Instalatorstwo energetyczne Wrocław - Najlepsi w 2021

Firmy Energetyczne i Ciepłownicze we Wrocławiu, 2021

50 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsze z 50 firm
w kategorii Instalatorstwo energetyczne

Instalatorstwo energetyczne Wrocław

DK INSTAL

 • Wrocław
Piotr L.

Polecam Pana Dawida Kużaja. Położenie nowej instalacji elektrycznej mimo trudnego materiału jakim był żelbeton przebiegło bardzo sprawnie. Główną zaletą odróżniającą Pana Kużaja od innych fachowców było, to że szukał najbardziej dopasowanych w stosunku jakości do ceny rozwiązań.

JAMP - Instalatorstwo energetyczne Wrocław

JAMP

 • Wrocław
Piotr W.

Rozmowy z przedstawicielem firmy JAMP przebiegały poprawnie. Stały kontakt, rzeczowa oferta, przystępna cena, gotowość do realizacji zamówienia od zaraz.

Kaer Group Krzysztof Radziwon - Instalatorstwo energetyczne Wrocław
Michał K.

Firmę Kaer group miałem przyjemność zatrudnić tydzień temu. Miałem do pomalowania małą hale 20x10 500 m^2 i konstrukcje wsporczą dachu. Komunikacje z panem Krzysztofem oceniam na bardzo dobrą ale za ważniejszy fakt uważam to że chłopaki uwinęli się w terminie ze zleceniem i po dokonaniu drobnych poprawek nie miałem żadnych zastrzeżeń do wykonanej pracy. Podsumowując firmę Kaer polecił bym każdemu z czystym sumieniem.

Energy 8 Mateusz Chmielewski - Instalatorstwo energetyczne Wrocław
Damian W.

Firma wykonała dla nas instalacje fotowoltaiczną. Pełen profesjonalizm, od audytu, merytorycznej dyskusji, po fachową instalacje i super wsparcie po uruchomieniu. Serdecznie polecamy! Miło dla odmiany spotkac w dzisiejszych czasach prawdziwych fachowców!

Adam Robak - Instalatorstwo energetyczne Wrocław

Adam Robak

 • Wrocław
Tomasz K.

Profesjonalizm, terminowość oraz szybkość decyzji, polecam, Tomasz.

Dołącz do naszych Specjalistów od Instalacji Energetycznych we Wrocławiu

Działasz na rynku jako Specjalista od Instalacji Energetycznych i szukasz nowych Klientów z Wrocławia lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Załóż bezpłatne konto
usterka.pl - Instalatorstwo energetyczne Wrocław

usterka.pl

 • Wrocław
Aleksandra S.

Kevin - super hydraulik. Sumienny, dokładny, profesjonalny, duża fachowość i znajomość tematu napraw i urządzeń na rynku. Do tego punktualny i grzeczny, w dobie pandemii koronawirusa przyszedł odpowiednio ubrany i wyposażony w maseczkę! Ocena celująca. W przyszłości na pewno będę chciała ponownie skorzystać z Jego usług.

DEBET SC MAREK GRACZYKOWSKI JAROSŁAW GRACZYKOWSKI ILONA GRACZYKOWSKA - Instalatorstwo energetyczne Wrocław
Baśka i Czarek S.

Pan Marek jest niesamowitym gościem potrafi naprawić chyba wszystko. U Mnie w domku z dziwnych przyczyn instalacja elektryczna ulegała awarii. Jak się okazało to była błahostka. Niestety żadnej innej osobie ten wyczyn się nie udał. Poza tym bardzo sympatyczny Pan szczerze mówiący o co chodzi. Pozdrawiam

BENE FACTUM SP. Z O.O. - Instalatorstwo energetyczne Wrocław
Piotr P.

W 100% polecam współpracę z firmą Pana Grzegorza. Instalacja w mieszkaniu wykonana została zgodnie z planem i w terminie. Pan Grzegorz nie unika telefonów, zwięźle i na temat odpowiada na pytania... mało tego (po wykonanej usłudze, kiedy już nic nie musiał) doradził, a nawet bezinteresownie pomógł, podrzucił na mieszkanie np. wago, kable, puszki etc...Brak zastrzeżeń. Życzyłbym sobie i każdemu z Was za każdym razem trafiać na taką firmę. Jeszcze raz podkreślę w 100% POLECAM!

Słońce to uśmiech - Instalatorstwo energetyczne Wrocław
Stanisław W.

Profesjonaliści. Instalacja wykonana szybko i sprawnie. Panowie wiedzą, co robią. Polecam!

Energy-mar

 • Wrocław

Realizujemy zlecenia od 2016. Wykonywane przez nas usługi to instalacje elektryczne. Obszarem działalności naszej firmy jest Dolny Śląsk. Liczymy, iż będą Państwo zadowoleni ze współpracy z naszą firmą.

BMD Marek Baisinger - Instalatorstwo energetyczne Wrocław

BMD Marek Baisinger

 • Wrocław
JAMP

Firma BMD Marek Baisinger jest rzetelna i wszelkie kontrakty realizuje terminowo. Szczerze mogę polecić usługi tego wykonawcy.

ELEKTROSERWIS

 • Wrocław
Biurex Renata Duś

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy. Słyszeliśmy same dobre opinie na temat tego wykonawcy, ale projekt był dość trudny, a powierzchnia spora, bo 560 m. kw. Wszystko zostało zrobione w terminie ! i dokładnie tak, jak sobie życzyliśmy, a nawet lepiej. Podczas realizacji Pan Marcin zaproponował korzystniejsze rozwiązania, na które byśmy nie wpadli. Polecam tego wykonawcę. Jest rzetelny i zna się na rzeczy.

Weber System Marzena Łypaczewska - Instalatorstwo energetyczne Wrocław

Weber System Marzena Łypaczewska

 • Wrocław
Absoluto

Współpraca oparta o rzetelne i fachowe podejście, imponującą znajomość tematu, terminowość . Planujemy dalszą współpracę.

MI-DAN - Instalatorstwo energetyczne Wrocław

MI-DAN

 • Wrocław

Usługi energetyczne i elektryczne Usuwanie kolizji linii napowietrznych nN, SN, WN Budowa linii kablowych i napowietrznych nN, SN, WN Budowa stacji transformatorowych SN/nN Budowa oświetlenia drogowego, ulicznego

ORION Technology ltd - Instalatorstwo energetyczne Wrocław

ORION Technology ltd

 • Wrocław

Działamy na rynku od 1986. Firma obsługuje Wrocław, Kraków, Kielce, Poznań, Warszawę, Rzeszów, Katowice. Dziedzina, w której się specjalizujemy to kompensacja mocy biernej, stacje transformatorów, oświetlenie LED. Zapraszamy do zadawania pytań.

PH Lisa

 • Wrocław

AWED

 • Wrocław

ABM alarm - Instalatorstwo energetyczne Wrocław

ABM alarm

 • Wrocław

Firma ABM alarm specjalizuje się w doradztwie, konsultacji, projektowaniu, instalacji i konserwacji w zakresie:. - systemów wykrywania i sygnalizacji pożaru – SAP - drzwi i przegród ognioodpornych - dźwiękowych systemów ostrzegania pożarowego – DSO - systemów telewizji przemysłowej – CCTV - kontroli dostępu – KD i rejestracji czasu pracy - systemów gaszenia gazem FM 200 firmy Safetech i CA 410 firmy Stop Fire - systemów klap dymnych i wentylacyjnych - drzwi i przegród ognioodpornych - systemów wykrywania i sygnalizacji włamania – SSWiN - systemów nagłośnienia - systemów kontroli pracy strażników z jednoczesną rejestracją na drukarce - videodomofonów, domofonów, - zabezpieczeń p.poż firmy HILTI

ZAKŁĄD USŁUGOWY ''WIKMAR' WIKTOR WALIŚ - Instalatorstwo energetyczne WROCŁAW

ZAKŁĄD USŁUGOWY ''WIKMAR' WIKTOR WALIŚ

 • WROCŁAW

Kompleksowe wykonawstwo instalacji elektrycznych Pomiary elektryczne Wymiany instalacji elektrycznych Modernizacja instalacji elektrycznych Przyłacza energetyczne Zwiększenie mocy instalacji Wymiana tablic bezpiecznikowych

RLC - Rafał Skrzydelski - Instalatorstwo energetyczne Wrocław

RLC - Rafał Skrzydelski

 • Wrocław

Zajmujemy się szeroko pojętą elektrotechniką, począwszy od diagnozy i naprawy drobnych usterek po kompleksową realizację instalacji elektrycznych także automatyki budynkowej. Mamy duże doświadczenie w elektrotechnice, automatyce przemysłowej i technice bezprzewodowej. Posiadamy wszystkie niezbędne uprawnienia SEP potrzebne do wykonywania, pomiarów i odbiorów instalacji elektrycznych. Usługi: - projektowanie i realizacje instalacji elektrycznych - automatyka budynkowa - pomiary elektryczne - modernizacje instalacji elektrycznych - pogotowie elektryczne

Kancelaria Doradztwa Ekonomiczno - Finansowego Mirosław Bąk

 • Wrocław

Oferta: - oddłużanie firm, - pozyskiwanie zewnętrznych środków finansowych na rozwój przedsiębiorstw przy uwzględnieniu szczególnych utrudnień, - przekształcanie spółek osobowych (cywilnych, jawnych, partnerskich, komandytowych) w spółki kapitałowe (akcyjne, z ograniczoną odpowiedzialnością) i odwrotnie w celu ograniczenia ryzyka biznesowego prowadzonej działalności oraz optymalizacji efektów ekonomiczno - finansowych (w tym także i podatkowych), - projektowanie i wdrażanie struktur organizacyjnych (liniowych, funkcjonalnych) oraz grup kapitałowych - wprowadzanie zorganizowanych systemów rachunkowości zarządczej i controllingu - pomoc przy wyprowadzaniu zaległości księgowych, rozliczeniowych - doradztwo eksperckie ekonomiczno -

Andrzej Panek

 • Wrocław

Rozpoczęliśmy działalność od 2011. Jesteśmy dla Ciebie, jeśli szukasz usług typu instalacje elektryczne. Nasza firma obsługuje zlecenia z obszaru takiego jak woj. dolnośląskie. Liczymy, iż będą Państwo zadowoleni ze współpracy z naszą firmą.

Pan Elektryk DW

 • Wrocław

Jesteśmy firmą z Wrocławia. Elektryką zajmujemy się już od wielu lat. Wykonujemy wszelkiego rodzaju instalacje elektryczne i dokonujemy napraw oraz modernizacji założonych instalacji. Państwo mogą liczyć na najwyższą jakość usług solidne wykonanie instalacji w domu czy mieszkaniu. Udzielamy gwarancji na wykonywane przez nas usługi i wystawiamy faktury. Chętnie doradzamy przy doborze odpowiednich urządzeń i instalacji elektrycznych, tak aby Państwa miejsce zamieszkania było przyjazne dla domowników i dla środowiska. Zachęcamy do kontaktu z nami. Nasze usługi świadczymy na terenie Wrocławia i Dolnego śląska. Nasza Oferta: Montaż instalacji elektrycznych Modernizacja istniejących instalacji Inteligentne instalacje elektryczne Montaż

Instalex Sp z o.o. Spółka Komandytowa - Instalatorstwo energetyczne Wrocław

Instalex Sp z o.o. Spółka Komandytowa

 • Wrocław

AMK Elektryk Marek Kubiak

 • Wrocław

Działamy w branży od 1999 roku. Nasza specjalność to Elektryka, projektowanie, nadzory, kierowanie robotami, oceny stanu technicznego, pomiary, na terenie Wrocław i okolice.

ZenitSolar

 • Wrocław

energo-bis

 • Wrocław

Działamy w branży od 2016 roku. Nasza specjalność to elektroinstalatorstwo, na terenie Wrocław.

ElektroBest

 • Wrocław

Oniore Sp.z.o.o

 • Wrocław

osoba prywatna

 • Wrocław

Nasza działalność rozpoczęła się w 2012 roku. Nasza specjalność to kierownik Robót Elektrycznych, na terenie Wrocław.

Sol Manager

 • Wrocław

AGABUD Sp. z o.o. - Instalatorstwo energetyczne Wrocław

AGABUD Sp. z o.o.

 • Wrocław

*Kompleksowe Usługi Budowlane* *Posadzki i wylewki cementowe z miksokreta,przemysłowe,również anhydrytowe już od 3 cm gr.jak i cienkowarstwowe żywiczne* *Styrobeton - posadzki o zwiekszonej izolacji termicznej jak i zmniejszające obciążenie podłoża* *Tynki zewnętrzne jak i wewnętrzne maszynowe, gipsowe, cementowo-wapienne* *Malowanie metodą natryskową agregatem hydrodynamicznym jak i tradycyjną* *Gładzie metodą bezpyłową nakładane agregatem hydrodynamicznym jak i tradycyjną* *Tynki elewacyjne nakładane agregatem hydrodynamicznym jak i tradycyjnie* *Kompleksowe docieplenia,elewacji i poddaszy, metodą wtryskowa* *Zabudowy,ścianki z GK* *Prace murarskie* *Sprzedaż materiałów budowlanych* *Usługi transportowe* *Wynajem i montaż

Energovia Sp. z o.o. - Instalatorstwo energetyczne Wieruszów

Energovia Sp. z o.o.

 • Wieruszów

Energovia to biuro projektowo-techniczne zajmujące się projektowaniem, organizacją i realizacją inwestycji z zakresu instalacji elektrycznych i teletechnicznych oraz sieci elektroenergetycznych.

ALEMA DAMIAN JAWOROWSKI

 • Kiełczów
 • 11 km od Wrocław

Mateusz Maciąg

 • Smolec
 • 9 km od Wrocław

BUDEUS SP. Z O.O.

 • Kiełczów
 • 11 km od Wrocław
Tomasz J.

Bardzo polecam! Rzetelnie i sprawnie firma przerobiła łazienkę-koszmar-PRL-u na piękną i funkcjonalną! Remont skończony parę dni przed czasem! A poza tym nie będę umierał z głodu przez kolejny miesiąc, bo mają bardzo przystępne ceny!

Firma-Elektryczo-Budowlana EL-MAG

 • Święta Katarzyna
 • 11 km od Wrocław
Franciszek Ż.

Wykonanie kompleksowych instalacji elektrycznych silno i słaboprądowych w halach, budynkach i budowlach, oświetlenie zewnętrzne, pomiary elektryczne. Prace we Wrocławiu i na obszarze do 100 kilometrów. Firma działa od 1996 r zatrudnia 10 osób, kadrę kierowniczą i elektroinstalatorów. Prace wykonywane są terminowo, zgodnie z przepisami,sztuką budowlaną i dostępną wiedzą. Od dotychczasowych inwestorów otrzymaliśmy pozytywne referencje.

AlejaLED Jacek Lipczyński - Instalatorstwo energetyczne Święta Katarzyna

AlejaLED Jacek Lipczyński

 • Święta Katarzyna
 • 11 km od Wrocław
Wireless Instruments sp. z o.o.

Jestem Klientem firmy Pana Jacka od kilku lat. Pan Jacek jest przede wszystkim świetnym fachowcem, a do tego potrafi rzetelnie doradzić Klientowi. Z pewnością są na rynku tańsze firmy, ale jeśli ktoś chce zrobić instalacje raz i o niej zapomnieć to jest to z pewnością właściwy wybór. Oszczędności w tej dziedzinie są pozorne i zwykle najtańsza oferta z perspektywy czasu okazuje się bardzo droga.

Firma usługowa Atis Jacek Stolarczyk - Instalatorstwo energetyczne Żórawina

Firma usługowa Atis Jacek Stolarczyk

 • Żórawina
 • 14 km od Wrocław
Maciej M.

Instalacje wentylacyjne z odzyskiem ciepła oraz gruntowe wymienniki ciepła. Instalacje wykonujemy z rur sztywnych i w systemie rozdzielaczowym. Otwory wykonujemy wiertnicą diamentową,są bardzo dokładne i nie wymagają dodatkowej obróbki. Wystawiam faktury na wykonywane prace. Gwarancja na usługi 3 lata.

Panbarter.pl - Instalatorstwo energetyczne Wisznia Mała

Panbarter.pl

 • Wisznia Mała
 • 14 km od Wrocław
Jerzy L.

Bardzo solidnie, dokładnie i co najważniejsze z dużą dozą własnej inwencji wynikającej z wiedzy fachowej. Polecam z czystym sumieniem, rzadko można dzisiaj trafić na PRAWDZIWEGO FACHOWCA, a Pan Przemek spełnia wszelkie wymogi.

ArcTech

 • BIELANY WROCŁAWSKIE
 • 11 km od Wrocław

Mała firma działająca na terenie Wrocławia i okolic podejmie się wielu wyzwań w zakresie prac elektrycznych, związanych z budową nowych jak i modernizacją istniejących instalacji. mieszkania , domy, obiekty przemysłowe - posiadamy uprawnienia na podnośniki samojezdne. Wykonamy zarówno podłączenia płyty grzewczej w mieszkaniu, jak i maszyny przemysłowej lub naprawy automatu spawalniczego w fabryce.Wieloletnie doświadczenie w szeroko pojętej elektrotechnice , oraz niezbędne urządzenia i uprawnienia , pozwalają nam podjecie prac od A do Z. Od projektu jeśli jest wymagany do odbioru energetycznego. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie wykonując jasną i zrozumiałą wycenę .Z uwagi na to ze jesteśmy mikro firmą - max 3 osoby- podejmujemy

Biuro Inżynierskie Convert Tomasz Sawczyn Sp.J.

 • Wrocław

Biuro Inżynierskie CONVERT Tomasz Sawczyn Spółka Jawna działa na polskim rynku od 2009 roku, zajmując się kompleksowym wykonawstwem instalacji elektrycznych, teletechnicznych oraz dostawą rozwiązań w zakresie systemów rejestracji i analizy zakłóceń sieci elektroenergetycznych, systemów pomiarowych i monitoringu oraz systemów automatyki i sterowania.

KOMPiTEL Norbert Kwiatkowski

 • Czernica
 • 17 km od Wrocław

Montaż, wymiana instalacji elektrycznych oraz informatycznych w mieszkaniach, domach, biurach. Na rynku w branży elektrycznej od 2003r natomiast w branży telekomunikacyjnej od 1994. Rzetelna obsługa oparta o konkretne informacje. Z praktyki wiem że lakoniczne informacje kończą się niezadowoleniem klienta i dla tego również od niego wymagam rzetelnych podstawowych informacji dotyczących projektu. Oczywiście w przypadku zamierzonych zmian pomagam w projektowaniu i planowaniu rozkładu punktów elektrycznych tak by funkcjonalność domu, mieszkania była jak największa. Zawsze na pierwszym miejscu bezpieczeństwo i wygoda potem łatwość montażu...tak troszkę nie na skróty ale jak do tej pory skutecznie i z czystym sumieniem.

Demar 2 Alicja Gorczyca - Instalatorstwo energetyczne Czernica

Demar 2 Alicja Gorczyca

 • Czernica
 • 17 km od Wrocław
Bogdan M.

Oferent miał problem żeby do nas trafić, ale już trafił to zrobił, co trzeba było. Żona była zadowolona.

EL-TECH

 • Wilkszyn
 • 14 km od Wrocław

Firma zajmująca się branża elektryczna. Rozszerzamy swoją działalność o prace budowlane.

Martinex Marcin Kułaga - Instalatorstwo energetyczne Miękinia

Martinex Marcin Kułaga

 • Miękinia
 • 21 km od Wrocław

Elektromartinex.pl specjalizuje się w wykonywaniu instalacji elektrycznych, instalacji odgromowych, instalacji teletechnicznych, pomiarów elektrycznych. Wykonujemy instalacje elektryczne: instalacje przemysłowe. instalacje w budownictwie mieszkaniowym jedno i wielorodzinny. instalacje w budownictwie ogólnym w obiektach biurowych szkolnych i administracyjnych. Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Instalacje elektryczne

 • Oborniki Śląskie
 • 22 km od Wrocław

VDR-electricla

 • Trzebnica
 • 22 km od Wrocław

Elektrofaza - Instalatorstwo energetyczne Ligota

Elektrofaza

 • Ligota
 • 26 km od Wrocław
Krzysztof T.

Prace wykonywane były w dwóch etapach - zgodnie z ustaleniami. W pierwszym, w lipcu, kiedy została wykonana instalacja elektryczna i w październiku, jako biały montaż i uruchomienie rozdzielni. Wiele cennych rad na każdym etapie. Mógł wykonać instalację zgodnie z projektem, który niestety posiadał wiele błędów, ale po przedyskutowania tematu wykonał instalację wg moich potrzeb i oczekiwań. Wszystko hula aż miło, a przede wszystkim tak jak tego chciałem. Zdecydowanie polecam tego wykonawcę.

Elektryk - Instalatorstwo energetyczne Tarnowiec

Elektryk

 • Tarnowiec
 • 24 km od Wrocław
Przemysław J.

Świetny fachowiec i bardzo miły człowiek. Zdecydowanie godny polecenia.

Wysoka Blizanowice Samotwór Karwiany Kiełczówek Ramiszów Szymanów Pruszowice Mokry dwór Komorowice Psary Iwiny Zacharzyce Wrocław Zabrodzie Krzyżanowice Suchy dwór więcej...

Więcej poradników o instalatorstwie energetycznym

Jakiej usługi poszukujesz?
Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.