Pompy ciepła Grudziądz - Najlepsi w 2024

Najlepsze Oferty na Pompy Ciepła w Grudziądzu, 2024

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Pompy ciepła Grudziądz - ranking Najlepsi 2024

ranking info

Szukasz firmy do zakupu i montażu pompy ciepła? Oto ranking najlepszych Specjalistów od instalacji pomp ciepła w Grudziądzu w 2024 r. wybranych z 222 firm w Oferteo. Średnia ocena, jaką uzyskali Specjaliści to 4.95 na podstawie 2620 opinii.

Porównaj oferty – bezpłatnie i niezobowiązująco!

Wszystkie firmy
Pompy ciepła Grudziądz
best badge

1. Problast

Barbara C.

Chciałam podzielić się moim doświadczeniem, a, więc podpisałam umowę z inną firmą która ma swoich podwykonawców. Wielu z nich próbowało się ze mną kontaktować, ale tylko właściciel firmy Problast zostawił mi swoje namiary co przekonało mnie do współpracy. Trochę to trwało z mojej decyzji o późniejszym terminie montażu, Panowie przyjechali po wcześniejszym umówieniu. Pan Arkadiusz i pan Andrzej pracowali przez trzy dni w trudnych warunkach bo kotłownia może duża, ale załadowana węglem i drzewem a mimo to wykonali świetną robotę. Jestem kobietą i może nie znam się na technicznych sprawach, ale na każde moje pytanie dostałam wyczerpującą odpowiedź, wspomagałam się żęciem który zna się na technologii itp. sprawach i sam dopytywał o różne

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (23)
Energia Taniej Sp. z o.o. - Powietrzne Pompy Ciepła Grudziądz
best badge

2. Energia Taniej Sp. z o.o.

Katarzyna B.

Poszukiwałam dobrego rozwiązania na ogrzewanie domu i ciepłej wody z wykorzystaniem wcześniej zainstalowanych solarów. Trafiłam z polecenia do firmy Energia Taniej Sp. z o.o. Nie żałuję! Super doradca Pan Kamil zasugerował techniczne rozwiązania, a Panowie Adam i Sebastian z ekipy montażowej wykonali profesjonalnie aktualnie pracującą instalację: pompa ciepła Rothenso, fotowoltaika oraz solary. Jestem bardzo zadowolona z efektów, gorąco polecam, pełen profesjonalizm!

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (89)
Zielony Program Ekologiczny sp. z o.o. - Systemy Grzewcze Toruń
best badge

3. Zielony Program Ekologiczny sp. z o.o.

Zbigniew Z.

Instalacja uzupełniająca o mocy 5.5KW do mocy 8.5KW. Na ekierkach pod właściwym katem na południe, Pan Mateusz jako przedstawiciel firmy wykazał się profesjonalizmem w doradztwie doboru mocy, wyboru falownika montażu i przebudowy istniejących paneli, a brygada montująca duża fachowością i dokładnością. Jako klient prywatny jestem bardzo zadowolony, gdyż instalacja działa bez problemów, a to jest najbardziej cieszy polecam gorąco wszystkim zainteresowanym.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (23)
FREON - Łukasz Kowalski - Energia Odnawialna Karbowo
best badge

4. FREON - Łukasz Kowalski

Bogdan Ś.

Wszystko dopięte na ostatni guzik super kontakt zawsze jest odpowiedź na zadany temat ogólnie super polecam

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (104)
MODERNBUD TOMASZ SKRAJDA - Gruntowe Pompy Ciepła Gardeja
best badge

5. MODERNBUD TOMASZ SKRAJDA

Dariusz

Jestem bardzo zadowolony z firmy Modernbud Zaoferowany produkt przez pana Tomasza został mi przedstawiony profesjonalnie, wykonano zamówienie sprawnie i terminowo. Usługa na poziomie, właściwe załatwienie sprawy, przyjemna rozmowa budująca zaufanie klienta. Gorąco polecam, usługę zamawiałam telefonicznie i wszystko poszło błyskawicznie. Telefon, wycena usługa. Sto procent zadowolenia.

4.96 / 5 Gwiazdki opinii (23)
Virtus Sun Polska Sp. z o.o. - Gruntowe Wymienniki Ciepła Toruń
best badge

6. Virtus Sun Polska Sp. z o.o.

Janusz B.

Pracownik dostosował ofertę do moich indywidualnych potrzeb, poświęcili mi sporo czasu bym był zadowolony z oferty przedstawiając wiele wariantów, tak bym mógł wybrać najlepszą dla mnie opcję. A jako, że firma współpracuje z liderami rynku nie muszę się obawiać o jakość produktów.

4.69 / 5 Gwiazdki opinii (26)
Expom S.A. - Energia Odnawialna Kurzętnik
best badge

7. Expom S.A.

Marcin B.

Bardzo dobry kontakt, miła obsługa, najlepsza oferta fotowoltaiki ! Bez terroryzowania klientów, polecam. Z nimi po prostu się chce.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (16)
APE ENERGIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Gruntowe Wymienniki Ciepła Zielona Góra
best badge

8. APE ENERGIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Tomasz

Firma robiła mi pompę ciepła, grzejniki i nową instalację co, fotowoltaikę i docieplenie elewacji i stropu. Świetny kontakt i terminowość. Pani Ewelina zajmująca się wnioskiem o dotacje z czyste powietrze, na bieżąco informowała mnie o wszystkich postępach. Pan Patryk doradzał w doborze urządzeń itd. wszystko w oparciu o audyt energetyczny. Po montażu fundusz robił u nas kontrolę i tutaj firma również zajęła się przygotowaniem wszystkich dokumentów wymaganych przez fundusz. Mieliśmy z żoną obawy że coś jest źle zrobione i dotacja może nie zostać wypłacona, jednak w ciągu niecałych 2 miesięcy pieniądze zostały nam wypłacone, wszystko przebiegało zgodnie z ustaleniami. Serdecznie polecam usługi firmy oraz dziękujemy za profesjonalną

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (7)
SYSTEM ECO - Pompy Ciepła Grudziądz
best badge

9. SYSTEM ECO

Eco

Wszystko ok, Pan, który u mnie był znał się na doborze urządzeń. Miałem kilku "specjalistów" u siebie i zdecydowanie polecam tę firmę.

4.75 / 5 Gwiazdki opinii (8)
ATM KLIMA Sp. z o.o. - Pompy Ciepła Kowale
best badge

10. ATM KLIMA Sp. z o.o.

Józef W.

Świetna organizacja pracy. Pompa ciepła wraz z demontażem starego pieca zamontowana w jeden dzień. Firma, która naprawdę zna się na doborze mocy pompy ciepła do przegród zewnętrznych budynku i docieplenia domu co jest najważniejsze przy wyborze pompy ciepła. Szef firmy potrafi przyjechać na życzenie klienta 100 km, żeby przeprowadzić szkolenie z zakresu obsługi pompy. Świetni montażyści, każdy wie co ma robić, działają już od 6.00 rano. Jeśli chcesz uniknąć problemów to polecam z całą odpowiedzialnością firmę ATM Klima.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (5)

Więcej sprzedawców pomp ciepła z Grudziądza

Clima Komfort Sp. z o.o. - Pompy Ciepła Grudziądz

Clima Komfort Sp. z o.o.

 • Grudziądz
Marcin Ciechanowski MCINVEST

Szczerze i z pełną odpowiedzialnością polecam wszystkim inwestorom poszukującym rzetelnego wykonawcy firmę CLIMA KOMFORT Sp. z o.o z Grudziądza. Firma ta wykonała dla mnie w 2017 roku dwa zlecenia, montaż pompy ciepła gruntowej wraz z całą instalacją ogrzewania podłogowego, CWU i węzeł grzewczy, oraz instalację wod-kan w całym budynku. Właściwy dobór urządzeń został poprzedzony wykonaniem profesjonalnego bilansu cieplnego dla przedmiotowego budynku dzięki czemu moc pompy, długość odwiertów w dolnym źródle, zagęszczenie rury w podłogówce zostały właściwie dobrane dzięki czemu wszystko działa zgodnie z naszymi założeniami. Instalacja została uruchomiona pod koniec września, wszystkie terminy zostały dotrzymane zgodnie z zapisami umowy. Jeśli

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (66)
GlobalTech Systemy Grzewcze Bartosz Zakierski - Gruntowe Wymienniki Ciepła Mokre

Markowe Gruntowe Wymienniki Ciepła Grudziądz

 • Mokre
 • GlobalTech Systemy Grzewcze Bartosz Zakierski
Monika R.

Polecam serdecznie współpracę z Panem Bartkiem. Fachowe podejscie. Wszystko wykonane mega profesjonalnie i na czas. Działa bez najmniejszych zarzutów. Dokladna i sumiennie wykonana praca.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (4)
VIRTUS SUN POLSKA SP Z O O - Gruntowe Pompy Ciepła Grudziądz

VIRTUS SUN POLSKA SP Z O O

 • Grudziądz
Krzysztof B.

Profesionalizm od współpracy z przedstawicielem po przez pomoc w załatwieniu dokumetów związanych z dotacjami oraz współpraca z monterami, aż do obsługi serwisu w związku z nie wielkimi awariami sterowania pompą ciepła.

4.69 / 5 Gwiazdki opinii (26)
Dropwell - Pompy Ciepła Grudziądz

Dropwell

 • Grudziądz

Uwierz fachowcom w dziedzinie pomp ciepła i zatrudnij Dropwell. Precyzja z jaką wykonują powierzone im zadania, zachwyci każdego. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą - bez wątpienia warto.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (1)
Soltrado Sp. z o.o. - Gruntowe Wymienniki Ciepła Grudziądz

Dobre Gruntowe Wymienniki Ciepła

 • Grudziądz
 • Soltrado Sp. z o.o.
Waldemar P.

Oferta przedstawiona w sposób profesjonalny, szczegółowy oraz terminowo. Montaż instalacji fotowoltaicznej prze kompetentne osoby, przeprowadzony oczywiście pod nadzorem oraz zgodnie z ustaleniami i przede wszystkim z zachowaniem wszystkich zasad rzemiosła elektrycznego. Bardzo polecam i liczę na współpracę w przyszłości.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (42)

Dołącz do naszych Sprzedawców Pomp Ciepła w Grudziądzu

Działasz na rynku jako Sprzedawca Pomp Ciepła i szukasz nowych Klientów z Grudziądza lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

JaroWiert - Pompy Ciepła Grudziądz

JaroWiert

 • Grudziądz
Dominika G.

Ogrom wiedzy technicznej i praktycznej, pozostawiony porządek po zakończonej pracy, profesjonalne podejście do klienta, studnia jak i odwierty pod pompę ciepła wykonane bardzo dobrze. Instalacja wykonana praktycznie i estetycznie, stacja uzdatniania dobrana w punkt - woda czysta zdatna do picia. Polecam.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (4)
Foto Energia Daniel Szmurło - Pompy Ciepła Grudziądz

Najlepsze Pompy Ciepła Grudziądz

 • Grudziądz
 • Foto Energia Daniel Szmurło
Piotr G.

Jestem posiadaczem instalacji fotowoltaicznej założonej przez firmę Fotoenergia. Mogę śmiało polecić firmę, pierwszy kontakt z firmą bardzo pozytywny. Przedstawiciel firmy bardzo kompetentny, wyjaśnił mi wszystko że szczegółami. Zajął się złożeniem niezbędnych dokumentów do mojego operatora sieci elektrycznej. Wszystko przebiegało bardzo sprawnie instalacja założona szybko, licznik dwukierunkowy założony po tygodniu. Instalatorzy z dużym doświadczeniem, podczas instalacji każdy wiedział co do niego należy. Duży plus właściciel na miejscu pracował i wszystko nadzorował. Z firmą mam stały kontakt, rozwiązują na bieżąco wszystkie moje sprawy. Co ważne instalacja pracuje wzorowo 4kWh w maju uzysk 650 kwh. Gorąco polecam i

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (2)
FHU Dariusz Ziejka - Powietrzne Pompy Ciepła Świerkocin

FHU Dariusz Ziejka

 • Świerkocin
Krzysztof Ś.

Pełen profesjonalizm w kontakcie z klientem. Pan Dawid spełnił w pełni moje oczekiwania zarówno pod względem wiedzy jak i jej przekazywaniu. Rzeczowa argumentacja, duża kultura techniczna i osobista, Dlatego też zdecydowałem się na podpisaniu umowy z firmą Solektro, mimo wielu innych kontrpropozycji ze strony konkurencji. Będę polecał jego usługi innym potencjalnym zainteresowanym. Krzysztof Ś.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (31)
Energia Taniej - Piotr Dudek - Odnawialne Źródła Energii Grudziądz

Energia Taniej - Piotr Dudek

 • Grudziądz
Joanna M.

Konkretne podejście w temacie sprzedaży hurtowej/stałej współpracy dot. podzespołów do PV i PC. Bardzo polecam!

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (8)
Air Centrum - Energia Odnawialna Grudziądz

Air Centrum

 • Grudziądz
Daria S.

Bardzo solidna firma. Zlecenie wykonane od a do z bez żadnych problemów.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (1)

Porównanie cen i kosztów pomp ciepła w Grudziądzu

Pompa ciepła jako alternatywne źródło pozyskiwania energii cieplnej cieszy się coraz większą popularnością w Grudziądzu. Gruntowa, wodna i powietrzna pompa ciepła to najczęściej oferowane przez producentów rodzaje pomp ciepła. Montaż pompy ciepła umożliwia stały dostęp do ciepłej wody w domu. Średnia cena zakupu powietrznej pompy ciepła wynosi 30 000 zł netto, natomiast gruntowej pompy ciepła ok. 45 000 zł netto. Koszt montażu pompy ciepła rozpoczyna się od 2 tysięcy zł. Cenowe różnice wynikają głównie z wyboru rodzaju pompy ciepła oraz lokalizacji zlecenia. Specjaliści od pomp ciepła z Grudziądza oferują usługi związane z wyborem i montażem pompy ciepła, która zagwarantuje centralne ogrzewanie i stały dostęp do ciepłej wody użytkowej w Twoim domu. Złóż zapytanie, a specjaliści z Grudziądza sami prześlą Ci wyceny.

Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.

Do czego chcesz wykorzystać pompę ciepła?
Media-instal - Odnawialne Źródła Energii Grudziądz

Media-instal

 • Grudziądz

Oferuje usługi z zakresu odnawialnych źródeł energii od kilkunastu lat, przede wszystkich na obszarze miejscowości Grudziądz, ale także pobliskich miast. Zadzwoń i poznaj ofertę - naprawdę warto.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (2)
Ventus - Pompy Ciepła Grudziądz

Solidne Pompy Ciepła

 • Grudziądz
 • Ventus
Jarosław J.

Bardzo byłem zaskoczony sprawnym działaniem firmy w czasie pomiarów i dopasowania klimatyzacji, a następnie wyboru najlepszej oferty nie tylko pod względem ceny ale także jakości. Wszystko się udało bardzo dobrze, montaż profesjonalny i bez zastrzeżeń, do tego w bardzo szybkim tempie, na koniec zrozumiała lekcja posługiwania się pilotem od klimatyzacji. Od razu widać, że Panowie to profesjonaliści do tego gwarancja i zaoferowany nadzór serwisowy po roku użytkowania. Będę wszystkim polecał gdyż ekipa działa na medal z wyróżnieniem, a do tego całkowita cena klimatyzacji z montażem bardzo dostępna. Polecam.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (6)
KlimaTech As - Energia Odnawialna Grudziądz

KlimaTech As

 • Grudziądz
Monika M.

Praca wykonana jak z katalogu, zero zastrzeżeń. Profesjonalizm, duża wiedza branżowa, praca utrzymana w ogólnym porządku. Bardzo polecam.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (4)
Smart-Eco - Energia Odnawialna Grudziądz

Smart-Eco

 • Grudziądz

Energia odnawialna na najwyższym poziomie to temat, w którym są najlepsi, dlatego są zawsze gotowi podjąć się nowego wyzwania. Jeszcze dzisiaj skontaktuj się z nimi, aby uzyskać więcej szczegółów.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (3)
Embers Energy - Powietrzne Pompy Ciepła Grudziądz

Embers Energy

 • Grudziądz
Tomasz N.

Jestem pewne podziwu dla jakości i poziomu obsługi. Świetny kontakt, ogromna wiedza, każdy aspekt została nam dokładnie wyjaśniony. Usługa montażu przeprowadzona, szybko, sprawnie, bez żadnych zastrzeżeń. Z czystym sumieniem polecam usługi firmy Embers Energy!

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (1)
Ranking Sprzedawców Pomp Ciepła w Grudziądzu obejmuje również takie miejscowości jak Łasin, Radzyń Chełmiński, Gruta, Mełno, Rogóźno, Świecie nad Osą, Lisnowo, Mokre, Partęczyny, Szembruk, Dusocin, Węgrowo, Nicwałd, Okonin, Szczepanki, Boguszewo, Turznice, Zarośle, Kitnowo.

Poradniki o pompach ciepła

Polacy najczęściej wybierają powietrzne pompy ciepła. Rozwiązanie to w zdecydowanej większości wykorzystują do ogrzewania domu i wody. Zleceniodawcy montują je przeważnie w budynkach o powierzchni do 150 m² i starszych niż 5 lat – wynika z analizy Oferteo.pl. Od 2022 r. właściciele nowo wybudowanych nieruchomości mogą otrzymać dofinansowanie na ten cel z programu „Moje Ciepło”.

16.06.2023

Czy pompa ciepła i fotowoltaika to duet idealny? Połączenie tych dwóch technologii to energooszczędne i ekologiczne rozwiązanie, a cały system może działać całkowicie bezobsługowo. Dodatkowo pompa ciepła i fotowoltaika gwarantuje niski koszt eksploatacji, a brak konieczności budowania zbiorników i magazynów na paliwo może być kuszący dla inwestorów z niewielką działką. Ile kosztuje podłączenie pompy ...

29.08.2022

Czy pompa ciepła w starym domu jest opłacalnym rozwiązaniem? Teoretycznie taka modernizacja starego systemu powinna przynieść korzyści w każdym starym budynku, ale w praktyce inwestycja nie zawsze się zwróci. Na szczęście łatwo można obliczyć, czy pompa ciepła w starym domu będzie dobrą decyzją w kontekście ogrzewania domu i wody. Na co zwrócić uwagę, decydując się na pompę ciepła w starym domu? Ile to ...

29.08.2022

Grzejniki do pompy ciepła to alternatywa dla często rekomendowanego rozwiązania podłączenia pompy ciepła z ogrzewaniem płaszczyznowym (czyli m.in. z ogrzewaniem podłogowym i ściennym). Ta opcja – mimo że rzadziej polecana – również zapewni ciepło w domu i jest prostą metodą modernizacji systemu ogrzewania. Jakie grzejniki do pompy ciepła wybrać? Czym różnią się nowoczesne grzejniki niskotemperaturowe od ...

08.07.2022

Instalacja pompy ciepła to duży wydatek. Korzystając z dotacji i pożyczek, zmniejszysz koszt zakupu oraz montażu urządzenia grzewczego. Możesz też ubiegać się o kredyt na pompę ciepła w banku. Otrzymasz go po spełnieniu kilku warunków. Gdzie wnioskować o dofinansowanie do pompy ciepła na 2023 rok? Jakie są nowości w dofinansowaniach do pomp ciepła w 2023 roku? Komu przysługuje dofinansowanie do pompy ...

06.04.2023

Zdecydowałeś się ogrzewać dom pompą ciepła? Podpowiemy ci, od czego zacząć! Zebraliśmy wskazówki od osób, które już korzystają z tych urządzeń grzewczych, oraz od wykonawców, którzy na co dzień zajmują się ich instalacją. Sprawdź, jak przeprowadzić inwestycję w pompę ciepła krok po kroku.

25.05.2023