Prawo cywilne Lublin - Najlepsi w 2022

Specjaliści od Prawa Cywilnego w Lublinie, 2023

104 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Prawo cywilne Lublin - Ranking Najlepsi 2023

Już 104 Specjalistów od Prawa Cywilnego z Lublina złożyło 49368 ofert naszym zleceniodawcom. Wybranie specjalisty od prawa cywilnego może okazać się dużym wyzwaniem. Gdzie w takim razie szukać zaufanego specjalisty? Poniżej przedstawiamy ranking najlepszych Specjalistów od Prawa Cywilnego w 2023 r. z Lublina.

Średnia ocena specjalistów od prawa cywilnego w Lublinie to 4.97 (na podstawie 1059 opinii).

Promowani
Prawo cywilne Lublin
Promowany
Ewa B.

Pan mecenas Mariusz wykazał pełen profesjonalizm, rzetelność i solidność. Poprowadził moją sprawę szybko i bardzo pozytywnie już na pierwszej rozprawie zakończyła się pomyślnie, Pan mecenas jest w 100% oddany prowadzonej sprawie. Bardzo serdecznie polecam korzystanie z usług Pana Mariusza. Najlepszy adwokat!

5.0 (29 opinii)
Magdalena S.

Pełne zaangażowanie w prowadzoną sprawę. Adwokat bardzo dobrze przygotowany do sprawy. Pan Paweł jest dobrym, rzeczowym adwokatem i godnym polecenia fachowcem.

5.0 (19 opinii)
Monika S.

Pozytywne podejście do klienta. Konkretna I rzeczowa pomoc. Profesjonalne podejście do klienta. Firma godna polecenia

5.0 (3 opinie)
Mikołaj Z.

Mogę polecić z czystym sumieniem, pełen profesjonalizm i zaangażowanie, profesjonalne podejście do klienta jak i sprawy. Rzetelna firma godna uwagi na rynkach poznańskich jak i zapewne krajowych. Każda niepewność klienta wyjaśniono w najdrobniejszych szczegółach, prowadzenie spraw to zaledwie część usług, dziękuję bardzo firmie za wsparcie na piwku płaszczyznach związanych ze sprawami. Pozdrawiam serdecznie Mikołaj Zięta.

4.74 (108 opinii)
Anna M.

I had a pleasure to work with Mrs. Jasiuk on my inheritance case. Very down to earth, knowledgeable and accessible to her clients. She has the clients best interest in mind, and will go above and beyond for all. Very fair priced and handles cases swiftly as the courts will allow. Miałam przyjemność współpracować z Panią Jasiuk w mojej sprawie spadkowej. Jest bardzo uprzejma, kompetentna i przystępna dla swoich klientów. Ma na uwadze najlepszy interes klienta i dla każdego zrobi wszystko, co w jego mocy. Bardzo uczciwe ceny i szybkie załatwianie spraw na tyle, na ile pozwalają sądy.

5.0 (5 opinii)
Zbigniew N.

Bardzo mi pani pomogła. Zlecam Pani Mecenas prowadzenie dalszej sprawy.

5.0 (2 opinie)
Paweł P.

Wszystko super, Pani Mecenas pomogła mi w mojej sprawie udzielając cennych wskazówek co do sposobu działania.

5.0 (2 opinie)
Małgorzata R.

Częsty kontakt, jestem na bieżąco w sprawie. Konkretna firma udziela więcej możliwości jakie można zrobić, doradza.

5.0 (2 opinie)
Grzegorz C.

Uprzejmie wysłuchał i wyjaśnił sprawę w sposób prosty i zrozumiały.

5.0 (1 opinia)
Paweł M.

Wysoka skuteczność i pełen profesjonalizm. Polecam.

5.0 (1 opinia)

Więcej Specjalistów od Prawa Cywilnego z Lublina

JMD Kożuszek

Pan Michał to specjalista najlepszy w swoim fachu. W ciągu kilku dni ściągnął wielomiesięczną należność, wraz z odsetkami od mojego, nieuczciwego kontrahenta. I to z miasta po drugiej stronie Polski. Jestem pod ogromnym wrażeniem i uważam, że z takimi ludźmi u mojego boku mogę moją skromną, jednoosobową działalność zamienić w prężnie prosperującą firmę.

5.0 (133 opinie)
Elżbieta

Chciałabym polecić Panią Mecenas jako adwokata, która była moim przedstawicielem przy bardzo trudnej sprawie, Pani Majka wykazała pełen profesjonalizm, rzetelność i solidność, poprowadziła moją sprawę szybko i bardzo pozytywnie. Muszę powiedzieć, że jestem zadowolona z profesjonalizmu, mecenas jest Osobą bardzo empatyczną, kulturalną i zaangażowaną w prowadzoną sprawę, zawsze znajduje czas i służy pomocą. Myślę, że współpraca z Panią Mecenas to gwarancja pomyślnego zakończenia każdej sprawy. Serdecznie polecam i dziękuję za tak profesjonalną Pomoc.

5.0 (2 opinie)
Izabela Z.

Współpraca z Panem Adwokatem Łukaszem w sprawie o podwyższenie alimentów przebiegła bardzo rzetelnie. Pan Adwokat jest osobą konkretną, ma wielką wiedzę. Wszystkie kwestie prawne zostały przez Pana szczegółowo i zrozumiale wyjaśnione, gdy pojawiały się dalsze wątpliwości, były na bieżąco mi wyjaśniane. Zaangażowanie Pana Adwokata było ogromne, kontakt zarówno osobisty, mailowy jak i telefoniczny był niezawodny. Jako klient czułam się wysłuchana, zrozumiana i pouczona we wszystkich kwestiach prawnych dotyczących sprawy. Pan Adwokat jest osobą o wysokiej kulturze osobistej, potrafiąca obronną ręką wyjść ze sporów i nieporozumień, które po drodze się zdarzały. Z czystym sumieniem polecamy kancelarię Pana Adwokata Łukasza i jestem

5.0 (6 opinii)
Piotr S.

Polecam. Bardzo dobre podejście do sprawy, realne spekulowanie do wyroku, a nie obiecywane jak u innych adwokatów. Duże doświadczenie zawodowe, które jest widoczne już od pierwszych rozmów.

5.0 (24 opinie)
Karolina M.

Szybka, sprawna akcja w trybie incognito. Jestem zadowolona z usług, szybko i sprawnie. Po kilku dniach miałam materiał dowodowy. Polecam.

5.0 (13 opinii)

Dołącz do naszych Specjalistów od Prawa Cywilnego w Lublinie

Działasz na rynku jako Specjalista od Prawa Cywilnego i szukasz nowych Klientów z Lublina lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Agnieszka M.

Super współpraca, konkretne odpowiedzi na pytania, dużo cierpliwości do klienta i kontakt o każdej porze. polecam bardzo

5.0 (16 opinii)
Janusz S.

Z Panią Mecenas współpracuję już od dłuższego czasu - zaczynałem ze sprawą rodzinną, w której bardzo mi pomogła. Aktualnie Pani Mecenas na stałe zajmuje się obsługą prawną mojej działalności gospodarczej. Prowadzi m.in. sprawy o zapłatę zaległych należności, sprawdzanie i sporządzanie umów. Dzięki niej oszczędziłem już sporo pieniędzy i czasu, polecam!

5.0 (16 opinii)
Anna P.

Współpraca z kancelarią przebiegła w miłej i profesjonalnej atmosferze. Mecenas bardzo konkretna, zrozumiale wyjaśniła jak rozwiązać mój problem. Sprawa zakończyła się dla mnie satysfakcjonująco. Polecam Panią mecenas.

5.0 (6 opinii)
Ewa G.

Dopiero zaczęliśmy współprace, ale jest konkretna, pomocna i po rozmowie z wieloma adwokatami definitywnie zdecydowałam się aby właśnie adwokat P. Daria prowadziła moją sprawę.

5.0 (2 opinie)
Beata J.

Bardzo szybko i sprawnie udzielona porada prawna. Rzetelna analiza dokumentów. Kontakt na każdym etapie analizy. Zdecydowanie polecam.

5.0 (2 opinie)

Prawo cywilne porównanie i kalkulator kosztów w Lublinie

Szukasz kosztów prawo cywilne? A może interesuje Cię najtańsza oferta w Lublinie? Złóż zapytanie, a firmy z Lublina same prześlą wyceny.

W ten sposób łatwo dotrzesz do większej liczby firm oferujących prawo cywilne.

Kancelaria Radcy Prawnego Angelique Guillot - Ławnik

 • Lublin
Wieslaw M.

Profesjonalne podejście do sprawy. Konkretne przedstawienie zagadnienia.

5.0 (1 opinia)

Kancelaria Adwokacka Adwokat Małgorzata Pietrzak

 • Lublin
Marcin Decor

Gorąco polecam panią adwokat. Jest osobą bardzo rzetelną i sympatyczną, nie naciąga niepotrzebne koszty. Z wielką cierpliwością wyjaśniała mi zawiłości sprawy.

5.0 (5 opinii)

Kancelaria Adwokacka Adwokat Wioletta Mroczek

 • Lublin
Dariusz D.

Witam przede wszystkim pełen profesjonalizm bardzo sympatyczna Pani Mecenas której zależy na dowiedzeniu prawdy i udowodnieniu niewinności Serdecznie dziękuję i Pozdrawiam

5.0 (2 opinie)

adw. Aleksandra Skalska Kancelaria Adwokacka

 • Lublin
Zbigniew P.

Chciałbym się podzielić opinia o Pani Mecenas, jestem super zadowolony Pani Mecenas jest bardzo kompetentna, super pomocna, zawsze dostępna, odpowiada na każdy e-Mail i Telefon jest naprawdę bardzo dobrym adwokatem bardzo pomogła mi w mojej sprawie. Polecam jak najbardziej.

5.0 (1 opinia)

Kancelaria Adwokacka Adwokat Katarzyna Jakuszewska

 • Lublin
Teresa K.

Jestem bardzo zadowolona z pomocy, jaką otrzymałam od Pani Mecenas. Wyciągnęła mojego syna z niezłej opresji, w którą wpakował się przez totalną pomyłkę. To bardzo sumienna i przesympatyczna osoba. Bardzo dziękuję Pani Mecenas.

5.0 (1 opinia)

Kancelaria Adwokacka adw. Bartosz Urbański

 • Lublin
Mateusz S.

Serdecznie polecam Pana Bartosza. Świetny adwokat, który wykonuje swoją prace w sposób niepodważalny z wielką pasją.

5.0 (4 opinie)

Kancelaria Radcy Prawnego Karolina Przeniosło-Majka

 • Lublin
Ewelina S.

Ogromna wiedza, jeszcze większa empatia i silny charakter, Pani mecenas zdecydowanie nie minęła się z powołaniem. Polecam jej usługi z czystym sumieniem.

5.0 (11 opinii)

Kancelaria Adwokacka Adwokat Agnieszka Szymczyk

 • Lublin
Kancelaria Adwokacka adwokat Katarzyna Szydło-Szarłowicz

Współpracuję z Panią Mecenas od kilku lat, serdecznie polecam. Pomogła mi w bardzo trudnej sprawie cywilnej, która dzięki niej zakończyła się na pierwszym terminie i oszczędziła mi dużo nerwów i pieniędzy, Pani Mecenas zawsze znajduje rozwiązania, które są najbardziej korzystne dla mnie, adwokat z ogromną wiedzą.

5.0 (1 opinia)

ADWOKAT dr Aneta Sośnicka KANCELARIA ADWOKACKA

 • Lublin
Mirosław K.

Korzystałem z usług Kancelarii Adwokackiej Pani Anety. Profesjonalizm i zaangażowanie w moją sprawę oceniam wysoko. Sprawa zakończyła się dla minie pomyślnie. Moja nota to 5.

5.0 (12 opinii)

PW Kancelaria Adwokacka

 • Lublin
Anna S.

Pan mecenas jest bardzo profesjonalny w swojej dziedzinie. Poza tym jest bardzo uprzejmy i kulturalny. Polecam.

5.0 (2 opinie)

Opinie i porady najlepszych doradców

Jeśli interesują Cię opinie na temat prawo cywilne, szukasz ofert lub porad skontaktuj się z doradcami z Lublina. Dodatkowo możesz tanio porównać i wybrać najkorzystniejsze usługi finansowe - koniecznie wyślij zapytanie do naszych firm i wybierz najlepszą ofertę.

Prześlemy Twoje zapytanie do wielu firm a one skontaktują się i zaproponują swoje produkty.

Proszę o wycenę

dwokat Lublin Ewelina Przybylska

 • Lublin
Marcin Ł.

Pani Adwokat Ewelina stanęła na wysokości zadania, charyzmatyczna i pewna siebie, polecam najlepsza w Lublinie.

5.0 (1 opinia)

UPADŁOŚĆ KONSUMENCKA ROZWÓD ODSZKODOWANIA Kancelaria Adwokacka Joanna Weber

 • Lublin
Michał S.

Pełen profesjonalizm i świetny kontakt. Dzięki wiedzy i doświadczeniu Pani Adwokat sprawa o upadłość konsumencką została przygotowana, oraz przeprowadzona sprawnie i rzetelnie. Bardzo polecam usługi tej Kancelarii!

5.0 (1 opinia)

Kancelaria Adwokacka adw. Jarosław Pajer

 • Lublin
Agata K.

Pełen profesjonalizm, korzystam z usług mecenasa Jarosława od dłuższego czasu. Jest on osobą rzeczową i skuteczną - a jednocześnie klarownie choć ostrożnie przedstawia sytuację swojemu mocodawcy. Wykazuje przy tym również bardzo duże zaangażowanie w sprawę. Poza tym minimalizuje koszty strony w zakresie świadczonej pomocy.

5.0 (5 opinii)

KANCELARIA ADWOKACKA ADWOKAT RAFAŁ ILNICKI

 • Lublin
Michał R.

Pan Mecenas to prawdziwy profesjonalista, poświęcił dużo czasu mojemu problemowi i wszystko zakończyło się pomyślnie. Polecam

5.0 (4 opinie)

Kancelaria Adwokacka adw. Anna Kaczorowska

 • Lublin
Wojciech K.

Polecam, bogate doświadczenie, dużo pozytywnej energii!

5.0 (1 opinia)

Kancelaria Ekspertów Prawa Karnego

 • Lublin
Tomasz S.

Najlepsi adwokaci od spraw karnych! Na dodatek działają na terenie całej Polski. Dziękuje Wam za błyskawiczną pomoc

5.0 (2 opinie)

Kancelaria Adwokacka Adwokaci Piotrowscy

 • Lublin
Konrad C.

Bardzo dobry adwokat, konkrety na stół. Reprezentacja na sali sądowej wzorowa jak i przygotowanie do sprawy.

5.0 (5 opinii)

Adwokat Katarzyna Wysokińska Kancelaria Adwokacka

 • Lublin
Jan R.

Pani Adwokat swoim spokojem bardzo pozytywnie wpływa na samopoczucie człowieka nie rzadko zdenerwowanego i zestresowanego zwłaszcza przy rozwodach, które do przyjemnych nie należą. Poza tym jest rzeczowa i profesjonalna. Polecam ADWOKAT KATARZYNA WYSOKIŃSKA KANCELARIA ADWOKACKA.

5.0 (2 opinie)

Kancelaria Adwokacka Adwokat Zbigniew Kosior

 • Lublin
Joanna Wach Makeup Artist

Polecam z całego serca współprace z mecenasem Zbigniewem Kosior. Wysłuchanie wszelkich potrzeb klienta, względem umowy, sporządzanej dla mojej firmy - którą Pan mecenas dla mnie przygotował, świetna komunikacja, wyrozumiałość oraz zaangażowanie. Moi klienci są zachwyceni profesjonalizmem, oraz szczegółowością sporządzonej umowy prawnej. Polecam każdemu.

5.0 (7 opinii)

Kancelaria Adwokacka Adwokat Joanna Michalska

 • Lublin
Agata O.

Polecam Panią Adwokat z całego serca za szczere podejście do człowieka, który niechcący znalazł się na zakręcie życia. Pani Adwokat pokazała mi, że zakręt już dawno minęłam, teraz jest przede mną tylko prosta do celu, do spokoju, do uśmiechu, do nowego życia! Dziękuję.

5.0 (5 opinii)

JAKUB MĄKOSA LEGE AGERE

 • Lublin
Marcin K.

Profesjonalizm, rzeczowość, oraz terminowość. Doskonały kontakt jak i przepływ informacji, Pan Mecenas Jakub jak zwykle (nie pierwszy raz korzystam z jego pomocy) jest profesjonalistą w każdym calu.

5.0 (5 opinii)

Adwokat Ewa Joanna Nowacka Kancelaria Adwokacka

 • Lublin
Janusz K.

Rzeczowa i konkretna, wydaje się być idealnym adwokatem.

5.0 (1 opinia)

Kancelaria Adwokacka Adwokat Damian Jasiuk

 • Lublin
Olena K.

Дякую велике,пану Даміану, за хорошу працю і допомогу в справі!Дуже чесний,професійний,справедливий та порядний адвокат. Раджу звертатися! Bardzo dziękuję Panie Damianie za dobrą pracę i pomoc w tej sprawie! Bardzo uczciwy, profesjonalny, uczciwy i porządny prawnik. Radzę się skontaktować!

5.0 (6 opinii)

Kancelaria Radcy Prawnego Łukasz Markiewicz

 • Lublin
Karolina W.

Polecam, korzystałam z pomocy Mecenasa kilka razy w sprawach rodzinnych i zawsze dobrze doradzał i prowadził sprawę, widać że jest obeznany z sądami, czuje się swobodnie. Oby więcej takich prawników w naszym mieście.

5.0 (3 opinie)

Kancelaria Adwokacka Adwokat Kamil Rybiański

 • Lublin
Krzysztof N.

Polecam! Świetne podejście do Klienta, sprawa o rozwód i wcześniej karna po myśli dla mnie.

5.0 (1 opinia)

Kancelaria Adwokacka Adwokat Wojciech Terejko

 • Lublin
Bartłomiej G.

Konkretna szybka pomoc, i sprawne działanie. Szczerze polecam

5.0 (1 opinia)

Kancelaria Adwokacka Adwokat Joanna Janas

 • Lublin
Aleksandra K.

Korzystałam z pomocy adw. Joanny kilka razy - za każdy razem sprawnie uzyskałam rady, które mi pomogły. Ponadto, rozprawa sądowa prowadzona przez mecenas Joannę zakończyła się wygraną. Polecam usługi kancelarii.

5.0 (7 opinii)

Kancelaria Adwokacka Anna Luiza Smyk adwokat

 • Lublin
Joanna G.

Bardzo kompetentna, zaangażowana pani mecenas. Otrzymałam fachową poradę. Jestem bardzo zadowolona. Polecam.

5.0 (6 opinii)

Kancelaria Prawna Biura Ekspertyz Sądowych

 • Lublin

Co sprawia, że jesteśmy więcej niż Kancelarią Prawną? Jako jedyni łączymy pracę czterech zespołów, które kompleksowo analizują Twoją sprawę - jest to dział Prawny, dział Analiz, dział Śledczy i Biegli Sądowi. Podczas gdy Kancelarie Prawne dysponują jedynie prawnikami analizującymi zapisy prawa, my zbieramy potrzebne dowody, potwierdzamy ich wiarygodność oraz przyglądamy się procesowi pod kątem uchybień proceduralnych i formalnych, które wykorzystamy na Twoją korzyść. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w swojej działalności, dysponujemy kadrą m.in. radców prawnych, adwokatów, doradców podatkowych, doradców restrukturyzacyjnych, emerytowanych funkcjonariuszy Policji, CBA, ABW i innych służb specjalnych oraz licencjonowanych detektywów.

Kancelaria Radcy Prawnego Karol Kagan

 • Lublin

Nasza kancelaria funkcjonuje od 2013 roku. Naszą wiodącą działalnością jest obsługa prawna podmiotów prowadzących działalność gospodarczą. W zależności od oczekiwań naszych Klientów świadczymy pomoc prawną prowadząc indywidualne sprawy lub w formie kompleksowej i stałej obsługi prawnej. W ramach tej specjalizacji świadczymy usługi m.in. w zakresie reprezentowania przed sądami i organami administracji publicznej, sporządzania projektów umów, tworzenia opinii prawnych i udzielania porad prawnych. Szczególną uwagę zwracamy na cele biznesowe klienta, bacząc by ich realizacja mieściła się w granicach prawa. Oferta stałej obsługi prawnej jest zawsze dopasowywana do oczekiwania i profilu działalności Klienta. W tym zakresie jesteśmy

Ranking Specjalistów od Prawa Cywilnego obejmuje również takie miejscowości jak: Lublin, Turka, Prawiedniki, Mętów, Dominów, Wilczopole, Pliszczyn, Bystrzyca, Głuszczyzna, Elizówka, Lipniak, Ćmiłów, Sobianowice, Rudnik, Wólka, Nowiny, Kliny, Łysaków, Prawiedniki-Kolonia, Świdniczek. więcej...