Instalatorstwo energetyczne Kraków - Najlepsi w 2021

Firmy Energetyczne i Ciepłownicze w Krakowie, 2021

53 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsze z 53 firm
w kategorii Instalatorstwo energetyczne

Instalatorstwo energetyczne Kraków

FOTO-LED

 • Kraków
Gabriela K.

Firmę Foto-Led polecili mi znajomi, u których firma ta wykonywała instalację fotowoltaiczne. Byli bardzo zadowoleni z wykonanej instalacji. Firma wyręczyła Mnie we wszystkich formalnościach, związanych z dotacją, zgłoszeniem, oraz wszelkimi formalnościami związanymi z zakładem energetycznym. Mam nadzieję, że moja współpraca z firmą Foto-Led, przebiegnie również pomyślnie.

Joanna S.

Profesjonalizm, rzetelność, perfekcja. Jesteśmy bardzo zadowoleni i polecimy innym. Liczymy na dalszą współpracę.

 • Oferteo.pl
 • Małgorzata T.

  Oferujemy profesjonalne usługi elektryczne w korzystnych cenach.AW ELEKTRO jest firmą usługową o profilu elektroinstalatorskim i elektroenergetycznym w szerokim znaczeniu tych słów. Działalność ma charakter rodzinny. Jako taka, reprezentuje najwyższej klasy góralską budowlankę – dobrom góralskom robote, z której się wywodzi i z której cały czas czerpie wzorce.Przede wszystkim cechuje nas profesjonalizm i solidne podejście do powierzonych nam zleceń. Naszym atutem jest wysoko wykwalifikowana kadra, dzięki której zaufało nam wiele firm jak i osób prywatnych, którym zależało na pracy wykonanej fachowo, pewnie oraz bez komplikacji a jednocześnie szybko. Oferta: - wykonanie nowej instalacji elektrycznej mieszkaniowej w dowolnym wariancie, gdzie najważniejszym kryterium jest bezpieczeństwo eksploatacji i wygoda, użyteczność z punktu widzenia życzeń inwestora - instalacje TV, SAT, domofon, videofon, alarm, sieci komputerowych itp. - okablowanie domów inteligentnych lub instalacji o podwyższonym stopniu komplikacji, z zastosowaniem różnego rodzaju automatyki domowej - wykonanie instalacji elektrycznej w pomieszczeniach przemysłowych w dowolnej technologii - wymiana starych, wadliwie działających instalacji jak np. przy okazji remontu kamienicy, czy innych leciwych obiektach - przyłączenia kablowe obiektów - przeniesienia liczników i innej infrastruktury elektrycznej -technologia LED -SAP i inne instalacje specjalne -przenoszenie liczników, prowizorki budowlane -biały montaż elektryczny -pomiary z wykorzystaniem mierników od renomowanych producentów -zaświadczenia i protokoły Wszelka potrzebna dokumentacja poparta uprawnieniami budowlanymi lub pełnymi uprawnieniami dozoru i eksploatacji SEP (dokumentacja od prostych gwarancji, przez zaświadczenia i protokoły pomiarowe, po oświadczenia dla Zakładu Energetycznego potrzebne np. do przyłączenia obiektu itp.)Możliwe jest omówienie szczegółów lub ustalenie niezobowiązujących, darmowych oględzin na placu budowy.

  OK ELECTRIC

  • Kraków
  Weronika R.

  Pracują na wysokiej klasy narzędziach. Praca wykonana w 100%. Godny polecenia wykonawca..

  ELEKTRO-NAFT

  • Kraków
  Kinga M.

  Bardzo polecam Pana Jakuba. Sprawnie i bardzo porządnie wykonane zlecenie. Dobry kontakt, Pan Jakub jest bardzo otwarty na propozycje i znajduje najkorzystniejsze rozwiązanie.

  Dołącz do naszych Specjalistów od Instalacji Energetycznych w Krakowie

  Działasz na rynku jako Specjalista od Instalacji Energetycznych i szukasz nowych Klientów z Krakowa lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

  Dawid G.

  Polecam. Dom jakościowo bardzo dobry, nie mam zastrzeżeń co do ich pracy.

  Tomasz M.

  Misją naszej firmy jest wspieranie rosnącej świadomości ekologicznej poprzez dostarczanie sprawdzonych metod i urządzeń przeznaczonych do pozyskiwania energii ze źródeł odnawialnych. Wierzymy, że zielona energia jest przyszłością naszej Planety, a fotowoltaika – jako technologia najbliższa środowisku (nie emituje żadnych zanieczyszczeń ani hałasu) – jest innowacyjnym rozwiązaniem dostarczającym czystą energię elektryczną. Nasza firma oferuje przeprowadzenie kompletnej instalacji elektrowni fotowoltaicznej „pod klucz” : • Przygotowanie projektu koncepcyjnego i wykonawczego instalacji PV. • Przygotowanie dokumentacji potrzebnej do podłączenia instalacji PV do sieci. • Przygotowanie wniosków o kredyt i dotację do instalacji PV. • Montaż i rozruch instalacji PV. • Testy zainstalowanego systemu. Nasze instalacje komponujemy wyłącznie w oparciu o wysokiej jakości komponenty sprawdzonych i uznanych producentów. Prowadzimy także sprzedaż wszystkich elementów potrzebnych do stworzenia instalacji fotowoltaicznych oraz wiatrowych (także na allegro.pl, oraz w naszym sklepie internetowym www.rossasklep.pl ).

  M-Mode

  • Kraków
  Maciej N.

  Pan Michał wykonał u nas w domu kompleksową instalację alarmową wraz z monitoringiem i elementami "smart home". Do tego podłączenie automatyki do bramy, domofon i sieć LAN. Projekt, dobór sprzętu i konfiguracja, na prawdę dobra robota. Nie będę wrzucać zdjęć z wiadomych powodów. ;) Ceny rozsądne, wszystko działa tak, jak chcieliśmy, więc z czystym sumieniem mogę polecić.

  Polsolis

  • Kraków
  Aleksandra C.

  Pełen profesjonalizm! Jesteśmy z mężem bardzo zadowoleni z usług firmy Polsolis. Projektem opiekował się Pan Michał i od początku do końca czuliśmy, że jesteśmy w dobrych rękach. Wszystko zrealizowane szybko i sprawnie, na plus także samo wdrożenie w działanie całego " systemu " , przyznam, że jako "Laik" nie miałam pojęcia jak w praktyce działa instalacja fotowotlaiczna - na szczęście Pan Monter wszystko pokazał i wytłumaczył. Jesteśmy bardzo wdzięczni i gorąco polecamy!

  iSmartEco

  • Kraków
  Krzysztof S.

  Realizacja projektu bez żadnych komplikacji, w terminie, ceny ok.

  Zakład Usługowy ELPOL

  • Kraków

  Wykonywanie instalacji elektrycznych

  PROELEKT

  • Kraków

  Firma realizuje projekty elektryczne instalacje, przyłącza, SN oraz przebudowy sieci i przyłączy elektryczne. W zakres naszych usług wchodzą również wynajem i zarządzanie nieruchomościami. Obsługujemy zlecenia z terenu woj. małopolskiego. Zapraszamy do podjęcia współpracy!

  Instalacje elektryczne

  • Krakow

  Jesteśmy na rynku od 2014 roku. Nasza specjalność to instalacje elektryczne, na terenie Malopolskie.

  Milenium-IT

  • Kraków

  Jakub Musiał

  • Kraków

  Inter auto

  • Kraków

  GRUPA ELPROWI

  • Kraków

  GRUPA ELPROWI została założona w lutym 2005 roku. Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą, której największym zaletami są: fachowość, rzetelność oraz terminowość. GRUPA ELPROWI to zespół skupiający inżynierów z wieloletnim doświadczeniem, posiadających wszelkie niezbędne wymagane uprawnienia zawodowe w zakresie projektowania, nadzoru i kierowania robotami. Rygorystyczne przestrzeganie norm i przepisów prawnych, jak i ścisła współpraca z odpowiednimi urzędami i rzeczoznawcami, zapewnia pełną zgodność wydanych opracowań z obowiązującym ustawodawstwem. Elastyczność czasu pracy dostosowujemy do wymagań Klienta, a szybkość podejmowania decyzji przyśpiesza proces inwestycji. Organizacja jakości i systemów pracy wyniesiona z rynku zagranicznego

  TERMOCENT Termowizja Badania Termowizyjne

  • Kraków

  Zawsze gotowi do współpracy. Jesteśmy jedną z niewielu firm w Polsce specjalizujących się w usługach termowizyjnych dla branży budowlanej. Połączenie wiedzy i kilkuletniego doświadczenia naszych specjalistów gwarantuje najlepszą jakość wykonywanych usług. Misją TERMOCENT jest wdrażanie idei zrównoważonego rozwoju oraz zwiększania efektywności finansowej wszelkich inwestycji i eksploatacji zasobów naszych Klientów. Naszą zasadą jest dostarczanie rozwiązań o najwyższej jakości. W tym celu stosujemy najbardziej zaawansowane technologie i wiedzę.

  OIVIO Technology Mateusz Raźny

  • Kraków

  Zajmuję się wykonywaniem nowoczesnych instalacji elektrycznych, pomiarami elektrycznymi, automatyką, elektroniką 💡 Doświadczenie zdobyte podczas dziesiątek wykonanych usług elektrycznych, począwszy na instalacjach elektrycznych z elementami Smart Home, a skończywszy na szybkiej reakcji pogotowia elektrycznego, pozwoli mi na sprawne i solidne wykonanie Państwa zlecenia ⚡ Posiadam wszelką potrzebną wiedzę, sprzęt oraz uprawnienia potrzebne do należytego wykonania powierzonej mi pracy. Posiadane uprawnienia : ⚡ SEP G1 Eksploatacja + pomiary 1kV ⚡ SEP G1 Dozór 1kV Chętnie doradzę Państwu w sprawach elektrycznych, innych technicznych oraz estetycznych🔌 💡 Poniżej zamieszczam link z opiniami moich klientów z innego serwisu

  FC ELEKTRO

  • Kraków

  Bogate i długoletnie doświadczenie w szeroko pojętej branży elektroinstalacyjnej zarówno w Polsce jak i w Niemczech pozwoliło nam zdobyć umiejętności, które zadowolą nawet najbardziej wymagających zleceniodawców. Dysponujemy doskonale wyszkoloną i sprawną kadrą gotową zrealizować najbardziej ambitne zlecenia. W swoim dorobku mamy wykonawstwo zarówno małych i średnich domowych i komercyjnych instalacji fotowoltaicznych jak również 1 i 2 MW farmy. Bogate doświadczenie w wykonawstwie elektroinstalacyjny wraz z parkiem narzędziowo-maszynom czyni z nas godnego zaufania partnera. Serdecznie zapraszamy do współpracy… Roman Prezes FC ELEKTRO

  ELEKTRO-KRAK

  • Kraków

  Jesteśmy na rynku od 2015 roku. Nasza specjalność to kompleksowe usługi elektryczne. Wykonujemy: nowe instalacje elektryczne, przerabiamy i modernizujemy istniejące, pomiary, podpinanie rozdzielni i maszyn, trasy kablowe, konserwacja. Obsługujemy osoby prywatne i firmy. Zlecenia wykonujemy w mieszkaniach, domach, lokalach, pomieszczeniach biurowych, halach produkcyjnych. Działamy na terenie województwa małopolskiego i śląskiego. Wyróżnia nas sumienność doświadczenie i profesjonalizm.

  kucab elektryka

  • Kraków

  Nasza działalność rozpoczęła się w 2019 roku. Wykonujemy instalacje elektryczne, RTV-SAT, internet, monitoring itp i odbiory w okolicach Krakowa i małopolsce. Jesteśmy młodym zespołem pełnym profesjonalizmu, dużej wiedzy i zapału. Prowadzimy po sznurku w sprawach przyłączy i odbioru. pomagamy załatwić formalności. A może chciałbyś samodzielnie wykonać instalację we własnym domu? Chętnie pomożemy i dopilnujemy żeby wykonanie było zgodne ze sztuką i najlepszymi praktykami. Pierwsze spotkanie gratis; zapraszamy do kontaktu e-mailowego.

  Adeo sp. z o.o. sp. k.

  • Kraków

  Wykonujemy horyzontalne przewierty (przeciski, przepychy) sterowane HDD. Operujmy na amerykańskiej maszynie Ditch Witch JT 20. Nasze realizacje to między innymi przewiert fi 315 mm na długości 90 metrów oraz fi 160 mm na długość 230 metrów. Każdy przewiert to wyzwanie budowlane, ale także małe dzieło sztuki. Każdy przewiert cechuje się swoimi trudnościami, które lubimy pokonywać. Wykonujemy przewierty pod wodę, gaz, prąd, teletechnikę, kanalizację, sieci ciepłownicze, odwodnienia działek i inne. Wykonujemy przewierty na budowach liniowych jak i przyłącza do budynków. Usługa obejmuje zgrzewanie doczołowe rur zgrzewarką Nowitech CNC-250. Standardowo zgrzewamy średnice fi 63 mm - fi 250 mm. Opcjonalnie możemy zgrzewać większe

  Arkam Elewacje

  • Kraków

  Firma oferuje kompleksowe usługi docieplenia budynków od A do Z oraz dodatkowo: - podbitki dachowe - montaż rynien - montaż parapetów - doradztwo techniczne - wykonywanie audytów energetycznych/charakterystyk energetycznych budynków - izolacje oraz docieplenia fundamentów

  DAWsystem

  • Kraków

  W 2010 roku doświadczony Wiesław Bańdo założył firmę DAWsystem, aby oferować usługi dla swoich regionalnych klientów w mieście Kraków i w okolicach, a nawet całym woj. małopolskim. Właściciel organizacji skutecznie kształtuje swoją firmę, zarazem pilnując o jak najlepsze podejście do pracy i jak najwyższą jakość przekazywanych usług. należycie poradzi sobie z wszystkimi instalacjami elektrycznymi dzięki wieloletniemu istnieniu na naszym rynku a przy tym oferuje konkurencyjne ceny oraz gwarancje na profesjonalne prace. DAWsystem to usługi wykonywane przez wykwalifikowaną załogę pracowników, którzy są zarówno wizytówką działalności. Wprawne konsultacje i oferta dotyczy w szczególności: -Instalacji elektrycznych wewnętrznych i zewnętrznych w

  Tytano Instalacje

  • Kraków

  Usługi elektryczne Kraków i powiat krakowski. Ostatnie wolne terminy na sezon budowlany. Oferujemy: - przebudowa starej instalacji elektrycznej, - wykonanie nowej instalacji elektrycznej, - montaż, oraz podłączenie rozdzielni, - montaż lamp, oświetlenia LED, - montaż osprzętu, - instalacja alarmowa, - instalacja antenowa, internetowa, monitoring, - wykonanie instalacji odgromowej, - usuwanie usterek, - profesjonalne doradztwo wyborze rozwiązań, materiału i osprzętu, - modernizacja rozdzielni.

  Lipart Michał Lipka

  • Kraków

  MyConnection jest firmą z Krakowa która gromadzi specjalistów z ponad 15 letnim doświadczeniem w dziedzinie elektryki i informatyki. Nasz zespół składa się z wykwalifikowanych pracowników, którzy posiadają wszelkie wymagane uprawnienia i umiejętności. Współpracujemy z największymi firmami w branży dzięki którym wypracowaliśmy procedury i standardy na najwyższym poziomie. Nasi Klienci cenią naszą niezawodność, elastyczność oraz konkurencyjne ceny.

  ElmontPlus

  • Kraków

  Instalacje elektryczne niskiego i średniego napięcia ,instalacje nisko prądowe(alarmy systemy PPOŻ,monitoring,domofony,kontrole dostępu itp.)Projekty, pomiary ,konsultacje ,projekty po wykonawcze

  Kamil Kroczek Usługi Remontowo-Budowlane KROK-BUD

  • Kraków

  Agnieszka Dubowik

  • Kraków

  INSTALACJE ELEKTRYCZNE Piotr Merda

  • Kraków

  Emka tech

  • Kraków

  jan dzierzanowski

  • Kraków

  el-bud

  • Kraków

  Dawid Bogdał

  • Kraków

  Spawex

  • Kraków

  Partner Enea S.A.

  • Kraków

  te twoja energia

  • Balice
  • 11 km od Kraków

  Jesteśmy na rynku od 2010 roku. Nasza specjalność to montaz paneli fotowoltaicznych, na terenie krakow.

  Usługi elektryczne, minikoparka, wywrotka

  • Zabierzów
  • 13 km od Kraków

  InEl

  • Modlnica
  • 10 km od Kraków
  Ewa C.

  Działamy na rynku od 2009 roku. Zajmujemy się zagadnieniami z zakresu instalacji elektrycznych. Nasz obszar działania to powiat krakowski. W naszym działaniu pielęgnujemy troskę o dobro Klienta. Zapraszamy do kontaktu.

  F.H.T.U. Łukasz Pernal

  • Liszki
  • 13 km od Kraków
  Jakub S.

  Kontakt bez zarzutu, realizacja także. Polecę sąsiadom, bo także byli zainteresowani usługą.

  Elektrodomek sc

  • Świątniki górne
  • 13 km od Kraków

  ELEKTROdomek Wykonujemy kompleksowe usługi z branży elektroinstalacyjnej dla przemysłu i klientów indywidualnych. Pracujemy w oparciu o nowe technologie z wykorzystaniem profesjonalnego sprzętu. Efektem tego jest skrócenie czasu i zmniejszenie kosztów inwestycji. Potrzeby każdego klienta analizowane są indywidualnie. Pomagamy w wyborze najlepszych rozwiązań. Zapraszamy do współpracy. Główny rejon gdzie wykonujemy usługi to Kraków i okolica 516 668 658

  Strefa Energii

  • Zabierzów
  • 13 km od Kraków

  Perfektcool Bartłomiej Przechera

  • Luborzyca
  • 14 km od Kraków

  Rozpoczęliśmy działalność w 2020 roku. Nasza specjalność to instalacje elektryczne, wyniesienie licznika na zewnątrz, wymiana przyłącza, klimatyzacja, na terenie Kraków.

  ELBUD

  • Niepołomice
  • 18 km od Kraków

  FORBUD-2 Mirosław Fornalik

  • Krzyszkowice
  • 19 km od Kraków

  Witam. Świadczę profesjonalne usługi elektryczne od roku 2008, w zakresie wykonywania instalacji: elektrycznych, odgromowych, alarmowych, domofonowych, komputerowych, itp., jak również montaż osprzętu elektroinstalacyjnego, pomiary, przyłącza, uzgodnienia. Posiadam wiedzę, doświadczenie oraz uprawnienia, referencję do wglądu pod adresem: http://forbud2.pl/referencje. Utrzymuje również konkurencyjne ceny. Usługi objęte są gwarancją oraz serwisem pogwarancyjnym. Zapraszam do kontaktu 698441106 firma FORBUD 2, inż. Mirosław Fornalik, forbud2@gmail.com oraz na stronę www.forbud2.pl, Pozdrawiam

  Elektrosystem Maciej Siudek

  • Rybna
  • 22 km od Kraków
  Beata W.

  Doskonały fachowiec znający się na swojej pracy i nie tylko, słowny, szybki i miły. Usługa ułożenia instalacji w bardzo przyzwoitej cenie, wykonana terminowo. Bardzo godny polecenia!

  F.H.U. ELMABO S.C.

  • Słomniki
  • 22 km od Kraków

  Jesteśmy na rynku od 2001 roku. Nasza specjalność to roboty elektryczne, na terenie Kraków.

  MK CORP.

  • Słomniki/Kraków
  Szymon G.

  Jesteśmy bardzo zadowoleni z usługi jakie wykonał pan Mariusz i jego firma. Teraz możemy spać spokojnie a komin mimo swoich lat działa lepiej niż nowy a my śpimy spokojnie w Firma została polecona i my również Polecamy innym usługi świadczące przez Pana Mariusza.

  Dawid Ozdoba Fresh-Instal

  • Słomniki
  • 22 km od Kraków

  RS Klimatech Sp. z o.o.

  • Sułkowice
  • 26 km od Kraków

  Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, która od 1998 roku działa na polskim rynku instalacji ogrzewania powietrznego, klimatyzacji oraz wentylacji, a od 2001 roku poszerzyliśmy swoją ofertę o wykonawstwo instalacji elektrotechnicznej i wodno-kanalizacyjnej. OFERUJEMY: * projektowanie, doradztwo, konsultacje instalacji ogrzewania nadmuchowego oraz klimatyzacji i wentylacji * dostawę oraz montaż kompleksowych instalacji ogrzewania nadmuchowego, wentylacji i klimatyzacji uwzględniając optymalne rozwiązania pod względem kosztów i wydajności oraz indywidualnych potrzeb Klienta. * dostawę kształtek i kanałów wentylacyjnych * dostawę oraz montaż gazowych nagrzewnic powietrza, central klimatyzacyjnych typu "rooftop" oraz central

  Tomasz Kołodziejczyk

  • Myślenice
  • 24 km od Kraków

  Kamil Szopiński ERGON POLSKA

  • Radziemice
  • 29 km od Kraków

  Ranking Specjalistów od Instalacji Energetycznych obejmuje również takie miejscowości jak: Kraków, Libertów, Rząska, Lusina, Golkowice. więcej...

  Poradniki o instalatorstwie energetycznym

  Ile kosztuje wykonanie instalacji w domu jednorodzinnym?

  Bez ogrzewania, wody i prądu dom nie będzie nadawał się do użytku. Zakup i montaż instalacji to ok. 13% wszystkich wydatków przeznaczonych na budowę domu. Sprawdzamy, jak optymalnie dobrać instalacje, które nie nadwerężą naszego budżetu w trakcie budowy i długo po niej.

  Jakiej usługi poszukujesz?