Prawo budowlane - Najlepsi w 2023

Kancelarie Prawa Budowlanego, 2023

2 879 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsze z 2 879 firm
w kategorii Prawo budowlane

Średnia ocena specjalistów od prawa budowlanego to 4.99 (na podstawie 11576 opinii).

Promowane firmy
Prawo budowlane
Promowany
Anna W.

Pozytywne wrażenie od początku kontaktu z Panem Mateuszem. Rzeczowy, konkretny, otwarty na współpracę. Napisał mi odpowiedź na pozew, jestem pod wrażeniem. Pismo zredagowane bardzo rzetelnie. Polecam.

5.0 (11 opinii)
Wszystkie firmy
Krystyna P.

Z Panem Mecenasem Jackiem Koniecznym współpracuję od kilku lat, polecam w 100 procentach,do każdej sprawy podchodzi z całym zaangażowaniem ,wszystko zawsze jest dopilnowane, telefon odbiera o każdej porze, szczerze polecam każdemu kto potrzebuje pomocy, ja jestem bardzo zadowolona,jeszcze raz polecam,nigdy nie trafiłam na takiego stu procentowego Mecenasa, a uwierzcie mi że trochę ich było.KRYSTYNA.

4.62 (21 opinii)
Robert N.

Cieszę się, że trafiłam na taką firmę jak Immobi Group przy wykończeniu swojego mieszkania. Firma się zajęła dosłownie wszystkim. Nie musiałam chodzić po sklepach, dowozić materiały, szukać projektanta wnętrz czy firmę meblową. Wykonali bardzo ładny projekt dostosowany do moich potrzeb i układu mieszkania, który zrealizowali jakościowo w ustalonym terminie. Dziękuję i polecam!

5.0 (22 opinie)
Piotr L.

Od początku współpracy z Panią Mecenas byłem pod wrażeniem jej profesjonalizmu, zaangażowania i głębokiej wiedzy prawniczej. Potrafi przełożyć zawiłe terminy prawnicze na język zrozumiały dla laika, co było niezwykle pomocne i pozwoliło mi ze zrozumieniem podejmować decyzje. Szczerze polecam współpracę.

5.0 (3 opinie)
Marek K.

Słucha, nie mędrkuje, szuka optymalnych rozwiązań. Działałem zgodnie z jego wytycznymi i wszystko się sprawdzilo. Szczerze polecam.

5.0 (1 opinia)
Agnieszka M.

Dobry kontakt i dostępność telefoniczna. Szybki termin spotkania. Profesjonalne podejście do tematu. W trakcie spotkania - komfortowe warunki, odpowiednia ilość czasu przeznaczona dla klienta, uzyskane informacje wyczerpują temat, sympatyczna atmosfera w trakcie spotkania. Polecam.

5.0 (28 opinii)

Dołącz do naszych Specjalistów od Prawa Budowlanego

Działasz na rynku jako Specjalista od Prawa Budowlanego i szukasz nowych Klientów? Załóż konto i zdobywaj nowe zlecenia z Oferteo!

IDEA MSMBS Sp. z o.o.

Korzystaliśmy z usług Kancelarii kilkukrotnie i na pewno będziemy wracać w razie potrzeby, Pani Adwokat Julita sporządziła dokumentację prawną dla naszej Spółki, a także obsługiwała nasze sprawy z klientami, które pojawiały się na bieżąco. Podczas całej współpracy wykazywała się dużym zaangażowaniem, ogromną wiedzą i bardzo profesjonalnym podejściem. Jest konkretną osobą i widać, że działa z powołania, doceniamy również uczciwe i przejrzyste warunki współpracy. Szczerze polecamy!

5.0 (2 opinie)
Karol K.

Pan Mecenas wykazał się pełnym profesjonalizmem - dokładnie wyjaśnił co się dzieje w sprawie i jakie będą kolejne kroki, dzięki czemu wszystko było dla mnie jasne i zrozumiałe. Zyskał moje zaufanie. I co najważniejsze nie widzi tylko pieniędzy klienta, w przeciwieństwie do innych mecenasów . Serdecznie polecam!

5.0 (3 opinie)
Wiesława W.

Współpraca trwa nadal. Jestem bardzo zadowolona i wdzięczna.

5.0 (3 opinie)
Roman P.

Współpraca obejmowała wstępną ocenę możliwości uzyskania korzystnej decyzji administracyjnej. Pan Bartosz zgodził się zrobić to bezpłatnie.

5.0 (4 opinie)
Agnieszka C.

Dziękuję Pani Mecenas Annie za poprowadzenie mojej sprawy i zakończenie jej z pozytywnym dla mnie skutkiem. Sprawa była trudna dostałem odmowę administracyjną na trzy planowane przeze mnie inwestycje wyglądało to naprawdę źle i byłem gotów się poddać w zderzeniu z tą administracyjną – urzędniczą ścianą. Szczęśliwie trafiłem na Pani kancelarię prawną, pełen profesjonalizm, zaangażowanie i duże kompetencje, właściwie mój udział w sprawie ograniczył się do dostarczenia dokumentów i jednego spotkania, niczym nie musiałem się zajmować ani o nic martwić. Po odwołaniu się od negatywnych dla mnie decyzji przez Panią mecenas wynik jest z korzyścią dla mnie tzn. mam zgodę na wszystkie moje planowane inwestycje i dzisiaj już je

5.0 (1 opinia)
Kinga W.

Pani Romana, odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu, fantastyczny pełnomocnik, w każdym tego słowa znaczeniu, zaczynając od fachowej wiedzy kończąc na empatycznym podejściu. Ogromna wiedza i doświadczenie, mając "ze sobą" takiego pełnomocnika nie straszna jest nawet najgorsza sprawa. Pani Mecenas swoją dobrą radą, spokojem doprowadza sprawy do końca. Służy pomocą, i swoim wsparciem uspokaja, ale też nie owija w bawełnę, za to konkretnie przedstawia sytuację przez co można czuć się bezpiecznie nie mając wątpliwości. Polecam z całego serca.

5.0 (1 opinia)
Michał L.

MERCEDES wśród adwokatów! Pan mecenas Jakub to prawdziwy drapieżnik, rekin na sali sądowej i walczył o mnie skutecznie do końca, a sprawa dotyczyła mojej sprawy karnej, która zakończyła się sukcesem. Dziękuję Panu mecenasowi Jakubowi i polecam Pana mecenasa w każdej sprawie i każdemu bo to profesjonalista z pasją na maxa! Pozdrawiam.

4.97 (149 opinii)
Rotis Sp. z .o.

Gorąco polecam Panią mec Anetę Ostrowską, Bardzo szybko i z dużym zaangażowaniem zajęła się naszą sprawą pomino krótkiego czasu jaki pozostał . Duży zasób wiedzy i chęć "walki" do końca o jak najlepszy rezulat to co najbardziej ujęło nas w osobie Pani mecenas. Zawsze pomocna i dostepna dla klienta. Reperezntowała nas w kilku instancjach włacznie z kasacją w Sądzie Najwyższym.

5.0 (288 opinii)
Nie Podano

Szybki kontakt Pana mecenasa i duże zaangażowanie w problem klienta. Polecam współpracę z tą kancelarią!

5.0 (129 opinii)
Żanetta P.

Pan Krzysztof reprezentował mnie w sprawie rozwodowej. Kontakt z radcą prawnym miałam na bieżąco, zawsze szczegółowo odpowiadał na moje pytania i udzielał rad. Rozwód uzyskałam po pierwszej rozprawie. Bardzo polecam!

5.0 (74 opinie)
Krzysztof C.

Bardzo pozytywne doświadczenia z dotychczasowej współpracy z Panem Mecenasem Kwiatkowskim. Duża wiedza prawnicza w zakresie prawa administracyjnego, cywilnego i karnego. Sumiennie dotrzymuje terminów i ustaleń z klientem. Nie proponuje zbyt wysokich cen za swoje usługi. Polecam innym potencjalnym klientom.

4.96 (99 opinii)
Tomasz M.

Polecam Pana Mecenasa. Wynagrodzenie adekwatne to ilości czynności w sprawie i co najważniejsze czynności robione osobiście, a nie przez zastępców czy praktykantów.

5.0 (61 opinii)
Grzegorz C.

Pan Błażej Haber reprezentuje mnie w sądzie (sprawa w toku) w sprawie o zwrot kosztów niefortunnej transakcji. Do tej pory współpraca przebiega bardzo dobrze, szczególnie podoba mi się profesjonalne podejście do klienta od samego początku, a także bezproblemowy kontakt z Panem mecenasem. Pełen profesjonalizm!

5.0 (85 opinii)
Natalia M.

Bardzo polecam pana adwokata. Pomógł mi jako obcokrajowcowi z prawem pracy w Polsce, miły i szybki kontakt. Jeśli potrzebujecie doradzić odnośnie prawa pracy, dokumentów, itp. to polecam.

4.91 (23 opinie)
Tomasz L.

Bardzo rzetelna porada, bardzo sympatyczny pań radca, znający się w temacie. Chętnie skorzystam z jego usług jeszcze raz, jeśli zajdzie taka potrzeba. Tomasz Litwinienko

5.0 (35 opinii)
Mariusz S.

Podczas projektowania i budowy mojego domu doszło do wielu nieprawidłowości. Z uwagi na wyjazd za granicę nie byłem w stanie dopilnować sprawy, a pojawiały się coraz to nowe komplikacje. Nawiązanie kontaktu z adwokatem Krzysztofem Konyszem okazało się strzałem w dziesiątkę. Dużo walki przed urzędami i w końcu udało się wyprostować błędy architektów. Dziękuję Panie Mecenasie.

5.0 (110 opinii)
Mariusz M.

Pierwszy raz korzystałem z pomocy Kancelarii Pani Anety Pilawskiej i jestem bardzo zadowolony z udzielonej mi porady. Moją sprawą zajęła się Pani Dominika, która po zapoznaniu się z problemem udzieliła mi odpowiedzi w formie emailu a szczegółowo omówiła w trakcie rozmowy telefonicznej (datę i godzinę mogłem zaproponować). Pani Dominika wytłumaczyła i rozwiała wszystkie moje wątpliwości, podała podstawy prawne dzięki, którym mogłem je wykorzystać w późniejszych rozmowach negocjacyjnych z pracodawcą. Zaproponowała mi reprezentowanie mojej osoby w przypadku niepowodzenia w rozmowach. Chciałbym serdecznie podziękować Kancelarii Radcy Prawnego P. Anety szczególnie Pani Dominice, która jest specjalistą z dziedziny prawa pracy.

5.0 (19 opinii)
Dawid M.

Wszystko bardzo sprawnie i szybko. Pani Iza podjęła się "przeróbki" gotowego projektu, który dla innych był zbyt trudny. Bardzo dobra współpraca i komunikacja przez cały okres realizacji usługi, a co najważniejsze pomoc w załatwieniu wszystkich formalności z PnB.

5.0 (37 opinii)
Dorota W.

Bardzo polecam adwokata Przemysław Fedko, bardzo szybko podchodzi do spraw sądowych. Jest bardzo dobry rzeczowy, sumienny, konkretny i najważniejsze skutecznym. Prowadził z dużym zaangażowaniem i profesjonalizmem sprawę mojego syna. Jest osobą bardzo zaangażowaną w sprawę którą prowadzi. Z bardzo dobrym podejściem do człowieka. Jestem bardzo zadowolona z usług Pana Awokata.. Polecam wszystkim którzy potrzebują skutecznego adwokata!.

5.0 (105 opinii)
Montebambino

Gorąco polecam, będziecie w bezpiecznych rękach. Kancelaria podjęła się naszej sprawy mimo, że siedziba firmy jest za granica ( w UK). Profesjonalizm, świetna komunikacja i uaktualnianie klienta co do progresu, i oczywiście pozytywne rozwiązanie sprawy w szybkim czasie, odzyskaliśmy pieniądze należne nam od nieuczciwego producenta. Gorąco polecam.

5.0 (14 opinii)
Mariusz B.

Pełen profesjonalizm, indywidualne podejście do klienta, pełna obsługa, miła atmosfera. Osobiście jestem bardzo zadowolony ze współpracy i będą polecał każdemu kto będzie potrzebował pomocy prawnej

5.0 (7 opinii)
Iwona K.

Polecam Pana Borysa z całego serca, rzetelna i profesjonalna pomoc prawna. Wybrałam kancelarię P. Borysa po raz pierwszy i nie zawiodłam się. Pan Borys pomógł mi zakończyć sprawę ze 100% korzyścią dla mnie. Szybko i sprawnie przebiegły wszystkie formalności za co jestem ogromnie wdzięczna.

5.0 (32 opinie)
Marek D.

Dziękuję za fachową poradę i skuteczną pomoc w sprawie. Pani sędzia podczas rozprawy uzasadniając swoje stanowisko w sprawie, również powołała się na cytowane przez Pana artykuły. W ciągu dwóch godzin wiedziałem w mojej sprawie więcej niż po 2 latach wcześniejszego procesu. Tylko dzięki wam wygrałem. Profesjonaliści w Pełnej Krasie !!!

5.0 (127 opinii)
Maciej K.

Szczerze polecam firmę Triconsult Mielcarek Wojciechowski Radcowie Prawni. Mieszkam i pracuję w Norwegii. Mecenas Wojciechowski pomógł mi w sprawie spadkowej w Polsce. Wystarczyło pełnomocnictwo i wszystko zostało załatwione przez Mecenasa. Bardzo dziękuję i z pewnością jeszcze nie raz skorzystam z usług Kancelarii Triconsult.

5.0 (39 opinii)
Beata A.

Uprzejmość, kultura i pełen profesjonalizm Pana Mecenasa sprawiają, że w razie potrzeby na pewno chętnie jeszcze raz do niego się udam. Polecam z całego serca wszystkim, którzy potrzebują pomocy prawnej.

5.0 (58 opinii)
Kamil M.

Bardzo Krótko mówiąc profesjonalna i skuteczna kancelaria w wielu dziedzinach, na bieżąco udziela informacji o postępach w sprawie, Pan Dominik jest wyrozumiały, cierpliwy i życzliwy, a co najważniejsze to osoba kompetentna, jestem bardzo zadowolony ze współpracy, polecam z czystym sumieniem. Pozytywny pan wyciągnął mnie już z nie jednych kłopotów!

5.0 (14 opinii)
Patryk K.

Cóż powiedzieć, sprawa wygrana. Choć prawda była po naszej stronie to wygrana w polskich sądach nie jest tak oczywista. Tym bardziej dziękuje Kancelarii za skuteczną obronę prawdy i zwycięstwo. Serdecznie dziękuję i pozdrawiam.

5.0 (54 opinie)
Filip P.

Mec. Piotr to bardzo dobry specjalista. Szybko przeanalizował sprawę, wyjaśnił kolejne kroki i wszystkie problemy rozwiązał w kilka dni. Polecam!

5.0 (25 opinii)
Sylwia B.

Rzetelna, kontaktowa osoba. Realnie oceniająca sytuację, miła punktualna, dbająca o dobro klienta od początku do końca, potrafiącą rozładować nerwową atmosferę. Polecam z całego serca, pozdrawiam.

5.0 (40 opinii)
Diana J.

Pierwszy prawnik, który tak rzetelnie podszedł do mojej sprawy. Kontakt z klientem na każdym etapie postępowania, dokładne wytłumaczenie jakie są szanse i na co klient może liczyć. Zdecydowanie polecam .

5.0 (12 opinii)
GRZEGORZ ZAKRZEWSKI

Wspaniała obsługa, Pan Mecenas Wasiołek ma zupełnie inne podejscie do klientów , doradzi i poradzi.Uważam gdy bym wczesniej skorzystałam z usług Pana Mecenasa inaczej wszystkie sprawy by się potoczyły. Polecam kancelarie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

5.0 (8 opinii)
Beata R.

Szybka i profesjonalna obsługa,pełen profesjonalizm.Udzielono mi wystarczającej porady.Napewno polecę znajomym Pana Sławomira

5.0 (36 opinii)
Alicja L.

Wspolpraca mila,rzeczowa i konkretna. Moja sprawa zostala zalatwiona szybko I bardzo dobrze. Zadowolona jestem ze wspolpracy. Bardzo dziekuje . Pozdrawiam serdecznie.

5.0 (19 opinii)

SLM ADWOKACI

  • Opole
Beata S.

Bardzo skuteczni i kompetentni prawnicy, byłam wyczerpująco informowana o swojej sprawie, mimo iż telefonów z mojej strony było bardzo dużo. Jednym słowem, bardzo polecam.

4.89 (35 opinii)
Janusz C.

Pełen profesjonalizm i przystępna cena za usługę. Dogodny termin na spotkanie, jasne i wyczerpujące odpowiedzi. Dobra lokalizacja i niezbyt długi czas na spotkanie.

5.0 (36 opinii)
Daniel W.

Uważam, że Pan mecenas Wojciech jest właściwą osobą na właściwym miejscu. Pomimo iż nie musiał tego robić udzielił mi cennych wskazówek z których skorzystałem podczas przesłuchania. Świadomość, że taki prawnik jest po drugiej stronie telefonu i czeka na mój sygnał w sytuacji kiedy potrzebował bym wiedzy prawniczej, czy nawet obecności podczas przesłuchania dała mi poczucie dużego komfortu. Dobrze że są tacy ludzie, prawnicy którzy obejmują ten zaszczytny urząd w celu, do jakiego został on stworzony. Z wyrazami szacunku i podziękowaniami za wsparcie w potrzebie dla Pana.

5.0 (83 opinie)
Maciej R.

Polecam w 100%. Pani Mecenas prowadziła moją sprawę rozwodową połączoną z alimentami, ustaleniem opieki nad dziećmi i kontaktami. Trafiłem do kancelarii z polecenia i to był dobry wybór. Kontakt z klientem na szóstkę z plusem, podejście do sprawy i zaangażowanie, do tego rzetelność, konkret i twarde negocjacje. Pozdrawiam i dziękuję za współpracę.

5.0 (42 opinie)
Michalina O.

POLECAM USŁUGI PANA MECENASA. SOLIDNA ADWOKAT.

5.0 (3 opinie)
Julia T.

Mam dobre doświadczenie współpracy z Dawidem. Byłam poinformowana na bieżąco o postępowaniu mojej sprawy. Profesjonalne podejście. Szybkość i łatwość współpracy.

5.0 (29 opinii)
Renata E.

Kancelaria godna polecenia szybki kontakt, fachowa i profesjonalna obsługa, dokładne i spokojne tłumaczenie w 100% polecam w razie potrzeby na pewno skorzystam z pomocy. Dziękuję.

5.0 (27 opinii)
Mariola W.

Bardzo polecam Panią Adwokat, bardzo pomocna w sprawach które nawet mi osobiście nie udało się załatwić. Pozdrawiam serdecznie.

5.0 (21 opinii)
Tadeusz N.

Współpracuję ze spółką Helios Lex oraz radcą prawnym Arkadiuszem Wawrzyniakiem od kilku lat. Mecenas zawsze sumiennie i starannie zajmuje się sprawami, a co najważniejsze skutecznie. Upadłości, oddłużania, czy odszkodowania nie stanowią żadnego problemu, nawet te najtrudniejsze. Natomiast w sprawach rodzinnych kieruje się dobrem dziecka i rodziny. Gorąco polecam.

4.96 (56 opinii)
Adam N.

Bardzo poważnie klient jest traktowany. A najbardziej co mi się podoba to to że zawsze jest kontakt i dobre w Sparcie ze strony Kancelarii pani Karoliny bisek jeszcze nigdy nie trafiłem na tak w Spaniałych prawników prowadzą dwie moje sprawy i ja z partnerką jesteśmy zadowoleni dla tego polecamy gorąco.

5.0 (6 opinii)
Agata F.

We wrześniu podpisałam umowę na montaż paneli fotowoltaicznych z firmą zewnętrzną, która zobowiązała się do ich zamontowania do końca listopada. Mimo wielokrotnych naszych ponagleń, firma cały czas nas ignorowała. 24 stycznia przekazałam sprawę w ręce Pana Marcina i po krótkiej Jego wymianie pism z firmą fotowoltaiczną, 31 stycznia panele zawisły na naszym dachu. Skuteczność, wiedza i profesjonalizm Pana Marcina dzisiaj pozwalają mi spać spokojnie.

5.0 (90 opinii)

Prawo budowlane w innych miejscowościach