OBSŁUGA PRAWNA, DORADZTWO PRAWNE


Kancelaria Prawna Miśko-Pawłowska i Wspólnicy sp.k. specjalizuje się w kompleksowej obsłudze prawnej podmiotów gospodarczych (spółek osobowych, kapitałowych, przedsiębiorców jednoosobowych), spółdzielni mieszkaniowych, podmiotów samorządowych oraz osób fizycznych. Rolą kancelarii jest zapewnienie bezpieczeństwa i gwarancji poprawności wszelkich działań prawnych. Swoim działaniem Kancelaria zmierza do zapewnienia pełnej satysfakcji Klientów oraz poczucia komfortu i pełnej stabilizacji z zachowaniem w pełni tajemnicy pozyskanych informacji. Kancelaria Prawna Miśko-Pawłowska i Wspólnicy sp.k. uprawniona jest do reprezentowania Klientów we wszystkich sprawach sądowych i pozasądowych. Kancelaria współpracuje z prawnikami posiadającymi wiedzę i wieloletnie doświadczenie, w różnych gałęziach prawa.

Kancelaria oferuje kompleksową obsługę prawną, w oczekiwanym przez Państwa zakresie. Zespół Kancelarii posiada szerokie doświadczenie zawodowe w szeroko rozumianym prawie cywilnym, rodzinnym, gospodarczym, prawie pracy itd.

Prawnicy z zespołu Kancelarii od wielu lat świadczą pomoc prawną w ramach systemu tzw. pro publico pro bono nie zapominając o osobach potrzebujących; a także osobach, które nie posiadają wystarczających środków pieniężnych na pokrycie kosztów profesjonalnej obsługi prawnej bez uszczerbku dla własnych finansów, angażując się min. w takie akcje jak Niebieski Parasol.

Polska
 
 


Liczba wyświetleń strony: 702