Góra

Szukając odpowiedniego dostawcy lub wykonawcy w województwie dolnośląskim, Klienci zwykle interesują się cennikiem oraz recenzjami poprzednich Klientów. Szukają porównywarek i rankingów firm z Góry i regionu. Przez Oferteo sprawdzisz jakie są ceny i pozyskasz potrzebne informacje od specjalistów godnych polecenia. Nie ważne, czy szukasz brukarzy czy dostawców mebla do kuchni i jadalni. Na terenie Góry swoje usługi w Oferteo prowadzi już 506 profesjonalistów, którzy przez Klientów oceniani są na 4.5 w skali od 1 do 5. Dzięki licznym ofertom w 611 branżach oraz sprawnej obsłudze, w ostatnich latach połączyliśmy 279 kupujących i zlecających z naszymi specjalistami, dzięki czemu przesłano aż 872 ofert! Przykładowe kategorie to komputery, telefony, internet, usługi, schody, wykonanie, prace działkowe, tapicerstwo, internetowy marketing Korzystając z serwisu błyskawicznie uda Ci się znaleźć właściwego specjalistę z Góry. Pierwsze propozycje możesz dostać już w kilka minut. Nie czekaj, wybierz jedną z branż poniżej i przekonaj się, to nic nie kosztuje!

Wybierz branżę w mieście Góra

Energia odnawialna

Opinie o fachowcach z Góry

WNT Łukasz Wołowski

Bartosz S., Góra

Właśnie ukończyłem budowę domu 135m2. Firma WNT Łukasz Wołowski zainstalowała mi pompę ciepła, cena rewelacyjna, wykonanie perfekcyjne, schludnie, czysto i profesjonalnie. Jestem na etapie wykończenia wnętrz, w domu temperatura (dzięki pompie ciepła, która ją schładza) jest 22 stopnie, na dworze +30. Zdecydowanie polecam, niepotrzebna jest klimatyzacja. Oby więcej takich firma w Polsce!

PHU Leszek Skupin

Sławomir A., Wrocław

Właściciel firmy skontaktował się ze mną od razu po opublikowaniu ogłoszenia w Oferteo.pl. Po krótkim czasie umówiliśmy się na miejscu ew. prac. Rzeczowo i dokładnie objasnił szczegóły dotyczące wymaganych prac i w tym momencie czekamy na formalną propozycję kosztorysu. Wszystko wskazuje na to, że dojdziemy do porozumienia.

WNT Łukasz Wołowski

Aleksandra G., Góra

Firma Pana Łukasza zajmowała się montażem instalacji rekuperacji w naszym domu. Z czystym sumieniem mogę polecić ekipę - 100% profesjonalizmu, sumienności, staranności wykonania. Pan Łukasz wytłumaczył o co w tym systemie chodził i rozwiał wszelkie wątpliwości co do jego funkcjonowania. Gorąco polecam!

Przykładowe zlecenia mieszkańców Góry

Szukam ekipy na ocieplenie elewacji styropianem, ok. 200m2, Góra

Zakres prac: ocieplenie elewacji. Rodzaj budynku: dom jednorodzinny. Powierzchnia: ok. 200m2. Rodzaj materiału: styropian. Dostawca materiałów: do uzgodnienia. Klient składa zapytanie ofertowe jako: osoba prywatna. Termin rozpoczęcia prac: kwiecień 2018r.

Marek B., elewacje, ocieplanie, izolacje.

Potrzebuję kolektorów słonecznych, do 150m2, Gola Górowska

Sposób wykorzystania kolektorów: podgrzewanie wody i wsparcie ogrzewania domu. Liczba mieszkańców domu: 3. Kierunek, w jakim zwrócony jest dach domu: Klient nie wie. Powierzchnia dachu: do 150m2. Czy dach jest lub może być zacieniony: nie. Klient szuka ofert na: zakup i montaż. Termin skorzystania z oferty: Klient nie wie

Iwona W., ekologiczne źródła energii - urządzenia.

Do wykonania brukowanie kostką betonową, około 200m², Góra

Praca do wykonania: ułożenie kostki przy domu, budynku. Zakres prac: kompleksowe ułożenie kostki. Powierzchnia prac: około 200m². Rodzaj materiału: kostka betonowa. Dodatkowe informacje: Szybki termin. Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz.

Paweł K., brukarstwo.

Węgiel ekogroszek, 3t co roku, Góra

Ilość: 3 tony. Forma ekogroszku: workowany. Dostawa: tak. Rodzaj zapotrzebowania: coroczny zakup. Wymagania dodatkowe: nie określono. Termin zakupu: w ciągu miesiąca.

Dorota B., węgiel ekogroszek.