Nadzór budowlany Gliwice - Najlepsi w 2021

Najlepsi Nadzorcy Budowlani w Gliwicach, 2022

43 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsze z 43 firm
w kategorii Nadzór Budowlany

Nadzór budowlany Gliwice

Ten inspektor nadzoru budowlanego z wieloletnim doświadczeniem jest specjalistą zawsze przygotowanym do współpracy przy nowym zleceniu - Rafał Jastrzębski to doskonały wybór dla Ciebie. Ledwie krok dzieli Cię od dostania świetnej propozycji - skontaktuj się!

5.0 (28 opinii)

Doskonały Przegląd Roczny Budynku Gliwice

 • Gliwice
 • Inż. Szymon Kasprzyk
ASTECOMA Spółka jawna Tomasz Zjawin Mariusz Michalski

Serdecznie polecam, prowadzi nam budowę, wysokiej klasy specjalista, wypełnia swoje obowiązki w sposób sumienny i uczciwy.

5.0 (1 opinia)

Eksperci z BOiS Jerzy Kozik to specjaliści w swoim fachu i są zawsze gotowi służyć pomocą każdemu zainteresowanemu poszukującemu profesjonalisty z dziedziny nadzoru budowlanego. Realizują oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, dlatego to doskonały wybór.

5.0 (1 opinia)
ABM - Anna i Bartosz Michalscy s.c. - Przegląd Roczny Budynku Gliwice

Bezkonkurencyjny Przegląd Roczny Budynku

 • Gliwice
 • ABM - Anna i Bartosz Michalscy s.c.
Janusz B.

Nasza firma jest pracownią architektoniczną oraz prowadzi działalność w zakresie obsługi nieruchomości polegającą na wycenie, zarządzaniu oraz pośrednictwie. Wspólnikami i właścicielami firmy są Anna i Bartosz Michalscy. Podstawowym obszarem działania naszej firmy jest teren Śląska oraz Kraków i Wrocław. Obsługujemy zarówno klientów indywidualnych jak również firmy i instytucje publiczne. Działamy nieprzerwanie od 1999 roku. Posiadamy uprawnienia architektoniczne bez ograniczeń, uprawnienia do szacowania nieruchomości, licencję zarządcy oraz pośrednika nieruchomości. Zatrudniamy fachowy personel. Biorąc pod uwagę nasze kwalifikacje oraz doświadczenie, na zlecenie naszych klientów jesteśmy w stanie przeprowadzić cały proces inwestycyjny - od pozyskania nieruchomości, poprzez wycenę dla potrzeb kredytu bankowego, projekt, pozyskanie pozwolenia na budowę, nadzór autorski i inwestorski nad robotami, aż do finalnego odbioru i oddania obiektu do użytkowania. Ponadto specjalizujemy się w wykonywaniu projektów dla obiektów zabytkowych oraz posiadamy duże doświadczenie w projektowaniu biur i budynków użyteczności publicznej. Również chętnie i z zaangażowaniem, podejmujemy się wykonywania projektów domów jednorodzinnych oraz aranżacji wnętrz. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Nasze realizacje i projekty można zobaczyć na: www.abm.gliwice.pl oraz www.facebook.com/abm.gliwice. Kontakt: abm_rysunki@interia.pl info@abm.gliwice.pl abm.gliwice@gmail.com tel. +48 tel/fax: +48 32 331 80 43

5.0 (2 opinie)
M-Proj Marcin Węglarz - Nadzór Budowlany Gliwice

Oferuje usługi z zakresu nadzoru budowlanego od wielu lat, przede wszystkich na obszarze Gliwic, ale także okolicznych miast. Dokładne informacje możesz otrzymać jeszcze dzisiaj, dlatego nie zwlekaj.

5.0 (1 opinia)

Dołącz do naszych Nadzorców Budowlanych w Gliwicach

Działasz na rynku jako Nadzorca Budowlany i szukasz nowych Klientów z Gliwic lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

NEYMAN Małgorzata Neyman - Nadzór Budowlany Gliwice

Profesjonalny Nadzór Budowlany Gliwice

 • Gliwice
 • NEYMAN Małgorzata Neyman
Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych sp. z o.o. Toszek

Pani Małgorzata to doświadczona bardzo skrupulatna i miła osoba. Współpraca na najwyższym poziomie. Szybki termin realizacji zlecenia powiązany z doskonale przygotowaną dokumentacją. Szczerze polecam.

5.0 (1 opinia)
Usługi Inżynierskie i Doradztwo Budowlane inż. Michał Grabarczyk - Inspektor Nadzoru Budowlanego Gliwice

Inspektor Nadzoru Budowlanego Gliwice

 • Gliwice
 • Usługi Inżynierskie i Doradztwo Budowlane inż. Michał

"Sekretem doświadczenia jest wiedzieć to, czego nie wiedzą inni." Firma Usługi Inżynierskie i Doradztwo Budowlane inż. Michał Grabarczyk została założona w 2014 roku. Siedziba firmy mieści się w Gliwicach, główny obszar świadczenia usług to województwo Śląskie. Z firmą związane są osoby z dużym doświadczeniem zawodowym, łącząc w sobie pasję i rzetelność zawodową. Wieloletnie doświadczenie współpracujących z nami inżynierów zdobyliśmy w renomowanych biurach projektowych oraz firmach budowlanych. Nasz zespół inżynierski posiada głęboką wiedzę techniczno-budowlaną, która dostarczy Państwu bezpiecznych i praktycznych rozwiązań na każdym etapie planowania, realizacji jak i w trakcie użytkowania obiektu. Szeroki zakres działalności firmy pozwala

5.0 (3 opinie)
Kalko Usługi Inżynierskie Leszek Zmełty - Inspektor Budowlany Gliwice

Nadzór budowlany to najważniejszy temat dla tych profesjonalistów - nie mają sobie równych w fachu inspektora budowlanego. Zadzwoń, a specjaliści udzielą odpowiedzi na wszystkie pytania.

Kierownik budowy / Inspektor nadzoru - Inspektor Nadzoru Budowlanego Gliwice

Wykwalifikowany Inspektor Nadzoru Budowlanego

 • Gliwice
 • Kierownik budowy / Inspektor nadzoru

Posiadam uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi w specjalności konstrukcyjno- budowlanej bez ograniczeń. Mam 12-letnie doświadczenie w branży. Pełnię funkcję zarówno kierownika budowy, jak inspektora nadzoru przy różnych inwestycjach budowlanych. Zdobyte doświadczenie pozwala mi sumiennie egzekwować, aby prace były wykonane prawidłowo i na czas. Każdą inwestycję na bieżąco konsultuję z Inwestorem. Staram się informować o wyzwaniach i proponować rozwiązania. Zapraszam do kontaktu. Chętnie podejmę się wykonania usługi.

Bimdrone - Przegląd Roczny Budynku Gliwice

Bimdrone

 • Gliwice

Przegląd roczny budynku i niuanse z tego wynikające przestaną być dla Ciebie tajemnicą, jeśli skorzystasz z oferty Bimdrone. Wykwalifikowani konsultanci z branży przeglądu rocznego budynku pomogą Ci znaleźć skrojone na miarę rozwiązanie. Zachęcamy do zadawania pytań - to Ci się opłaci.

Porównaj ceny i koszty nadzoru budowlanego w Gliwicach

Szukasz cen, cenników, kosztów lub kosztorysu? A może interesuje Cię najtańsza oferta na nadzór budowlany w Gliwicach? Złóż zapytanie, a firmy z Gliwic same prześlą wyceny.

Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.

Jaki specjalista Cię interesuje?

Levito Łukasz Michalczyk

 • Gliwice

Nie znajdziesz innych tak dobrych inspektorów nadzoru budowlanego z tak dużym doświadczeniem zawodowym, realizujących prace w miejscowości Gliwice i w okolicy. Zarezerwuj termin bez zbędnej zwłoki!

JM nadzory

 • Gliwice

OFERTA FIRMY Współpracujemy z instytucjami państwowymi, firmami budowlanymi, deweloperami, bankami oraz klientami indywidualnymi. Zasięg działania to województwo śląskie, dolnośląskie i małopolskie a w zakresie kosztorysowania praca zdalna – cała Polska. Zakres wykonywanych usług: • pełnienie funkcji kierownika budowy • pełnienie funkcji inspektora nadzoru, inwestora zastępczego • sporządzanie kosztorysów ogólno-budowlanych, drogowych, instalacji oraz sieci zewnętrznych w tym kosztorysów do banków • przygotowanie obmiarów robót z terenu, pomiary z projektów • kompleksowe sporządzanie ofert przetargowych dla firm wykonawczych wszystkich branż • prowadzenie obsługi pod kątem rozliczenia inwestycji, również FIDIC , przygotowywanie

P.U.H. PROJ-BUD

 • GLIWICE

Proponuję usługi w zakresie - uzyskiwanie pozwoleń na budowę wraz ze wszystkimi niezbędnymi uzgodnieniami, dopuszczaniem do użytkowania obiektu budowlanego; - kontrola stanu technicznego (pięcioletnia, roczna i okresowa) obiektu budowlanego, prowadzenie książki obiektu budowlanego; - wykonywanie projektów konstrukcyjno – budowlanych ; - wykonywanie opinii i ekspertyz obiektów budowlanych; - nadzór, organizacja i kontrola placu budowy; - kierownictwo budowy; www: www.proj-bud.eu e-mail: biuro@proj-bud.eu

Nadzory budowlane kierownik budowy Jan Ferdynandzki

 • Gliwice

Wykonamy dla Ciebie prace w zakresie budownictwa mieszkaniowego, użyteczności publicznej, usługowego (markety handlowe) i przemysłowego. Zajmujemy się branżą od 1981. Obsługujemy Klientów z lokalizacji takich jak województwo śląskie. Zapraszamy do zadawania pytań.

Biuro Budowlane Adam Biegun

 • Gliwice

Pracownicy Biuro Budowlane Adam Biegun to specjaliści w swoim fachu i są gotowi pomóc każdemu Klientowi szukającemu profesjonalisty od nadzoru budowlanego. Wybierz ich numer, aby uzyskać więcej szczegółów - nie pożałujesz.

Katarzyna Błaszczyk

 • Gliwice

Jeżeli nie podjąłeś decyzji o wyborze solidnego inspektora budowlanego, to zerknij na firmę Katarzyna Błaszczyk. Wykonuje szerokie spektrum usług w korzystnych cenach. Poproś o ofertę już teraz i przekonaj się co firma ma do zaoferowania.

Tani Przegląd Roczny Budynku

 • Gliwice
 • USŁUGI INŻYNIERSKIE

Inżynier budownictwa lądowego, specjalność: konstrukcje inżynierskie. Nadzory budowlane, projektowanie.

Pierwszorzędny Nadzór Budowlany

 • Gliwice
 • TR

Planujesz wybrać wartego zaufania specjalistę, dzięki któremu wprowadzisz w życie swoje plany? TR z Gliwic jest na to skuteczną metodą. Realizują oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, dlatego są świetnym wyborem.

Pierwszorzędny Przegląd Roczny Budynku

 • Gliwice
 • Fpi

Dotarcie do pierwszorzędnego przeglądu rocznego budynku może być skomplikowane, ale Fpi na sto procent pomoże Ci w znalezieniu najlepszego rozwiązania. Dłużej nie zwlekaj i skontaktuj się teraz - na pewno będziesz zadowolony!

Doskonały Inspektor Budowlany Gliwice

 • Gliwice
 • Leszek Szynkiewicz

Jeżeli nie podjąłeś decyzji o wyborze doskonałego inspektora budowlanego, to zwróć uwagę na firmę Leszek Szynkiewicz. Świadczy całe spektrum usług w atrakcyjnych cenach. Otrzymaj propozycję dopasowaną do Twoich potrzeb i przekonaj się co firma może zaoferować.

Opinie i porady na temat nadzoru budowlanego

Jeśli interesują Cię opinie na temat nadzoru budowlanego, szukasz porad lub ofert skontaktuj się z fachowcami z Gliwic. Dodatkowo możesz tanio kupić produkty lub zlecić usługi - koniecznie wyślij zapytanie do naszych firm i wybierz najlepszą ofertę.

Zapytanie prześlemy do wielu firm zajmujących się nadzorami budowlanymi w Gliwicach, a zainteresowane prześlą Ci potrzebne informacje. Serwis Oferteo jest bezpłatny a usługa niezobowiązująca.

Proszę o wycenę

Doskonały Przegląd Roczny Budynku

 • Gliwice
 • IKUZO ENGINEERING Sp. z o.o.

Chcąc znaleźć najlepszą propozycję przeglądu rocznego budynku trafisz na firmy, które mają ofertę dla Ciebie, ale IKUZO ENGINEERING Sp. z o.o. nia ma konkurentów. Skontaktuj się z nimi jeszcze dziś i poznaj ofertę.

Idealny Przegląd Roczny Budynku

 • Gliwice
 • ANGROM Sp. z o.o.

Wybranie idealnego przeglądu rocznego budynku może być skomplikowane, ale ANGROM Sp. z o.o. na sto procent pomoże Ci w znalezieniu najlepszego produktu. W polu działania tej firmy są w szczególności takie prace jak zezwolenie na budowę obiektu budowlanego, kontrola stanu technicznego obiektu budowlanego, pomoc z powiatowym inspektorem nadzoru budowlanego, pozwolenie użytkowania obiektu, akceptacja projektu budowlanego.

Proll Joanna Przytocka - Inspektor Budowlany Gliwice

Dobry Inspektor Budowlany

 • Gliwice
 • Proll Joanna Przytocka

Proll Joanna Przytocka zatrudnia dobrych inspektorów budowlanych - wyjątkowe zaangażowanie i dokładność to ich atuty. Poproś o ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb i zobacz co firma może Ci zaproponować.

"MT" Usługi Inżynieryjno-Budowlane Tomasz Mrózek - Nadzór Budowlany Gliwice

"MT" Usługi Inżynieryjno-Budowlane Tomasz Mrózek

 • Gliwice

MT Usługi Inżynieryjno-Budowlane Tomasz Mrózek to prawdziwi profesjonaliści w branży nadzoru budowlanego. Swoje usługi oferują Klientom w okolicy miejscowości Gliwice. Konkretną wycenę otrzymasz po kontakcie, dlatego nie zwlekaj.

MIPLAN s.c. - Przegląd Roczny Budynku Knurów

Tani Przegląd Roczny Budynku

 • Knurów
 • MIPLAN s.c.

Specjaliści z MIPLAN s.c. złożą Ci najlepszą ofertę przeglądu rocznego budynku. Mają na swoim koncie wiele dobrych opinii od Klientów, co świadczy o ich przywiązaniu do obowiązków. Zapytaj o ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb i przekonaj się co firma może zaoferować.

ElektroM

 • Gliwice

Każdy, kto poszukuje przeglądu rocznego budynku powinien niezwłocznie zgłosić się do ElektroM i zobaczyć na własne oczy świetne oferty oraz najwyższą jakość obsługi. Chwyć za telefon i skontaktuj się, a otrzymasz ofertę, która Cię zaskoczy - na plus.

Silesiaarchitects pracownia architektoniczna - Nadzór Budowlany Gliwice

Doskonały Nadzór Budowlany

 • Gliwice
 • Silesiaarchitects pracownia architektoniczna

Nadzór budowlany na najwyższym poziomie to ich pasja, dlatego chętnie podejmą się nowego zlecenia. Już teraz określ na czym Ci zależy i otrzymaj dopasowaną ofertę spełniającą Twoje wymagania.

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Andrzej Krupa

 • Gliwice

Główny zakres naszej działalności to budowa domów. Rozpoczęliśmy działalność od 1977. Obsługujemy Klientów z lokalizacji takich jak Gliwice, woj. śląskie. Skontaktuj się, a otrzymasz wycenę, która będzie godna Twojej uwagi.

Odpowiedni Przegląd Roczny Budynku

 • Gliwice
 • FHU KROKUS

Wykonujemy: - Świadectwa energetyczne (certyfikaty energetyczne) potrzebne do zawiadomienia o zakończeniu budowy/rozbudowy obiektu budowlanego oraz do zawarcia transakcji kupna/sprzedaży/wynajmu nieruchomości - projektowane charakterystyki energetyczne do projektów budowlanych - audyty energetyczne Oferujemy Państwu usługi inżynieryjno-konsultingowe z zakresu certyfikacji energetycznej. Zawieramy kompleksowe umowy ze spółdzielniami mieszkaniowymi, deweloperami, biurami architektonicznymi oraz agencjami nieruchomości. Obsługujemy również klientów indywidualnych i firmy. Wykonujemy świadectwa energetyczne (certyfikaty energetyczne) dla: istniejących jak i nowo budowanych mieszkań mieszkań istniejących budynków

Paweł Kruk

 • Gliwice

Nie znajdziesz innych tak kompetentnych inspektorów budowlanych z tak dużym doświadczeniem zawodowym, realizujących prace w miejscowości Gliwice i w całym powiecie. Otrzymaj propozycję już teraz i sprawdź co firma może Ci zaproponować.

Rewelacyjna Inspekcja Budowlana Gliwice

 • Gliwice
 • Kamil Nowak

Równie dobrej oferty inspekcji budowlanej nie znajdziesz na terenie Gliwic, więc jeśli szukasz rewelacyjnej inspekcji budowlanej to bezzwłocznie zobacz Kamil Nowak. Napisz w krótkim formularzu czego potrzebujesz, aby otrzymać dopasowaną ofertę spełniającą Twoje wymagania.

Perfekcyjny Nadzór Budowlany

 • Gliwice
 • Elteks

Wykonujemy prace od 2007. Jesteśmy dostępni dla Klientów na terenie woj. śląskiego. Dla Klientów wykonujemy elektrykę (wykonawstwo i naprawy), przeglądy UTB (suwnice, żurawiki, dźwigniki). Zależy nam na zadowoleniu Klientów.

Perfekcyjny Nadzór Budowlany

 • Gliwice
 • GMI budownictwo

Gdy szukasz doskonałej współpracy to specjaliści z GMI budownictwo perfekcyjnie pasują do Twojego zlecenia. Umów się na rozmowę jeszcze dziś, aby uzyskać więcej informacji.

Firma Projektowo-Wykonawcza Wega - Inspektor Nadzoru Budowlanego Gliwice

Chcesz znaleźć dobrego profesjonalistę do realizacji swoich planów? Firma Projektowo-Wykonawcza Wega z Gliwic jest na to najlepszym rozwiązaniem. Skontaktuj się, aby uzyskać więcej szczegółów - nie pożałujesz.

Ekoprojekt Biuro Usług Projektowych i Realizacji Inwestycji Tomasz Jelonek

 • Gliwice

Firma Ekoprojekt Biuro Usług Projektowych i Realizacji Inwestycji Tomasz Jelonek to prawdziwi wyjadacze w dziedzinie nadzoru budowlanego. Swoje usługi oferują wszystkim mieszkańcom w rejonie miejscowości Gliwice. Wybierz ich numer i poznaj ofertę - nie będziesz żałować.

Inspekcja Budowlana

 • Gliwice
 • Osoba prywatna

Jestem inżynierem budownictwa. Pracuje już 9 lat. Posiadam uprawnienia budowlane bez ograniczeń. Zajmuje się wykonawstwem i nadzorem. Współpracuje z kilkoma osobami. Jestem zainteresowany wykonywaniem robót budowlanych typu zbrojenie, betonowanie, murowanie, prace ziemne. Wszystko zależy od budowy. Jestem otwarty na wszelkie propozycje i chętny do współpracy. Jeśli nie wykonawstwo to proponuję swoje usługi jako nadzór budowlany, kierownik budowy. Proszę o kontakt i zawsze można porozmawiać.

Tadeusz Podniesiński

 • Gliwice

Poszukujesz korzystnej oferty dotyczącej inspekcji budowlanej? Tadeusz Podniesiński na pewno Ci pomoże - ma w swojej ofercie bogaty wybór produktów i dopasuje je do Twoich oczekiwań. Wystarczy, że zadzwonisz, a otrzymasz ofertę, która Cię zaskoczy - na plus.

GRUPA SPEKTRUM Biuro Projektowe

 • Gliwice

Eksperci z GRUPA SPEKTRUM Biuro Projektowe zaproponują Ci doskonałą ofertę inspekcji budowlanej. Mają na swoim koncie wiele dobrych opinii od Klientów, co świadczy o ich dużym doświadczeniu. Spełniają wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego to doskonały wybór.

Wykwalifikowany Inspektor Nadzoru Budowlanego

 • Gliwice
 • MODERO ARCHITEKCI S.C.

Biuro projektów architektonicznych, kompleksowa obsługa inwestycji.

Wykwalifikowany Inspektor Nadzoru Budowlanego

 • Gliwice
 • Sodro Complex sp. z o.o.

Ten wykwalifikowany inspektor nadzoru budowlanego działa w branży od lat i jest specjalistą stale gotowym do współpracy - Sodro Complex sp. z o.o. to doskonały fachowiec dla Ciebie. Dłużej nie czekaj i zadzwoń teraz - na pewno będziesz zadowolony!

Nieprzeciętny Inspektor Nadzoru Budowlanego

 • Gliwice
 • Family Paradise sp.z.oo

Ten inspektor nadzoru budowlanego działa na obszarze województwa i świadczy różnorodne usługi z zakresu doskonałego nadzoru budowlanego. Jeśli chcesz poznać szczegółową wycenę skontaktuj się dziś - warto.

Świetny Inspektor Nadzoru Budowlanego

 • Gliwice
 • "Energo-bud" Sp.z o.o.

Ten świetny inspektor nadzoru budowlanego posiada olbrzymie doświadczenie i jest specjalistą stale gotowym do współpracy przy nowym zleceniu - Energo-bud Sp.z o.o. to doskonały wybór dla Ciebie. Gorąco zachęcamy do kontaktu - nie będziesz żałować.

Rafał Drobczyk

 • Gliwice

Chcesz znaleźć solidnego partnera, dzięki któremu wprowadzisz w życie swoje plany? Rafał Drobczyk z Gliwic będzie najszybszą drogą. Zaledwie chwila dzieli Cię od dostania atrakcyjnej oferty - zadzwoń!

Ranking Nadzorców Budowlanych obejmuje również takie miejscowości jak: Gliwice, Kleszczów, Rzeczyce, Ligota łabędzka. więcej...
Jaki specjalista Cię interesuje?