Nadzór budowlany Gliwice - Najlepsi w 2021

Najlepsi Nadzorcy Budowlani w Gliwicach, 2021

53 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań

Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty

Otrzymaj oferty

Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy

Wybierz najlepszą

Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsi 2021

Nadzór budowlany Gliwice
Grzegorz B.

Jeśli szukasz w pełni profesjonalnej osoby do prowadzenia i nadzoru swojej budowy to polecam Pana Roberta. Na każdym etapie budowy służy fachową pomocą i radą. Kontakt z Jego osobą oceniam na bardzo Dobry, telefonicznie czy też osobiście zawsze znajdzie czas na rozwiązanie budowlanych problemów. Uważam że jest profesjonalistą w swoim fachu za rozsądne wynagrodzenie. Osobiście jestem bardzo zadowolony ze współpracy z Panem Robertem.

SOLICON - Nadzór budowlany Zabrze

2. SOLICON

Michał G.

Bezproblemowy kontakt, rozmowy prowadzone w miłej atmosferze, profesjonalizm, oraz rzetelność sprawiła, że wybrałem firmę Solicon. Zdecydowanie polecam wszystkim.

Sarah P.

Wykonujemy prace od 2012. Działamy na terenie Zabrza, Gliwic, Katowic, Rudy Śląskiej, Bytomia. Zajmujemy się zagadnieniami z zakresu nadzoru nad budową, remontem, przebudową, kierownik budowy, inspektor nadzoru inwestorskiego. Zależy nam na satysfakcji Klientów.

Więcej profesjonalistów

Rafał Jastrzębski - Nadzór budowlany Gliwice

Bezkonkurencyjny Przegląd Roczny Budynku

 • Gliwice
 • Rafał Jastrzębski

Oferuje usługi z zakresu nadzoru budowlanego od wielu lat, przede wszystkich na obszarze Gliwic, ale także okolicznych miast. Dokładne informacje możesz otrzymać jeszcze dzisiaj, dlatego nie zwlekaj.

ABM - Anna i Bartosz Michalscy s.c. - Nadzór budowlany Gliwice
Janusz B.

Nasza firma jest pracownią architektoniczną oraz prowadzi działalność w zakresie obsługi nieruchomości polegającą na wycenie, zarządzaniu oraz pośrednictwie. Wspólnikami i właścicielami firmy są Anna i Bartosz Michalscy. Podstawowym obszarem działania naszej firmy jest teren Śląska oraz Kraków i Wrocław. Obsługujemy zarówno klientów indywidualnych jak również firmy i instytucje publiczne. Działamy nieprzerwanie od 1999 roku. Posiadamy uprawnienia architektoniczne bez ograniczeń, uprawnienia do szacowania nieruchomości, licencję zarządcy oraz pośrednika nieruchomości. Zatrudniamy fachowy personel. Biorąc pod uwagę nasze kwalifikacje oraz doświadczenie, na zlecenie naszych klientów jesteśmy w stanie przeprowadzić cały proces inwestycyjny - od pozyskania nieruchomości, poprzez wycenę dla potrzeb kredytu bankowego, projekt, pozyskanie pozwolenia na budowę, nadzór autorski i inwestorski nad robotami, aż do finalnego odbioru i oddania obiektu do użytkowania. Ponadto specjalizujemy się w wykonywaniu projektów dla obiektów zabytkowych oraz posiadamy duże doświadczenie w projektowaniu biur i budynków użyteczności publicznej. Również chętnie i z zaangażowaniem, podejmujemy się wykonywania projektów domów jednorodzinnych oraz aranżacji wnętrz. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Nasze realizacje i projekty można zobaczyć na: www.abm.gliwice.pl oraz www.facebook.com/abm.gliwice. Kontakt: abm_rysunki@interia.pl info@abm.gliwice.pl abm.gliwice@gmail.com tel. +48 608 431 431 tel/fax: +48 32 331 80 43

M-Proj Marcin Węglarz - Nadzór budowlany Gliwice

Profesjonalny Nadzór Budowlany

 • Gliwice
 • M-Proj Marcin Węglarz
Tomasz M.

Zlecenie dotyczyło przebudowy domu jednorodzinnego. Zlecenie zostało wykonane fachowo, szybko i w miłej atmosferze.

Kalko Usługi Inżynierskie Leszek Zmełty - Nadzór budowlany Gliwice

Inspektor Nadzoru Budowlanego

 • Gliwice
 • Kalko Usługi Inżynierskie Leszek Zmełty

Nadzór budowlany to najważniejszy temat dla tych profesjonalistów - nie mają sobie równych w fachu inspektora budowlanego. Zadzwoń, a specjaliści udzielą odpowiedzi na wszystkie pytania.

Dla Klientów wykonujemy kierowanie budową, konstrukcje żelbetowe i stalowe. Realizujemy prace od 2015. Obszar, na którym obsługujemy Klientów to województwo śląskie. Angażujemy się w 100% w realizację oczekiwań naszych Klientów.

Dołącz do naszych Nadzorców Budowlanych w Gliwicach

Działasz na rynku jako Nadzorca Budowlany i szukasz nowych Klientów z Gliwic lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Załóż bezpłatne konto

Wykwalifikowany Inspektor Nadzoru Budowlanego

 • Gliwice
 • Biuro Budowlane Adam Biegun

Przegląd roczny budynku i niuanse z tego wynikające przestaną być dla Ciebie tajemnicą, jeśli skorzystasz z oferty Biuro Budowlane Adam Biegun. Wykwalifikowani konsultanci z branży przeglądu rocznego budynku pomogą Ci znaleźć skrojone na miarę rozwiązanie. Zachęcamy do zadawania pytań - to Ci się opłaci.

JM nadzory

 • Gliwice

Nie znajdziesz innych tak dobrych inspektorów nadzoru budowlanego z tak dużym doświadczeniem zawodowym, realizujących prace w miejscowości Gliwice i w okolicy. Zarezerwuj termin bez zbędnej zwłoki!

P.U.H. PROJ-BUD

 • GLIWICE

Proponuję usługi w zakresie - uzyskiwanie pozwoleń na budowę wraz ze wszystkimi niezbędnymi uzgodnieniami, dopuszczaniem do użytkowania obiektu budowlanego; - kontrola stanu technicznego (pięcioletnia, roczna i okresowa) obiektu budowlanego, prowadzenie książki obiektu budowlanego; - wykonywanie projektów konstrukcyjno – budowlanych ; - wykonywanie opinii i ekspertyz obiektów budowlanych; - nadzór, organizacja i kontrola placu budowy; - kierownictwo budowy; www: www.proj-bud.eu e-mail: biuro@proj-bud.eu

Kosztorysowanie robót budowlanych, wyceny szkód górniczych, projekty, adaptacja nadzór budowlany. Usługi architektoniczne. Obsługujemy inwestorów prywatnych jak również firmy budowlane jako stała współpraca. Działamy na rynku woj. Śląskie w obrębie Gliwic.

Wykonamy dla Ciebie prace w zakresie budownictwa mieszkaniowego, użyteczności publicznej, usługowego (markety handlowe) i przemysłowego. Zajmujemy się branżą od 1981. Obsługujemy Klientów z lokalizacji takich jak województwo śląskie. Zapraszamy do zadawania pytań.

Porównaj ceny i koszty nadzoru budowlanego w Gliwicach

Szukasz cen, cenników, kosztów lub kosztorysu? A może interesuje Cię najtańsza oferta na nadzór budowlany w Gliwicach? Złóż zapytanie, a firmy z Gliwic same prześlą wyceny.

Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.

Jaki specjalista Cię interesuje?
Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.

Inżynier Sanitarny Arkadiusz Kulawik

 • Gliwice

Pracownicy Inżynier Sanitarny Arkadiusz Kulawik to specjaliści w swoim fachu i są gotowi pomóc każdemu Klientowi szukającemu profesjonalisty od nadzoru budowlanego. Wybierz ich numer, aby uzyskać więcej szczegółów - nie pożałujesz.

Leszek Szynkiewicz

 • Gliwice

Jeżeli nie podjąłeś decyzji o wyborze solidnego inspektora budowlanego, to zerknij na firmę Leszek Szynkiewicz. Wykonuje szerokie spektrum usług w korzystnych cenach. Poproś o ofertę już teraz i przekonaj się co firma ma do zaoferowania.

ANGROM Sp. z o.o.

 • Gliwice

Wciąż nie znalazłeś przeglądu rocznego budynku, chociaż szukasz od sam nie wiesz jak dawna? ANGROM Sp z oo może być Twoim rozwiązaniem. W obszarze działań tego specjalisty są między innymi takie usługi jak pozwolenia na budowę obiektu budowlanego, przekazanie obiektu budowlanego, pozwolenia na budowę, pozwolenia na użytkowanie budynku, zatwierdzenie odstępstw od projektu budowlanego.

Tani Przegląd Roczny Budynku

 • Gliwice
 • IKUZO ENGINEERING Sp. z o.o.

Planujesz wybrać wartego zaufania specjalistę, dzięki któremu wprowadzisz w życie swoje plany? IKUZO ENGINEERING Sp z oo z Gliwic jest na to skuteczną metodą. Realizują oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, dlatego są świetnym wyborem.

Pierwszorzędny Nadzór Budowlany

 • Gliwice
 • TR

Dotarcie do pierwszorzędnego przeglądu rocznego budynku może być skomplikowane, ale TR na sto procent pomoże Ci w znalezieniu najlepszego rozwiązania. Dłużej nie zwlekaj i skontaktuj się teraz - na pewno będziesz zadowolony!

Proll Joanna Przytocka - Nadzór budowlany Gliwice

Pierwszorzędny Przegląd Roczny Budynku

 • Gliwice
 • Proll Joanna Przytocka

Jeżeli nie podjąłeś decyzji o wyborze doskonałego inspektora budowlanego, to zwróć uwagę na firmę Proll Joanna Przytocka. Świadczy całe spektrum usług w atrakcyjnych cenach. Otrzymaj propozycję dopasowaną do Twoich potrzeb i przekonaj się co firma może zaoferować.

MIPLAN s.c. - Nadzór budowlany Knurów

Doskonały Inspektor Budowlany

 • Knurów
 • MIPLAN s.c.

Pracownia Projektowa MIPLAN s.c. (powstała w 2009 roku.) DOKUMENTACJA PROJEKTOWA Oferujemy projekty Architektoniczne oraz Budowlane, Projekty konstrukcji, Projekty Wykonawcze wszelkiego rodzaju konstrukcji budowlanych i inżynierskich: żelbetowych, stalowych, drewnianych. Posiadamy duże doświadczenie w projektowaniu obiektów kubaturowych, hal magazynowych jak również konstrukcji drewnianych-szkieletowych zdobyte w najlepszych śląskich biurach projektowych. Wykonujemy również profesjonalne inwentaryzacje architektoniczne oraz inwentaryzacje budowlane ( dokumentacja odtworzeniowa ) dla budowli wszelkiego rodzaju; od domków jednorodzinnych po obiekty zabytkowe. DIGITALIZACJA ARCHIWALNEJ DOKUMENTACJI Oferujemy konwersje archiwalnej

"MT" Usługi Inżynieryjno-Budowlane Tomasz Mrózek - Nadzór budowlany Gliwice

Doskonały Przegląd Roczny Budynku

 • Gliwice
 • "MT" Usługi Inżynieryjno-Budowlane Tomasz Mrózek

Działam na rynku usług budowlanych od 2011 roku. Moja specjalność to przeglądy budynków, inwentaryzacje budowlane, usługi kosztorysowe, pełnienie funkcji kierownika budowy oraz inspektora nadzoru inwestorskiego. Swoim obszarem działania obejmuję głównie województwa Śląskie, Opolskie i Małopolskie.

Idealny Przegląd Roczny Budynku

 • Gliwice
 • ElektroM

ElektroM zatrudnia dobrych inspektorów budowlanych - wyjątkowe zaangażowanie i dokładność to ich atuty. Poproś o ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb i zobacz co firma może Ci zaproponować.

Silesiaarchitects pracownia architektoniczna - Nadzór budowlany Gliwice

Dobry Inspektor Budowlany

 • Gliwice
 • Silesiaarchitects pracownia architektoniczna

Silesiaarchitects pracownia architektoniczna to prawdziwi profesjonaliści w branży nadzoru budowlanego. Swoje usługi oferują Klientom w okolicy miejscowości Gliwice. Konkretną wycenę otrzymasz po kontakcie, dlatego nie zwlekaj.

Opinie i porady na temat nadzoru budowlanego

Jeśli interesują Cię opinie na temat nadzoru budowlanego, szukasz porad lub ofert skontaktuj się z fachowcami z Gliwic. Dodatkowo możesz tanio kupić produkty lub zlecić usługi - koniecznie wyślij zapytanie do naszych firm i wybierz najlepszą ofertę.

Zapytanie prześlemy do wielu firm zajmujących się nadzorami budowlanymi w Gliwicach, a zainteresowane prześlą Ci potrzebne informacje. Serwis Oferteo jest bezpłatny a usługa niezobowiązująca.

Proszę o wycenę

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Andrzej Krupa

 • Gliwice

Specjaliści z Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Andrzej Krupa złożą Ci najlepszą ofertę przeglądu rocznego budynku. Mają na swoim koncie wiele dobrych opinii od Klientów, co świadczy o ich przywiązaniu do obowiązków. Zapytaj o ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb i przekonaj się co firma może zaoferować.

Tani Przegląd Roczny Budynku

 • Gliwice
 • FHU KROKUS

Każdy, kto poszukuje przeglądu rocznego budynku powinien niezwłocznie zgłosić się do FHU KROKUS i zobaczyć na własne oczy świetne oferty oraz najwyższą jakość obsługi. Chwyć za telefon i skontaktuj się, a otrzymasz ofertę, która Cię zaskoczy - na plus.

Paweł Kruk

 • Gliwice

Nadzór budowlany na najwyższym poziomie to ich pasja, dlatego chętnie podejmą się nowego zlecenia. Już teraz określ na czym Ci zależy i otrzymaj dopasowaną ofertę spełniającą Twoje wymagania.

Doskonały Nadzór Budowlany

 • Gliwice
 • Elteks

Wykonujemy prace od 2007. Jesteśmy dostępni dla Klientów na terenie woj. śląskiego. Dla Klientów wykonujemy elektrykę (wykonawstwo i naprawy), przeglądy UTB (suwnice, żurawiki, dźwigniki). Zależy nam na zadowoleniu Klientów.

GMI budownictwo

 • Gliwice

Dotarcie do odpowiedniego przeglądu rocznego budynku jest niełatwe, ale GMI budownictwo na sto procent pomoże Ci w znalezieniu adekwatnego produktu. Dłużej nie trać czasu i zadzwoń teraz - na pewno będziesz zadowolony!

Firma Projektowo-Wykonawcza Wega - Nadzór budowlany Gliwice

Odpowiedni Przegląd Roczny Budynku

 • Gliwice
 • Firma Projektowo-Wykonawcza Wega

Nie znajdziesz innych tak kompetentnych inspektorów budowlanych z tak dużym doświadczeniem zawodowym, realizujących prace w miejscowości Gliwice i w całym powiecie. Otrzymaj propozycję już teraz i sprawdź co firma może Ci zaproponować.

Ekoprojekt Biuro Usług Projektowych i Realizacji Inwestycji Tomasz Jelonek

 • Gliwice

Nasza specjalizacja to projekty konstrukcyjno-budowlane, obliczenia statyczno-wytrzymałościowe, opinie i ekspertyzy techniczne, prowadzenie, nadzorowanie i opiniowanie projektów. Rozpoczęliśmy działalność od 1986. Terenem naszej działalności jest Polska i UE. Najważniejsze dla nas to sprostać oczekiwaniom klientów.

Rewelacyjna Inspekcja Budowlana

 • Gliwice
 • Osoba prywatna

Jestem inżynierem budownictwa. Pracuje już 9 lat. Posiadam uprawnienia budowlane bez ograniczeń. Zajmuje się wykonawstwem i nadzorem. Współpracuje z kilkoma osobami. Jestem zainteresowany wykonywaniem robót budowlanych typu zbrojenie, betonowanie, murowanie, prace ziemne. Wszystko zależy od budowy. Jestem otwarty na wszelkie propozycje i chętny do współpracy. Jeśli nie wykonawstwo to proponuję swoje usługi jako nadzór budowlany, kierownik budowy. Proszę o kontakt i zawsze można porozmawiać.

Perfekcyjny Nadzór Budowlany

 • Gliwice
 • "Energo-bud" Sp.z o.o.

Gdy szukasz doskonałej współpracy to specjaliści z Energo-bud Spz oo perfekcyjnie pasują do Twojego zlecenia. Umów się na rozmowę jeszcze dziś, aby uzyskać więcej informacji.

Perfekcyjny Nadzór Budowlany

 • Gliwice
 • GRUPA SPEKTRUM Biuro Projektowe

Chcesz znaleźć dobrego profesjonalistę do realizacji swoich planów? GRUPA SPEKTRUM Biuro Projektowe z Gliwic jest na to najlepszym rozwiązaniem. Skontaktuj się, aby uzyskać więcej szczegółów - nie pożałujesz.

MODERO ARCHITEKCI S.C.

 • Gliwice

Firma MODERO ARCHITEKCI SC to prawdziwi wyjadacze w dziedzinie nadzoru budowlanego. Swoje usługi oferują wszystkim mieszkańcom w rejonie miejscowości Gliwice. Wybierz ich numer i poznaj ofertę - nie będziesz żałować.

Sodro Complex sp. z o.o.

 • Gliwice

Jeszcze nie znalazłeś inspekcji budowlanej, chociaż próbujesz znaleźć od sam nie wiesz jak dawna? Sodro Complex sp z oo może ma szansę zakończyc Twój problem. Spełniają oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, dlatego to doskonały wybór.

Inspekcja Budowlana

 • Gliwice
 • Tadeusz Podniesiński

Poszukujesz korzystnej oferty dotyczącej inspekcji budowlanej? Tadeusz Podniesiński na pewno Ci pomoże - ma w swojej ofercie bogaty wybór produktów i dopasuje je do Twoich oczekiwań. Wystarczy, że zadzwonisz, a otrzymasz ofertę, która Cię zaskoczy - na plus.

Family Paradise sp.z.oo

 • Gliwice

Eksperci z Family Paradise spzoo zaproponują Ci doskonałą ofertę inspekcji budowlanej. Mają na swoim koncie wiele dobrych opinii od Klientów, co świadczy o ich dużym doświadczeniu. Spełniają wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego to doskonały wybór.

Rafał Drobczyk

 • Gliwice

Inspektor nadzoru budowlanego z imponującym doświadczeniem w kwestii nadzoru budowlanego śledzący rynek i dostępne rozwiązania. Zachęcamy do kontaktu - nie pożałujesz.

Wykwalifikowany Inspektor Nadzoru Budowlanego

 • Gdańsk
 • Łukasz Banyś

Ten wykwalifikowany inspektor nadzoru budowlanego działa w branży od lat i jest specjalistą stale gotowym do współpracy - Łukasz Banyś to doskonały fachowiec dla Ciebie. Dłużej nie czekaj i zadzwoń teraz - na pewno będziesz zadowolony!

INWERSA Edyta Werkowska - Nadzór budowlany Zabrze

Wykwalifikowany Inspektor Nadzoru Budowlanego

 • Zabrze
 • 8 km od Gliwice
 • INWERSA Edyta Werkowska

Wsparcie Inwestora w procesie inwestycyjno-budowlanym: - nadzory inwestorskie, pełnienie funkcji inspektora nadzoru inwestorskiego; - odbiory mieszkań, kontrole techniczne, analizy układu funkcjonalnego mieszkań, raporty on-line; - doradztwo i konsultacje; - inwentaryzacje mieszkań i innych obiektów; - projektowanie wnętrz, projekty techniczne; - zastępstwo inwestycyjne, wsparcie inwestora w procesie inwestycyjno-budowlanym, obsługa inwestycji; - kompleksowe wykończenia wnętrz "pod klucz". Zapraszam na stronę www.wnetrzapodkontrola.pl oraz www.inwersa.pl.

Nieprzeciętny Inspektor Nadzoru Budowlanego

 • Szałsza
 • 6 km od Gliwice
 • Espritech

Ten świetny inspektor nadzoru budowlanego posiada olbrzymie doświadczenie i jest specjalistą stale gotowym do współpracy przy nowym zleceniu - Espritech to doskonały wybór dla Ciebie. Gorąco zachęcamy do kontaktu - nie będziesz żałować.

Świetny Inspektor Nadzoru Budowlanego

 • Ziemięcice
 • 8 km od Gliwice
 • P.W. MAL-DOM ZAKŁAD OGÓLNOBUDOWLANY

Chcesz znaleźć solidnego partnera, dzięki któremu wprowadzisz w życie swoje plany? PW MAL-DOM ZAKŁAD OGÓLNOBUDOWLANY z Gliwic będzie najszybszą drogą. Zaledwie chwila dzieli Cię od dostania atrakcyjnej oferty - zadzwoń!

Biuro Inżynierskie HS-Projekt Sebastian Hazelbusz - Nadzór budowlany Ziemięcice

Biuro Inżynierskie HS-Projekt Sebastian Hazelbusz

 • Ziemięcice
 • 8 km od Gliwice

Biuro Inżynierskie HS-Projekt Sebastian Hazelbusz świadczy swoje usługi wykorzystując najnowsze trendy na rynku. Koncentruje się na Klientach z Gliwic oraz przyległych powiatów. Dłużej nie zwlekaj i poproś o ofertę - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

Nadzór budowlany Mateusz Grieger - Nadzór budowlany Przyszowice

Nadzór budowlany Mateusz Grieger

 • Przyszowice
 • 8 km od Gliwice

Jeśli jeszcze szukasz dobrego inspektora budowlanego, to zerknij na firmę Nadzór budowlany Mateusz Grieger. Realizuje szeroki zakres usług w atrakcyjnych cenach. W zakresie kompetencji tego specjalisty są między innymi takie działania jak zezwolenie na budowę obiektu budowlanego, kontrola obiektu budowlanego, pozwolenia na budowę, pozwolenie użytkowania obiektu, organy nadzoru budowlanego i pomoc w sprawach, które są z nimi związane.

Dobry Inspektor Budowlany

 • Zabrze
 • 8 km od Gliwice
 • BEST BUD

Wybitni pracownicy firmy BEST BUD spełnią Państwa oczekiwania odnośnie nadzoru budowlanego. Dodatkowe informacje możesz otrzymać jeszcze dzisiaj, dlatego nie zwlekaj.

Azaro Agnieszka Szmuc - Nadzór budowlany Zabrze

Azaro Agnieszka Szmuc

 • Zabrze
 • 8 km od Gliwice
Elżbieta S.

Ocena stanu technicznego mieszkania przed odbiorem od dewelopera. Dzięki dokonanemu przeglądowi zwrócono uwagę na zagadnienia obce laikowi. Otrzymane uwagi były bardzo pomocne w wyegzekwowaniu od sprzedającego usunięcie wad i niedoróbek oraz wywiązania się z zobowiązań umownych, np. zamontowanie okien i drzwi w standardzie zgodnym z dokumentacją. Usługa wykonana bardzo fachowo i rzeczowo. Polecam!

TAWI Krzysztof Wita - Nadzór budowlany Zabrze

TAWI Krzysztof Wita

 • Zabrze
 • 8 km od Gliwice

Ten inspektor nadzoru budowlanego z wieloletnim doświadczeniem jest specjalistą zawsze przygotowanym do współpracy przy nowym zleceniu - TAWI Krzysztof Wita to doskonały wybór dla Ciebie. Ledwie krok dzieli Cię od dostania świetnej propozycji - skontaktuj się!

TUV Rheinland Polska Sp. z o.o. - Nadzór budowlany Zabrze

TUV Rheinland Polska Sp. z o.o.

 • Zabrze
 • 8 km od Gliwice

Działamy w branży od 1997 roku. TÜV Rheinland Polska to czołowa jednostka certyfikująca na rynku usług certyfikacyjnych i badawczych w Polsce. Firma jest częścią międzynarodowego koncernu TÜV Rheinland Group, wiodącego dostawcy usług dla przemysłu na świecie. Naszą główną domeną jest certyfikacja wyrobów, technologii, systemów zarządzania i personelu, audyty, inspekcje, weryfikacje, opiniowanie. Bazując na wieloletnim doświadczeniu grupy TÜV Rheinland, polski oddział oferuje szeroką gamę usług dla przedsiębiorstw z różnych gałęzi gospodarki. Współpracę z naszymi partnerami biznesowymi opieramy na wiarygodności, rzetelności i tradycji. Wśród klientów firmy znajdują się obecnie największe przedsiębiorstwa m. in. z branży spożywczej,

FUH Piotr Ptasiski - Nadzór budowlany Zabrze

Przegląd Roczny Budynku

 • Zabrze
 • 8 km od Gliwice
 • FUH Piotr Ptasiski

Przegląd roczny budynku i niuanse z tego wynikające przestaną być dla Ciebie tajemnicą, jeśli skorzystasz z oferty FUH Piotr Ptasiski. Profesjonalni znawcy z zakresu przeglądu rocznego budynku pomogą Ci znaleźć skrojone na miarę rozwiązanie. W zakresie prac tego specjalisty są przykładowo takie usługi jak pozwolenie na użytkowanie obiektu budowlanego, kontrola stanu technicznego obiektu budowlanego, pomoc z powiatowym inspektorem nadzoru budowlanego, pozwolenia na użytkowanie budynku, zatwierdzenie projektu budowlanego.

Kompetentny Inspektor Nadzoru Budowlanego

 • Zabrze
 • 8 km od Gliwice
 • MAREK FLIS

Jeśli jeszcze szukasz kompetentnego inspektora nadzoru budowlanego dla siebie, to zwróć uwagę na firmę MAREK FLIS. Świadczy bogaty zakres usług w dobrych cenach. Skontaktuj się z nimi już teraz, aby uzyskać szczegółowe informacje.

Goczołowie Architekci Studio Autorskie - Nadzór budowlany Zabrze

Świetna Inspekcja Budowlana

 • Zabrze
 • 8 km od Gliwice
 • Goczołowie Architekci Studio Autorskie

Zakres działalności : - projektowanie budynków mieszkalnych jednorodzinnych, wielorodzinnych i użyteczności publicznej ( usługi, handel, gastronomia ) - adaptacje projektów typowych budynków jednorodzinnych i sporządzanie projektów zagospodarowania terenu. - projektowanie zmian sposobów użytkowania lokali użytkowych. - kierowanie i nadzorowanie robót budowlanych. - załatwianie formalności związanych z uzyskiwaniem pozwoleń budowlanych.

Pracownia Projektowa mkDESIGN Małgorzata Krasuska - Nadzór budowlany Zabrze

Pracownia Projektowa mkDESIGN Małgorzata Krasuska

 • Zabrze
 • 8 km od Gliwice

Nadzór budowlany w najlepszym wydaniu to temat, w którym są najlepsi, dlatego chętnie podejmą się zlecenia dla Ciebie. Zachęcamy do kontaktu - nie pożałujesz.

BUD-MAR Marcin Gorzkowski

 • Knurów
 • 9 km od Gliwice

Solidny nadzór budowlany to życiowa pasja ekipy z firmy BUD-MAR Marcin Gorzkowski - są zawodowcami w branży. Konkretną wycenę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj, dlatego nie zwlekaj.

P.W. Domur

 • Knurów
 • 9 km od Gliwice
Marcin S.

Kierownik budowy, nadzory, usługi projektowe, sprzedaż i adaptacja projektów gotowych (typowych). Całość na www.domur.com.pl

Kleszczów Ligota łabędzka Rzeczyce Gliwice więcej...
Jaki specjalista Cię interesuje?
Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.