Nadzór budowlany Jastrzębie-Zdrój - Najlepsi w 2021

Najlepsi Nadzorcy Budowlani w Jastrzębiu Zdroju, 2021

50 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsze z 50 firm
w kategorii Nadzór Budowlany

Nadzór budowlany Jastrzębie-Zdrój

P.P.H.U "M.M. DEPO"

 • Jastrzębie-Zdrój
Przemysław K.

W kwietniu 2015 roku firma „M.M. DEPO” rozpoczęła dla nas budowę domu o powierzchni 135m2. Współpraca dotyczyła przede wszystkim wybudowania stanu surowego zamkniętego budynku oraz jego wykończenia. Firma wykonała dodatkowo także duży, 60-metrowy taras przy domu. Prace odbyły się w Babicach koło Oświęcimia. Dom został zbudowany z Porothermu i pokryty dachówką, stropy są wykonane w systemie Teriva. Ja dostarczyłem listę materiałów, które mnie interesowały, natomiast procesem ich zamawiania i dostarczania zajął się wykonawca. Jestem bardzo zadowolony z usługi. Prace zostały wykonane terminowo i zgodnie z przyjętymi w umowie założeniami. Długo przygotowywałem się do budowy domu, wybierając projekt, materiały i metody wykonania poszczególnych

ATTYKA - Inspektor Budowlany Jastrzębie-Zdrój

ATTYKA

 • Jastrzębie-Zdrój
Leon J.

Bez zbędnych "nawijań" rzeczowa wycena i konkretne wykonanie.

Lucyna Abrachamczyk

 • Jastrzębie-Zdrój
Sebastian D.

W branży pracuję od roku 2001, posiadam uprawnienia budowlane. Pracuję na etacie oraz od niedawna prowadzę jednoosobową działalność gospodarczą. Moja specjalność to nadzory budowlane, przeglądy stanu technicznego budynków i obiektów budowlanych, kosztorysowanie, opinie techniczne, konsultacje z zakresu prowadzenia robót w oparciu o ustawę Prawo zamówień publicznych, wszelkie czynności związane z założeniem i prowadzeniem Książki Obiektu Budowlanego. Obszar działalności obejmuje głównie województwo śląskie, ze szczególnym uwzględnieniem okolic Jastrzębia-Zdroju, Wodzisławia Śl., Żor, Rybnika, Pawłowic, Cieszyna, Bielska-Białej.

Jakub Zagórski - Inspekcja Budowlana Jastrzębie-Zdrój

Jakub Zagórski

 • Jastrzębie-Zdrój

Rozpoczęta działalność w 2009 roku. Oferuję usługi: - Kierownika Budowy, - Inspektora Nadzoru Inwestorskiego, - Nadzór nad remontem mieszkań, - Odbiory mieszkań od deweloperów i firm remontujących, - Przeglądy techniczne budynków, - Rozliczanie wykonawców, - Przedmiary robót - Kosztorysy ofertowe i powykonawcze, - Doradztwo w wyborze materiału, wykonawcy, technologii budowania itp. Posiadam uprawnienia budowlane w specjalności konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń. Wartość usługi uzależniona od oczekiwań Inwestora. Okolice Jastrzębie Zdrój, Wodzisław Śl., Rybnik, Pawłowice, Żory, Gorzyce, Rydułtowy, Cieszyn, Ustronia, Strumienia, Jasienicy. Dz.U.2018.0.1202 t.j. - Ustawa z dnia 7 lipca 1994 r. - Prawo budowlane Art. 22.

Leszek Małysz - Przegląd Roczny Budynku Jastrzębie-Zdrój

Leszek Małysz

 • Jastrzębie-Zdrój

Znakomici pracownicy Leszek Małysz spełnią Państwa oczekiwania odnośnie nadzoru budowlanego. Spełniają wymagania najbardziej wymagających Klientów, dlatego ich wybór na pewno będzie dobrą decyzją.

Dołącz do naszych Nadzorców Budowlanych w Jastrzębiu Zdroju

Działasz na rynku jako Nadzorca Budowlany i szukasz nowych Klientów z Jastrzębia Zdroju lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Biuro Inżynierskie Syriusz. Filtr, mata - Nadzór Budowlany Jastrzębie-Zdrój

Firma Biuro Inżynierskie Syriusz Filtr mata świadczy swoje usługi po wcześniejszym ustaleniu zakresu oraz terminu realizacji. Skupia się na Klientach z miejscowości Jastrzębie-Zdrój i z sąsiednich miast. Mają propozycję dla każdego - zadzwoń i sprawdź, nie pożałujesz.

Firma Betainvest Beata Walaszek - Inspektor Nadzoru Budowlanego Jastrzębie-Zdrój

Sumienny Inspektor Nadzoru Budowlanego Jastrzębie-Zdrój

 • Jastrzębie-Zdrój
 • Firma Betainvest Beata Walaszek

Firma Betainvest Beata Walaszek zatrudnia fenomenalnych inspektorów nadzoru budowlanego - wyjątkowe kwalifikacje i doświadczenie to ich ważne zalety. Skontaktuj się i otrzymaj ofertę, która przypadnie Ci do gustu.

Fenomenalny Inspektor Nadzoru Budowlanego

 • Jastrzębie Zdrój
 • Darek Błaszczyński

Witam,od wielu lat prowadzę firmę budowlaną i oferuję szeroki zakres usług budowlanych(od projektu pod klucz z kompleksowym wykończeniem wnętrz).Na każdym etapie prac służę swoją wiedzą i pomocą.Korzystam ze sprawdzonych i dobrych materiałów,udzielam gwarancji,oraz wystawiam faktury VAT.Na życzenie mogę przesłać zdjęcia wykonanych prac ,oraz referencje.

F.U.H. SALEM - Inspekcja Budowlana Jastrzębie-Zdrój

F.U.H. SALEM

 • Jastrzębie-Zdrój
 • 5 km od Jastrzębie-Zdrój

F.U.H. SALEM oferuje: Nadzór Budowlany / Kierownik Budowy / Inspektor Nadzoru Inwestorskiego w specjalnościach: Konstrukcyjno–Budowlanej bez ograniczeń w pełnym zakresie (inżynier budownictwa); Instalacyjnej (tzw. „Sanitarnej”) w zakresie sieci i instalacji -centralnego ogrzewania, gazowych, wodociągowych, kanalizacyjnych z ograniczeniami (technik); Wentylacji mechanicznej bez ograniczeń; Podstawowy profil działalności mojej Firmy to: Pełnienie funkcji kierownika budowy Pełnienie funkcji inspektora nadzoru inwestorskiego Sporządzanie kosztorysów ogólno-budowlanych, branżowych w tym kosztorysów do banków Przeglądy techniczne budynków (półroczne, roczne, pięcioletnie i inne) w zakresie konstrukcyjno-budowlanym i instalacyjnym

Projektowanie i nadzór budowlany - Nadzór Budowlany Jastrzębie-Zdrój

Projektowanie i nadzór budowlany

 • Jastrzębie-Zdrój
 • 5 km od Jastrzębie-Zdrój

Oferujemy: -projektowanie budynków, budowli, konstrukcji stalowych i żelbetowych w pełnym zakresie, -projekty architektoniczne i konstrukcyjne budynków mieszkalnych, usługowych i innych, -przebudowy, rozbudowy, nadbudowy budynków, -sporządzanie opinii technicznych, kosztorysów -sprawowanie nadzoru kierownika budowy, inspektora nadzoru inwestorskiego, -projekty drogowe - parkingów, dróg publicznych. -nadzór nad robotami rozbiórkowymi budynków i ich części

Porównaj ceny i koszty nadzoru budowlanego w Jastrzębiu Zdroju

Szukasz cen, cenników, kosztów lub kosztorysu? A może interesuje Cię najtańsza oferta na nadzór budowlany w Jastrzębiu Zdroju? Złóż zapytanie, a firmy z Jastrzębia Zdroju same prześlą wyceny.

Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.

Jaki specjalista Cię interesuje?

Profesjonalny Nadzór Budowlany Jastrzębie-Zdrój

 • Jastrzębie-Zdrój
 • 5 km od Jastrzębie-Zdrój
 • Przemysław Wrzosek

Perfekcyjny inspektor budowlany oferuje swoje doświadczenie w miejscowości Jastrzębie-Zdrój oraz w przyległych miastach. Ustal pasujący termin!

Budownictwo BHP Doradztwo Błażej Scelina

 • Pniówek
 • 5 km od Jastrzębie-Zdrój

Budownictwo BHP Doradztwo Błażej Scelina zapewnia bogatą ofertę bezkonkurencyjnego przeglądu rocznego budynku gwarantując przy tym solidną obsługę, a dla zainteresowanych również usługi dodatkowe, które również mogą Cię zainteresować. Wystarczy, że zadzwonisz, a otrzymasz ofertę, która z całą pewnością będzie godna Twojej uwagi.

M Silnice - Przegląd Roczny Budynku Pniówek

Bezkonkurencyjny Przegląd Roczny Budynku Jastrzębie-Zdrój

 • Pniówek
 • 5 km od Jastrzębie-Zdrój
 • M Silnice
Paweł J.

Jako osoba prywatna współpracowałem z firmą Jardin Architektura Krajobrazu i Brukarstwo Michał Szrajda. Najważniejsze były dla mnie wypłacalność właściciela oraz jego komunikatywność dzięki której współpraca przebiegała bardzo sprawnie.

Szajrych

 • Mszana
 • 5 km od Jastrzębie-Zdrój

Eksperci z Szajrych to specjaliści w każdym calu i są gotowi służyć pomocą każdemu zainteresowanemu poszukującemu profesjonalisty od nadzoru budowlanego. Nie trać czasu i zadzwoń teraz - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

Perfekcyjny Nadzór Budowlany

 • Golasowice
 • 7 km od Jastrzębie-Zdrój
 • Tomasz Petyniak

Nasza działalność rozpoczęła się w 2004 roku. Nasza specjalność to inspektor Nadzoru Robót Budowlanych, na terenie Katowice i okolice Katowic.

A-Plus Construction Aleksander Filec - Inspektor Budowlany Świerklany Górne

A-Plus Construction Aleksander Filec

 • Świerklany Górne
 • 8 km od Jastrzębie-Zdrój

Firma A-Plus Construction Aleksander Filec oferuje swoje usługi po wcześniejszym ustaleniu zakresu oraz terminu realizacji. Skupia się na Klientach z miejscowości Jastrzębie-Zdrój i z sąsiednich miast. Szczegółową wycenę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj, więc nie trać czasu.

Nadzory budowlane - Inspektor Budowlany Godów

Nadzory budowlane

 • Godów
 • 9 km od Jastrzębie-Zdrój

Gdy poszukujesz świetnej współpracy to profesjonaliści z Nadzory budowlane są dla Ciebie idealni. Ledwie jeden telefon dzieli Cię od otrzymania świetnej wyceny - zobacz!

Dobry Inspektor Budowlany

 • Warszowice
 • 9 km od Jastrzębie-Zdrój
 • FHU KARO 2 Gizler Robert

Fantastyczny inspektor nadzoru budowlanego proponuje swoje doświadczenie w miejscowości Jastrzębie-Zdrój i w pobliskich miastach. W zakresie kompetencji inspektora budowlanego są w szczególności takie działania jak pozwolenie na użytkowanie obiektu budowlanego, przekazanie obiektu budowlanego, pozwolenia na budowę budynku, pozwolenia na użytkowanie budynku, organy nadzoru budowlanego i pomoc w sprawach, które są z nimi związane.

-

 • Jankowice Rybnickie
 • 11 km od Jastrzębie-Zdrój

Poszukując inspekcji budowlanej namierzysz wiele firm, które mają ofertę dla Ciebie, ale - nie ma sobie równych. Otrzymaj propozycję dopasowaną do Twoich potrzeb i przekonaj się co firma może zaoferować.

Paweł Kolasiński

 • Wodzisław Śląski
 • 12 km od Jastrzębie-Zdrój

Równie dobrej oferty przeglądu rocznego budynku szybko nie znajdziesz w miejscowości Jastrzębie-Zdrój i okolicy, więc jeśli szukasz opłacalnego przeglądu rocznego budynku to bez zbędnej zwłoki sprawdź Paweł Kolasiński. Wybierz ich numer i poznaj ofertę - naprawdę warto.

Opinie i porady na temat nadzoru budowlanego

Jeśli interesują Cię opinie na temat nadzoru budowlanego, szukasz porad lub ofert skontaktuj się z fachowcami z Jastrzębia Zdroju. Dodatkowo możesz tanio kupić produkty lub zlecić usługi - koniecznie wyślij zapytanie do naszych firm i wybierz najlepszą ofertę.

Zapytanie prześlemy do wielu firm zajmujących się nadzorami budowlanymi w Jastrzębiu Zdroju, a zainteresowane prześlą Ci potrzebne informacje. Serwis Oferteo jest bezpłatny a usługa niezobowiązująca.

Proszę o wycenę

Proste Domy

 • Wodzisław Śląski
 • 12 km od Jastrzębie-Zdrój

Jeżeli poszukujesz doskonałej ceny usług względem jakości wykonania to profesjonaliści z Proste Domy są dla Ciebie stworzeni. Dłużej nie czekaj i zadzwoń od razu - gwarancja zadowolenia!

Nadzory Budowlane Zbigniew Błaszkiewicz

 • Żory
 • 11 km od Jastrzębie-Zdrój

Jeżeli poszukujesz dobrej ceny usług względem jakości wykonania to eksperci z Nadzory Budowlane Zbigniew Błaszkiewicz są dla Ciebie idealni. Aby uzyskać wycenę skontaktuj się jeszcze dziś - możesz tylko zyskać.

Bart-Inwest Bartosz Smołka - Inspekcja Budowlana Żory

Korzystna Inspekcja Budowlana

 • Żory
 • 11 km od Jastrzębie-Zdrój
 • Bart-Inwest Bartosz Smołka

W dalszym ciągu nie znalazłeś przeglądu rocznego budynku, mimo iż szukasz od niezliczonych dni? Bart-Inwest Bartosz Smołka może ma szansę zakończyc Twój problem. Umów się na rozmowę jak najszybciej, aby uzyskać szczegółowe informacje.

Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego w Żorach - Przegląd Roczny Budynku Żory

Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego w Żorach

 • Żory
 • 11 km od Jastrzębie-Zdrój

Nie możesz znaleźć oferty dotyczącej przeglądu rocznego budynku? Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego w Żorach na pewno Ci pomoże - ma w swojej ofercie szeroki wachlarz produktów i dopasuje je do Twoich wymagań. W zakresie kompetencji inspektora budowlanego są na przykład takie usługi jak zezwolenie na budowę obiektu budowlanego, przekazanie obiektu budowlanego, pozwolenia na budowę, pozwolenie użytkowania obiektu, zatwierdzenie projektu budowlanego.

PROJEKTOWANIE, NADZOROWANIE I KOSZTORYSOWANIE W BUDOWNICTWIE

 • Studzionka
 • 12 km od Jastrzębie-Zdrój

Znalezienie idealnej inspekcji budowlanej jest trudniejsze niż może się wydawać, ale PROJEKTOWANIE NADZOROWANIE I KOSZTORYSOWANIE W BUDOWNICTWIE na 100% pomoże Tobie w znalezieniu produktu. Umów odpowiedni dla Ciebie termin!

Inspekcja Budowlana

 • Wodzisław Śląski
 • 12 km od Jastrzębie-Zdrój
 • IMPERO
Renata Ć.

Opłacalna Inspekcja Budowlana

 • Żory
 • 11 km od Jastrzębie-Zdrój
 • Kret Sp z o.o.

Kret Sp z oo zatrudnia wyjątkowych inspektorów budowlanych - nieprzeciętne kompetencje i dokładność to ich atuty. W zakresie prac tej firmy są w szczególności takie prace jak pozwolenie na użytkowanie obiektu budowlanego, kontrola stanu technicznego obiektu budowlanego, pozwolenia na budowę budynku, pozwolenie użytkowania obiektu, organy nadzoru budowlanego i pomoc w sprawach, które są z nimi związane.

Marcin Kurpanik - Inspektor Budowlany Żory

Marcin Kurpanik

 • Żory
 • 11 km od Jastrzębie-Zdrój
F.H.U. Dorota Strzeżyk

Kierownik Budowy godny polecenia.Pełen profesjonalizm i doradztwo. Pomagał w dopełnieniu formalności, dopilnowywał budowy na każdym jej etapie. W razie problemów z wykonawcami zawsze można było na niego liczyć. Koszty przejrzyste, niewygórowane,ściśle związane z wykonaną usługą

STALREMONT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Inspektor Nadzoru Budowlanego Żory

STALREMONT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

 • Żory
 • 11 km od Jastrzębie-Zdrój

Pracownicy STALREMONT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ złożą Ci bezkonkurencyjną ofertę inspekcji budowlanej. Mają na swoim koncie wiele dobrych opinii od Klientów, co świadczy o ich przywiązaniu do obowiązków. Skontaktuj się i otrzymaj niewiążącą ofertę, która przypadnie Ci do gustu.

Konstal Adrian Jaguś - Inspekcja Budowlana Żory

Idealna Inspekcja Budowlana

 • Żory
 • 11 km od Jastrzębie-Zdrój
 • Konstal Adrian Jaguś

Równie dobrej oferty przeglądu rocznego budynku nie znajdziesz w miejscowości Jastrzębie-Zdrój i okolicy, więc jeśli poszukujesz świetnego przeglądu rocznego budynku to bez wahania poznaj Konstal Adrian Jaguś. Dodatkowe informacje możesz otrzymać jeszcze dzisiaj, więc nie trać czasu.

PPINWEST Paweł Pacler - Przegląd Roczny Budynku Żory

Świetny Przegląd Roczny Budynku

 • Żory
 • 11 km od Jastrzębie-Zdrój
 • PPINWEST Paweł Pacler

Rozpoczęliśmy działalność od 2012. Firma świadczy usługi na obszarze takim jak Żory, Rybnik. Specjalizacja naszej firmy to budynki mieszkalne. Zależy nam na zadowoleniu Klientów.

NADZORY BUDOWLANE USŁUGI PROJEKTOWE - Inspektor Nadzoru Budowlanego Żory

Rewelacyjny Inspektor Nadzoru Budowlanego

 • Żory
 • 11 km od Jastrzębie-Zdrój
 • NADZORY BUDOWLANE USŁUGI PROJEKTOWE

Firma NADZORY BUDOWLANE USŁUGI PROJEKTOWE to prawdziwi profesjonaliści w branży nadzoru budowlanego. Swoje usługi oferują w rejonie Jastrzębia Zdroju. Zadzwoń, a otrzymasz wycenę, która z całą pewnością będzie godna Twojej uwagi.

Krzysztof Roszczak - Nadzór Budowlany Żory

Krzysztof Roszczak

 • Żory
 • 11 km od Jastrzębie-Zdrój

Inspektor nadzoru budowlanego z bogatym doświadczeniem w kwestii nadzoru budowlanego śledzący rynek i dostępne rozwiązania. Podejmij decyzję bez zwłoki - przedzwoń i otrzymaj niewiążącą ofertę, która Cię usatysfakcjonuje.

Fantastyczny Inspektor Nadzoru Budowlanego

 • Żory
 • 11 km od Jastrzębie-Zdrój
 • Paweł Jakóbik
Marta S.

Świetny kontakt, człowiek, któremu można zaufać. Polecam.

Pracownia Projektowa KREON Łukasz Krzystała - Nadzór Budowlany Zebrzydowice

Perfekcyjny Nadzór Budowlany

 • Zebrzydowice
 • 8 km od Jastrzębie-Zdrój
 • Pracownia Projektowa KREON Łukasz Krzystała
Wioleta T.

Polecam Pracownię Projektową Kreon. Współpraca z pracownią układała się bardzo dobrze. Na uwagę zasługuje miła i fachowa obsługa klienta. Pracownicy biura jak i właściciel Pan Łukasz, profesjonalni i bardzo pomocni. Dziękuję i pozdrawiam.

Kompetentny Inspektor Budowlany

 • Wisła Wielka
 • 18 km od Jastrzębie-Zdrój
 • Szymon Gola

Jeżeli nie podjąłeś decyzji o wyborze kompetentnego inspektora budowlanego dla siebie, to zwróć uwagę na firmę Szymon Gola. Oferuje szeroki zakres usług w atrakcyjnych cenach. Wykonaj jeden telefon, a otrzymasz ofertę, która na pewno zrobi na Tobie dobre wrażenie.

Firma budowlana MARGO Szymon Gola, Krzysztof Markiewicz s.c. - Inspekcja Budowlana Wisła Wielka

Firma budowlana MARGO Szymon Gola, Krzysztof Markiewicz s.c.

 • Wisła Wielka
 • 18 km od Jastrzębie-Zdrój
Agnieszka U.

Pan z firmy dzwonił do mnie opowiadał o produkcie, podpowiadał ciekawe rozwiązania. Przyjechał na budowę niezobowiązująco zmierzył i przedstawił jeszcze lepszą ofertę. Pełen profesjonalizm polecam.

PAMON Szymon Krzyżak - Nadzór Budowlany Wodzisław Śląski

PAMON Szymon Krzyżak

 • Wodzisław Śląski
 • 12 km od Jastrzębie-Zdrój

Nadzór budowlany na najwyższym poziomie to ich pasja, dlatego są w pełnej gotowości do podjęcia nowego zlecenia. Przedzwoń teraz i poznaj ofertę - nie będziesz żałować.

Dobry Inspektor Budowlany

 • Radlin
 • 14 km od Jastrzębie-Zdrój
 • Usługi Projektowe Barbara Brząkalik

Usługi Projektowe Barbara Brząkalik zatrudnia dobrych inspektorów budowlanych - wyjątkowe zaangażowanie i dokładność to ich atuty. Poproś o ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb i zobacz co firma może Ci zaproponować.

Świetna Inspekcja Budowlana

 • Gorzyce
 • 14 km od Jastrzębie-Zdrój
 • abastran sp. z o.o.

Każdy, kto potrzebuje inspekcji budowlanej powinien już teraz zgłosić się do abastran sp z oo i zobaczyć świetne oferty oraz pochlebne opinie zadowolonych Klientów. Mają ofertę dla każdego - zadzwoń i sprawdź, nie pożałujesz.

Adlux Dawid Górny - Inspekcja Budowlana Rybnik

Opłacalna Inspekcja Budowlana

 • Rybnik
 • 17 km od Jastrzębie-Zdrój
 • Adlux Dawid Górny

Podjęcie decyzji o wyborze inspekcji budowlanej nie jest proste, dlatego nie zwlekaj - profesjonaliści z Adlux Dawid Górny pomogą Ci i wybiorą spełniające Twoje wymagania rozwiązanie. Przedstawią Ci dopasowaną propozycję - sprawdź już dziś, nie pożałujesz.

PROTEKT BAU Budownictwo Dariusz Szczecina - Nadzór Budowlany Rybnik

PROTEKT BAU Budownictwo Dariusz Szczecina

 • Rybnik
 • 17 km od Jastrzębie-Zdrój

Eksperci z PROTEKT BAU Budownictwo Dariusz Szczecina to specjaliści w każdym calu zawsze w pełnej gotowości, aby doradzić każdemu Klientowi szukającemu profesjonalisty z dziedziny perfekcyjnego nadzoru budowlanego. Zarezerwuj termin już teraz i na własne oczy przekonaj się, że warto!

Architekt Marcin Jan GRZEGORZEK - Inspektor Nadzoru Budowlanego Rybnik

Architekt Marcin Jan GRZEGORZEK

 • Rybnik
 • 17 km od Jastrzębie-Zdrój
Klaudia R.

Firma godna polecenia! Fachowa obsługa już od samego początku. Projekt domu "skrojony na miarę". Dokumentacja została przygotowana fachowo, z dbałością o każdy, nawet najmniejszy szczegół. Bardzo miły kontakt z p.Marcinem, który rzeczowo podszedł do tematu, odpowiadając na wszystkie nasze pytania, popierając swoja wiedzę nie tylko teorią, ale także praktycznymi przykładami. W efekcie współpracy powstał bardzo ciekawy i nowoczesny projekt, spełniający wszystkie nasze wymagania, a co najważniejsze - dostosowany do warunków działki którą posiadamy, co nie było wcale takie łatwe. Gorąco polecamy.

Konstrukcje Stalowe Andrzej Michalek

 • Wodzisław Śląski
 • 12 km od Jastrzębie-Zdrój

Rozpoczęliśmy działalność od 1991. Jesteśmy dostępni dla Klientów na terenie Śląska. Dla Klientów zapewniamy konstrukcje stalowe hal. Najważniejsze dla nas to sprostać oczekiwaniom klientów.

Infra-Bud

 • Wodzisław Śląski
 • 12 km od Jastrzębie-Zdrój

Firma Infra-Bud oferuje swoje usługi na atrakcyjnych warunkach. Koncentruje się na Klientach z rejonu Jastrzębia Zdroju oraz przyległych powiatów. Żeby poznać dopasowaną ofertę skontaktuj się już teraz - to Ci się opłaci.

Osoba Prywatna

 • Hażlach
 • 16 km od Jastrzębie-Zdrój

Oferuje usługi z zakresu nadzoru budowlanego od wielu lat, szczególnie na obszarze Jastrzębia Zdroju, ale także pobliskich powiatów. Jeszcze dziś umów się z nimi na rozmowę, aby poznać wycenę.

Świetny inspektor nadzoru budowlanego z bogatym doświadczeniem w temacie nadzoru budowlanego wykorzystujący nowoczesne metody pracy. W wachlarzu usług tej firmy są przykładowo takie usługi jak pozwolenia na budowę obiektu budowlanego, kontrola stanu technicznego obiektu budowlanego, pozwolenia na budowę, pozwolenia na użytkowanie budynku, akceptacja projektu budowlanego.

bz-02 pracownia projektowa architekt Szymon Zdziebczok - Inspektor Budowlany Rybnik

bz-02 pracownia projektowa architekt Szymon Zdziebczok

 • Rybnik
 • 17 km od Jastrzębie-Zdrój

Inspektor budowlany z wyjątkowym doświadczeniem z zakresu nadzoru budowlanego śledzący rynek i dostępne rozwiązania. Zarezerwuj termin bez zbędnej zwłoki!

KARMAR Rafał Szpindowski Nadzór budowlany - Przegląd Roczny Budynku Rydułtowy

KARMAR Rafał Szpindowski Nadzór budowlany

 • Rydułtowy
 • 17 km od Jastrzębie-Zdrój

Wybranie przeglądu rocznego budynku nie jest proste, dlatego nie zwlekaj - fachowcy z KARMAR Rafał Szpindowski Nadzór budowlany posłużą radą i wybiorą dostosowane do Twoich potrzeb rozwiązanie. Umów się na rozmowę już teraz i poznaj ofertę.

firma.martinex@wp.pl - Inspekcja Budowlana Rydułtowy

Dobra Inspekcja Budowlana

 • Rydułtowy
 • 17 km od Jastrzębie-Zdrój
 • firma.martinex@wp.pl

Inspekcja budowlana i szczegóły z tym związane skończą być dla Ciebie zagadką, jeśli skorzystasz z oferty firmamartinexwppl. Profesjonalni konsultanci z dziedziny inspekcji budowlanej pomogą Ci znaleźć idealne rozwiązanie. Gorąco zachęcamy do zadawania pytań - nie będziesz żałować.

Ranking Nadzorców Budowlanych obejmuje również takie miejscowości jak: Jastrzębie-Zdrój. więcej...
Jaki specjalista Cię interesuje?