Pompy ciepła Łódź - Najlepsi w 2023

Najlepsze Oferty na Pompy Ciepła w Łodzi, maj 2023

572 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Pompy ciepła Łódź - Ranking Najlepsi 2023

Już 572 Sprzedawców Pomp Ciepła z Łodzi złożyło 292891 ofert naszym zleceniodawcom. Wybranie sprzedawcy pomp ciepła może okazać się dużym wyzwaniem. Gdzie w takim razie szukać zaufanego specjalisty? Poniżej przedstawiamy ranking najlepszych Sprzedawców Pomp Ciepła w 2023 r. z Łodzi.

Średnia ocena sprzedawców pomp ciepła w Łodzi to 4.98 (na podstawie 2549 opinii).

Promowane firmy
Pompy ciepła Łódź
Promowany

Perfekcyjne Pompy Ciepła Łódź

 • Łódź
 • Geneza Łódź
Barbara S.

Szacunek dla klienta, wyrozumiałość dla braku wiedzy technicznej klienta, konkretność i profesjonalizm.

5.0 (60 opinii)
avatar icon
Promowany
Maryla K.

Jeszcze nie doszło do realizacji zlecenia. Podpisałam umowę i wpłaciłam zaliczkę. Właściciel firmy jest osobą konkretną, profesjonalna i przystępna. Przekonał mnie do podjęcia współpracy.

5.0 (10 opinii)
GALMONT Krzysztof Gała - Systemy Grzewcze Lututów
Promowany
Ryszard B.

Profesjonalna oferta, w opisie realizacji zadania wykonania usługi wskazuje na prawidłowe wykonanie zlecenia.

5.0 (7 opinii)
Ka Klimat - Odnawialne Źródła Energii Ksawerów
Promowany

Ka Klimat

 • Ksawerów
 • 10 km od Łódź
Robert S.

Praca wykonana wzorowo czyli: -czas trwania zgodny z wcześniejszym ustaleniem ( nie było nieprzewidzianych przerw ani dni wolnych),trzy dni jak na zakres prac wykonanych to bardzo mało a jednak wszystko się udało -czystość i porządek wzorowy ( jest chyba czyściej niż przed wymianą ) -fachowe doradztwo przed/ w trakcie /i po montażu .(podjazd po montażu w celu weryfikacji nieodpłatnie -bezcenne) -dodatkowe informacje nie do przecenienia gratis ( osoba z doświadczeniem potrafi dużo wiecej podpowiedzieć odnośnie użytkowania niż uncle Google. Mogę z całą odpowiedzialnością polecić tego wykonawcę ,od projektu ( dopasuje pompę i osprzęt do planowanych wymagań klienta i zasobności portfela)poprzez montaż aż do odbioru technicznego

5.0 (17 opinii)
Wszystkie firmy
Usługi Hydrauliczne Łukasz Stasiak - Gruntowe Wymienniki Ciepła Sieradz
best badge
Anna E.

Firma wykonywała u nas instalacje c.o, wod-kan i montaż pieca na pellet. Wycena usługi była bezpłatna. Panowie nam fachowo doradzili i odpowiedzieli na każde pytanie. Prace zostały wykonane rzetelnie, a każdy etap zakończony w uzgodnionym czasie. Koszt wykonania przystępny. Polecam firmę Pana Łukasza.

5.0 (5 opinii)
Green Zone - Gruntowe Pompy Ciepła Łódź
best badge
Paweł S.

Bardzo pozytywne doświadczenie. Są w Polsce firmy, dla których klient jest priorytetem. Taką firmą jest właśnie ta. Doradztwo, wytłumaczenie zagadnień dotyczących działania klimatyzacji, sposobu montażu, aspektów technicznych, gwarancji i bardzo szybki termin montażu powoduje pełne zadowolenie ze współpracy z tą firmą. Natomiast sam montaż instalacji w wykonaniu p. Mariusza i p. Damiana to pełny profesjonalizm, szybkość montażu, życzliwość i pełna informacja na zadawane pytania to tylko tzw. wisienka na torcie. Mam tylko nadzieję, że dalsza współpraca będzie tak przebiegać(pomoc techniczna, serwis, ewentualne usterki......). Gorąco polecam.

5.0 (22 opinie)
COP Łódź Beata Latkowska - Energia Odnawialna Łódź
best badge
Kacper W.

Wczoraj złożyłem zapytanie w firmie Oferteo.pl a po ok. 20-30 min otrzymałem telefon od P. Latkowskiego z bardzo szczegółowym opisem usługi, warunkami oraz cennikiem. Co więcej chwilę po zakończeniu rozmowy otrzymałem maila ze szczegółami. Zdecydowanie polecam firmę COP, bo prezentuje się bardzo rzetelnie i profesjonalnie. Rozmowa trwała ok. 30 min i dowiedziałem się mnóstwo przydatnych i istotnych informacji. Jestem przekonany że skorzystam z ich usług. Dziękuję także Oferteo.pl za możliwości i bardzo szybkie działanie.

4.91 (85 opinii)
MK Instalacje Maciej Posiak - Odnawialne Źródła Energii Łódź
best badge
Jarosław K.

Przed podjęciem decyzji o skorzystaniu z usług Pana Maćka otrzymałem kilkanaście innych ofert na montaż pompy ciepła. O wyborze wykonawcy decydowała nie tylko cena, ale głównie podejście Pana Maćka, który przed podpisaniem umowy wyczerpująco odpowiadał na moje pytania i rozwiewał wszystkie wątpliwości co do wyboru odpowiedniego urządzenia. Przed montażem pompy nie zdążyłem dokończyć instalacji wodnej w budynku, ale również tym zajął się Pan Maciek z ekipą wykonując bardzo dobrą robotę. Podsumowując - bardzo dobry kontakt, sprawna instalacja urządzenia oraz wykonanie dodatkowych prac oraz jedna z najlepszych cen za całą usługę. Szczerze polecam.

5.0 (20 opinii)
Geneza Łódź - Gruntowe Wymienniki Ciepła Łódź
best badge
Barbara S.

Szacunek dla klienta, wyrozumiałość dla braku wiedzy technicznej klienta, konkretność i profesjonalizm.

5.0 (60 opinii)
Polenergia Pompy Ciepła S.A. - Gruntowe Pompy Ciepła Warszawa
best badge
Łukasz B.

Na Firmę Edison Energia i Jej przedstawiciela w osobie Pana Łukasza Niewęgłowskiego trafiłem dzięki swojemu sąsiadowi - w zeszłym roku ów firma montowała u Niego fotowoltaikę a Pan Łukasz przedstawiał ofertę. Szczerze to nie wiem czy oferta którą dostałem przy swoim domu i na montaż akurat instalacji i takiej mocy jest tania czy droga - Edison to jedyna firma do której uśmiechnąłem się z prośbą o wycenę. Ofertę u mnie przedstawił właśnie Pan Łukasz Niewęgłowski - jest to osoba niezwykle rzeczowa, kompetentna i pomocna, w sposób przejrzysty i zrozumiały umiejąca doradzić i rozwiać wszelkie wątpliwości. Przy naszym dachu w grę wchodził tylko montaż na stelażach i dociążenie bloczkami betonowymi - firma sama polecała akurat ten sposób

4.81 (72 opinie)
avatar icon best badge
Wiktor W.

Podobał mi się kontakt specjalisty z klientem który nie ogranicza się do sprzedania produktu ale również pomaga on jaki produkt wybrać co będzie dla nas najbardziej optymalne. Oraz kontrola montażu oraz stanu już po zamontowaniu.

4.82 (33 opinie)
Citysolar Sp. z o.o. - Gruntowe Pompy Ciepła Łódź
best badge
Leszek Z.

Instalacja 4kW na SolarEdge, 10 paneli na kopertowym dachu. Zespół montażowy sprostał zadaniu. Instalacja rozłożona na dwa dni robocze, z problemami, które można było na bieżąco rozwiązać. Po zakończonym montażu, kiedy stwierdzono wadę falownika, nastąpiła szybka i sprawna wymiana. Doceniam również dostępność i dyspozycyjność w przypadku pytań i domykania formalności. Sama umowa oraz wycena w granicach rozsądku. Polecam.

5.0 (12 opinii)
GO-GREENER Karina Stańczak - Pompy Ciepła Brzeziny
best badge
Piotr J.

Współpracę z firmą GO-GREENER mogę polecić jako przykład sprawnie, rzetelnie i terminowo wykonanego zlecenia. Pełna dyspozycyjność, profesjonalna pomoc oraz wspaniałe podejście do klienta zasługuje na najwyższą ocenę. Mam nadzieję, że dalsza współpraca związana z serwisem zamontowanej pompy ciepła będzie przebiegała w tak przyjaznej atmosferze.

5.0 (8 opinii)
Instal-Expert mgr inż. Szymon Kaczmarczyk - Gruntowe Wymienniki Ciepła Tomaszów Mazowiecki
best badge
Marcin W.

Pan Szymon zaprojektował i wykonał u mnie podłogówkę, kotłownię gazową i rekuperację. Nie mam najmniejszych zastrzeżeń, fachowo, terminowo i za rozsądną cenę, polecam.

5.0 (5 opinii)

Więcej Sprzedawców Pomp Ciepła z Łodzi

Andrzej Bobrowski -Broker Kredytowy - Gruntowe Wymienniki Ciepła Łódź
Marysia K.

JESTEM OSOBĄ NIEUFNĄ KONTAKT DO Pana Andrzeja otrzymałam od swojej koleżanki, która zapewniała mnie że jest to osoba której można zaufać. Potwierdzam Pan Andrzej jest profesjonalistą w swoim zawodzie. Jak idziemy do lekarza to pragniemy żeby trafić do najlepszego, który nas uzdrowi. Po pierwsze już rozmowa tel. rozwiała moje obawy i postanowiłam spotkać się osobiście sprawdzić, czy moje ucho się nie pomyliło. Po naszej rozmowie otrzymałam obiecanego maila ze szczegółowym przeliczeniem kredytu w trzech najlepszych Bankach i opisem wszystkich kosztów kredytu, oraz informacją o potrzebnych dokumentach do złożenia wniosku, Pan Andrzej dojeżdża do Klienta . Nie pobiera żadnych prowizji od Klienta. Oferta kredytu jest taka sama jak w

5.0 (8 opinii)
CSiRO - Energia Odnawialna Łódź
Magdalena K.

Pełen profesjonalizm, fachowe doradztwo, czysty, szybki montaż własną ekipą monterską to podstawowe zalety firmy Nasz Prąd S.A. Ponadto bardzo dobry kontakt z doradcą Panem Michałem, który wszystko wyjaśnił, policzył, pokazał opłacalność instalacji i w każdej chwili służył radą i pomocą. Bez żadnych wątpliwości polecam Nasz Prąd 🙂

5.0 (2 opinie)
Jakub Olszewski pompy ciepła - Systemy Grzewcze Łódź

Nadal nie znalazłeś systemów grzewczych, pomimo że poszukujesz od wielu dni? Jakub Olszewski pompy ciepła może Ci pomóc. Żeby poznać ofertę skontaktuj się jeszcze dziś - warto.

5.0 (3 opinie)
avatar icon

PLUS.MINUS

 • Łódź
Ireneusz P.

Firma na wysokim poziomie, wszystko wykonane zgodnie ze sztuką instalatorską aby tak dalej.

5.0 (1 opinia)
avatar icon

Dzinks Energy

 • Łódź

Przygotowanie pomp ciepła będzie przyjemnością jeśli zatrudnisz tych specjalistów. Dzinks Energy ma indywidualne podejście do każdego klienta, które zaspokoi nawet wyjątkowo wymagających. Otrzymaj propozycję już teraz i zobacz co firma ma do zaoferowania.

5.0 (3 opinie)

Dołącz do naszych Sprzedawców Pomp Ciepła w Łodzi

Działasz na rynku jako Sprzedawca Pomp Ciepła i szukasz nowych Klientów z Łodzi lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

OZE-BIOMAR SP. Z O.O. / O. Łódź - Pompy Ciepła Łódź
Jan N.

Miła i fachowa obsługa. Długie doświadczenie firmy na rynku (szczególnie w panelach PV). Posiadanie wspólnej oferty na panele i pompy ciepła.

5.0 (1 opinia)
avatar icon

Doskonałe Pompy Ciepła

 • Łódź
 • Pompy Ciepła Fotowoltaika BY Energy Solutions Sp. z o.o.

Zrealizowanie pomp ciepła będzie banalnie łatwe jeśli zatrudnisz tych specjalistów. Pompy Ciepła Fotowoltaika BY Energy Solutions Sp. z o.o. ma indywidualne podejście do każdego klienta, które zaspokoi najbardziej wymagających. Zarezerwuj termin już teraz!

5.0 (17 opinii)
avatar icon

Kiedy szukasz bezkonkurencyjnej oferty gruntowych pomp ciepła w okolicy Łodzi, zatrudnij fachowców w branży. AMS Solar wykorzysta swoje kompetencje i złoży Ci świetną propozycję. Umów się na rozmowę od razu, a otrzymasz dopasowaną ofertę.

5.0 (7 opinii)
avatar icon

Pierwszorzędne Pompy Ciepła

 • Łódź
 • Copernicus Sun S.A.

Jeżeli poszukujesz doskonałej ceny usług względem jakości wykonania to specjaliści z Copernicus Sun S.A. są dla Ciebie stworzeni. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

4.73 (45 opinii)
JMB Jacek Michalski - Pompy Ciepła Łódź

Staranne Pompy Ciepła

 • Łódź
 • JMB Jacek Michalski

Firma JMB Jacek Michalski świadczy swoje usługi. Skupia się na Klientach z Łodzi i okolic. Zdecyduj się od razu - skontaktuj się i otrzymaj niezobowiązującą wycenę, która Cię usatysfakcjonuje.

5.0 (3 opinie)

Porównanie cen i kosztów pomp ciepła w Łodzi

Pompa ciepła jako alternatywne źródło pozyskiwania energii cieplnej cieszy się coraz większą popularnością w Łodzi. Gruntowa, wodna i powietrzna pompa ciepła to najczęściej oferowane przez producentów rodzaje pomp ciepła. Montaż pompy ciepła umożliwia stały dostęp do ciepłej wody w domu.

Średnia cena zakupu powietrznej pompy ciepła wynosi 30 000 zł netto, natomiast gruntowej pompy ciepła ok. 45 000 zł netto. Koszt montażu pompy ciepła rozpoczyna się od 2 tysięcy zł. Cenowe różnice wynikają głównie z wyboru rodzaju pompy ciepła oraz lokalizacji zlecenia.

Specjaliści od pomp ciepła z Łodzi oferują usługi związane z wyborem i montażem pompy ciepła, która zagwarantuje centralne ogrzewanie i stały dostęp do ciepłej wody użytkowej w Twoim domu. Złóż zapytanie, a specjaliści z Łodzi sami prześlą Ci wyceny.

Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.

Pink Ninja Klimatyzacja - Gruntowe Pompy Ciepła Łódź

Z Górnej Półki Gruntowe Pompy Ciepła

 • Łódź
 • Pink Ninja Klimatyzacja

Kolejnego takiego dostawcy nie znajdziesz na terenie Łodzi, dlatego jeśli szukasz z górnej półki gruntowych pomp ciepła to bez zbędnej zwłoki sprawdź Pink Ninja Klimatyzacja. Ledwie krok dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnej wyceny - zadzwoń!

4.82 (11 opinii)
ASCOLD - Odnawialne Źródła Energii Łódź
Piotr G.

Dobre doradztwo, super szybki i czysty montaż, bezkonkurencyjna terminowość! Zgłosiłem możliwość realizacji wcześniejszego terminu niż nominalny (miałem czekać 2 tyg. od wpłaty) i już po tygodniu klimatyzacja pięknie wisi i chłodzi! Dodatkowo po usłudze montażu telefoniczna konsultacja planu serwisowego dogodnego dla mnie! Polecam.

5.0 (7 opinii)
STARVAC - Klimatyzacja Wentylacja Pompy Ciepła - Gruntowe Wymienniki Ciepła Łódź

Dobre Gruntowe Wymienniki Ciepła Łódź

 • Łódź
 • STARVAC - Klimatyzacja Wentylacja Pompy Ciepła
Renata F.

Serwis przeprowadzony szybko i sprawnie. Obsługa miła, działająca profesjonalnie. Polecam, na pewno wrócę.

5.0 (9 opinii)
Mocni - Energia Odnawialna Łódź

Firma Mocni działa na obszarze Łodzi i oferuje różnorodne usługi z zakresu perfekcyjnej energii odnawialnej. Zaledwie krok dzieli Cię od uzyskania świetnej propozycji - zobacz!

5.0 (2 opinie)
SUNWAYS - Pompy Ciepła Łódź

Solidne Pompy Ciepła

 • Łódź
 • SUNWAYS
Dariusz P.

Oferta jest w trakcie realizacji. Zlecenie poprzedzone szczegółowymi, bardzo fachowymi konsultacjami, oraz profesjonalną symulacją realizacji. Materiały są już na miejscu, realizacja instalacji w najbliższych dniach.

5.0 (58 opinii)
Ranking Sprzedawców Pomp Ciepła obejmuje również takie miejscowości jak: Łódź, Ksawerów, Bukowiec, Kalonka, Byszewy, Wódka, Kopanka, Natolin, Dąbrowa, Dobieszków, Grabina, Moskwa, Plichtów, Teolin, Głogowiec, Lipiny, Boginia, Borchówka, Janów, Niecki.
więcej...
Popularne frazy: pompy ciepła powietrze woda Łódź, pompa ciepła dofinansowanie Łódź, pompy ciepła ceny Łódź

Poradniki o pompach ciepła

Montaż pompy ciepła w dużym stopniu wpływa na efektywność całego systemu i jest tak samo ważny, jak prawidłowy dobór pompy ciepła. Profesjonalne podłączenie pompy nie jest problematyczne i czasochłonne – pod warunkiem, że wcześniej zadbasz o wybór miejsca montażu pompy ciepła oraz o każdy szczegół montażu jednostki wewnętrznej i przeprowadzisz niezbędne testy. Jak podłączyć pompę i jak przebiega montaż ...

30.06.2022

Pompa ciepła woda-woda to urządzenie grzewcze, które pobiera energię cieplną z wody gruntowej przez studnię czerpalną. Woda przenosi ciepło do systemu ogrzewania, następnie schłodzona wraca do obiegu poprzez studnię zrzutową. Czy pompa ciepła woda-woda to dobra inwestycja? Ile kosztuje eksploatacja pompy woda-woda? Jakie są wady oraz zalety pompy ciepła woda-woda?

28.07.2022

W Polsce od kilku lat można zaobserwować zmianę rodzaju stosowanych systemów centralnego ogrzewania. Odnotowano, że coraz rzadziej w nowych domach montowane są piece gazowe. Blisko 50% inwestorów w 2022 roku wybrało pompę ciepła jako centralną jednostkę instalacji grzewczej – wynika z Raportu o budowie domów w Polsce, przygotowanego przez Oferteo.pl.

06.04.2023

Właściciele budynków mieszkalnych czy biurowych coraz częściej decydują się na ogrzewanie pompą ciepła. Jest to bardzo ekonomiczne rozwiązanie. Co więcej, działa ono automatycznie, więc nie musisz kontrolować jej pracy. Przed zakupem nowoczesnego urządzenia grzewczego warto jednak wiedzieć, ile kosztuje ogrzewanie pompą ciepła. Przedstawiliśmy najważniejsze informacje na ten temat!

24.06.2022

Używanie powietrznej pompy ciepła do ogrzewania domu jest bardzo popularne. To za sprawą niskich kosztów montażu urządzenia i późniejszej eksploatacji. Pompa powietrzna czerpie aż 75 proc. energii z otoczenia. Rodzi się jednak pytanie: czy pompa ciepła powietrzna wystarczy do ogrzania całego domu? Przedstawiamy najważniejsze informacje i odpowiadamy na często zadawane pytania dotyczące ogrzewania pompą ...

27.06.2022

Czy pompa ciepła w starym domu jest opłacalnym rozwiązaniem? Teoretycznie taka modernizacja starego systemu powinna przynieść korzyści w każdym starym budynku, ale w praktyce inwestycja nie zawsze się zwróci. Na szczęście łatwo można obliczyć, czy pompa ciepła w starym domu będzie dobrą decyzją w kontekście ogrzewania domu i wody. Na co zwrócić uwagę, decydując się na pompę ciepła w starym domu? Ile to ...

29.08.2022