PPUH Art-Rad Wrocław - Opinie, Kontakt
Otrzymaj oferty od specjalistów jak PPUH Art-Rad nawet w kilka minut
Chcę otrzymać ofertę

PPUH Art-Rad

O specjaliście

Nasza Firma wykonuje kompleksowe usługi remontowo budowlane. Zakres działania naszej firmy to teren Wrocławia i okolic.
Ofertę naszej firmy stanowią wszelkiego rodzaju prace wykończeniowe, remontowe, glazurnicze, adaptacyjne pomieszczeń, jak i całych obiektów. Zapewniamy profesjonalne usługi w zakresie wewnętrznych instalacji elektrycznych oraz wodno-kanalizacyjnych.
Zapewniamy dostawę potrzebnych materiałów wprost na budowę

Oferujemy również :

Malowanie natryskowe farbami specjalistycznymi z wykorzystaniem agregatów hydrodynamicznych

– pokrywanie specjalistycznymi farbami powierzchni ścian i sufitów wewnątrz i na zewnątrz w dużych obiektach, takich jak garaże, galerie, elewacje, dachy. Dzięki takiej metodzie farba jest rozbijana na małe cząsteczki, gwarantując idealne krycie i znakomity efekt estetyczny.

Malowanie i akrylowe gładzie natryskowe deweloperskie z wykorzystaniem agregatów hydrodynamicznych

– profesjonalne przygotowanie i malowanie dużych powierzchni tynków oraz betonu za pomocą specjalnych agregatów hydrodynamicznych. To gwarancja idealnego pokrycia, gładkich powierzchni i trwały efekt w krótkim czasie realizacji i za rozsądnie małe pieniądze .

Budownictwo

– budowa domów jednorodzinnych i budynków biurowo-handlowych, kompleksowe roboty budowlane, remonty kapitalne obiektów i ich modernizacje. W ramach oferowanych usług zajmujemy się także pracami z zakresu ocieplenia budynków oraz zagospodarowania przestrzeni wokół inwestycji łącznie z ich ogrodzeniami.

Ponadto proponujemy kompleksowe rozwiązania, zajmując się poszczególnymi etapami prowadzonych inwestycji, poczynając od projektów koncepcyjnych i planowanej wizji, aż do projektu wykonawczego.
Posiadamy własny park renomowanych maszyn, dzięki którym prace wykonywane są precyzyjnie i szybko.

Oferujemy Państwu konkurencyjne ceny przy wykorzystaniu profesjonalnych materiałów na remonty mieszkań, budynków a także domów. Na wszystkie nasze usługi udzielamy gwarancji oraz wystawiamy faktury vat.

Nasi Klienci mogą liczyć na kompleksową obsługę - kompletną realizację zadania począwszy od fazy projektowej, po prace wykończeniowe i montaż wyposażenia, a długie doświadczenie to gwarancja, jakości naszej oferty.

Branża

Remonty mieszkańCyklinowanieOcieplanie Pianką PURUkładanie kostki brukowejElektrykPłyta karton gipsDomy pod klucz

Obszar działania

Dolnośląskie

Weryfikacja Oferteo

Opinie

Gwiazdki opinii 5 opinii

Jesteś zadowolonym Klientem firmy PPUH Art-Rad?

Dodaj swoje referencje

19 października 2017
Pozytywna opinia

Bardzo szybka reakcja na zapytanie. Kontakt na najwyższym poziomie. Fachowe doradztwo i specjalistyczna wycena. Polecam każdemu firmę PPUH ART-RAD.

Wrocław, 6 marca 2017
Pozytywna opinia

Wykonywałem generalny remont mieszkania w bardzo starej kamienicy. Wyremontować trzeba było dosłownie wszystko łącznie z wymianą ogrzewania z węglowego na gazowe. Pan Radek zawsze służył fachowym doradztwem, był bardzo pomocny przy zakupie wszystkich niezbędnych produktów. Dodam, że nie mieszkam lokalnie, więc dużo konsultacji omawianych było przez telefon, a większość prac była wykonywana przy mojej nieobecności. Rezultaty remontu są świetne. Mieszkanie wygląda na zupełnie nowe. Jakość prac na bardzo wysokim poziomie. Ekipa pracowników solidna i pracowita. Gorąco polecam firmę Art-Rad i dziękuję raz jeszcze!

Wrocław, 17 stycznia 2017
Pozytywna opinia

Firma Art-Rad podjęła się remontu mojego mieszkania w starej, 100-letniej kamienicy. Mieszkanie było w strasznym stanie: krzywe podłogi, ściany, sufity, instalacje od 50 lat naprawiane we własnym zakresie. Pracownicy i ich szef, p. Radek, dokonali cudów inwencji i fachowości, żeby sobie z tym poradzić, co było tym trudniejsze, że w mieszkaniu cały czas przebywało 4 mieszkańców. A efekt jest zdumiewający. Panie Radku, dzięki.

pokaż więcej

Powiązane produkty i usługi: prace malarskie, płyty karton gips, remonty biur, zlece remont domu, prace malarskie Wrocław, płyty karton gips Wrocław, remonty biur Wrocław, zlece remont domu Wrocław, remonty, wykończenia, malowanie, gładzie, glazura, łazienki kompleksowo, instalatorstwo, elektryka, hydraulika, wyburzenia, ścianki, sufity, suche zabudowy, płyty karton gips, posadzki, panele, parkiety, kuchnie na wymiar, zabudowy meblowe

Oferta

Kompleksowe prace wykończeniowe, adaptacyjne mieszkań, biur, sklepów, obiektów przemysłowych
Dolnośląskie - Wrocław
do uzgodnienia

Nasza Firma wykonuje kompleksowe usługi remontowo budowlane. Zakres działania naszej firmy to teren Wrocławia i okolic. Ofertę naszej firmy stanowią wszelkiego rodzaju prace wykończeniowe, remontowe,...  

Kompleksowe usługi glazurnicze oraz instalacyjne
Dolnośląskie - Wrocław
do uzgodnienia

Nasza Firma wykonuje kompleksowe usługi remontowo budowlane. Zakres działania naszej firmy to teren Wrocławia i okolic. Ofertę naszej firmy stanowią wszelkiego rodzaju prace wykończeniowe, remontowe, glazurnicze, adaptacyjne pomieszczeń, jak i całych obiektów. Zapewniamy...  

Budowa domów jednorodzinnych
Dolnośląskie
do uzgodnienia

Nasza Firma wykonuje kompleksowe usługi remontowo budowlane. Zakres działania naszej firmy to teren Wrocławia i okolic. Ofertę naszej firmy stanowią wszelkiego rodzaju prace wykończeniowe, remontowe, glazurnicze, adaptacyjne pomieszczeń, jak i całych obiektów. Zapewniamy profesjonalne usługi w zakresie...  

Kontakt

Formularz kontaktowy

Następny obraz

Adres

Pułaskiego 26, Wrocław

Telefon

696******  Pokaż numer

Osoba kontaktowa

Radosław Łakomiec

Telefon

696******  Pokaż numer

Dane rejestrowe

Firma

Nazwa firmy PPUH "Art-Rad" Radosław Łakomiec
Imię (pierwsze) RADOSŁAW
Drugie imię -
Nazwisko ŁAKOMIEC
Data rozpoczęcia działalności 2008-07-01
NIP 8991836613
Regon 020758158

Siedziba

Kraj Polska
Województwo DOLNOŚLĄSKIE
Powiat m. Wrocław
Gmina Wrocław-Krzyki
Miejscowość Wrocław
Kod pocztowy 50446
Poczta Wrocław
Ulica ul. gen. Kazimierza Pułaskiego
Numer nieruchomości 26
Numer lokalu 16

Forma prawna

Kod i nazwa podstawowej formy prawnej 9 - Osoba fizyczna prowadząca działalność gospodarczą
Kod i nazwa szczegółowej formy prawnej 099 - Osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą
Kod i nazwa formy własności 214 - Własność krajowych osób fizycznych

Rejestracja

Data powstania 2008-05-30
Data rozpoczęcia działalności 2008-07-01

Dane zostaną pobrane i zaktualizowane w ciągu kilku minut.
W razie potrzeby prosimy o kontakt przez Formularz kontaktowy.