Obsługa prawna firm Warszawa - Najlepsi w 2022

Kancelarie Adwokackie w Warszawie, 2023

769 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Obsługa prawna firm Warszawa - Ranking Najlepsi 2023

Już 769 Specjalistów od Obsługi Prawnej Firm z Warszawy złożyło 81345 ofert naszym zleceniodawcom. Wybranie specjalisty od obsługi prawnej firm może okazać się dużym wyzwaniem. Gdzie w takim razie szukać zaufanego specjalisty? Poniżej przedstawiamy ranking najlepszych Specjalistów od Obsługi Prawnej Firm w 2023 r. z Warszawy.

Średnia ocena specjalistów od obsługi prawnej firm w Warszawie to 4.99 (na podstawie 1745 opinii).

Obsługa prawna firm Warszawa
best badge
Elżbieta R.

Bardzo szybka reakcja na moje zgłoszenie, a przede wszystkim bardzo dobra komunikacja i szybkie zrozumienie mojego problemu. Bardzo obszerne i dogłębne rozwinięcie wstępnej oceny sytuacji. Jestem bardzo wdzięczna, dziękuję.

5.0 (22 opinie)
best badge
Zofia M.

Pani Mecenas bardzo pomocna w 1 chwili po skontaktowaniu się nie mówiąc o cenie wyjaśniła wiele wysłuchała cierpliwie widać ze profesjonalistką jest ma odpowiednie podejście do ludzi, a to zachęca do współpracy oby jak najwięcej takich ludzi.

5.0 (1 opinia)
best badge
Lucyna B.

Bardzo profesjonalne i wnikliwe podejście do sprawy. Już na wstępnym etapie współpracy mogę uznać, że udzielona porada będzie bardzo pomocna w rozstrzygnięciu skomplikowanej sprawy z zakresu prawa cywilnego.

5.0 (35 opinii)
best badge
Jolanta H.

Na początku bałam się oddać sprawę odszkodowawczą jakiejkolwiek firmie bo nie mam do nich zaufania. Znajoma poleciła mi Pana Marcina Goszczyńskiego i kancelarię MG&Partners. Zaufałam i nie zawiodłam się. Nie wiedziałam nawet że mogę dostać 10000 zł za zwykłe skręcenie kostki na chodniku. Odzyskali mi pieniądze od AXA. Będę polecała dalej. Szczerze pozdrawiam i jeszcze raz bardzo dziękuję.

5.0 (27 opinii)
best badge
FIRMOWEB sp. z o.o.

Polecam Pana Mateusza. Pomógł mi założyć wraz z żoną spółkę z o.o. Kontakt był/jest bardzo dobry. Jako prawnik bardzo szybko odpowiada na maile i telefony, a zawiły język prawny jest bardzo dobrze wytłumaczony. Z miłą chęcią będę kontynuował współpracę i polecał Pana kancelarię.

5.0 (27 opinii)
best badge
BKC Polska sp. z o.o.

Już od kilku lat korzystamy z usług kancelarii DMS Legal, współpracowałem z wieloma kancelariami do tej pory, ale mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że tę konkretną kancelarię wyróżnia duży profesjonalizm i dbanie o klienta, wysoka skrupulatność, terminowość, a przy tym niewygórowane stawki. Mecenas Michał zawsze z dużą uwagą i cierpliwością podchodzi do naszych pytań i zleceń, w sposób pełny i wszechstronny odpowiada na pytania i rozwiewa wątpliwości - na prawdę mało jest tak dbających o interes klienta prawników, dlatego gorąco polecam usługi DMS Legal!

5.0 (15 opinii)
best badge
STRALA

Na tak krótkim etapie współpracy mogę powiedzieć, że bardzo profesjonalna firma, na wszelkie pytania odnośnie księgowości, czy spraw kadrowych zawsze otrzymuję rzetelną odpowiedź, a do tego miła obsługa. Polecam.

5.0 (13 opinii)
best badge

8. i-Legal

Andrzej B.

Kancelaria zapewniła mi fachową pomoc w mojej sprawie podatkowej, oprócz bardzo dobrego kontaktu i szybkości reakcji zwyczajnie wygrali moją sprawę - która moim zdaniem była nietypowa i skomplikowana.

5.0 (11 opinii)
best badge
Wood’n’Wool

Szczerze polecam usługi tej kancelarii: mec. Ewa jest rzeczowa, kompetentna i zaangażowana w prowadzoną sprawę. To samo można powiedzieć o mec. Adrian. Polecam!

5.0 (8 opinii)
avatar icon best badge
Daniel S.

Wszystko na czas i stały kontakt telefoniczni i mailowy podczas zlecenia.

5.0 (2 opinie)

Więcej Specjalistów od Obsługi Prawnej Firm z Warszawy

Mirosław P.

Dziękuję za wsparcie w wyprowadzeniu moich spraw gospodarczych. Cieszę się, że Radcowie pomogli mi w przekształceniu mojej spółki i pomogli uporać się z windykacją sądową.

5.0 (2 opinie)
Agnieszka Z.

Pani Małgorzata Fronc prowadziła przez ostatnie lata sprawy mojej spółki. W sposób rzetelny i kompetentny sporządzała wszelkie umowy, aneksy, dbając o interesy mojej firmy. Bardzo duża, encyklopedyczna wręcz wiedza sprawia, że ze spokojem powierzyłam los swojej działaności w ręce Pani Fronc.

5.0 (23 opinie)
Ewa S.

Wspaniały prawnik! Bardzo rzeczowa, konkretna, a jednocześnie pełna empatii osoba. Dzięki niezwykłemu zaangażowaniu w sprawę, mimo że szanse na zakończenie sprawy na pierwszej rozprawie były niewielkie, udało się zamknąć postępowanie po mojej myśli. Bardzo jestem wdzięczna za postawę i pomoc pani Ani. Każdemu życzę i polecam takiego prawnika :)

5.0 (42 opinie)
Wojciechowski M.

Pan mecenas to osoba z niesamowitą wiedzą. Byłem pod ogromnym wrażeniem jak w sposób bardzo precyzyjny potrafił znaleźć rozwiązanie w sprawie, która była bardzo skomplikowana. Pozwoliłem sobie to napisać z racji tego, że jestem wdzięczny Panu Marcinowi za pomoc. Jeśli ktokolwiek, kiedykolwiek będzie potrzebował pomocy to wiem, że na Panu Marcinie na pewno się nie zawiedzie - tak samo jak ja!

5.0 (85 opinii)
Bożena S.

Pozytyw-otrzymałam telefoniczne wykładnię prawną; na razie załatwiam w/g instrukcji

5.0 (3 opinie)

Dołącz do naszych Specjalistów od Obsługi Prawnej Firm w Warszawie

Działasz na rynku jako Specjalista od Obsługi Prawnej Firm i szukasz nowych Klientów z Warszawy lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Mariusz S.

Prawniczka godna polecenia: konkretna oferta co do kwoty i terminu, terminowa i fachowa realizacja, a poza tym wsparcie w dodatkowych kwestiach choć nie były objęte wyceną. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy i tym samym polecam!

5.0 (12 opinii)
Irena K.

Pan Piotr reaguje nadzwyczaj szybko i szybko podaje wycenę swoich działań w płaszczyźnie prawnej. Umie nieszablonowo podejść do rozwiązania zaistniałej sytuacji i wesprzeć w rozwiązaniu kłopotliwej sytuacji.

5.0 (4 opinie)
Waldemar G.

Pan Mecenas Matuszak z sukcesem poprowadził moją sprawę trudną sprawę karną, która zakończyła się dla mnie sukcesem. W jego codziennej pracy widać doświadczenie naukowe zebrane podczas pracy na uczelniach wyższych. Polecam.

5.0 (20 opinii)
Marta M.

Serdecznie polecam współpracę z Panem Mecenasem - pełne zaangażowanie, przez cały czas czułam, że jestem w dobrych rękach. Pan Mecenas pomógł mi wygrać w sprawie o zapłatę odszkodowania.

5.0 (3 opinie)
Marek B.

Złożyłem zapytanie w mojej sprawie i poprosiłem o kontakt. Tak też się stało i p. Ryszard - radca prawny sam do mnie oddzwonił i udzielił wyczerpujących odpowiedzi. Zrobił więcej niż mogłem się spodziewać. Nie wziął żadnej zapłaty, najwyraźniej ma serce po właściwej stronie. Wielki szacunek! Polecam na 100%.

5.0 (14 opinii)

Kancelaria Adwokacka adwokat Sylwia Lisowska

 • Warszawa
Gosia Ł.

Wszystko na najwyższym poziomie! Sprawa prowadzona rzetelnie i z zaangażowaniem. Bezproblemowy kontakt z adwokatem na każdym etapie postępowania Człowiek wie za co płaci i nie musi się martwić o sprawę.

5.0 (8 opinii)

IPSO IURE Liberski Kita Ambroziak Majewska sp. k.

 • Warszawa
Hikoki Power Tools Polska

Współpracę z Kancelarią IPSO IURE oceniam na najwyższym poziomie. Wasza wiedza, wszechstronność, umiejętność szybkiej reakcji, wsparcie klienta w trudnych decyzjach jest nieoceniona. Dajcie nam poczucie bezpieczeństwa. W dzisiejszych czasach przy tak szybko zmieniających się przepisach lub wprowadzania nowych obowiązków czujemy się zaopiekowaniu i jesteśmy w stanie sprostać wszelkim trudom jakie nakłada się na przedsiębiorców. Polecam nawiązanie współpracy z IPSO IURE.

5.0 (6 opinii)

Kancelaria Adwokacka KBSC

 • Warszawa
Arleta L.

KBSC zostało stworzone i ma być nowoczesną platformą komunikacji z prawnikiem. Chcemy służyć Państwu zarówno w sytuacjach wyjątkowych jak i zaproponować możliwość stałej współpracy dla osób indywidualnych i firm. Kancelaria Adwokacka KBSC świadczy usługi doradcze i prawne z zakresów prawa, finansów, ekonomii i podatków. Nasze biuro znajduje się w Warszawie przy ulicy Puławskiej 538, jednak dzięki formułom online jesteśmy w stanie zapewnić usługi na terenie całego kraju. KBSC ma być odpowiedzią na codzienne problemy małych i średnich przedsiębiorców, startup'ów, a także osób osób indywidualnych.

5.0 (1 opinia)

Kancelaria Adwokacka adw. Patryk Skalski

 • Warszawa
Aga M.

Co prawda mąż nie zdecydował się ostatecznie na kancelarie Pana Skalskiego. Ale mimo wszystko pań adwokat wysłuchał telefonicznie naszego problemu. Przekazał skrupulatnie co będziemy w najbliższym czasie mogli robić jakie podjąć pierwsze kroki. Bardzo empatyczne podejście do drugiego człowieka. Dziękuję bardzo wraz z mężem.

5.0 (5 opinii)

Kancelaria Adwokacka Magdalena Miechowska-Ostatek

 • Warszawa
Alina M.

Kancelaria adwokacka adwokat Magdaleny Miechowskiej-Ostatek to kancelaria indywidualna świadcząca wszechstronną pomoc prawną na rzecz osób fizycznych i podmiotów gospodarczych, zarówno w postępowaniu sądowym jak i w sprawach pozasądowych, z zachowaniem najwyższych standardów. Kancelaria zajmuje się sprawami z zakresu prawa cywilnego (m.in. odszkodowania, w tym odszkodowania z OC sprawcy, spadki, nieruchomości), rodzinnego (m.in. rozwody, alimenty), prawa gospodarczego oraz prawa karnego. Rozwiązania prawne przygotowywane są po pełnym rozpoznaniu potrzeb Klientów respektując jego indywidualne uwarunkowania oraz przyszłościowe cele. Kancelaria zapewnia komfort pełnej i nieograniczonej czasowo dostępności do usług prawnych oraz uwzględnia konieczność bezzwłocznego podejmowania czynności.

5.0 (2 opinie)

IUSNOVUM Kancelaria Radcy Prawnego Jacek Boroń

 • Warszawa
Marcin J.

Pełen profesjonalizm i wysoka kultura obsługi, słowność co do terminów. Sprawa z którą się zwróciłam nie była prosta ale Pan Mecenas wraz z zespołem pomogli, zakończyło się po mojej myśli. Polecam bardzo!

5.0 (7 opinii)

Kancelaria Adwokacka Adwokat Kamil Bechta

 • Warszawa
Kateryna B.

Bardzo profesjonalnie i szybko, co w większości przypadkach jest ważne, umowa zrobiona z uwzględnieniem naszych zapotrzebowań. Pan Kamil tez zaproponował kilka rozwiązań, pod kotem prawa, dla umowy, dzięki czemu zabezpieczył naszą firmę. Polecam!

5.0 (3 opinie)

Katarzyna Szymańska-Misztela Kancelaria Adwokacka

 • 03-988 Warszawa
Anna C.

Polecam Panią Mecenas! Świetne podejście do Klienta. Polecam zwłaszcza jeśli chodzi o sprawy spadkowe i nieruchomości. Jak dla mnie bardzo ważne jest to, że klient ma cały czas świadomość, co do realnych możliwości w danej sprawie, a więc bez bajek, za to porządnie i merytorycznie, tak trzymać. Anna Ciołkowska

5.0 (3 opinie)

Marcin Pokojski Kancelaria Radcy Prawnego | Kancelaria Prawa Pracy

 • Warszawa
Sebastian S.

Rzetelny i solidny. Ma czas dla klienta i rozumie jego potrzeby. Dogłębnie bada temat i umie znaleźć właściwe rozwiązanie, skuteczny.

5.0 (11 opinii)

Kancelaria Prawna Cieśla & Cieśla sp.k.

 • Warszawa
Tomasz Woźniak Mostly Embedded

Szybko i tanio. Potrzebowałem opinii o zaproponowanej mi umowie B2B - dostałem ją tego samego dnia. Opinia wystarczająco precyzyjna, bym wiedział czego dalej nie robić (nie podpisywać) i co w niej negocjować.

5.0 (7 opinii)

Kancelaria Prawna Noriet - Zagajewska i Wspólnicy S.K.A.

 • Warszawa
Marcjanna Ś.

Polecam serdecznie, bardzo kompetentna kancelaria. Mam nadzieję, że nie będzie takiej potrzeby, ale gdyby się zdarzyła to na pewno chętnie ponownie skorzystam z usług.

5.0 (18 opinii)

Kancelaria Adwokacka Mariusz Skwarek

 • Warszawa
Konrad J.

Kancelaria Adwokacka Mariusz Skwarek oferuje pomoc prawną dla klientów indywidualnych oraz biznesowych. Doświadczenie zawodowe zdobyte w toku trzyletniej aplikacji, wieloletniej pracy w jednej z renomowanych warszawskich kancelarii adwokackich oraz w wydziale karnym jednego z warszawskich sądów rejonowych na stanowisku asystenta sędziego sprawiło, że świetnie odnajduję się zarówno na gruncie prawa karnego, jak również szeroko rozumianego prawa cywilnego, gospodarczego, procedury cywilnej oraz prawa administracyjnego. Posiadam doświadczenie w reprezentowaniu interesów Klientów przed sądami powszechnymi, organami ścigania oraz organami administracji publicznej i samorządowej.

5.0 (2 opinie)

Forum Expert

 • Warszawa
Fundacja Benedyktynka Piła

NATYCHMIASTOWY KONTAKT. RZETELNA INFORMACJA W SPAWIE. DECYZYJNOŚĆ W AKTUALNYM TEMACIE DOTYCZĄCYM KLIENTA. PERSPEKTYWA ROZWIĄZANIA PROBLEMU.

5.0 (1 opinia)

Kancelaria Radcy Prawnego Szczepan Wroński

 • Warszawa
Green Team Zaremba sp. z o.o.

Korzystaliśmy z porad tej kancelarii oraz udzieliliśmy pełnomocnictwa do reprezentowania naszej firmy mecenasowi Wrońskiemu. Sprawy zostały załatwione zgodnie z naszymi oczekiwaniami. Zespół kancelarii działał szybko i sprawnie. Wykazali się dużą wiedzą prawniczą

5.0 (1 opinia)

Michał Zdyb TAXWISE spółka komandytowo-akcyjna

 • Warszawa
Diamonds Exclusive Cards

Pan Michał jest profesjonalistą, fachowa porada, zna się na swoim zawodzie. Gorąco polecam wszystkim jego usługi!

5.0 (4 opinie)

Kancelaria Adwokacka Adwokat Marcin Białecki

 • Warszawa
Kancelaria Prawna Lex-Consensus

Profesjonalista pod każdym względem. Rewelacyjny kontakt z Panem Mecenasem w połączeniu z wiedzą i zaangażowaniem to satysfakcja i zadowolenie naszych klientów. Polecam za wiedzę, profesjonalizm i doświadczenie.

5.0 (10 opinii)

Baranowski Szymczak i Wspólnicy Sp.k.

 • Warszawa
Runaways

Pełna profeska - jestem Klientem od 2020 roku - zajmują się moimi sprawami prywatnymi i zawodowymi z pełnym zaangażowaniem. Pierwsza kancelaria prawna, którą polecam z czystym sumieniem moim znajomym.

5.0 (8 opinii)

Kancelaria adwokacka adw. Emilia Katarzyna Borek

 • Warszawa
Paweł M.

Pozornie prosta sprawa okazała się bardziej złożona i skomplikowana niż się wydawało. Pani mecenas Emilia wykazała się dużym zaangażowaniem i profesjonalizmem i doprowadziła do pozytywnego zakończenia.

5.0 (7 opinii)

OJ&LAW Kancelaria Radcy Prawnego Oliwia Józwicka

 • Warszawa
Iga S.

Pani Oliwia udzieliła nam fachowej opinii i wsparcia w sprawie rodzinnej. Dzięki niej przedłożyliśmy wszystkie potrzebne dokumenty do sądu, a sama sprawa zakończyła się dla nas pomyślnie.

5.0 (1 opinia)

KANCELARIA ADWOKACKA MONIKA SPIELER ADWOKAT

 • Warszawa
Anna Ż.

Bardzo jestem zadowolona z pomocy prawnej Pani Mecenas Moniki Spieler w mojej sprawie. Uzyskałam wyrok, który mnie usatysfakcjonował. Pani Mecenas wyróżnia się dużą wiedzą merytoryczną i bardzo wczuwa się w sytuację swojego klienta. Zdecydowanie polecam!

5.0 (5 opinii)

Kancelaria Adwokacka Katarzyna Pyszkowska

 • Warszawa
Maria G.

Pani Katarzyna udzieliła mi porady prawnej w sprawie karnej rozpoznawanej w Szwecji. Wykazała się przede wszystkim szybkością i profesjonalizmem, ponieważ porada była udzielana w sobotę i niedzielę, z uwagi na zatrzymanie w piątek. Polecam!

5.0 (3 opinie)

KANCELARIA RADCY PRAWNEGO - WOJCIECH DZIDUSZKO

 • Warszawa
Medica Poland - Centrum Rehabilitacji Sp. z o.o.

Wysoki profesjonalizm i zaangażowanie w powierzone zadania. Radca Prawny godny zaufania i polecenia. opinię wystawił Zarząd Medica Poland - Centrum Rehabilitacji Sp. z o.o.

5.0 (4 opinie)

Kancelaria Prawno-Gospodarcza Lex Optimum

 • Warszawa
PPHU Ada Nowicka

Od kilkunastu lat korzystamy z usług kancelarii w zakresie obsługi prawnej i doradztwa gospodarczego. W tej kancelarii są specjaliści wszystkich dziedzin i specjalności prawniczych, każdy ma swoja specjalizacje, nie jak w innych kancelariach, że wszyscy przyjmują i prowadzą wszelkie sprawy... My uważamy, że jak ktoś się zna na wszystkim to się zna na niczym.... Dlatego polecamy ta kancelarię. Ada Nowicka PPHU.

5.0 (10 opinii)

Kancelaria Adwokacka Adwokat Karolina Poleńska

 • Warszawa
Punkt Widzenia Studio Architektury

Współpraca z Panią Karoliną to prawdziwa przyjemność. Pani Adwokat jest bardzo profesjonalna i rzeczowa, ale przy tym jest sprawiedliwa i ludzka. Nie obiecuje, czegoś czego nie da się zrobić, ale to co mówi, zawsze jest zrobione na czas i na poziomie powyżej przeciętnej. Współpracę nawiązaliśmy przy okazji moich konfliktów z nierzetelnymi podwykonawcami i klientami. Wszystkie sprawy zostały wyprowadzone na prostą i w dodatku z klasą, której się w ogóle nie spodziewałem. Polecam serdecznie!

5.0 (3 opinie)

Kancelaria Radcy Prawnego Piotra Kłodzińskiego

 • Warszawa
Marian K.

Profesjonaliści z ogromem wiedzy. Pan Piotr Kłodziński to złoty człowiek, który poradzi sobie chyba z każdą sprawą. Jestem zachwycony, że pomógł mi z nie przyjemnym sporem inwestycyjnym. Bardzo polecam!

5.0 (7 opinii)

Kancelaria Radcy Prawnego Igor Władyko

 • Warszawa
Ic Mobile

Zaopiekowanie od początku do końca, zainteresowanie po zakończeniu przedmiotu współpracy.

5.0 (1 opinia)

Kancelaria Prawna GrawaLex

 • Warszawa
Barbara D.

Kancelaria Prawnej GrawaLex, świadczyła na moją rzecz pomoc w zakresie świadczeń materialnych oferowanych przez uczelnie wyższe. Usługi świadczone przez panie Mecenas charakteryzowały się profesjonalizmem, szybkością oraz trafnością argumentacji. Powierzone zadania były realizowane terminowo, z pełną odpowiedzialnością i starannością. Kancelaria wykazywała się dużym profesjonalizmem w podejściu do każdego tematu oraz wysokim zaangażowaniem w realizację świadczonych usług prawnych. Mając na uwadze powyższe, polecam usługi Kancelarii Prawnej GrawaLex, jako podmiotu profesjonalnie świadczącego usługi prawne.

5.0 (3 opinie)

JB Legal Kancelaria Radcy Prawnego

 • Warszawa
Ewa W.

Jestem klientką Pana Jakuba Legal Kancelaria Radcy Prawnego i nią pozostanę, ponieważ wszystkie sprawy rozstały rozstrzygnięte przez sąd, również II instancji, całkowicie zgodnie z wniesionymi roszczeniami.

5.0 (2 opinie)

Kancelaria Podatkowa EMPIRIUM

 • Warszawa
Michał J.

Profesjonalną wiedzę. Doradztwo podatkowe przebiega bardzo elastycznie tzw. doradztwo punktowe, ale generalnie ankieta jest za wcześnie, ponieważ sprawa jest w toku i zakończy się za 2-3 lata, ponieważ w Polsce nie ma praworządności i w sądach podstawiani są osoby nieznające prawa unijnego udające sędziów - stąd brak praworządności.

5.0 (1 opinia)

Adwokat Magdalena Wojdak, Kancelaria Adwokacka

 • Warszawa
Ewelina M.

Profesjonalne podejście do klienta, kwestie prawne zostały przedstawione w zrozumiały sposób. Pani Magda poprowadziła moją sprawę profesjonalnie i co najważniejsze skutecznie.

5.0 (3 opinie)
Ranking Specjalistów od Obsługi Prawnej Firm obejmuje również takie miejscowości jak: Warszawa, Wesoła, Zakręt.
więcej...