Kurs pierwszej pomocy Strzelin - Najlepsze w 2021

Najlepsze Kursy Pierwszej Pomocy w Strzelinie, 2022

54 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsze z 54 firm
w kategorii Kurs Pierwszej Pomocy

Kurs pierwszej pomocy Strzelin

"Auto-Skiba Pomoc Drogowa to Firma oferująca profesjonalne usługi z zakresu: - Ratownictwa Drogowego. - Pomocy Drogowej. - Holowania Pojazdów. - Mobilnego Serwisu. - Awaryjnego otwierania pojazdów Szczegółowe usługi: - Holowanie pojazdów całych oraz uszkodzonych - Osobowych, Dostawczych, Ciężarowych oraz Autobusów - Holowanie pojazdów uszkodzonych w skutek awarii, Kolizji bądź wypadku. - Profesjonalna obsługa zdarzeń drogowych: wypadków/kolizji. - Spuszczanie zle zatankowanego paliwa. - Wymiana - żarówki, koła. - Dowóz paliwa, oleju. - Mobilny serwis pojazdów Ciężarowych 24h - Holowanie TIR - Holowanie oraz samochód z OC sprawcy zdarzenia. - Wulkanizacja 24h - Awaryjne otwieranie pojazdów. - Auta zastępcze. - Skup pojazdów." tel 785 25 25

HACCP Creator - Recertyfikacja Kpp Strzelin

HACCP Creator

 • Strzelin

Zespół HACCP Creator zaprasza do współpracy. Celem naszej działalności jest pomoc w stworzeniu, wdrożeniu oraz utrzymaniu systemów zarządzania jakością i bezpieczeństwem żywności GMP, GHP, HACCP. Realizacja otrzymanych od Państwa zamówień polega na dostosowaniu praktycznych schematów produkcji/obrotu żywnością do obowiązujących wymogów prawa. Oferujemy: - przejrzystość wykonania - minimalizację liczby formularzy - instruktarz przy wdrażaniu Przedmiotem zamówienia (dzieła) jest wykonanie dokumentacji GMP/GHP/HACCP, stanowiącej obowiązkowy system zapewniania jakości i bezpieczeństwa żywności dla wszystkich przedsiębiorstw branży spożywczej w UE. Podstawa prawna - Rozporządzenie (WE) nr 852/2004 Parlamentu Europejskiego i Rady z dnia

Jeżeli szukasz dobrej współpracy to eksperci z Polski Czerwony Krzyż są dla Ciebie stworzeni. Dłużej nie trać czasu i zadzwoń od razu - na pewno będziesz zadowolony!

"NADZORY BHP" ŁUKASZ BOBER - Pierwsza Pomoc dla Dzieci Ziębice

Pierwsza Pomoc dla Dzieci Strzelin

 • Ziębice
 • 20 km od Strzelin
 • "NADZORY BHP" ŁUKASZ BOBER

Każdy, kto szuka recertyfikacji kpp musi niezwłocznie zgłosić się do NADZORY BHP ŁUKASZ BOBER i zobaczyć na własne oczy atrakcyjne oferty. Zapraszamy do zadawania pytań - bez wątpienia warto.

5.0 (28 opinii)

Zleć usługę udzielania pierwszej pomocy fachowcom firmy Auximed. Pierwsza pomoc kursy pierwszej pomocy szkolenia z miejscowości Strzelin. Przekonają Cię swoimi kwalifikacjami i doświadczeniem. W okolicy Strzelina nie mają sobie równych. Spełniają oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, dlatego są świetnym wyborem.

Dołącz do naszych Firm Szkoleniowych w Strzelinie

Działasz na rynku jako Firma Szkoleniowa i szukasz nowych Klientów z Strzelina lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

BHPATUT - Udzielanie Pierwszej Pomocy Żerniki małe

Najlepsze Udzielanie Pierwszej Pomocy Strzelin

 • Żerniki małe
 • 26 km od Strzelin
 • BHPATUT

Kwalifikowana pierwsza pomoc w najlepszym wydaniu to ich pasja, dlatego są zawsze chętni do współpracy. Zapytaj o ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb i przekonaj się co firma ma do zaoferowania.

MEDALEC Krzysztof Dalecki Szkolenia z Pierwszej Pomocy Wrocław - Kwalifikowana Pierwsza Pomoc Żerniki wrocławskie

Doskonała Kwalifikowana Pierwsza Pomoc Strzelin

 • Żerniki wrocławskie
 • 27 km od Strzelin
 • MEDALEC Krzysztof Dalecki Szkolenia z Pierwszej Pomocy

Osoby z MEDALEC Krzysztof Dalecki Szkolenia z Pierwszej Pomocy Wrocław przedstawią Ci doskonałą ofertę kursu KPP. Mają na swoim koncie wiele pozywnych opinii od Klientów, co świadczy o ich profesjonalnym podejściu do pracy. Przedstawią Ci dobrą ofertę.

5.0 (7 opinii)
"Ekspert-poż." Patrycja Pijarowska - Kurs Kpp Dzierżoniów

"Ekspert-poż." Patrycja Pijarowska

 • Dzierżoniów
 • 28 km od Strzelin

Nasza działalność rozpoczęła się w 1998 roku. Nasza specjalność to szkolenia, instrukcja bezpieczeństwa pożarowego, program zapobiegania poważnym awariom przemysłowym, zgłoszenia zakładów zwiększonego i dużego ryzyka, operat przeciwpożarowy, przeglądy urządzeń przeciwpożarowych, na terenie dolny śląsk.

PR Manager - Szkolenie z Pierwszej Pomocy Wrocław

PR Manager

 • Wrocław
 • 37 km od Strzelin
Rafał B.

Polecam, profesjonalne podejście do szkoleń przeprowadzanych przez Panią Julię!!!

5.0 (2 opinie)
SEKA S.A. oddział Wrocław - Pierwsza Pomoc dla Dzieci Wrocław

SEKA S.A. oddział Wrocław

 • Wrocław
 • 37 km od Strzelin

Nasza firma specjalizuje się w: * outsourcingu w zakresie nadzoru nad warunkami pracy (bhp), * szkoleniach z dziedzin: - prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, -umiejętności miękkich, - bezpieczeństwa i higieny pracy, -rachunkowości i finansów oraz -szkoleniach zawodowych, * doradztwie w zakresie ochrony środowiska. * aplikowaniu o dotacje unijne w ramach PO Kl 2007-2013 Zakres tematyczny oferowanych szkoleń obejmuje różnorodne obszary życia zawodowego. Współpracujemy z szerokim gronem profesjonalnych trenerów i wykładowców, którzy posiadają wysokie kwalifikacje i bogate doświadczenie w prowadzeniu szkoleń. Są wśród nich praktycy przedmiotów, wykładowcy wyższych uczelni i uznane autorytety wielu dziedzin. We wszystkich naszych

Porównanie cen i kosztów w Strzelinie

Szukasz cen, cenników, kosztów lub kosztorysów kursów pierwszej pomocy? A może interesuje Cię najtańsza oferta w Strzelinie? Złóż zapytanie, a specjaliści od kursów pierwszej pomocy z Strzelina sami prześlą Ci wyceny.

Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.

Golden Trainers - Kurs Kpp Wrocław

Bezkonkurencyjny Kurs Kpp Strzelin

 • Wrocław
 • 37 km od Strzelin
 • Golden Trainers

Wizja Golden Trainers Umożliwiamy osobom i firmom, szybszy i bardziej efektywny rozwój oraz zmianę poprzez arcyciekawe, świeże, fascynujące szkolenia i coachingi prowadzone w otwartej, komfortowej i przyjaznej atmosferze, tak by zaspokoić realizację potrzeb. Misja Golden Trainers Sprawić aby uczestnicy zwiększali swoje umiejętności i wiedzę w zakresie osiągania celów i realizacji swojej drogi w życiu poprzez doświadczanie nabywanej wiedzy już na szkoleniu, tak by po szkoleniu od razu można było korzystać z nabytych umiejętności w sposób, który przewyższa oczekiwania klientów.

Kompleksowe usługi bhp Grzegorz Urbański - Szkolenie z Pierwszej Pomocy Brzeg

Kompleksowe usługi bhp Grzegorz Urbański

 • Brzeg
 • 31 km od Strzelin

Jesteśmy firmą specjalizującą się w świadczeniu usług BHP dla firm krajowych oraz dla podmiotów zagranicznych rozpoczynających swoją działalność lub już działających na terenie Polski. Zapewniamy skuteczne rozwiązania BHP dla biznesu. Obsługujemy firmy w dowolnie ustalonym zakresie. Nasza specjalność to szkolenia wstępne bhp, na terenie Brzeg, Oława, Nysa, Pokój, Namysłów, Nysa.

Nowicki Coaching - Pierwsza Pomoc dla Dzieci Brzeg

Nowicki Coaching

 • Brzeg
 • 31 km od Strzelin

Każdy, kto poszukuje recertyfikacji kpp winien niezwłocznie zgłosić się do Nowicki Coaching i zobaczyć na własne oczy dobre oferty. Zachęcamy do zadawania pytań.

Be Safe Usługi BHP Ewa Małecka Małgorzata Haber - Recertyfikacja Kpp Brzeg

Be Safe Usługi BHP Ewa Małecka Małgorzata Haber

 • Brzeg
 • 31 km od Strzelin
Nieruchomości Joanna

Profesjonalna firma. Konkurencyjne ceny. Ciekawe szkolenia.

5.0 (1 opinia)

Świetne Szkolenie z Pierwszej Pomocy Strzelin

 • Wrocław
 • 37 km od Strzelin
 • Aleksandra Siwczyk

Specjaliści z Aleksandra Siwczyk złożą Ci najlepszą ofertę szkolenia pierwszej pomocy. Mają na swoim koncie wiele pozywnych referencji od Klientów, co świadczy o ich profesjonalnym podejściu do pracy. Zaledwie chwila dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnej propozycji - sprawdź!

AMS Sp.z o.o. Sp.k. - Szkolenie Pierwsza Pomoc Wrocław

AMS Sp.z o.o. Sp.k.

 • Wrocław
 • 37 km od Strzelin

Akademia Mistrzów Sportu działa w takich miastach, jak Wrocław, Warszawa, Kraków, Poznań, Łódź, Gdańsk, Katowice, Szczecin, Bydgoszcz, Toruń, Zielona Góra, Białystok i Rzeszów. Każda z naszych placówek organizuje profesjonalne szkolenia na najwyższym światowym poziomie. Zdobywane uprawnienia przyczynią się do rozwoju Twojej kariery zawodowej. Oferowane produkty: - kursy - szkolenia

Impress Centrum Szkoleń Rekreacji i Reklamy

 • Nysa
 • 41 km od Strzelin

Firma Impress Centrum Szkoleń Rekreacji i Reklamy to eksperci od kwalifikowanej pierwszej pomocy i udzielania pierwszej pomocy, świadczący usługi dla Klientów z miejscowości Strzelin i okolicznych miast. Zaledwie chwila dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnej wyceny - skontaktuj się!

Perfekcyjna Kwalifikowana Pierwsza Pomoc

 • Wrocław
 • 37 km od Strzelin
 • Stowarzyszenie Aktywnego Wspierania Gospodarki

Planujesz wybrać dobrego profesjonalistę, dzięki któremu wprowadzisz w życie swoje plany? Stowarzyszenie Aktywnego Wspierania Gospodarki jest na to najlepszym rozwiązaniem. Jeszcze dziś skontaktuj się z nimi, aby poznać dopasowaną ofertę.

Control BHP - szkolenia BHP Wrocław - Szkolenie z Pierwszej Pomocy Wrocław

Bezkonkurencyjne Szkolenie z Pierwszej Pomocy

 • Wrocław
 • 37 km od Strzelin
 • Control BHP - szkolenia BHP Wrocław

Control BHP zajmuje się przeprowadzaniem szkoleń bhp. We Wrocławiu znajduje się nasza siedziba, ale świadczymy usługi na terenie całego województwa dolnośląskiego. Oferujemy także możliwość wzięcia udziału w szkoleniu bhp przez internet, dzięki czemu klienci z całej Polski, a nawet z zagranicy mogą skorzystać z naszych profesjonalnych szkoleń bhp online. Naszą główną działalnością są szkolenia bhp we Wrocławiu, ale współpracują z nami wykwalifikowani instruktorzy, dzięki którym można u nas wziąć udział w kursie z pierwszej pomocy - we Wrocławiu i okolicznych miastach w formie stacjonarnej. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą Control BHP, którą można znaleźć na www.controlbhp.pl - skorzystaj z naszych szkoleń BHP dla Twoich

PROLIFE Sebastian Wrona - Szkolenie z Pierwszej Pomocy Wrocław

PROLIFE Sebastian Wrona

 • Wrocław
 • 37 km od Strzelin

Zdecydowanie o wyborze szkolenia pierwszej pomocy nie jest łatwą sprawą, dlatego nie zwlekaj - specjaliści z PROLIFE Sebastian Wrona doradzą Ci i znajdą spełniające Twoje oczekiwania rozwiązanie. Zaledwie jeden telefon dzieli Cię od dostania świetnej wyceny - zadzwoń!

5.0 (8 opinii)

Opinie i porady na temat kursów pierwszej pomocy

Jeśli interesują Cię opinie na temat kursów pierwszej pomocy, szukasz porad lub ofert skontaktuj się ze specjalistami z Strzelina. Otrzymasz fachową pomoc oraz oferty na realizację potrzebnych Ci usług. Już teraz wyślij zapytanie do profesjonalistów z Oferteo i poznaj najlepsze rozwiązania.

Zainteresowane osoby skontaktują się z Tobą i przekażą potrzebne informacje. Serwis Oferteo jest bezpłatny, a usługa niezobowiązująca.

Proszę o wycenę

Szkolenie Pierwsza Pomoc

 • Wrocław
 • 37 km od Strzelin
 • PROGRESSIO Hanna Wiąz

Szkolenie z pierwszej pomocy i szczegóły z tym związane przestaną być dla Ciebie kłopotem, jeśli skorzystasz z oferty PROGRESSIO Hanna Wiąz. Profesjonalni pracownicy z branży szkolenia z pierwszej pomocy pomogą Ci wybrać najlepsze rozwiązanie. Już teraz zadzwoń do nich, aby poznać dopasowaną ofertę.

Przedsiębiorstwo Szkoleniowo Doradcze BHP Ewa Stopińska - Szkolenie z Pierwszej Pomocy Wrocław

Rewelacyjne Szkolenie z Pierwszej Pomocy

 • Wrocław
 • 37 km od Strzelin
 • Przedsiębiorstwo Szkoleniowo Doradcze BHP Ewa Stopińska

Nie marnuj energii i powierz prace tym fachowcom od udzielania pierwszej pomocy z Strzelina. Zdecyduj się od razu - skontaktuj się i otrzymaj niezobowiązującą wycenę, która na pewno Ci się spodoba.

Kursy Pierwszej Pomocy - Udzielanie Pierwszej Pomocy Smolec

Kursy Pierwszej Pomocy

 • Smolec
 • 35 km od Strzelin

Kursy Pierwszej Pomocy zapewnia bogatą ofertę doskonałej recertyfikacji kpp gwarantując przy tym dobrą obsługę, a dla zainteresowanych także usługi dodatkowe, które również mogą Cię zainteresować. Aby poznać dopasowaną ofertę skontaktuj się od razu - naprawdę warto.

Biuro Ochrony Pracy

 • Wrocław
 • 37 km od Strzelin

Witam. Prowadze szeroko rozumiane szkolenia z zakresu bhp: wstepne, okresowe, metodyczne,dokształcające. Posiadam uprawnienia pedagogiczne.Duże doświadczenie w prowadzeniu nadzoru i dordctwa oraz dokumentowaniu spraw wypadkowych przy pracy i do/z pracy.

ResQMedical Pierwsza Pomoc Wrocław - Kurs Pierwszej Pomocy Wrocław

Tani Kurs Pierwszej Pomocy

 • Wrocław
 • 37 km od Strzelin
 • ResQMedical Pierwsza Pomoc Wrocław
Karolina B.

Z całego serca polecam szkolenie. Poruszyliśmy wiele zagadnień dotyczących udzielania pierwszej pomocy, wszystko pokazane i omówione w bardzo profesjonalny ale przystępny sposób. Szkolenie nie tylko teoretyczne ale przede wszystkim praktyczne. Profesjonalny, najwyższej jakości sprzęt pozwalał uczestnikom kursu na śledzenie własnych postępów podczas ćwiczeń. Każdy miał szansę sprawdzić swoje umiejętności i przekonać się, że potrafi pomóc, na szkoleniu pokazano i omówiono zasady użycia defibrylatora. Omawialiśmy sposoby udzielania pomocy niemowlętom, dzieciom i dorosłym, poruszyliśmy także aspekt prawny udzielenia bądź nie udzielenia pierwszej pomocy osobie poszkodowanej. Obalaliśmy też mity na temat udzielania pierwszej pomocy jakie

5.0 (97 opinii)
Studium Fryzjerstwa |Filmowego i Kreatywnego - Kurs Kpp Wrocław

Kurs Kpp

 • Wrocław
 • 37 km od Strzelin
 • Studium Fryzjerstwa |Filmowego i Kreatywnego

Jesteśmy instytucją szkoleniową, posiadająca pozytywną opinię Wydziału Edukacji UM Wrocławia. Prowadzimy komercyjne kursy z zakresu fryzjerstwa podstawowego- możliwość przystąpienia do egz. czeladniczego, filmowo- teatralnego, make- up, charakteryzacji. Od października rozpoczynamy działalność jako policealne, niepubliczne studium kształcące na kierunkach: Fryzjer, Fryzjer Teatralno- Filmowy, Wizażysta- Stylista, Charakteryzator. Posiadamy wykwalifikowaną kadrę, atrakcyjne warunki lokalowe, konkurencyjne ceny. Współpracujemy z wiodącymi firmami kosmetycznymi. Organizujemy praktyki we wrocławskich teatrach i na planach filmowych.

Agencja Ochrony Garda

 • Wrocław
 • 37 km od Strzelin

Agencja Ochrony Garda świadczy swoje usługi wykorzystując najnowsze trendy na rynku. Koncentruje się na Klientach z Strzelina i okolic. Nie zwlekaj i zadzwoń teraz - na pewno będziesz zadowolony!

Solidna Kwalifikowana Pierwsza Pomoc

 • Wrocław
 • 37 km od Strzelin
 • MKD CONSULTING

Doradztwo i szkolenie w zakresie sprzedaży. Pomoc w przygotowaniu oferty i pozyskaniu nowych klientów. Know-how jak współpracować z sieciami handlowymi.

A-Consulting - Kurs Pierwszej Pomocy Wrocław

Tani Kurs Pierwszej Pomocy

 • Wrocław
 • 37 km od Strzelin
 • A-Consulting

Szukasz solidnej oferty dotyczącej kursu pierwszej pomocy? A-Consulting na pewno Ci pomoże - ma w swojej ofercie bogaty wybór produktów i dopasuje je do Twoich potrzeb. Umów się na rozmowę od razu, a otrzymasz dopasowaną ofertę.

GRAFISTUDIO - Szkolenie z Pierwszej Pomocy Wrocław

GRAFISTUDIO

 • Wrocław
 • 37 km od Strzelin

Każdy, kto potrzebuje szkolenia z pierwszej pomocy powinien niezwłocznie zgłosić się do GRAFISTUDIO i zobaczyć na własne oczy dobre oferty oraz doskonały proces dobierania rozwiązań. Przedstawią Ci dopasowaną propozycję - skontaktuj się i sprawdź, nie pożałujesz.

Dobry Kurs Pierwszej Pomocy

 • Wrocław
 • 37 km od Strzelin
 • Z pomysłem

Nie możesz znaleźć korzystnej oferty dotyczącej kursu pierwszej pomocy? Z pomysłem na pewno Ci pomoże - ma w swojej ofercie bogaty wybór produktów i dopasuje je do Twoich potrzeb. Umów się na rozmowę od razu i poznaj ofertę.

Eurospektrum s.c. - Kurs Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy Wrocław

Eurospektrum s.c.

 • Wrocław
 • 37 km od Strzelin

Doradztwo dla firm, JST, instytucji edukacyjnych. Pozyskiwanie funduszy unijnych. Tworzenie dokumentacji aplikacyjnych. Specjalistyczne szkolenia dla administracji publ. oraz przedsiębiorstw w zakresie funduszy UE. Elastyczne i profesjonalne podejście do klienta. Wysoka skuteczność!

Dobre Kadry. Centrum badawczo - szkoleniowe. Sp. z o.o. - Szkolenie z Pierwszej Pomocy Wrocław

Idealne Szkolenie z Pierwszej Pomocy

 • Wrocław
 • 37 km od Strzelin
 • Dobre Kadry. Centrum badawczo - szkoleniowe. Sp. z o.o.

Firma Dobre Kadry sp. z o.o. ma swoją siedzibę we Wrocławiu. Zajmuje się organizacją bezpłatnych / dofinansowanych szkoleń. Szkolenia współfinansowane są ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Zapraszamy wszystkie osoby zatrudnione w branży gastronomicznej na terenie Dolnego Śląska (szkolenia gastronomiczne, branżowy język obcy) oraz osoby po 45. roku życia (szkolenia językowe w różnych trybach, szkolenia ICT). Ponadto, prowadzimy innowacyjny program nauczania przedmiotów matematyczno – przyrodniczych metodą projektu dla szkół różnego typu. Więcej szczegółów na naszej stronie internetowej.

ASEKOR Szkolenia BHP i p. poż. - Kpp Wrocław

Pierwszorzędne Kpp

 • Wrocław
 • 37 km od Strzelin
 • ASEKOR Szkolenia BHP i p. poż.

Oferuje usługi z zakresu KPP od kilku lat, szczególnie na obszarze Strzelina, ale także pobliskich powiatów. Ustal pasujący termin i na własne oczy przekonaj się, że warto!

Oxford Language Centre

 • Wrocław
 • 37 km od Strzelin

Chcąc znaleźć najlepszą propozycję kursu pierwszej pomocy przedmedycznej natkniesz się na firmy, które mają ofertę dla Ciebie, ale Oxford Language Centre nie ma sobie równych. Napisz w krótkim formularzu czego potrzebujesz i poznaj dobrą ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

Profesjonalne Kpp

 • Wroclaw
 • 37 km od Strzelin
 • Usługi transportowe Waldemar Stachowiak

Zawiązana z zamiłowania do KPP firma oferuje profesjonalne udzielanie pierwszej pomocy na terenie Strzelina, jak również pobliskich miast i powiatów. Gorąco zachęcamy do kontaktu - bez wątpienia warto.

SAFETY SOLUTIONS Karolina Adamowicz - Udzielanie Pierwszej Pomocy Wrocław

Wyjątkowe Udzielanie Pierwszej Pomocy

 • Wrocław
 • 37 km od Strzelin
 • SAFETY SOLUTIONS Karolina Adamowicz

Starasz się odnaleźć dobrego profesjonalistę z zakresu wyjątkowego udzielania pierwszej pomocy z Twojego rejonu, który pomoże zrealizować Ci Twoje zlecenie? Firma SAFETY SOLUTIONS Karolina Adamowicz jest do Twojej dyspozycji. Ustal pasujący termin już teraz i na własne oczy przekonaj się, że warto!

5.0 (1 opinia)
N-Team - Kurs Pierwszej Pomocy Przedmedycznej Wrocław

N-Team

 • Wrocław
 • 37 km od Strzelin

Szukasz solidnej oferty dotyczącej kursu pierwszej pomocy przedmedycznej? N-Team na pewno Ci pomoże - ma w swojej ofercie szeroki wachlarz produktów i dopasuje je do Twoich potrzeb. Wyczerpującą ofertę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj.

5.0 (4 opinie)

CONTROL LIFE

 • Wrocław
 • 37 km od Strzelin

Pragnąc dotrzeć do kursu pierwszej pomocy znajdziesz wiele firm, które mają ofertę dla Ciebie, ale CONTROL LIFE jest najwyższej próby. Mają propozycję dla każdego - skontaktuj się i sprawdź.

Ośrodek Centralnego Szkolenia Maszynistów Ministerstwa Gospodarki - Recertyfikacja Kpp Wrocław

Każdy, kto potrzebuje recertyfikacji kpp musi niezwłocznie zgłosić się do Ośrodek Centralnego Szkolenia Maszynistów Ministerstwa Gospodarki i zobaczyć na własne oczy dobre oferty oraz najwyższą jakość obsługi. Dodatkowe informacje możesz otrzymać jeszcze dzisiaj, dlatego nie zwlekaj.

SAMPLE-Szkolenia Medyczne - Kwalifikowana Pierwsza Pomoc Wrocław

Solidna Kwalifikowana Pierwsza Pomoc

 • Wrocław
 • 37 km od Strzelin
 • SAMPLE-Szkolenia Medyczne
Katarzyna A.

Polecam z pełnym przekonaniem firmę szkoleniową Sample - Szkolenia Medyczne, a zwłaszcza Pana Macieja Ostrowskiego, który przeprowadził wspaniałe szkolenie medyczne z zakresu pierwszej pomocy dla personelu w moim przedszkolu. Od samego początku aż do ostatniej minuty szkolenie było bardzo ciekawe i ekscytujące. Oprócz wiedzy teoretycznej Pan Maciej poprowadził wspaniałą cześć praktyczną na przeróżnych fantomach i z najróżniejszym sprzętem medycznym. Szkolenie było przeplatane humorem i ciekawymi slajdami. Z całym przekonaniem była to dawka ogromnej wiedzy dla każdego naszego pracownika. Dziękujemy Panie Maćku, Kadra Przedszkola Sensorycznego „Pluszaki”! 😊

5.0 (76 opinii)

Bezpieczeństwo to podstawa

 • Wrocław
 • 37 km od Strzelin

Jesteśmy na rynku od 2012 roku. Nasza specjalność to audyty, doradztwo BHP, szkolenia przeciwpożarowe i BHP oraz szkolenia z pierwszej pomocy i ratownictwa,, na terenie Wrocław, Strzelin, Brzeg.

Wysokiej Klasy Udzielanie Pierwszej Pomocy

 • Wrocław
 • 37 km od Strzelin
 • Company Name

Pragniesz znaleźć wartego uwagi fachowca z zakresu wysokiej klasy udzielania pierwszej pomocy z Twojego rejonu, który pomoże wprowadzić w życie Twoje plany? Firma Company Name jest gotowa Ci pomóc. Chwyć za telefon i skontaktuj się, a otrzymasz wycenę, która Cię zaskoczy - na plus.

Aurea Barbara Sibilak - Kurs Pierwszej Pomocy Wrocław

Aurea Barbara Sibilak

 • Wrocław
 • 37 km od Strzelin

Od 2011 roku pomagamy firmom z różnych branż w wypełnianiu szeregu obowiązków związanych z bezpieczeństwem i higieną pracy. Oferujemy pełny zakres usług bhp, w tym m.in.: - stały nadzór bhp w firmach - szkolenia bhp w formie kursu - szkolenia bhp online w 3 językach - szkolenia z pierwszej pomocy - postępowanie powypadkowe - ocena ryzyka zawodowego - pozostałe usługi bhp, na terenie Wrocław.

BeHaPee - Kurs Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy Wrocław

Bezkonkurencyjny Kurs Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy

 • Wrocław
 • 37 km od Strzelin
 • BeHaPee

Wykonujemy szkolenia wstępne, okresowe BHP stacjonarnie oraz online. Jesteśmy Instruktorami I pomocy przedmedycznej- prowadzimy szkolenia z tego zakresu. Wykonujemy: Oceny ryzyka zawodowego na stanowisku pracy, Procedury powypadkowe Analizy stanu BHP w miejscu pracy Instrukcje

SWD Bruk Sp. z o.o. - Pierwsza Pomoc dla Dzieci Wrocław

Idealna Pierwsza Pomoc dla Dzieci

 • Wrocław
 • 37 km od Strzelin
 • SWD Bruk Sp. z o.o.

Pracownicy SWD Bruk Sp. z o.o. przedstawią Ci najlepszą ofertę pierwszej pomocy dla dzieci. Mają na swoim koncie wiele dobrych referencji od Klientów, co świadczy o ich dużym doświadczeniu. Zapytaj o wycenę dopasowaną do Twoich potrzeb i zobacz co firma może zaoferować.

INSPECTOR - Szkolenie z Pierwszej Pomocy Wrocław

Idealne Szkolenie z Pierwszej Pomocy

 • Wrocław
 • 37 km od Strzelin
 • INSPECTOR
Wojciech K.

Czy to, co mówił trener było jasne i zrozumiałe? Zawsze. Czy wyczerpująco odpowiadał na wszystkie moje pytania? Zawsze. Czy angażował mnie do udziału w zajęciach? Zawsze. Szkolenie było przydatne z punktu widzenia mojej pracy. Zawsze. Dyskusje w trakcie zajęć były interesujące i przydatne. Zawsze. przedstawione przykłady były dostosowane do moich potrzeb. Zawsze. Wiedza nabyta podczas szkolenia pomoże mi lepiej wykonywać codzienną pracę Zawsze. OPINIA- np. opinia podsumowująca szkolenie, którą możemy umieścić na stronie Wszystko zrozumiałe, każde wątpliwe kwestie omówione. Jak oceniasz całokształt? (od 1 do 6) 6.

5.0 (2 opinie)

Znakomite Szkolenie z Pierwszej Pomocy

 • Wrocław
 • 37 km od Strzelin
 • COMPLEX BHP KOWALIK

Chcesz znaleźć sprawdzonego partnera do realizacji swoich planów? COMPLEX BHP KOWALIK jest na to najlepszym rozwiązaniem. Umów odpowiedni dla Ciebie termin bez zbędnej zwłoki!

ASEKOR Artur Maciejewski

 • Wrocław
 • 37 km od Strzelin

Wybranie taniej pierwszej pomocy dla dzieci może być niełatwe, ale ASEKOR Artur Maciejewski na 100% pomoże Ci w znalezieniu najlepszego rozwiązania. Skontaktuj się, aby uzyskać szczegółowe informacje - nie będziesz żałować.

Dolnośląski Oddział Okręgowy PCK - Pierwsza Pomoc dla Dzieci Wrocław

Dolnośląski Oddział Okręgowy PCK

 • Wrocław
 • 37 km od Strzelin

Jeszcze nie znalazłeś pierwszej pomocy dla dzieci, choć szukasz od sam nie wiesz jak dawna? Dolnośląski Oddział Okręgowy PCK może ma szansę zakończyc Twój problem. Już teraz określ czego potrzebujesz, aby otrzymać dobrą ofertę spełniającą Twoje wymagania.

Ranking Firm Szkoleniowych obejmuje również takie miejscowości jak: Strzelin, Wiązów, Borek Strzeliński, Borów, Przeworno, Pławna, Gęsiniec, Prusy, Kuropatnik, Kłosów, Jegłowa, Gościęcice, Dębniki, Szczawin, Strzegów, Brzoza, Jędrzychowice, Warkocz, Gębczyce, Gębice. więcej...