Obsługa prawna firm Warszawa - Najlepsi w 2020

Kancelarie Adwokackie w Warszawie, 2021

372 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań

Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty

Otrzymaj oferty

Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy

Wybierz najlepszą

Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsi w 2020

Obsługa prawna firm Warszawa
Anna S.

Pełen profesjonalizm, indywidualne podejście do klienta - jasna transparentna komunikacja dotycząca sprawy, kosztów, czasu toczenia się sporu. Polecam z czystym sumieniem!

Adwokat Magdalena Wojdak, Kancelaria Adwokacka - Obsługa prawna firm Warszawa
Ewelina M.

Profesjonalne podejście do klienta, kwestie prawne zostały przedstawione w zrozumiały sposób. Pani Magda poprowadziła moją sprawę profesjonalnie i co najważniejsze skutecznie.

Kancelaria Adwokacka Magdalena Miechowska-Ostatek - Obsługa prawna firm Warszawa
Alina M.

Kancelaria adwokacka adwokat Magdaleny Miechowskiej-Ostatek to kancelaria indywidualna świadcząca wszechstronną pomoc prawną na rzecz osób fizycznych i podmiotów gospodarczych, zarówno w postępowaniu sądowym jak i w sprawach pozasądowych, z zachowaniem najwyższych standardów. Kancelaria zajmuje się sprawami z zakresu prawa cywilnego (m.in. odszkodowania, w tym odszkodowania z OC sprawcy, spadki, nieruchomości), rodzinnego (m.in. rozwody, alimenty), prawa gospodarczego oraz prawa karnego. Rozwiązania prawne przygotowywane są po pełnym rozpoznaniu potrzeb Klientów respektując jego indywidualne uwarunkowania oraz przyszłościowe cele. Kancelaria zapewnia komfort pełnej i nieograniczonej czasowo dostępności do usług prawnych oraz uwzględnia konieczność bezzwłocznego podejmowania czynności.

VirtualOffice24 Sp. z o.o. - Obsługa prawna firm Warszawa
Paulina K.

VirtualOffice24 - TRAFIŁEŚ POD WŁAŚCIWY ADRES NIE TAKIE DIABEŁ STRASZNY - czyli Twoja księgowość w naszych rękach... Dzięki nam obniżysz koszty do niezbędnego minimum. Poprowadzimy Twoje księgi przychodów i rozchodów, zajmiemy się też pełną księgowością oraz przechowamy dokumenty Twojej firmy. Oferujemy również pomoc doświadczonych doradców podatkowych i anglojęzycznych księgowych - DOPASUJEMY NASZĄ OFERTĘ DO TWOICH POTRZEB...

Magdalena G.

Jako osoba poszkodowana w wypadku drogowym korzystałam z usług Polskiego Centrum Odszkodowań. Wysoki poziom zaangażowania w moją sprawę, rzetelność w wyjaśnianiu każdego etapu procesu oraz profesjonalizm pracowników poskutkowało uzyskaniem odszkodowania za wypadek, zwrotu kosztów leczenia oraz renty powypadkowej. W szczególności pragnę podziękować mec. Piotrowi Kolanowskiemu z KPRF Law Office za profesjonalne prowadzenie mojej sprawy. Jestem zadowolona z całości przebiegu procesu i z całą pewnością mogę polecić tę firmę osobom poszukującym fachowej i profesjonalnej pomocy. Magdalena G.z Warszawy.

Marcin C.

Pełen profesjonalizm. Wszystkie dokumenty zostały dostarczone w terminie. Bardzo szybko odpowiadają na maila i zawsze odbierają telefon, gdy potrzebuję porady związanej z RODO.

Monika B.

Wykonujemy zlecenia od 2013. Obszar, na którym obsługujemy Klientów to woj. mazowieckie. Wykonamy dla Ciebie prace w zakresie zleceń prawnych. Liczymy, iż będą Państwo zadowoleni ze współpracy z naszą firmą.

Kancelaria Radcy Prawnego Anna Szysiak-Juszczyńska - Obsługa prawna firm Warszawa
Andrzej K.

Kancelaria Radcy Prawnego Anny Szysiak-Juszczyńskiej zajmuje się obsługą prawną zarówno klientów indywidualnych, jak i podmiotów gospodarczych. Świadczymy pomoc prawną w pełnym zakresie w języku polskim, angielskim i francuskim od 2015 roku. Kancelaria współpracuje z kancelariami adwokackimi i radcowskimi, a także komorniczymi i notarialnymi na terenie całego kraju. Zajmujemy się m.in. stałą, kompleksową obsługą prawną przedsiębiorców w ramach abonamentów, prowadzeniem spraw spadkowych w Polsce i obsługą spraw w zakresie prawa spadkowego z elementami zagranicznymi, to jest nabyciem spadku po obywatelu polskim zamieszkałym za granicą, bądź cudzoziemcu zamieszkałym w Polsce, sporządzaniem opinii prawnych z zakresu różnych dziedzin prawa, w tym opiniowaniem umów deweloperskich i rezerwacyjnych, sprzedaży, przedwstępnych, specjalizujemy się również w prawie IT i nowoczesnych technologii, prawie europejskim i prawie medycznym. Założycielem kancelarii jest radca prawny Anna Szysiak-Juszczyńska, posiadająca doświadczenie prawnicze od 2011 r., zdobyte w kancelariach radcowsko-adwokackich oraz w Radzie Unii Europejskiej w Brukseli. Jest magistrem prawa i filologii angielskiej. Nasz zespół składa się z wykwalifikowanych prawników profesjonalnych (radców prawnych i adwokatów). Kancelaria prowadzi zdalną obsługę spraw na terenie całej Polski.

KOKSZTYS Kancelaria Prawa Gospodarczego - Obsługa prawna firm Wrocław
DOWNTOWN BVBA

Great law firm. The entire team is very knowledgeable, friendly and efficient.I highly recommend.

Więcej profesjonalistów

Kancelaria Adwokacka Tomasz Wiliński - Obsługa prawna firm Warszawa
Tadeusz D.

Adwokat z prawdziwego zdarzenia. Byłem w poważnych tarapatach, z których pomógł mi się wydostać. Profesjonalnie i z zaangażowaniem podszedł do sprawy. Rzeczowy, konkretny i co najważniejsze skuteczny

RPR LEGAL Kancelaria Radcy Prawnego Anna Rojek - Obsługa prawna firm Warszawa
Damian P.

Pani Mecenas prowadziła rozprawę rozwodową mojej obecnej partnerki. Wszystko przebiegło zgodnie z planem. Partnerka była zadowolona ze współpracy z kancelarią. Z kolei dla mojej firmy, Pani Mecenas prowadziła także kilka spraw. Do tej pory współpracujemy i jestem zadowolony. Co ważne, Pani Ania jest bardzo uczciwą osobą, bardzo miłą i zawsze znajdzie wyjście z sytuacji. Polecam i tym samym daje 5 gwiazdek! Damian

KANCELARIA PRAWNA CHYL I WSPÓLNICY SPÓŁKA CYWILNA - Obsługa prawna firm Warszawa
Lucyna B.

Bardzo profesjonalne i wnikliwe podejście do sprawy. Już na wstępnym etapie współpracy mogę uznać, że udzielona porada będzie bardzo pomocna w rozstrzygnięciu skomplikowanej sprawy z zakresu prawa cywilnego.

Kancelaria Radcy Prawnego Magdalena Mendyka-Moniuszko - Obsługa prawna firm Warszawa
Mariusz S.

Prawniczka godna polecenia: konkretna oferta co do kwoty i terminu, terminowa i fachowa realizacja, a poza tym wsparcie w dodatkowych kwestiach choć nie były objęte wyceną. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy i tym samym polecam!

Kancelaria Adwokacka Adwokat Marcin Malinowski - Obsługa prawna firm Warszawa
Bartosz T.

Mówiąc wprost, profesjonalizm, wiedza i personalne podejście do klienta. Szczerze polecam współprace z Panem Marcinem

Dołącz do naszych Specjalistów od Obsługi Prawnej Firm w Warszawie

Działasz na rynku jako Specjalista od Obsługi Prawnej Firm i szukasz nowych Klientów z Warszawy lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Załóż bezpłatne konto
Kancelaria Adwokacka adwokat Sylwia Lisowska - Obsługa prawna firm Warszawa
Gosia Ł.

Wszystko na najwyższym poziomie! Sprawa prowadzona rzetelnie i z zaangażowaniem. Bezproblemowy kontakt z adwokatem na każdym etapie postępowania Człowiek wie za co płaci i nie musi się martwić o sprawę.

Kancelaria Radcy Prawnego Piotr Stosio - Obsługa prawna firm Warszawa
Adrianna K.

Polecam. Skutecznie i szybko. Pomógł mi w sprawie o odszkodowanie.

TL Solution Sp. z o. o. - Obsługa prawna firm Warszawa
Radek R.

Daję 5* za miłą obsługę, ponieważ kompetencje pracowników spełniały moje oczekiwania. Polecam konsultację z doradcą podatkowym - wszelkie moje problemy biznesowe zostały rozwiązane.

BILDOM Sp. z o.o. - Obsługa prawna firm Warszawa
Jarosław P.

Profesjonalne podejście, dobry kontakt, dostawa zgodnie z ustalonymi terminami. To moja pierwsza transakcja tego typu przez internet i nie zawiodłem się.

DMS Legal Kancelaria Adwokacka Michał Stajniak - Obsługa prawna firm Warszawa
Marzena J.

Rzetelne i profesjonalne podejście do sprawy. Bardzo dobry kontakt telefoniczny, jak i mailowy. Pan Michał rozwiał moje wątpliwości, a dodatkowo zwrócił uwagę na inne elementy, które były istotne w sprawie. Pomijając błyskawiczną odpowiedź na moje zapytanie, porada którą uzyskałam od DMS Legal Kancelaria Adwokacka Michał Stajniak była darmowa.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Marcin Białecki - Obsługa prawna firm Warszawa

Kancelaria Adwokacka Adwokat Marcin Białecki

Warszawa
Kancelaria Prawna Lex-Consensus

Profesjonalista pod każdym względem. Rewelacyjny kontakt z Panem Mecenasem w połączeniu z wiedzą i zaangażowaniem to satysfakcja i zadowolenie naszych klientów. Polecam za wiedzę, profesjonalizm i doświadczenie.

Kancelaria Radcy Prawnego Martyna Pomykała - Obsługa prawna firm Warszawa

Kancelaria Radcy Prawnego Martyna Pomykała

Warszawa
Monika P.

Bardzo serdecznie polecam Kancelarie Pani Martyny. Rzetelna obsługa, profesjonalne podejście do klienta, oczywiście sama Pani Martyna bardzo miła i pomocna, doradzi w właściwie każdej sprawie. Jeszcze raz bardzo gorąco polecam!

IPSO IURE Liberski Kita Ambroziak Majewska sp. k. - Obsługa prawna firm Warszawa

IPSO IURE Liberski Kita Ambroziak Majewska sp. k.

Warszawa
Mariusz A.

Zdecydowanie polecam. Bardzo szybka odpowiedź. Satysfakcjonującą poradę prawną uzyskałem właściwie już po kilku godzinach.

SK Lawyers. Rafał W. Sikorski i Daria Krzyżanowska. Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów Spółka - Obsługa prawna firm Warszawa

SK Lawyers. Rafał W. Sikorski i Daria Krzyżanowska. Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów Spółka Partnerska

Warszawa
Euro Beauty Agata Jasiczek

Pan Mecenas Sikorski jest the best!!! Pracujemy już ponad 2 lata. Bez niego nie wyszłabym z moich wielkich problemów!!! Wielki profesjonalista, cierpliwy, ogromna wiedza i umiejętności, pozytywnie nastawiony i zdeterminowany w dążeniu do celu. Polecam, polecam jeszcze raz polecam. Pozdrawiam.

LICZYSIE.PL Biuro Rachunkowe Łukasz Szachewicz-Zaporski - Obsługa prawna firm Warszawa

LICZYSIE.PL Biuro Rachunkowe Łukasz Szachewicz-Zaporski

Warszawa
"FISZBAU" Filaber&Szybański Sp. z o.o.

Niniejszym udzielamy pozytywnej referencji, dla Biura Rachunkowego &Tani Doradcy Sp. z o.o. Korzystamy z usług księgowych i doradczych, od momentu rejestracji Naszej Spółki. Otrzymaliśmy także bezpłatną konsultację w zakresie rejestracji spółki za pośrednictwem portalu S24, co pozwoliło nam nie ponosić kosztów związanych zawarciem umowy Spółki w formie Aktu Notarialnego. Potwierdzamy najwyższy standard obsługi, zaangażowanie, a także bardzo rozległą wiedzę merytoryczną pracowników Biura Rachunkowego &Tani Doradcy Sp. z o.o.

Kancelaria Prawnicza Lex Optimum Adwokaci i Radcowie Prawni - Obsługa prawna firm Warszawa

Kancelaria Prawnicza Lex Optimum Adwokaci i Radcowie Prawni

Warszawa
PPHU Ada Nowicka

Od kilkunastu lat korzystamy z usług kancelarii w zakresie obsługi prawnej i doradztwa gospodarczego. W tej kancelarii są specjaliści wszystkich dziedzin i specjalności prawniczych, każdy ma swoja specjalizacje, nie jak w innych kancelariach, że wszyscy przyjmują i prowadzą wszelkie sprawy... My uważamy, że jak ktoś się zna na wszystkim to się zna na niczym.... Dlatego polecamy ta kancelarię. Ada Nowicka PPHU.

Impagado.pl - Obsługa prawna firm Warszawa

Impagado.pl

Warszawa
Tomasz J.

Polecam za rozsądne podejście i nie owijanie w bawełnę. Udało się pomóc w temacie trudnym, gdzie sprawa wróciła od komornika. Współpracujemy nadal - w zakresie monitoringu płatności.

VOAS Sp. z o.o. - Obsługa prawna firm Warszawa

VOAS Sp. z o.o.

Warszawa
Marcin W.

Firma godna polecenia! Kompleksowo zajęli się prowadzeniem księgowości i kadr w mojej firmie. Kontakt z główną księgowa jest bezpośredni i bardzo przyjemny. Wszystkie dokumenty przerabiają w ustalonym czasie i dotychczas nie było żadnych opóźnień. Polecam.

Marcin Pokojski Kancelaria Radcy Prawnego - Obsługa prawna firm Warszawa

Marcin Pokojski Kancelaria Radcy Prawnego

Warszawa
Sebastian S.

Rzetelny i solidny. Ma czas dla klienta i rozumie jego potrzeby. Dogłębnie bada temat i umie znaleźć właściwe rozwiązanie, skuteczny.

Business Advice Sp. z o.o. - Obsługa prawna firm Warszawa

Business Advice Sp. z o.o.

Warszawa
Tax Legis

Szukałem stałej obsługi prawnej mojej firmy i trafiłem na BUSINESS ADVICE. To nasz 2 miesiąc współpracy i w końcu po wielu kancelariach z jakimi miałem do czynienia ta jest pierwsza która mogę polecić z czystym sumieniem.

TAXWISE Michał Zdyb - Obsługa prawna firm Warszawa

TAXWISE Michał Zdyb

Warszawa
Diamonds Exclusive Cards

Pan Michał jest profesjonalistą, fachowa porada, zna się na swoim zawodzie. Gorąco polecam wszystkim jego usługi!

NM Legal Kancelaria Radców Prawnych - Obsługa prawna firm Warszawa

NM Legal Kancelaria Radców Prawnych

Warszawa
Witold K.

Gorąco polecam kancelarię. Jestem bardzo usatysfakcjonowany profesjonalnym i sumiennym podejściem do mojej sprawy prowadzonej przez Panią mecenas Martę Piasecką. Pani mecenas cechuje się nie tylko profesjonalnym sumiennym i rzetelnym podejściem do pracy ale także ludzkim i życiowym podejściem do sprawy którą prowadzi. Osoba bardzo miła i sympatyczna pozytywna w podejściu do życia i drugiego człowieka. Zawsze służy radą i pomocą.Sprawa zakończyła się oczywiście sukcesem za sprawą Pani mecenas. Gorąco polecam Panią mecenas.Dziękuję za pomoc i wsparcie. Pozdrawiam.

KBSC - Obsługa prawna firm Warszawa

KBSC

Warszawa
Arleta L.

KBSC zostało stworzone i ma być nowoczesną platformą komunikacji z prawnikiem. Chcemy służyć Państwu zarówno w sytuacjach wyjątkowych jak i zaproponować możliwość stałej współpracy dla osób indywidualnych i firm. Kancelaria Adwokacka KBSC świadczy usługi doradcze i prawne z zakresów prawa, finansów, ekonomii i podatków. Nasze biuro znajduje się w Warszawie przy ulicy Puławskiej 538, jednak dzięki formułom online jesteśmy w stanie zapewnić usługi na terenie całego kraju. KBSC ma być odpowiedzią na codzienne problemy małych i średnich przedsiębiorców, startup'ów, a także osób osób indywidualnych.

Kancelaria Adwokacka Marta Kozielska - Obsługa prawna firm Warszawa

Kancelaria Adwokacka Marta Kozielska

Warszawa
Adam K.

Podziękowania dla Pani Marty za profesjonalne podejście, szybka odpowiedz na każdego maila oraz wyczerpujące informacje podczas konsultacji. Polecam Adam Kolodziejczyk

Wi&Fi CONSULTING Sp. z o.o. - Obsługa prawna firm Warszawa

Wi&Fi CONSULTING Sp. z o.o.

Warszawa
Anton B.

Korzystaliśmy z usług tej firmy. W pełni polecamy z uwagi na rzetelność i profesjonalizm przy prowadzeniu zleconych spraw.

Gabafi sp. z o.o. - Obsługa prawna firm Warszawa

Gabafi sp. z o.o.

Warszawa
Ewelina S.

Z takim biurem można współpracować. Wszystko zrobione jak należy w bardzo szybkim czasie bardzo dokładnie i profesjonalnie. Polecam.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Joanna Zysk - Obsługa prawna firm Warszawa

Kancelaria Adwokacka Adwokat Joanna Zysk

Warszawa
Ewa T.

Polecam Panią Mecenas Zysk, prowadziła mi sprawę o alimenty na córki, udało się ugrać takie jak chciałam. Pani Mecenas jest waleczna, kontaktowa. Zawsze pod telefonem

WIKO Sp.j. M. Wiśniewska i J. Kowalska - Obsługa prawna firm Warszawa

WIKO Sp.j. M. Wiśniewska i J. Kowalska

Warszawa
Jan R.

Profesjonalna obsługa, przeprowadzaliśmy razem remonty w budynku. Firma bez zarzutu, znająca się na rzeczy, a przy tym bardzo sympatyczna obsługa.

Kancelaria Prawna Noriet - Zagajewska i Wspólnicy S.K.A. - Obsługa prawna firm Warszawa

Kancelaria Prawna Noriet - Zagajewska i Wspólnicy S.K.A.

Warszawa
Marta P.

Kancelaria i Pani Mecenas Wypych cechują się wysokim profesjonalizmem świadczonych usług, a przede wszystkim zaangażowaniem i dbałością o interes klienta. Serdecznie polecam!

Kancelaria Adwokacka dr Michał Matuszak - Obsługa prawna firm Warszawa

Kancelaria Adwokacka dr Michał Matuszak

Warszawa
Magda A.

Pan Adwokat dr Michał Matuszak to człowiek bardzo kompetentny, pomocny, kontaktowy oraz przesympatyczny. Kiedy zaczęła się nasza współpraca, wiedziałam, że jest to odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu, która potrafi dokładnie poradzić sobie z każdym moim problemem oraz pytaniem. Cała współpraca przebiegła w bardzo miłej atmosferze. Polecam!

Izabela Sznajder Doradztwo Prawne - Obsługa prawna firm Warszawa

Izabela Sznajder Doradztwo Prawne

Warszawa
Patrycja S.

Serdecznie polecam Panią Izabelę. Profesjonalne podejście do klienta i szeroki zakres wiedzy sprawiają, że współpraca przebiega bez zastrzeżeń.

System Dozoru Kancelaria Prawa Karnego - Obsługa prawna firm Warszawa

System Dozoru Kancelaria Prawa Karnego

Warszawa
Bronisław R.

Wszystko szybko, sprawnie, sprawa załatwiona pozytywnie. Polecam.

KANCELARIA ADWOKACKA MONIKA SPIELER ADWOKAT - Obsługa prawna firm Warszawa

KANCELARIA ADWOKACKA MONIKA SPIELER ADWOKAT

Warszawa
Anna Ż.

Bardzo jestem zadowolona z pomocy prawnej Pani Mecenas Moniki Spieler w mojej sprawie. Uzyskałam wyrok, który mnie usatysfakcjonował. Pani Mecenas wyróżnia się dużą wiedzą merytoryczną i bardzo wczuwa się w sytuację swojego klienta. Zdecydowanie polecam!

Kancelaria Adwokacka Mariusz Skwarek - Obsługa prawna firm Warszawa

Kancelaria Adwokacka Mariusz Skwarek

Warszawa
Konrad J.

Kancelaria Adwokacka Mariusz Skwarek oferuje pomoc prawną dla klientów indywidualnych oraz biznesowych. Doświadczenie zawodowe zdobyte w toku trzyletniej aplikacji, wieloletniej pracy w jednej z renomowanych warszawskich kancelarii adwokackich oraz w wydziale karnym jednego z warszawskich sądów rejonowych na stanowisku asystenta sędziego sprawiło, że świetnie odnajduję się zarówno na gruncie prawa karnego, jak również szeroko rozumianego prawa cywilnego, gospodarczego, procedury cywilnej oraz prawa administracyjnego. Posiadam doświadczenie w reprezentowaniu interesów Klientów przed sądami powszechnymi, organami ścigania oraz organami administracji publicznej i samorządowej.

Kancelaria Radcy Prawnego Łukasz Brzozowski - Obsługa prawna firm Warszawa

Kancelaria Radcy Prawnego Łukasz Brzozowski

Warszawa
Krystyna S.

Pełne zaangażowanie Pana Mecenasa Łukasza Brzozowskiego w prowadzoną sprawę. Zawsze mogłam liczyć na pomoc Pana Mecenasa, choćby telefonicznie – świetny kontakt, człowiek wspierający, pomocny radą. Ogromna wiedza i doświadczenie Pana Mecenasa sprawiły, że znów mogę spać spokojnie. Polecam z całego serca. Janina S.

Grupa Prawna Delikt.pl sp. z o.o - Obsługa prawna firm Warszawa

Grupa Prawna Delikt.pl sp. z o.o

Warszawa
Iwona K.

Jedna z lepszych kancelarii prawnych w Warszawie. Bardzo polecam w szczególności w zakresie prawa rodzinnego!

UPIK Kancelaria sp.z o.o. - Obsługa prawna firm Warszawa

UPIK Kancelaria sp.z o.o.

Warszawa
Mateusz G.

Profesjonalny zespól, udana współpraca, polecam kazdemu.

Kancelaria Adwokacka Maryla Mikołajewska - Obsługa prawna firm Warszawa

Kancelaria Adwokacka Maryla Mikołajewska

Warszawa
Dominika K.

Obsługa prawna na wysokim poziomie na płaszczyźnie biznesowej. Ogromna oszczędność czasu i nerwów niewielkim kosztem.

Kancelaria Prawna GrawaLex - Obsługa prawna firm Warszawa

Kancelaria Prawna GrawaLex

Warszawa
Barbara D.

Kancelaria Prawnej GrawaLex, świadczyła na moją rzecz pomoc w zakresie świadczeń materialnych oferowanych przez uczelnie wyższe. Usługi świadczone przez panie Mecenas charakteryzowały się profesjonalizmem, szybkością oraz trafnością argumentacji. Powierzone zadania były realizowane terminowo, z pełną odpowiedzialnością i starannością. Kancelaria wykazywała się dużym profesjonalizmem w podejściu do każdego tematu oraz wysokim zaangażowaniem w realizację świadczonych usług prawnych. Mając na uwadze powyższe, polecam usługi Kancelarii Prawnej GrawaLex, jako podmiotu profesjonalnie świadczącego usługi prawne.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Rafał Gierdal - Obsługa prawna firm Warszawa

Kancelaria Adwokacka Adwokat Rafał Gierdal

Warszawa
Diana K.

Korzystałam i nadal korzystam z usług Kancelarii. Pan Mecenas prowadził m.in. moją sprawę rozwodową - wszystko sprawnie i zgodnie z ustaleniami. Warto wspomnieć że tą Kancelarię cechuje duże zaangażowanie i miłe podejście do klienta. Polecam!

Kancelaria Adwokacka adw. Bartosz Sobolewski - Obsługa prawna firm Warszawa

Kancelaria Adwokacka adw. Bartosz Sobolewski

Warszawa
Katarzyna R.

Pan Mecenas Sobolewski, to przede wszystkim fachowiec w swojej branży. Jest zawsze świetnie przygotowany merytorycznie do spraw, wykazuje się niezwykłym zaangażowaniem, ludzką życzliwością i skutecznością. Zdecydowanie polecam!

Staszewska-Lisiak i Partnerzy Radcowie Prawni i Adwokaci Spółka partnerska - Obsługa prawna firm Warszawa

Staszewska-Lisiak i Partnerzy Radcowie Prawni i Adwokaci Spółka partnerska

Warszawa
PSK PIOTR SKRZYŃSKI

Od wielu lat współpracuję z Kancelarią w obszarach związanych z prowadzeniem dużego biznesu oraz działalności gospodarczej. Polecam współpracę, gdyż profesjonalizm działania daje rękojmię skuteczności. Pozdrawiam.

ROYAL CAPITAL Kancelaria Finansowa - Obsługa prawna firm Warszawa

ROYAL CAPITAL Kancelaria Finansowa

Warszawa
DF RENPOL

Szybki kontakt i odpowiedź. Liczymy na owocną współpracę. Wstępnie nawiązany kontakt pozwala na szybkie znalezienie odpowiedniego rozwiązania na znalezienie oferty finansowania Klienta.

Kancelaria Prawna Ad Eventum Radca Prawny Tomasz Jendrasiak - Obsługa prawna firm Warszawa

Kancelaria Prawna Ad Eventum Radca Prawny Tomasz Jendrasiak

Warszawa
Roman F.

Specjalizuję się w prowadzeniu szeroko rozumianych spraw podatkowych i karno-skarbowych, z reprezentacją przedsiębiorców w toku kontroli prowadzonej (zapowiadanej) przez urzędy skarbowe, celno-skarbowe, ZUS, oraz inne służby i inspekcje, włącznie z późniejszą reprezentacją przed sądami administracyjnymi i sądami ubezpieczeń społecznych. Zajmuję się też sprawami gospodarczymi (biznes-biznes), upadłościowymi i restrukturyzacyjnymi oraz reprezentowaniem pracodawców przed sądami pracy w sporach z pracownikami. Ponadto, z uwagi na wcześniejszą wieloletnią pracę w organach ścigania, zajmuję się obronami w sprawach karnych (prokuratura, Policja, sąd), w tym w przedmiocie tymczasowego aresztowania, oraz sprawami z zakresu prawa karnego wykonawczego (odroczenie, przerwa, przedterminowe warunkowe zwolnienie). Zapraszam do korzystania z moich usług.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Jolanta Dymek - Obsługa prawna firm Warszawa

Kancelaria Adwokacka Adwokat Jolanta Dymek

Warszawa
Mariola M.

Pelen profesjonalizm. Bardzo indywidualne podejście do klienta. Pani Jolanta zawsze pomocna wysłucha jak psycholog, odpowiednio doradzi i poprowadzi tak aby było jak najłatwiej i najlepiej dla klienta. Polecam z całego serca.

Kancelaria Radcy Prawnego Piotra Kłodzińskiego - Obsługa prawna firm Warszawa

Kancelaria Radcy Prawnego Piotra Kłodzińskiego

Warszawa
Marian K.

Profesjonaliści z ogromem wiedzy. Pan Piotr Kłodziński to złoty człowiek, który poradzi sobie chyba z każdą sprawą. Jestem zachwycony, że pomógł mi z nie przyjemnym sporem inwestycyjnym. Bardzo polecam!

Kancelaria Doradczo-Windykacyjna Sp. z o.o. - Obsługa prawna firm Warszawa

Kancelaria Doradczo-Windykacyjna Sp. z o.o.

Warszawa
Ireneusz U.

Kancelaria Doradczo Windykacyjna Sp z o.o. (www.kancelariawindykacyjna.com.pl) od 8 lat specjalizuje się w profesjonalnym odzyskiwaniu należności. Spółka posiada zaplecze kadrowe, na które składa się zespół profesjonalnych prawników (obecnie 2 adwokatów i 3 radców prawnych) oraz dwóch detektywów. Podstawową zasadą Kancelarii jest brak pobierania opłat wstępnych i brak przerzucania na podmioty zlecające kosztów operacyjnych i kosztów obsługi prawnej. Zasadniczym wynagrodzeniem Kancelarii jest ustalony z klientem procent odzyskanej kwoty od dłużnego podmiotu wg zasady 5-10-15. - 5% od kwot w przedziale powyżej 50000zł - 10 % od 5 000 zł - 49999zł - 15% od 1 zł do 4 999 zł Atuty Kancelarii to przede wszystkim: - oparte na doświadczeniu trafne szacowanie skutecznej windykacji, - pełna "gama" wypraktykowanych procedur sądowych, administracyjnych i egzekucyjnych, - wyjątkowa biegłość i znajomość w zakresie prowadzenia twardej windykacji, egzekucji z nieruchomości, w zakresie dochodzenia roszczeń w trybie art 299 KSH , w ramach postępowania upadłościowego i restrukturyzacyjnego, - skuteczność i konsekwencja w prawno - karnym "wspomaganiu " motywacji dłużnika co wynika z ugruntowanej praktyką wiedzy o ściganiu czynów zabronionych, - doświadczenie i zaplecze detektywistyczno-ustaleniowe wypraktykowane przez lata działalności. Zapraszam do współpracy

Wesoła Warszawa Zakręt więcej...
Jaki rodzaj usługi Cię interesuje?
Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.