Olecko

Myślisz o tym jak szybką metodą zestawić oferty wielu polecanych firm z Olecka i warmińsko-mazurskiego? Chciałbyś poznać cennik konkretnych usług lub towarów w Twojej okolicy? Oferteo umożliwia wybór wykonawcy, upraszcza weryfikację cen oraz pozwala sprawdzić punkt widzenia osób, które już korzystały z usług tej firmy. Oferteo jest idealną odpowiedzią dla tych, którzy planują zlecenie, bez względu na to, czy jest to usługa szewska czy zakup opału. Jeśli chodzi o Olecko swoje usługi w Oferteo proponuje już 484 profesjonalistów znających się na swoim fachu, którzy przez Klientów oceniani są na 4.3. Liczba kategorii jest w tym regionie naprawdę spora. Zarejestrowane w Oferteo firmy działają już w 418 branżach, między innymi place zabaw, budowa, księgowość, montaż wentylacji, rekuperacji, elektronika, foto, wideo, usługi, instalacja anten. Z Oferteo dopasowanej firmy w powiecie szukało już 372 osób, które w sumie otrzymały 837 ofert od specjalistów. Korzystając z Oferteo prosto i łatwo poznasz swojego specjalistę z Olecka. Pierwsze propozycje możesz poznać w kilka minut. Nie czekaj, kliknij jedną z branż poniżej i przekonaj się - bezpłatnie i niezobowiązująco!

Wybierz branżę w mieście Olecko

Energia odnawialna

Opinie o fachowcach z Olecka

Biuro Projektowe Emilia Żbikowska

Martyna P., Olecko

Współpraca z panią Emilią układała nam się w bardzo miłej atmosferze. Projekt wykonany był szybko, z uwzględnieniem wszystkich wytycznych. Pani Emilia błyskawicznie odpisuje na maile, jest uczciwa i konkretna. Sama poleciłam ją już kilku znajomym. Projekt w mieszkaniu zrealizowaliśmy w 100%, bez żadnych swoich modyfikacji ;) Szczerze polecam!

AluFusion Krystian Bodanko

Sylwia T., Olsztyn

Miałam problem z doborem balustrad do mojego nowoczesnego domu, ale Ta Firma świetnie sobie z tym poradziła i spełniła moje oczekiwania, mam szklaną balustradę bez żadnych przęseł jestem zachwycona efektem. Polecam wszystkim.

NET-SAFE

Piotr S., Olecko

Współpraca jest na wysokim poziomie, indywidualne podejście do każdej sprawy, co bardzo sobie cenie, szybki kontakt oraz reakcja na problemy i sugestie. Obsługa klienta w skali do 10 śmiało 8. Polecam współpracę.

Przykładowe zlecenia mieszkańców Olecka

Wykonanie strzyżenia włosów dla 1 osoby, bez okazji, Olecko

Liczba obsługiwanych osób: 1 osoba. Okazja na jaką ma być wykonana fryzura: bez okazji. Rodzaj usługi: strzyżenie. Rodzaj stylizacji: upięcie włosów. Rodzaj farbowania: ombre. Wartość usługi: standardowa. Miejsce skorzystania z usługi: Klient dojedzie do fryzjera. Termin realizacji usługi: możliwy od zaraz.

Weronika G., usługi fryzjerskie.

Zlecę pozyskanie dotacji UE, 30000zł, Olecko

Cel dotacji: założenie firmy. Miejsce inwestycji: obszar miejski. Wkład własny: nie. Kwota dotacji: 30000zł. Liczba utworzonych miejsc pracy: 40. Klient aktywny zawodowo: nie - jest zarejestrowany w Urzędzie Pracy. Informacje o firmie Klienta: Klient nie prowadzi własnej działalności. Przeznaczenie dotacji: zakup maszyn i/lub urządzeń. Termin zakupu usługi: jak najszybciej. Informacje dodatkowe: Kl...

Maciej R., fundusze i dotacje unijne.

Kupię 4 tony pelletu, Olecko

Ilość: 4 tony. Rodzaj pelletu: drzewny. Dostawa: tak. Wymagania dodatkowe: nie określono. Termin zakupu: w ciągu miesiąca.

Witold S., pellet drzewny.

Szukam kosmetyczki, 1 osoba, Olecko

Rodzaj usługi: makijaż. Rodzaj pielęgnacji skóry: nie dotyczy. Liczba obsługiwanych osób: 1 osoba. Miejsce wykonania usługi: u Klienta lub w salonie kosmetycznym. Dodatkowe informacje: nie określono. Termin realizacji usługi: 2017-09-02.

Natalia A., kosmetyka ciała i twarzy.

Zapotrzebowanie na pompę ciepła, 70m2, Olecko

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę. Liczba mieszkańców: 3-4 osoby. Powierzchnia budynku: 70m2. Stan obiektu: kilkumiesięczny, kilkuletni lub starszy budynek. Klient szuka ofert na: zakup i montaż pompy ciepła. Dodatkowe informacje: nie określono. Termin skorzystania z oferty: 2018-04-30.

Arkadiusz K., ekologiczne źródła energii - urządzenia.

Zakupię ekogroszek, 5 ton, Olecko

Ilość: 5 ton. Forma ekogroszku: workowany. Dostawa: tak. Wymagania dodatkowe: wysoka kaloryczność, minimalna spiekalność i niska zawartość popiołu, konkurencyjna cena. Termin zakupu: w ciągu miesiąca

Ryszard J., węgiel ekogroszek.