Prawo cywilne Jarosław - Najlepsi w 2021

Specjaliści od Prawa Cywilnego w Jarosławiu, 2021

53 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsze z 53 firm
w kategorii Prawo Cywilne

Prawo cywilne Jarosław
Łucja W.

Pani Mecenas jest dobrym, rzeczowym adwokatem i godnym polecenia fachowcem. Jej zaangażowanie, posiadane doświadczenie oraz empatia pomogły mi skutecznie przejść przez bardzo stresujący i nieprzyjemny rozwód. Skuteczna w 100 %. Szczerze polecam Panią Mecenas.

KANCELARIA ADWOKACKA ADWOKAT CELESTYNA KUSA GAJUR - Prawo cywilne Jarosław
Grażyna Z.

Kancelaria Adwokacka w Jarosławiu oferuje rzetelną i sprawną obsługę prawną osób fizycznych, przedsiębiorców, fundacji i stowarzyszeń. Adwokat Celestyna Kusa-Gajur występuje jako obrońca w sprawach karnych, karnych skarbowych i o wykroczenia oraz pełnomocnik w sprawach cywilnych. Celem działalności Kancelarii jest zapewnienie skutecznej ochrony prawnej Klientom przed sądem jak i przy załatwianiu spraw osobistych, majątkowych, tworzeniu umów i prowadzeniu działalności gospodarczej. W obsłudze prawnej adwokat przedstawi rzetelną ocenę sytuacji oraz ryzyko prawne prowadzonej sprawy, mając na uwadze przede wszystkim realizację interesów Klienta. Kancelaria stara się prowadzić sprawy unikając zbędnych kosztów postępowania i zawiłości proceduralnych dążąc do sprawnego rozwiązania problemów obsługiwanego Klienta. Kancelaria zapewnia swoim Klientom dyskrecję, elastyczność w zakresie ustalania czasu świadczonych usług oraz miłą i życzliwą atmosferę. Kancelaria na co dzień współpracuje z Kancelarią Radców Prawnych i Adwokatów Tokarczyk i Partnerzy z siedzibą w Rzeszowie. Karncelaria jest partnerem w sieci Kacelarie RP objętej patronatem dziennika Rzeczpospolita.

Kancelaria radcy prawnego Wioletta kalamarz - Prawo cywilne Gwizdaj

Kancelaria radcy prawnego Wioletta kalamarz

 • Gwizdaj
 • 15 km od Jarosław

Profesjonalna obsługa prawna przedsiębiorstw oraz osób fizycznych.

Kancelaria Radcy Prawnego Kamil Pikor - Prawo cywilne Łańcut

Kancelaria Radcy Prawnego Kamil Pikor

 • Łańcut
 • 31 km od Jarosław
Damtry Damian Tryka

Polecam !!!

KANCELARIA ADWOKACKA JUSTYNA BOŻEK - Prawo cywilne Łańcut

KANCELARIA ADWOKACKA JUSTYNA BOŻEK

 • Łańcut
 • 31 km od Jarosław
Malgorzata N.

Zdecydowanie pozytywna ocena dla KANCELARII ADWOKACKIEJ JUSTYNY BOŻEK za szybką interwencję, i sposób załatwienia sprawy. Bardzo dobre porady.

Dołącz do naszych Specjalistów od Prawa Cywilnego w Jarosławiu

Działasz na rynku jako Specjalista od Prawa Cywilnego i szukasz nowych Klientów z Jarosławia lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Krzysztof Kopciuch Kancelaria Adwokacka - Prawo cywilne LUBACZÓW

Krzysztof Kopciuch Kancelaria Adwokacka

 • LUBACZÓW
 • 35 km od Jarosław

Rozpoczęliśmy działalność od 2013. Nasza firma wykonuje sprawy karne, rodzinne, rozwody. Działamy na terenie województwa podkarpackiego, Rzeszowa, LLubaczowa, Przemyśla. Chcemy, by Klienci byli zadowoleni korzystając z naszych usług.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Mariusz Szpila

 • Leżajsk
 • 31 km od Jarosław
Jolanta O.

Doradził, odpowiedział na wszystkie pytania i skutecznie zajął się moją sprawą. Polecam.

Kancelaria Prawna Temida Adwokat Gniewomir Jakubowski - Prawo cywilne Rzeszów
Andrzej S.

Z czystym sumieniem polecam tę kancelarię pełen profesjonalizm. Znakomite podejście do klienta i co najważniejsze w tej kancelarii liczy się przede wszystkim chęć pomocy drugiemu człowiekowi a nie jak bywa zazwyczaj gdzie indziej przede wszystkim chęć zarobku ...bardzo dziękuję za pomoc.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Przemysław Fedko - Prawo cywilne Rzeszów
Marek M.

Z czystym sumieniem mogę polecić Kancelarię Pana Przemysława Fedko. W moim przypadku sprawa rodzinna zakończyła się pomyślnie i chciałbym polecić działania Pana Przemysława na przykładzie mojego problemu. Wszystkie posunięcia były ze mną konsultowane i szczegółowo omawiane. Pan Przemysław trafnie wskazywał co należy zrobić i jak działać. Dzięki jego zaangażowaniu moja sprawa zakończyła się szybko i co najważniejsze bezstresowo.

Tokarczyk i Partnerzy Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów - Prawo cywilne Rzeszów

Nasza Kancelaria w obecnej formie funkcjonuje na rynku od 10 lat. W tym czasie obsłużyliśmy ponad 4 tysiące zleceń. Nie specjalizujemy się w windykacji należności, sprawach frankowiczów czy odszkodowawczych nie dlatego, że są dla nas za trudne ale dlatego, że to kategorie które nie stanowią dla dobrego prawnika większego wyzwania. Specjalizujemy się w prawie i doradztwie gospodarczym, sprawach skomplikowanych, fuzjach, przekształceniach i szeroko rozumianej obsłudze prawnej podmiotów gospodarczych. W naszej pracy posługujemy się własnymi rozwiązaniami informatycznymi. Zapraszamy do współpracy.

Prawo cywilne porównanie i kalkulator kosztów w Jarosławiu

Szukasz kosztów prawo cywilne? A może interesuje Cię najtańsza oferta w Jarosławiu? Złóż zapytanie, a firmy z Jarosławia same prześlą wyceny.

Jaki rodzaj usługi Cię interesuje?
BKG Kancelarie Adwokackie adw. Marek Kasza - Prawo cywilne Rzeszów

BKG Kancelarie Adwokackie adw. Marek Kasza

 • Rzeszów
 • 47 km od Jarosław
Marek C.

Miałem problemy ze swoim pracodawcą. Od adwokata uzyskałem poradę, w której zwrócił mi uwagę na kwestię których wcześniej nawet nie zauważałem. Profesjonalizm i zaangażowanie w sprawę. Polecam! Marek C.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Gabriela Pasternak - Prawo cywilne Rzeszów

Kancelaria Adwokacka Adwokat Gabriela Pasternak

 • Rzeszów
 • 47 km od Jarosław
Biuro Podróży Trinity-Pl

Profesjonalna obsługa. Pani Mecenas podchodzi do każdej sprawy indywidualnie, rzetelnie i z pełnym profesjonalizmem. Ponadto wykazuje się pozytywnym nastawieniem i energią. Warto oddać się w ręce Pani Mecenas.

Adwokat Barbara Misiuda

 • Rzeszów
 • 47 km od Jarosław

Świadczymy usługi na rynku od 2013. Obsługujemy Klientów z lokalizacji takich jak Rzeszów, Łańcut, Dębica, Strzyżów. Firma specjalizuje się w rozwodach, alimentach, spadkach, szeroko rozumianym prawie cywilnym i gospodarczym. W naszym działaniu pielęgnujemy troskę o dobro Klienta.

Kancelaria Radcy Prawnego Sławomir Jóźwik - Prawo cywilne Rzeszów

Kancelaria Radcy Prawnego Sławomir Jóźwik

 • Rzeszów
 • 47 km od Jarosław
Maria K.

Sprawa o rozwód z orzeczeniem o winie i alimenty. Pan Mecenas Sławomir Jóźwik prowadził moją sprawę w sposób fachowy i rzetelny. Udzielona pomoc była szybka, a mojej sprawie poświęcono odpowiednio dużo ilość czasu, zabezpieczając moje interesy pod każdym względem. Jestem bardzo zadowolona z jego pracy i z całą odpowiedzialnością mogę każdemu polecić jego osobę!

Kancelaria Adwokacka Eliasz Głąb - Prawo cywilne Rzeszów

Kancelaria Adwokacka Eliasz Głąb

 • Rzeszów
 • 47 km od Jarosław
Marta Z.

Bardzo profesjonalna i rzetelna osoba. Całkowicie indywidualnie i sumiennie podchodzi do każdego klienta co pozwala czuć się swobodnie, bezpiecznie i pewnie. Ogromna wiedza i umiejętność wykorzystania jej. Polecam!

Kancelaria Radcy Prawnego Ewelina Sołtys - Prawo cywilne Rzeszów

Kancelaria Radcy Prawnego Ewelina Sołtys

 • Rzeszów
 • 47 km od Jarosław
Anna G.

Chciałabym wyrazić Uznanie, a zarazem podziękować pani Ewelinie za pomoc w mojej sprawie, czas i pełen profesjonalizm, wytrwałość w reprezentowaniu mojej osoby przy sprawie alimentacyjnej. Bardzo dziękuje, jest pani osoba godna polecenia, sumienna solidna i bardzo pomocna. Z wdzięcznością pani klientka.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Agnieszka Kawa - Prawo cywilne Rzeszów

Kancelaria Adwokacka Adwokat Agnieszka Kawa

 • Rzeszów
 • 47 km od Jarosław
Agnieszka I.

Polecam na 100%. Pani Mecenas bardzo szybko i profesjonalnie rozwiązała nasz problem, a sytuacja dla nas była beznadziejna.

BUSINESS ADVICE ODDZIAŁ RZESZÓW - Prawo cywilne Rzeszów

BUSINESS ADVICE ODDZIAŁ RZESZÓW

 • Rzeszów
 • 47 km od Jarosław
Krystian T.

Polecam. Współpraca przebiegła pomyślnie. Pracownicy rzetelni, kompetentni i zaangażowani. Udzielona przez kancelarię opinia w mojej sprawie była w pewni wyczerpująca i zrozumiała.

Kancelaria Adwokacka adw. Monika Ćwik adw. Kinga Duduś - Prawo cywilne Rzeszów

Kancelaria Adwokacka adw. Monika Ćwik adw. Kinga Duduś

 • Rzeszów
 • 47 km od Jarosław
Renata W.

Pełen profesjonalizm. Prowadzona sprawa cywilna zakończyła się dla mnie pozytywnym finałem. Polecam i polecać będę.

Kancelaria Adwokacka K&P Legal - Prawo cywilne Rzeszów

Kancelaria Adwokacka K&P Legal

 • Rzeszów
 • 47 km od Jarosław

K&P Legal Adwokaci i Radcowie Prawni Kancelaria prowadzona przez Adwokata Artura Perdeusza i Radcę Prawnego Monikę Kasperską-Irzyk pomaga swoim klientom w zakresie prawa cywilnego, prawa karnego, prawa wykroczeń, prawa administracyjnego, prawa handlowego. Pomożemy Państwu w sprawach spadkowych, rozwodowych, odszkodowawczych, przy podziale majątku oraz w sprawach windykacyjnych. Adwokat Rzeszów, Radca Prawny Rzeszów, Adwokat Mielec, Radca Prawny Mielec

Opinie i porady najlepszych doradców

Jeśli interesują Cię opinie na temat prawo cywilne, szukasz ofert lub porad skontaktuj się z doradcami z Jarosławia. Dodatkowo możesz tanio porównać i wybrać najkorzystniejsze usługi finansowe - koniecznie wyślij zapytanie do naszych firm i wybierz najlepszą ofertę.

Proszę o wycenę
Stelmach Kancelaria Adwokacka - Prawo cywilne Rzeszów

Stelmach Kancelaria Adwokacka

 • Rzeszów
 • 47 km od Jarosław
Ewa P.

Pan Bartosz Stelmach to bardzo dobry adwokat. Jego praca to pełen profesjonalizm, zaangażowanie i rzetelność, a przy tym serdeczny i miły człowiek. Polecam wszystkim gorąco.

Kancelaria Adwokacka Łukasz Rożkiewicz Anna Orzeł-Rożkiewicz - Prawo cywilne Rzeszów

Kancelaria Adwokacka Łukasz Rożkiewicz Anna Orzeł-Rożkiewicz

 • Rzeszów
 • 47 km od Jarosław
Marzena D.

Rzetelne i profesjonalne traktowanie klienta, dogłębne poznanie tematu, doradztwo na najwyższym poziomie ,wysoka kultura osobista połączona z olbrzymią wiedzą prawniczą.

Kancelaria Radcy Prawnego Łukasz Koryto - Prawo cywilne Rzeszów

Kancelaria Radcy Prawnego Łukasz Koryto

 • Rzeszów
 • 47 km od Jarosław
Bogumił K.

Jestem bardzo zadowolony z usługi. Bardzo sprawnie i fachowo przeprowadzona sprawa odzyskania wynagrodzenia od pracodawcy. Gorąco polecam tą kancelarię.

Reslegal Kancelaria Adwokacka Adwokat Piotr Charzewski | Tarnów - Prawo cywilne Tarnów

Reslegal Kancelaria Adwokacka Adwokat Piotr Charzewski | Tarnów

 • Tarnów
Magdalena O.

W dramatycznej dla mnie sytuacji w której znalazłam się wraz z moją rodziną trafiłam na kancelarię RESLEGAL. Problem do rozwiązania który wydawał się nie mieć końca dla tak profesjonalnych,wspaniałych i działających bardzo szybko adwokatów zajął zaledwie kilka dni. Jestem pod wrażeniem działania tej oto kancelarii.Polecam z czystym sercem.Wspaniała kancelaria!

Kancelaria Adwokacka Adwokat Marcin Bogusz - Prawo cywilne Rzeszów

Kancelaria Adwokacka Adwokat Marcin Bogusz

 • Rzeszów
 • 47 km od Jarosław
Beata G.

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Panem Mecenasem. Z powodzeniem zajął się moją sprawą, na bieżąco informował o jej przebiegu i cierpliwie tłumaczył niezrozumiałe dla mnie aspekty postępowania. Szczerze polecam!

Kancelaria Adwokacka Adwokat Diana Wnęk

 • Rzeszów
 • 47 km od Jarosław

Obszar działalności Kancelarii obejmuje kompleksową pomoc prawną osób fizycznych oraz podmiotów gospodarczych. Kancelaria zajmuje się obsługą spraw z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego i opiekuńczego, spadkowego, karnego, pracy, administracyjnego, gospodarczego oraz kanonicznego. Ponadto, Kancelaria świadczy usługi prawne związane z prowadzeniem negocjacji oraz dochodzeniem roszczeń odszkodowawczych i windykacją długów.

Kanclaria Adwokacka Barbara Bieniasz - Prawo cywilne Rzeszów

Kanclaria Adwokacka Barbara Bieniasz

 • Rzeszów
 • 47 km od Jarosław
Magdalena S.

Polecam korzystanie usług Pani Adwokat Barbary! Pani Basia rzetelnie wykonuje swoją pracę i stara się jak najlepiej pomóc swojemu klientowi 🙂

Kancelaria Adwokacka Adwokat Maria Kowalska-Złamaniec - Prawo cywilne Rzeszów

Kancelaria Adwokacka Adwokat Maria Kowalska-Złamaniec

 • Rzeszów
 • 47 km od Jarosław
Maria F.

Rekomenduję współpracę z Panią Adwokat. Duża wiedza merytoryczna, profesjonalizm. Na wsparcie ze strony Pani adwokat można liczyć również po zakończeniu zlecenia! Komunikatywna, rzetelna, pomocna i godna zaufania. Polecam!

Kancelaria Adwokacka Adwokat Dorota Misior Simoni

 • Rzeszów
 • 47 km od Jarosław
Bogusław K.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Marta Czarna - Prawo cywilne Rzeszów

Kancelaria Adwokacka Adwokat Marta Czarna

 • Rzeszów
 • 47 km od Jarosław
Kacper G.

Serdecznie polecam. Miałem okazję współpracować z Panią Martą przy jednej sprawie i jestem bardzo zadowolony.

Kancelaria Adwokacka Olga Krogulska - Prawo cywilne Rzeszów

Kancelaria Adwokacka Olga Krogulska

 • Rzeszów
 • 47 km od Jarosław
Agnieszka L.

Konsekwencja w działaniu oraz to iż, Pani mecenas jest "pod telefonem"

KANCELARIA PRAWA PRACY I BHP - Prawo cywilne Rzeszów

KANCELARIA PRAWA PRACY I BHP

 • Rzeszów
 • 47 km od Jarosław

Swoje doświadczenie w branży buduję od 1996 roku. Usługi świadczę dla Klientów z województwa podkarpackiego. OBSŁUGA KLIENTÓW W ZAKRESIE PRAWA PRACY Moi Klienci mogą liczyć na fachowe wsparcie oraz doradztwo w zakresie prawa pracy oraz w kwestiach związanych z BHP. Dzięki wykonywaniu obowiązków w Państwowej Inspekcji Pracy zdobyłem doświadczenie nie tylko praktyczne, ale również teoretyczne. Przeprowadziłem prawie 2000 kontroli w różnej wielkości podmiotach. Jestem także doświadczonym wykładowcą z zakresu prawa pracy i tematyki zarządzania zasobami ludzkimi (HR). Dbam o jak najwyższy poziom obsługi moich Klientów, dlatego też na bieżąco we własnym zakresie aktualizuję swoją wiedzę w dziedzinach, którymi zajmuję się na co

BKG Kancelarie Adwokackie adw. Michał Grudzień - Prawo cywilne Rzeszów

BKG Kancelarie Adwokackie adw. Michał Grudzień

 • Rzeszów
 • 47 km od Jarosław
Renata Enterprise

Bardzo dobrze przebiegająca współpraca. Śmiało mogę polecić jeśli chodzi o obsługę przedsiębiorstwa. Wszystkie sprawy załatwione zostały terminowo i profesjonalnie.

Kancelaria Adwokacka Zych&Słupek - Prawo cywilne Rzeszów

Kancelaria Adwokacka Zych&Słupek

 • Rzeszów
 • 47 km od Jarosław
Gertruda G.

Duży plus za elokwencję i pewność siebie, a doświadczenie doprowadziło do pozytywnego dla mnie zakończenia sprawy. Polecam, D.G.

Kancelaria Adwokacka - adwokat Artur Ślemp - Prawo cywilne Rzeszów

Kancelaria Adwokacka - adwokat Artur Ślemp

 • Rzeszów
 • 47 km od Jarosław

Kancelaria adwokata Artura Ślemp zlokalizowana w Rzeszowie, oferuje wszechstronne usługi prawne skierowane do osób prywatnych oraz przedsiębiorstw. Świadczymy usługi w zakresie prawa rodzinnego, obsługi prawnej firm, prawa cywilnego, prawa karnego, windykacji należności, prawa spadkowego. Udzielamy porad prawnych, sporządzamy opinie prawne, umowy, pisma procesowe, a także uczestniczymy w negocjacjach. Staramy się maksymalnie zwiększyć szanse Klienta na osiągnięcie pożądanego rezultatu w jak najszybszym czasie. Naszymi sztandarowymi specjalizacjami są prawo rodzinne i prawo karne. Powierzając nam swoją sprawę masz pewność, że jesteś pod opieką prawną specjalisty o bogatej wiedzy z dziedziny tego prawa, który znajdzie dla Ciebie najlepsze

Kancelaria Adwokacka Anna Para

 • Rzeszów
 • 47 km od Jarosław

KANCELARIA ADWOKACKA ADW. DAMIAN MURDZA - Prawo cywilne Rzeszów

KANCELARIA ADWOKACKA ADW. DAMIAN MURDZA

 • Rzeszów
 • 47 km od Jarosław
Lidia M.

Pan Mecenas szybko i sprawnie poprowadził moją sprawę. Jestem z niego niezwykle zadowolona. Bardzo polecam.

Norbert Nowak

 • Rzeszów
 • 47 km od Jarosław

Kancelaria Adwokacka Adwokat Marcin Szmigiel - Prawo cywilne Rzeszów

Kancelaria Adwokacka Adwokat Marcin Szmigiel

 • Rzeszów
 • 47 km od Jarosław
QN A. Rzeszutek Sp. J.

Rzetelne i skrupulatne podejście do tematu. Pan Mecenas nie obiecywał (jak niektórzy koledzy po fachu) cudów, ale realnie ocenił możliwości, dzięki czemu wiedzieliśmy czego możemy się spodziewać. Dobry kontakt i miła obsługa. Jeżeli kiedykolwiek będę zmuszona ponownie skorzystać z pomocy adwokata, na pewno ponowie swój wybór.

Kancelaria Adwokacka Adwokat dr Izabela Pączek&Krzysztof Pączek - Prawo cywilne Rzeszów

Kancelaria Adwokacka Adwokat dr Izabela Pączek&Krzysztof Pączek

 • Rzeszów
 • 47 km od Jarosław
Pełna Szafa

Współpraca z Panią Adwokat Izabelą Pączek jest dla mnie i mojej firmy ogromną przyjemnością. Pani Izabela poza faktem, że ma ogromna wiedzę poparta doświadczeniem to jeszcze jest osobą niebywale miłą, otwartą i walczącą o swoich klientów. Szczerze polecam!

Kancelaria Adwokacka adwokat Michał Partyka - Prawo cywilne Rzeszów

Kancelaria Adwokacka adwokat Michał Partyka

 • Rzeszów
 • 47 km od Jarosław
FotoDoctor sp. Z O. O.

Polecam gorąco usługi Pana Michała Patyki! Szybki kontakt, pełne zrozumienie tematu i zaangażowanie. Serdecznie podziękowania od FotoDoctor sp z o.o.

Kancelaria Adwokacka Lewandowski Rut Rychter i Partnerzy - Prawo cywilne Rzeszów

Kancelaria Adwokacka Lewandowski Rut Rychter i Partnerzy

 • Rzeszów
 • 47 km od Jarosław
Jacek K.

Szybka i fachowa pomoc, jaką uzyskałem od mec. Wojciecha Ruta pozwoliła min na unikniecie poważnych problemów. Polecam tę kancelarię, usługa warta swojej ceny.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Mariusz Witkowski - Prawo cywilne Rzeszów

Kancelaria Adwokacka Adwokat Mariusz Witkowski

 • Rzeszów
 • 47 km od Jarosław
Elektro-Lift

Kancelaria reprezentuje najwyższą jakość usług prawnych opartych na wiedzy, doświadczeniu i zaangażowaniu. Wyróżnia się skutecznością działania i terminowością realizacji zleceń, błyskawicznie reagując na potrzeby Klienta i gwarantując rzetelną pomoc prawną w najbardziej skomplikowanych przypadkach. Współpraca z tą kancelarią adwokacką gwarantuje komfort bezpieczeństwa prawnego dlatego możemy polecić ją każdemu, nawet najbardziej wymagającemu klientowi.

SKC LEGAL Kancelaria Radcy Prawnego Mateusz Setnik - Prawo cywilne Rzeszów

SKC LEGAL Kancelaria Radcy Prawnego Mateusz Setnik

 • Rzeszów
 • 47 km od Jarosław

W naszym zespole posiadamy radców prawnych i adwokatów o różnych specjalizacjach co sprawia, iż nasza kancelaria jest w stanie zapewnić Tobie fachową, rzetelną i skuteczną obsługę prawną. Cechujemy się dyspozycyjnością i dbałością o dobro klienta. Nasi prawnicy oferują pomoc prawną w zakresie prawa cywilnego, karnego, spadkowego, ubezpieczeniowego, gospodarczego i rodzinnego. Udzielamy również porad i konsultacji mobilnie.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Wojciech Majka - Prawo cywilne Rzeszów

Kancelaria Adwokacka Adwokat Wojciech Majka

 • Rzeszów
 • 47 km od Jarosław
Daniel G.

Pan. Adw. Wojciech Majka jest profesionalistą. Prowadził mi kilka spraw, wszystkie zakończyły się sukcesem, najbardziej mi się podobała sprawa budowlana z Wójtem :) najlepsze jest też to że można opowiedzieć swój problem, a Pan Wojciech to przeanalizuje i powie otwarcie i szczerze co z tym można zrobić, naprawdę serdecznie polecam, na pewno skorzystam ponownie, jeśli w przyszłości będę miał jakiekolwiek sprawy.

Kancelaria Adwokacka Katarzyna Szalacha - Prawo cywilne Boguchwała

Kancelaria Adwokacka Katarzyna Szalacha

 • Boguchwała
 • 51 km od Jarosław
Beata Z.

Pani Mecenas zawdzięczam bardzo wiele: zakończoną sukcesem sprawę, której inni prawnicy nie dawali szans. Dzięki jej fachowej wiedzy, zmysłowi i niezwykłemu zaangażowaniu – sprawa została rozstrzygnięta na moją korzyść. Pani Katarzyna jest nie tylko profesjonalistką w swoim zawodzie, ale też osobą pełną empatii i adwokatem z powołania. W tym miejscu chciałabym serdecznie podziękować i życzyć Pani Mecenas samych sukcesów, chociaż jestem przekonana - że jak dotychczas - niezwykle ludzkie podejście i zrozumienie będą Pani to gwarantować.

Kancelaria Adwokacka Justyna Żurawicka-Czaplak - Prawo cywilne Głogów Małopolski

Kancelaria Adwokacka Justyna Żurawicka-Czaplak

 • Głogów Małopolski
 • 51 km od Jarosław
Ewa S.

Pani mecenas Justyna Żurawicka - Czaplak jest osobą w pełni zaangażowaną w sprawę, ktorą prowadzi w sposób kompetentny i inteligentny. Współpraca z Panią mecenas odbyła się w przyjaznej i życzliwej atmosferze. Polecam serdecznie!!!!

BIURO DORADZTWA PRAWNEGO MGR ELŻBIETA WIKTOR

 • Jeżowe
 • 54 km od Jarosław

Zapraszamy do współpracy, jeżeli usługi, których szukasz to usługi prawne, usługi księgowe, rozliczanie dochodów z tytułu pracy wykonywanej za granicą. Wykonujemy prace od 2019. Terenem działalności naszej firmy jest woj. podkarpackie. W naszej pracy kierujemy się przede wszystkim zadowoleniem Klienta.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Ewelina Piegdoń-Piech

 • Sanok

Kancelaria Prawna Beata Gajewska - Prawo cywilne Strzyżów

Kancelaria Prawna Beata Gajewska

 • Strzyżów
Barbara W.

Duże uznanie za gotowość do pomocy , szczere zainteresowanie problemem i rzeczowe udzielenie porady . Będę polecać państwa kancelarię za profesjonalne i pełne empatii podejście do problemów. Pozdrawiam .

Justyna Jarentowska Kancelaria Adwokacka - Prawo cywilne Tomaszów Lubelski

Justyna Jarentowska Kancelaria Adwokacka

 • Tomaszów Lubelski
Karol M.

Polecam usługi Kancelarii Pani Mecenas Justyny Jarentowskiej. Pomoc prawna została mi udzielona szybko i sprawnie. Odzyskałem należności od dłużnika a moja firma odzyskała płynność finansową. Będę polecał Panią adwokat!

ZAJDEL KANCELARIA ADWOKACKA AGNIESZKA CZEKAJ-ZAJDEL - Prawo cywilne Krosno

ZAJDEL KANCELARIA ADWOKACKA AGNIESZKA CZEKAJ-ZAJDEL

 • Krosno

Kancelaria specjalizuje się w prowadzeniu spraw cywilnych, rodzinnych, spraw pracowniczych, oraz w zakresie ubezpieczeń społecznych. Adwokat Agnieszka Czekaj- Zajdel jest jedynym adwokatem w Krośnie zajmującym się sprawami z zakresu Karty Nauczyciela i praw pracowniczych nauczycieli, odnoszącą bardzo liczne sukcesy, i mająca na swoim koncie wiele wygranych spraw a co ważne docenianą przez orzekających sędziów. Docelowym Klientem Kancelarii są osoby fizyczne oraz przedsiębiorcy na stałe korzystający z usług prawniczych, w tym zwłaszcza zajmujący się obrotem nieruchomościami, transakcjami nabycia przejęcia spółek, zainteresowanych przekształceniem w inną formę prawną. Dodatkowo Kancelaria specjalizuje się w regulowaniu stanów prawnych

KANCELARIA ADWOKACKA Adwokat Katarzyna Jarosz - Prawo cywilne Krosno

KANCELARIA ADWOKACKA Adwokat Katarzyna Jarosz

 • Krosno
Janusz K.

Rzetelna, potrafi zadbać o klienta służy dobrą radą i pomocą oddana całym sercem swojej pracy, polecam wszystkim.

Ranking Specjalistów od Prawa Cywilnego obejmuje również takie miejscowości jak: Jarosław, Radymno, Pruchnik, Munina, Wiązownica, Radawa, Wólka Pełkińska, Pełkinie, Szówsko, Rokietnica, Laszki, Chorzów, Łowce, Sośnica, Chłopice, Koniaczów, Wierzbna, Roźwienica, Tuczempy, Kramarzówka. więcej...
Jaki rodzaj usługi Cię interesuje?