Instalatorstwo energetyczne Pruszcz Gdański - Najlepsi w 2022

Firmy Energetyczne i Ciepłownicze w Pruszczu Gdańskim, 2022

97 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsze z 97 firm
w kategorii Instalatorstwo energetyczne

Instalatorstwo energetyczne Pruszcz Gdański

PAXBUDPROFESSIONAL DARIUSZ DYBOWSKI

 • Suchy Dąb
 • 11 km od Pruszcz Gdański
Maria A.

Firma wykonywała remont w starym budownictwie, prac których nie każdy chciał się podjąć. Remont był gruntowny, został wykonany fachowo, prace przebiegały rytmicznie zgodnie z harmonogramem. Mimo zmiany ich zakresu (stare budownictwo, oraz nowe pomysły zleceniodawcy) wykonawca rozumiał ich potrzebę i podjął się dodatkowych prac, atmosfera pracy spokojna. Pracownicy przyjaźni, szanujący własność inwestora (meble), wszystko, co nie podlegało remontowi było zabezpieczane, aby nie uległo zniszczeniu. Podczas prac można było liczyć na rady wynikające z dużego doświadczenia. Firma godna polecenia.

5.0 (21 opinii)

ENERGETYCZNI spółka z o.o.

 • Żukczyn
 • 8 km od Pruszcz Gdański
Monika D.

Wymiana instalacji elektrycznej w moim mieszkaniu - nie mam zastrzeżeń do prac, jednocześnie Panowie doradzili kilka rozwiązań ułatwiających późniejsze użytkowanie mieszkania.

5.0 (4 opinie)

Elektro Łukasz Kałka

 • Różyny
 • 9 km od Pruszcz Gdański
Marcin M.

Bardzo profesjonalne podejście do klienta, świetne doradztwo techniczne jak i pomoc w otrzymaniu dofinansowania, wykonany montaż pompy ciepła przez monterów dla których duży plus za ich zaangażowanie i solidną pracę. Szczerze polecam!

5.0 (34 opinie)

IST GROUP

 • Juszkowo
 • 4 km od Pruszcz Gdański
Natalia L.

Jak najbardziej polecam! Pan Rafał to człowiek który wykonuje swoją prace z pasja i pełnym profesjonalizmem. Bardzo uczciwa i rzetelna osoba. Po moich przebojach z elektrykami, straciłam nadzieje na dobrego fachowca póki nie poznałam Pana Rafała. Numer jeden dla mnie, polecam.

5.0 (4 opinie)

Elektro-Expert

 • Pruszcz Gdański
Dominik Z.

Od 2 lat współpracuję z firmą Elektro-Expert, przez ten czas mogę śmiało powiedzieć że kontrahent idealny, współpraca na najwyższym poziomie. Bez różnicy czy są to duże czy małe tematy. Właściciel firmy uczciwy, słowny, terminowy i sumienny. Jeśli o pracowników chodzi- prawdziwe Asy które konkretnie znają się na tym co robią. Jesteście bezkonkurencyjni! :)

5.0 (6 opinii)

Dołącz do naszych Specjalistów od Instalacji Energetycznych w Pruszczu Gdańskim

Działasz na rynku jako Specjalista od Instalacji Energetycznych i szukasz nowych Klientów z Pruszcza Gdańskiego lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Michał P.

Duze doświadczenie i wiedza Pana Arka i kawał dobrej roboty. Dziękuję!

5.0 (2 opinie)
JD NUTS SP ZOO

Świetny fachowiec, usluga wykonana szybko i sprawnie, z czystym sumieniem polecam

5.0 (2 opinie)

GAZTON Usługi Instalacyjne

 • Łęgowo
 • 6 km od Pruszcz Gdański
Marek K.

Polecam za stu procentowy profesjonalizm, szybkość działania i kompleksowy charakter usługi. Oby takich firm było więcej na rynku.

5.0 (1 opinia)

Enmex

 • Pruszcz Gdański
Katarzyna O.

Oferujemy Państwu kompleksową obsługę w zakresie instalacji elektrycznych i energetycznych. Zajmujemy się Projektowaniem, Dostawami, Montażem, Uruchomieniem, Modernizacją, Pomiarami oraz Serwisem Instalacji: Oświetleniowych, Elektrycznych, Teletechnicznych, W tym Sieci komputerowe, Teleinformatyka, Automatyka budynkowa, Alarmy, Kontrola dostępu, Monitoring, Multimedia, Audio/Video, Zajmujemy się także Odnawialnymi źródłami energii - a szczególnie Fotowoltaiką, W zakresie energetyki wykonujemy przyłącza, linie napowietrzne i kablowe, stacje transformatorowe. Prowadzimy także profesjonalne pomiary przy użyciu kamery Termowizyjnej, luksomierza oraz wielofunkcyjnego miernika do pomiarów parametrów instalacji elektrycznych firmy Sonel. Projektujemy, dostarczamy, wykonujemy i programujemy Instalacje Inteligentnych Budynków KNX oraz bezprzewodowe Fibaro. Mamy certyfikat KNX Partner od 2003 roku. Posiadamy uprawnienia budowlane do projektowania i wykonawstwa w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych oraz uprawnienia sep, UDT i certyfikat CNBOP w zakresie instalacji sygnalizacji pożaru.

5.0 (1 opinia)

DAKS

 • Juszkowo
 • 4 km od Pruszcz Gdański
Katarzyna W.

Pełen profesjonalizm. Pan Daniel wykonał dla nas pracę tak jak oczekiwaliśmy bardzo rzetelnie i w terminie. Miły, młody człowiek i widać, że działa z pasją i zna się doskonale na swojej pracy. Na pewno jeszcze skorzystamy z kolejnych usług.

5.0 (4 opinie)

Termopol

 • Świńcz
 • 8 km od Pruszcz Gdański
Jacek L.

Po szybkim kontakcie telefonicznym nastąpiła wizyta przedstawiciela i profesjonalny dialog ws optymalnego rozwiązania. Ze względu na konieczne przygotowania. odłożono realizację zamówienia do cieplejszej pory roku.

5.0 (2 opinie)

FTZ Projekt

 • Lublewo gdańskie
 • 9 km od Pruszcz Gdański
Mon S.

Szybki kontakt. Konkretne działania i rozwiązanie. Polecam

5.0 (1 opinia)

Kordian usług elektroinstalacyjne

 • Cedry Wielkie
 • 13 km od Pruszcz Gdański
Jarosław B.

Usługa wykonana rzetelnie i szybko, pracownicy bardzo profesjonalni i mili do tego umieją świetnie doradzić,odpowiadają na wszystkie pytania, elektryka została wykonana zgodnie z zakładanym terminem, przewody położone równo i schludnie, świetna komunikacja, żadnych problemów. Z czystym sumieniem mogę polecić usługi.

5.0 (1 opinia)

SONAR PRZEDSIĘBIORSTWO ROBÓT INWESTYCYJNYCH

 • Pszczółki
 • 13 km od Pruszcz Gdański
Katarzyna B.

Szybka i rzetelna wycena. Doradzono nam wybór innego pieca niż zakładaliśmy co okazało się strzałem w 10tke. Praca wykonana z duża dokładnością. Z czystym stłumieniem polecam i dziękujemy za pomoc.

5.0 (5 opinii)

AzeroPLUS Krzysztof Nowak

 • Straszyn
 • 4 km od Pruszcz Gdański
Maciej K.

Usługa polegała na wykonaniu ocieplenia pianą PUR wraz z zabudową K-G, poddasza użytkowego domu jednorodzinnego o powierzchni 130 m2. Bardzo dobra komunikacja z właścicielem firmy na każdym etapie prac. Usługa wykonana fachowo i terminowo.

5.0 (2 opinie)

IRB Holding sp. z o.o.

 • Wiślinka
 • 10 km od Pruszcz Gdański
Jarosław D.

Wykonali u nas kotłownię w dobrej cenie, działa jak marzenie, a czytając opinie co nie których wydaje nam się że wypowiadają się o kimś innym lub są podstawieni my płaciliśmy na koniec za wszystko, co nie ukrywamy jest rzadkością w dzisiejszych czasach.

4.56 (9 opinii)

FHU Artigon Paweł Mostowski

 • Skowarcz
 • 11 km od Pruszcz Gdański

Firma ARTIGON świadczy usługi w zakresie kompleksowego wykonawstwa robót budowlano-remontowych dokonywanych w obiektach mieszkalnych jednorodzinnych, wielorodzinnych oraz obiektach w charakterze przemysłowym. WIEDZA I DOŚWIADCZENIE: Jesteśmy firmą profesjonalną stawiającą głównie na jakość i estetyczność wykonywanych prac. W naszej grupie znajdują się wyspecjalizowani pracownicy budowlani, którzy bardzo dobrze znają swój fach. Posiadamy odpowiednie doświadczenie, wiedzę i praktykę. Cieszymy się uznaniem na rynku, jesteśmy dumni z zadowolenia naszych klientów. KREATYWNOŚĆ I POMYSŁOWOŚĆ: Jesteśmy w stanie zaproponować Państwu nowoczesne i niepowtarzalne rozwiązania, których efekty zadowolą nawet najbardziej wymagających klientów. Zawsze

ELEKTRO-TECH Łukasz Bogdański

 • Cedry Wielkie
 • 13 km od Pruszcz Gdański

 MONTAŻ NOWEJ INSTALACJI ELEKTRYCZNEJ W DOMACH ORAZ W BUDYNKACH GOSPODARCZYCH I PRZEMYSŁOWYCH  MONTAŻ INSTALACJI LAN, ALARMOWEJ, RTV, KAMER I INNYCH  MODERNIZACJA JUŻ ISTNIEJĄCYCH INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH  POMOC W ROZPLANOWANIU OŚWIETLENIA ORAZ WSZELKICH PUNKTÓW ELEKTRYCZNYCH  BUDOWA ROZDZIELNIC ELEKTRYCZNYCH ORAZ STEROWNICZYCH  INDYWIDUALNA ORAZ RZETELNA WYCENA KAŻDEJ PRACY  PRZYŁĄCZA BUDYNKÓW DO SIECI

"PIO-BUD"

 • BIELKÓWKO
 • 9 km od Pruszcz Gdański

WITAM FIRMA PIO-BUD ISTNIEJE OD 1999 ROKU ZAJMUJEMY SIĘ REMONTAMI . GŁÓWNY PROFIL TO HYDRAULIKA OD POZIOMÓW POD POSADZKOWYCH PO KOTŁOWNIE KOLEKTORY SŁONECZNE ORAZ POMPY CIEPŁA . KAFELKOWANIE , ZABUDOWY G/K , ELEKTRYKA , SZPACHLOWANIE / MALOWANIE . ZABUDOWY PODDASZY . WYKONUJEMY PRACE DLA DEWELOPERÓW ALE I DLA INWESTORÓW PRYWATNYCH . KOSZTORYS JEST PŁATNY 5% WARTOŚCI KOSZTORYSU . ZAWSZE POBIERAMY ZALICZKĘ PRZED WEJŚCIEM NA BUDOWĘ OCZYWIŚCIE PO PODPISANIU UMOWY (NIE MA WYJĄTKÓW CZY DO UMOWY CZY DO ZALICZKI) ZALICZKA W ZALEŻNOŚCI OD ROBOTY I CZASU TRWANIA ZLECENIA . PŁATNOŚCI ROZŁOŻONE NA TRZY ETAPY 1.ZALICZKA WSTĘPNA 2.ZALICZKA W POŁOWIE ROBOTY 3.DOPŁATA KOŃCOWA -(możliwość dogadania ilości zaliczek

BMP Shipyard Services Sp. z o.o.

 • Łęgowo
 • 6 km od Pruszcz Gdański

Firma BMP świadczy usługi związane ściśle z pracami elektrycznymi na rynku lądowym oraz morskim. Dysponujemy brygadami wykonawczymi oraz własnym transportem i narzędziami. Oferujemy szeroki zakres usług elektrycznych, od rozdzielnic elektrycznych po kompletną instalację elektryczną . Nasze prace składają się głownie: - serwis, nadzór, weryfikację stanu izolacji/instalacji, - pomiary elektryczne, - montaż okablowania, projekt i wyposażenie rozdzielnic, - systemy elektryczne, testowanie i uruchamianie, - montowanie rur i przejść kablowych, - pomiary natężenia i równomierności oświetlenia, - oświetlenie zewnętrzne i wewnętrzne, - instalacja i podłączanie systemów przeciwpożarowych. Zachęcamy do kontaktu. Z pewnością

Darmowaenergia.eu Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.K.

 • Gdańsk
 • 8 km od Pruszcz Gdański

Oferujemy budowę Twojej elektrowni fotowoltaicznej produkującej darmowy prąd oraz montaż pomp ciepła na terenie całego kraju , kompletne zestawy i montaż od A do Z łącznie z odbiorem i zgłoszeniem do operatora energetycznego.

Centrum Energii Wiatropol Kamila Krytowska

 • Łęgowo
 • 6 km od Pruszcz Gdański

Centrum Energii WIatropol to firma zajmująca się sprzedażą i montażem Odnawialnych źródeł energii - elektrownie wiatrowe - elektrownie hybrydowe - fotowoltaika - zestawy solarne - pompy ciepła - oświetlenie LED - kondensacyjne kotły gazowe - stacje uzdatniania wody Centrum Energii WIATROPOL to firma która dba o swój wizerunek poprzez rzetelną obsługę swoich Inwestorów. Proponowane przez nas urządzenia jak i materiały to sprawdzona oferta. Obsługujemy naszych Zlecenidawców kompleksowo od doradztwa po końcowe uruchomienie instalacji. Centrum Energii WIATROPOL to firma która jest działa na rynku ze szczególnym naciskiem na odnawialne źródła energii. Kadra techniczna posiada 30 letnie doświadczenie. Zdobywamy doświadczenie szkoląc się w

Vigostyn sp. z o. o.

 • Pruszcz Gdański

Vigostyn sp. z o.o. działa od 2018 roku, współpracujemy z różnymi sektorami gospodarki. Jesteśmy młodą, prężnie rozwijającą się firmą podwykonawczą wykonującą prace z zakresu usług spawalniczo-monterskich energo-elektrycznych i innych gałęziach przemysłu na terenie całej Polski. Zatrudniamy kadrę wysoko -wykwalifikowanych pracowników, których dodatkowo szkolimy, aby prace, które wykonują na terenie Polski były wykonane ze szwajcarską precyzją i dokładnością, a klient czy generalny wykonawca, z którym współpracujemy był zadowolony. W naszych zasobach posiadamy około 60 stałych pracowników ze wschodu o różnych specjalnościach zawodowych. W swojej ofercie posiadamy : -elektryków -monterów -spawaczy z

Centrum Ekspert

 • Pruszcz Gdański

Centrum Ekspert świadczy usługi w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy. Oferta współpracy może obejmować stały nadzór i doradztwo w zakresie bhp jak również wykonywanie poszczególnych usług: - szkolenia wstępne i okresowe bhp - szkolenia z zakresu pierwszej pomocy - przeprowadzanie audytów bhp -przeprowadzanie kontroli stanu bhp - opracowanie oceny ryzyka zawodowego - opracowanie instrukcji (ogólna, i stanowiskowe) - uczestnictwo w zespole powypadkowym - sporządzanie niezbędnej dokumentacji - doradztwo w zakresie przepisów bhp - udział w komisji bhp - inne zadania służby bhp Wszystkie szkolenia przeprowadzane przez naszą firmę, mają na celu przekazanie praktycznej wiedzy, niezbędnej dla słuchaczy, w sposób przystępny i

Firma Proel Robert Banaszewski

 • Pruszcz Gdański

Wykonujemy oraz projektujemy instalacje elektryczne wewnętrzne, zewnętrzne oraz energetyczne w okolicach Gdańska. Firma powstała na koniec 2006 roku i mimo że jesteśmy mikro przedsiębiorstwem, zrealizowaliśmy setki zleceń: od przyłączy energetycznych, remontów i napraw lub adaptacji istniejących instalacji elektrycznych po wykonawstwo kompleksowe instalacji elektrycznych w obiektach nowo-budowanych. Naszą zaletą jest doświadczenie i elastyczność w procesie wykonywania zlecenia, staramy się przede wszystkim uwzględniać potrzeby klienta i wykonywać je bez pomijania ogólnie przyjętych norm i przepisów. Ważna jest dla nas moralność, cechujemy się uczciwością i starannością w dążeniu do realizacji powierzonego nam zadania. Nie jest nam obca

Exclusive

 • Pruszcz Gdański

Firma Exclusive z 10 letnim doświadczeniem wykonuje solidnie remonty i wykończenia wnętrz i elewacji budynków mieszkalnych,w oparciu o najnowocześniejsze technologie.Działamy na terenie Trójmiasta i okolic. Proszę o nawiązanie współpracy. Kontakt lub

AP Piotr Laskowski

 • Jagatowo
 • 10 km od Pruszcz Gdański

Realizujemy prace od 2015. Nasza branża to pomiary elektryczne. Nasz obszar działania to woj. pomorskie. Wystarczy, że skontaktujesz się, a otrzymasz ofertę.

Usługi elektryczne Piotr Kleps

 • Mierzeszyn
 • 17 km od Pruszcz Gdański

Firma SYLEX Sylwia Balicka

 • Pruszcz Gdański

Oferujemy kompleksową obsługę związaną z zakupem nieruchomości na kredyt, konsolidacją czy nawet pożyczką hipoteczną. Zapewniamy klientom szeroką gamę produktów, a także wysoki poziom obsługi. Dla osób nie mających czasu na przeglądanie ofert banków, funduszy czy towarzystw ubezpieczeniowych nasze usługi stały się wygodnym sposobem na znalezienie produktu potrzebnego w danej chwili. Wychodząc naprzeciw potrzebom Klientów w 2009 roku Firma SYLEX poszerzyła swoją działalność o usługi elektryczne, teletechniczne, alarmowe, CCTV montażu i uruchomień nadajników GPRS, GPS. Zapraszamy Państwa do naszego nowo otwartego sklepu z akcesoriami CCTV, elektrycznymi, systemami alarmowymi. Najważniejszym celem firmy jest zdobywanie coraz większych

VIGOSTYN sp. z o.o.

 • Pruszcz Gdański

Realizujemy zlecenia od 2018. Usługi, które zapewniamy to montaż oświetlenia, białego osprzętu, instalacje od stanu surowego. Terenem działalności naszej firmy jest Pruszcz Gdański, Gdańsk, okolice. Najważniejsze dla nas to sprostać oczekiwaniom klientów.

FP- AUTOMATIC

 • Cedry Wielkie
 • 13 km od Pruszcz Gdański

Student Elektrotechniki poszukuje zleceń lub współpracy Oferuje: - instalacje alarmowe - instalacje elektryczne - automatykę przemysłową - prefabrykacja szaf sterowniczych - programowanie sterowników PLC - projektowanie systemów automatyki -

Konsbud Serwis Sp. z o.o.

 • Pruszcz Gdański

Specjalizujemy się w kompleksowym budownictwie i konstrukcjach stalowych. Współpracujemy z najlepszymi architektami, którzy wykonają dla Państwa projekt obiektu. Realizujemy projekty dla inwestorów polskich i zagranicznych.

Estilo

 • Łęgowo
 • 6 km od Pruszcz Gdański

Budowa domów jedno i wielo rodzinnych pod klucz Wykańczanie wnętrz Stylizacja Wdrażanie innowacji Adaptacja pomieszczeń Modernizacja Renowacja Instalacje elektryczne, alarmowe UDZIELAMY GWARANCJI!!!!!

FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA ARTIGON

 • SKOWARCZ
 • 11 km od Pruszcz Gdański

-gładzie gipsowe -malowanie -tapetowanie -układanie glazury i terakoty -usługi posadzkarskie -usługi elektryczne -usługi wod-kan-gaz -tynki gipsowe i dekoracyjne -roboty konserwacyjne,naprawcze i rozbiórkowe -konstrukcje z płyt gipsowo-kartonowych,lekie ścianki działowe,sufity podwieszane,wnęki ekspozycyjne podśwetlone

DARBUD

 • Pszczółki
 • 13 km od Pruszcz Gdański

Dzialamy w branzy od 2002 roku. Nasza specjalnosc to instalacje hydrauliczne , instalacje elektryczne, montaz drzwi ,okien , parapetow, ukladanie glazury terakoty, panele i deski podlogowe. Szpachlowanie, malowanie wykonczenia wnetrz oraz uslugi lakiernicze, na terenie trojmiasto i okolice , (Pomorskie).

MAKOR

 • PRUSZCZ GDANSKI

Mario-Bud Mariusz Liszewski

 • Pruszcz Gdański

Budowa domow od podstaw (od ław po dach)Ocieplenia,elewacje,ogrodzenia Remonty;rozbiórki,przeróbki,szpachlowanie,malowanie,kafelkowanie,podłogi oraz sufity Polecam 10letnie doświadczenie

TW

 • Pruszcz Gdański

Działamy w branży od 2010 roku. Nasza specjalność to Instalację przemysłowe, na terenie Pomorskie.

Copy foto com

 • Pruszcz gdański

K&K BUD SP Z O.O.

 • PRUSZCZ GDAŃSKI

Lukas dekor bud

 • Pruszcz Gdanski

Firma uslugowa remontowa lukas dekor-bud tanio solidnie fachowo !!! lub firma świadczy usługi remontowo-wykończeniowe -cekolowanie malowanie -kafelkowanie -układanie paneli -budowa ścianek kartonowo gipsowych -adaptacja poddaszy -tapetowanie i wiele innych prac ogólnobudowlanych tanio solidnie fachowa dorada klientowi

FIRMA BUDOWLANA WOJCIECH BORYCKI

 • Pruszcz Gdański

Do zaoferowania mam dla państwa kompleksowe usługi wykonczeniowe w naprawde wysokim standarcie od A-Z. Pełen zakres prac wykończeniowych (szpachlowanie,zabudowy,suche kafle, sztukateria gipsowa,tapety,instalacje elektryczne,podlogi,zabudowy kominków) Dokonuje pełnych adaptacji pomieszczen na życzenie klijenta. Pracujemy z projektu gotowego lub samodzielnie pomożemy w aranżacji.

F.H.U. Kabelek Piotr Reclaf

 • Przywidz
 • 23 km od Pruszcz Gdański

Instalacje podtynkowe, natynkowe instalacje odgromowe, uziemiające instalacje domofonowe, wideodomofonowe, alarmowe, tv, sat Pomiary w pełnym zakresie Odbiory instalacji W sprzedaży akcesoria elektryczne Faktura Vat

P&J

 • Pruszcz Gdański

P.H.U. Wega-Max

 • Pruszcz Gdański

Kontenery znajdują się w Kępnie. Stan techniczny oceniam na dobry. Sprzedaż tylko całego zestawu. Cena za 6 szt. 19,5 tys. stanlej741@wp.pl

E.B.I. GreenSky

 • Różyny
 • 9 km od Pruszcz Gdański

EL-KAMP

 • Pruszcz Gdański

Almar dach

 • Łęgowo
 • 6 km od Pruszcz Gdański

Nasza firma specjalizuje sie w wykonywaniu kazdego rodzaju pokryc dachowych

EL-LUK-INSTAL MROZEWSKI ŁUKASZ

 • Pruszcz Gdański

Naidrok Sp.z o.o

 • Koszwały
 • 10 km od Pruszcz Gdański

Ranking Specjalistów od Instalacji Energetycznych obejmuje również takie miejscowości jak: Pruszcz Gdański, Gdańsk, Straszyn, Trąbki Wielkie, Kolbudy, Pszczółki, Przywidz, Łęgowo, Juszkowo, Wiślinka, Rotmanka, Skowarcz, Cedry Wielkie, Różyny, Jagatowo, Suchy Dąb, Sobowidz, Mierzeszyn, Bielkówko, Przejazdowo. więcej...

Poradniki o instalatorstwie energetycznym

Bez ogrzewania, wody i prądu dom nie będzie nadawał się do użytku. Zakup i montaż instalacji to ok. 13% wszystkich wydatków przeznaczonych na budowę domu. Sprawdzamy, jak optymalnie dobrać instalacje, które nie nadwerężą naszego budżetu w trakcie budowy i długo po niej.