Kierownik budowy Wrocław - Najlepsi w 2021

Najlepsi Kierownicy Budowy we Wrocławiu, 2022

953 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Kierownik budowy Wrocław - Ranking Najlepsi 2022

Już 953 Kierowników Budowy z Wrocławia złożyło 37483 ofert naszym zleceniodawcom. Wybranie kierownika budowy może okazać się dużym wyzwaniem. Gdzie w takim razie szukać zaufanego specjalisty? Poniżej przedstawiamy ranking najlepszych Kierowników Budowy w 2022 r. z Wrocławia.

Promowani
Kierownik budowy Wrocław
Promowany
Patrycja B.

Bardzo rzetelna firma, która nie rzuca słów na wiatr. Wszystko dokładnie dopilnowane zgodnie z projektem i naszymi ustaleniami w czasie budowy domu. Polecam tego wykonawcę, ponieważ jest kompetentny, dokładnie prowadzi dziennik budowy i swoje uwagi zgłasza na każdym etapie budowy.

5.0 (10 opinii)
RESP Piotr Rogiński - Nadzór Budowlany Ostróda
Promowany
Chris M.

Współpracuję z Panem Piotrem od kilku miesięcy. Miałem wielką przyjemność wykonać dla firmy RESP logotyp i stronę internetową. Proces realizacji przebiegał na najwyższym poziomie, ponieważ Pan Piotr jest osobą konkretną i zdecydowaną w podejmowaniu kluczowych decyzji.

5.0 (2 opinie)
Wiesław Pacholik - Nadzór Budowlany Kobierzyce
Artur M.

Super, polecam. Szybciutko załatwianie sprawy, mila atmosfera, pełen profesjonalizm, naprawdę polecam.

5.0 (1 opinia)
Biuro Obsługi Budownictwa - Nadzór Budowlany Krotoszyn
Martyna Z.

Bardzo dobry kontakt, rzetelnie przedstawiona oferta, przystępna cena. Praktycznie oboje z mężem, bez większego wahania zdecydowaliśmy się na tą firmę :) Mamy nadzieję, że realizacja będzie równie pozytywna.

4.96 (47 opinii)
NADZORY INWESTORSKI KIEROWANIE BUDOWA Robert Biliński - Nadzorowanie Budowy Wołów
Michał M.

Zapytanie na stronie, na kolejny dzień konkretna i konkurencyjna oferta. Nawiązanie współpracy na e-mail i zabieramy się za realizację.

5.0 (28 opinii)
baucare - Kierownik Budowy Wysoka

4. baucare

Krzysztof C.

Jestem bardzo zadowolony, zacząłem współpracę z firmą gdy szukałem nowego kierownika budowy który posprząta bałagan po pierwszym pierwszy kierowniku. Pan Bartosz konkretny kierownik który zna się na rzeczy, słowny terminowy szkoda, że tak późno do tego pana trafiłem nie było by żadnych błędów na budowie. Serdecznie polecam.

5.0 (8 opinii)
Doradztwo i Nadzory Budowlane Grzegorz Trela - Kierownik Budowy Samborowiczki
Wspólnota Mieszkaniowa SZÓSTKA

Pan Grzegorz Trela wywiązał się z powierzonego mu zadania, a jego czynny udział w realizacji przyczynił się do skutecznego wykonania robót budowlanych.

5.0 (5 opinii)
Krzysztof Hirsa - Kierownik Budowy Wrocław
Wojciech S.

Bardzo rzeczowe i pomocne doradztwo. Szczerze polecam.

5.0 (1 opinia)
Nadzór i Budownictwo Ludmiła Czaprowicz - Kierownik Budowy Wrocław
Ferdynand W.

Pani Ludmiła Czaprowicz jest kierownikiem budowy przy inwestycji jaką prowadzimy tj. budowa domu jednorodzinnego. W sposób fachowy i zgodny z obowiązującymi przepisami i normami prawa budowlanego prowadzi naszą inwestycję. Z dużą starannością prowadzi dziennik budowy poprzez regularne wpisy odnotowujące przebieg robót. Prawidłowo pilnuje zgodności realizacji projektu z wszystkimi zawartymi w dokumentacji parametrami i ustaleniami. Jest obecna na każdym etapie budowy. Wszelkie uwagi i spostrzeżenia niezwłocznie zgłasza wykonawcy. Dzięki ogromnemu doświadczeniu Pani Kierownik daje rękojmię wykonywanych przez siebie zadań.

5.0 (1 opinia)
Wergobud Wojciech Wieczorek - Nadzorowanie Budowy Wrocław
Grzegorz B.

Wysoka jakość usług, profesjonalny kontakt z klientem. Polecam.

5.0 (1 opinia)

Zajmujemy się sprzedażą od 1977. Sfera działań firmy to kierowanie i nadzory budowlane, adaptacja projektów, projekty przyłączy. Obsługujemy Klientów na terenie powiatów średzkiego i wrocławskiego. Zależy nam na satysfakcji Klientów.

5.0 (1 opinia)

Więcej Kierowników Budowy z Wrocławia

Solidny Kierownik Budowy Łukasz Piotrowski - Nadzór Budowlany Wrocław

Nadzór Budowlany Wrocław

 • Wrocław
 • Solidny Kierownik Budowy Łukasz Piotrowski
M. G.

SKB to świetna opcja do przeprowadzenia odbioru lokalu od dewelopera. Choć nie jest to opcja najtańsza, zdecydowanie jest to opcja warta swojej ceny! Dokładność i skrupulatność na etapie odbioru pozwala realnie ocenić potencjalne usterki, które budujący musi naprawić. Dodatkową zaletą jest znajomość przez pana Łukasza norm, którymi biegle się posługuje w trakcie rozmowy z deweloperem (ciężko tego oczekiwać biorąc do odbioru "zwykłego wykończeniowca"). Oczywiście nie każdy jest chodzącą encyklopedią, ale jeśli pan Łukasz czegoś nie wiedział na miejscu (np. specyficzne rozwiązania dotyczące systemu kominowego) to sprawdzał i wracał z informacją jeszcze po samym odbiorze. Dodatkową zaletą jest praca w parze. SKB reprezentuje pan Łukasz wraz z

5.0 (28 opinii)
Home Development Sp. z o. o. - Kierownik Budowy Wrocław

Właśnie wybierasz rzetelnego specjalistę do realizacji swoich planów? Home Development Sp. z o. o. z Wrocławia jest na to skuteczną metodą. Zarezerwuj termin od razu i na własne oczy przekonaj się, że warto!

5.0 (5 opinii)
TSCONSULTING - Kierownik Budowy Wrocław

Znakomity Kierownik Budowy Wrocław

 • Wrocław
 • TSCONSULTING
Jarosław Z.

Na nasze zlecenie mgr inż. Struzik Tomasz działający w ramach prowadzonej działalności gospodarczej "TSCONSULTING Struzik Tomasz", pełnił obowiązki Inspektora Nadzoru Inwestorskiego na budowie "Budynku jednorodzinnego w zabudowie wolnostojącej" we Wrocławiu przy ul. Markowskiego 12 w okresie od marzec 2004 do pażdziernik 2007 - do zgłoszenia przydatności do użytkowania.. Nadzór obejmował cały cykl inwestycyjny (wszystkie branże) od uzyskania pozwolenia na budowę do zgłoszenia do użytkowania. Inwestycja była prowadzona zgodnie z harmonogramem i sztuką budowlaną, bez wad i zakończona w umownym terminie, do czego w znacznym stopniu przyczyniły się profesjonalizm i zaangażowanie w budowę Inspektora Nadzoru Inwestorskiego. Z pełną

5.0 (9 opinii)
SPDP Budownictwo Damian Płokita - Kierownik Budowy Wrocław
SP ZOZ Szpital Specjalistyczny MSWiA w Głuchołazach

Kontakt prawidłowy, oferent weźmie udział w postępowaniu przetargowym

5.0 (8 opinii)
ABCENON BIURO INŻYNIERSKIE ZBIGNIEW BRYŁKA - Nadzór Budowlany Wrocław

Perfekcyjny Nadzór Budowlany

 • Wrocław
 • ABCENON BIURO INŻYNIERSKIE ZBIGNIEW BRYŁKA
Sylwia Z.

Polecam Pana Mariusza i Pana Zbigniewa. Pełen profesjonalizm, zaangażowanie w proces budowy domu oraz duża wiedza techniczna!

5.0 (2 opinie)

Dołącz do naszych Kierowników Budowy we Wrocławiu

Działasz na rynku jako Kierownik Budowy i szukasz nowych Klientów z Wrocławia lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Przedsiębiorstwo Budowlano - Usługowe PRYMBUD Rafał Florczak - Nadzorowanie Budowy Wrocław

Doskonałe Nadzorowanie Budowy Wrocław

 • Wrocław
 • Przedsiębiorstwo Budowlano - Usługowe PRYMBUD Rafał Florczak
Bartosz B.

P.B.U. PRYMBUD to firma założona w 2013 roku. Jej głównym celem jest prowadzenie nadzorów budowlanych w charakterze kierownika budowy oraz inspektora nadzoru przy wznoszeniu budynków jednorodzinnych jak również wielorodzinnych, przemysłowych i użyteczności publicznej. Swoje doświadczenie w branży budowlanej zdobywam już od 2003 r. W 2010 r. po uzyskaniu uprawnień budowlanych w specjalności konstrukcyjno - budowlanej do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń rozpocząłem pełnić samodzielne funkcje techniczne na stanowisku kierownika budowy. Główny nacisk kładę na dobrą współpracę oraz zadowolenie moich Klientów. Na każdym etapie budowy staram się służyć radą, pomocą techniczną. Na bieżąco kontroluję poszczególne etapy budowy domu, zwracając szczególną uwagę na odbiory konstrukcyjne budynku. Przebieg prac jest potwierdzony wpisami w dzienniku budowy. W imieniu Inwestora mogę zgłosić rozpoczęcie budowy oraz zarejestrować dziennik budowy. Współpraca z licznymi firmami wykonawczymi sprawia iż mogę Państwu polecić sprawdzone i rzetelne firmy które z pewnością Państwa nie zawiodą. Zachęcam do zapoznania się z aktualną ofertą firmy oraz realizacjami. Zakres działania to Wrocław oraz ościenne powiaty Zapraszam do współpracy Rafał Florczak kom. www.kierownikbudowy.net

5.0 (1 opinia)
Paweł Chmielewski - Nadzorowanie Budowy Wrocław
Rafał W.

Oferuję: - Prowadzenie budowy jako Kierownik Budowy - kompleksowy nadzór budowlany - Odbiór mieszkań od dewelopera - Odbiór segmentów i domów jednorodzinnych - Sporządzanie kosztorysów i harmonogramów - Konsultacje dotyczące doboru materiałów i rozwiązań projektowych Posiadam uprawnienia w specjalności konstrukcyjno- budowlanej bez ograniczeń do kierowania robotami budowlanymi i wiąże się to z możliwością: - prowadzenia dokumentacji budowlanej, - sprawdzania zgodności wykonania z projektem, - sprawdzania poprawności rozwiązań zastosowanych w projekcie Zakres działalności: województwo dolnośląskie Więcej na stronie www.chmielewski.wroclaw.pl

5.0 (1 opinia)
MKM-DACH Michał Czernielewski - Kierownik Budowy Wrocław

Już od kilku lat pracownicy MKM-DACH Michał Czernielewski wykonują usługi z zakresu najlepszego nadzorowania budowy, dzięki temu są zawsze gotowi obsłużyć wszystkich Klientów potrzebujących specjalistycznych umiejętności tych fachowców. Mają propozycję dla każdego - skontaktuj się i sprawdź.

5.0 (19 opinii)
DPR INVEST Dariusz Pakuła - Nadzorowanie Budowy Wrocław

Najlepsze Nadzorowanie Budowy

 • Wrocław
 • DPR INVEST Dariusz Pakuła
Arkadiusz K.

Polecam za duże zaangażowanie, terminowość i elastyczność.

5.0 (1 opinia)
TECHMABUD - Nadzór Budowlany Wrocław

Profesjonalny Nadzór Budowlany

 • Wrocław
 • TECHMABUD

TECHMABUD to prawdziwi wyjadacze w dziedzinie nadzoru budowlanego. Swoje usługi oferują wszystkim mieszkańcom w rejonie Wrocławia. Jeszcze dzisiaj umów się z nimi na rozmowę, aby otrzymać dopasowaną ofertę.

5.0 (3 opinie)

Porównanie cen i kosztów we Wrocławiu

Szukasz cen kierowników budowy, cenników, kosztów lub kosztorysu? A może interesuje Cię najtańsza oferta we Wrocławiu? Złóż zapytanie, a specjaliści z Wrocławia sami prześlą Ci wyceny.

Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.

BUDPOŻ Kamil Rogalski - Nadzór Budowlany Wrocław

BUDPOŻ Kamil Rogalski

 • Wrocław
Ewa Z.

Super fachowiec. Szybko i sprawnie, polecam do współpracy.

5.0 (2 opinie)

Profesjonalne Nadzorowanie Budowy

 • Wrocław
 • Kierownik budowy
Ryszard P.

1. Projektant konstrukcji budowlanych. Budynki tradycyjne, szkieletowe drewniane, konstrukcje stalowe i żelbetowe. 2. Nadzór nad budową domów jednorodzinnych o konstrukcji tradycyjnej lub szkieletowej. Uprawnienia + członek izby + ubezpieczenie OC.

5.0 (1 opinia)

Agenor

 • Wrocław

Pragniesz znaleźć wartego uwagi fachowca z zakresu doskonałego nadzorowania budowy z Twojego rejonu, dzięki któremu szybko zrealizujesz swoje cele? Firma Agenor jest gotowa Ci pomóc. Otrzymaj propozycję już teraz i przekonaj się co firma może zaoferować.

5.0 (1 opinia)
BRPB Jarosław Hotała - Nadzorowanie Budowy Wrocław

BRPB Jarosław Hotała

 • Wrocław
Ederha Sp. z o.o.

Polecam tą firmę. Pan Jarosław rzetelnie wykonał zlecenie, jasno i precyzyjnie zawarł potrzebne informacje w kosztorysie, dodatkowo wyjaśnił mailowo co i jak. Kosztorys wykonany szybko, zgodnie z zapowiedzią. Warto zwrócić uwagę na prostą i przejrzystą komunikację oraz szybki czas reakcji.

5.0 (4 opinie)
QALUX Sp. z o.o. - Kierownik Budowy Wrocław

QALUX Sp. z o.o.

 • Wrocław

Szukasz kierownika budowy do realizacji usług z zakresu nadzorowania budowy? Nie szukaj dalej, firma QALUX Sp. z o.o. jest tym, czego potrzebujesz. Określ na czym Ci zależy i poznaj dobrą ofertę spełniającą Twoje wymagania.

5.0 (21 opinii)
Mikpol PPHU - Kierownik Budowy Wrocław

Mikpol PPHU

 • Wrocław
Konrad K.

Zdecydowanie polecam Pana Krzysztofa ze względu na jego profesjonalne i indywidualne podejście do sprawy. Od razu widać, że zna się na rzeczy i wie jak doradzić aby optymalnie zniwelować koszty budowy domu bo na tym mi zależało, ma wiele kontaktów z dobrymi fachowcami od poszczególnych etapów budowania. Szczerze polecam.

5.0 (167 opinii)
ZAWADA PRO DESIGN - Kierownik Budowy Wrocław

ZAWADA PRO DESIGN

 • Wrocław

Dobry kierownik budowy oferuje swoje doświadczenie w miejscowości Wrocław oraz w rejonie Wrocławia. Zadzwoń jeszcze dzisiaj.

5.0 (6 opinii)
PAWAS Biuro Projektów i Nadzoru Budowlanego Paweł Łabiak - Nadzór Budowlany Wrocław

Nadzór Budowlany

 • Wrocław
 • PAWAS Biuro Projektów i Nadzoru Budowlanego Paweł Łabiak
Firma Usługowa Masadabud Radosław Pilarski

Profesjonalizm i świetny kontakt. Współpraca na najwyższym poziomie. Jestem bardzo zadowolona i polecam. Panie Pawle dziękuję za projekt i cierpliwość.

5.0 (3 opinie)
Roman Mazij Biuro Inżynierskie - Nadzór Budowlany Wrocław

Nadzór Budowlany

 • Wrocław
 • Roman Mazij Biuro Inżynierskie
Radosław S.

Adaptacja projektu gotowego - terminowo i profesjonalnie. Pozwolenie na budowę uzyskane bezproblemowo, projekt przygotowany dokładnie tak, jak tego oczekiwaliśmy.

5.0 (6 opinii)
Odbieracze.pl - Kierownik Budowy Wrocław

Wyjątkowy Kierownik Budowy

 • Wrocław
 • Odbieracze.pl

Jeżeli nie podjąłeś decyzji o wyborze wyjątkowego kierownika budowy dla siebie, to zerknij na firmę Odbieracze.pl. Realizuje szerokie spektrum usług w dobrych cenach. Przedzwoń, aby uzyskać więcej szczegółów - nie będziesz żałować.

5.0 (6 opinii)

Opinie i porady najlepszych kierowników budowy

Jeśli interesują Cię opinie na temat kierowników budowy, szukasz porad lub ofert skontaktuj się ze specjalistami z Wrocławia. Otrzymasz fachową pomoc oraz oferty na realizację zakupu potrzebnych Ci usług lub produktów. Już teraz wyślij zapytanie do profesjonalistów z Oferteo i poznaj najlepsze rozwiązania.

Zainteresowane osoby skontaktują się z Tobą i przekażą potrzebne informacje. Serwis Oferteo jest bezpłatny, a usługa niezobowiązująca.

Proszę o wycenę
MP Budownictwo - firma inżynieryjno-budowlana - Nadzór Budowlany Wrocław

Nadzór Budowlany

 • Wrocław
 • MP Budownictwo - firma inżynieryjno-budowlana
nie podano

Współpracę oceniamy wzorowo. Pan Marcin robił nam zarówno fundamenty - wyjątkowo szybko, sprawnie i porządnie, oraz pełnił funkcje kierownika budowy - w porę zauważył problemy w konstrukcji i dzięki niemu została ona wzmocniona. Dziękujemy za współpracę.

5.0 (9 opinii)
KBN Projekt Marek Bedołek - Kierownik Budowy Wrocław

Wybitny Kierownik Budowy

 • Wrocław
 • KBN Projekt Marek Bedołek

Jeżeli nie podjąłeś decyzji o wyborze wybitnego kierownika budowy, to zwróć uwagę na firmę KBN Projekt Marek Bedołek. Wykonuje całe spektrum usług w atrakcyjnych cenach. Zdecyduj się szybko - zadzwoń i otrzymaj niewiążącą ofertę, która na pewno Ci się spodoba.

5.0 (6 opinii)
Energy Center - klimatyzacja, sieci wod - kan, nadzór budowlany - Nadzorowanie Budowy Wrocław

Wyjątkowe Nadzorowanie Budowy

 • Wrocław
 • Energy Center - klimatyzacja, sieci wod - kan, nadzór
Łukasz S.

Całość obsługi oceniam bardzo dobrze, począwszy od kontaktu, po doradztwo, jak również montaż klimatyzacji. Instalacja została zrealizowana zgodnie z ustalonym terminem. Polecam współpracę z Energy Center!

5.0 (3 opinie)
PU DAREX Dariusz Wolny - Nadzór Budowlany Wrocław

Solidny Nadzór Budowlany

 • Wrocław
 • PU DAREX Dariusz Wolny

Jeśli szukasz świetnej współpracy to specjaliści z PU DAREX Dariusz Wolny są dla Ciebie stworzeni. Podejmij decyzję od razu - zatelefonuj i otrzymaj niezobowiązującą ofertę, która na pewno Ci się spodoba.

4.58 (19 opinii)
FIRMA INWESTYCYJNO-PROJEKTOWA - Nadzór Budowlany Wrocław

FIRMA INWESTYCYJNO-PROJEKTOWA

 • Wrocław
Stanisław K.

Firma godna polecenia. Co roku zlecam przegląd 70 nieruchomości + wykonywanie opinii technicznych + projektów. Atrakcyjne ceny usług. Stanisław Kordasz - zarządca nieruchomości

5.0 (1 opinia)
CONSULTIMA - Dawid Moszowski DORADZTWO W BUDOWNICTWIE - Nadzór Budowlany Wrocław

CONSULTIMA - Dawid Moszowski DORADZTWO W BUDOWNICTWIE

 • Wrocław
Karol L.

Jeśli byśmy budowali nasz własny dom, to z pewnością na Kierownika Budowy zaprosilibyśmy firmę CONSULTIMA Pana Dawida! Na pewno do odbioru kolejnego mieszkania w przyszłości również będziemy chcieli tylko i wyłącznie takiego doświadczonego eksperta jak Pan Dawid. Od samego początku szukając Inspektora Nadzoru Inwestorskiego dla naszej wybranej inwestycji, jeszcze na wczesnym etapie deweloperskim, zależało nam na doświadczonym specjaliście. Wybór CONSULTIMA Pana Dawida od samego początku okazał się bardzo właściwy: świetny kontakt w każdym potrzebnym momencie, konkretne i rzeczowe odpowiedzi na wszystkie zapytania, duża dostępność na liczne wizyty inspekcyjne na inwestycji, profesjonalizm i szczegółowość kontroli wszystkich elementów

5.0 (2 opinie)
Biuro Projektów i Nadzorów Aqua Projekt Anita Olejnik - Nadzór Budowlany Wrocław

Nadzór Budowlany

 • Wrocław
 • Biuro Projektów i Nadzorów Aqua Projekt Anita Olejnik

Oferuje usługi z zakresu nadzoru budowlanego od kilku lat, szczególnie na obszarze Wrocławia, ale także przyległych miast. Kierowaniem przebiegiem całej budowy i troszczenie się o jej prawidłowy przebieg to nie przelewki, dlatego postaw na tego profesjonalistę posiadającego wszystkie uprawnienia.

5.0 (5 opinii)
Kompleksowe Nadzory Budowlane Sławomir Siwak - Nadzór Budowlany Wrocław

Nadzór Budowlany

 • Wrocław
 • Kompleksowe Nadzory Budowlane Sławomir Siwak
Maren Development Mariusz Jastrzębski

Kompleksowa obsługa, pełna elastyczność dopasowana do aktualnych warunków, kontakt bez żadnych przeszkód. Firma godna polecenia.

5.0 (6 opinii)
POD KLUCZ - Kierownik Budowy Wrocław

POD KLUCZ

 • Wrocław

Nie znajdziesz innych tak najwyższej klasy kierowników budowy z tak dużym doświadczeniem zawodowym, realizujących prace w miejscowości Wrocław i w okolicy. Umów się na konkretny termin bez zbędnej zwłoki i na własne oczy przekonaj się, że warto!

5.0 (7 opinii)
Koordynator BIM - Kierownik Budowy Wrocław

Fantastyczny Kierownik Budowy

 • Wrocław
 • Koordynator BIM

Nie znajdziesz innych tak fantastycznych kierowników budowy z tak dużym doświadczeniem zawodowym, pracujących w miejscowości Wrocław i w okolicy. Umów się na konkretny termin bez zbędnej zwłoki i na własne oczy przekonaj się, że warto!

5.0 (7 opinii)
NOVI Architektura - Nadzór Budowlany Wrocław

NOVI Architektura

 • Wrocław

Ten kierownik budowy działa na obszarze Wrocławia i świadczy różnorodne usługi z zakresu solidnego nadzoru budowlanego. Organizacja budowy domu z wszystkimi formalnościami i troszczenie się o jej prawidłowy przebieg to nie łatwa sprawa, dlatego wybierz tego profesjonalistę posiadającego wszystkie uprawnienia.

5.0 (2 opinie)

INTEGO Sp z o.o.

 • Wrocław
Agnieszka C.

Firma Intego to rzetelność i determinacja w działaniu. Są elastyczni i terminowi. Jestem bardzo zadowolona z projektu domu oraz obsługi formalno- prawnej i zdecydowanie polecam. Firma frontem do klienta.

5.0 (5 opinii)
VOGT-CON MACIEJ VOGT - Kierownik Budowy Wrocław

VOGT-CON MACIEJ VOGT

 • Wrocław
Marcin M.

Z firmą VOGT-CON współpracuję od lat w zakresie projektów wykonawczych żelbetowych elementów prefabrykowanych. Cenię sobie profesjonalizm i rzetelne podejście do tematu. Terminowość i dokładność wykonanych prac projektowych jest dodatkowym atutem. Polecam jako godnego zaufania specjalistę w branży konstrukcyjnej.

5.0 (2 opinie)
Nadzór Budowy - Kierownik Budowy Wrocław

Nadzór Budowy

 • Wrocław

Szukasz kierownika budowy do realizacji usług z zakresu nadzorowania budowy? Właśnie go znalazłeś, ta firma jest świetnym wyborem. Spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego to doskonały wybór.

5.0 (2 opinie)

INVEST BAU Kamil Kozik

 • Wrocław
Łukasz S.

Firma zajmuje się doradztwem technicznym: - nadzory budowlane (kierownik budowy, inspektor nadzoru), - kosztorysowanie, - koordynowanie prac projektowych i budowlanych, - opinie techniczne, - świadectwa charakterystyki energetycznej. Zapraszamy do kontaktu.

5.0 (1 opinia)
AB RENOWA - AB Bechcicki Sp. z o.o. - Nadzór Budowlany Wrocław

Pierwszorzędny Nadzór Budowlany

 • Wrocław
 • AB RENOWA - AB Bechcicki Sp. z o.o.
Kazimierz K.

AB RENOWA to sieć hurtowni materiałów budowlanych i wykończeniowych wchodzących w skład firmy AB Bechcicki Sp. z o.o., która powstała w kwietniu 1998 roku. Główną działalnością firmy jest handel materiałami budowlanymi, dociepleniowymi, wykończeniowymi, farbami, lakierami, klejami, akcesoriami malarskimi oraz chemią budowlaną. W naszej ofercie znajdują się także materiały ścienne, stropy, pokrycia dachowe oraz okna połaciowe. Oferujemy produkty markowe, pochodzące od najważniejszych producentów dostępnych na polskim rynku. Pozycja rynkowa osiągnięta dotychczas jest wynikiem stałej dbałości o jakość naszej pracy zorientowanej na zadowolenie klienta. Dzięki ciągłemu śledzeniu zmian produktowych i rynkowych uwarunkowań, gwarantujemy naszym klientom dostępność najnowszych technologii pojawiających się w budownictwie. W okresie ostatnich lat uzyskaliśmy czołową pozycje lidera w skali kraju, w dystrybucji takich marek jak: Śnieżka, Dekoral, Tikkurila, Altax, Akzo Nobel, Atlas, Ceresit (Henkel), Rooflite, Isover, Rockwool, Ursa i wielu innych. Zatrudniamy wykwalifikowanych specjalistów oferujących profesjonalne doradztwo, konkurencyjne ceny oraz nadzór nad kompleksową realizacją każdej inwestycji. Kompleksowa obsługa klientów obejmuje doradztwo techniczne oraz materiałowe, wyliczenie oraz wycenę materiałów oraz dostawę zamówionych towarów na plac budowy. Nasze możliwości logistyczne oraz sieć oddziałów gwarantują terminową realizację Państwa zamówień. Grupa przedstawicieli handlowych umożliwia bezpośrednie dotarcie na każdą budowę. Naszym stałym Klientom oferujemy atrakcyjne warunki współpracy, jak również profesjonalną pomoc w rozwijaniu biznesu. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani współpracą z siecią hurtowni AB Renowa, zapraszamy do odwiedzenia naszych oddziałów i zapoznania się z ofertą na stronach internetowych www.renowa.pl i www.bechcicki.pl. Dane kontaktowe do Oddziałów: AB RENOWA Brzeg ul. Trzech Kotwic 11 49-300 Brzeg brzeg@bechcicki.pl tel. 77/ 444 49 98 Dyrektor Oddziału kom. AB RENOWA Głogów ul. Sikorskiego 40 67-200 Głogów glogow@bechcicki.pl tel. 76/ 834 10 08 Dyrektor oddziału kom. AB RENOWA Jelenia Góra ul. Grunwaldzka 53 58-506 Jelenia Góra jelenia.gora@bechcicki.pl tel. 75/ 643 23 04 Dyrektor oddziału kom. AB RENOWA Wrocław Opolska ul. Opolska 182 52-014 Wrocław samir.abouhasan@bechcicki.pl tel. 71/ 335 24 90 tel. 71/ 335 24 97 fax 71/ 335 24 05 Dyrektor Oddziału kom. AB RENOWA Wrocław Średzka ul. Średzka 49 54-001 Wrocław renowa1@bechcicki.pl tel. 71/ 325 25 29 kom. Dyrektor Oddziału kom.

5.0 (2 opinie)
"2XS ARCHITECTURE" - Kierownik Budowy Wrocław

"2XS ARCHITECTURE"

 • Wrocław
Piotr I.

Profesjonalna usługa na wysokim poziomie. Rozważaliśmy adaptacje gotowego projektu, po rozmowie i szeregu argumentów jakie przedstawił nam Pan Rafał zdecydowaliśmy się na projekt indywidualny. W trakcie projektu naprawdę dotarło do nas jakim błędem byłaby adaptacja projektu gotowego. Dodatkowo opinia kierownika budowy o tym że " jakość projektu jest na wysokim poziomie" uświadczyła nas w przekonaniu że dobrze wydaliśmy każdą złotówkę za projekt. Prezentacje i wirtualne spacery po projektowanym budynku naprawdę wiele wnoszą i bardzo często zmieniają podejście. Tak było w naszym przypadku. POLECAMY!

5.0 (7 opinii)
Little More - Kierownik Budowy Wrocław

Little More

 • Wrocław

Potrzebujesz kierowników budowy od rewelacyjnego nadzorowania budowy w miejscowości Wrocław lub w pobliskich powiatach? Określ na czym Ci zależy i poznaj dopasowaną ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

5.0 (2 opinie)
Mikelangelo Sp. z o.o. - Kierownik Budowy Wrocław

Dobry Kierownik Budowy

 • Wrocław
 • Mikelangelo Sp. z o.o.
Tetiana C.

Otrzymałam takie wykończenie, którego chciałam, i w ramach omówionego budżetu! Opóźnienie było, ale minimalne.

5.0 (5 opinii)
Ranking Kierowników Budowy obejmuje również takie miejscowości jak: Wrocław, Iwiny, Ramiszów, Karwiany, Pruszowice, Wysoka, Psary, Kiełczówek, Krzyżanowice, Szymanów, Komorowice, Zacharzyce, Samotwór, Zabrodzie, Blizanowice, Suchy dwór, Mokry dwór. więcej...
Popularne frazy: kierownik budowy cena Wrocław, ile kosztuje kierownik budowy Wrocław, zatrudnię kierownika budowy Wrocław