PPUH Art-Rad

Wrocław

Wiadomość została wysłana

Trzymaj rękę na pulsie! Wykonawca
niedługo
powinien się z Tobą
skontaktować.

Wiadomość do:

O specjaliście

Nasza Firma wykonuje kompleksowe usługi remontowo - budowlane. Zakres działania naszej firmy to teren Wrocławia i okolic.
Ofertę naszej firmy stanowią wszelkiego rodzaju prace wykończeniowe, remontowe, glazurnicze, adaptacyjne pomieszczeń, jak i całych obiektów. Zapewniamy profesjonalne usługi w zakresie wewnętrznych instalacji elektrycznych oraz wodno-kanalizacyjnych.
Zapewniamy dostawę potrzebnych materiałów wprost na budowę

Oferujemy również :

Malowanie natryskowe farbami specjalistycznymi z wykorzystaniem agregatów hydrodynamicznych

– pokrywanie specjalistycznymi farbami powierzchni ścian i sufitów wewnątrz i na zewnątrz w dużych obiektach, takich jak garaże, galerie, elewacje, dachy. Dzięki takiej metodzie farba jest rozbijana na małe cząsteczki, gwarantując idealne krycie i znakomity efekt estetyczny.

Malowanie i akrylowe gładzie natryskowe deweloperskie z wykorzystaniem agregatów hydrodynamicznych

– profesjonalne przygotowanie i malowanie dużych powierzchni tynków oraz betonu za pomocą specjalnych agregatów hydrodynamicznych. To gwarancja idealnego pokrycia, gładkich powierzchni i trwały efekt w krótkim czasie realizacji i za rozsądnie małe pieniądze.

Budownictwo

– budowa domów jednorodzinnych i budynków biurowo-handlowych, kompleksowe roboty budowlane, remonty kapitalne obiektów i ich modernizacje. W ramach oferowanych usług zajmujemy się także pracami z zakresu ocieplenia budynków oraz zagospodarowania przestrzeni wokół inwestycji łącznie z ich ogrodzeniami.

Ponadto proponujemy kompleksowe rozwiązania, zajmując się poszczególnymi etapami prowadzonych inwestycji, poczynając od projektów koncepcyjnych i planowanej wizji, aż do projektu wykonawczego.
Posiadamy własny park renomowanych maszyn, dzięki którym prace wykonywane są precyzyjnie i szybko.

Oferujemy Państwu konkurencyjne ceny przy wykorzystaniu profesjonalnych materiałów na remonty mieszkań, budynków a także domów. Na wszystkie nasze usługi udzielamy gwarancji oraz wystawiamy faktury vat.

Nasi Klienci mogą liczyć na kompleksową obsługę - kompletną realizację zadania począwszy od fazy projektowej, po prace wykończeniowe i montaż wyposażenia, a długie doświadczenie to gwarancja, jakości naszej oferty.

Branża

Obszar działania

Dolnośląskie

Weryfikacja Oferteo

Opinie

5.0 / 5
Gwiazdki opinii

12 opinii

5 5
(12)
4 4
(0)
3 3
(0)
2 2
(0)
1 1
(0)

Jesteś Klientem firmy?

Dodaj opinię
Witold   Witold , 2 kwietnia 2024
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Bardzo dobra współpraca. Prace zostały wykonany bardzo starannie i dokładnie, Pan Radek służył pomocą w zakresie znalezienia praktycznych i skutecznych rozwiązań. Bardzo serdecznie polecam i dziękuję za współpracę.

Wojciech G. 11 marca 2024
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Wszystko na co się umówiliśmy zostało wykonane z najwyższą starannością. Widać tutaj profesjonalizm i wieloletnie doświadczenie w branży oraz znajomość skutecznych i praktycznych rozwiązań, świetny kontakt i doradztwo ze strony Pana Radka. Zdecydowanie polecam i bardzo dziękuję za współpracę.

Łukasz H. 13 grudnia 2022
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Kolejne mieszkanie zrobione z Panem Radkiem za nami. Znamy się już ponad 10 lat i w tym czasie Pan Radek zdążył wykończyć już moje mieszkanie, kilku znajomych i ostatnio mojej mamy. Standard pracy, inwencji, detalu na nieustającym najwyższym poziomie, kontakt, terminowość, dziś wyjątkowe w tym sektorze, a u Pana Radka zawsze taki sam poziom. Jeśli się na coś umówi, to tak będzie to zrobione, ewentualnie lepiej, dziękuję za wiele słusznych sugestii. Polecam bardzo!

Rafał Z. 17 grudnia 2020
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Bardzo dobra ekipa. Pan Radosław Łakomiec wykonuje swoje zadania starannie i bardzo dokładnie. Firma która kompleksowo ogarnia wile zakresów budownictwa.Polecam!

TOMASZ M. 7 sierpnia 2020
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Bardzo profesjonalnie. Naprawde nie ma zadnych zarzutow. Polecam

Kamila S. 26 marca 2019
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Rzetelny fachowiec, duża wiedza praktyczna. Kontaktowy, proponuje funkcjonalne rozwiązania w porozumieniu z inwestorem. Co najważniejsze w tej branży odbiera telefon, lub gdy nie odbierze, to chwilę później oddzwania. Polecam Pana Radka!

Alina S. Wrocław, 27 maja 2018
opinia niepotwierdzona
Potrzebna firma remontowa, 33m2, Wrocław
Pozytywna opinia

Michał R. 19 października 2017
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Bardzo szybka reakcja na zapytanie. Kontakt na najwyższym poziomie. Fachowe doradztwo i specjalistyczna wycena. Polecam każdemu firmę PPUH ART-RAD.

Damian W. Wrocław, 6 marca 2017
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Wykonywałem generalny remont mieszkania w bardzo starej kamienicy. Wyremontować trzeba było dosłownie wszystko łącznie z wymianą ogrzewania z węglowego na gazowe. Pan Radek zawsze służył fachowym doradztwem, był bardzo pomocny przy zakupie wszystkich niezbędnych produktów. Dodam, że nie mieszkam lokalnie, więc dużo konsultacji omawianych było przez telefon, a większość prac była wykonywana przy mojej nieobecności. Rezultaty remontu są świetne. Mieszkanie wygląda na zupełnie nowe. Jakość prac na bardzo wysokim poziomie. Ekipa pracowników solidna i pracowita. Gorąco polecam firmę Art-Rad i dziękuję raz jeszcze!

Helena L. Wrocław, 17 stycznia 2017
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Firma Art-Rad podjęła się remontu mojego mieszkania w starej, 100-letniej kamienicy. Mieszkanie było w strasznym stanie: krzywe podłogi, ściany, sufity, instalacje od 50 lat naprawiane we własnym zakresie. Pracownicy i ich szef, p. Radek, dokonali cudów inwencji i fachowości, żeby sobie z tym poradzić, co było tym trudniejsze, że w mieszkaniu cały czas przebywało 4 mieszkańców. A efekt jest zdumiewający. Panie Radku, dzięki.

Zuzanna  R. Wrocław, 13 stycznia 2017
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Pracownia architektoniczna JASTAA z zadowoleniem stwierdza, że firma PPUH Art-Rad wielokrotnie wykonywała usługi budowlano-remontowe realizując projekty architektoniczne i projekty aranżacji wnętrz autorstwa naszej pracowni. Współpraca na linii Wykonawca – Projektant oraz Wykonawca – Inwestor, a także z innymi uczestnikami procesu budowy układała się płynnie i harmonijnie. Prace wykonywane były rzetelnie i terminowo. Jakość wykonywanych prac była na bardzo wysokim poziomie, z dużą dbałością o szczegóły i detale. Polecamy firmę PPUH Art-Rad jako fachowego o Wykonawcę.

Hanna Z. Wrocław, 12 stycznia 2017
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Od lat bardzo sobie chwalę współpracę z tą firmą. Rzetelność, terminowość oraz otwarcie na potrzeby klienta, a także wysoka kultura osobista to prawdziwy skarb.

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak PPUH Art-Rad
Co chcesz zlecić lub kupić?

Oferta

Gładzie maszynowe, Malowanie natryskowe

Polska - Wrocław

Działamy kompleksowo w zakresie prac związanych z położeniem gładzi oraz malowania natryskowego. Wielkość realizacji nie jest dla nas problemem, radzimy sobie doskonale z małym metrażem jak i tysiącami metrów na dużych budowach. Wykorzystujemy najnowsze technologie tak by do minimum skrócić czas realizacji a tym samym zmniejszyć jej koszty. Naszą s...

Rozwiń

Kompleksowe prace wykończeniowe, adaptacyjne mieszkań, biur, sklepów, obiektów przemysłowych

Dolnośląskie - Wrocław

Nasza Firma wykonuje kompleksowe usługi remontowo budowlane. Zakres działania naszej firmy to teren Wrocławia i okolic. Ofertę naszej firmy stanowią wszelkiego rodzaju prace wykończeniowe, remontowe, glazurnicze, adaptacyjne pomieszczeń, jak i całych obiektów. Zapewniamy profesjonalne usługi w zakresie wewnętrznych instalacji elektrycznych oraz wo...

Rozwiń

Kompleksowe usługi glazurnicze oraz instalacyjne

Dolnośląskie - Wrocław

Nasza Firma wykonuje kompleksowe usługi remontowo budowlane. Zakres działania naszej firmy to teren Wrocławia i okolic. Ofertę naszej firmy stanowią wszelkiego rodzaju prace wykończeniowe, remontowe, glazurnicze, adaptacyjne pomieszczeń, jak i całych obiektów. Zapewniamy profesjonalne usługi w zakresie wewnętrznych instalacji elektrycznych oraz wo...

Rozwiń

pokaż więcej

Kontakt

Formularz kontaktowy

captchaImage
Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo S.A., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Pułaskiego 26, 50-446 Wrocław

WWW

www.art-rad.pl

Telefon

+48 ••• ••• Pokaż numer

Dane rejestrowe

Firma

Nazwa firmy PPUH "Art-Rad" Radosław Łakomiec
Imię (pierwsze) RADOSŁAW
Drugie imię -
Nazwisko ŁAKOMIEC
Data rozpoczęcia działalności 2008-07-01
NIP 8991836613
Regon 020758158

Siedziba

Kraj Polska
Województwo DOLNOŚLĄSKIE
Powiat Wrocław
Gmina Wrocław-Krzyki
Miejscowość Wrocław
Kod pocztowy 50446
Poczta Wrocław
Ulica ul. gen. Kazimierza Pułaskiego
Numer nieruchomości 26
Numer lokalu 16

Forma prawna

Kod i nazwa podstawowej formy prawnej 9 - Osoba fizyczna prowadząca działalność gospodarczą
Kod i nazwa szczegółowej formy prawnej 099 - Osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą
Kod i nazwa formy własności 214 - Własność krajowych osób fizycznych

Rejestracja

Data powstania 2008-05-30
Data rozpoczęcia działalności 2008-07-01

Zakres działalności (PKD)

Kod PKD Nazwa
4110Z REALIZACJA PROJEKTÓW BUDOWLANYCH ZWIĄZANYCH ZE WZNOSZENIEM BUDYNKÓW
Przeważające PKD
1392Z PRODUKCJA GOTOWYCH WYROBÓW TEKSTYLNYCH
4312Z PRZYGOTOWANIE TERENU POD BUDOWĘ
4641Z SPRZEDAŻ HURTOWA WYROBÓW TEKSTYLNYCH
4642Z SPRZEDAŻ HURTOWA ODZIEŻY I OBUWIA
4643Z SPRZEDAŻ HURTOWA ELEKTRYCZNYCH ARTYKUŁÓW UŻYTKU DOMOWEGO
4647Z SPRZEDAŻ HURTOWA MEBLI, DYWANÓW I SPRZĘTU OŚWIETLENIOWEGO
4649Z SPRZEDAŻ HURTOWA POZOSTAŁYCH ARTYKUŁÓW UŻYTKU DOMOWEGO
4690Z SPRZEDAŻ HURTOWA NIEWYSPECJALIZOWANA

Dane zostaną pobrane i zaktualizowane w ciągu kilku minut.
W razie potrzeby prosimy o kontakt przez Formularz kontaktowy.