Pompy ciepła Skierniewice - Najlepsi w 2024

Najlepsze Oferty na Pompy Ciepła w Skierniewicach, 2024

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Pompy ciepła Skierniewice - ranking Najlepsi 2024

ranking info

Szukasz firmy do zakupu i montażu pompy ciepła? Oto ranking najlepszych Specjalistów od instalacji pomp ciepła w Skierniewicach w 2024 r. wybranych z 182 firm w Oferteo. Średnia ocena, jaką uzyskali Specjaliści to 4.96 na podstawie 2453 opinii.

Porównaj oferty – bezpłatnie i niezobowiązująco!

Wszystkie firmy
Pompy ciepła Skierniewice
best badge

1. Focus Energia

Marcin N.

Umowa podpisana, firma przyszła i zrobiła. Wedle umowy i planu, solidnie, montaż odbył się bezproblemowo w kwestii dotacji również miałem ogromne wsparcie i nie trzeba korzystać z pomocy gminnej (poszedłem do gminy sprawdzić wyliczenia to kwotę dotacji wyliczyła mi o 3000 zł mniej). Do dziś pompa działa i mam nadzieję, że oby tak dalej w ustawieniach pompy można się troszkę pobawić, ponieważ standardowe mogą nieco nie być trafione, ale to przecież kwestia wielu czynników: kaloryfery, podłogówka czy choćby jak chcemy mieć w domu ciepło. Polecam firmę z czystym sercem!

4.92 / 5 Gwiazdki opinii (50)
HEGAM - Energia Odnawialna Kamienica
best badge

2. HEGAM

Zenon S.

HEGAM jest jedną z firm którą można każdemu polecić w 100%. Profesjonalizm, rzetelność, słowność, terminowość, znajomość w danej dziedzinie. Wielki szacunek dla szefa Firmy za dobranie tak sprawnego zespołu i wykonywanie zleceń spełniających oczekiwania klientów.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (18)
Budotom Pompy Ciepła - Energia Odnawialna Wrocław
best badge

3. Budotom Pompy Ciepła

Mariusz M.

Gorąco i z premedytacją polecam firmę Budotom. Od samego początku kontakt i obsługa klienta są na najwyższym poziomie. Na każdym etapie otrzymałem niezbędną pomoc, oraz odpowiedzi na moje pytania. Montaż pompy ciepła odbył się w zaplanowanym terminie. Ekipa instalatorów przybyła punktualnie na miejsce; są to profesjonaliści z ogromną wiedzą. Montaż, konfiguracja, napełnianie instalacji CO wodą, odpowietrzenie układu, uruchomienie, szkolenie z obsługi - wszystko przeprowadzone profesjonalnie i bardzo sprawnie. Polecam!

4.98 / 5 Gwiazdki opinii (125)
MK Instalacje Maciej Posiak - Systemy Grzewcze Łódź
best badge

4. MK Instalacje Maciej Posiak

Jarosław K.

Przed podjęciem decyzji o skorzystaniu z usług Pana Maćka otrzymałem kilkanaście innych ofert na montaż pompy ciepła. O wyborze wykonawcy decydowała nie tylko cena, ale głównie podejście Pana Maćka, który przed podpisaniem umowy wyczerpująco odpowiadał na moje pytania i rozwiewał wszystkie wątpliwości co do wyboru odpowiedniego urządzenia. Przed montażem pompy nie zdążyłem dokończyć instalacji wodnej w budynku, ale również tym zajął się Pan Maciek z ekipą wykonując bardzo dobrą robotę. Podsumowując - bardzo dobry kontakt, sprawna instalacja urządzenia oraz wykonanie dodatkowych prac oraz jedna z najlepszych cen za całą usługę. Szczerze polecam.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (20)
Geneza Łódź - Pompy Ciepła Łódź
best badge

5. Geneza Łódź

Olgierd W.

O firmie można najlepiej wypowiedzieć się zlecając jej następne zlecenie i niech to będzie najlepszą rekomendacją świadczącą o jej fachowości i wiarygodności. W roku 2018 była pierwsza współpraca z firmą Geneza. W roku 2019 ponownie, mimo wielu przejrzanych i umawianych spotkań z przedstawicielami innych firm, następną inwestycję zleciliśmy również firmie Geneza i obecnie następną inwestycję zlecamy firmie Geneza. Materiały z których firma korzysta są bardzo dobrej jakości, osoby wykonujące prace to fachowcy, którzy znają się na swojej pracy, w żaden sposób nie można się do niczego doczepić. Na wszystkie pytania dostajemy konkretne odpowiedzi i pełne doradztwo, pomoc w załatwianiu dokumentów dofinansowania jak również kredytu na super

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (60)
GO-GREENER Karina Stańczak - Odnawialne Źródła Energii Brzeziny
best badge

6. GO-GREENER Karina Stańczak

nie podano

Świetny człowiek, doskonały fachowiec. Wysoka inteligencja, kultura i najwyższa idea w jednej osobie. Polecam firmę GO-GREENER. Myślę, że nadal będziemy kontynuowali współpracę w zakresie konserwacji i opieki gwarancyjnej pomp ciepła powietrze-woda i powietrze-powietrze.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (18)
Ka Klimat - Pompy Ciepła Ksawerów
best badge

7. Ka Klimat

Robert S.

Praca wykonana wzorowo czyli: -czas trwania zgodny z wcześniejszym ustaleniem ( nie było nieprzewidzianych przerw ani dni wolnych),trzy dni jak na zakres prac wykonanych to bardzo mało a jednak wszystko się udało -czystość i porządek wzorowy ( jest chyba czyściej niż przed wymianą ) -fachowe doradztwo przed/ w trakcie /i po montażu .(podjazd po montażu w celu weryfikacji nieodpłatnie -bezcenne) -dodatkowe informacje nie do przecenienia gratis ( osoba z doświadczeniem potrafi dużo wiecej podpowiedzieć odnośnie użytkowania niż uncle Google. Mogę z całą odpowiedzialnością polecić tego wykonawcę ,od projektu ( dopasuje pompę i osprzęt do planowanych wymagań klienta i zasobności portfela)poprzez montaż aż do odbioru technicznego

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (17)
Energy Instal Sp. z o.o. - Pompy Ciepła Warszawa
best badge

8. Energy Instal Sp. z o.o.

Michał M.

Wysoki poziom komunikacji pezez cały okres współpracy! Zawsze mogliśmy liczyć na odpowiedź na nasze prośby i pytania. A pytań było sporo. Zajeli się nami kompleksowo, od doboru sprzętu poprzez montaż na formalnościach w energetyce kończąc. Nasza fotowoltaika juz produkuje prąd, a my cieszymy się z podjętej decyzji.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (14)
Instal-Expert mgr inż. Szymon Kaczmarczyk - Energia Odnawialna Tomaszów Mazowiecki
best badge

9. Instal-Expert mgr inż. Szymon Kaczmarczyk

Henryk C.

Wspaniała współpraca, rzetelny i profesjonalny wykonawca. Bardzo dziękuję za usługę i wszystkim takiej życzę.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (6)

Więcej sprzedawców pomp ciepła z Skierniewic

Altherm - Powietrzne Pompy Ciepła Skierniewice

Tanie Powietrzne Pompy Ciepła Skierniewice

 • Skierniewice
 • Altherm
Paweł

Profesjonalne podejście od początku do końca. Pomoc prawidłowym doborze instalacji. Zdecydowanie polecam.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (3)
Kawer - Energia Odnawialna Skierniewice

Kawer

 • Skierniewice
Przemysław C.

Jestem zadowolony, firma z elastyczną obsługą w każdym tego słowa znaczeniu. Konkretnie, rzeczowo i na temat bez zbędnego marketingowego nawijania makaronu na uszy i wciskania towaru. Mimo wymyślonych „udziwnień” w mojej kotłowni które wcześniej były zamontowane pompa została zainstalowana i uruchomiona bez doszukiwania się problemów. Polecam w 100%- wszystko działa od pierwszego uruchomienia.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (10)
INSTAL-SERVICE - Systemy Grzewcze Skierniewice

Tanie Systemy Grzewcze Skierniewice

 • Skierniewice
 • INSTAL-SERVICE
Sebastian N.

Firma godna polecenia. Powierzoną pracę (nowa instalacja w budynku jednorodzinnym wod-kan oraz CO) wykonali w czasie ustalonym. Firma jest solidna, czysta oraz wykorzystuje nowe technologie. Jestem zadowolony z wykonanej pracy przez firmę Instal-Service. Polecam!

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (15)
Elektrowniesloneczne.tech - Gruntowe Wymienniki Ciepła Skierniewice

Wysokiej Klasy Gruntowe Wymienniki Ciepła Skierniewice

 • Skierniewice
 • Elektrowniesloneczne.tech

Wybór wysokiej klasy gruntowych wymienników ciepła nie jest sprawą prostą, dlatego nie zwlekaj - specjaliści z Elektrowniesloneczne.tech dadzą wskazówki i znajdą spełniające Twoje wymagania rozwiązanie. Przedstawią Ci dobrą ofertę - skontaktuj się i sprawdź.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (50)
Pompy Ciepła, Klimatyzacje, Fotowoltaika - Gruntowe Pompy Ciepła Skierniewice

Pompy Ciepła, Klimatyzacje, Fotowoltaika

 • Skierniewice
Fundacja Novea Life

Wymiana ogrzewania z eko groszku na kocioł gazowy propan. Zakup instalacja i uruchomienie kotła dwu funkcyjnego 35Kw. Firma Nowoczesne Technologie Instalacyjne ENERGIA Sp. z o.o. jest najlepszą firmą z jaką miałem do tej pory kontakt z branży instalacyjnej. Zaoszczędziłem w sezonie grzewczym 4000zł na miesiąc razem ponad 24 000zł. Profesjonalnie szybko i estetycznie przeprowadzona cała operacja zmiany instalacji. Pensjonat Gościnna Europa o powierzchni 700m2 w tym sezonie grzewczym - opłata za ogrzewanie-CWO i ciepłą wodę użytkową CWU dla ponad 30 osób-2100zł na miesiąc. Szczerze polecam.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (9)

Dołącz do naszych Sprzedawców Pomp Ciepła w Skierniewicach

Działasz na rynku jako Sprzedawca Pomp Ciepła i szukasz nowych Klientów z Skierniewic lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Focus-Instal Kamil Blus - Energia Odnawialna Skierniewice

Focus-Instal Kamil Blus

 • Skierniewice
DARIUSZ K.

Potwierdzam. Montaż zrobiony szybko , sprawnie i bez problemów z wykonawstwem. U mnie co prawda Pan Kamil działał jako podwykonawca ale mimo to polecam. Zna się na rzeczy. Zna swój zawód.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (34)
POWERECO - Pompy Ciepła Skierniewice

Solidne Pompy Ciepła Skierniewice

 • Skierniewice
 • POWERECO
Kamil

Firma godna polecenia. W zeszłym roku właśnie przez nich została wykonana instalacja paneli fotowoltaicznych, pompy ciepła oraz klimatyzacji. Wszystko zamontowanie sprawnie i bez jakichkolwiek problemów. Mogę ich polecić z czystym sumieniem.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (3)
Antinus Sp. z o.o. - Odnawialne Źródła Energii Skierniewice

Perfekcyjne Odnawialne Źródła Energii Skierniewice

 • Skierniewice
 • Antinus Sp. z o.o.

Odnawialne źródła energii nie ma dla nich żadnych tajemnic. Dzięki doskonałemu doświadczeniu są gotowi poradzić każdemu Klientowi. Wystarczy, że zadzwonisz, a otrzymasz ofertę, która Cię zaskoczy - na plus.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (4)
Gloter Energy - Energia Odnawialna Skierniewice

Gloter Energy

 • Skierniewice

Jeżeli poszukujesz świetnej ceny usług względem jakości wykonania to specjaliści z Gloter Energy są dla Ciebie stworzeni. Mają propozycję dla każdego - skontaktuj się i sprawdź, nie pożałujesz.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (10)
Jan Winciarek - Pompy Ciepła Skierniewice

Jan Winciarek

 • Skierniewice
Piotr Piasecki Stylografia

Jestem naprawdę zadowolony z usług Pana Jana. Zaopiekował się mną od A do Z, zaczynając od doboru odpowiedniej pompy aż po pomoc w uzyskaniu dofinansowania. Szczerze polecam!

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (1)

Porównanie cen i kosztów pomp ciepła w Skierniewicach

Pompa ciepła jako alternatywne źródło pozyskiwania energii cieplnej cieszy się coraz większą popularnością w Skierniewicach. Gruntowa, wodna i powietrzna pompa ciepła to najczęściej oferowane przez producentów rodzaje pomp ciepła. Montaż pompy ciepła umożliwia stały dostęp do ciepłej wody w domu. Średnia cena zakupu powietrznej pompy ciepła wynosi 30 000 zł netto, natomiast gruntowej pompy ciepła ok. 45 000 zł netto. Koszt montażu pompy ciepła rozpoczyna się od 2 tysięcy zł. Cenowe różnice wynikają głównie z wyboru rodzaju pompy ciepła oraz lokalizacji zlecenia. Specjaliści od pomp ciepła z Skierniewic oferują usługi związane z wyborem i montażem pompy ciepła, która zagwarantuje centralne ogrzewanie i stały dostęp do ciepłej wody użytkowej w Twoim domu. Złóż zapytanie, a specjaliści z Skierniewic sami prześlą Ci wyceny.

Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.

Do czego chcesz wykorzystać pompę ciepła?
Pawel Jeziorski PR HOUSE - Pompy Ciepła Strobów

Solidne Pompy Ciepła

 • Strobów
 • Pawel Jeziorski PR HOUSE
Paweł M.

Człowiek nie dość że zna się na robocie to jeszcze zaraża innych mega pozytywną energią, usługa wykonana zgodnie z umową, na czas a do tego w rozsądnej cenie!!! Z całą odpowiedzialnością można tego Pana polecić innym!!! Paweł

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (5)
Konkret-Bud Usługi rem. bud. - Odnawialne Źródła Energii Skieniewice

Solidne Odnawialne Źródła Energii

 • Skieniewice
 • Konkret-Bud Usługi rem. bud.
monika b.

Młoda ekipa o dużej wiedzy budowlanej Sprawnie realizująca postawione zadania(gładzie,malowania,płytki)

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (2)
Chybicki Piotr OZE - Energia Odnawialna Skierniewice

Solidna Energia Odnawialna

 • Skierniewice
 • Chybicki Piotr OZE

Ten specjalista działa w rejonie powiatu i świadczy szerokie spektrum usług z zakresu solidnej energii odnawialnej. Ledwie krok dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnej wyceny - zadzwoń!

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (4)
GEOPOWER - Powietrzne Pompy Ciepła Skierniewice

GEOPOWER

 • Skierniewice

Dotarcie do z górnej półki powietrznych pomp ciepła może być bardziej skomplikowane niż się oczekiwało, ale GEOPOWER na 100% pomoże Ci w znalezieniu najlepszego towaru. Konkretną wycenę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj, dlatego nie zwlekaj.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (1)
Usługi - Gruntowe Pompy Ciepła Skierniewice

Usługi

 • Skierniewice

Witam. Jestwmy firmą rodzinną. Specjalizujemy się w: -wykonywaniu studnii głębinowych. Mamy spore doświadczenie i wielu zadowolonych klientów. -Poza wykonaniem odwiertu i studni istnieje możliwość instalacji pompy oraz kręgu. Więc usługa jest kompleksowa. - odwierty pod pompy ciepła oraz wpuszczenie sondy w ziemię -pompy ciepła - sprzedaż bezposrednio od producentow - transport materiałów sypkich - kręgi betonowe - usługi koparka, minikoparka, koparko-ładowarka

Ranking Sprzedawców Pomp Ciepła w Skierniewicach obejmuje również takie miejscowości jak Bolimów, Maków, Lipce Reymontowskie, Głuchów, Nowy Kawęczyn, Kowiesy, Słupia, Dębowa Góra, Godzianów, Miedniewice, Jeruzal, Sokołów, Strzyboga, Słomków, Dąbrowice, Kochanów, Płyćwia, Wysokienice, Strobów.

Poradniki o pompach ciepła

Jak podgrzać wodę w ogrodowym lub domowym basenie? Rozwiązaniem jest dedykowana pompa ciepła do basenu. To tani i prosty sposób na podgrzanie wody, utrzymanie optymalnej temperatury i wydłużenie sezonu na kąpiele. Jak działa pompa ciepła do basenu? Ile prądu zużywa? Jak przebiega montaż basenowej pompy ciepła?

30.06.2022

Fundament pod pompę ciepła powinien być nie tylko solidny, ale też zapewniać odporność na działanie warunków atmosferycznych, wyposażony w odpowiednio skonstruowany odpływ wody i wykonany zgodnie z zaleceniami producenta danego urządzenia. Ważne są szczegóły – dobór odpowiedniego betonu, głębokość wylewki, uwzględnienie właściwości termoizolacyjnych, dzięki czemu zredukujesz straty ciepła między pompą ...

21.09.2023

Pompa ciepła woda-woda to urządzenie grzewcze, które pobiera energię cieplną z wody gruntowej przez studnię czerpalną. Woda przenosi ciepło do systemu ogrzewania, następnie schłodzona wraca do obiegu poprzez studnię zrzutową. Czy pompa ciepła woda-woda to dobra inwestycja? Ile kosztuje eksploatacja pompy woda-woda? Jakie są wady oraz zalety pompy ciepła woda-woda?

28.07.2022

Schemat pompy ciepła przedstawia jej pracę z wykorzystaniem różnego rodzaju dolnych źródeł grzewczych. Skąd pompa ciepła może czerpać energię do zasilania domu? Jak działa i czy może być jednocześnie połączona z panelami fotowoltaicznymi? Sprawdź, jak wygląda schemat pompy ciepła i dowiedz się, jakie są najważniejsze elementy pompy!

04.01.2023

Program Moje Ciepło ma zachęcać Polaków do przejścia na ekologiczne źródła ogrzewania. W jego ramach można otrzymać do 21 000 zł dofinansowania na zakup i montaż pompy ciepła. Jak skorzystać z programu i kto może być jego beneficjentem? Oto najważniejsze informacje na temat projektu Moje Ciepło 2022/2023!

23.01.2023

Odwierty pod pompy ciepła to otwory, w których montowane są sondy gruntowe (elementy gruntowej pompy ciepła). Wiercenia pod pompy mogą być poziome lub pionowe. Ich wybór zależy od możliwości technicznych terenu, z którego będzie pobierane ciepło. Czy potrzebujesz pozwolenia na wykonanie wierceń? Jaka jest głębokość odwiertu dla gruntowej pompy ciepła? Przygotowaliśmy odpowiedzi na te pytania!

29.09.2022