Prawo budowlane - Najlepsi w 2021

Kancelarie Prawa Budowlanego, 2022

1 343 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsze z 1 343 firm
w kategorii Prawo budowlane

Prawo budowlane
Mikołaj K.

Jestem właścicielem mikrofirmy na rynku szkoleniowym. Pan Jacek Konieczny pomógł mi wyjaśnić problem interpretowania doradztwa (i różne stawki opodatkowania w związku z tym). Jako jedyny prawnik, z którym rozmawiałem rozwiązał w sposób skuteczny i konkretny problem. Zrobił to ponadto w 10 minut. Przemawia za nim czyste doświadczenie.

4.69 (13 opinii)
Agnieszka M.

Dobry kontakt i dostępność telefoniczna. Szybki termin spotkania. Profesjonalne podejście do tematu. W trakcie spotkania - komfortowe warunki, odpowiednia ilość czasu przeznaczona dla klienta, uzyskane informacje wyczerpują temat, sympatyczna atmosfera w trakcie spotkania. Polecam.

5.0 (26 opinii)
Marek K.

Słucha, nie mędrkuje, szuka optymalnych rozwiązań. Działałem zgodnie z jego wytycznymi i wszystko się sprawdzilo. Szczerze polecam.

5.0 (1 opinia)
Anna J.

Ekstra mecenas, szczerze polecam wszystkim.

5.0 (1 opinia)
Witold R.

Bardzo terminowo, staranne wykonanie. Drzwi wyglądają rewelacyjnie.

5.0 (1 opinia)

Dołącz do naszych Specjalistów od Prawa Budowlanego

Działasz na rynku jako Specjalista od Prawa Budowlanego i szukasz nowych Klientów? Załóż konto i zdobywaj nowe zlecenia z Oferteo!

Katarzyna K.

Jestem bardzo zadowolona z usług świadczonych przez Kancelarię. Pełen profesjonalizm na każdym kroku połączony z wszechstronną wiedzą. Pozdrawiam.

5.0 (1 opinia)
Wiesława W.

Współpraca trwa nadal. Jestem bardzo zadowolona i wdzięczna.

5.0 (3 opinie)
Anna Z.

Przyjazne i profesjonalne doradztwo. Gorąco polecam!

5.0 (1 opinia)
Roman P.

Współpraca obejmowała wstępną ocenę możliwości uzyskania korzystnej decyzji administracyjnej. Pan Bartosz zgodził się zrobić to bezpłatnie.

5.0 (4 opinie)
Agnieszka C.

Dziękuję Pani Mecenas Annie za poprowadzenie mojej sprawy i zakończenie jej z pozytywnym dla mnie skutkiem. Sprawa była trudna dostałem odmowę administracyjną na trzy planowane przeze mnie inwestycje wyglądało to naprawdę źle i byłem gotów się poddać w zderzeniu z tą administracyjną – urzędniczą ścianą. Szczęśliwie trafiłem na Pani kancelarię prawną, pełen profesjonalizm, zaangażowanie i duże kompetencje, właściwie mój udział w sprawie ograniczył się do dostarczenia dokumentów i jednego spotkania, niczym nie musiałem się zajmować ani o nic martwić. Po odwołaniu się od negatywnych dla mnie decyzji przez Panią mecenas wynik jest z korzyścią dla mnie tzn. mam zgodę na wszystkie moje planowane inwestycje i dzisiaj już je

5.0 (1 opinia)

Kancelaria Adwokacka Adwokat Aneta Ostrowska

 • Jarosław
Rotis Sp. z .o.

Gorąco polecam Panią mec Anetę Ostrowską, Bardzo szybko i z dużym zaangażowaniem zajęła się naszą sprawą pomino krótkiego czasu jaki pozostał . Duży zasób wiedzy i chęć "walki" do końca o jak najlepszy rezulat to co najbardziej ujęło nas w osobie Pani mecenas. Zawsze pomocna i dostepna dla klienta. Reperezntowała nas w kilku instancjach włacznie z kasacją w Sądzie Najwyższym.

5.0 (157 opinii)

KANCELARIA ADWOKACKA DARIUSZ JASAK

 • Łódź
Nie Podano

Szybki kontakt Pana mecenasa i duże zaangażowanie w problem klienta. Polecam współpracę z tą kancelarią!

5.0 (101 opinii)

Kancelaria Adwokacka Adwokat Jakub Ambicki

 • Wrocław
Zbigniew C.

Wiedza, profesjonalizm, zaangażowanie to cechy ,które odzwierciedlają współpracę z panem mecenasem Jakubem. Adwokat z podejściem do człowieka i sprawy. Analizuje i na każdym etapie mówi jak wygląda sprawa. Zawsze dostępny i wszystko dokładnie tłumaczy. Zdecydowanie polecam wszystkim, którzy cenią sobie komfort i jakość.

4.96 (94 opinie)

KANCELARIA ADWOKACKA ŁUKASZ KWIATKOWSKI

 • Łódź
Piotr N.

Świetna Profesjonalna obsługa, sprawę postarali się załatwić od ręki, jasno i rzetelnie przedstawiona sprawa została w ekspresowym czasie wytłumaczona mi i załatwiona także, szczerze polecam tą kancelarię ze względu na to iż naprawdę. Pracują tam niebywałej klasy profesjonaliści w swoim fachu.

5.0 (78 opinii)

Kancelaria Adwokacka Wojciech Marek Zięba

 • Kraków
Gabriela S.

Pana Mecenasa wyróżnia ogromne zaangażowanie w sprawy Klienta. Wszelkie kwestie prawne wyjaśnia w sposób zrozumiały, przystępny w miłej atmosferze, również finansowej. Wiedza Pana Mecenasa w zakresie PRAWO KARNE - dodam CIĘŻKIE pozwala na doskonałe przygotowanie dokumentów na najwyższym poziomie. Spotkania, kontakt telefoniczny oraz mejlowy nienaganny. Pan Mecenas informował mnie o każdym kroku, czynności na bieżąco. Od samego początku czułam się wysłuchana i zrozumiana. Największą zaletą mecenasa jest bezdyskusyjna skuteczność. Profesjonalista. Bardzo polecam i dziękuję.

5.0 (80 opinii)

Usługi Inżynierskie i Budowlane DB

 • Kraków
Judyta P.

Profesjonalizm i kompetencja w każdym calu. Bardzo rzeczowe podejście do sprawy, analiza dokonana szczegółowo. Pełne zaangażowanie w rozmowę z naciskiem na to żeby klient wszystko prawidłowo zrozumiał, rzetelna i kompletna ocena stanu technicznego. Otrzymaliśmy też sporo dodatkowych informacji które pomogą nam w przyszłych remontach i innych przedsięwzięciach. Polecam.

5.0 (22 opinie)

HABER & HABER KANCELARIA ADWOKACKA

 • Gdańsk
Grzegorz C.

Pan Błażej Haber reprezentuje mnie w sądzie (sprawa w toku) w sprawie o zwrot kosztów niefortunnej transakcji. Do tej pory współpraca przebiega bardzo dobrze, szczególnie podoba mi się profesjonalne podejście do klienta od samego początku, a także bezproblemowy kontakt z Panem mecenasem. Pełen profesjonalizm!

5.0 (82 opinie)

Beta Odszkodowania

 • Warszawa
Piotr G.

Mi ubezpieczyciel zaproponował grosze, wysłałem kosztorys, po 3 dniach była odpowiedź, zaproponowali bardzo wysoką kwotę dopłaty. Pieniążki przywieźli do mnie do domu, jestem bardzo zadowolony z obsługi.

5.0 (99 opinii)

CityProjekt Sp. z o.o.

 • Nadarzyn
Kamil P.

Profesjonalne biuro projektowe - otwarte głowy, elastyczność, zaangażowanie. Polecam i dziękuję za współpracę!

5.0 (37 opinii)

Kancelaria Prawna LEGATO (Cała Polska i Zagranica).

 • Legnica
Marek D.

Dziękuję za fachową poradę i skuteczną pomoc w sprawie. Pani sędzia podczas rozprawy uzasadniając swoje stanowisko w sprawie, również powołała się na cytowane przez Pana artykuły. W ciągu dwóch godzin wiedziałem w mojej sprawie więcej niż po 2 latach wcześniejszego procesu. Tylko dzięki wam wygrałem. Profesjonaliści w Pełnej Krasie !!!

5.0 (122 opinie)

Kancelaria Adwokacka adwokat Krzysztof Konysz

 • Szczecin
Grzegorz H.

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z Panem Adwokatem Krzysztofem Konyszem. Pan Krzysztof ma dużą wiedzę i potrafi wyjaśnić mi skomplikowane zagadnienia prawne. Potrafi znaleźć rozwiązanie z bardzo trudnej sytuacji. Wysuwa trafne sugestie. Do prowadzonych spraw jest zawsze bardzo dobrze przygotowany merytorycznie. Na bieżąco informuje o pojawiającej się nowej korespondencji w prowadzonej sprawie. Bardzo kulturalny i zaangażowany.

5.0 (108 opinii)

Kancelaria Adwokacka Adwokat Przemysław Fedko

 • Rzeszów
Andrzej C.

Dzień dobry, chciałbym polecić wszystkim, którzy potrzebują bardzo sprawnej porady adwokata oraz skutecznej pomocy w rozwiązaniu swoich różnych problemów. Bardzo miła i przyjemna rozmowa oraz prowadzenie całej sprawy do końca. Szybki kontakt telefoniczny, mailowy oraz SMS. Uważam, że kto skorzysta z pomocy Pana Fedko będzie mile zaskoczony za całokształt. Bardzo dziękuję za załatwienie mojej sprawy. Pozdrawiam serdecznie. Andrzej.

5.0 (100 opinii)

Agnieszka Poniewierka Kancelaria Radcy Prawnego

 • Kraków
DETEKTYW KOCZANOWSKI KRAKÓW

Serdecznie dziękujemy za prowadzenie z wielkim zaangażowaniem naszych spraw od kilku lat. Z całkowitą odpowiedzialnością polecam Kancelarię Radcy Prawnego każdemu, kto oczekuje, aby jego sprawy prowadzone były rzetelnie i z pełnym profesjonalizmem. Pisma, które kierowane są w naszym imieniu są mocno i właściwie argumentowane. Mamy możliwość szybkiej i nieograniczonej konsultacji naszych wątpliwości, Zespół Kancelarii Radcy Prawnego Poniewierka niezwłocznie i wyczerpująco odpowiada na nasze zapytania przesyłane w mailach, sms-ach lub podczas częstych rozmów telefonicznych. Polecamy w 100% tą Kancelarię która działa na najwyższym z możliwych standardów.

5.0 (34 opinie)

Kancelaria Prawna Turek & Wspólnicy Sp. z o.o.

 • Oława
Adrian Z.

Rzeczowo i konkretnie. Kancelaria uzyskała dla mnie odszkodowanie za spóźniony lot od tureckiego przewoźnika. Trochę czasu trwało bo przewoźnik mocno się opierał ale zadziałali skutecznie, polecam.

5.0 (45 opinii)

RPR LEGAL Kancelaria Radcy Prawnego Anna Rojek

 • Warszawa
Anna O.

Pani Mecenas pomogła mi przy sprawie rozwodowej. To za co cenię Panią Anię to przede wszystkim za to, że okazała mi dużo serca i wsparcia nie tylko prawniczego, ale też psychicznego. Rozwód z całą pewnością nie jest przyjemnym wydarzeniem w życiu, a wręcz dla mnie był traumatycznym przeżyciem. Dziękuję bardzo za pomoc, zaangażowanie, umiejętną taktykę procesową i pozytywne dla mnie rozstrzygnięcie sądowe.

5.0 (41 opinii)

Kancelaria Prawna PARTNERZY

 • Gdańsk
Łukasz M.

Super kancelaria! Pomogli skutecznie usunąć wpisy z Bankowego Rejestru, po dwóch spotkaniach i wyjaśnieniu okoliczności przebiegu całej sprawy w około 30dni wszystko było zrobione tak jak było to zamierzone. Polecam cały profesjonalizm.

4.84 (51 opinii)

Kancelaria Adwokacka Gabriela Balasa

 • Kraków
Adrian P.

Do kancelarii zgłosiłem się w sprawie próby odzyskania kosztów naprawy samochodu od nieuczciwego handlarza, który przy sprzedaży zarzekał się, że samochód jest w idealnym stanie, co się okazało kłamstwem. Po profesjonalnie napisanym piśmie do handlarza oraz skutecznych negocjacjach telefonicznych, pieniądze znalazły się na moim koncie w niecałe 3 tygodnie od zgłoszenia się do kancelarii. Dziękuję i szczerzę polecam!

5.0 (44 opinie)

Kancelaria Adwokacka M&M

 • Warszawa
Dorota K.

Bardzo rzetelne podejście do zawodu. Transparentne przedstawienie sytuacji i możliwości, w tym ryzyka. Polecam zdecydowanie.

5.0 (22 opinie)

Kancelaria Adwokacka Tomasz Wiliński

 • Warszawa
Marta J.

Pełen profesjonalizm, dyskrecja, dbanie o jak najmniejsze konieczne angażowanie mnie w prowadzonych sprawach. Polecam znajomym i wszystkim, którzy liczą na profesjonalną obsługę Kancelarię Adwokacką Tomasz Wiliński :).

5.0 (16 opinii)

Kołodziejska & Wasiołek Adwokaci Spółka Partnerska

 • Warszawa
Joanna J.

Świetna kancelaria. Niesamowita wiedza, rzetelność i zaangażowanie podczas całej współpracy to było dla mnie najważniejsze. Stały kontakt i informacje na każdym etapie sprawy. Jestem bardzo zadowolona z usług tej kancelarii i szczerze polecam!

5.0 (2 opinie)

Kancelaria Adwokacka Adwokat Maciej Migus

 • Łódź
Krystian K.

Serdecznie polecam współpracę, znalazłem w internecie i to był najlepszy wybór. Profesjonalne podejście do sprawy, ogromna wiedza, zaangażowanie, oraz kultura osobista. Stały kontakt i informacje na bieżąco w toczącym się postępowaniu. Polecam z czystym sumieniem.

5.0 (56 opinii)

Katarzyna Wojczuk Kancelaria Adwokacka

 • Kraków
Michał K.

Polecam serdecznie panią mecenas. bardzo mi pomogła w mojej sprawie rozwodowej. Wszystko dokładnie wytłumaczyła i była bardzo sympatyczna do mnie, a na sali rozwodowej była bardzo zaangażowana. Wszystko poszło po mojej myśli.

5.0 (22 opinie)

Kancelaria Adwokacka Adwokat Damian Dobosz

 • Częstochowa
Kazimierz K.

Bardzo rzeczowy człowiek. Poprowadził mi sprawę rozwodowa gdzie była też trudna kwestia opieki i kontaktów. Otrzymałem to co chciałem. W 100% polecam i dziękuję.

5.0 (17 opinii)

Umbra Detektywi & Partnerzy

 • Wrocław
Wiesława M.

Profesjonalne i przede wszystkim ludzkie podejście do klienta. Pan detektyw wykazał się ogromną empatią do klienta. Usługa wykonana rzetelnie i prawidłowo.

5.0 (2 opinie)

KANCELARIA PRAWNA CHYL I WSPÓLNICY SPÓŁKA CYWILNA

 • Warszawa
Łukasz S.

Jasność i przejrzystość każdego niuansu jeżeli był nie zrozumiały, wzorowe podejście do klienta, szybki kontakt jeżeli potrzebowała tego sprawa - polecam ze szczerością tych właśnie prawników. Cały personel gotowy by pomóc.

5.0 (32 opinie)

Helios Lex Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

 • Poznań
Plywood

Współpraca z firmą Helios LEX przebiega na najwyższym poziomie, przekraczającym moje oczekiwania. Firma wyróżnia się elastycznym podejściem do klienta, terminowością w realizacji usług, wyrozumiałością. Doświadczenie całego zespołu, bogaty warsztat jest niezwykle cenny w przypadku klientów wymagających i ceniących sobie jakość usług i czas. Dla jeszcze niezdecydowanych serdecznie polecam!

5.0 (49 opinii)

KANCELARIA RADCY PRAWNEGO IGA KASIURA

 • Wrocław
Małgorzata J.

Dzięki pomocy Pani Igi zobaczyłam światełko w tunelu. Bardzo dobry kontakt z klientem potrafi słuchać i zawsze jest do dyspozycji służy fachową pomoc i wsparciem pełne zaangażowanie . Pani Mecenas bardzo rzeczowo podeszła do tematu co sprawiło że człowiek czuje się silniejszy psychicznie. Będę zawsze polecała Panią Igę wszystkim którzy potrzebują fachowej pomocy prawnej.

5.0 (58 opinii)

Kancelaria Adwokacka Marcin Sołub

 • Warszawa
Mateusz W.

Pan mecenas Marcin Sołub poradził sobie z sytuacją, w której inni adwokaci dawali bardzo małe szanse na korzystne rozstrzygnięcie sprawy. Kiedy miałem jakiekolwiek wątpliwości mogłem w każdym momencie skontaktować się z Panem mecenasem, jeśli nie mógł odebrać - zawsze oddzwonił. Wcześniej, u innych mecenasów, bywało z tym różnie, zazwyczaj kontakt był utrudniony. Ogromne zaangażowanie ze strony Pana Marcina widać było na każdym etapie współpracy. Bardzo dziękuje za pomoc.

5.0 (82 opinie)

DKK Kancelaria Radcy Prawnego Katarzyna Chachlowska

 • Kraków
Renata K.

Bardzo profesjonalna obsługa, bardzo dużo zaangażowania w sprawę, punktualność i dobra atmosfera to zdecydowanie duży pozytyw. Bardzo polecam.

5.0 (32 opinie)

Kancelaria Wyrwa i Wspólnicy

 • Piła
Anna G.

Chciałabym polecić Kancelarię Prawną Wyrwa i Wspólnicy. Miałam skomplikowaną dla mnie sprawę. Zdecydowałam się poprosić o pomoc Mecenasa Krzysztofa. Za sprawą profesjonalnego podejścia, dużego zaangażowania, ale i przede wszystkim ogromnej wiedzy prawnej sprawa zakończyła się pozytywnie na moją korzyść. Dodam, że Pan Mecenas podczas rozmowy umie przełożyć język prawniczy na "polski" dzięki czemu wszystko jest zrozumiałe. Jestem bardzo wdzięczna za okazałą pomoc i mogę polecić Kancelarię każdemu i z różnymi problemami. Dziękuję całemu zespołowi.

5.0 (59 opinii)

Mikpol PPHU

 • Wrocław
Anna W.

Polecam współpracę z panem Krzysztofem. Odbiór umawiany niemalże z dnia na dzień, konkretny kontakt, wycena. Punktualny na miejscu inwestycji wyposażony w odpowiednie narzędzia i sprzęt. Sprawdzanie punkt po punkcie, żadna usterka nie ujdzie czujnej uwadze :) Dokumentacja fotograficzna i rzeczowy protokół dla wykonawcy. Polecam serdecznie, sami byśmy nie zwrócili uwagi na większość wad. Polecam, usługa warta ceny i spokoju w głowie!

5.0 (167 opinii)

Kancelaria Adwokacka Anna Babiak

 • Wrocław
Małgorzata P.

Pani Mecenas Babiak prowadziła mi sprawę rozwodową, wszystko poszło sprawnie i szybko. Dzięki Pani Mecenas otrzymałam wysokie alimenty. Polecam

5.0 (10 opinii)

PHU EMBARGO

 • Łubniany
Andrzej M.

Bardzo szybki kontakt, przesłana kompleksowa wycena również na @, jesteśmy po spotkaniu gdzie faktycznie doszło kilka ważnych zmian na które wcześniej nie zwróciliśmy uwagi. Ważne dla nas też było że pozwolenie na budowę odbierzemy od biura projektowego która z nas ma załatwić wszystkie formalności, a to było dla nas bardzo ważne. Ogólnie polecamy!!!!

5.0 (10 opinii)

Kancelaria Adwokacka Adwokat Bartosz Grube

 • Gdynia
Dawid S.

Do różnych kancelarii chodziłem prowadząc swoją działalność gospodarczą. Sprawy, które mnie dotykają są ciężkie i ta kancelaria najlepiej sobie z takimi radzi. Polecam.

5.0 (12 opinii)

Jezioro Kancelaria Prawna Spółka Komandytowa

 • Wrocław
Paulina A.

Polecam. Miła rzetelna obsługa klienta. Bardzo polecam Panią Martę. W moim przypadku sprawa została załatwiona szybko i z powodzeniem. Ceny bardzo przyzwoite.

4.88 (65 opinii)

Kancelaria Triconsult Jakub Mielcarek Radcowie Prawni i Adwokaci

 • Świdwin
Maciej K.

Szczerze polecam firmę Triconsult Mielcarek Wojciechowski Radcowie Prawni. Mieszkam i pracuję w Norwegii. Mecenas Wojciechowski pomógł mi w sprawie spadkowej w Polsce. Wystarczyło pełnomocnictwo i wszystko zostało załatwione przez Mecenasa. Bardzo dziękuję i z pewnością jeszcze nie raz skorzystam z usług Kancelarii Triconsult.

5.0 (39 opinii)

BKG Kancelarie Adwokackie adw. Michał Grudzień

 • Rzeszów
Małgorzata G.

Polecam to adwokat profesjonalny i z duszą, szczery do bólu co do sytuacji. Konkretny i doprowadzający sprawę do końca. To cenię i bardzo dziękuję za wsparcie w trudnych chwilach.

5.0 (21 opinii)

Kancelaria Radcy Prawnego Monika Przybylska

 • Wrocław
Paweł M.

Doskonały kontakt, na etapie mojej sprawy uzyskałem bardzo rzeczową i konkretną poradę za którą jeszcze raz dziękuję. Serdecznie polecam.

5.0 (3 opinie)

Kancelaria Adwokacka Łukasz Rożkiewicz Anna Orzeł-Rożkiewicz

 • Rzeszów
Sabina C.

Współpraca z Panią Anią podczas przygotowań do sprawy jak i jej mężem który w sądzie mnie reprezentował była wspaniała! Ogromne zaangażowanie, niesamowity kontakt z klientem, pomoc i wsparcie to jest to czego każda inna kancelaria powinna się od nich uczyć! To nie tylko adwokaci, a też przemili i przesympatyczni ludzie! Sprawa wygrana, jak najwięcej takich wygranych im życzę, bo na to zasługują, jeszcze raz Wam bardzo ale to bardzo dziękuję🙂

5.0 (34 opinie)

Kancelaria Adwokacka Dominik Marchewka

 • Kraków
Grażyna Z.

Pan Mecenas jest osobą z dużym zaangażowaniem z dużym indywidualnym podejściem, także z dużą empatią, pragnie znaleźć najlepsze rozwiązanie w tak delikatnych sprawach jakim jest dobro dziecka. Porady Pana Mecenasa to porady z serca płynące poparte dużą wiedzą i doświadczeniem za które bardzo dziękuję. Wszystkich mocno zachęcam do skorzystania z usług Mecenasa.

5.0 (45 opinii)

Prawo budowlane w innych miejscowościach

Jaki rodzaj usługi Cię interesuje?