Prawo budowlane - Najlepsi w 2021

Kancelarie Prawa Budowlanego, 2021

1 274 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsze z 1 274 firm
w kategorii Prawo budowlane

Prawo budowlane
Mikołaj K.

Jestem właścicielem mikrofirmy na rynku szkoleniowym. Pan Jacek Konieczny pomógł mi wyjaśnić problem interpretowania doradztwa (i różne stawki opodatkowania w związku z tym). Jako jedyny prawnik, z którym rozmawiałem rozwiązał w sposób skuteczny i konkretny problem. Zrobił to ponadto w 10 minut. Przemawia za nim czyste doświadczenie.

Kancelaria Adwokacka Jakub Elegańczyk - Prawo budowlane Poznań
Agnieszka M.

Dobry kontakt i dostępność telefoniczna. Szybki termin spotkania. Profesjonalne podejście do tematu. W trakcie spotkania - komfortowe warunki, odpowiednia ilość czasu przeznaczona dla klienta, uzyskane informacje wyczerpują temat, sympatyczna atmosfera w trakcie spotkania. Polecam.

TEMIDA Biuro Obsługi Administracyjnej Agnieszka Mielczarek - Prawo budowlane Bełchatów
GEO-METRON USŁUGI GEODEZYJNE ŁUKASZ POMIETŁO

Współpraca przebiegała pomyślnie pod każdym względem. Polecam TEMIDA Biuro Obsługi Administracyjnej Pani Agnieszka Mielczarek z uwagi na profesjonalizm oraz wysoką jakość świadczonych usług.

Kancelaria Radcy Prawnego Karol Wieczorski - Prawo budowlane Warszawa
Marek K.

Słucha, nie mędrkuje, szuka optymalnych rozwiązań. Działałem zgodnie z jego wytycznymi i wszystko się sprawdzilo. Szczerze polecam.

Kancelaria Prawa Gospodarczego GRAVIS LEGAL GROUP Widera, Sułkowski spółka jawna - Prawo budowlane Bytom
Katarzyna K.

Jestem bardzo zadowolona z usług świadczonych przez Kancelarię. Pełen profesjonalizm na każdym kroku połączony z wszechstronną wiedzą. Pozdrawiam.

Dołącz do naszych Specjalistów od Prawa Budowlanego

Działasz na rynku jako Specjalista od Prawa Budowlanego i szukasz nowych Klientów?
Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Załóż bezpłatne konto
Kancelaria Radcy Prawnego Robert Dudkowiak - Prawo budowlane Poznań
Wiesława W.

Współpraca trwa nadal. Jestem bardzo zadowolona i wdzięczna.

Bartosz Ryt Kancelaria Radcy Prawnego - Prawo budowlane Kraków
Roman P.

Współpraca obejmowała wstępną ocenę możliwości uzyskania korzystnej decyzji administracyjnej. Pan Bartosz zgodził się zrobić to bezpłatnie.

Centrum Prawa - Prawo budowlane Toruń

Centrum Prawa

 • Toruń
EWA K.

Witam, jestem bardzo zadowolona z obsługi prawnej mecenasa Pana Panka. W \sposób szybki i sprawny pomógł mi w sprawie dokumentów. Napisał, zweryfikował pod względem prawnym. Bardzo dziękuję za tak szybkie nawiązanie ze mną kontaktu. Serdecznie pozdrawiam.

Mikpol PPHU - Prawo budowlane Wrocław

Mikpol PPHU

 • Wrocław
Maciek G.

Pan Krzysztof to bardzo cierpliwy, skrupulatny, punktualny specjalista. Działa w sposób najbardziej elastyczny z możliwych, dokonał nasz odbiór w taki sposób, że deweloper z kilkunastoletnim doświadczeniem stwierdził, że po raz pierwszy spotyka się z taką dokładnością. Ja polecam Pana Krzysztofa z pełną odpowiedzialnością, sam skorzystam z Jego usług jeśli tylko zajdzie taka potrzeba i oczywiście jeśli to Pan Krzysztof też będzie chciał świadczyć dla mnie usługę.

HABER & HABER KANCELARIA ADWOKACKA - Prawo budowlane Gdańsk
Grzegorz C.

Pan Błażej Haber reprezentuje mnie w sądzie (sprawa w toku) w sprawie o zwrot kosztów niefortunnej transakcji. Do tej pory współpraca przebiega bardzo dobrze, szczególnie podoba mi się profesjonalne podejście do klienta od samego początku, a także bezproblemowy kontakt z Panem mecenasem. Pełen profesjonalizm!

Beta Odszkodowania - Prawo budowlane Warszawa

Beta Odszkodowania

 • Warszawa
Kamil K.

Zgłosiłem się do nich bo nie chciało mi się męczyć z ubezpieczycielem. Oni się wszystkim zajęli. W porównaniu do innych firm wzięli mało. Jeśli będę potrzebował na pewno do nich wrócę.

LEXi Kancelaria Prawna - Prawo budowlane Wrocław

LEXi Kancelaria Prawna

 • Wrocław
Andżelika W.

Szybki i rzeczowy kontakt, spotkanie jeszcze w tym samym dniu. Kompetentna realizacja omawianych działań prawniczych. Bardzo pozytywnie oceniam kancelarię prawną LEXi. Szybka reakcja i współpraca w toczącej się jeszcze sprawie, dość trudnej i zawiłej, ale myślę ze z Panem mecenasem uda nam się dojść do pozytywnego zakończenia.

Centrum Prawa - Prawo budowlane Bydgoszcz

Centrum Prawa

 • Bydgoszcz
Zdzisława M.

Przedstawiono konkretną ofertę, polecono najlepszego specjalistę w dziedzinie, którą miał reprezentować. Bardzo szybki kontakt osobisty, bardzo szybkie i zdecydoawane działania w sprawie. Jestem na biezaco informawana o przebiegu postępowania.

Kancelaria Prawna LEGATO - Prawo budowlane Legnica

Kancelaria Prawna LEGATO

 • Legnica
Piotr W.

Kancelaria Prawna LEGATO. Spokojnie, rzeczowo, zrozumiale, sprawnie, uczciwie. Nigdy wcześniej nie byłem zmuszony do korzystania z porad prawnych, niestety czasem człowiek sam nie jest w stanie ogarnąć rzeczywistości. Kancelaria Prawna LEGATO bardzo mi pomogła. Dziękuję.

"KANCELARIA BIELAWSKI" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA - Prawo budowlane Wrocław

"KANCELARIA BIELAWSKI" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

 • Wrocław
Teresa O.

Jestem zadowolona z współpracy z kancelarią Bielawski, otrzymałam szybką i zadowalająca odpowiedź, polecam.

KANCELARIA ADWOKACKA ŁUKASZ KWIATKOWSKI - Prawo budowlane Łódź

KANCELARIA ADWOKACKA ŁUKASZ KWIATKOWSKI

 • Łódź
Renata S.

Fachowa, szybka i uczciwa - bez naciągania mnie na koszty porada. Pan Łukasz uczciwie poinformował mnie jakie mam szanse w mojej sprawie, analiza była bezpłatna, pozostawiając mi decyzję co do dalszego postępowania. Bardzo dziękuje, za uczciwe podejście do mojej sprawy.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Przemysław Fedko - Prawo budowlane Rzeszów

Kancelaria Adwokacka Adwokat Przemysław Fedko

 • Rzeszów
Valentyna C.

-duże zdolności empatyczne (uwzględnienie stanu emocjonalnego w zaistniałej sytuacji życiowej) -fachowa pomoc w przygotowaniu do rozprawy -zapewnienie pewnego wsparcia aż do momentu samej rozprawy Podsumowując, Pan Przemysław Fedko jest wysoce wykwalifikowanym specjalistą oraz opanowaną osobą, co przekłada się pozytywnie na współpracę z klientem. Gorąco polecam!

Kancelaria Adwokacka adwokat Krzysztof Konysz - Prawo budowlane Szczecin

Kancelaria Adwokacka adwokat Krzysztof Konysz

 • Szczecin
Krystyna M.

Przed tym zanim trafiłam do Pana mecenasa, korzystałam z pomocy innego prawnika. Różnica w jakości pomocy prawnej okazała się kolosalna. Od kiedy zaczęłam współpracę z Panem Krzysztofem, sprawa w końcu nabrała korzystnego dla mnie obrotu, a dalej było coraz lepiej, aż do szczęśliwego końca. Dziękuję za zaangażowanie i pomoc w sprawie, która wydawała się beznadziejna.

CityProjekt Sp. z o.o. - Prawo budowlane Nadarzyn

CityProjekt Sp. z o.o.

 • Nadarzyn
Łukasz W.

Współpraca z biurem Pani Izy była wzorowa pod względem jakości oraz terminowości. Dzięki dużej wiedzy i zaangażowania biura bardzo szybko ustaliliśmy właściwy zakres pracy i zmian w projekcie gotowym i jego adaptacji. W przypadku uwag Urzędu, poprawki i wyjaśnienia odbywają się ekspresowo.

KANCELARIA RADCY PRAWNEGO IGA KASIURA - Prawo budowlane Wrocław

KANCELARIA RADCY PRAWNEGO IGA KASIURA

 • Wrocław
Małgorzata J.

Dzięki pomocy Pani Igi zobaczyłam światełko w tunelu. Bardzo dobry kontakt z klientem potrafi słuchać i zawsze jest do dyspozycji służy fachową pomoc i wsparciem pełne zaangażowanie . Pani Mecenas bardzo rzeczowo podeszła do tematu co sprawiło że człowiek czuje się silniejszy psychicznie. Będę zawsze polecała Panią Igę wszystkim którzy potrzebują fachowej pomocy prawnej.

Sobczak Maciejewska Zając Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów sp. p. - Prawo budowlane Łódź

Sobczak Maciejewska Zając Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów sp. p.

 • Łódź
sylwia g.

Koleżanka mi poleciła tą kancelarię pani mecenas pomogła mi bardzo w mojej sprawie z nieuczciwym pracodawca.

Kancelaria Adwokacka Wojciech Marek Zięba - Prawo budowlane Kraków

Kancelaria Adwokacka Wojciech Marek Zięba

 • Kraków
Gabriela S.

Pana Mecenasa wyróżnia ogromne zaangażowanie w sprawy Klienta. Wszelkie kwestie prawne wyjaśnia w sposób zrozumiały, przystępny w miłej atmosferze, również finansowej. Wiedza Pana Mecenasa w zakresie PRAWO KARNE - dodam CIĘŻKIE pozwala na doskonałe przygotowanie dokumentów na najwyższym poziomie. Spotkania, kontakt telefoniczny oraz mejlowy nienaganny. Pan Mecenas informował mnie o każdym kroku, czynności na bieżąco. Od samego początku czułam się wysłuchana i zrozumiana. Największą zaletą mecenasa jest bezdyskusyjna skuteczność. Profesjonalista. Bardzo polecam i dziękuję.

Agnieszka Poniewierka Kancelaria Radcy Prawnego - Prawo budowlane Kraków

Agnieszka Poniewierka Kancelaria Radcy Prawnego

 • Kraków
DETEKTYW KOCZANOWSKI KRAKÓW

Serdecznie dziękujemy za prowadzenie z wielkim zaangażowaniem naszych spraw od kilku lat. Z całkowitą odpowiedzialnością polecam Kancelarię Radcy Prawnego każdemu, kto oczekuje, aby jego sprawy prowadzone były rzetelnie i z pełnym profesjonalizmem. Pisma, które kierowane są w naszym imieniu są mocno i właściwie argumentowane. Mamy możliwość szybkiej i nieograniczonej konsultacji naszych wątpliwości, Zespół Kancelarii Radcy Prawnego Poniewierka niezwłocznie i wyczerpująco odpowiada na nasze zapytania przesyłane w mailach, sms-ach lub podczas częstych rozmów telefonicznych. Polecamy w 100% tą Kancelarię która działa na najwyższym z możliwych standardów.

Kancelaria Triconsult Jakub Mielcarek Radcowie Prawni i Adwokaci - Prawo budowlane Świdwin

Kancelaria Triconsult Jakub Mielcarek Radcowie Prawni i Adwokaci

 • Świdwin
Maciej K.

Szczerze polecam firmę Triconsult Mielcarek Wojciechowski Radcowie Prawni. Mieszkam i pracuję w Norwegii. Mecenas Wojciechowski pomógł mi w sprawie spadkowej w Polsce. Wystarczyło pełnomocnictwo i wszystko zostało załatwione przez Mecenasa. Bardzo dziękuję i z pewnością jeszcze nie raz skorzystam z usług Kancelarii Triconsult.

Jezioro Kancelaria Prawna Spółka Komandytowa - Prawo budowlane Wrocław

Jezioro Kancelaria Prawna Spółka Komandytowa

 • Wrocław
Anna K.

Pomimo iż jest sobota, Pan Mecenas Król oddzwonił do mnie. Bardzo kompetentny i miły człowiek. Mam wrażenie,że nie będę rozczarowana.

Edyta Przybyłek IURISCO Kancelaria Prawna - Prawo budowlane Katowice

Edyta Przybyłek IURISCO Kancelaria Prawna

 • Katowice
NR Piotr

Kancelaria bardzo dobra dla klienta. Ja zarabiam nie wiele ale było mnie stać na poradę to już duży plus. Adwokaci to konkretni ludzie. Sprawa załatwiona na medal. Jak weszłam do kancelarii i zobaczyłam ten luxus to trochę mnie poraziło, miałam obawy co do ceny prowadzenia sprawy, ale po poradzie okazało się, że ceny są bardzo dobre.

Helios Lex Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - Prawo budowlane Poznań

Helios Lex Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

 • Poznań
Dariusz D.

Pan mecenas Arkadiusz jest profesjonalistą jakich szukać ze świecą. Otwarty na współprace, pomocny a przy tym bardzo miły. Dzięki Niemu dwie sprawy z ZUS-em zostały rozstrzygnięte na moją korzyść, a wydawały się nie do wygrania. Z całego serca bardzo polecam usługi prawnicze u Pana Arka. Jak będę miał problemy prawnicze na pewno zwrócę się do Niego.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Damian Dobosz - Prawo budowlane Częstochowa

Kancelaria Adwokacka Adwokat Damian Dobosz

 • Częstochowa
Beata R.

Byłam w trzech innych polecanych kancelariach i nikt mi nie pomógł. Twierdzili, że nic się nie da zrobić. Trafiłam do Pana Damiana Dobosz w zasadzie przypadkiem. Otrzymałam mnóstwo zrozumienia i czasu. Sprawa była trudna faktycznie czego pan Dobosz nie ukrywał, ale podjął się sprawy. Dzięki ogromnym wysiłkom i wielu godzinom przygotowań udało się zakończyć sprawę z sukcesem. Radość nie do opisania. Dodam tylko, że sprawa dotyczyła wywiezienia dzieci za granicę. Żałuję tylko jednego, że wcześniej tu nie trafiłam. Następnym razem już nie popełnię tego błędu.

RPR LEGAL Kancelaria Radcy Prawnego Anna Rojek - Prawo budowlane Warszawa

RPR LEGAL Kancelaria Radcy Prawnego Anna Rojek

 • Warszawa
Damian P.

Pani Mecenas prowadziła rozprawę rozwodową mojej obecnej partnerki. Wszystko przebiegło zgodnie z planem. Partnerka była zadowolona ze współpracy z kancelarią. Z kolei dla mojej firmy, Pani Mecenas prowadziła także kilka spraw. Do tej pory współpracujemy i jestem zadowolony. Co ważne, Pani Ania jest bardzo uczciwą osobą, bardzo miłą i zawsze znajdzie wyjście z sytuacji. Polecam i tym samym daje 5 gwiazdek! Damian

Prof. Iwona Sepioło-Jankowska Kancelaria Adwokacka - Prawo budowlane Poznań

Prof. Iwona Sepioło-Jankowska Kancelaria Adwokacka

 • Poznań
Tomasz T.

Pełen profesjonalizm, zaangażowanie i duże doświadczenie, które widać już na pierwszy rzut oka. Serdecznie polecam.

Kancelaria Prawna Turek & Wspólnicy Sp. z o.o. - Prawo budowlane Oława

Kancelaria Prawna Turek & Wspólnicy Sp. z o.o.

 • Oława
Zadowolony K.

Profesjonalne i nieszablonowe podejście do klienta oparte na dużym doświadczeniu. Staranność i zaangażowanie w pomoc podczas rozwiązania i poprowadzenia sprawy. Konkurencyjna cena. Polecam!!!

Kancelaria Adwokacka Dominik Marchewka - Prawo budowlane Kraków

Kancelaria Adwokacka Dominik Marchewka

 • Kraków
Grażyna Z.

Pan Mecenas jest osobą z dużym zaangażowaniem z dużym indywidualnym podejściem, także z dużą empatią, pragnie znaleźć najlepsze rozwiązanie w tak delikatnych sprawach jakim jest dobro dziecka. Porady Pana Mecenasa to porady z serca płynące poparte dużą wiedzą i doświadczeniem za które bardzo dziękuję. Wszystkich mocno zachęcam do skorzystania z usług Mecenasa.

Kancelaria Prawna PARTNERZY - Prawo budowlane Gdańsk

Kancelaria Prawna PARTNERZY

 • Gdańsk
Piotr N.

Szybko, sprawnie i za dobrą cenę. KANCELARIA PRAWNO-FINANSOWA PARTNERZY ADAM KUCHARSKI ma bardzo fachowe podejście. Zdecydowanie mogę polecić w/w kancelarię.

Kancelaria Adwokacka Marcin Sołub - Prawo budowlane Białystok

Kancelaria Adwokacka Marcin Sołub

 • Białystok
Maryla L.

Wspaniały,odważny ambitny adwokat. Dodaje pewności siebie i umie zrozumieć problemy. Współpracuje z klientem i nigdy nie zawodzi w kontakcie co jest wielkim atutem. Był moją prawą ręką przy rozwodzie i nie ukrywam, że wzbudza zazdrość stronie przeciwnej. Polecam kobietom niezdecydowanym, bojących się własnego cienia bo ja taka byłam. Teraz czuję ulgę bo wyszłam z chorego związku z podniesioną głową dzięki mecenasowi Marcinowi. Brawo!

Kancelaria Bielawski Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa - Prawo budowlane Wrocław

Kancelaria Bielawski Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa

 • Wrocław
Bogdan S.

Zleciłem przejęcie wierzytelności i jestem mile zaskoczony profesjonalnym podejściem do tematu. Dokumenty zostały przekazane i dostarczone szybko, sprawnie. Pracę Kancelarii określam bardzo pozytywnie. Pełny profesjonalizm. Pozdrawiam.

PHU EMBARGO - Prawo budowlane Łubniany

PHU EMBARGO

 • Łubniany
Andrzej M.

Bardzo szybki kontakt, przesłana kompleksowa wycena również na @, jesteśmy po spotkaniu gdzie faktycznie doszło kilka ważnych zmian na które wcześniej nie zwróciliśmy uwagi. Ważne dla nas też było że pozwolenie na budowę odbierzemy od biura projektowego która z nas ma załatwić wszystkie formalności, a to było dla nas bardzo ważne. Ogólnie polecamy!!!!

Adwokat Agnieszka Cisowska - Chruścicka - Prawo budowlane Kluczbork

Adwokat Agnieszka Cisowska - Chruścicka

 • Kluczbork
Małgorzata I.

Pani Prawnik pomimo problemów, jakie robił były mąż zakończyła moją sprawę rozwodową na moją korzyść. Pozdrawiam, Małgosia.

Kancelaria Radców Prawnych Drapała i Wspólnicy - Prawo budowlane Wrocław

Kancelaria Radców Prawnych Drapała i Wspólnicy

 • Wrocław
Instalatorstwo Elektryczne

Fachowa obsługa, pełen profesjonalizm, dobry kontakt. Zlecałem poprowadzenie sprawy o zapłatę odszkodowania w związku z prowadzoną działalnością gospodarczą.

KANCELARIA PRAWNA CHYL I WSPÓLNICY SPÓŁKA CYWILNA - Prawo budowlane Warszawa

KANCELARIA PRAWNA CHYL I WSPÓLNICY SPÓŁKA CYWILNA

 • Warszawa
Anna L.

Bardzo rzeczowe podejście do sprawy ,dokładne wyjaśnienia prawniczych terminów,wyjaśnienie sytuacji ,porady co do dalszego postępowania

Kancelaria Adwokacka Gabriela Balasa - Prawo budowlane Kraków

Kancelaria Adwokacka Gabriela Balasa

 • Kraków
Ewelina M.

Korzystalismy z męzem z pomocy Pani Adwokat Gabrieli Balasy. jest to niezwykle profesjonala osoba, a przy tym bardzo sympatyczna . Ma spore doswiadczenie, co przeklada się na skutecznos w działaniu. Widac, że jest adwokatem z powołania. Z czystym sumieniem mogę polecic uslugi kancelarii adwokackiej P. mecenas Balasy. Oby wiecej takich pozytywnych ludzi w tej branzy. Pozdrawiam

Kancelaria Adwokacka Łukasz Rożkiewicz Anna Orzeł-Rożkiewicz - Prawo budowlane Rzeszów

Kancelaria Adwokacka Łukasz Rożkiewicz Anna Orzeł-Rożkiewicz

 • Rzeszów
Kinga S.

Otrzymałam bardzo rzetelną i obszerną poradę, a także przedstawione mi zostało kilka rozwiązań mojego problemu ze wskazaniem na najbardziej korzystny dla mnie. Jestem bardzo zadowolona i usatysfakcjonowana po rozmowie z Panią Anną. Dziękuję:).

Pruski & Różyło Kancelaria Radców Prawnych Sp.p. - Prawo budowlane Wrocław

Pruski & Różyło Kancelaria Radców Prawnych Sp.p.

 • Wrocław
Łukasz R.

Kwestie prawne zostały przedstawione w sposób przystępny i zrozumiały. Pan Mecenas Mateusz Różyło prezentował pełną wiedzę prawną, a sprawa była prowadzona strukturalnie przejrzyście, z uwzględnieniem wszystkich istotnych dla nas aspektów. Przez cały okres przygotowań do sprawy mieliśmy doskonały kontakt z Panem Mecenasem. Działania podjęte przez Pana Mecenasa były bardzo skuteczne i doprowadziły do zakończenia sprawy zgodnie z oczekiwaniami. Słowem, polecam Kancelarię z całego serca!

Kancelaria Adwokacka Tomasz Wiliński - Prawo budowlane Warszawa

Kancelaria Adwokacka Tomasz Wiliński

 • Warszawa
Magda K.

Świetny, a wręcz genialny karnista! Polecam każdemu z czystym sercem Pana Mecenasa. Zawsze jest przygotowany do sprawy.

Kancelaria Adwokacka Paweł Szybko - Prawo budowlane Zabrze

Kancelaria Adwokacka Paweł Szybko

 • Zabrze
Małgorzata W.

Bardzo konkretny i kompetentny Adwokat, a przy okazji sympatyczny człowiek. Wygrał moją sprawę w sądzie przeciwko firmie windykacyjnej, polecam!

Umbra Detektywi & Partnerzy - Prawo budowlane Wrocław

Umbra Detektywi & Partnerzy

 • Wrocław
Wiesława M.

Profesjonalne i przede wszystkim ludzkie podejście do klienta. Pan detektyw wykazał się ogromną empatią do klienta. Usługa wykonana rzetelnie i prawidłowo.

Kancelaria Radcy Prawnego Magdalena Mendyka-Moniuszko - Prawo budowlane Warszawa

Kancelaria Radcy Prawnego Magdalena Mendyka-Moniuszko

 • Warszawa
Jakub Z.

5/5 za dużą wiedzę, praktyczne podejście do zleconych tematów oraz jasne i z góry wiadome zasady rozliczeń. Na moje wątpliwości otrzymałem konkretne odpowiedzi. Polecam - bardzo rzetelna prawniczka.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Marcin Malinowski - Prawo budowlane Warszawa

Kancelaria Adwokacka Adwokat Marcin Malinowski

 • Warszawa
Domi S.

Bardzo szybki kontakt, adwokat Marcin Malinowski pełen zaangażowania, chętny pomocy, profesjonalne podejście do Klient

Reslegal Kancelaria Adwokacka Adwokat Piotr Charzewski | Tarnów - Prawo budowlane Tarnów

Reslegal Kancelaria Adwokacka Adwokat Piotr Charzewski | Tarnów

 • Tarnów
Krystyna G.

Pragnę serdecznie podziękować Panu Mecenasowi Piotrowi Charzewskiemu i Jego Zespołowi Kancelarii ResLegal w Przemyślu za profesjonalną pomoc prawną, za zaangażowane podejście do problemu i oczywiście za pomyślny wynik sprawy. Już pierwsza rozmowa z Panem Mecenasem pomogła mi się uspokoić i poczuć bezpiecznie, co było efektem wyjątkowej kultury i empatii Mecenasa. Na każdą moją potrzebę Zespół reagował natychmiast i gwarantował rzetelną pomoc. Zawsze spotykałam się z życzliwością i wyjątkową cierpliwością. To pozwalało mi przetrwać najtrudniejsze chwile. Jeśli ktokolwiek z moich znajomych znalazłby się w potrzebie, zawsze polecała będę Zespół Mecenasa Charzewskiego, któremu jeszcze raz z całego serca dziękuję i życzę dalszej

Kancelaria Adwokacka Adwokat Dawid Suszyński - Prawo budowlane Gdańsk

Kancelaria Adwokacka Adwokat Dawid Suszyński

 • Gdańsk
Roman K.

Przyszedłem do kancelarii ze sprawą karną i jeśli chodzi o tą tematykę, to jestem pod dużym wrażeniem wiedzy i skuteczności tego adwokata.

Kancelaria Adwokacka ARTEM Angelika Rucińska - Prawo budowlane Poznań

Kancelaria Adwokacka ARTEM Angelika Rucińska

 • Poznań
Małgorzata C.

Bardzo dobra kancelaria. Niezaprzeczalnie Mecenas Angelika Rucińska zna się na swojej pracy. Rzetelność, konsekwencja w dążeniu do celu, pełen profesjonalizm. Dla każdego klienta szuka indywidualnych rozwiązań, spełniających oczekiwania. Polecam współpracę z ww. Kancelarią.

Jaki rodzaj usługi Cię interesuje?
Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.