Instalatorstwo energetyczne Poznań - Najlepsi w 2020

Firmy Energetyczne i Ciepłownicze w Poznaniu, 2020

51 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań

Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty

Otrzymaj oferty

Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy

Wybierz najlepszą

Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsze z 51 firm
w kategorii Energetyczne Cieplownicze Firmy

Instalatorstwo energetyczne Poznań
Krystyna W.

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z firmą Siliton sp. z o.o. Firma jest bardzo rzetelna i zawsze gotowa na udzielenie pytania na jakąkolwiek wątpliwość. Działa terminowo. Na pierwszym miejscu jest klient.

Anna K.

Świetne miejsce do spotkań przy kawie lub do przeprowadzenia warsztatów. Organizowałam tam urodziny dzieciaków, a w maju będziemy świętować I Komunię :)

Marek S.

Nasza Firma zajmuje się wykonywaniem usług instalatorskich. Jesteśmy dyspozycyjni, naszą pracę wykonujemy na takim poziomie, jak sami byśmy chcieli, aby dla nas wykonano. Obsługujemy województwo wielkopolskie i zachodniopomorskie.

ALFA-COM Piotr Fabian

Skórzewo, 5 km od Poznań

Rok założenia 1999r. Jesteśmy firmą inżynieryjno - konsultingową zajmującą się rozwiązaniami w zakresie: Instalacji elektrycznych Pomiary instalacji elektrycznych i oświetleniowych Kierowanie robotami elektrycznymi Nadzory inwestorskie - Inspektor robót elektrycznych

Nasza działalność rozpoczęła się w 2019 roku. Nasza specjalność to instalacje fotowoltaiczne. Prowadzimy nasze usługi na terenie całego kraju. Mamy własnych doradców i zespoły montażowe. Wykonujemy kompleksową obsługę klienta od bezpłatnego wstępnego audytu aż do wniosku o dofinansowanie instalacji. Oferty są przygotowywane do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Zapraszamy do kontaktu i korzystania z naszych ofert dla klientów indywidualnych jak i biznesowych.

Dołącz do naszych Specjalistów od Instalacji Energetycznych w Poznaniu

Działasz na rynku jako Specjalista od Instalacji Energetycznych i szukasz nowych Klientów z Poznania lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Załóż bezpłatne konto

Firma Quant systems Sp.z.o.o.Powstała na bazie doświadczeń zdobytych w branży budowlanej od roku 1999 i w roku 2014 została powołana spółka prawa handlowego specjalizująca się w niskoprądowych i silnoprądowych instalacjach elektrycznych i teletechnicznych. Dla naszych klientów wykonujemy również okresowe i odbiorcze pomiary elektryczne w pełnym zakresie. Wykonujemy: - Instalacje elektryczne - Instalacje odgromowe - Instalacje w przemyśle dużym i średnim - Instalacje sieci strukturalnych - Systemy DSO, SAP, SSWiN, KD, Oddymianie - domofony i wideodomofony oraz telewizję CCTV, SAT, DVBT Na wszystkie nasze usługi udzielamy gwarancji. Gwarantujemy nasze wsparcie na wszystkich etapach projektu. Wykonujemy profesjonalne wyceny inwestycji.

Altrafo Polska

Poznań

Firma Altrafo Polska jest oficjalnym a w dodatku jednym w całej Polsce przedstawicielem transformatorów firmy ALTRAFO, która znajduje się we Włoszech. Nasza siedziba znajduje się w Poznaniu, to stąd skutecznie nadzorujemy dystrybucję transformatorów firmy ALTRAFO.

Firma

Poznań

Profgen

Poznań

AGREGATY PRĄDOTWÓRCZE – URUCHOMIENIE Oferujemy usługi w zakresie uruchomienia agregatu prądotwórczego podłączenie odbiorów mocy podłączenie automatyki testy układu w trybie ręcznym testy układu w trybie automatycznym Ofertę kierujemy do posiadaczy agregatów zarówno nowych z pełną dokumentacją techniczną jak i używanych z brakującymi schematami technicznymi. AGREGATY PRĄDOTWÓRCZE – MONTAŻ Oferujemy usługi w zakresie montażu agregatów prądotwórczych w obudowie jak i montowanych w pomieszczeniu (bez obudowy). podłączenie odbiorów mocy wraz z pełną automatyką układu SZR (samoczynne załączenie rezerwy) montaż układu odprowadzenia spalin montaż układu wentylacji dostosowanie pomieszczeń wykonanie płyt betonowych dla posadowienia

Damian Cieslewicz

Poznań

Mateusz Knop

Poznań

Hymon Energy Sp. z o.o.

Poznań

Hymon Energy to lider rynku fotowoltaicznego w Polsce od 2011roku, specjalizuje się w realizacji elektrowni fotowoltaicznych. Spółka to również dystrybutor najlepszych na świecie producentów komponentów elektrowni fotowoltaicznych. 75 własnych ekip monterskich pozwala zrealizować miesięcznie ponad 700 instalacji fotowoltaicznych, zapewniając ciągłość i wysoką jakość serwisu. Wybierając firmę Hymon Energy wybierasz jakość i doświadczenie.

Met-instal Services

Poznań

Świadczymy usługi Mini koparka oraz usługi elektryczne do 1kv. Wiele lat doświadczenia,które zbieraliśmy na Wielkich Inwestycjach Państwowych.

GDUR

Poznań

ELEKTROTOM

Poznań

BIO-TECH TECHNOLOGIE SP. Z O.O.

Śrem, 38 km od Poznań

Witam. Wspólnie z firmą PMB ENERGIA działamy na rynku fotowoltaiki w Polsce. Oferujemy kompletne systemy instalacji fotowoltaicznych: - audyt wstępny - wraz z pomiarami i fachowym doradztwem techniczno-handlowym, - dobór mocy instalacji oraz komponentów, - fachowy montaż PV, który dokonują wykwalifikowane i przeszkolone ekipy monterskie, - część formalną (wniosek do programu "Mój Prąd", zgłoszenie do operatora energetycznego odpowiedniego dla danego terenu, - audyt powykonawczy. Dla klienta oferujemy wyłącznie najlepsze produkty na naszym rynku. Działamy na polskich modułach fotowoltaicznych firmy SELFA( 25 lat gwarancji), oraz na inwerterach SOLAR SOFAR, oraz TRANNERGY(15 lat gwarancji). W ofercie mamy: Program dla klienta indywidualnego

Poznań Elektro

Poznań

Oferujemy usługi elektryczne: - montaż instalacji elektrycznych w budynkach, - wymiana instalacji elektrycznych, - wymiana, montaż skrzynek bezpiecznikowych, - montaż instalacji niskiego napięcia oraz 380V, zgodnie ze schematom ( 12 - 380V ), - oświetłenie, - podłączanie płyt elektrycznych, - usuwanie awarii. Posiadamy wszelki niezbędny sprzęt do realizacji zleceń. Działamy na terenie miasta Poznań oraz powiatu poznańskiego. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

Pitern Sp Zo.o.

Poznań
Oskar S.

-odnawialne źródła energii -montaż instalacji PV -montaż pomp ciepła -montaż kolektorów słonecznych

www.przylacza.pl

Rokietnica, 15 km od Poznań
Tomasz W.

Pan Bartosz przyjechał na umówione spotkanie i dokonał wizji lokalnej u mnie i moich 3 sąsiadów. Umówiliśmy się, że dokona wyceny po powrocie do biura. Oferta była bardzo rozsądna. W pierwszym umówionym terminie firma nie dała rady przyjechać ze względu na wcześniejsze zobowiązania, o czym Pan Bartosz powiadomił nas telefonicznie. Początek robót przesunął się o 4 dni. W piątek rano ekipa stawiła się na miejsc, panowie podłączyli nas w ciągu 3 godzin, zakopali rów z udziałem zagęszczarki, po czym udali się do sąsiada. Pozostawili po sobie porządek. Murawa została ułożona na swoim miejscu i teren został zagrabiony. Nadmiar ziemi został złożony we wskazanym przeze mnie miejscu. Obmiar robót został wykonany rzetelnie z zaokrągleniem w dół. Miłe

Eljon Karol Ludwiczak

Dopiewo, 17 km od Poznań
Radek P.

Robota wykonana w terminie, solidnie i w rozsądnej cenie. Polecam!

ARM Systems Piotr Michalski

Mosina, 18 km od Poznań
Piotr K.

Nexel

Witobel, 21 km od Poznań

instalatorstwo elektryczne, automatyka przemysłowa

CERT Marcin Piotrowicz

PObiedziska, 26 km od Poznań

Świadectwo energetyczne, certyfikat energetyczny, Poznań i okolice - fachowe sporządzanie świadectw energetycznych budynków i lokali. Firma CERT zajmuje się sporządzaniem Świadectw Energetycznych (Certyfikatów Energetycznych) dla wszystkich rodzaju budynków. Konkurencyjne ceny od 199zł oraz krótkie terminy. Działamy na terenie woj. wielkopolskiego tel. 693286440 Oferujemy również wykonanie projektu budowlanego indywidualnego oraz wykonanie adaptacji gotowego projektu. Projektujemy budynki mieszkalne jednorodzinne, budynki gospodarcze, magazynowe, hale przemysłowe oraz wszelkiego rodzaju inne obiekty budowlane. Przeprowadzamy również wszelkiego rodzaju przebudowy, rozbudowy i nadbudowy. Oferujemy wykonanie usługi włącznie z uzyskaniem

WVW - Instalacje

Buk, 27 km od Poznań

Firma działa od 1992 roku. Oferujemy wykonanie instalacji elektrycznych

Elektro-tel

Oborniki, 28 km od Poznań

ENERGORAD Radosław Gołuch

Środa Wielkopolska, 30 km od Poznań

Firma specjalizuje się w budowie kompleksowych instalacji elektrycznych i teletechnicznych na terenie wielkopolski. Dysponujemy dużym zapleczem technicznym i wykwalifikowaną kadrę pracowników. Firma wykonuje z powodzeniem realizacje inwestycji budowy oświetlenia drogowego dla Gmin m.in Dopiewo, Pobiedziska, Kórnik, Jarocin, Mosina, Środa Wielkopolska, Kleszczewo W zakres oferowanych prac wchodzą: * Instalacje elektryczne * Instalacje teletechniczne * Sieć LAN * SAP, AKPiA, BMS * Instalacje odgromowe * Pomiary elektryczne * Pomiary termowizyjne specjalistyczną kamerą FLUKE * Usługi podnośnikiem koszowym * Usługi minikoparką Zapraszamy do współpracy!!

DOBTECH Szymon Dobak

Szamotuły, 31 km od Poznań
Włodzimierz K.

Rozmowa była konkretna co do wykonania pracy, przedstawiona z szczegółami wykonywania czynności. Bardzo polecam tą Firmę, praca powierzona została wykonana sprawnie bez żadnych usterek.

EL-Complex

Szamotuły, 31 km od Poznań

Firma oferuje swoje usługi w zakresie prac elektro-instalatorskich, alarmowych, domofonowych, TVSat. Wykonaliśmy już kilka domków jednorodzinnych jak i wielorodzinnych. Wykonujemy nowe instalacje oraz modernizjemy stare.Więcej informacji na stronie www.el-complex.pl, Zapraszmy do współpracy!!

Dominik Rosołowski

Wysoka, 32 km od Poznań

Rozpoczęliśmy działalność w 2018 roku. Nasza specjalność to instalacje elektryczne, na terenie Piła, Pilski.

Brak

Wysoka, 32 km od Poznań

ELEKTRODOM

Granowo, 33 km od Poznań

Firma ELEKTRODOM działa na rynku od 4 lat i w dalszym ciągu szkolimy i zwiększamy kwalifikacje naszych pracowników, aby sprostać wymaganiom klientów. Świadczymy usługi w zakresie montażu instalacji elektrycznej,teletechnicznej,odgromowej,systemy monitoringu, Systemy DSO, SAP, Oddymiania, Kontroli Dostępu i automatyki przemysłowej. Roboty ziemne na liniach NN jak i również SN. Dostawa i montaż agregatów prądotwórczych..Korzystając z materiałów zleceniodawcy jak i w pełnym zakresie. .Usługi na terenie całego kraju..Na wszystkie nasze usługi udzielamy gwarancji

Lukas-Instal

Śrem, 38 km od Poznań

Świadczymy usługi na rynku od 2017. Sfera działań firmy to instalacje elektryczne, pomiary instalacji elektrycznych i monitoring. Firma obsługuje Śrem, Środe WLKP, Poznań i okolice. Zależy nam na satysfakcji Klientów. lukasinstal.pl

Music Line Sp.zo.o.

Książ Wielkopolski, 44 km od Poznań
Maciej B.

Szybko, bezproblemowo. Dodatkowo podliczono mi sterownik do kotła gazowego. Fachowiec wie co robi. Polecam.

UGK-BUD

Puszczykowo, 44 km od Poznań

Specjalizacja naszej firmy to prace ziemne, wykopy, instalacja słupów . Obszar naszej dostępności to woj. dolnośląskie, wielkopolskie, zachodniopomorskie oraz Niemcy, Norwegia, Wielka Brytania. Najważniejsze jest dla nas zadowolenie Klienta.

Pow-bud

Września, 46 km od Poznań
Joanna S.

Witam. Szczerze polecam Firmę Pow-Bud Rzetelnie fachowo na czas. Pozdrawiam Joanna.

Mariusz Wojcinski KAWI

Września, 46 km od Poznań
Dagmara K.

Profesjonalne podejście i wykonanie usługi na wysokim poziomie.

Warsztat Usług Elektrycznych

Wągrowiec, 48 km od Poznań
Piotr K.

Wykonujemy instalacje w domach jednorodzinnych, wielorodzinnych, w obiektach przemysłowych, automatyka, instalacje teletechniczne, prace kontrolno-pomiarowe. Firma działa od 1994 roku. Oferujemy Państwu nie tylko wysoką jakość prac ale również wiedzę i ponad dwudziestoletnie doświadczenie w zakresie elektrotechniki.

MORTEK SLAWOMIR PHU

Gniezno, 51 km od Poznań
Mariusz M.

Firma wykonywała ocieplenie domu wraz dekoracyjnym tynkiem strukturalnym elewacji oraz dodatkowo oświetlenie zewnętrzne budynku i montaż parapetów. Zrobiła to perfekcyjnie, a wygląd domu zmienił się nie do poznania. Rzadko kiedy bywa, aby wykonawcy byli aż tak otwarci na potrzeby klienta, jak recenzowana firma. Prace wykonywali sympatyczni młodzi ludzie, o bardzo dużej kulturze osobistej. A do tego znakomici fachowcy, zwracający uwagę na każdy detal i potrafiący doradzić oraz zasugerować optymalne rozwiązania. Ważne było też to, że na życzenie klienta wszystko co potrzebne do wykonania inwestycji sami załatwiali i przywozili, tak więc nie trzeba było tracić czasu w hurtowniach czy w sklepach. Oczywiście na zakupiony towar przedstawiali

Zaklad Usług Elektroinstalacyjnych

Krzywiń, 50 km od Poznań

Świadczymy usługi na rynku od 2015. Nasz obszar działania to woj. wielkopolskie. Nasza firma jest dla Ciebie, jeśli szukasz ofert na wykonywanie instalacji elektrycznych. Dbamy o zadowolenie każdego Klienta.

El-Gład Elektroinstalacje

Gniezno, 51 km od Poznań
Andrzej Ł.

Firmę Pana Dawida punktuje bardzo wysoko. Uzbroili w elektrykę pod warsztat stolarski budynek, który nigdy nie miał elektryki w środku i nigdzie w pobliżu. Codziennie dojeżdżali ponad 140 km, będąc na wyznaczony czas. Dostarczyli cały swój towar i cena była dużo niższa niż oferty z mojej miejscowości. Duża elastyczność w wykonaniu moich zmian w trakcie instalacji. Sam posiadam firmę budowlana za granicą od 16 lat wiec potrafię ocenić jakość usługi, a ta została wykonana bardzo rzetelnie i bez poprawek. Mailowo otrzymałem pełna ofertę produktów z opisami jakie będą użyte. Jeśli jest potrzeba, można samemu ocenić jakość wykonania u mnie instalacji przez firmę El-Gład. Pozdrawiam.

ELOPTIMO

Gniezno, 51 km od Poznań

Zajmujemy się pracami związanymi z instalacjami elektrycznymi -oświetleniem, energetyką, montażem anten, domofonów oraz wieloma innymi. Działamy na terenie woj. kujawsko-pomorskiego i wielkopolskiego a także w Szwecji. Oferujemy usługi elektryczne między innymi w zakresie: - montaż instalacji elektrycznej w budynkach mieszkalnych, obiektach biurowych, halach produkcyjnych, warsztatach, hotelach, instytucjach i innych obiektach. - remont istniejących instalacji elektrycznych - pomiary oraz przeglądy elektryczne - usuwanie awarii elektrycznych - montaż osprzętu i urządzeń - Instalacje p. poż zapewniamy niezbędne dokumenty do odbioru instalacji. Wykonywane przez nas instalację powstają zawsze według norm i zasad elektrotechnicznych.

ENERGO-SYSTEM

Nowy Tomyśl, 54 km od Poznań

LAMAKO Wojciech Lauber

Janowiec Wielkopolski, 55 km od Poznań
Łukasz R.

Serdecznie polecam LAMAKO. Fachowo, ogromny wybór, szeroki zakres usług.

ELEKTROMIX

Pyzdry, 59 km od Poznań
Łukasz M.

Rzetelny wykonawca usług. Dotrzymuje terminów, jestem bardzo zadowolony z wykonywania prac. Mogłem liczyć na fachowe doradztwo z jego strony.

Firma Usługowa Robert Ratajczak

Przemęt

Usługi elektryczne instalacje odgromowe instalacje domofonowe usuwanie awarii sprzedaż materiałów elektrycznych.

Metegro Group

Wolsztyn

Świadczymy usługi transportowe do 3,5t na terenie całego kraju oraz usługi sprzetem budowlanym koparko-ładowarka, dżwig 3,5t

INSTALATORSTWO ELEKTRYCZNE ROBERT KUBICKI

Jarocin

Firma od 6 lat zajmuje się montażem różnego rodzaju instalacjami elektrycznymi oraz instalacjami fotowoltaicznymi w czego skład wchodzi projektowanie oraz montaż

Instalatorstwo elektryczne

Jarocin

Witamy . Jesteśmy firmą działającą od 1996 roku . Zakładamy instalacje odgromową na domach jednorodzinnych, blokach ,pawilonach ,budynkach gospodarczych, budynkach przemysłowych .

Sebkon

Włoszakowice
Sławomir K.

Super kontakt i bardzo dobra obsługa zamówienie i doskonały super kontakt.

Serwis Elektryczny Daniel Wawrzyniak

Kołaczkowo, 53 km od Poznań
Łukasz O.

bardzo szybka i fachowa praca, fajne i przemyślane pomysły, ład skład i ładne wykończenie, porządek po pracy, rozsądne pieniądze polecam!

Poznań Skórzewo więcej...
Jakiej usługi poszukujesz?
Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.