MK Instalacje Maciej Posiak

Łódź

7

Wiadomość została wysłana

Trzymaj rękę na pulsie! Wykonawca
niedługo
powinien się z Tobą
skontaktować.

Wiadomość do:

O specjaliście

Założeniem firmy jest obniżanie do możliwego minimum kosztów eksploatacji budynków nowych jak i istniejących. Projektujemy i wykonujemy instalacje elektryczne, wentylacji, klimatyzacji oraz ogrzewania z wykorzystaniem ekologicznych źródeł ciepła.

Naszym celem jest łączenie nowoczesnych i energooszczędnych instalacji grzewczych i klimatyzacyjnych z odnawialnymi źródłami energii, takimi jak fotowoltaika oraz ciepło geotermalne. Należy pamięć, że budowa domu to dopiero początek wydatków, koszt eksploatacji budynku w pierwszych 10 latach potrafi pochłonąć 10-20% wartości nieruchomości. Tych kosztów można łatwo uniknąć, budując energooszczędnie, minimalny wzrost kosztów inwestycji pozwoli uniknąć kosztownych wydatków eksploatacyjnych.

Naszą misja jest zapewnienie komfortu użytkowania budynku nie tylko finansowego, ale i zapewnienia najbardziej przyjaznych warunków do życia i odpoczynku.

Dlatego też oferujemy kompleksowe wykonywanie wszystkich instalacji wewnętrznych w budynkach, od kanalizacji, po systemy bezpieczeństwa i automatykę budynkową.

Zapraszamy do podjęcia współpracy!

Branża

Obszar działania

Łódzkie, Mazowieckie

Weryfikacja Oferteo

Opinie

5.0 / 5
Gwiazdki opinii

20 opinii

5 5
(20)
4 4
(0)
3 3
(0)
2 2
(0)
1 1
(0)

Jesteś Klientem firmy?

Dodaj opinię
Ewelina S. 16 kwietnia 2023
opinia niepotwierdzona
Pompa ciepła, bud. do 150m², Głowno
Pozytywna opinia

Jesteśmy bardzo zadowoleni z współpracy z Firmą. Instalacja pompy ciepła przebiegła sprawnie i szybko. Pełen profesjonalizm, bardzo się cieszymy, że wybraliśmy ofertę MK Instalacje to był strzał w 10 Firma godna polecenia.

MK Instalacje Maciej Posiak, 17 kwietnia 2023

Dziękujemy za udaną współpracę.

Mat C. 20 listopada 2022
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Jestem zadowolony, pompa pracuje 6 miesięcy i jest dobrana do potrzeb mojej rodziny. Najlepsza cena, a "przetestowałem" 14 firm zanim podjąłem decyzję. Montaż i serwis fabryczny w jednej firmie to rzadkość.

Elżbieta S. 10 czerwca 2022
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Polecam firmę MK INSTALACJE za fachowość, zaangażowanie i profesjonalizm. Właściciel firmy Pan Maciej jest osobą, która rzetelnie wytłumaczyła mi na czym polega działanie pompy ciepła. Muszę też dodać, że pracownicy, którzy zajmowali się montażem (pan Radek i Darek)to osoby bardzo kulturalne, dbające o porządek w miejscu pracy. Przebudowa instalacji w starym jednorodzinnym domu była wykonana sprawnie, szybko i czysto. Z całą pewnością polecam firmę MK INSTALACJE.

MK Instalacje Maciej Posiak, 10 czerwca 2022

Pani Elżbieto, bardzo dziękujemy, współpraca z Panią była czystą przyjemnością. Do zobaczenia na przeglądzie za rok. Pozdrawiamy serdecznie.

Robert D. 11 kwietnia 2022
opinia niepotwierdzona
Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 155m², Rosanów
Pozytywna opinia

Montaż profesjonalny, fachowa obsługa, bardzo miły i pomocny właściciel firmy MK INSTALACJE pan Maciej. Pompa ciepła założona w dwa dni bez żadnych problemów stary kocioł zdemontowany i co najważniejsze chłopaki monterzy na medal znają się na robocie zrobili szybko i czyściutko dla niezdecydowanych gorąco polecam - pozdrawiam Robert.

MK Instalacje Maciej Posiak, 12 kwietnia 2022

Bardzo dziękujemy za pozytywna opinię, zadowolenie klienta jest dla nas priorytetem. Pozdrawiamy serdecznie.

Andrzej D. 2 marca 2022
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Wymiana zaworu 3D w pompie Nateo, pomoc przy znalezieniu aktualnego odpowiednika nie produkowanego już zaworu. Serwis jest super!

Przemysław M. 15 lutego 2022
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Z czystym sumieniem mogę polecić Firmę MK Instalacje. Cała realizacja przebiegła zgodnie z planem. Kontakt przed inwestycją, w trakcie jak i po jest bezproblemowy. Profesjonalna ekipa montażowa (wytłumaczą, nakierują), co z resztą jest to bardzo ważne podczas inwestycji. Jestem bardzo miło zaskoczony i będę każdemu znajomemu polecał firmę MK Instalacje.

Paweł P. 1 grudnia 2021
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Polecam MK instalacje którzy wykonali dobrą robotę w Daszynie! Przed ostatecznym podpisaniem umowy z MK wymieniliśmy 21 maili które zawierały szczegółowe i wyczerpujące odpowiedzi na zadane pytania. Ekipa montażystów rekuperacji i podłogówki w składzie Arek i Sasza doradzali, dbali o porządek i byli bardzo kulturalni. Prace wykonywali starannie i bez pośpiechu co z pewnością wpłynęło na jakość pracy. Ogólna cena bardzo konkurencyjna, ale za podpisaniem umowy przeważył również wzorowy kontakt przed rozpoczęciem prac.

Jolanta J. 10 czerwca 2021
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Serdecznie polecam. Usługa montażu pompy ciepła została wykonana szybko i fachowo. Firma rzetelna, godna polecenia.

MK Instalacje Maciej Posiak, 13 września 2021

Dziękujemy za miłą współpracę, w razie potrzeby polecamy się na przyszłość.

Dariusz O. 23 kwietnia 2021
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Bardzo dobry kontakt i fachowe podejście to tematu. Realizacja terminowa co do dnia. Pan Maciej rzetelnie wytłumaczył na czym polega działanie pompy ciepła i od czego zależą koszty eksploatacji. Poza Pompą zdecydowaliśmy się na montaż grzejników rewersyjnych Panama. Pompa współpracuje u nas z solarami.

MK Instalacje Maciej Posiak, 24 kwietnia 2021

Dziękuje za miłą współpracę, polecam się na przyszłość

Marek C. 9 października 2020
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Firma z niespotykaną na rynku usług rzetelnością i fachowością sprawnie wykonała niemały zakres przebudowy instalacji c.o. w starym budynku jednorodzinnym. Podkreślę jeszcze raz bezproblemowy kontakt, fachowość, rzetelność oraz bardzo pozytywne nastawienie do czekających wyzwań. Dodatkowo należy zwrócić uwagę na na przygotowanie techniczne i posiadane narzędzia i środki techniczne pomagające podołać każdemu wyzwaniu. W swoim doświadczeniu nie spotkałem tak rzetelnych i fachowych ludzi. Z pełną odpowiedzialnością mogę ich polecić każdemu nawet najbardziej wymagającemu zleceniodawcy. Panowie, dziękujemy bardzo!

MK Instalacje Maciej Posiak, 10 października 2020

Cieszę się, że sprostaliśmy zadaniu i dołączył Pan do grona zadowolonych klientów. Zapraszamy ponownie gdyby była kolejna potrzeba.

Jarosław K. 19 kwietnia 2020
opinia niepotwierdzona
Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Łódź
Pozytywna opinia

Przed podjęciem decyzji o skorzystaniu z usług Pana Maćka otrzymałem kilkanaście innych ofert na montaż pompy ciepła. O wyborze wykonawcy decydowała nie tylko cena, ale głównie podejście Pana Maćka, który przed podpisaniem umowy wyczerpująco odpowiadał na moje pytania i rozwiewał wszystkie wątpliwości co do wyboru odpowiedniego urządzenia. Przed montażem pompy nie zdążyłem dokończyć instalacji wodnej w budynku, ale również tym zajął się Pan Maciek z ekipą wykonując bardzo dobrą robotę. Podsumowując - bardzo dobry kontakt, sprawna instalacja urządzenia oraz wykonanie dodatkowych prac oraz jedna z najlepszych cen za całą usługę. Szczerze polecam.

MK Instalacje Maciej Posiak, 20 kwietnia 2020

Pan Jarosław, jest klientem z którym współpraca to czysta przyjemność. Wnikliwie analizuje ofertę ale rzetelnie stawia oczekiwania dzięki czemu współpraca to czysta przyjemność.

Piotr S. Nieborów, 13 kwietnia 2020
opinia niepotwierdzona
Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 160m², Nieborów
Pozytywna opinia

Małgorzata G. 11 kwietnia 2020
opinia niepotwierdzona
Zapotrzebowanie na gruntową pompę ciepła, bud. do 150m², Tuszyn
Pozytywna opinia

Wykonawca podszedł rzeczowo i profesjonalnie, przedstawił super projekt bardzo mi się podobało jestem zadowolona mam kontakt ale jeszcze się zastanawiam i przełożę to na dalszy plan.Bardzo dziękuję za zaangażowanie i polecam tego wykonawcę.

MK Instalacje Maciej Posiak, 19 kwietnia 2020

Dziękuję za komentarz, staramy się zawsze indywidualnie podchodzić do każdego klienta, gdyż nasze prace stanowią dużą część budżetu przewidzianego na inwestycje. Chcemy żebyście Państwo byli zadowoleni z podjętych decyzji.

Grzegorz B. 27 marca 2020
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Jako rzemieślnik z innej branży doceniam profesjonalizm w każdym calu. Od pierwszego kontaktu do wykonania zlecenia miły uczciwy, punktualny i to wszystko w zadowalającej nas cenie. Mogę tylko polecić.

MK Instalacje Maciej Posiak, 31 marca 2020

Świetna współpraca z klientem, wszystkie ustalenia bardzo szczegółowe przed przystąpieniem do prac, co ułatwiło szybkie wykonanie zlecenia. Montaż pompy ciepła z uruchomieniem w 10 godzin. Dziękuję za współpracę.

Barbara S. Popielżyn-zawady, 24 marca 2020
opinia niepotwierdzona
Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Popielżyn-Zawady
Pozytywna opinia

Maciej J. 25 stycznia 2020
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Firma którą mogę polecić innym. Fachowe podejście do tematu, punktualność, dokładność. Właściciel to człowiek z dużą fachową wiedzą w temacie, potrafi świetnie doradzić i zaproponować dobre rozwiązanie. Jestem bardzo zadowolony z usługi tej firmy. Świetna fachowa firma, szybką ale dokładna realizacja usługi i co najważniejsze konkurencyjna cena.

Dagmara B. 22 października 2019
opinia niepotwierdzona
Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Dobiesz
Pozytywna opinia

Szybkość działania, jasna czytelna oferta, poświęcony czas na sprawdzenie i dobranie parametrów pompy ciepła, atrakcyjna cena i brak jakichkolwiek problemów z dopasowaniem się do klienta. Polecam :).

MK Instalacje Maciej Posiak, 30 października 2019

Doskonała komunikacja z klientem, sprecyzowane potrzeby i oczekiwania. Bardzo pozytywne wrażenie.

Dorota S. Łódź, 16 października 2019
opinia niepotwierdzona
Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Łódź
Pozytywna opinia

Marta K. 15 września 2019
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Polecam firmę Pana Macieja MK instalacje. Ten przemiły, młody człowiek, wraz ze swoimi współpracownikami bardzo poważnie podchodzi do powierzonych mu zleceń oraz rzetelnie wykonuje swoją pracę. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wykonania. Korzystając z usług tej firmy, możemy liczyć na fachowe porady, szybką i bardzo dokładną realizację zamówień oraz miłą atmosferę podczas montażu. Serdecznie polecam.

Michał S. 9 września 2019
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Szybko, sprawnie, w umówionym terminie, rozsądny koszt z zachowaniem należytej jakości. Polecam

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak MK Instalacje Maciej Posiak
Co chcesz zlecić lub kupić?

Oferta

Wodne ogrzewanie podłogowe - robocizna z materiałem

od 110 do 130 zł

Oferujemy kompleksowy montaż instalacji ogrzewania podłogwego - ułożenie styropianu, dostawę i ułożenie systemu ogrzewania podłogowego takich firm jak Uponor oraz Wavin, na rurach wilowarstwowych z zastosowaniem markowych rozdzielaczy do systemu ogrzewania

Montaż Pomp Ciepła Atlantic Group

od 30000 do 50000 zł

Oferujemy montaż i serwis pomp Ciepła firmy Atlantic. Pompy z 5-cio letnią gwarancją i szybką obsługą serwisową. Bardzo atrakcyjne ceny. Producent z wieloetnim doświadczeniem, oferujacy zwykłe oraz wysokotemperaturowe Pompy Ciepła o podwyższonej klasie energetycznej A++.

Montaż rekuperatora

Łódzkie - Łódź

Montaż centrali wentylacyjnej - rekuperatora z podłaczeniem do instalacji elektrycznej i wentylacyjnej. W celu uzyskania szczegółowej oferty montażu wentylacji mechanicznej zapraszamy do kontaktu. Wykonujemy również projekty wentylacji i klimatyzacji.

Kontakt

Formularz kontaktowy

captchaImage
Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo S.A., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Andrzejki 3, 92-634 Łódź

WWW

mkinstalacje.pl

Telefon

722 ••• ••• Pokaż numer

Facebook

https://www.facebook.com/MK-Instalacje-Maciej-Posiak-100283371366628

Dane rejestrowe

Firma

Nazwa firmy MK Instalacje Maciej Posiak
Imię (pierwsze) MACIEJ
Drugie imię JAN
Nazwisko POSIAK
Data rozpoczęcia działalności 2018-05-02
NIP 7262513879
Regon 100450190

Siedziba

Kraj Polska
Województwo ŁÓDZKIE
Powiat Łódź
Gmina Łódź-Widzew
Miejscowość Łódź
Kod pocztowy 92634
Poczta Łódź
Ulica ul. Andrzejki
Numer nieruchomości 3

Kontakt

Email maciej.posiak@gmail.com

Forma prawna

Kod i nazwa podstawowej formy prawnej 9 - Osoba fizyczna prowadząca działalność gospodarczą
Kod i nazwa szczegółowej formy prawnej 099 - Osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą
Kod i nazwa formy własności 214 - Własność krajowych osób fizycznych

Rejestracja

Data wpisu do bazy REGON 2018-04-27
Data powstania 2018-04-26
Data rozpoczęcia działalności 2018-05-02

Zakres działalności (PKD)

Kod PKD Nazwa
4321Z WYKONYWANIE INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH
Przeważające PKD
4110Z REALIZACJA PROJEKTÓW BUDOWLANYCH ZWIĄZANYCH ZE WZNOSZENIEM BUDYNKÓW
4120Z ROBOTY BUDOWLANE ZWIĄZANE ZE WZNOSZENIEM BUDYNKÓW MIESZKALNYCH I NIEMIESZKALNYCH
4322Z WYKONYWANIE INSTALACJI WODNO-KANALIZACYJNYCH, CIEPLNYCH, GAZOWYCH I KLIMATYZACYJNYCH
4329Z WYKONYWANIE POZOSTAŁYCH INSTALACJI BUDOWLANYCH
4331Z TYNKOWANIE
4332Z ZAKŁADANIE STOLARKI BUDOWLANEJ
4333Z POSADZKARSTWO; TAPETOWANIE I OBLICOWYWANIE ŚCIAN
4334Z MALOWANIE I SZKLENIE
4339Z WYKONYWANIE POZOSTAŁYCH ROBÓT BUDOWLANYCH WYKOŃCZENIOWYCH
4391Z WYKONYWANIE KONSTRUKCJI I POKRYĆ DACHOWYCH
4399Z POZOSTAŁE SPECJALISTYCZNE ROBOTY BUDOWLANE, GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANE
4532Z SPRZEDAŻ DETALICZNA CZĘŚCI I AKCESORIÓW DO POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH, Z WYŁĄCZENIEM MOTOCYKLI
4540Z SPRZEDAŻ HURTOWA I DETALICZNA MOTOCYKLI, ICH NAPRAWA I KONSERWACJA ORAZ SPRZEDAŻ HURTOWA I DETALICZNA CZĘŚCI I AKCESORIÓW DO NICH
4941Z TRANSPORT DROGOWY TOWARÓW

Dane zostaną pobrane i zaktualizowane w ciągu kilku minut.
W razie potrzeby prosimy o kontakt przez Formularz kontaktowy.