Kurs pierwszej pomocy Poznań - Najlepsze w 2021

Najlepsze Kursy Pierwszej Pomocy w Poznaniu, 2021

55 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsze 2021

Promowani
Kurs pierwszej pomocy Poznań
Promowany

Pierwszorzędne Kpp Poznań

 • Dopiewo
 • 17 km od Poznań
 • NETKONF - Szkolenia BHP, PPOŻ, Pierwsza pomoc
Renata F.

W marcu 2019 roku firma przeprowadziła kurs z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej dla pracowników naszej firmy. Bardzo miła atmosfera, dobry kontakt prowadzącej z uczestnikami. W sposób prosty, jasny i konkretny przekazano pracownikom istotne informacje. Główny nacisk prowadząca kładła na ćwiczenia praktyczne, korygowała nasze błędy, wszystko tłumaczyła fachowo i spokojnie. Całe szkolenie pod względem merytorycznym, technicznym i organizacyjnym zostało przeprowadzone na wysokim poziomie.

Pomogę Bo Mogę - Kurs Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy Poznań
Waldemar G.

Miałem dzisiaj okazję, razem z innymi kolegami z pracy, być na szkoleniu prowadzonym przez ratownika medycznego. Niesamowita wiedza i dużo praktyki podczas szkolenia. Bardzo przydatne i nie da się tego zapomnieć. Świetne przygotowanie ze strony prowadzącego. Polecam wszystkim. Jestem pod wrażeniem. I dziękuję raz jeszcze.

Więcej profesjonalistów

KOMPAS Magdalena Nowak - Kurs Pierwszej Pomocy Poznań

Oferuje usługi z zakresu KPP od kilku lat, szczególnie na obszarze Poznania, ale także pobliskich powiatów. Ustal pasujący termin i na własne oczy przekonaj się, że warto!

Wielkopolskie Centrum Edukacji GAMMA Monika Bandura - Udzielanie Pierwszej Pomocy Poznań

Wyjątkowe Udzielanie Pierwszej Pomocy Poznań

 • Poznań
 • Wielkopolskie Centrum Edukacji GAMMA Monika Bandura

Starasz się odnaleźć dobrego profesjonalistę z zakresu wyjątkowego udzielania pierwszej pomocy z Twojego rejonu, który pomoże zrealizować Ci Twoje zlecenie? Firma Wielkopolskie Centrum Edukacji GAMMA Monika Bandura jest do Twojej dyspozycji. Ustal pasujący termin już teraz i na własne oczy przekonaj się, że warto!

EDU-PASJA Sp. z o. o. - Szkolenie Pierwsza Pomoc Poznań

Odpowiednie Szkolenie Pierwsza Pomoc Poznań

 • Poznań
 • EDU-PASJA Sp. z o. o.
Delern Sp. z o. o.

Bardzo dobra współpraca. Szkolenia prowadzone na najwyższym poziomie.

Centrum Psychoterapii i Rozwoju "Spotkanie" - Kpp Poznań

Chcesz znaleźć wartego uwagi partnera do realizacji swoich planów? Centrum Psychoterapii i Rozwoju Spotkanie jest na to skuteczną metodą. Napisz w krótkim formularzu czego potrzebujesz, aby otrzymać dopasowaną ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

ABHP.pl Serwis BHP PPOŻ, Prawa Pracy - Kurs Pierwszej Pomocy Poznań
Natalia N.

Chcielibyśmy wyrazić nasze zadowolenie z organizacji przez firmę aBHP.pl szkolenia , które odbyło się w kwietniu 2011 roku. Całe szkolenie przebiegło sprawnie i bez problemów, a zaangażowanie przedstawicieli firmy pomogło nam w wytworzeniu przyjemnej atmosfery szkolenia. Jakość usług wykonanych przez firmę aBHP.pl zdecydowanie pozwala rekomendować nam wspomnianą firmę innym partnerom, a sami w przyszłości będziemy korzystać z usług tej firmy.

Dołącz do naszych Firm Szkoleniowych w Poznaniu

Działasz na rynku jako Firma Szkoleniowa i szukasz nowych Klientów z Poznania lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Piotr - Kurs Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy Poznań
Piotr S.

Kupowałem auto w ciemno i pan Piotr okazał się nieocenioną pomocą. Auto przywiózł bardzo szybko, w konkurencyjnej cenie, na miejscu wszystko sprawdził i wyłapał rzeczy, o których sprzedający nie poinformował. Po przywiezieniu samochodu zdiagnozował usterkę silnika, co przyspieszyło znacząco naprawę. Zdecydowanie polecam

Fundacja Laboratorium Marzeń - Kurs Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy Poznań

Korzystny Kurs Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy

 • Poznań
 • Fundacja Laboratorium Marzeń

Fundacja Laboratorium Marzeń zapewnia bogatą ofertę korzystnego kursu kwalifikowanej pierwszej pomocy gwarantując przy tym fachową obsługę, a na życzenie też usługi dodatkowe, które również mogą Cię zainteresować. Przedstawią Ci dopasowaną propozycję - zadzwoń i sprawdź, nie pożałujesz.

Takiej oferty szkolenia z pierwszej pomocy prędko nie znajdziesz na terenie Poznania, więc jeżeli poszukujesz dobrego szkolenia z pierwszej pomocy to bez zbędnej zwłoki poznaj Ratuję bo umiem. Skontaktuj się, a otrzymasz ofertę, która z całą pewnością będzie godna Twojej uwagi.

Odpowiednia Recertyfikacja Kpp

 • Poznań
 • Centrum Ratownictwa Medycznego Medservis

Znalezienie odpowiedniej recertyfikacji kpp może być trudne, ale Centrum Ratownictwa Medycznego Medservis na 100% pomoże Ci w znalezieniu dobrego rozwiązania. Spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego ich wybór na pewno będzie dobrą decyzją.

Kurs Pierwszej Pomocy Przedmedycznej

 • Poznań
 • wojciech dota

Jeżeli poszukujesz dobrej ceny usług względem jakości wykonania to profesjonaliści z wojciech dota są dla Ciebie stworzeni. Zapraszamy do zadawania pytań - to Ci się opłaci.

Porównanie cen i kosztów w Poznaniu

Szukasz cen, cenników, kosztów lub kosztorysów kursów pierwszej pomocy? A może interesuje Cię najtańsza oferta w Poznaniu? Złóż zapytanie, a specjaliści od kursów pierwszej pomocy z Poznania sami prześlą Ci wyceny.

Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.

Jakiego kursu szukasz?
MW BHP & EKO Michał Woźny Biuro Usług BHP i PPOŻ - Kurs Pierwszej Pomocy Przedmedycznej Poznań

MW BHP & EKO Michał Woźny Biuro Usług BHP i PPOŻ

 • Poznań

Każdy, kto potrzebuje kursu pierwszej pomocy przedmedycznej musi zgłosić się do MW BHP EKO Michał Woźny Biuro Usług BHP i PPOŻ i poznać świetne oferty. Jeszcze dzisiaj skontaktuj się z nimi, aby otrzymać dopasowaną ofertę.

Ośrodek Szkolenia BHP Poznań Sp. z O.O. - Szkolenie z Pierwszej Pomocy Poznań

Rewelacyjne Szkolenie z Pierwszej Pomocy

 • Poznań
 • Ośrodek Szkolenia BHP Poznań Sp. z O.O.

Szkolenie z pierwszej pomocy i szczegóły z tym związane przestaną być dla Ciebie kłopotem, jeśli skorzystasz z oferty Ośrodek Szkolenia BHP Poznań Sp z OO. Profesjonalni pracownicy z branży szkolenia z pierwszej pomocy pomogą Ci wybrać najlepsze rozwiązanie. Już teraz zadzwoń do nich, aby poznać dopasowaną ofertę.

PaKaBi - Pierwsza Pomoc dla Dzieci Poznań

Opłacalna Pierwsza Pomoc dla Dzieci

 • Poznań
 • PaKaBi

Od lat zajmuję sprzedażą i zarządzaniem zespołami sprzedażowymi. Prowadzę szkolenia motywacyjne i produktowe. Z dużym zainteresowaniem poznaję wszystko to, co dotyczy umysłu i duszy. Na ustawienia metodą Berta Hellingera trafiłam 2 lata temu i do tej pory biorę w nich udział. Pomogło mi to rozwiązać wiele własnych problemów a na niektóre spojrzeć z innej perspektywy. Swoją drogę rozwoju duchowego rozpoczęłam przed laty studiując filozofię na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Pozwoliło mi to na zbudowanie podstaw wiedzy opartej na uznanych autorytetach i myślicielach. Umiłowanie nauki towarzyszy mi i prowadzi na drodze do rozwoju duchowego. Z pojęciem neurolingwistycznego programowania spotkałam się przed laty i do końca

Arbiz Akademia Biznesu - Kwalifikowana Pierwsza Pomoc Poznań

Doskonała Kwalifikowana Pierwsza Pomoc

 • Poznań
 • Arbiz Akademia Biznesu

Kwalifikowana pierwsza pomoc to życiowa pasja ekipy z firmy Arbiz Akademia Biznesu - są jednymi z najlepszych w tym fachu. Więcej informacji otrzymasz po kontakcie, więc nie trać czasu.

Akademia Rehasport - Recertyfikacja Kpp Poznań

Akademia Rehasport

 • Poznań

Kilkanaście lat naszej pracy, wiele szkoleń, kursów i stażów – doświadczenie zebrane na międzynarodowej arenie pozwoliło nam stworzyć coś niezwykłego – Akademię Rehasport. To projekt edukacyjny, oferujący certyfikowane szkolenia, przygotowany przez lekarzy i fizjoterapeutów dla lekarzy i fizjoterapeutów! Wiem, jak ważna jest współpraca lekarza i fizjoterapeuty, dlatego razem przechodzimy przez cały proces powrotu do zdrowia. Od diagnozy, poprzez operację i opiekę okołooperacyjną aż po rehabilitację. Wejdź na www.akademiarehasport.pl i sprawdź naszą ofertę.

Tarbonus Sp. z o. o.

 • Poznań

Tarbonus Sp z o o zapewnia bogatą ofertę doskonałej recertyfikacji kpp gwarantując przy tym dobrą obsługę, a dla zainteresowanych także usługi dodatkowe, które również mogą Cię zainteresować. Aby poznać dopasowaną ofertę skontaktuj się od razu - naprawdę warto.

Centrum Szkoleniowo Doradcze DECRETUM - Pierwsza Pomoc dla Dzieci Poznań

Centrum Szkoleniowo Doradcze DECRETUM

 • Poznań

Szkolenia specjalistów, auditorów, pełnomocników haccp, ifs, brc, iso, 9001, 14001, 18001, 22000, gmp+, ghp, Szkolenia wstępne i okresowe bhp, ppoż, instrukcja bezpieczeństwa pożarowego, szkolenia, systemy zarządzania wdrażanie, projektowanie, utrzymywanie... www.decretum.com.pl biuro@decretum.com.pl tel. 664 031 746

Europartner Lingua. Biuro tłumaczeń - Recertyfikacja Kpp Poznań

Europartner Lingua. Biuro tłumaczeń

 • Poznań

Każdy, kto szuka recertyfikacji kpp musi niezwłocznie zgłosić się do Europartner Lingua Biuro tłumaczeń i zobaczyć na własne oczy atrakcyjne oferty. Zapraszamy do zadawania pytań - bez wątpienia warto.

PW Ratownik - Kpp Poznań

PW Ratownik

 • Poznań

Firma PW Ratownik oferuje swoje usługi uwzględniając najnowsze rozwiązania i trendy. Skupia się na Klientach z Poznania i z sąsiednich miast. Nie czekaj - zadzwoń i otrzymaj niewiążącą propozycję współpracy, która spełni Twoje wymagania.

Medevac - Recertyfikacja Kpp Poznań

Medevac

 • Poznań

Osoby z Medevac złożą Ci bezkonkurencyjną ofertę recertyfikacji kpp. Mają na swoim koncie wiele pozywnych referencji od Klientów, co świadczy o ich profesjonalnym podejściu do pracy. Mają ofertę dla każdego - zadzwoń i sprawdź.

Opinie i porady na temat kursów pierwszej pomocy

Jeśli interesują Cię opinie na temat kursów pierwszej pomocy, szukasz porad lub ofert skontaktuj się ze specjalistami z Poznania. Otrzymasz fachową pomoc oraz oferty na realizację potrzebnych Ci usług. Już teraz wyślij zapytanie do profesjonalistów z Oferteo i poznaj najlepsze rozwiązania.

Zainteresowane osoby skontaktują się z Tobą i przekażą potrzebne informacje. Serwis Oferteo jest bezpłatny, a usługa niezobowiązująca.

Proszę o wycenę
Pracownia Psychologiczno-Pedagogiczna Behaviour - Kurs Kpp Poznań

Pracownia Psychologiczno-Pedagogiczna Behaviour

 • Poznań

Podjęcie decyzji o wyborze kursu KPP nie jest prostą sprawą, dlatego nie zwlekaj - profesjonaliści z Pracownia Psychologiczno-Pedagogiczna Behaviour doradzą Ci i dobiorą spełniające Twoje oczekiwania rozwiązanie. Realizują oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego są świetnym wyborem.

Strefa Rozwoju Danuta Rynkiewicz

 • Poznań

Szukając kursu udzielania pierwszej pomocy natkniesz się na wiele firm, które mają ofertę dla Ciebie, ale Strefa Rozwoju Danuta Rynkiewicz nia ma konkurentów. Skontaktuj się z nimi już teraz, a otrzymasz dopasowaną ofertę.

Active Study Agnieszka Grzegorzewska - Kurs Udzielania Pierwszej Pomocy Poznań

Active Study Agnieszka Grzegorzewska

 • Poznań

Wybranie kursu udzielania pierwszej pomocy nie jest łatwą sprawą, dlatego nie zwlekaj - specjaliści z Active Study Agnieszka Grzegorzewska poradzą Ci i wybiorą dostosowane do Twoich potrzeb rozwiązanie. Aby otrzymać wycenę skontaktuj się jeszcze dziś - możesz tylko zyskać.

HLS Marek Niedziałkowski - Udzielanie Pierwszej Pomocy Poznań

Wysokiej Klasy Udzielanie Pierwszej Pomocy

 • Poznań
 • HLS Marek Niedziałkowski

Pragniesz znaleźć wartego uwagi fachowca z zakresu wysokiej klasy udzielania pierwszej pomocy z Twojego rejonu, który pomoże wprowadzić w życie Twoje plany? Firma HLS Marek Niedziałkowski jest gotowa Ci pomóc. Chwyć za telefon i skontaktuj się, a otrzymasz wycenę, która Cię zaskoczy - na plus.

Centrum Kształcenia Zawodowego "Compertus" - Pierwsza Pomoc dla Dzieci Poznań

Zdecydowanie o wyborze pierwszej pomocy dla dzieci nie jest proste, dlatego nie zwlekaj - specjaliści z Centrum Kształcenia Zawodowego Compertus udzielą rad i wybiorą dostosowane rozwiązanie. Jeszcze dzisiaj umów się z nimi na rozmowę, aby otrzymać wycenę.

Firma ProMed Szkolenia i Ratownictwo oferuje swoje usługi w bardzo przystępnej cenie. Skupia się na Klientach z miejscowości Poznań oraz przyległych powiatów. Jeszcze dzisiaj umów się z nimi na rozmowę, aby poznać dopasowaną ofertę.

Solidna Kwalifikowana Pierwsza Pomoc

 • Poznań
 • Industry Service SC

Solidna kwalifikowana pierwsza pomoc to życiowa pasja tych profesjonalistów - nie mają sobie równych w tej dziedzinie. Otrzymaj propozycję już teraz i sprawdź co firma może zaoferować.

PacyfikDivingTeam

 • Poznań

Każdy, kto poszukuje recertyfikacji kpp winien niezwłocznie zgłosić się do PacyfikDivingTeam i zobaczyć na własne oczy dobre oferty. Zachęcamy do zadawania pytań.

Pierwszorzędny Kurs Kpp

 • Poznań
 • Akademia Kierowcy Renata Baranowska

Dotarcie do pierwszorzędnego kursu KPP jest niełatwe, ale Akademia Kierowcy Renata Baranowska na pewno pomoże Ci w znalezieniu adekwatnego rozwiązania. Podejmij decyzję od razu - przedzwoń i otrzymaj wstępną wycenę, która przypadnie Ci do gustu.

SOLID CONSULTING Łukasz Kotwica

 • Poznań

Chcąc znaleźć najlepszą propozycję kursu pierwszej pomocy przedmedycznej natkniesz się na firmy, które mają ofertę dla Ciebie, ale SOLID CONSULTING Łukasz Kotwica nie ma sobie równych. Napisz w krótkim formularzu czego potrzebujesz i poznaj dobrą ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

OORZ PROGRES SP. Z O.O.

 • POZNAŃ

Nie marnuj energii i powierz prace tym fachowcom od udzielania pierwszej pomocy z Poznania. Zdecyduj się od razu - skontaktuj się i otrzymaj niezobowiązującą wycenę, która na pewno Ci się spodoba.

Perfekcyjna Kwalifikowana Pierwsza Pomoc

 • Poznań
 • Tarbonus

Firma Tarbonus to eksperci od kwalifikowanej pierwszej pomocy i udzielania pierwszej pomocy, świadczący usługi dla Klientów z miejscowości Poznań i okolicznych miast. Zaledwie chwila dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnej wyceny - skontaktuj się!

Twoje BHP

 • Poznań

Jeszcze nie znalazłeś pierwszej pomocy dla dzieci, choć szukasz od sam nie wiesz jak dawna? Twoje BHP może ma szansę zakończyc Twój problem. Już teraz określ czego potrzebujesz, aby otrzymać dobrą ofertę spełniającą Twoje wymagania.

Najwyższej Klasy Szkolenie z Pierwszej Pomocy

 • Poznań
 • Targetproject

Wybranie szkolenia z pierwszej pomocy nie jest łatwe, dlatego nie zwlekaj - profesjonaliści z Targetproject udzielą rad i wybiorą uszyte na miarę rozwiązanie. Realizują oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego są świetnym wyborem.

Kinga Mischke KPMD Edukacja - Kurs Pierwszej Pomocy Przedmedycznej Luboń

Kurs Pierwszej Pomocy Przedmedycznej

 • Luboń
 • 6 km od Poznań
 • Kinga Mischke KPMD Edukacja

Kinga Mischke KPMD Edukacja zapewnia bogatą ofertę korzystnego kursu pierwszej pomocy przedmedycznej gwarantując przy tym dobrą obsługę, a opcjonalnie też usługi dodatkowe, które również mogą Cię zainteresować. Żeby uzyskać szczegółową wycenę skontaktuj się jeszcze dziś - to Ci się opłaci.

Paab Wielkopolski Instytut Kształcenia Przedmedycznego - Kurs Pierwszej Pomocy Swarzędz

Pragnąc dotrzeć do kursu pierwszej pomocy znajdziesz wiele firm, które mają ofertę dla Ciebie, ale Paab Wielkopolski Instytut Kształcenia Przedmedycznego jest najwyższej próby. Mają propozycję dla każdego - skontaktuj się i sprawdź.

LEONE - Kurs Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy Borówiec

LEONE

 • Borówiec
 • 17 km od Poznań

Świadczymy usługi z zakresu: • pozyskiwania bezzwrotnych dofinansowań z ZUS (do 500 tys. zł), • BHP, • PPOŻ, • ochrony danych osobowych, • pierwszej pomocy przedmedycznej (szkolenia, zabezpieczanie imprez). Jesteśmy rodzinną firmą, w skład której wchodzi zespół młodych energicznych profesjonalistów. Lata doświadczenia pozwoliły nam dostosować ofertę oraz charakter usług do potrzeb Klientów. Nasz zespół sprawnie łączy wiedzę teoretyczną z praktycznymi aspektami prowadzenia działalności. Zapraszamy do kontaktu i współpracy.

Bezpieczna Strefa Centrum Szkoleniowo-Usługowe M.Manicka-M.Nowak Spółka Jawna. Kursy pierwszej - Kwalifikowana Pierwsza Pomoc Zielątkowo

Solidna Kwalifikowana Pierwsza Pomoc

 • Zielątkowo
 • 7 km od Poznań
 • Bezpieczna Strefa Centrum Szkoleniowo-Usługowe

Firma Bezpieczna Strefa Centrum Szkoleniowo-Usługowe MManicka-MNowak Spółka Jawna Kursy pierwszej pomocy usługi bhp to wybitni specjaliści od kwalifikowanej pierwszej pomocy i udzielania pierwszej pomocy, świadczący usługi dla Klientów z Poznania i pobliskich miast. Określ na czym Ci zależy i poznaj dopasowaną ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

Centrum Szkoleniowo - Usługowe Medaid Tomasz Liber - Szkolenie z Pierwszej Pomocy Dopiewo

Świetne Szkolenie z Pierwszej Pomocy

 • Dopiewo
 • 17 km od Poznań
 • Centrum Szkoleniowo - Usługowe Medaid Tomasz Liber

Działamy w branży od 2005 roku. Nasza specjalność to kursy z zakresu pierwszej pomocy ( zarówno otwarte grupy jak i indywidualne zlecenia ) , eventy ratownicze, symulator dachowania, warsztaty dla dzieci w szkołach i przedszkolach , kursy pediatryczne, kursy Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy ,sprzedaż firmowych apteczek ratowniczych , działamy na terenie Całej Polski.

Eureka HR - Pierwsza Pomoc dla Dzieci Dopiewo

Idealna Pierwsza Pomoc dla Dzieci

 • Dopiewo
 • 17 km od Poznań
 • Eureka HR

Pracownicy Eureka HR przedstawią Ci najlepszą ofertę pierwszej pomocy dla dzieci. Mają na swoim koncie wiele dobrych referencji od Klientów, co świadczy o ich dużym doświadczeniu. Zapytaj o wycenę dopasowaną do Twoich potrzeb i zobacz co firma może zaoferować.

Lex-Pro Marcin Horemski - Kpp Tarnowo Podgórne

Lex-Pro Marcin Horemski

 • Tarnowo Podgórne
 • 17 km od Poznań

Chcesz znaleźć rzetelnego partnera, dzięki któremu osiągniesz swój cel? Lex-Pro Marcin Horemski jest na to najlepszym rozwiązaniem. Mają propozycję dla każdego - zadzwoń i sprawdź, nie pożałujesz.

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Tarant - Szkolenie Pierwsza Pomoc Manieczki

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Tarant

 • Manieczki
 • 33 km od Poznań

Eksperci z Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Tarant przedstawią Ci bezkonkurencyjną ofertę szkolenia pierwszej pomocy. Mają na swoim koncie wiele pozywnych referencji od Klientów, co świadczy o ich przywiązaniu do obowiązków. Spełniają wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów.

Work Safety Consulting - Szkolenie z Pierwszej Pomocy Czempiń

Work Safety Consulting

 • Czempiń
 • 31 km od Poznań

Każdy, kto potrzebuje szkolenia z pierwszej pomocy powinien niezwłocznie zgłosić się do Work Safety Consulting i zobaczyć na własne oczy dobre oferty oraz doskonały proces dobierania rozwiązań. Przedstawią Ci dopasowaną propozycję - skontaktuj się i sprawdź, nie pożałujesz.

Towarzystwo wiedzy powszechnej

 • Kościan
 • 37 km od Poznań

Recertyfikacja kpp i niuanse z tym związane przestaną być dla Ciebie zagadką, jeśli skorzystasz z oferty Towarzystwo wiedzy powszechnej. Profesjonalni konsultanci z branży recertyfikacji kpp pomogą Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie. Przedzwoń i otrzymaj niezobowiązującą ofertę, która przypadnie Ci do gustu.

Konsorcjum Doradzczo Szkoleniowe Consul - Pierwsza Pomoc dla Dzieci Śrem

Rewelacyjna Pierwsza Pomoc dla Dzieci

 • Śrem
 • 38 km od Poznań
 • Konsorcjum Doradzczo Szkoleniowe Consul

Chcąc znaleźć najlepszą propozycję pierwszej pomocy dla dzieci trafisz na wiele firm, które mają ofertę dla Ciebie, ale Konsorcjum Doradzczo Szkoleniowe Consul nia ma konkurentów. Gorąco zachęcamy do kontaktu - bez wątpienia warto.

Idealne Szkolenie z Pierwszej Pomocy

 • Opalenica
 • 35 km od Poznań
 • Centrum RECREO

Firma Centrum RECREO świadczy swoje usługi zapewniając bezpłatne konsultacje na temat możliwych opcji współpracy. Koncentruje się na Klientach z miejscowości Poznań i z sąsiednich miast. Wystarczy, że zadzwonisz, a otrzymasz ofertę, która Cię zaskoczy - na plus.

SAKERHET - Recertyfikacja Kpp Gniezno

SAKERHET

 • Gniezno
 • 51 km od Poznań

Lepszej oferty recertyfikacji kpp prędko nie znajdziesz na terenie Poznania, więc jeśli szukasz świetnej recertyfikacji kpp to koniecznie poznaj SAKERHET. Otrzymaj propozycję dopasowaną do Twoich potrzeb i zobacz co firma może zaoferować.

RAT-MAR - Kpp Września

RAT-MAR

 • Września
 • 46 km od Poznań

Zawodowcy z RAT-MAR to specjaliści w każdym calu i są gotowi doradzić każdemu Klientowi poszukującemu profesjonalisty z branży KPP. Już teraz określ na czym Ci zależy, aby otrzymać dopasowaną ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

Szkoła Przetrwania Zona - Kurs Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy Wągrowiec

Tani Kurs Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy

 • Wągrowiec
 • 48 km od Poznań
 • Szkoła Przetrwania Zona

Jesteśmy praktykami, którzy chcą odciążyć Państwa w codziennych obowiązkach oraz ułatwić działanie, w dziedzinach na których się znamy. Organizujemy obozy, kolonie, półkolonie, spływy kajakowe, eventy okazjonalne (np. imprezy integracyjne), zarówno na terenie kraju, jak i o zasięgu międzynarodowym. Ponadto organizujemy certyfikowane szkolenia z zakresu pierwszej pomocy i ochrony przeciwpożarowej, czy wyjazdy integracyjno-szkoleniowe. W kadrze szkoleniowej mamy trenerów i instruktorów z bardzo wielu dziedzin szkoleniowych czy dyscyplin sportowych, a wszelkie oferowane przez Nas usługi prowadzone są przez doświadczonych specjalistów. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług.

OŚRODEK SZKOLENIOWY BHP I PPOŻ. - Recertyfikacja Kpp Wągrowiec

OŚRODEK SZKOLENIOWY BHP I PPOŻ.

 • Wągrowiec
 • 48 km od Poznań

Ośrodek Szkoleniowy BHP/PPOŻ – KRZYSZTOF PLEWA oferuje państwu kompleksowe szkolenia w dziedzinie bhp i ppoż. oraz z zakresu udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej.

MAJOR-MED - Kurs Pierwszej Pomocy Lwówek

Dobry Kurs Pierwszej Pomocy

 • Lwówek
 • 49 km od Poznań
 • MAJOR-MED

Świadczymy usługi na rynku od 2018. Obszarem naszej działalności jest Wielkopolska. Wykonywane przez naszą firmę usługi to szkolenia z pierwszej pomocy. Angażujemy się w 100% w realizację oczekiwań naszych Klientów.

SAG-DG Sp. z o.o. - Szkolenie Pierwsza Pomoc Kleszczewo

SAG-DG Sp. z o.o.

 • Kleszczewo
 • 54 km od Poznań
Opulentus

Firma świadczy usługi na najwyższym poziomie. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy.

Nakon-med - Szkolenie Pierwsza Pomoc Gostyń

Odpowiednie Szkolenie Pierwsza Pomoc

 • Gostyń
 • 59 km od Poznań
 • Nakon-med

Każdy, kto poszukuje szkolenia pierwszej pomocy musi już dziś zgłosić się do Nakon-med i zobaczyć na własne oczy świetne oferty oraz pochlebne opinie zadowolonych Klientów. Otrzymaj propozycję dopasowaną do Twoich potrzeb i sprawdź co firma może zaoferować.

Ranking Firm Szkoleniowych obejmuje również takie miejscowości jak: Poznań, Skórzewo. więcej...
Jakiego kursu szukasz?