Instalatorstwo energetyczne Warszawa - Najlepsi w 2020

Firmy Energetyczne i Ciepłownicze w Warszawie, 2020

47 Specjalistów

W jakim rejonie chcesz porównać oferty?

Odpowiedz na kilka pytań

Powiedz nam czego potrzebujesz, abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty

Otrzymaj oferty

Poznaj dopasowane oferty specjalistów z Twojej okolicy

Wybierz najlepszą

Porównaj oferty i zadawaj pytania, bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsze z 47 firm
w kategorii Instalatorstwo energetyczne

 • Magdalena F.

  Całokształt pracy pana Mirosława oceniam bardzo dobrze. Kierownik pomógł w dopełnieniu formalności i należycie dopilnował budowy mojego domu pod Piasecznem. W razie problemów można na niego liczyć i z tego względu wystawiam pozytywną opinię.

 • Odyssey Sp z o.o.

  Bardzo profesjonalne wykonanie prac. Polecam. Rzetelność i dbałość o szczegóły.

 • Net Service Sa

  Negocjacje były trudne, omal nie skończyły się fiaskiem. O wyborze firmy zdecydowała konieczność wykonania prac w terminie. Złoźona oferta odbiegała od rzeczywistości i zawierała zakresy prac o których informowałem, że nie będą wykonywane.

 • Sebastian S.

  Bardzo rzeczowa rozmowa. Jakość obsługi, wysoka. Pracownicy chętnie odpowiadają na wszystkie pytania.

 • Michał K.

  Firma `` ELEKTRON `` prowadząca działalność w branży elektrycznej , oferuje wykonywanie usług na terenie woj. Mazowieckiego w następującym zakresie : - konserwacja urządzeń elektrycznych w budynkach mieszkalnych i usługowych - wymiana uszkodzonych ( świetlówek , żarówek i innych źródeł światła ) - usuwanie awarii w instalacji elektrycznej administracyjnej i lokatorskiej - przeglądy okresowe urządzeń i instalacji elektrycznej - pomiary instalacji elektrycznej - wykonanie instalacji elektrycznej - montaż osprzętu - modernizacje i remonty instalacji elektrycznych - załatwienie wszelkich formalności w zakładzie energetycznym Posiadamy referencje , udzielamy gwarancji i jesteśmy firmą działającą od 17 lat w branży elektrycznej . Chętnie podejmiemy się wykonania dla państwa prac elektrycznych . Z poważaniem Piotr Giza tel. 501 723 949

Dołącz do naszych Specjalistów od Instalacji Energetycznych w Warszawie

Działasz na rynku jako Specjalista od Instalacji Energetycznych i szukasz nowych Klientów z Warszawy lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Załóż bezpłatne konto
 • AAABADOM S.C.

  • Warszawa
  Olga R.

  Panowie sprawnie wykonali remont łazienki i toalety. Małe potknięcia (które mogą zdarzyć się każdej ekipie) skorygowali niemal natychmiast po zgłoszeniu. Polecam wszystkim. W końcu mogę się cieszyć z pięknej łazienki!

 • NAIT

  • Warszawa
  Łukasz Z.

  Super firma, szef dba o wszystko, pracownicy kulturalni na wysokim poziomie. Robią szybko, czysto i fachowo. Instalacja wykonana wzorowo, komplet dokumentacji powykonawczej i pomiary. Gorąco polecam!

 • Jerzy G.

  Firma Geoheating jest odpowiedzią na gwałtowny rozwój działu pomp ciepła firmy Xenergy.pl Współpraca z francuskim producentem pomp ciepła firmą Sofath spowodowało powstanie działu Geoheating firmy Xenergy.pl dedykowanego wyłącznie produktom Sofath. Xenergy.pl jest polską firmą działającą na rynku energii odnawialnej od 2006 roku. Jesteśmy młodą, prężnie rozwijającą się firmą, skupiającą specjalistów z zakresu pozyskiwania energii ze słońca, ziemi, powietrza i wody. Specjalizujemy się w doborze czystych ekologicznie, bezpiecznych i nowoczesnych sposobów pozyskiwania energii ze źródeł odnawialnych, doradztwie w zakresie doboru i konfiguracji systemów, służących ograniczaniu kosztów eksploatacyjnych wszelkiego typu obiektów, kompleksowej obsługi inwestycji, obejmującej projektowanie i dobór optymalnych rozwiązań, kompletację i montaż instalacji, pomoc i obsługę przy pozyskiwaniu środków finansowych na inwestycje proekologiczne oraz pomoc w zdobywaniu dofinansowania projektów. Naszym głównym celem jest dostarczanie sprawdzonych ekologicznych rozwiązań umożliwiających zmniejszenie kosztów pozyskiwania ciepła i energii bez szkody dla środowiska. W 2008 roku docenił naszą firmę największy francuski producent pomp ciepła firma Sofath dzięki czemu staliśmy się bezpośrednim dystrybutorem Sofath w województwie Mazowieckim. Dzięki szerokiej i zróżnicowanej gamie urządzeń dobieramy najlepsze rozwiązania do Państwa potrzeb, uwzględniając wszystkie wady i zalety poszczególnych rozwiązań.

 • Etern sp. z o.o.

  • Warszawa
  Agnieszka K.

  Bardzo zorganizowana ekipa. Szybkie i solidne wykonanie montażu fotowoltaiki.

 • Michał C.

  Świadczymy usługi z zakresu kompleksowego wykonawstwa instalacji elektrycznych oraz teletechnicznych. Wykonujemy przyłącza energetyczne, linie kablowe. Modernizujemy stare instalacje, usuwamy usterki, przeprowadzamy pomiary. Nasze prace wykonujemy w pełni profesjonalnie,solidnie i terminowo. Udzielamy gwarancji na wykonane usługi. Posiadamy niezbędna wiedzę oraz kwalifikacje SEP grupy E i D. Serdecznie zapraszamy do współpracy zarówno firmy jak i klientów indywidualnych.

 • Partner Paweł Pawiński

  • Warszawa
  Adam K.

  Projektowanie instalacji elektrycznych bez ograniczeń, sprawdzanie projektów elektrycznych bez ograniczeń, nadzór i kierowanie robotami elektrycznymi budowlanymi bez ograniczeń, pisanie opinii technicznych, ocen technicznych w zakresie instalacji elektrycznych i urządzeń elektrycznych, instalacje fotowoltaiczne projektowanie i nadzór nad wykonaniem, rezerwowe zasilanie obiektów budowlanych projektowanie i nadzór nad wykonaniem. Firma dziala od 1998.

 • Marcin Główka

  • Warszawa
  Krzysztof D.

 • 111

  • Warszawa
  Radosław P.

  Pan Tomasz Połomski, właściciel firmy mgr inż. Tomasz Połomski nadzoruje budowę naszego domu. Jako inspektor nadzoru wykazał się doświadczeniem, wiedzą i zaangażowaniem. Polecam usługi tej firmy innym inwestorom.

 • PREMIUM Magdalena Mąka

  • Warszawa
  Paweł K.

 • Support-Tech

  • Warszawa
  Jarosław W.

  Firma Support-Tech S.C. oferuje usługi w zakresie: -Budowy -Modernizowania -Projektowania -Konserwacji -Pomiarów Instalacji elektrycznych W przypadku zainteresowania zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej: supporttech.pl albo kontakt telefoniczny 505 890 881

 • Paweł Goszczyński

  • Warszawa
  Marta K.

 • elektromix

  • Warszawa

  Rozpoczęliśmy działalność w 2013 roku. Nasza specjalność to roboty związane z budową linii telekomunikacyjnych i elektroenergetycznych, na terenie Warszawa.

 • IET SERWIS

  • Warszawa

  Firma IET SERWIS świadczymy usługi w zakresie instalacji energetycznych oraz teletechnicznych, a w szczególności: - wykonawstwo instalacji elektrycznych i energetycznych zarówno nN jak i SN, wewnętrznych jak i zewnętrznych - usuwanie kolizji energetycznych zarówno w ziemi jak i napowietrznych ( przekładki kabli, wymiany słupów, itp.) - budowa przyłączy energetycznych SN i nN - dostawa i montaż stacji transformatorowych tymczasowych i docelowych - wynajem stacji transformatorowych - konserwacja, obsługa stacji transformatorowych - pomiary transformatorów - modernizacje, remonty stacji transformatorowych - montaż oraz modernizacje instalacji elektrycznych - montaż i modernizacja instalacji odgromowych - konserwację instalacji

 • AVO technika sp z o o

  • Warszawa

  Jesteśmy 2 osobową sp. z o. o. Pomiary wykonujemy osobiście bez pośrednictwa pracowników. W zakresie: -Pomiary elektryczne ochrony przeciwporażeniowej -Zdawanie instalacji, oświadczenia budowlane -Pomiary natężenia oświetlenia pomieszczeń i stanowisk pracy -Usługi kierownika robót, inspektora nadzoru Avo technika powstała w 1989roku jako firma prywatna. W 2012 zakład przekształcił się z spółkę z o. o. z polskim rodzinnym kapitałem. Posiadamy uprawnienia elektryczne - pomiarowe SEP oraz uprawnienia budowlane. Jesteśmy członkiem Polskiej i Mazowieckiej Izby Inżynierów Budownictwa. W zawodzie posiadamy ponad 35 lat praktyki. Zapraszamy do kontaktu.

 • DSSI Automatyka Grzegorz Szymczak

  • Warszawa

  Nasza specjalność to modernizacje instalacji elektrycznych w budynkach wielorodzinnych- Wspólnoty, Instalacje elektryczne w budynkach przemysłowych i użyteczności publicznej- szkoły, przedszkola, salony i warsztaty samochodowe, kotłownie, budynki handlowe, pomieszczenia produkcyjne. Instalacje elektryczne dla klientów indywidualnych. Instalacje wentylacyjne - centrale wentylacyjne (rekuperacyjne), automatyka, rurociægi do transportu powietrza -dobór i montaż - małe, średnie i duże instaacje, na terenie Mazowiecki.

 • Roman Kluczek RFK

  • Warszawa

  Oferuję dobór, montaż kolektorów słonecznych i przygotowanie dokumentacji potrzebnej do ubiegania się o 45% dotację do kredytu bankowego. Spełniam formalne wymagania NFOŚiGW w zakresie wymaganej 5 letniej gwarancji na zestawy solarne. Darmowa energia elektryczna na własne potrzeby, a w momencie wejścia Ustawy mówiącej o gwarantowanym odkupie prądu przez 15 lat po 1,59 PLN brutto !!! Nic prostszego, współpracuję z renomowaną firmą z Niemiec oferującą mini zestawy domowe i zagospodarowanie dachów domów np.Wspólnot Mieszkaniowych, biurowców, hoteli, firm produkcyjno-usługowych itp. obiektów. Dysponujemy własną pracownią projektową i wysoko kwalifikowaną kadrą. Ogniwa fotowoltaiczne są objęte gwarancją mocy znamionowej: 90% po 12 latach i 80%

 • GASWO Sp. z o.o.

  • Warszawa

  Jesteśmy zespołem specjalistów ds. systemów bezpieczeństwa, instalacji elektrycznych, teletechnicznych, monitoringu, kontroli dostepu. Zajmujemy się również różnego rodzajami rozwiązań, stosowanych w "budynkach intelligentnych" jak również systemami BMS (Bulding Management System). Mamy siedmioletnie doświadczenie w tej branży. Rozwiązania od OneCCTV to sprawdzony sprzęt, bezbłędna instalacja i nieustanna pomoc techniczna.

 • Michał Bogusiewicz

  • Warszawa

  Wykonuje tanio i rzetelnie instalacje elektryczne w domu, mieszkaniu, biurze, przeróbki, rozdzielnie, Awarie 24H itp… Podłączam: płyty indukcyjne, przyłącza, liczniki energii elektrycznej, oświetlenie, gniazda, rozdzielnie, LEDy, banery reklamowe, itp. Cena za punkt: * 35 zł bez materiału / wykucie pod puszki i wsadzenie, położenie przewodu, połączenie puszek * 60 zł z materiałem / wykucie pod puszki i wsadzenie, położenie przewodu, połączenie puszek, kupno niezbędnych materiałów przewody, uchwyty, peszle, puszki * Przyłącze 70 zł * Płyta indukcyjna 50 zł z dojazdem! * Montaż osprzętu gniazda/wyłączniki 7 zł/szt Daję Gwarancję na wykonane pracę. Podpisuję umowę. Posiadam uprawnienia oraz pieczęć. Zapraszam do kontaktu 514 225 425 ZAPISZ

 • Volt Pol

  • Warszawa

  Zajmujemy się montażem, pomiarami oraz wszystkim co zwiazane z instalacjami elektrycznymi. Wykonujemy głównie budynki usługowe rowniez domki i małe firmy. Zapraszam do kontaktu 727 642 427. Na wszystkie nasze usługi dajemy gwarancję 5 lat!!

 • LANdo Maciej Kosiorek

  • Warszawa

  Zapraszamy do współpracy, jeżeli usługi, których poszukujesz to montaż instalacji elektrycznych i niskoprądowych. Działamy na rynku od 2017. Nasze usługi świadczymy na obszarze takim jak Warszawa. W naszej pracy kierujemy się przede wszystkim zadowoleniem Klienta.

 • Usługi Elektroinstalacyjne BAJERT

  • Warszawa

  Wykonuję wszelkiego rodzaju roboty elektryczne ze szczególnym uwzględnieniem budowy przyłączy, stacji trafo i instalacji AKPIA węzłów cieplnych. Podejmuję się również konserwacji i przeglądów wykonywanych typów instalacji. Działam na szeroko rozumianym rynku energetyki od 2002 roku. Dzięki stałej współpracy z firmami instalacyjnymi jestem w stanie kompleksowo zrealizować inwestycje związane z budową węzłów cieplnych od projektu do odbiorów i uruchomienia. Zapraszam do współpracy. Tomasz Bajer

 • Outech Jadwiga Lewińska

  • Warszawa

  Instalatorstwo sanitarne i elektryczne wysoko i niskoprądowe, Systemy Sygnalizacji Pożaru, Dźwiękowe Systemy Ostrzegawcze, Bosch, Schrack. Kontrola dostępu, SSWIN, CCTV. Wykonywanie przewiertów techniką diamentową wiertnica Hilti. Wykonamy duże i małe zlecenia, zapraszamy do odwiedzenia naszej strony oraz zapoznania się z naszą ofertą http://www.estimatorkowal.pl

 • ENERGOPROGRESS

  • Warszawa

  ENERGOPROGRESS- projektowanie i wykonastwo przyłączy energetycznych,sieci elektroenergetycznych,instalacji elektrycznych, okablowanie strukturalne i zasilajace, pomiary instalacji elektrycznej, sieci światłowodowe, www.energoprogress.pl tel. 601 919 359

 • L-team Łukasz Grabowski

  • Warszawa

  Firma L-Team działa w branży elektrycznej. Zajmujemy się wykonywaniem instalacji elektrycznych, teletechnicznych. Wykonujemy również instalacje TV/SAT, instalujemy kamery przemysłowe, alarmy. Wykonujemy pomiary elektryczne oraz odbiory elektryczne. Działamy na terenie Warszawy i okolic jak również na terenie całego kraju. Nasza oferta skierowana jest do osób prywatnych, firm, wspólnot i spółdzielni mieszkaniowych. Na rynku działamy od 2008r. Od tego czasu zrealizowaliśmy z powodzeniem wiele inwestycji. Nasi pracownicy to doświadczeni specjaliści w branży. Nawet najbardziej skomplikowane i zaawansowane technicznie zadanie wykonujemy profesjonalnie i terminowo. Zapraszamy do korzystania z naszych usług.

 • CARAX Sp. z o.o.

  • Warszawa

  Projektujemy i wykonujemy instalacje elektryczne (w tym średnie i wysokie napięcie) oraz nisko-prądowe w całym zakresie na terenie Polski. Projektujemy, wykonujemy i instalujemy rozdzielnie elektryczne do wszystkich obiektów.

 • PHU KARUM

  • Zakręt, 16 km od Warszawa

  Usługi elektryczne i odgromowe pomiary ochrony przeciwporażeniowej. Obszar działania Warszawa,Powiat Otwock , Powiat Mińsk Mazowiecki. Przedsiębiorstwa i Klienci indywidualni. Rok założenia Firmy 1976r. Wiarygodność,duża wiedza techniczna,terminowość realizacji usług elektrycznych potwierdzone - rekomendacje MON.

 • DOM-SERVIS

  • Warszawa

  Witam firma remontowo budowlana z warszawy DOM-SERVIS jesteśmy na rynku od 2006 roku WYKONUJEMY Tynki maszynowe gipsowe jak i wapienno-cementowe Glazura, Terakota, Gładź, Malowanie, Sufity podwieszane jednopoziomowe, Sufity z neonami wielopoziomowe, Ścianki działowe, Różnego typu zabudowy, Montaż drzwi, Hydraulika, Elektryka, Łazienki, Panele podłogowe i ścienne Jeżeli są państwo zainteresowani naszymi usługami zapraszam do współpracy 662-386-173

 • P.H.U. MAJ-KO Andrzej Majkowski

  • Warszawa

  Jesteśmy prężnie działająca od ponad 20 lat firmą rodzinną. Posiadamy duże zaplecze techniczne i bardzo dobrych pracowników. Zaufało nam setki zleceniodawców.Jesteśmy polecaną firmą. Wykonujemy wszelkie instalacje rurowe wszystkimi technikami i materiałami w budynkach oraz przyłącza, kotłownie i węzły cieplne.

 • Graczyk

  • Warszawa

  Rozpoczęliśmy działalność w 1999. Główny zakres naszej działalności to wszystko związane z elektryką. Nasz obszar działania to Warszawa. Wierzymy, że będą Państwo zadowoleni ze współpracy z nami.

 • Straw Hat Sp. z o.o.

  • Warszawa

  Nasza działalność rozpoczęła się w 2013 roku. Nasza specjalność to (a) prace wysokościowe budowlane i montażowe (budowa i montaż konstrukcji - wieże kratowe, montaż teletechniki GSM; SWAP BTS); (b) elektroenergetyka - prace remontowe i konserwacyjne - sieci WN i NN; (c) FTTX; (d) opieka formalno-prawna nad prowadzonymi projektami oraz zadania zlecone;, na terenie (a), (b), (c): mazowieckie, podlaskie, lubelskie, świętokrzyskie, łódzkie; (d): PL;.

 • Rentalbud Sp. z o.o.

  • Warszawa

  Dbamy o to, aby każdy realizowany projekt był wykonany w zgodzie z najwyższymi standardami jakości i w oczekiwanym terminie, bez dodatkowych strat finansowych dla naszych klientów.

 • Usługi budowlane

  • Warszawa

  Hydraulika-instalacje sanitarne i c.o. Kotłownie,montaż pieców na gaz i paliwa stałe.Instalacje w systemie zgrzewanym,zaciskowym,zaprasowywanym, lutowanym/miedź/ w różnych technologiach.tel.608830180.

 • THERMECON

  • Warszawa

 • TK spzoo

  • Warszawa

  Usługi elektryczne,instalacje odgromowe,domofony,wideodomofony,anteny,pomiary

 • Marcin G

  • Warszawa

 • Wiktor

  • Warszawa

 • Megawaty Sp. z o.o.

  • Warszawa

 • Elektrometal Energetyka SA

  • Warszawa

 • JakubKrupicki

  • Warszawa

 • IBS HC ECO

  • Warszawa

 • Remoncik

  • Warszawa

 • Zach-Bis

  • Warszawa