Kurs pierwszej pomocy Wołów - Najlepsze w 2022

Najlepsze Kursy Pierwszej Pomocy w Wołowie, 2022

54 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsze z 54 firm
w kategorii Kurs Pierwszej Pomocy

Kurs pierwszej pomocy Wołów

Szkolenia z podstaw obsługi komputera oraz zaawansowane potwierdzone Międzynarodowymi Certyfikatami ECDL, ECDL Advanced, ECDL WebStarter, ECDL e-Citizen, ECDL e-Guardian, realizacja szkoleń w miejscowościach: Wołów, Brzeg Dolny, Wrocław, Legnica, Oborniki Śląskie i okolice. Profesjonalni prowadzący, materiały do kursów ECDL gratis! Możliwość przeprowadzenia egzaminów w certyfikowanym Laboratorium ECDL. Doradztwo przy zakupie komputera, wyjaśnienie zasad funkcjonowania i obsługi komputera oraz jego bezpiecznego użytkowania. Kursy podnoszące kwalifikacje zawodowe, przyspieszające wydajność pracy pracownika. Posiadamy certyfikat „Rzetelna Firma” wystawiany przez Krajowy Rejestr Długów i wpis do Rejestru Instytucji Szkoleniowych prowadzony

SALUS Consulting - Udzielanie Pierwszej Pomocy Wołów

Dotarcie do świetnej recertyfikacji kpp może być skomplikowane, ale SALUS Consulting na pewno pomoże Ci w znalezieniu dopasowanego produktu. Wykonaj jeden telefon, a otrzymasz ofertę, która Cię zaskoczy - na plus.

W dalszym ciągu nie znalazłeś kursu pierwszej pomocy, chociaż szukasz od kilku tygodni? SALUS Consulting może być Twoim rozwiązaniem. Ustal pasujący termin od razu i na własne oczy przekonaj się, że warto!

Open BHP Małgorzata Senator - Kurs Pierwszej Pomocy Żmigród

Najwyższej Klasy Kurs Pierwszej Pomocy Wołów

 • Żmigród
 • 23 km od Wołów
 • Open BHP Małgorzata Senator

Po prostu zleć usługę udzielania pierwszej pomocy profesjonalistom z miejscowości Wołów. Zdobędą Cię swoimi kwalifikacjami i doświadczeniem. W okolicy Wołowa są jednymi z najlepszych. Mają ofertę dla każdego - sprawdź już dziś, nie pożałujesz.

FAST CENTRUM - Udzielanie Pierwszej Pomocy Oborniki Śląskie

FAST CENTRUM

 • Oborniki Śląskie
 • 19 km od Wołów

Powierz usługę udzielania pierwszej pomocy profesjonalistom firmy FAST CENTRUM z miejscowości Wołów. Zadziwią Cię swoim zaangażowaniem i fachowością. W okolicy Wołowa są w ścisłej czołówce. Poproś o ofertę już teraz i sprawdź co firma może Ci zaproponować.

5.0 (7 opinii)

Dołącz do naszych Firm Szkoleniowych w Wołowie

Działasz na rynku jako Firma Szkoleniowa i szukasz nowych Klientów z Wołowa lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Mida-Med Dariusz Mikołajczyk

 • Rawicz
 • 35 km od Wołów

Poszukując szkolenia pierwszej pomocy znajdziesz wiele firm, które mają ofertę dla Ciebie, ale Mida-Med Dariusz Mikołajczyk nie ma sobie równych. Chwyć za telefon i skontaktuj się, a otrzymasz ofertę, która Cię zaskoczy - na plus.

Piotr Balcer Usługi Szkoleniowo Medyczne - Szkolenie Pierwsza Pomoc Trzebnica

Piotr Balcer Usługi Szkoleniowo Medyczne

 • Trzebnica
 • 29 km od Wołów

Pracownicy Piotr Balcer Usługi Szkoleniowo Medyczne złożą Ci doskonałą ofertę kursu pierwszej pomocy. Mają na swoim koncie wiele dobrych opinii od Klientów, co świadczy o ich przywiązaniu do obowiązków. Przedstawią Ci dobrą ofertę - skontaktuj się i sprawdź, nie pożałujesz.

5.0 (5 opinii)

Korzystny Kurs Pierwszej Pomocy

 • Góra
 • 37 km od Wołów
 • Usługi Pielęgniarskie Anna Dąbrowska

Szkolenia skierowane głównie do osób nie posiadających wykształcenia medycznego. Zajęcia prowadzone są według najnowszych wytycznych Europejskiej Rady Resuscytacji z 2010 roku (ERC 2010). Zgodne z wymogami nowelizacji Kodeksu Pracy która weszła w życie dn. 18 stycznia 2009 roku. Celem szkolenia jest nabycie wiedzy teoretycznej oraz umiejętności praktycznych w zakresie udzielania pierwszej pomocy medycznej. Każdy uczestnik szkolenia, po jego zakończeniu powinien umieć prawidłowo zareagować w przypadku większości spotykanych stanów zagrożenia życia. Zajęcia składają z części teoretycznej - forma wprowadzenia, zajęcia praktyczne z ćwiczeń, na pozorantach, jak i na fantomie. Program kursu obejmuje następujące zagadnienia: Motywacja do

Rawickie Centrum Ratownictwa - Pierwsza Pomoc Dla Dzieci Rawicz

Świetna Pierwsza Pomoc Dla Dzieci Wołów

 • Rawicz
 • 35 km od Wołów
 • Rawickie Centrum Ratownictwa

Rawickie Centrum Ratownictwa zapewnia bogatą ofertę najwyższej klasy kursu KPP gwarantując przy tym rzetelną obsługę, a na życzenie też usługi dodatkowe, które również mogą Cię zainteresować. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą - to Ci się opłaci.

NADZÓR -DORADZTWO-SZKOLENIA BHP I PPOŻ Zdzisław Myrchel - Kurs Kpp Lubin

Zleć usługę udzielania pierwszej pomocy ekspertom firmy NADZÓR -DORADZTWO-SZKOLENIA BHP I PPOŻ Zdzisław Myrchel z miejscowości Wołów. Podbiją Cię swoim zaangażowaniem i rzetelnością. Na terenie Wołowa są w ścisłej czołówce. Skontaktuj się z nimi od razu i poznaj ofertę.

Porównanie cen i kosztów w Wołowie

Szukasz cen, cenników, kosztów lub kosztorysów kursów pierwszej pomocy? A może interesuje Cię najtańsza oferta w Wołowie? Złóż zapytanie, a specjaliści od kursów pierwszej pomocy z Wołowa sami prześlą Ci wyceny.

Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.

Prevensis Usługi bhp Iwona Mazur

 • Lubin
 • 32 km od Wołów

Nie możesz znaleźć godnej uwagi oferty dotyczącej kursu kwalifikowanej pierwszej pomocy? Prevensis Usługi bhp Iwona Mazur na pewno Ci pomoże - ma w swojej ofercie bogaty wybór produktów i dopasuje je do Twoich wymagań. Ustal pasujący termin bez zbędnej zwłoki i na własne oczy przekonaj się, że warto!

MultiKontrakt Sp. z o.o. - Kurs Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy Wrocław

Korzystny Kurs Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy Wołów

 • Wrocław
 • 36 km od Wołów
 • MultiKontrakt Sp. z o.o.

Historia firmy Multi-Kontrakt Sp. z o.o. Wrocław sięga 2000 roku. Od ponad piętnastu lat prowadzimy działalność w zakresie: kurs BHP, szkolenia BHP, w tym szkolenia online, postępowanie w razie wypadków przy pracy, praktyczne kursy pierwszej pomocy, obsługa BHP i szkolenia PPOŻ z wykorzystaniem profesjonalnego symulatora pożarowego, szkolenia uprawnień SEP oraz szkolenia na zdobywanie uprawnień do pracy na wysokości. Multi Kontrakt Wrocław przeprowadza również audyty stanu BHP, dzięki którym Państwa firma uniknie mandatów Państwowej Inspekcji Pracy i innych organów kontroli. Kurs BHP dla każdego Oferujemy kompleksowe usługi BHP. Nasi pracownicy posiadają rzetelną wiedzę popartą wieloletnim doświadczeniem – pozwala im to prowadzić szkolenia

Dante-BHP - Kurs Pierwszej Pomocy Lubin

Dante-BHP

 • Lubin
 • 32 km od Wołów

Lepszej oferty szkolenia z pierwszej pomocy prędko nie znajdziesz w miejscowości Wołów i okolicy, więc jeśli szukasz rewelacyjnego szkolenia z pierwszej pomocy to od razu poznaj Dante-BHP. Mają ofertę dla każdego, nie pożałujesz.

Rewelacyjne Szkolenie z Pierwszej Pomocy Wołów

 • Lubin
 • 32 km od Wołów
 • NADZÓR-DORADZTWO-SZKOLENIE BHP I PPOŻ Beata Myrchel

Kurs pierwszej pomocy i implikacje z tego wynikające skończą być dla Ciebie skomplikowanym zagadnieniem, jeśli skorzystasz z oferty NADZÓR-DORADZTWO-SZKOLENIE BHP I PPOŻ Beata Myrchel. Doświadczeni specjaliści z branży kursu pierwszej pomocy pomogą Ci wybrać najlepsze rozwiązanie. Podejmij decyzję od razu - skontaktuj się i otrzymaj wycenę, która Cię usatysfakcjonuje.

BHP Otium - Kurs Pierwszej Pomocy Lubin

Opłacalny Kurs Pierwszej Pomocy

 • Lubin
 • 32 km od Wołów
 • BHP Otium

Pragnąc dotrzeć do szkolenia pierwszej pomocy znajdziesz wiele firm, które mają ofertę dla Ciebie, ale BHP Otium przebije je wszystkie. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

Nauka Języków Obcych Katarzyna Sawicz - Szkolenie Pierwsza Pomoc Wrocław

Świetne Szkolenie Pierwsza Pomoc Wołów

 • Wrocław
 • 36 km od Wołów
 • Nauka Języków Obcych Katarzyna Sawicz

Gdy poszukujesz rewelacyjnej współpracy to profesjonaliści z Nauka Języków Obcych Katarzyna Sawicz są dla Ciebie stworzeni. Nie trać czasu - zadzwoń do nich, aby otrzymać ofertę.

Sale szkoleniowe - Kurs Pierwszej Pomocy Wrocław

Rewelacyjny Kurs Pierwszej Pomocy

 • Wrocław
 • 36 km od Wołów
 • Sale szkoleniowe

W dalszym ciągu nie znalazłeś kursu kwalifikowanej pierwszej pomocy, chociaż próbujesz znaleźć od dłuższego czasu? Sale szkoleniowe może zakończyć Twój problem. Poproś o ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb i sprawdź co firma może Ci zaproponować.

Centrum Wspierania Projektów Europejskich S.A. - Kurs Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy Wrocaw

Świetny Kurs Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy

 • Wrocaw
 • Centrum Wspierania Projektów Europejskich S.A.

Centrum Wspierania Projektów Europejskich S.A. powstało w 2000r. Znając i rozumiejąc problematykę oraz zagadnienia związane z szeroko pojętym prowadzeniem działalności gospodarczej i inwestycyjnej, Centrum Wspierania Projektów Europejskich aktywnie wspiera działalność Klientów, poprzez kompleksową pomoc w pozyskiwaniu zewnętrznego finansowania (głównie w formie dotacji), dostarczanie istotnych informacji do podejmowania strategicznych decyzji oraz podnoszenie kompetencji zawodowych w drodze szkoleń. Centrum Wspierania Projektów Europejskich S.A. jest jedną z najdłużej działających w branży doradztwa dotacyjnego i jedną z wiodących firm w Polsce, świadczących usługi doradczo-szkoleniowe z zakresu aplikowania o środki z Unii

GAŚNICE STRAŻPOL WROCŁAW POGOTOWIE PRZECIWPOŻAROWE - Kurs Pierwszej Pomocy Wrocław

GAŚNICE STRAŻPOL WROCŁAW POGOTOWIE PRZECIWPOŻAROWE

 • Wrocław
 • 36 km od Wołów

Gaśnice (przegląd, legalizacja, sprzedaż, naprawa) - badanie ciśnienia wody w hydrantach wewnętrznych, zewnętrznych. -Oznakowanie dróg ewakuacyjnych w obiektach atestowanymi znakami fotoluminescencyjnymi. - Badanie węży pożarniczych. - Profesjonalnie opracowanie instrukcji bezpieczeństwa pożarowego obiektów. -Szkolenia przeciwpożarowe z użyciem podręcznego sprzętu gaśniczego. -Zabezpieczenia ppoż imprez masowych i plenerowych. W ciągłej sprzedaży posiadamy: - hydranty - zawory - nasady - redukcje - prądownice - węże hydrantowe - szafki - koce gaśnicze - znaki ppoż - instrukcje ppoż - lampy ewakuacyjne i oświetlenia awaryjnego - urządzenie do gaszenia komputerów, serwerów - gaśnica do tłuszczy jadalnych i

RESPONDER Michał Podgórski - Kurs Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy Wrocław

RESPONDER Michał Podgórski

 • Wrocław
 • 36 km od Wołów
Dominik W.

Bardzo kompetentny, doświadczony i z poczuciem humoru. Szkolenie oparte jest przede wszystkim na ćwiczeniach praktycznych (m.in. fantomy). Serdecznie polecam.

5.0 (2 opinie)

Opinie i porady na temat kursów pierwszej pomocy

Jeśli interesują Cię opinie na temat kursów pierwszej pomocy, szukasz porad lub ofert skontaktuj się ze specjalistami z Wołowa. Otrzymasz fachową pomoc oraz oferty na realizację potrzebnych Ci usług. Już teraz wyślij zapytanie do profesjonalistów z Oferteo i poznaj najlepsze rozwiązania.

Zainteresowane osoby skontaktują się z Tobą i przekażą potrzebne informacje. Serwis Oferteo jest bezpłatny, a usługa niezobowiązująca.

Proszę o wycenę

Doskonałe Szkolenie Pierwsza Pomoc

 • Bojanowo
 • 41 km od Wołów
 • Rad Jol Us?Ugi Szkoleniowe z BHP P Po? Pierwsza Pomoc

Jeśli poszukujesz świetnej jakości wykonywanych usług to eksperci z Rad Jol UsUgi Szkoleniowe z BHP P Po Pierwsza Pomoc Jolanta Lisiecka perfekcyjnie pasują do Twojego zlecenia. Już nie zwlekaj i poproś o wycenę - na pewno będziesz zadowolony!

Human Safety - Pierwsza Pomoc Dla Dzieci Wrocław

Human Safety

 • Wrocław
 • 36 km od Wołów

Osoby z Human Safety to specjaliści w każdym calu zawsze w pełnej gotowości, aby służyć pomocą każdemu zainteresowanemu szukającemu profesjonalisty z dziedziny doskonałego KPP. Skontaktuj się z nimi od razu, aby uzyskać więcej szczegółów.

GD Partners - Kpp Wrocław

Doskonałe Kpp

 • Wrocław
 • 36 km od Wołów
 • GD Partners

Podjęcie decyzji o wyborze kursu kwalifikowanej pierwszej pomocy nie jest łatwe, dlatego nie zwlekaj - profesjonaliści z GD Partners doradzą Ci i dobiorą dostosowane rozwiązanie. Realizują oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego są świetnym wyborem.

Odpowiedni Kurs Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy

 • Wrocław
 • 36 km od Wołów
 • BOSSG Consulting Sp. z o.o.

Gdy szukasz rewelacyjnej współpracy to specjaliści z BOSSG Consulting Sp. z o.o. są dla Ciebie stworzeni. Ustal pasujący termin od razu!

Kalinska & Berg Deutsch direkt! - Pierwsza Pomoc Dla Dzieci Wroclaw

Kalinska & Berg Deutsch direkt!

 • Wroclaw
 • 36 km od Wołów

Kalińska & berg oferuje bezpośrednio wszelkie usługi związane z językiem niemieckim. + lekcje z native speakerem + tłumaczenie ustne i pismenie + przygotowanie do Pracy w Niemczech Jako "mobilny team" jesteśmy elastyczni czasowo i oferujemy dobre ceny.

Towarzystwo Wiedzy Powszechnej OR Wrocław - Kurs Pierwszej Pomocy Wrocław

Towarzystwo Wiedzy Powszechnej OR Wrocław

 • Wrocław
 • 36 km od Wołów

Nie możesz znaleźć oferty dotyczącej kursu pierwszej pomocy? Towarzystwo Wiedzy Powszechnej OR Wrocław na pewno Ci pomoże - ma w swojej ofercie szeroki wachlarz produktów i dopasuje je do Twoich potrzeb. Napisz w krótkim formularzu czego potrzebujesz i poznaj dopasowaną ofertę spełniającą Twoje wymagania.

5.0 (3 opinie)
Collegium Wratislaviensis Sp. z o.o. - Kurs Pierwszej Pomocy Wrocław

Collegium Wratislaviensis Sp. z o.o.

 • Wrocław
 • 36 km od Wołów

Collegium Wratislaviensis to instytucja, której celem jest inspirowanie i wzmacnianie elit. Nasze programy oferujemy przedstawicielom środowisk biznesowych, akademickich, organizacji społecznych, reprezentantom wolnych zawodów: lekarzom, prawnikom, architektom, dziennikarzom. Collegium jest miejscem, w którym osoby chcące ponosić więcej odpowiedzialności mogą otrzymać profesjonalne i integralne wsparcie: inspirujące idee, skuteczne narzędzia i metody pracy, ożywczą refleksję, budujące doświadczenie współpracy. Dzięki naszym programom i aktywnym metodom pracy potrafimy wzmacniać, inspirować, integrować i towarzyszyć w rozwoju osobom, które sporo już osiągnęły, ale chcą osiągnąć jeszcze więcej.

Kursy Pierwszej Pomocy - Kwalifikowana Pierwsza Pomoc Smolec

Perfekcyjna Kwalifikowana Pierwsza Pomoc

 • Smolec
 • 33 km od Wołów
 • Kursy Pierwszej Pomocy

Firma Kursy Pierwszej Pomocy świadczy swoje usługi po wcześniejszym ustaleniu zakresu oraz terminu realizacji. Skupia się na Klientach z Wołowa i okolic. Tylko jeden telefon dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnej oferty - zobacz!

bhp wrocław - Recertyfikacja Kpp Wrocław

bhp wrocław

 • Wrocław
 • 36 km od Wołów

Znalezienie korzystnej pierwszej pomocy dla dzieci jest niełatwe, ale bhp wrocław na 100% pomoże Ci w znalezieniu dopasowanego produktu. Zdecyduj się od razu - przedzwoń i otrzymaj ofertę, która Cię usatysfakcjonuje.

CL Consulting i Logistyka - Pierwsza Pomoc Dla Dzieci Wrocław

Korzystna Pierwsza Pomoc Dla Dzieci

 • Wrocław
 • 36 km od Wołów
 • CL Consulting i Logistyka

Jeżeli poszukujesz dobrej ceny usług względem jakości wykonania to specjaliści z CL Consulting i Logistyka są dla Ciebie stworzeni. Już teraz skontaktuj się z nimi i poznaj ofertę.

5.0 (1 opinia)

Odpowiedni Kurs Kpp

 • Wrocław
 • 36 km od Wołów
 • CONTROL LIFE

Jeszcze nie znalazłeś kursu udzielania pierwszej pomocy, mimo że szukasz od niezliczonych dni? CONTROL LIFE może zakończyć Twój problem. Podejmij decyzję bez zwłoki - zatelefonuj i otrzymaj wstępną ofertę, która spełni Twoje wymagania.

Osoby z Ośrodek Centralnego Szkolenia Maszynistów Ministerstwa Gospodarki zaproponują Ci bezkonkurencyjną ofertę szkolenia pierwszej pomocy. Mają na swoim koncie wiele dobrych opinii od Klientów, co świadczy o ich profesjonalnym podejściu do pracy. Przedzwoń, a specjaliści udzielą odpowiedzi na wszystkie pytania - nie pożałujesz.

Rewelacyjne Szkolenie Pierwsza Pomoc

 • Wrocław
 • 36 km od Wołów
 • Bezpieczeństwo to podstawa

Zawiązana z pasji do KPP firma oferuje pierwszorzędne udzielanie pierwszej pomocy na terenie Wołowa, a także pobliskich miast i powiatów. Skontaktuj się z nimi jak najszybciej, aby uzyskać więcej informacji.

Company Name

 • Wrocław
 • 36 km od Wołów

Równie dobrej oferty kursu KPP szybko nie znajdziesz w miejscowości Wołów i okolicy, więc jeżeli poszukujesz pierwszorzędnego kursu KPP to niezwłocznie poznaj Company Name. Już teraz skontaktuj się z nimi.

SAMPLE-Szkolenia Medyczne - Kurs Kpp Wrocław

SAMPLE-Szkolenia Medyczne

 • Wrocław
 • 36 km od Wołów
Katarzyna A.

Polecam z pełnym przekonaniem firmę szkoleniową Sample - Szkolenia Medyczne, a zwłaszcza Pana Macieja Ostrowskiego, który przeprowadził wspaniałe szkolenie medyczne z zakresu pierwszej pomocy dla personelu w moim przedszkolu. Od samego początku aż do ostatniej minuty szkolenie było bardzo ciekawe i ekscytujące. Oprócz wiedzy teoretycznej Pan Maciej poprowadził wspaniałą cześć praktyczną na przeróżnych fantomach i z najróżniejszym sprzętem medycznym. Szkolenie było przeplatane humorem i ciekawymi slajdami. Z całym przekonaniem była to dawka ogromnej wiedzy dla każdego naszego pracownika. Dziękujemy Panie Maćku, Kadra Przedszkola Sensorycznego „Pluszaki”! 😊

5.0 (76 opinii)
Aurea Barbara Sibilak - Kurs Pierwszej Pomocy Wrocław

Aurea Barbara Sibilak

 • Wrocław
 • 36 km od Wołów

Wybranie kursu pierwszej pomocy nie jest prostą sprawą, dlatego nie zwlekaj - specjaliści z Aurea Barbara Sibilak posłużą radą i dobiorą najlepsze rozwiązanie. Wykonaj jeden telefon, a otrzymasz ofertę, która z całą pewnością będzie godna Twojej uwagi.

BeHaPee - Szkolenie z Pierwszej Pomocy Wrocław

BeHaPee

 • Wrocław
 • 36 km od Wołów

Wykonujemy szkolenia wstępne, okresowe BHP stacjonarnie oraz online. Jesteśmy Instruktorami I pomocy przedmedycznej- prowadzimy szkolenia z tego zakresu. Wykonujemy: Oceny ryzyka zawodowego na stanowisku pracy, Procedury powypadkowe Analizy stanu BHP w miejscu pracy Instrukcje

Folkris Krzysztof Paździor

 • Wrocław
 • 36 km od Wołów

Zdecydowanie o wyborze kursu kwalifikowanej pierwszej pomocy nie jest łatwą sprawą, dlatego nie zwlekaj - profesjonaliści z Folkris Krzysztof Paździor poradzą Ci i dobiorą dostosowane rozwiązanie. Skontaktuj się z nimi już teraz i poznaj ofertę.

INSPECTOR - Szkolenie z Pierwszej Pomocy Wrocław

Idealne Szkolenie z Pierwszej Pomocy

 • Wrocław
 • 36 km od Wołów
 • INSPECTOR

Poszukujesz solidnej oferty dotyczącej szkolenia z pierwszej pomocy? INSPECTOR na pewno Ci pomoże - ma w swojej ofercie szeroki wachlarz produktów i dopasuje je do Twoich oczekiwań. Skontaktuj się z nimi jeszcze dziś, aby uzyskać więcej szczegółów.

5.0 (2 opinie)
SWD Bruk Sp. z o.o. - Kurs Pierwszej Pomocy Wrocław

SWD Bruk Sp. z o.o.

 • Wrocław
 • 36 km od Wołów

Chcesz znaleźć sprawdzonego profesjonalistę do realizacji swoich planów? SWD Bruk Sp. z o.o. z Wołowa jest na to skuteczną metodą. Zarezerwuj termin już teraz i na własne oczy przekonaj się, że warto!

Ośrodek Ochrony Pracy KONTRAKT

 • Wrocław
 • 36 km od Wołów

Po prostu zleć zadanie udzielania pierwszej pomocy fachowcom z miejscowości Wołów. Urzekną Cię swoim zaangażowaniem i dokładnością. Na terenie Wołowa nie mają sobie równych. Jeszcze dziś zadzwoń do nich, aby otrzymać dopasowaną ofertę.

Dolnośląski Oddział Okręgowy PCK - Kurs Pierwszej Pomocy Wrocław

Pierwszorzędny Kurs Pierwszej Pomocy

 • Wrocław
 • 36 km od Wołów
 • Dolnośląski Oddział Okręgowy PCK

Wybranie pierwszorzędnego kursu pierwszej pomocy może być skomplikowane, ale Dolnośląski Oddział Okręgowy PCK na sto procent pomoże Ci w znalezieniu właściwego rozwiązania. Skontaktuj się z nimi od razu, a otrzymasz ofertę.

"BHP Consulting" - Recertyfikacja Kpp Wrocław

"BHP Consulting"

 • Wrocław
 • 36 km od Wołów

Recertyfikacja kpp i implikacje z tym powiązane skończą być dla Ciebie kłopotem, jeśli skorzystasz z oferty BHP Consulting. Wykwalifikowani pracownicy z dziedziny recertyfikacji kpp pomogą Ci wybrać idealne rozwiązanie. Realizują wymagania najbardziej wymagających Klientów, dlatego ich wybór na pewno będzie dobrą decyzją.

Opłacalny Kurs Pierwszej Pomocy

 • Wrocław
 • 36 km od Wołów
 • Centrum Szkoleń Medycznych

Każdy, kto poszukuje kursu pierwszej pomocy musi już teraz zgłosić się do Centrum Szkoleń Medycznych i poznać atrakcyjne oferty oraz najwyższą jakość obsługi. Zdecyduj się od razu - skontaktuj się i otrzymaj wstępną ofertę, która Cię usatysfakcjonuje.

Ast.edu.pl - Kurs instruktora fitness oraz trenera personalnego - Szkolenie Pierwsza Pomoc Wrocław

Odpowiednie Szkolenie Pierwsza Pomoc

 • Wrocław
 • 36 km od Wołów
 • Ast.edu.pl - Kurs instruktora fitness oraz trenera

Poszukujesz solidnej oferty dotyczącej szkolenia pierwszej pomocy? Ast.edu.pl - Kurs instruktora fitness oraz trenera personalnego na pewno Ci pomoże - ma w swojej ofercie bogaty wybór produktów i dopasuje je do Twoich oczekiwań. Aby uzyskać dopasowaną ofertę skontaktuj się już teraz - możesz tylko zyskać.

BeCareful - BHP i PPOŻ - Kurs Pierwszej Pomocy Wrocław

BeCareful - BHP i PPOŻ

 • Wrocław
 • 36 km od Wołów

Pracownicy BeCareful - BHP i PPOŻ zaproponują Ci najlepszą ofertę kursu pierwszej pomocy. Mają na swoim koncie wiele dobrych referencji od Klientów, co świadczy o ich dużym doświadczeniu. Zdecyduj się od razu - zadzwoń i otrzymaj wstępną ofertę, która spełni Twoje wymagania.

damian

 • Wrocław
 • 36 km od Wołów

Świadczymy usługi z zakresu BHP oraz Ochrony Środowiska i Ppoż. Jesteśmy nowoczesną firmą, do każdego klienta podchodzimy indywidualne.

Konsultant Ośrodek Doskonalenia Zawodowego Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli - Kurs Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy Wrocław

Idealny Kurs Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy

 • Wrocław
 • 36 km od Wołów
 • Konsultant Ośrodek Doskonalenia Zawodowego Ośrodek
Midroc

Polecam jako solidnego partnera w zakresie organizacji i prowadzenia szkoleń specjalistycznych. Współpraca na najwyższym poziomie. Elastyczne podejście do klienta, olbrzymia wiedza wykładowców poparta wieloletnim doświadczeniem to największe atuty firmy.

5.0 (4 opinie)

Świetny Kurs Pierwszej Pomocy

 • Wrocław
 • 36 km od Wołów
 • ASEKOR Artur Maciejewski

Dotarcie do świetnego kursu pierwszej pomocy jest trudniejsze niż może się wydawać, ale ASEKOR Artur Maciejewski na pewno pomoże Ci w znalezieniu dopasowanego rozwiązania. Zarezerwuj termin od razu!

COMPLEX BHP KOWALIK

 • Wrocław
 • 36 km od Wołów

Chcąc znaleźć najlepszą propozycję kursu kwalifikowanej pierwszej pomocy natkniesz się na wiele firm, które mają ofertę dla Ciebie, ale COMPLEX BHP KOWALIK jest najwyższej próby. Dłużej nie trać czasu i skontaktuj się od razu - gwarancja zadowolenia!

Ranking Firm Szkoleniowych obejmuje również takie miejscowości jak: Wołów, Brzeg Dolny, Wińsko, Lubiąż, Bukowice, Mojęcice, Wrzosy, Krzelów, Iwno, Police, Garwół, Siodłkowice, Godzięcin, Orzeszków, Pełczyn, Domanice, Głębowice, Żerków, Jodłowice, Łososiowice. więcej...