanie.

Kancelaria Prawna Turek & Wspólnicy Sp. z o.o. - Prawo gospodarcze Oława

Kancelaria Prawna Turek & Wspólnicy Sp. z o.o.

 • Oława
Agnieszka M.

Profesjonalizm i kompetencja. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy i dlatego z czystym sumieniem polecam Kancelarię Turek & Wróbel.

BRZOZOWSKI KANCELARIA WINDYKACYJNO-DETEKTYWISTYCZNA DAMIAN BRZOZOWSKI - Prawo gospodarcze Siemianowice Śląskie

BRZOZOWSKI KANCELARIA WINDYKACYJNO-DETEKTYWISTYCZNA DAMIAN BRZOZOWSKI

 • Siemianowice Śląskie
Beata I.

Zdecydowanie polecam Pana Damiana. Udało mu się odzyskać w materiale budowlanym ogromne zaliczki, które wpłaciłam za prace które nie zostały u mnie wykonane. Pan Damian bardzo profesjonalnie podchodzi do sprawy i nie odpuszcza.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Mariusz Witkowski - Prawo gospodarcze Rzeszów

Kancelaria Adwokacka Adwokat Mariusz Witkowski

 • Rzeszów
Aneta N.

Polecam Adwokata Mariusza Witkowskiego i Kancelarię w której pracuje. Podejście do mojej sprawy miał bardzo duże. Zawsze szybko odpowiadał na moje telefony i pytania. Pisma i konsultacje były szybko i sprawne z wynikiem dla mojej osoby. Jest w ciągłym kontakcie z klientem. Jeszcze raz polecam Pana Mecenasa Mariusza Witkowskiego.

Kancelaria Prawna PARTNERZY - Prawo gospodarcze Gdańsk

Kancelaria Prawna PARTNERZY

 • Gdańsk
Marzena M.

Bardzo profesjonalne podejście do sprawy. Tłumaczenie w sposób prosty, zrozumiały dla klienta. Bardzo szczegółowe omówienie problemu, bez pośpiechu i stresu. Bardzo przyjazna atmosfera. Miało się wrażenie iż rozmawia się z dobrym znajomym, a nie z prawnikiem, co jeszcze bardziej stawia akurat tą kancelarię na duży plus. Jestem bardzo zadowolona i już wiem gdzie się udać, gdy będę potrzebowała porady prawnej.

Kancelaria Prawna Mediator - Prawo gospodarcze Legnica

Kancelaria Prawna Mediator

 • Legnica
Piotr S.

Jestem w trakcie współpracy, która układa się bardzo dobrze. Plusy: Jasne i zrozumiałe przedstawianie aspektów spraw i prawa. Szybki i dobry kontakt, skuteczność.

Kancelaria Adwokacka Marcin Sołub - Prawo gospodarcze Białystok

Kancelaria Adwokacka Marcin Sołub

 • Białystok
Grzegorz D.

Adwokat pierwsza klasa. Konkretny, zdecydowany i, co najważniejsze, zawsze przygotowany na rozprawę. Komunikacja z mecenasem jest naprawdę dobra. Polecam pana mecenasa wszystkim tym, którzy potrzebują pomocy prawnej. Dziękuję, że pomógł mi Pan w sprawie rozwodowej. Jak będę potrzebował porady prawnej lub adwokata to na pewno zgłoszę się do Pana.

Kancelaria Adwokacka Łukasz Rożkiewicz Anna Orzeł-Rożkiewicz - Prawo gospodarcze Rzeszów

Kancelaria Adwokacka Łukasz Rożkiewicz Anna Orzeł-Rożkiewicz

 • Rzeszów
Maria G.

Bardzo dobry kontakt. Profesjonalizm. Zaangażowanie w sprawę pomoc pod każdym względem. Polecam kancelarie Pani adwokat i jestem zadowolona z usługi. Dziękuję.

Twój Mecenas - Prawo gospodarcze Olsztyn

Twój Mecenas

 • Olsztyn
Krzysztof R.

Zasłużone 5 gwiazdek. Pomoc w uzyskaniu rozwodu, bardzo dobry kontakt przez cały okres prowadzenia sprawy. Polecam, zawodowcy.

Detektyw Averto Sp. z. o.o. - Prawo gospodarcze Szczecin

Detektyw Averto Sp. z. o.o.

 • Szczecin
Paweł B.

Około 1,5 roku temu korzystałem z usług, właśnie zakończyła się sprawa w sądzie. Wszystko po mojej myśli. Detektywi na zeznaniach w sądzie bezbłędnie zeznawali, zgodnie z poprowadzoną wcześniej sprawą.

KANCELARIA PRAWNA CHYL I WSPÓLNICY SPÓŁKA CYWILNA - Prawo gospodarcze Warszawa

KANCELARIA PRAWNA CHYL I WSPÓLNICY SPÓŁKA CYWILNA

 • Warszawa
Andrzej R.

Rzeczowo, fachowo, miło i zrozumiale. POLECAM wszystkim zainteresowanym i potrzebujacym. Andrzej Rotter

Kancelaria Radców Prawnych Drapała i Wspólnicy - Prawo gospodarcze Wrocław

Kancelaria Radców Prawnych Drapała i Wspólnicy

 • Wrocław
Anita P.

Miałam sprawę pracowniczą, bezzasadnie wypowiedziano mi umowę. Współpraca z tą kancelarią to był bardzo dobry wybór. Przede wszystkim uspokoili mnie, miałam przekonanie, że pracodawca potraktował mnie nieuczciwie i tutaj znalazłam potwierdzenie, że mam rację. Sprawa skończyła się na moją korzyść więc jestem naprawdę zadowolona.

Kancelaria Adwokacka Ewelina Papaj - Gajek - Prawo gospodarcze Katowice

Kancelaria Adwokacka Ewelina Papaj - Gajek

 • Katowice
Krystian M.

Witam, Pani Ewelina bardzo szybko uporała się z moim problemem ! Gorąco polecam. Bardzo miła osoba z doświadczeniem : )

Kancelaria Adwokacka Adwokat Bartosz Krycki - Prawo gospodarcze Wrocław

Kancelaria Adwokacka Adwokat Bartosz Krycki

 • Wrocław
Izabela P.

Pełny profesjonalizm i dobre przygotowanie pana mecenasa potrafi dbać o interesy klienta, solidny i sumienny . Rekomenduje Pana Mecenasa i serdecznie polecam.Muszę przyznać, że poziom usług, jakość, konkurencyjna cena zrobiły na mnie bardzo pozytywne wrażenie. Pan mecenas wszystko mi wytłumaczył odnośnie mojej sprawy . Zdecydowanie polecam.

Kancelaria Adwokacka Tomasz Wiliński - Prawo gospodarcze Warszawa

Kancelaria Adwokacka Tomasz Wiliński

 • Warszawa
Marta J.

Pełen profesjonalizm, dyskrecja, dbanie o jak najmniejsze konieczne angażowanie mnie w prowadzonych sprawach. Polecam znajomym i wszystkim, którzy liczą na profesjonalną obsługę Kancelarię Adwokacką Tomasz Wiliński :).

Kancelaria Radcy Prawnego Mateusz Lisy - Prawo gospodarcze Olesno

Kancelaria Radcy Prawnego Mateusz Lisy

 • Olesno
Małgorzata D.

Zaangażowanie Pana Mecenasa. Umiejętność wybrania najlepszej drogi do osiągnięcia celu w sprawie. Rzeczowa ocena sytuacji i profesjonalizm. Pan Mecenas jest miłym w kontakcie człowiekiem, a jego wiedza i umiejętność prowadzenia spraw godne polecenia.

Kancelaria Adwokacka Paweł Szybko - Prawo gospodarcze Zabrze

Kancelaria Adwokacka Paweł Szybko

 • Zabrze
Katarzyna P.

Kancelaria reprezentował nas w sporze z wykonawcą budowlanym naszego domu. Dzięki współpracy z Panem Pawłem uniknęliśmy długiego i kosztownego procesu sądowego, uzyskując satysfakcjonująca nas ugodę pieniężną. Zapewniono nam fachowe i skuteczne doradztwo oraz odpowiednie działanie, które pozwoliło nam zamknąć sprawę w miesiąc. Samodzielnie próbowaliśmy załatwić tę sprawę przez pół roku - nieskutecznie. Dziękujemy za pełen profesjonalizm i zaangażowanie w naszą sprawę.

Adwokat Maciej Wieczorkowski - Adwokat Gdynia - Kancelaria Adwokacka - Prawo gospodarcze Gdynia

Adwokat Maciej Wieczorkowski - Adwokat Gdynia - Kancelaria Adwokacka

 • Gdynia
Michał M.

Bardzo profesjonalne podejście do klienta i problemu, z którym przyszedłem. Świetna komunikacja i przepływ wiedzy. Przez cały czas prowadzenia sprawy, miałem poczucie, że jestem doskonale poinformowany o możliwościach i kolejnych etapach postępowania, co dla mnie jako laika było szczególnie istotne.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Marcin Malinowski - Prawo gospodarcze Warszawa

Kancelaria Adwokacka Adwokat Marcin Malinowski

 • Warszawa
Elżbieta R.

Bardzo szybka reakcja na moje zgłoszenie, a przede wszystkim bardzo dobra komunikacja i szybkie zrozumienie mojego problemu. Bardzo obszerne i dogłębne rozwinięcie wstępnej oceny sytuacji. Jestem bardzo wdzięczna, dziękuję.

Reslegal Kancelaria Adwokacka Adwokat Piotr Charzewski | Tarnów - Prawo gospodarcze Tarnów

Reslegal Kancelaria Adwokacka Adwokat Piotr Charzewski | Tarnów

 • Tarnów
Agata I.

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem mecenasem Piotrem Charzewskim oraz z Panią mecenas Natalią Zdeb. To niezwykle kompetentni prawnicy, w pełni zaangażowani w sprawę. Jesteśmy ogromnie wdzięczni za okazaną pomoc i wsparcie. Profesjonaliści ze świetnym podejściem do ludzi. Szczerze polecamy! Agata i Arkadiusz

Kancelaria Radcy Prawnego Magdalena Mendyka-Moniuszko - Prawo gospodarcze Warszawa

Kancelaria Radcy Prawnego Magdalena Mendyka-Moniuszko

 • Warszawa
Joanna K.

Polecam Panią Mecenas Mendykę-Moniuszko do spraw rozwodowych. Gdybym chciała opisać to wszystko, za co jestem wdzięczna Pani Magdzie- zajęło by to ze 2 strony. Moja sprawa była z kategorii trudnych - trwała prawie 4 lata bo mąż i jego prawnicy (w sumie miał 3 adwokatow) celowo przeciągali sprawę (np. skarżyli wszystkie zabezpieczenia jakie zasądził sąd okręgowy, składali bezzensowne wnioski np. o zmianę zamieszkania dzieci, o opiekę naprzemienną). Dzięki pomocy Pani Magdy uzyskałam rozwód z wyłącznej winy męża, alimenty na dzieci i siebie i co najważniejsze dzieci są przy mnie. Mąż oczywiście zaskarżył wyrok, ale sąd apelacyjny nie uwzględnił jego apelacji. Przez ten cały czas zawsze mogłam liczyć na pomoc Pani mecenas. Wspierała mnie nie

Prawo gospodarcze w innych miejscowościach

Jaki rodzaj usługi Cię interesuje?
Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.