Finanse Sandomierz - Najlepsi w 2021

Najlepsi Specjaliści od Finansów w Sandomierzu, 2021

109 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsi 2021

Finanse Sandomierz
Am3Designs Agata Skobel

Bardzo Pozytywnie. Pani Monika wybiera najlepiej dostosowaną propozycję ofert na rynku do potrzeb Klienta. Współpraca bardzo konkretna, szybka i profesjonalna.

Więcej profesjonalistów

Bałkańskie Złoto Kinga Sikora

Postawione przeze mnie warunki oferty: 1) znajomości specyfiki obsługi Amazona FBA, 2) przystępna cena obsługi. Wartość dodana ze strony oferenta- były pracownik Izby Skarbowej, oraz Radca prawny.

Joanna K.

Bardzo dziękuje za pomoc w trudnym dla mnie okresie. Do kancelarii zwróciłam się z dość złożoną sprawą rodzinno-majątkową. Pani Adwokat przekonała mnie tym, że już podczas pierwszej konsultacji była przygotowana: przeczytała dostarczone wcześniej dokumenty, wyjaśniła czego mogę się spodziewać, nakreśliła ogólny plan działania. Sprawa zakończyła się dla mnie pomyślnie. Przez cały ten czas, a trwało to dwa lata, komunikacja była bezproblemowa: kontakt osobisty, mailowy i telefoniczny. Mogę z czystym sumieniem polecić, a oprócz wiedzy i zaangażowania, istotne było też zrozumienie delikatnej sytuacji rodzinnej. Najlepiej z resztą umówić się na spotkanie i przekonać się samemu.

- ponad 12 lat doświadczenia - porównamy ubezpieczenia w 15 towarzystwach ubezpieczeniowych - składki za OC samochodu zaczynają się od 350zł (chociaż niektórzy dostają oferty na 230zł-320zł) - czuwamy nad kończącymi się polisami (przypominamy o końcu ubezpieczenia i wyliczamy nowe, atrakcyjne oferty) - wyszukanie najtańszego OC zajmuje ok 15minut - przy ubezpieczeniach AC samochodu - dopasowujemy zakres do klienta. - dajemy duże zniżki przy ubezpieczeniach domu/mieszkania. - możliwe wystawianie polis zdalnych (polisę wysyłamy na adres e-mail)

DZ PARTNER FINANCE

 • ŁONIÓW
 • 19 km od Sandomierz

Dołącz do naszych Specjalistów od Finansów w Sandomierzu

Działasz na rynku jako Specjalista od Finansów i szukasz nowych Klientów z Sandomierza lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

REIFEN TRANS

 • Sandomierz

Jako firma świadcząca profesjonalne usługi z zakresu ubezpieczeń, gwarantujemy bardzo szeroką ofertę usług wraz z profesjonalnych doradztwem. Ubezpieczenia komunikacyjne, domu, ubezpieczenia firmy i rolne oraz ubezpieczenia na życie, to tylko część naszej propozycji. Kierunkiem, którym podążamy jest pełne wsparcie naszego klienta, które rozumiemy poprzez: -wskazanie odpowiedniej oferty -dobranie właściwego produktu -dostosowanie polisy do indywidualnych wymagań klienta Ubezpieczenia i Gwarancje Michał Mazur to rozwiązanie polecane dla osób poszukujących kompleksowych ubezpieczeń w dobrej cenie, które gwarantują spokojną przyszłość ubezpieczonemu i jego bliskim. Dzięki naszemu wsparciu wybierzesz ubezpieczenie dedykowane ściśle Twoim

Kancelaria Doradztwa Podatkowego Biuro Rachunkowe Renata Sulęta pomaga w realizacji planów biznesowych, dopasowując swoją ofertę do potrzeb, specyfiki i rozmiaru działalności Klienta. Specjalizujemy się w branży doradztwa podatkowego i księgowości oraz sporządzaniu biznesplanów. Naszą ofertę kierujemy zarówno do podmiotów istniejących już na rynku, jak również do tych, którzy w biznesie stawiają pierwsze kroki. Nasze usługi mają na celu wsparcie Państwa w działaniach biznesowych oraz oszczędność czasu poprzez kompleksową obsługę, z zachowaniem pełnej poufności powierzonych nam informacji. Współpracujemy z radcą prawnym, adwokatem i notariuszem.

Sannort sp z o.o.

 • Sandomierz

Porównanie cen i kosztów w Sandomierzu

Szukasz cen, cenników, kosztów lub kosztorysu specjalistów od finansów? A może interesuje Cię najtańsza oferta w Sandomierzu? Złóż zapytanie, a specjaliści od produktów finansowych z Sandomierza sami prześlą Ci wyceny.

Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.

Bank BPH - Oddział

 • Sandomierz

PW Tolma

 • Sandomierz

Bianco Finance

 • Sandomierz

Łukasz Bielarz

 • Sandomierz

Opinie i porady na temat specjalistów od finansów

Jeśli interesują Cię opinie na temat specjalistów od finansów, szukasz porad lub ofert skontaktuj się ze specjalistami z Sandomierza. Otrzymasz fachową pomoc oraz oferty na realizację zakupu potrzebnych Ci produktów finansowych. Już teraz wyślij zapytanie do profesjonalistów z Oferteo i poznaj najlepsze rozwiązania.

Zainteresowane osoby skontaktują się z Tobą i przekażą potrzebne informacje. Serwis Oferteo jest bezpłatny, a usługa niezobowiązująca.

Proszę o wycenę

Rymanowski Tomasz

 • Sandomierz

Wącisz Janusz

 • Sandomierz

Monica Styczeń Sunshine Fruit Mt Handel

 • Winiarki
 • 12 km od Sandomierz

Biuro Rachunkowe Wawrzyńczak Grzegorz

 • Koćmierzów
 • 2 km od Sandomierz

Biuro Rachunkowe Barbara Czyż

 • Jugoszów
 • 14 km od Sandomierz

Kwiecińska Barbara Usługi Księgowe

 • Jasienica
 • 19 km od Sandomierz

Biuro Rachunkowe Dorota Kiliańska

 • Milczany
 • 3 km od Sandomierz

Jerzy Jońca Biuro Rachunkowe Bomega

 • Sulisławice
 • 21 km od Sandomierz

Ranking Specjalistów od Finansów obejmuje również takie miejscowości jak: Sandomierz, Koprzywnica, Klimontów, Łoniów, Dwikozy, Zawichost, Samborzec, Wilczyce, Obrazów, Kleczanów, Chobrzany, Ostrołęka, Głazów, Bilcza, Sulisławice, Szczytniki, Koćmierzów, Zagrody, Nawodzice, Szewce. więcej...

Poradniki o finansach