Porady księgowe Katowice - Najlepsi w 2021

Najlepsi Specjaliści od Porad Księgowych w Katowicach, 2021

55 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań

Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty

Otrzymaj oferty

Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy

Wybierz najlepszą

Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsze z 55 firm
w kategorii Porady Księgowe

Promowani
Promowany
gabinet psychologiczny

Jestem klientką od wielu lat i chociaż na rynku jest konkurencja i możliwość zmiany, nie wyobrażam sobie innej osoby i firmy stojącej na straży moich finansów. Wysoka kultura osobista, takt, skrupulatność i profesjonalizm.

Kancelaria Podatkowa Kwartet S.C. - Porady księgowe Katowice
Promowany
Kancelaria Podatkowa Kwartet S.C.

Pracownicy Kancelaria Podatkowa Kwartet SC to specjaliści w swoim fachu zawsze w pełnej gotowości, aby doradzić każdemu Klientowi poszukującemu profesjonalisty z dziedziny doskonałego doradztwa księgowego. Ledwie krok dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnej wyceny - skontaktuj się!

Mayer & Olsen - Porady księgowe Katowice

Mayer & Olsen

 • Katowice
Zarapharm sp. z o.o.

Powierzone sprawy są realizowane z najwyższą starannością, terminowo i profesjonalnie, co wpływa na wysoką jakość ich wykonania. Pracownicy biura odznaczają się wysokimi kompetencjami, dużym zaangażowaniem w wykonywane obowiązki, a także wysokim poziomem kultury osobistej, odpowiadając na nasze często nagłe potrzeby. Nasza współpraca układa się bardzo dobrze po dzis dzień, w związku z czym szczerze polecamy współpracę z biurem rachunkowym Mayer&Olsen jako profesjonalnego partnera w zakresie oferowanych usług.

Hi-LEGAL BUSINESS LAW FIRM - Porady księgowe Katowice
Gabinet Dietetyki Ewa Kotulska

Przede wszystkim Pan Maciej, z którym rozmawiałam był bardzo szczegółowy w badaniu moich potrzeb, w związku z czym zrealizowana przez niego usługa była bardzo dobrze przygotowana. Dodatkowo Pan Maciej zwrócił mi uwagę na szczegóły, które okazały się bardzo istotne dla mnie, a wcześniej nie brałam ich w ogóle pod uwagę. Dodatkowo bardzo duża doza empatii, oraz pełna dyspozycyjność dla klienta są ogromnym atutem.

Solid Partner Księgowość Sp. z o.o. Sp. k - Porady księgowe Katowice
AGNIESZKA ŻARECKA SZKOLENIA DORADZTWO RODO

Panie Tomku, praca z tak odpowiedzialnym za ochronę danych osobowych szefem to była sama przyjemność. Jednocześnie gratuluję cudownego zespołu i życzę bezpiecznego przetwarzania danych. Powodzenia.

MC-OFFICE - Porady księgowe Katowice
MC-OFFICE

Jeżeli nie podjąłeś decyzji o wyborze nieprzeciętnego doradcy księgowego dla siebie, to zwróć uwagę na firmę MC-OFFICE. Świadczy szerokie spektrum usług w atrakcyjnych cenach. Więcej informacji otrzymasz po kontakcie, dlatego nie zwlekaj.

Kancelaria Doradców Podatkowych G. Pierchała, B. Widuch S.C. - Porady księgowe Katowice
Robert G.

Możemy polecić współpracę z Kancelarią w zakresie doradztwa podatkowego. Współpraca nie budzi żadnych zastrzeżeń czy wątpliwości, oceniamy tę spółkę jako dobrego partnera do współpracy w zakresie usług księgowych i doradztwa podatkowego.

Dołącz do naszych Doradców Księgowych w Katowicach

Działasz na rynku jako Doradca Księgowy i szukasz nowych Klientów z Katowic lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Załóż bezpłatne konto
Biuro Rachunkowe NEX - Porady księgowe Katowice
Monika J.

Biuro Rachunkowe godne polecenia. Zespół księgowych posiada dużą wiedzę oraz zorientowany jest w aktualnych przepisach. Pracowników cechuje profesjonalne podejście do klienta.

Biuro Efektywnej Księgowości TAX-EFFECT S.A. - Porady księgowe Katowice
Andrzej D.

Bardzo fachowa i kompetentna firma godna poleceania.

Doradztwo Gospodarcze NO DOUBT Weronika Pryszcz - Porady księgowe Katowice
Wojciechowska M.

Doradztwo Gospodarcze NO DOUBT jest niezależną firmą doradczo-szkoleniową wyspecjalizowaną we wdrażaniu systemów zarządzania wg norm ISO, szkoleniach oraz doradztwie związanym z zarządzaniem i controllingiem. Znakiem rozpoznawczym naszej działalności jest profesjonalizm i jakość oferowanych usług. Dla nas każdy Klient jest tym najważniejszym, każdy projekt nietypowym, każde rozwiązanie niestandardowym. Najważniejszym czynnikiem decydującym o naszej wysokiej konkurencyjności jest zespół pracowników. Szczególną wagę przywiązujemy dobierając kolejne osoby do naszego Zespołu. Dzięki temu Doradztwo Gospodarcze NO DOUBT tworzą wysokiej klasy specjaliści, odpowiednio przeszkoleni, wykwalifikowani i odpowiedzialni. Wykorzystując bogate doświadczenie konsultantów, Doradztwo Gospodarcze świadczy usługi szkoleniowe i konsultingowe w zakresie: • Opracowywania i wdrażania Systemów Zarządzania zgodnych z wymaganiami norm ISO serii 9000, ISO 14001, PN-N 18001, ISO/TS 16949, ISO 27001, ISO 22000, i innych, • Projektowania i wdrażania strategii przedsiębiorstw, w tym również strategii zrównoważonego rozwoju i odpowiedzialnego biznesu (CSR), • Doradztwo w zakresie rozwoju przedsiębiorstw i efektywnego wykorzystania zasobów przedsiębiorstwa • Pozyskiwania środków unijnych dla przedsiębiorstw na poziomie europejskim, krajowym oraz regionalnym, • Opracowywanie biznes planów, prognoz finansowych, studiów wykonalności oraz dokumentacji ofertowej do zamówień publicznych • Organizacji szkoleń otwartych i zamkniętych, Zaplecze intelektualne firmy stanowi kilkunastoosobowy zespół audytorów oraz specjaliści z dziedzin marketingu, finansów, zarządzania i organizacji. Zdobyte doświadczenie oraz obycie z nowoczesnymi technikami szkoleń i systemów zarządzania, współpraca z praktykami, licznym gronem wykładowców i konsultantów pozwala nam twierdzić, iż Doradztwo Gospodarcze NO DOUBT jest solidnym partnerem i gwarantem efektywnej realizacji postawionych celów. Wspomagamy przedsiębiorstwa w zakresie doradztwa w obszarach: • Optymalizacji procesów – analiza przedsiębiorstwa poszerzona o projekt poprawy i doskonalenia procesów oraz pomoc w ich implementacji w Firmie • Opracowywanie narzędzi jakości – projekt zestawu narzędzi pod określone przez klienta procesy • Środowiska – usługi doradcze w zakresie weryfikowania zgodności przedsiębiorstw z obowiązującymi przepisami prawa środowiskowego. • Doradztwa gospodarcze – doradztwo w zakresie prawa gospodarczego; • Indywidualne doradztwo będące odpowiedzią na pojedyncze, często skomplikowane problemy klienta, • Audyty – przeprowadzanie audytów w organizacjach na zgodność wymaganymi standardami. • Przygotowanie i zarządzanie projektami dofinansowanymi ze środków Unii Europejskiej.

ZYSK RENATA BARAŃSKA - Porady księgowe Katowice
ZYSK RENATA BARAŃSKA

Uważasz, że znakomite sprawozdania finansowe to skomplikowany temat? Nic bardziej mylnego - doradcy księgowi z tej firmy pomogą Ci i znajdą spełniające Twoje wymagania rozwiązanie. Aby otrzymać dokładną wycenę skontaktuj się dziś - naprawdę warto.

RKP Biuro Rachunkowe Renata Perszel - Porady księgowe Katowice

Wykonanie sprawozdań finansowych będzie przyjemnością jeśli zatrudnisz tych fachowców. RKP Biuro Rachunkowe Renata Perszel ma indywidualne podejście do każdego klienta, które zachwyci nawet wyjątkowo wymagających. Zdecyduj się od razu - zadzwoń i otrzymaj niewiążącą wycenę, która na pewno Ci się spodoba.

Porównanie cen i kosztów w Katowicach

Szukasz cen, cenników lub kosztów porad księgowych? A może interesuje Cię najtańsza oferta w Katowicach? Złóż zapytanie, a specjaliści od porad księgowych z Katowic sami prześlą Ci wyceny.

Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.

Jakiej usługi poszukujesz?
Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.
KM-OUTSOURCING KAROLINA MROCHEN - Porady księgowe Katowice

Najlepsze Sprawozdania Finansowe

 • Katowice
Martyna C.

Gorąco polecam! Profesjonalnie, ogromna wiedza teoretyczna i praktyczna.

Biuro Rachunkowe ABIS Sp. z o.o. - Porady księgowe Katowice

Biuro Rachunkowe ABIS Sp. z o.o.

 • Katowice

Jeżeli nie podjąłeś decyzji o wyborze dobrego doradcy księgowego online, to zwróć uwagę na firmę Biuro Rachunkowe ABIS Sp z oo. Świadczy całe spektrum usług w atrakcyjnych cenach. Wybierz ich numer, aby uzyskać więcej szczegółów.

Kancelaria Księgowo Podatkowa PRESTIGE - Porady księgowe Katowice

Dobrzy Doradcy Księgowi Online

 • Katowice
Magdalena R.

Wszelkie deklaracje podatkowe czy zus zawsze na czas po prostu nie trzeba się o nic martwić. Polecam.

Perfekcyjni Doradcy Księgowi

 • Katowice
Europa 2 Sp. z o.o.

Zwróć się do Europa 2 Sp z oo jeśli szukasz wybitnych doradców księgowych online oferujących swoje usługi w miejscowości Katowice lub w sąsiednich miastach. Szczegółową ofertę otrzymasz po kontakcie.

SUBVENTUM Zbigniew Cyrulik - Porady księgowe Katowice

Wybitni Doradcy Księgowi Online

 • Katowice
SUBVENTUM Zbigniew Cyrulik

Jesteśmy firmą zajmującą się m.in. kompleksową obsługą księgową firm działających na terenie województwa śląskiego i łódzkiego. Posiadamy uprawnienia Ministra Finansów w zakresie usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych. Zgodnie z obowiązującymi przepisami jesteśmy ubezpieczeni od odpowiedzialności cywilnej związanej z prowadzonymi usługami finansowo-księgowymi. Świadczymy kompleksową obsługę księgowo-podatkową oraz obsługę kadr i płac dla podmiotów o różnym profilu działalności i formie prawnej. Naszymi klientami są zarówno małe jednoosobowe firmy opodatkowane w sposób zryczałtowany jak też spółki prawa handlowego. Biuro ponosi pełną odpowiedzialność za prawidłowość prowadzonych ksiąg i rozliczeń klientów przed US i ZUS. W naszym

PROCOMPANY Sp. z o.o - Porady księgowe Katowice

Perfekcyjne Doradztwo Księgowe

 • Katowice
PROCOMPANY Sp. z o.o

Nasza firma oferuje swoim kontrahentom uslugi zarówno interaktynej agencji reklamowej ( strony www, sklepy internetowe, animacje flash, wizytówki itp) serwisu IT( serwis laptopów, drukare,monitorów, iPhone,MacBooków, smartphone itp) a także wszelkiego rodzaju usług remontowo budowlanych jak i usługi transportowo-kurierskie oraz dzięki współpracy z dużymi korporacjami usługi księgowo-prawne. Chcąc zapewnić Naszym kontrahentom obsługe od A-Z nawiązaliśmy wielkie kontrakty pozwalające Nam na profesjonalny poziom obsługi a takze szeroki jej zakres. Jako jedna z nielicznych serwisów naprawiamy TV LCD,LED, PLAMOWE - wymieniamy matryce i nie tylko. Jeśli szukasz pomocy w jakimś temacie - napisz nasza firma współpracując z wieloma firmami ,

Doskonali Doradcy Księgowi Online

 • Katowice
Biuro Rachunkowe PROLEX

Zapraszamy do skorzystania z usług naszego biura rachunkowego Oferujemy następujące usługi: - prowadzenie ryczałtu, - prowadzenie podatkowej księgi przychodów i rozchodów, - prowadzenie ksiąg rachunkowych, - prowadzenie rejestrów VAT, wysyłka JPK i deklaracji z zakresu podatku VAT, - obsługę kadrowo-płacową, - sporządzanie i wysyłka deklaracji ZUS oraz PFRON, - pomoc w zakresie rejestracji działalności gospodarczej. - możliwość dojazdu do klienta, Biuro posiada uprawnienia Ministra Finansów oraz ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej Dla nowych klientów 50% rabatu przez pierwsze 3 miesiące współpracy

Tax Center Biuro Rachunkowe Małgorzata Rodak - Porady księgowe Katowice

Fantastyczne Rozliczanie Firmy

 • Katowice
Tax Center Biuro Rachunkowe Małgorzata Rodak

Jesteśmy do Państwa usług od 1998 roku Prowadzimy księgi rachunkowe, Księgi Przychodów i Rozchodów, Ryczałt. Obsługujemy Spółki Akcyjne, z o.o., osoby fizyczne, ale również Fundacje OPP i Stowarzyszenia. Działamy na terenie całego województwa śląskiego. Nasze biuro rachunkowe jest zlokalizowane w bezpośrednim sąsiedztwie CH Silesia City Center w Katowicach na osiedlu "Dębowe Tarasy". Lokalizacja umożliwia bardzo wygodny dojazd do biura, gdzie gwarantujemy zawsze wolny parking dla naszych gości. Jeśli jednak nasze biuro nie jest "po drodze" to również bezpłatnie odbieramy dokumenty z siedziby Państwa firmy. Nasze biuro rachunkowe nie jest dużym podmiotem, nie obsługujemy setek firm- nasza firma nie jest sieciówką, gdzie stawia się na

System-1 Numeric Sp. z o.o. - Porady księgowe Katowice

System-1 Numeric Sp. z o.o.

 • Katowice

Nasza firma System 1 Numeric oferuje wysoki standard usług rachunkowych. Nowoczesne podejście, innowacyjne rozwiązania, pełna dyspozycyjność, kompetentni i życzliwi pracownicy. W sposób rzetelny i profesjonalny dbamy o dobre interesy naszych klientów. Umiejętnie łączymy tradycję z nowoczesnością, gwarantujemy terminowość i staranność w działaniu, z myślą o wygodzie klientów proponujemy współpracę online. Więcej na stronie numeric.pl. Oferowane produkty/usługi: - prowadzenie ksiąg rachunkowych - ewidencjonowanie dostarczanych dokumentów - prowadzenie rejestrów VAT i innych ewidencji wymaganych przepisami - sporządzanie miesięcznych i rocznych deklaracji podatkowych i statystycznych. INTRASTAT - sporządzanie przelewów - sporządzanie

Doskonałej Jakości Sprawozdania Finansowe

 • Katowice
Anna Piotrowska

Posiadam 8-letnia praktykę w księgowości, w tym 4 lata w audycie sprawozdań finansowych spółek działających w różnych branżach. Indywidualnie podchodzę do każdego klienta i z osobna rozpatruję każde zlecone zadanie. Oferuje zakładanie działalności gospodarczej oraz spółek prawa handlowego, prowadzenie księgowości uproszczonej oraz pełnej, sporządzanie deklaracji podatkowych oraz sprawozdań finansowych.

Opinie i porady na temat porad księgowych

Jeśli interesują Cię opinie na temat porad księgowych lub szukasz ofert skontaktuj się ze specjalistami z Katowic. Otrzymasz fachową pomoc oraz oferty na realizację potrzebnych Ci usług. Już teraz wyślij zapytanie do profesjonalistów z Oferteo i poznaj najlepsze rozwiązania.

Zainteresowane osoby skontaktują się z Tobą i przekażą potrzebne informacje. Serwis Oferteo jest bezpłatny, a usługa niezobowiązująca.

Proszę o wycenę

Wyjątkowe Rozliczanie Firmy

 • Katowice
Biuro Rachunkowe AKONTO

Każdy, kto potrzebuje audytu księgowego musi niezwłocznie zgłosić się do Biuro Rachunkowe AKONTO i zobaczyć świetne oferty. Ażeby otrzymać szczegółowe informacje skontaktuj się od razu - to Ci się opłaci.

TAXADVICE - Porady księgowe Katowice

Świetny Audyt Księgowy

 • Katowice
TAXADVICE

Księgowość, Podatki, Kadry, Płace

Biuro Rachunkowe FHU Rubikon Krzysztof Buczyński

 • Katowice

Zleć usługę rozliczania firmy fachowcom firmy Biuro Rachunkowe FHU Rubikon Krzysztof Buczyński z miejscowości Katowice. Urzekną Cię swoimi kompetencjami i doświadczeniem. W okolicy Katowic są w ścisłej czołówce. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z ofertą - nie pożałujesz.

Doskonałe Rozliczanie Firmy

 • Katowice
Aldona

Od lat pracownicy Aldona realizują usługi z zakresu profesjonalnego rozliczania firmy, dzięki temu są stale gotowi obsłużyć każdego Klienta szukającego specjalistycznych umiejętności tych fachowców. Otrzymaj propozycję dopasowaną do Twoich potrzeb i zobacz co firma ma do zaoferowania.

BIURO RACHUNKOWE SMART TAX KATARZYNA WIECHUŁA - Porady księgowe Mysłowice

Profesjonalne Rozliczanie Firmy

 • Mysłowice
 • 9 km od Katowice
Pruner - Źródło Prądu

Jeśli ktoś potrzebuje profesjonalistki, która zna się na swojej pracy. Ciągle się rozwija i wkłada "serce" w to co robi... musi się odezwać do Pani Katarzyny!

EasyStart sp. z o.o. / biuro Tychy - Porady księgowe Tychy

EasyStart sp. z o.o. / biuro Tychy

 • Tychy
 • 9 km od Katowice

Każdy, kto szuka porad księgowych musi zgłosić się do EasyStart sp z oo biuro Tychy i zobaczyć świetne oferty oraz pochlebne opinie zadowolonych Klientów. Wykonaj jeden telefon, a otrzymasz wycenę, która z całą pewnością będzie godna Twojej uwagi.

TAX-KEM Biuro Rachunkowe

 • Chorzów
 • 7 km od Katowice

Gwarantujemy prowadzenie ksiąg zgodnie z obowiązującymi przepisami oraz służymy doradztwem z zakresu podatków. Współpracujemy tylko z najlepszymi, dlatego też zatrudniamy osoby z wieloletnim doświadczeniem w rachunkowości oraz z certyfikatem Ministra Finansów. Zostaw księgowość profesjonalistom! • Prowadzimy Książkę Przychodów i Rozchodów i księgi handlowe . • Prowadzimy ewidencję VAT oraz środków trwałych i wyposażenia. • Zajmujemy się prowadzeniem rozliczeń z Urzędem Skarbowym oraz z ZUSem. • Zapewniamy obsługę kadrowo-płacową. • Przygotujemy dla Ciebie rozliczenia roczne. • Dokumenty odbierzemy z siedziby Twojej Firmy. Korzyści związane ze współpracy z naszym biurem: *Oszczędność wynikająca z braku potrzeby ponoszenia wysokich

Śląskie Biuro Rachunkowe - Porady księgowe Chorzów

Śląskie Biuro Rachunkowe

 • Chorzów
 • 7 km od Katowice
WKT Batory sp zoo

Polecam z całą pewnością. ŚBR Śląskie Biuro rachunkowe prowadzi księgowość i kadry naszej spółki z oo na bardzo dobrym poziomie, spokojnie lub dynamicznie - ale zawsze fachowo. Sprawna reprezentacja w sprawach urzędowych. Analiza ofert leasingowych, kredytowych, wnioski, dokumentacje, doradztwo itp. Dodatkowo prowadzą rozliczenia płatności oraz częściową koordynację prawną umów i kontraktów. Dobrze trafiona współpraca z SBR w tak ważnym segmencie działalności, mamy spokojną głowę żeby pracować.

Znakomite Porady Księgowe

 • Chorzów
 • 7 km od Katowice
Biuro Rachunkiwe BB

Jesteśmy Biurem Rachunkowym w Chorzowie, działamy od 23 lat . Prowadzimy obsługę podatkowa i kadrowa dla osób fizycznych i prawnych. Organizujemy spotkania z klientami informując o zmianach podatkowych- nasi klienci nie pozostają bez wsparcia. System księgowy umożliwia stały wgląd klientów w rozliczenia podatkowe. Proponujemy dojazd do klienta

Doskonałej Jakości Sprawozdania Finansowe

 • Chorzów
 • 7 km od Katowice
Bavel sp zoo

Na wypadek jeśli w dalszym ciągu poszukujesz profesjonalistów od sprawozdań finansowych to skorzystaj z kwalifikacji Bavel sp zoo. Katowice i pobliske miasta to główny obszar ich działania. Dłużej nie trać czasu i zadzwoń teraz - na pewno będziesz zadowolony!

Biuro Rachunkowe "KONTO"

 • Siemianowice Śląskie
 • 7 km od Katowice

Gdy poszukujesz doskonałej jakości wykonywanych usług to specjaliści z Biuro Rachunkowe KONTO perfekcyjnie pasują do Twojego zlecenia. Chwyć za telefon i skontaktuj się, a otrzymasz ofertę, która na pewno zrobi na Tobie dobre wrażenie.

Eliti Iwona Domżalska - Porady księgowe Siemianowice Śląskie

Porady Księgowe

 • Siemianowice Śląskie
 • 7 km od Katowice
GregorFenster

Die Zusammenarbeit mit Frau Iwona ist auf höchstem Niveau. Immer kompetent bei der Beantwortung unserer Fragen. Ich empfehle es 100% tol tol tol!!!!!! Grüße, Frau Iwona. Freundliche Grüße aus die Schweiz Firma GregorFenster

Biuro Rachunkowe

 • Mysłowice
 • 9 km od Katowice

Zawiązana z zamiłowania do doradztwa księgowego firma oferuje solidne rozliczanie firmy na terenie miejscowości Katowice, a także okolicznych miast i powiatów. Nie zwlekaj i zadzwoń teraz - na pewno będziesz zadowolony!

EX-PER Aneta Gal

 • Mysłowice
 • 9 km od Katowice

Poszukujesz solidnej oferty dotyczącej porad księgowych ? EX-PER Aneta Gal na pewno Ci pomoże - ma w swojej ofercie bogaty wybór produktów i dopasuje je do Twoich potrzeb. Określ czego potrzebujesz i otrzymaj dobrą ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

Biuro Rachunkowe Grates - Porady księgowe Mysłowice

Porady Księgowe

 • Mysłowice
 • 9 km od Katowice
Biuro Rachunkowe Grates

Solidne doradztwo księgowe to specjalność ekipy z firmy Biuro Rachunkowe Grates - są zawodowcami w fachu doradcy księgowego. Wykonaj jeden telefon, a otrzymasz ofertę, która na pewno zrobi na Tobie dobre wrażenie.

SM4 Małgorzata Szeja - Porady księgowe Mysłowice

SM4 Małgorzata Szeja

 • Mysłowice
 • 9 km od Katowice
Robert S.

Bardzo dobra współpraca i fachowa obsługa. Szczerze polecam.

Odpowiedni Audyt Księgowy

 • Tychy
 • 9 km od Katowice
Ilona Loska-Potrawa

Szukasz doskonałego doradcy księgowego z zakresu rozliczania firmy? Dobrze trafiłeś, Ilona Loska-Potrawa jest firmą, której szukasz. Jeszcze dzisiaj umów się z nimi na rozmowę, aby poznać wycenę.

KaskAda Partners Sp. z o.o. - Porady księgowe Tychy

KaskAda Partners Sp. z o.o.

 • Tychy
 • 9 km od Katowice
Adrianna C.

Współpracę z Paniami Kasią i Adą oceniam bardzo pozytywnie. Fachowe porady, wszystko terminowo a przy tym współpraca w bardzo miłej atmosferze. Podoba mi się również elastyczne podejście do klienta, kiedy mam taką potrzebę Panie przyjeżdżają do mojej siedziby lub łączymy się on line. Super 👍 Gorąco polecam!!!

FUH Asmat

 • Świętochłowice
 • 9 km od Katowice

Jesteśmy na rynku od 2008 roku. Nasza specjalność to prowadzenie księgowości pełnej i uproszczonej, na terenie Katowice, Chorzów, Ruda Śląska, Świętochłowice.

Doskonałe Doradztwo Księgowe

 • Czeladź
 • 10 km od Katowice
KANCELARIA KSIĘGOWO-FINANSOWA OFFICIUM SP. Z O.O.

Ten dobry doradca księgowy posiada olbrzymie doświadczenie i jest specjalistą zawsze gotowym do współpracy przy nowym zleceniu - KANCELARIA KSIĘGOWO-FINANSOWA OFFICIUM SP Z OO to doskonały wybór dla Ciebie. Jeszcze dzisiaj zadzwoń do nich, aby uzyskać więcej szczegółów.

Dobrzy Doradcy Księgowi

 • Ruda Śląska
 • 10 km od Katowice
BR EKSPERT.PL SP. Z O.O.

BR EKSPERTPL SP Z OO zatrudnia doskonałych doradców księgowych online - szczególne kwalifikacje i fachowość to ich mocne punkty. Przedstawią Ci dobrą ofertę, nie pożałujesz.

Doskonali Doradcy Księgowi Online

 • Ruda Śląska
 • 10 km od Katowice
Aleksandra Gapińska

Zdecydowanie o wyborze porad księgowych nie jest proste, dlatego nie zwlekaj - specjaliści z Aleksandra Gapińska dadzą wskazówki i znajdą spełniające Twoje oczekiwania rozwiązanie. Zapytaj o ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb i przekonaj się co firma może zaoferować.

PAYROLLPOWER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Porady księgowe Ruda Śląska

Najwyższej Klasy Porady Księgowe

 • Ruda Śląska
 • 10 km od Katowice
PAYROLLPOWER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Jeszcze nie znalazłeś audytu księgowego, pomimo że próbujesz znaleźć od niezliczonych dni? PAYROLLPOWER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ może zakończyć Twój problem. Podejmij decyzję od razu - zatelefonuj i otrzymaj niewiążącą wycenę, która Cię usatysfakcjonuje.

Borkowy Grzegorz Biuro Rachunkowe - Porady księgowe Ruda Śląska

Borkowy Grzegorz Biuro Rachunkowe

 • Ruda Śląska
 • 10 km od Katowice

Specjalizujemy się w usługach typu KPiR, VAT, płace i kadry. Świadczymy usługi na rynku od 1992. Terenem naszej działalności jest Ruda Śląska. Najważniejsze jest dla nas zadowolenie Klientów.

Ga-ma Gabriela Kapica - Porady księgowe Ruda Śląska

Ga-ma Gabriela Kapica

 • Ruda Śląska
 • 10 km od Katowice

Prowadzę swoją firmę od 4 lat, a księgowością zajmuję się od ponad 10 lat. Obsługa księgowa oraz kadrowo-płacowa firm o różnych profilach działalności to zakres mojej pracy. Dojeżdżam do klienta po dokumenty w dogodnym dla niego czasie.

Doradca Księgowy Online

 • Mikołów
 • 11 km od Katowice
Biuro Rachunkowe SRW

Rosnący rynek i dynamiczny rozwój przedsiębiorstw sprawiają, że korzystanie z usług specjalistów staje się koniecznością dla wielu podmiotów gospodarczych. Nie dziwi więc fakt, że nasze biuro rachunkowe rozwija się tak szybko. Obsługa księgowa oraz kadrowo-płacowa to temat obszerny, dlatego tak ważne jest, by od początku współpracy Klient mógł liczyć na kompleksową obsługę na najwyższym poziomie. Co najważniejsze Klient powierza obsługę naszej firmie, a sam ma czas na rozwijanie swojego biznesu. Biuro Rachunkowe SRW Sp z o.o. zajmuje się obsługą księgową we wszystkich formach od ryczałtu, podatkowej księgi przychodów i rozchodów, aż do pełnej księgowości dla firm działających na terenie całej Polski. Zadbamy o Państwa rozliczenia, będziemy

Biuro Rachunkowe Casus Adam Paszek - Porady księgowe Sosnowiec

Biuro Rachunkowe Casus Adam Paszek

 • Sosnowiec
 • 12 km od Katowice

Nie możesz znaleźć korzystnej oferty dotyczącej audytu księgowego? Biuro Rachunkowe Casus Adam Paszek na pewno Ci pomoże - ma w swojej ofercie szeroki wachlarz produktów i dopasuje je do Twoich wymagań. Spełniają wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego to doskonały wybór.

Świetny Audyt Księgowy

 • Sosnowiec
 • 12 km od Katowice
Arpes sp.z o.o.

Dotarcie do świetnego audytu księgowego może być bardziej skomplikowane niż się oczekiwało, ale Arpes spz oo na pewno pomoże Ci w znalezieniu dopasowanego produktu. Przedstawią Ci dopasowaną propozycję - zadzwoń i sprawdź, nie pożałujesz.

Kancelaria Doradztwa Podatkowego Kasprzyk&Niziołek - Porady księgowe Sosnowiec

Solidne Rozliczanie Firmy

 • Sosnowiec
 • 12 km od Katowice
Nina J.

Długo szukałam biura, które kompleksowo zajęłoby się sprawami finansowymi mojej firmy. W firmie Kasprzyk i Niziołek poza prowadzeniem ksiąg księgowych dostaje też pomoc w dziale kadr i płac. Uczciwi, terminowi, rzetelni.

Ekonomikus

 • Sosnowiec
 • 12 km od Katowice

Zawiązana z zamiłowania do doradztwa księgowego firma oferuje doskonałe rozliczanie firmy na terenie miejscowości Katowice, a także okolicznych miast i powiatów. Jeszcze dzisiaj umów się z nimi na rozmowę, aby poznać wycenę.

Hh - Porady księgowe Frysztak

Hh

 • Frysztak

.... Vhbbbbb-ggvvvvvbhvvgvvvvvvvftrrrd'. Vvvvvvvvvvbbbbbvcgxghgghhhvddg dhhgggguhhvgggghggggggggfff

Con-Mar P.W. Aneta Włoch

 • Sosnowiec
 • 12 km od Katowice

Audyt księgowy i szczegóły z tego wynikające nie będą dla Ciebie trudnością, jeśli wybierzesz ofertę Con-Mar PW Aneta Włoch. Profesjonalni pracownicy z dziedziny audytu księgowego pomogą Ci wybrać skrojone na miarę rozwiązanie. Zadzwoń, a otrzymasz wycenę, która Cię zaskoczy - na plus.

Casus - Porady księgowe Sosnowiec

Wykwalifikowani Doradcy Księgowi Online

 • Sosnowiec
 • 12 km od Katowice
Casus

Wykwalifikowany doradca księgowy online proponuje swoje doświadczenie na terenie Katowic oraz w pobliskich powiatach. Spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego to doskonały wybór.

PIK Biuro Paulina Kowalska - Porady księgowe Sosnowiec

PIK Biuro Paulina Kowalska

 • Sosnowiec
 • 12 km od Katowice
Tobiasz K.

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z Firmą PIK BIURO PAULINA PYDZIK. Wiele cennych porad dotyczących podatków i rozliczeń. Super kontakt z księgową, po godzinach jej pracy można nadal uzyskać pomoc. Miło, rzetelnie, fachowo! Osobiście polecam.

Mikołów Katowice więcej...
Jakiej usługi poszukujesz?
Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.