Kurs pierwszej pomocy Wrocław - Najlepsze w 2021

Najlepsze Kursy Pierwszej Pomocy we Wrocławiu, 2021

69 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsze 2021

Kurs pierwszej pomocy Wrocław
Jakub R.

Szkolenie z pierwszej pomocy, które miało miejsce w naszej firmie w lutym, prowadzone było w luźnej atmosferze i z dużą dozą humoru, co w niczym nie przeszkodziło w profesjonalnym przekazaniu wiedzy i sprawnym przeprowadzeniu ćwiczeń. W mojej opinii taki sposób prowadzenia zajęć/warsztatów, z tak odpowiedzialnej dziedziny życia jaką jest ratowanie innych osób, jest bardzo skuteczną metodą na oswojenie ludzi z własnym lękiem i strachem przed udzielaniem komuś postronnemu pomocy. Budując wesołą i przyjacielską atmosferę podczas spotkania, prowadzący skutecznie wbił nam co nieco istotnych kwestii do głowy ;). Najlepszym dowodem na to jest fachowa pomoc, udzielona przez kolegę z pracy poszkodowanemu rowerzyście w przeciągu paru tygodniu po

SAMPLE-Szkolenia Medyczne - Kwalifikowana Pierwsza Pomoc Wrocław
Katarzyna A.

Polecam z pełnym przekonaniem firmę szkoleniową Sample - Szkolenia Medyczne, a zwłaszcza Pana Macieja Ostrowskiego, który przeprowadził wspaniałe szkolenie medyczne z zakresu pierwszej pomocy dla personelu w moim przedszkolu. Od samego początku aż do ostatniej minuty szkolenie było bardzo ciekawe i ekscytujące. Oprócz wiedzy teoretycznej Pan Maciej poprowadził wspaniałą cześć praktyczną na przeróżnych fantomach i z najróżniejszym sprzętem medycznym. Szkolenie było przeplatane humorem i ciekawymi slajdami. Z całym przekonaniem była to dawka ogromnej wiedzy dla każdego naszego pracownika. Dziękujemy Panie Maćku, Kadra Przedszkola Sensorycznego „Pluszaki”! 😊

Konsultant Ośrodek Doskonalenia Zawodowego Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli - Recertyfikacja Kpp Wrocław
Midroc

Polecam jako solidnego partnera w zakresie organizacji i prowadzenia szkoleń specjalistycznych. Współpraca na najwyższym poziomie. Elastyczne podejście do klienta, olbrzymia wiedza wykładowców poparta wieloletnim doświadczeniem to największe atuty firmy.

Towarzystwo Wiedzy Powszechnej OR Wrocław - Pierwsza Pomoc dla Dzieci Wrocław
Katarzyna D.

Całość przeprowadzona bardzo profesjonalnie. Wiedza, którą można tutaj nabyć jest nie tylko wiedzą teoretyczną, ale i praktyczną. Wymiana doświadczeń jest bardzo ważnym elementem edukacji. Bardzo miło wspominam ten czas. Polecam wszystkim zainteresowanym.

Więcej profesjonalistów

"NADZORY BHP" ŁUKASZ BOBER - Kurs Pierwszej Pomocy Przedmedycznej Wrocław
CREW FOR YOU Sp. z o.o. SOLAR FOR YOU Sp. K.

Bardzo się cieszymy, że nawiązaliśmy współpracę właśnie z tą firmą szkoleniową. Pan Łukasz przeprowadza kursy bhp na najwyższym poziomie. Możliwość dopasowania dogodnego terminu szkolenia, a także przeprowadzenie go w siedzibie naszej firmy to ogromny plus. Z czystym sumieniem polecamy, jesteśmy spokojni o naszych pracowników!

PROLIFE Sebastian Wrona - Kpp Wrocław

Chcesz znaleźć wartego uwagi partnera do realizacji swoich planów? PROLIFE Sebastian Wrona jest na to skuteczną metodą. Napisz w krótkim formularzu czego potrzebujesz, aby otrzymać dopasowaną ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

RESPONDER Michał Podgórski - Recertyfikacja Kpp Wrocław
Dominik W.

Bardzo kompetentny, doświadczony i z poczuciem humoru. Szkolenie oparte jest przede wszystkim na ćwiczeniach praktycznych (m.in. fantomy). Serdecznie polecam.

KNS PARTNER SP. Z O.O. - Pierwsza Pomoc dla Dzieci Wrocław
Monika B.

Sprawnie, profesjonalnie, konkretnie! Dobry kontakt z wykonawcą zlecenia. Profesjonalna i wyczerpująca współpraca.

Gabinet Psychoterapii Anna Markowska - Kurs Pierwszej Pomocy Wrocław
Barbara S.

Witam, przy pierwszym kontrakcie pani Ania, wykazała dużo zrozumienia i empatii. Z pewnością polecę każdemu, kto będzie potrzebował pomocy. Dobrego dnia.

Dołącz do naszych Firm Szkoleniowych we Wrocławiu

Działasz na rynku jako Firma Szkoleniowa i szukasz nowych Klientów z Wrocławia lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

CDMD Sp. z o.o. - Kwalifikowana Pierwsza Pomoc Wrocław
Syliwa P.

Wykonanie usługi na najwyższym poziomie. Montaż klimatyzacji w fabryce przebiegł bezproblemowo. Dobry kontakt z biurem. Terminowa realizacja.

SAFETY SOLUTIONS Karolina Gocha - Kurs Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy Wrocław

Korzystny Kurs Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy Wrocław

 • Wrocław
 • SAFETY SOLUTIONS Karolina Gocha

SAFETY SOLUTIONS Karolina Gocha zapewnia bogatą ofertę korzystnego kursu kwalifikowanej pierwszej pomocy gwarantując przy tym fachową obsługę, a na życzenie też usługi dodatkowe, które również mogą Cię zainteresować. Przedstawią Ci dopasowaną propozycję - zadzwoń i sprawdź, nie pożałujesz.

PR Manager - Szkolenie z Pierwszej Pomocy Wrocław
Rafał B.

Polecam, profesjonalne podejście do szkoleń przeprowadzanych przez Panią Julię!!!

N-Team - Kpp Wrocław

Pierwszorzędne Kpp

 • Wrocław
 • N-Team

Oferuje usługi z zakresu KPP od kilku lat, szczególnie na obszarze Wrocławia, ale także pobliskich powiatów. Ustal pasujący termin i na własne oczy przekonaj się, że warto!

CL Consulting i Logistyka - Kurs Kpp Wrocław
Anna T.

Szkolenia z ISO, w których uczestniczyłam, prowadzone były profesjonalnie, ogromna, dobrze dobrana dawka przydatnej wiedzy.

Porównanie cen i kosztów we Wrocławiu

Szukasz cen, cenników, kosztów lub kosztorysów kursów pierwszej pomocy? A może interesuje Cię najtańsza oferta we Wrocławiu? Złóż zapytanie, a specjaliści od kursów pierwszej pomocy z Wrocławia sami prześlą Ci wyceny.

Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.

Jakiego kursu szukasz?
Przedsiębiorstwo Szkoleniowo Doradcze BHP Ewa Stopińska - Pierwsza Pomoc dla Dzieci Wrocław

Przedsiębiorstwo Szkoleniowo Doradcze BHP Ewa Stopińska

 • Wrocław

Przedsiębiorstwo Szkoleniowo Doradcze BHP Ewa Stopińska oferuje kompleksową obsługę w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy. Prowadzimy kompleksową obsługę budowy w zakresie bhp zarówno po stronie Generalnego Wykonawcy jak i Inwestora. Wykonujemy opracowania planu BIOZ jak również instrukcji:I BWR, BHP, ppoż., stanowiskowych a także ocenę ryzyka zawodowego. Zajmujemy się również obsługą postępowań powypadkowych oraz wdrażaniem systemów zarządzania i bezpieczeństwa pracy. Prowadzimy szkolenia wstępne i okresowe oraz szkolenia z pierwszej pomocy przedmedycznej. Z powierzonych nam zleceń wywiązujemy się rzetelnie i terminowo, na okoliczność czego możemy przedłożyć referencje (m.in. budowy: Hale Produkcyjne 3M Wrocław, Zespół Jednostek

Odpowiednia Recertyfikacja Kpp

 • Wrocław
 • Bezpieczeństwo to podstawa

Znalezienie odpowiedniej recertyfikacji kpp może być trudne, ale Bezpieczeństwo to podstawa na 100% pomoże Ci w znalezieniu dobrego rozwiązania. Spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego ich wybór na pewno będzie dobrą decyzją.

PROTECTMED - Kwalifikowana Pierwsza Pomoc Wrocław

PROTECTMED

 • Wrocław

Zajmujemy się nauczaniem pierwszej pomocy od 10 lat. Nasza kadra instruktorska to m.in. ratownicy medyczni, lekarze pracujący w Systemie Państwowe Ratownictwo Medyczne. Posiadamy profesjonalny i nowoczesny sprzęt szkoleniowy. Zajęcia prowadzimy w sposób prosty i przejrzysty, dbając o fantastyczną atmosferę podczas szkolenia. Zapraszamy do kontaktu.

Shagma Systems Łukas Kobus

 • Wrocław

Każdy, kto potrzebuje recertyfikacji kpp musi niezwłocznie zgłosić się do Shagma Systems Łukas Kobus i zobaczyć na własne oczy dobre oferty oraz najwyższą jakość obsługi. Dodatkowe informacje możesz otrzymać jeszcze dzisiaj, dlatego nie zwlekaj.

B-Services Sp. z o.o. - Szkolenie z Pierwszej Pomocy Wrocław

Idealne Szkolenie z Pierwszej Pomocy

 • Wrocław
 • B-Services Sp. z o.o.

Oferta Współpracy - Usługi i nadzór BHP - Outsourcing Pracowniczy - Zarządzenie Projektami - Wsparcie Kadry Kierowniczej - Doradztwo z zakresu prawa pracy - Oszczędność Kosztów - Wymiana Oświetlenia Jedną z głównych dziedzin naszej działalności są usługi i nadzór BHP. W ramach oferty chcielibyśmy zaproponować Państwu profesjonalne usługi oraz nasze bogate doświadczenie w obszarze bezpieczeństwa. Dzięki naszej wykwalifikowanej kadrze możemy zaproponować Państwu: 1) Nadzór BHP na budowie: - koordynacja BHP z ramienia inwestora/generalnego wykonawcy, w tym wdrożenie całego systemu BHP, - stały nadzór na budowie, koordynacja działań podwykonawców w obszarze BHP, - prowadzenie audytów stanu BHP na budowie - tworzenie Instrukcji

Studium Fryzjerstwa |Filmowego i Kreatywnego - Pierwsza Pomoc dla Dzieci Wrocław

Studium Fryzjerstwa |Filmowego i Kreatywnego

 • Wrocław

Jesteśmy instytucją szkoleniową, posiadająca pozytywną opinię Wydziału Edukacji UM Wrocławia. Prowadzimy komercyjne kursy z zakresu fryzjerstwa podstawowego- możliwość przystąpienia do egz. czeladniczego, filmowo- teatralnego, make- up, charakteryzacji. Od października rozpoczynamy działalność jako policealne, niepubliczne studium kształcące na kierunkach: Fryzjer, Fryzjer Teatralno- Filmowy, Wizażysta- Stylista, Charakteryzator. Posiadamy wykwalifikowaną kadrę, atrakcyjne warunki lokalowe, konkurencyjne ceny. Współpracujemy z wiodącymi firmami kosmetycznymi. Organizujemy praktyki we wrocławskich teatrach i na planach filmowych.

INSPECTOR - Kurs Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy Wrocław

INSPECTOR

 • Wrocław

Dlaczego? W każde zlecenie wkładamy 100% zaangażowania, bo lubimy być dumni z Naszej pracy. Chcemy doradzać Tobie i rozwiązywać Twoje problemy. Aby robić to skutecznie każdy w Naszym zespole ma inne wyjątkowe umiejętności. Razem dbamy o jakość i Twoje zadowolenie!

Golden Trainers - Kurs Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy Wrocław

Bezkonkurencyjny Kurs Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy

 • Wrocław
 • Golden Trainers

Wizja Golden Trainers Umożliwiamy osobom i firmom, szybszy i bardziej efektywny rozwój oraz zmianę poprzez arcyciekawe, świeże, fascynujące szkolenia i coachingi prowadzone w otwartej, komfortowej i przyjaznej atmosferze, tak by zaspokoić realizację potrzeb. Misja Golden Trainers Sprawić aby uczestnicy zwiększali swoje umiejętności i wiedzę w zakresie osiągania celów i realizacji swojej drogi w życiu poprzez doświadczanie nabywanej wiedzy już na szkoleniu, tak by po szkoleniu od razu można było korzystać z nabytych umiejętności w sposób, który przewyższa oczekiwania klientów.

GRAFISTUDIO - Kurs Kpp Wrocław

Bezkonkurencyjny Kurs Kpp

 • Wrocław
 • GRAFISTUDIO

GRAFISTUDIO to fabryka nietypowych idei i twórczego myślenia. Wytwarzamy produkty z pasją i kunsztem, spełniając indywidualne wymagania klienta. Nasze kreatywne pomysły wykorzystujemy w: • Projektowaniu • Reklamie • Fotografii Wspieramy także w rozwoju zawodowym i osobistym poprzez organizowanie kursów, warsztatów, szkoleń. KONTAKT: GRAFISTUDIO ul. Krakowska 52 lok. 7 50-425 Wrocław e-mail: grafistudio@grafistudio.pl

SEKA S.A. oddział Wrocław - Kpp Wrocław

SEKA S.A. oddział Wrocław

 • Wrocław

Zawodowcy z SEKA SA oddział Wrocław to specjaliści w każdym calu i są gotowi doradzić każdemu Klientowi poszukującemu profesjonalisty z branży KPP. Już teraz określ na czym Ci zależy, aby otrzymać dopasowaną ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

Opinie i porady na temat kursów pierwszej pomocy

Jeśli interesują Cię opinie na temat kursów pierwszej pomocy, szukasz porad lub ofert skontaktuj się ze specjalistami z Wrocławia. Otrzymasz fachową pomoc oraz oferty na realizację potrzebnych Ci usług. Już teraz wyślij zapytanie do profesjonalistów z Oferteo i poznaj najlepsze rozwiązania.

Zainteresowane osoby skontaktują się z Tobą i przekażą potrzebne informacje. Serwis Oferteo jest bezpłatny, a usługa niezobowiązująca.

Proszę o wycenę
Aurea Barbara Sibilak - Kwalifikowana Pierwsza Pomoc Wrocław

Aurea Barbara Sibilak

 • Wrocław

Od 2011 roku pomagamy firmom z różnych branż w wypełnianiu szeregu obowiązków związanych z bezpieczeństwem i higieną pracy. Oferujemy pełny zakres usług bhp, w tym m.in.: - stały nadzór bhp w firmach - szkolenia bhp w formie kursu - szkolenia bhp online w 3 językach - szkolenia z pierwszej pomocy - postępowanie powypadkowe - ocena ryzyka zawodowego - pozostałe usługi bhp, na terenie Wrocław.

Human Safety - Kurs Udzielania Pierwszej Pomocy Wrocław

Human Safety

 • Wrocław

O firmie Human Safety Proponujemy Państwu usługi z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy oraz ochrony przeciwpożarowej. Skorzystanie z usług firmy gwarantuje Państwu pełen zakres doradztwa .Od początku nasze główne gałęzie działalności stanowią: porady z zakresu prawa pracy, prowadzenie spraw personalnych, nadzór i doradztwo w zakresie BHP oraz szkolenia BHP dla pracodawców i pracowników. Każdorazowo nasza oferta jest indywidualnie dopasowywana do potrzeb klienta. Drogą telefoniczną bądź elektroniczną odpowiemy Państwu na zapytania handlowe dotyczące cen naszych usług oraz zakresu oferowanych szkoleń. Oferta firmy Kompleksowa obsługa i doradztwo w zakresie BHP i PPOŻ  przeprowadzanie szkoleń wstępnych i okresowych  sporządzanie karty

Control BHP - szkolenia BHP Wrocław - Kpp Wrocław

Control BHP - szkolenia BHP Wrocław

 • Wrocław

Chcesz znaleźć rzetelnego partnera, dzięki któremu osiągniesz swój cel? Control BHP - szkolenia BHP Wrocław jest na to najlepszym rozwiązaniem. Mają propozycję dla każdego - zadzwoń i sprawdź, nie pożałujesz.

GAŚNICE STRAŻPOL WROCŁAW POGOTOWIE PRZECIWPOŻAROWE - Szkolenie z Pierwszej Pomocy Wrocław

Rewelacyjne Szkolenie z Pierwszej Pomocy

 • Wrocław
 • GAŚNICE STRAŻPOL WROCŁAW POGOTOWIE PRZECIWPOŻAROWE

Szkolenie z pierwszej pomocy i szczegóły z tym związane przestaną być dla Ciebie kłopotem, jeśli skorzystasz z oferty GAŚNICE STRAŻPOL WROCŁAW POGOTOWIE PRZECIWPOŻAROWE. Profesjonalni pracownicy z branży szkolenia z pierwszej pomocy pomogą Ci wybrać najlepsze rozwiązanie. Już teraz zadzwoń do nich, aby poznać dopasowaną ofertę.

Aleksandra Gajek - Pierwsza Pomoc dla Dzieci Wrocław

Aleksandra Gajek

 • Wrocław

Specjalizuję się w obszarze szkoleń z zakresu umiejętności miękkich (m.in. komunikacja, radzenie sobie ze stresem, motywacja, budowanie zespołu) oraz w indywidualnym wspomaganiu rozwoju osobistego jak i w kontekście zarządzania. Zapraszam do kontaktu mailowego lub telefonicznego - z przyjemnością spotkam się i odpowiem na Państwa pytania. Zapraszam również na moją stronę internetową, na której znajdą Państwo więcej informacji.

Kalinska & Berg Deutsch direkt! - Szkolenie z Pierwszej Pomocy Wroclaw

Kalinska & Berg Deutsch direkt!

 • Wroclaw

Każdy, kto potrzebuje szkolenia z pierwszej pomocy powinien niezwłocznie zgłosić się do Kalinska Berg Deutsch direkt i zobaczyć na własne oczy dobre oferty oraz doskonały proces dobierania rozwiązań. Przedstawią Ci dopasowaną propozycję - skontaktuj się i sprawdź, nie pożałujesz.

Sale szkoleniowe - Recertyfikacja Kpp Wrocław

Sale szkoleniowe

 • Wrocław

Recertyfikacja kpp i niuanse z tym związane przestaną być dla Ciebie zagadką, jeśli skorzystasz z oferty Sale szkoleniowe. Profesjonalni konsultanci z branży recertyfikacji kpp pomogą Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie. Przedzwoń i otrzymaj niezobowiązującą ofertę, która przypadnie Ci do gustu.

bhp wrocław - Kurs Pierwszej Pomocy Przedmedycznej Wrocław

Kurs Pierwszej Pomocy Przedmedycznej

 • Wrocław
 • bhp wrocław

bhp wrocław zapewnia bogatą ofertę korzystnego kursu pierwszej pomocy przedmedycznej gwarantując przy tym dobrą obsługę, a opcjonalnie też usługi dodatkowe, które również mogą Cię zainteresować. Żeby uzyskać szczegółową wycenę skontaktuj się jeszcze dziś - to Ci się opłaci.

A-Consulting - Recertyfikacja Kpp Wrocław

A-Consulting

 • Wrocław

Każdy, kto szuka recertyfikacji kpp musi niezwłocznie zgłosić się do A-Consulting i zobaczyć na własne oczy atrakcyjne oferty. Zapraszamy do zadawania pytań - bez wątpienia warto.

Collegium Wratislaviensis Sp. z o.o. - Kurs Pierwszej Pomocy Przedmedycznej Wrocław

Kurs Pierwszej Pomocy Przedmedycznej

 • Wrocław
 • Collegium Wratislaviensis Sp. z o.o.

Jeżeli poszukujesz dobrej ceny usług względem jakości wykonania to profesjonaliści z Collegium Wratislaviensis Sp z oo są dla Ciebie stworzeni. Zapraszamy do zadawania pytań - to Ci się opłaci.

Dobre Kadry. Centrum badawczo - szkoleniowe. Sp. z o.o. - Kurs Pierwszej Pomocy Wrocław

Dobre Kadry. Centrum badawczo - szkoleniowe. Sp. z o.o.

 • Wrocław

Firma Dobre Kadry sp. z o.o. ma swoją siedzibę we Wrocławiu. Zajmuje się organizacją bezpłatnych / dofinansowanych szkoleń. Szkolenia współfinansowane są ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Zapraszamy wszystkie osoby zatrudnione w branży gastronomicznej na terenie Dolnego Śląska (szkolenia gastronomiczne, branżowy język obcy) oraz osoby po 45. roku życia (szkolenia językowe w różnych trybach, szkolenia ICT). Ponadto, prowadzimy innowacyjny program nauczania przedmiotów matematyczno – przyrodniczych metodą projektu dla szkół różnego typu. Więcej szczegółów na naszej stronie internetowej.

AMS Sp.z o.o. Sp.k. - Szkolenie z Pierwszej Pomocy Wrocław

AMS Sp.z o.o. Sp.k.

 • Wrocław

Akademia Mistrzów Sportu działa w takich miastach, jak Wrocław, Warszawa, Kraków, Poznań, Łódź, Gdańsk, Katowice, Szczecin, Bydgoszcz, Toruń, Zielona Góra, Białystok i Rzeszów. Każda z naszych placówek organizuje profesjonalne szkolenia na najwyższym światowym poziomie. Zdobywane uprawnienia przyczynią się do rozwoju Twojej kariery zawodowej. Oferowane produkty: - kursy - szkolenia

Para-Med. Szkolenie pierwsza pomoc - Kurs Pierwszej Pomocy Przedmedycznej Wrocław

Znalezienie odpowiedniego kursu pierwszej pomocy przedmedycznej może być bardziej skomplikowane niż się oczekiwało, ale Para-Med Szkolenie pierwsza pomoc na 100% pomoże Tobie w znalezieniu dobrego rozwiązania. Wystarczy, że zadzwonisz, a otrzymasz ofertę, która z całą pewnością będzie godna Twojej uwagi.

Triage Sp. z o.o. - Kurs Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy Wrocław

Triage Sp z oo świadczy swoje usługi wykorzystując najnowsze trendy na rynku. Koncentruje się na Klientach z Wrocławia i okolic. Nie zwlekaj i zadzwoń teraz - na pewno będziesz zadowolony!

Nauka Języków Obcych Katarzyna Sawicz - Kurs Pierwszej Pomocy Wrocław

Nauka Języków Obcych Katarzyna Sawicz

 • Wrocław

SZKOLENIA JĘZYKOWE WE WROCŁAWIU DLA FIRM I OSÓB INDYWIDUALNYCH: - język angielski ogólny - język angielski "business" - warsztaty językowe - konwersacje - przygotowanie do egzaminów Cambridge - przygotowanie do matury i studiów filologicznych Wieloletnie doświadczenie, ciekawe materiały, lekcje multimedialne.

Eurospektrum s.c. - Kurs Pierwszej Pomocy Wrocław

Eurospektrum s.c.

 • Wrocław

Doradztwo dla firm, JST, instytucji edukacyjnych. Pozyskiwanie funduszy unijnych. Tworzenie dokumentacji aplikacyjnych. Specjalistyczne szkolenia dla administracji publ. oraz przedsiębiorstw w zakresie funduszy UE. Elastyczne i profesjonalne podejście do klienta. Wysoka skuteczność!

Korzystny Kurs Kpp

 • Wrocław
 • Biuro Ochrony Pracy

Witam. Prowadze szeroko rozumiane szkolenia z zakresu bhp: wstepne, okresowe, metodyczne,dokształcające. Posiadam uprawnienia pedagogiczne.Duże doświadczenie w prowadzeniu nadzoru i dordctwa oraz dokumentowaniu spraw wypadkowych przy pracy i do/z pracy.

Osoby z Centrum Szkoleń Medycznych przedstawią Ci doskonałą ofertę kursu KPP. Mają na swoim koncie wiele pozywnych opinii od Klientów, co świadczy o ich profesjonalnym podejściu do pracy. Przedstawią Ci dobrą ofertę.

Medic-Care

 • Wrocław

Podjęcie decyzji o wyborze szkolenia z pierwszej pomocy nie jest prostą sprawą, dlatego nie zwlekaj - profesjonaliści z Medic-Care udzielą rad i znajdą dostosowane rozwiązanie. Tylko chwila dzieli Cię od otrzymania świetnej propozycji - sprawdź!

Agencja Ochrony Garda

 • Wrocław

Chcesz znaleźć rzetelnego specjalistę do realizacji swoich planów? Agencja Ochrony Garda jest na to skuteczną metodą. Ażeby poznać ofertę skontaktuj się - możesz tylko zyskać.

Spasja Ogólnopolskie Centrum Szkoleniowe - Kwalifikowana Pierwsza Pomoc Wrocław

Spasja Ogólnopolskie Centrum Szkoleniowe

 • Wrocław

Centrum SPASJA organizuje kursy, szkolenia, pokazy, warsztaty i seminaria z zakresu:  Masażu  SPA  Odnowy biologicznej  Body piercingu

Odpowiednie Szkolenie Pierwsza Pomoc

 • Wrocław
 • damian

Każdy, kto poszukuje szkolenia pierwszej pomocy musi już dziś zgłosić się do damian i zobaczyć na własne oczy świetne oferty oraz pochlebne opinie zadowolonych Klientów. Otrzymaj propozycję dopasowaną do Twoich potrzeb i sprawdź co firma może zaoferować.

CONTROL LIFE

 • Wrocław

Szukasz solidnej oferty dotyczącej kursu pierwszej pomocy przedmedycznej? CONTROL LIFE na pewno Ci pomoże - ma w swojej ofercie szeroki wachlarz produktów i dopasuje je do Twoich potrzeb. Wyczerpującą ofertę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj.

Pierwsza Pomoc dla Dzieci

 • Wrocław
 • ASEKOR Artur Maciejewski

Jeżeli szukasz dobrej współpracy to eksperci z ASEKOR Artur Maciejewski są dla Ciebie stworzeni. Dłużej nie trać czasu i zadzwoń od razu - na pewno będziesz zadowolony!

Kurs Kpp

 • Wrocław
 • Aleksandra Siwczyk

Szukasz godnej uwagi oferty dotyczącej kursu KPP? Aleksandra Siwczyk na pewno Ci pomoże - ma w swojej ofercie bogaty wybór produktów i dopasuje je do Twoich oczekiwań. Zdecyduj się od razu - przedzwoń i otrzymaj niewiążącą propozycję współpracy, która Cię usatysfakcjonuje.

EAGLE-MED SYSTEM - Kwalifikowana Pierwsza Pomoc Wrocław

Solidna Kwalifikowana Pierwsza Pomoc

 • Wrocław
 • EAGLE-MED SYSTEM

Firma EAGLE-MED SYSTEM to wybitni specjaliści od kwalifikowanej pierwszej pomocy i udzielania pierwszej pomocy, świadczący usługi dla Klientów z Wrocławia i pobliskich miast. Określ na czym Ci zależy i poznaj dopasowaną ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

Ranking Firm Szkoleniowych obejmuje również takie miejscowości jak: Wrocław, Iwiny, Ramiszów, Karwiany, Pruszowice, Wysoka, Psary, Kiełczówek, Krzyżanowice, Szymanów, Komorowice, Zacharzyce, Samotwór, Zabrodzie, Blizanowice, Suchy dwór, Mokry dwór. więcej...
Jakiego kursu szukasz?