Powiedz jak możemy Ci pomóc
Skontaktuj się

Usługi Elektryczne i Remontowe Sławomir Puszkarz

O specjaliście

Usługi Elektryczne i Remontowe Sławomir Puszkarz to firma świadcząca usługi w Trójmieście już od 2015 roku. Wykonam każdą pracę, od poważnej awarii po drobną naprawę. Zapewniam wysoką jakość wykonania w przystępnych cenach. Jestem profesjonalnym majstrem i mam wszelkie niezbędne pozwolenia oraz ubezpieczenie. Zajrzyj jednak do zakładki Usługi, aby zobaczyć, co oferuję. A najlepiej skontaktuj się ze mną bezpośrednio, aby uzyskać szybką, indywidualną wycenę.Satysfakcja klienta gwarantowana!

Opinie

5.0

Gwiazdki opinii

2 opinie

Pozytywna

Neutralna

Negatywna

Jesteś zadowolonym Klientem firmy?

Oceń Specjalistę
Dawid P. 27 października 2021
Pozytywna opinia

Świetny fachowiec, usluga wykonana szybko i sprawnie, z czystym sumieniem polecam

Rafał G. 24 października 2021
Pozytywna opinia

Profesionalna praca, wykonanie zlecenia. Serwisant z ogromną wiedzą. Polecam tą firmę.

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak Usługi Elektryczne i Remontowe Sławomir Puszkarz

Powiązane produkty i usługi: Instalacja coPrace budowlane cennik,  Instalacja co schemat, Ogłoszenie budowlane,  Tanie ogrzewanie domu, Branża budowlana, Instalacja co Pruszcz GdańskiPrace budowlane cennik Pruszcz Gdański,  Instalacja co schemat Pruszcz Gdański, Ogłoszenie budowlane Pruszcz Gdański,  Tanie ogrzewanie domu Pruszcz Gdański, Branża budowlana Pruszcz Gdański

Oferta

Naprawa bezpieczników
Polska - Gdańsk
do uzgodnienia

Naprawa bezpieczników to coś, do czego potrzebujesz uprawnionego elektryka? Jeśli masz coś do naprawienia, zainstalowania lub wymiany , zadzwoń do mnie.

Pomiary instalacji elektrycznych
Polska - Gdańsk
do uzgodnienia

Kupiłeś mieszkanie , dom i nie wiesz jaki jest stan twojej instalacji elektrycznej ? Zrobię i sprawdzę to za Ciebie! Dostarczę profesjonalny sprzęt i wykwalifikowanych pracowników do każdego projektu, więc sprawdzenie stanu instalacji przestanie być problemem. Prowadzę prace pomiarowe i naprawcze ,...  

Pogotowie Elektryczne 24h/7
Polska - Gdańsk
do uzgodnienia

Niespodziewane awarie w dostawie prądu to coś, do czego potrzebujesz specjalisty? . Jeśli masz coś do naprawienia, zainstalowania lub odnowienia, zadzwoń do mnie. Mogę zaoferować Ci usługi, których potrzebujesz w cenach, na które Cię stać. Przyjazd do klienta w ciągu 1-2 godz od przyjęcia zgłoszenia.

pokaż więcej

Kontakt

Formularz kontaktowy

Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo S.A., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Niepodległości 5/19, Pruszcz Gdański

NIP

592-219-38-43

WWW

https://www.elektryktrojmiasto.com.pl/

Telefon

79****** Pokaż numer