Dotacje unijne Wałbrzych - Najlepsi w 2021

Najlepsi Specjaliści od Dotacji Unijnych w Wałbrzychu, 2021

52 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsze z 52 firm
w kategorii Dotacje Unijne

Dotacje unijne Wałbrzych
Mieczysław K.

Kancelaria Adwokacka adwokat Mirella Nowak - Dotacje unijne Wałbrzych

Jesteśmy na rynku od 2014 roku. Nasza specjalność to prawo rodzinne: rozwody, podział majątku, alimenty, prawo cywilne w szerokim zakresie, odszkodowania, spadki, obrona karna, na terenie Dolnego Śląska - Wałbrzych, Świdnica, Wrocław. PRAWO KARNE: kancelaria służy Państwu pomocą w postępowaniu przygotowawczym przed Sądem I Instancji, w postępowaniu odwoławczym, w postępowaniach szczególnych oraz postępowaniu wykonawczym. Celem strategii działania jest ograniczenie negatywnych skutków, jakie pociąga za sobą udział w procesie karnym po stronie oskarżonego bądź pokrzywdzonego. PRAWO CYWILNE - pełna obsługa prawna osób fizycznych oraz krajowych i zagranicznych podmiotów gospodarczych oraz inwestorów, w tym między innymi przygotowanie i opiniowanie umów, sprawy związane z ochroną własności i innych praw rzeczowych, reprezentacja w sprawach wieczystoksięgowych, szeroko pojęte prawo zobowiązań: bezpodstawne wzbogacenie, obrót nieruchomościami, sprawy windykacyjne - sporządzanie pozwów o wydanie nakazu zapłaty w postępowaniu nakazowym i upominawczym, negocjacje kontraktów w pełnym zakresie, sporządzanie opinii prawnych i ekspertyz, reprezentacja przed sądami powszechnymi, w tym przed Sądem Najwyższym. PRAWO RODZINNE I OPIEKUŃCZE - w pełnym zakresie z uwzględnieniem spraw rozwodowych, alimentacyjnych oraz o podział majątku. PRAWO GOSPODARCZE - kompleksowe doradztwo prawne począwszy od rozpoczęcia działalności, w tym: badania spółek (audyt prawny), stwierdzanie nieważności uchwał, prowadzenie spraw korporacyjnych, przygotowywanie projektów uchwał, łączenie, podział, przekształcanie spółek, tworzenie spółek, rejestracja spółek, zmiany w KRS, umowy cywilnoprawne związane zdziałalnością spółek, reprezentowanie przedsiębiorców przed sądami oraz urzędami w sprawach gospodarczych, windykacja należności, wszczęcie oraz prowadzenie postępowania sądowego, negocjacje z dłużnikiem w celu polubownego rozstrzygnięcia sporu, wszczęcie oraz monitorowanie przebiegu egzekucyjnego i zabezpieczającego. SPORY SĄDOWE: wszczęcie i prowadzenie postępowania sądowego, reprezentacja przed wszystkimi sądami, w tym Sądem Najwyższym i NSA, prowadzenie spraw między innymi z zakresu prawa cywilnego, karnego i prawa pracy. Marki i specjalizacje Specjalizuję się w: - prawie karnym (postępowanie przygotowane przed sądem I instancji, postępowanie odwoławcze, postępowanie szczególne, postępowanie wykonawcze) - prawie cywilnym (przygotowanie i opiniowanie umów, prawo rzeczowe i sprawy wieczystoksięgowe, prawo zobowiązań, obrót nieruchomości, windykacja, ekspertyzy, opinie prawne) - prawie rodzinnym i opiekuńczym (rozwody, alimenty, podział majątku) - prawie gospodarczym (audyt prawny, reprezentowanie przedsiębiorców, negocjacje z dłużnikiem

Kompleksowa Obsluga Inwestycyjna - Dotacje unijne Wałbrzych

Solidne Pozyskiwanie Funduszy Unijnych

 • Wałbrzych
 • Kompleksowa Obsluga Inwestycyjna

Poszukując dofinansowań unijnych trafisz na wiele firm, które mają ofertę dla Ciebie, ale Kompleksowa Obsluga Inwestycyjna nia ma konkurentów. Już teraz umów się z nimi na rozmowę, aby otrzymać wycenę.

Dobre Dofinansowania Unijne

 • Wałbrzych
 • Tao-art Sp z oo

Podjęcie decyzji o wyborze dotacji unijnych nie jest łatwą sprawą, dlatego nie zwlekaj - fachowcy z Tao-art Sp z oo dadzą wskazówki i wybiorą spełniające Twoje wymagania rozwiązanie. Przedstawią Ci dobrą ofertę - skontaktuj się i sprawdź.

Gabinet Psychoterapii powstał z myślą o osobach, które z różnych przyczyn doświadczają trudnej sytuacji i pragną zadbać o jakość swojego życia. Oferta skierowana jest do osób zainteresowanych psychoterapią indywidualną, jak również dla par, rodzin przeżywających trudności. Gabinet Psychoterapii jest również otwarty na potrzeby osób z ogniskowymi i uogólnionymi uszkodzeniami centralnego układu nerwowego, które doświadczają problemów poznawczych, związanych m.in. z pamięcią, uwagą, uczeniem się nowych rzeczy.

Dołącz do naszych Specjalistów od Dotacji Unijnych w Wałbrzychu

Działasz na rynku jako Specjalista od Dotacji Unijnych i szukasz nowych Klientów z Wałbrzycha lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Załóż bezpłatne konto

Chesz znaleźć solidnego specjalistę z zakresu fantastycznego pozyskiwania funduszy unijnych, dzięki któremu szybko zrealizujesz swoje cele? Firma USŁUGI TRANSPORTOWE RAFI jest do Twojej dyspozycji. Szczegółową ofertę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj, dlatego nie zwlekaj.

Każdy, kto potrzebuje funduszy unijnych winien już dziś zgłosić się do Kamila Król i poznać świetne oferty oraz doskonały proces dobierania rozwiązań. Już teraz skontaktuj się z nimi, aby uzyskać więcej szczegółów.

Prive

 • Wałbrzych

Każdy, kto szuka dofinansowania z unii musi już dziś zgłosić się do Prive i poznać świetne oferty oraz najwyższą jakość obsługi. Przedstawią Ci dobrą ofertę - skontaktuj się i sprawdź, nie pożałujesz.

Pośrednictwo Ubezpieczenia Wioletta Wysoczańska - Dotacje unijne Dobromierz

Dofinansowanie z Unii

 • Dobromierz
 • 14 km od Wałbrzych
 • Pośrednictwo Ubezpieczenia Wioletta Wysoczańska

KALKULATOR SKŁADKI https://www.pzuonline.pl/kalkulator Mamy duże doświadczenie w obsłudze flot komunikacyjnych, pilnujemy terminów wypowiedzeń, wspomagamy klientów w likwidacji szkód, w przypadku zmiany taryf - z odpowiednim wyprzedzeniem przygotowujemy nową ofertę. AKTUALNOŚCI KOMUNIKACJA: Zniżka za Zniżkę– do -40% w AC również Leasing!!! „NOWE OC” – do -15% w OC również Leasing!!! (dla ubezpieczeń – NOWE oraz przy rekalkulacji, pojazdy w każdym okresie eksploatacji) „NOWE AC” – do -15% w OC również Leasing!!!(dla ubezpieczeń – NOWE oraz przy rekalkulacji, pojazdy w każdym okresie eksploatacji „AC 4 Rok”– do 20% w AC również Leasing!!! (dla ubezpieczeń – WZNOWIONE, pojazdy w 4 roku eksploatacji),

QUAN - Quality and Analyses / Dotacje, Zarządzanie Jakością - Dotacje unijne Świdnica

Idealne Dotacje UE

 • Świdnica
 • 14 km od Wałbrzych
 • QUAN - Quality and Analyses / Dotacje, Zarządzanie Jakością
Patryk S.

UWAGA: W przypadku konkretnych zapytań uprzejmie proszę o kontakt bezpośrednio na adres: a.nowak@quan.net.pl Firma QUAN istnieje na rynku nieprzerwanie od 2008 roku. Obsługujemy firmy z całej Europy. Obecnie posiadamy dwa oddziały: w Świdnicy, gdzie biuro mieści się w kamienicy w Rynku 33, oraz w Warszawie w budynku Concept Tower przy ul. Grzybowskiej 87. Zajmujemy się doradztwem biznesowym, w szczególności z zakresu funduszy europejskich, zarządzania jakością oraz pozyskiwaniu i ochronie kapitału pod inwestycje. Pomagamy współpracującym firmom w: - doborze odpowiedniego projektu, - ocenie innowacyjności pomysłu i ewentualnie uzyskaniu patentu lub wzoru użytkowego, - uzyskaniu środków finansowych na realizację projektu, - wdrożeniu systemów jakości i uzyskaniu certyfikatu. Wykonujemy: - analizę innowacyjności projektu, - analizę finansowo-ekonomiczną Firmy, - przygotowujemy wnioski i rozliczamy projekty. Zapewniamy obsługę Klienta na najwyższym poziomie: -fachowe doradztwo i merytoryczną wiedzę, -pomoc w trakcie prac nad projektem, -wsparcie technologiczne i techniczne. Profesjonalne i fachowe podejście do projektu zapewniamy dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz współdziałaniu specjalistów z kilku branż. Nasi Klienci cenią nas za fachowość i wysoką skuteczność w działaniu! Serdecznie zapraszamy do współpracy i czekamy na kontakt! www.quan.net.pl

Porównanie cen i kosztów w Wałbrzychu

Szukasz cen, cenników, kosztów lub kosztorysów dotacji unijnych? A może interesuje Cię najtańsza oferta w Wałbrzychu? Złóż zapytanie, a specjaliści od dotacji unijnych z Wałbrzycha sami prześlą Ci wyceny.

Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.

Na jaki cel chcesz przeznaczyć dotację?
Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.

POLE GOLFOFE

 • Świdnica
 • 14 km od Wałbrzych

Znalezienie doskonałych funduszy unijnych może być niełatwe, ale POLE GOLFOFE na sto procent pomoże Ci w znalezieniu właściwego produktu. Umów się na rozmowę jeszcze dziś, aby otrzymać ofertę.

"MAT" Firma Usługowo-Szkoleniowa Tomasz Dutkiewicz - Dotacje unijne Świdnica

Fundusze Unijne

 • Świdnica
 • 14 km od Wałbrzych
 • "MAT" Firma Usługowo-Szkoleniowa Tomasz Dutkiewicz
PWHD

Solidnie przeprowadzone szkolenie z zakresu bhp, dogodne terminy szkoleń, elastyczność i możliwość dopasowania się praktycznie do każdego terminu. BARDZO PRZYSTĘPNE CENY !!!

Kancelaria Podatkowa Perlikowski dor. pod. Marcin Perlikowski nr wpisu 03207 - Dotacje unijne Świdnica

Świetne Dotacje Unijne

 • Świdnica
 • 14 km od Wałbrzych
 • Kancelaria Podatkowa Perlikowski dor. pod. Marcin

Podjęcie decyzji o wyborze dofinansowań unijnych nie jest prostą sprawą, dlatego nie zwlekaj - profesjonaliści z Kancelaria Podatkowa Perlikowski dor pod Marcin Perlikowski nr wpisu 03207 poradzą Ci i dobiorą spełniające Twoje oczekiwania rozwiązanie. Ażeby otrzymać dokładną wycenę skontaktuj się - możesz tylko zyskać.

GUMSHOW SP. Z O.O.

 • Świdnica
 • 14 km od Wałbrzych

Firma została założona w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie rynku na usługi związane z marketingiem dedykowanym. Zajmujemy się organizacją szeroko pojętych kampanii reklamowych, eventów oraz branżowych imprez okolicznościowych. Jedak najważniejszym obszarem naszej działalności jest obsługa marketingowa przedsiębiorstw.

Pozyskiwanie Funduszy Unijnych

 • Jaworzyna Śląska
 • 17 km od Wałbrzych
 • Restauracja u Agusii

Znalezienie pierwszorzędnych dotacji dla rolników jest trudniejsze niż może się wydawać, ale Restauracja u Agusii na sto procent pomoże Ci w znalezieniu dobrego rozwiązania. Żeby otrzymać dokładną wycenę skontaktuj się jeszcze dziś - warto.

Pierwszorzędne Dotacje Dla Rolników

 • Kamienna Góra
 • 18 km od Wałbrzych
 • PROSPER Karolina Marcinik

Jeśli poszukujesz świetnej jakości wykonywanych usług to specjaliści z PROSPER Karolina Marcinik są dla Ciebie stworzeni. Poproś o ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb i sprawdź co firma może Ci zaproponować.

Jana spzoo

 • Pieszyce
 • 22 km od Wałbrzych

W dalszym ciągu nie znalazłeś dofinansowania na rozwój firmy, chociaż próbujesz znaleźć od niezliczonych dni? Jana spzoo może rozwiązać Twój problem. Nie trać czasu i poproś o wycenę - gwarancja zadowolenia!

Tanie Dofinansowanie na Rozwój Firmy

 • Dzierżoniów
 • 27 km od Wałbrzych
 • Anna Mucha

Planujesz wybrać godnego uwagi partnera do realizacji swoich planów? Anna Mucha z Wałbrzycha będzie najszybszą drogą. Podejmij decyzję bez zwłoki - skontaktuj się i otrzymaj niewiążącą wycenę, która spełni Twoje wymagania.

Rewelacyjne Pozyskiwanie Funduszy Unijnych

 • Dzierżoniów
 • 27 km od Wałbrzych
 • CNG Spółka z o.o.

Nie możesz znaleźć solidnej oferty dotyczącej dofinansowania z UE? CNG Spółka z oo na pewno Ci pomoże - ma w swojej ofercie szeroki wachlarz produktów i dopasuje je do Twoich potrzeb. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z ofertą - bez wątpienia warto.

Daniel Biernat

 • Udanin
 • 30 km od Wałbrzych

Daniel Biernat zapewnia bogatą ofertę tanich dotacji unijnych gwarantując przy tym dobrą obsługę, a opcjonalnie również usługi dodatkowe, które również mogą Cię zainteresować. Zapytaj o wycenę dopasowaną do Twoich potrzeb i sprawdź co firma ma do zaoferowania.

Opinie i porady na temat dotacji unijnych

Jeśli interesują Cię opinie na temat dotacji unijnych, szukasz porad lub ofert skontaktuj się ze specjalistami z Wałbrzycha. Otrzymasz fachową pomoc oraz oferty na realizację potrzebnych Ci usług. Już teraz wyślij zapytanie do profesjonalistów z Oferteo i poznaj najlepsze rozwiązania.

Zainteresowane osoby skontaktują się z Tobą i przekażą potrzebne informacje. Serwis Oferteo jest bezpłatny, a usługa niezobowiązująca.

Proszę o wycenę
Agnieszka Wegneris - Dotacje unijne Jawor

Tanie Dotacje Unijne

 • Jawor
 • 30 km od Wałbrzych
 • Agnieszka Wegneris

Lepszej oferty dotacji na rozwój firmy szybko nie znajdziesz w miejscowości Wałbrzych i okolicy, więc jeśli szukasz korzystnych dotacji na rozwój firmy to bezzwłocznie zobacz Agnieszka Wegneris. Ledwie jeden telefon dzieli Cię od otrzymania świetnej wyceny - zadzwoń!

Korzystne Dotacje na Rozwój Firmy

 • Kowary
 • 31 km od Wałbrzych
 • alina

Eksperci z alina zaproponują Ci najlepszą ofertę dofinansowania na rozwój firmy. Mają na swoim koncie wiele pozywnych opinii od Klientów, co świadczy o ich dużym doświadczeniu. Tylko krok dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnej wyceny - sprawdź!

Odpowiednie Dofinansowanie na Rozwój Firmy

 • Muchów
 • 31 km od Wałbrzych
 • Azik

Równie dobrej propozycji dotacji unijnych nie znajdziesz na terenie Wałbrzycha, więc jeżeli szukasz tanich dotacji unijnych to bez zbędnej zwłoki zobacz Azik. Mają ofertę dla każdego - skontaktuj się i sprawdź, nie pożałujesz.

Multicar

 • Sobótka
 • 33 km od Wałbrzych

Naprawy bieżące i eksploatacyjne. Diagnostyka komputerowa. Wymiana oleju. Spawanie tłumików. Przygotowanie auta pod sprzedaż.

Platon

 • Kudowa-Zdrój
 • 38 km od Wałbrzych

Eksperci z Platon przedstawią Ci najlepszą ofertę dofinansowania z UE. Mają na swoim koncie wiele dobrych referencji od Klientów, co świadczy o ich dużym doświadczeniu. Zaledwie chwila dzieli Cię od dostania świetnej propozycji - skontaktuj się od razu!

Dofinansowanie z UE

 • Jelenia Góra
 • 41 km od Wałbrzych
 • Ania Stanulewicz

Ania Stanulewicz zapewnia bogatą ofertę tanich dotacji na rozpoczęcie działalności gwarantując przy tym dobrą obsługę, a opcjonalnie także usługi dodatkowe, które również mogą Cię zainteresować. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą - nie pożałujesz.

Zenon Korościk - biegły sądowy

 • Jelenia Góra
 • 41 km od Wałbrzych

Zenon Korościk - biegły sądowy Umiejętności: -zaświadczenia kwalifikacyjne SEP w zakresie eksploatacji i dozoru urządzeń -zaświadczenie uczestnictwa w szkoleniu - biegłych sądowych przy Sądzie Okręgowym -rola biegłego w postępowaniu Cywilnym-Karnym w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zakres działalności: -audyt wewnętrzny, -księgowość, -audyt funduszy Unii Europejskich, -audyt energetyczny, -szkolenia. Zachęcam do współpracy.

CONSULTING MS - Dotacje unijne JELENIA GÓRA

Opłacalne Dotacje Unijne

 • JELENIA GÓRA
 • 41 km od Wałbrzych
 • CONSULTING MS

Osoby z CONSULTING MS złożą Ci najlepszą ofertę dofinansowania z unii. Mają na swoim koncie wiele pozywnych opinii od Klientów, co świadczy o ich profesjonalnym podejściu do pracy. Zdecyduj się od razu - zatelefonuj i otrzymaj niezobowiązującą propozycję współpracy, która przypadnie Ci do gustu.

Entraco

 • Jelenia Góra
 • 41 km od Wałbrzych

Entraco zapewnia bogatą ofertę tanich dotacji unijnych gwarantując przy tym rzetelną obsługę, a na życzenie również usługi dodatkowe, które również mogą Cię zainteresować. Wykonaj jeden telefon, a otrzymasz ofertę, która z całą pewnością będzie godna Twojej uwagi.

Dotacje Unijne

 • Ząbkowice Śląskie
 • 44 km od Wałbrzych
 • GMD Investment Limited (Spółka z o.o.) oddział w Polsce

Wybranie dofinansowań unijnych nie jest łatwą sprawą, dlatego nie zwlekaj - specjaliści z GMD Investment Limited Spółka z oo oddział w Polsce pomogą Ci i wybiorą najlepsze rozwiązanie. Zadzwoń, a otrzymasz wycenę, która z całą pewnością będzie godna Twojej uwagi.

Kancelaria Podatkowo-Kadrowa Biuro Rachunkowe Elżbieta Szopian - Dotacje unijne Ząbkowice Śląskie

Dofinansowania Unijne

 • Ząbkowice Śląskie
 • 44 km od Wałbrzych
 • Kancelaria Podatkowo-Kadrowa Biuro Rachunkowe Elżbieta
Wyrób nagrobków -wazonów usługi kamieniarskie

maja najbardziej doświadczonych pracowników nad którymi czuwa pani Elżbieta która wypełnia swoje obowiązki wzorowo a jak trzeba służy swoja wiedza jest kobieta pełna zaufania której można powierzyć prowadzenie księgowości swojej firmy Nigdy się nie zawiodłem, polecam wszystkim to biuro.

P.P.U.H. "BADEK"

 • Ząbkowice Śląskie
 • 44 km od Wałbrzych

Pracownicy PPUH BADEK zaproponują Ci doskonałą ofertę dotacji unijnych. Mają na swoim koncie wiele dobrych opinii od Klientów, co świadczy o ich profesjonalnym podejściu do pracy. Napisz w krótkim formularzu czego potrzebujesz i poznaj dobrą ofertę spełniającą Twoje wymagania.

Przedsiębiorstwo Ogólne Handlowe Agatka

 • Złotoryja
 • 44 km od Wałbrzych

Równie dobrej propozycji dofinansowania na rozwój firmy nie znajdziesz w miejscowości Wałbrzych i okolicy, więc jeśli szukasz świetnego dofinansowania na rozwój firmy to od razu poznaj Przedsiębiorstwo Ogólne Handlowe Agatka. Wystarczy, że zadzwonisz, a otrzymasz ofertę, która na pewno zrobi na Tobie dobre wrażenie.

Marek Piojda

 • Bardo
 • 44 km od Wałbrzych

Jestem magistrem kierunku Innowacje w biznesie, który zdobyłem na uniwersytecie w Danii. Specjalizuję się w szeroko pojętym rozwoju biznesowym, a w szczególności w poszukiwaniu finansowań na innowacyjne rozwiązania w przedsięwzięciach o różnorodnym profilu działalności. W swojej karierze pisałem biznesplany oraz wnioski na potrzeby najróżniejszych projektów, od programu Erasmus dla Młodych Przedsiębiorców po Horyzont 2020. Moje usługi audytowo-doradcze koncentrują się na:  AUDYCIE DOTACYJNYM (analizie możliwości pozyskania dofinansowania na przedsięwzięcie);  DORADZTWIE BIZNESOWYM (wyborze finansowania, planowaniu długoterminowym, analizie modelu biznesowego, innowacyjnym rozwoju produktów i usług);  sporządzaniu oraz analizie BIZNES

Znakomite Dotacje Unijne

 • Polanica-Zdrój
 • 45 km od Wałbrzych
 • Budowa-Remont-Biznesplany

Roboty ziemne ,kable, rury oczyszczalnie.

Profesjonalny Fundusz Europejski

 • Kłodzko
 • 45 km od Wałbrzych
 • Viktoria Radwan Usługi Doradcze
Transport i Spedycja Międzynarodowa AGA Włodzimierz Butler

Dorywcza, zgodna z potrzebami organizacja przewozów drobnicy, którymi zajmuję się od lat, na kierunkach Moskwa i St. Petersburg ..

Dotacje UE

 • Kłodzko
 • 45 km od Wałbrzych
 • 123

Szukający dotacji unijnych powinien koniecznie zgłosić się do 123 i zobaczyć na własne oczy dobre oferty. Określ na czym Ci zależy, aby otrzymać dopasowaną ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

Klaudia Rogóż - Dotacje unijne Kłodzko

Klaudia Rogóż

 • Kłodzko
 • 45 km od Wałbrzych

Tworzymy produkty z drewna🐿🌿🌳🌲to jest nasza Wielka Pasja od pokoleń od naszych dziadków Stolarzy,Każdy nasz projekt jest starannie wyselekcjionowany oczyszczony i obrobiony z dbałością o szczegóły oraz pielęgnacja i impregnacja na lata,ostateczny każdy z produktów z pod naszej ręki jest jak nasze dziecko🍀🌸🥀

Wiesława

 • Legnica
 • 46 km od Wałbrzych

Każdy, kto potrzebuje dotacji unijnych powinien niezwłocznie zgłosić się do Wiesława i zobaczyć na własne oczy atrakcyjne oferty oraz doskonały proces dobierania rozwiązań. Wyczerpującą ofertę otrzymasz po kontakcie, dlatego nie zwlekaj.

BMGM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - Dotacje unijne Legnica

BMGM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

 • Legnica
 • 46 km od Wałbrzych

BMGM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością zapewnia bogatą ofertę taniego dofinansowania na rozwój firmy gwarantując przy tym sympatyczną obsługę, a na życzenie też usługi dodatkowe, które również mogą Cię zainteresować. Umów się na rozmowę jeszcze dziś i poznaj ofertę.

V Liceum Ogólnokształcące

 • Legnica
 • 46 km od Wałbrzych

Firma V Liceum Ogólnokształcące świadczy swoje usługi dbając o szczegóły i zadowolenie Klientów. Skupia się na Klientach z miejscowości Wałbrzych i z sąsiednich miast. Umów odpowiedni dla Ciebie termin bez zbędnej zwłoki i na własne oczy przekonaj się, że warto!

Invest Consulting Sp. z o.o. - Dotacje unijne Legnica

Dotacje Unijne

 • Legnica
 • 46 km od Wałbrzych
 • Invest Consulting Sp. z o.o.

Planujesz wybrać solidnego profesjonalistę, dzięki któremu osiągniesz swój cel? Invest Consulting Sp z oo jest na to skuteczną metodą. Zdecyduj się szybko - skontaktuj się i otrzymaj niezobowiązującą wycenę, która przypadnie Ci do gustu.

RUKA PROJEKT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Dotacje unijne Legnica

RUKA PROJEKT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

 • Legnica
 • 46 km od Wałbrzych

Firma RUKA Projekt Sp. z o.o. zajmuje się projektowaniem, przebudową oraz generalnym wykonawstwem obiektów dla firm. Nasi klienci to rodzinne, małe i średnie przedsiębiorstwa produkcyjne lub usługowe oraz gospodarstwa rolne i hodowlane. W swojej ofercie posiadamy również grunty inwestycyjne. GDY PRACY JEST DUŻO, A MIEJSCA ZA MAŁO... Twoja firma rozwija się coraz prężniej i zaczyna Ci brakować miejsca? Zgłoś się do firmy RUKA Projekt, a na pewno znajdziemy dla ciebie idealne rozwiązanie. Pomożemy ci w doborze właściwej nieruchomości inwestycyjnej, przygotujemy koncepcje architektoniczne, a także sporządzimy pełną dokumentację projektową wraz z uzyskaniem pozwolenia na budowę. Działamy od roku 2011 i nie mamy sobie równych w wielu dziedzinach na terenie Dolnego Śląska i okolic, a często także na terenie całej Polski. Posiadamy największą w kraju ilość referencji w zakresie projektowania krematoriów. W swoim dorobku mamy także prace z halami magazynowymi, fermami drobiu, obiektami przyszkolnymi i budynkami mieszkalnymi. Do naszych zadowolonych klientów należą m.in. - LIDL Polska sp. z o.o. - Sitech sp. z o. o. w Polkowicach - Drobiarstwo Opolskie sp. z o.o. - MIKOMETAL - Turntecc Polska - Gmina Legnica OD POMYSŁU DO PEŁNEJ REALIZACJI Każdą budowę i przebudowę obiektu można podzielić na 3 etapy –znalezienie odpowiedniej działki, zaprojektowania obiektu oraz wykonanie robót budowlanych. Dzięki działającemu u nas systemowi zaprojektuj-wybuduj, nasza firma poprowadzi Cię przez wszystkie te procesy. To pozwoli uniknąć wielu niepotrzebnych nieporozumień, które zwykle wydłużają czas realizacji projektu i stwarzają ryzyko poniesienia dodatkowych kosztów budowy. W skład naszego zespołu wchodzą inżynierowie, których szeroka wiedza pozwala na to, aby każdy krok realizacji projektu przebiegały płynnie i w sposób skoordynowany. Zatrudniamy doświadczonych architektów, inspektorów nadzoru, kierowników budowy, kierowników projektu, konstruktorów i projektantów branży sanitarnej, elektrycznej i drogowej, oraz specjalistyczne brygady wykonawcze wraz z kierownikami robót. U NAS WSZYSTKO IDZIE WEDŁUG PLANU Z nami nigdy nie znajdziesz się w sytuacji typu „Tego nie da się zrobić”, ponieważ zawsze jesteśmy doskonale zorientowani w każdym etapie budowy projektu. Dzięki temu, że zajmujemy się budową nieruchomości od projektu po wykonanie, zawsze możemy zintegrować posiadaną technologię z planowaną architekturą. Każdy klient oraz każde zlecenie jest dla nas unikatowe i dokładamy wszelkich starań by zrealizować je na najwyższym poziomie. Nie musisz się obawiać również innych niespodzianek z naszej strony, typu dodatkowe koszty, konieczne przeróbki, czy obsuwy w terminie oddania obiektu do użytku. Dzięki wysokim kwalifikacjom naszych pracowników oraz brygad wykonawczych w zakresie robót budowlanych jesteśmy w stanie zaplanować wykonanie każdego szczegółu i każdego aspektu Twojego projektu.

Karjowa Informacja Odszkodowawcza - Dotacje unijne Legnica

Opłacalne Dofinansowania Unijne

 • Legnica
 • 46 km od Wałbrzych
 • Karjowa Informacja Odszkodowawcza

Karjowa Informacja Odszkodowawcza zapewnia bogatą ofertę doskonałych dotacji unijnych gwarantując przy tym sympatyczną obsługę, a dla chętnych także usługi dodatkowe, które również mogą Cię zainteresować. Spełniają wymagania najbardziej wymagających Klientów, dlatego ich wybór na pewno będzie dobrą decyzją.

Doskonałe Dotacje Unijne

 • Środa Śląska
 • 47 km od Wałbrzych
 • Biuro Debet

Zdecydowanie o wyborze dotacji na rozpoczęcie działalności nie jest łatwą sprawą, dlatego nie zwlekaj - specjaliści z Biuro Debet udzielą rad i dobiorą dostosowane rozwiązanie. Aby poznać ofertę skontaktuj się już teraz - naprawdę warto.

KW Biuro Rachunkowo - Konsultingowe - Dotacje unijne Środa Śląska

KW Biuro Rachunkowo - Konsultingowe

 • Środa Śląska
 • 47 km od Wałbrzych

Oferujemy prowadzenie m.in.: ksiąg handlowych, KPiR, ryczałtu, kadr i płac, sprawozdań GUS, Intrastat, NBP itp. Posiadamy rozległą wiedzę oraz wieloletnie doświadczenie w zakresie księgowości, rachunkowości i podatków. Otrzymaliśmy Licencję MF Nr 48651/2011. Jesteśmy ubezpieczeni od OC za wykonywaną pracę.

Open Mind Research Center - Dotacje unijne Bielany wrocławskie

Open Mind Research Center

 • Bielany wrocławskie
 • 53 km od Wałbrzych

Open Mind Research Center Ł. H. powstała w 2007 roku. Zamierzeniem właściciela firmy było stworzenie platformy współpracy profesjonalistów (naukowców i praktyków) z różnych branż i dziedzin w celu świadczenia wysokiej jakości usług. W ramach Open Mind Research Center Ł. H. współpracują stali i doraźni eksperci odnoszący sukcesy w różnych obszarach. Ich doświadczenie, fascynacja pracą i energia powodują, że współtworzone działania zawsze są pozytywnie oceniane przez zleceniodawców i otoczenie. Obszary działalności firmy są przejawem interdyscyplinarnych zainteresowań i kwalifikacji współtwórców. Główne pole działania to fundusze UE i ich pozyskiwanie na realizację różnych projektów.

DPS Sp. z o.o. - Dotacje unijne Bielany wrocławskie

DPS Sp. z o.o.

 • Bielany wrocławskie
 • 53 km od Wałbrzych

DPS Sp. z o.o. powstała w 2006 roku w celu realizacji prac geologicznych, głównie w celu rozwiązania zasilania ogrzewania pomp ciepła, wykonywania studni oraz innych prac wiertniczych oraz geologicznych. Siedzibą firmy są Bielany Wrocławskie (Wrocław). Naszym głównym celem realizacji prac jest zapewnienie najwyższej jakości przy zakładanych kosztach. Jesteśmy dumni z faktu, że wszyscy nasi Klienci są zadowoleni i wykonane przez nas dolne źródła działają pewnie i stabilnie zasilając pompy ciepła na zrealizowanych inwestycjach w całej Polsce. W naszej działalności wykorzystujemy profesjonalne wiertnice produkcji niemieckiej i włoskiej. Dzięki zwartej konstrukcji i doskonałych parametrach nasze wiertnice są w stanie wjechać na każdą działkę,

Pierwszorzędne Dotacje Unijne

 • Cieszyce
 • 46 km od Wałbrzych
 • Michał Tchórzewski

Chcesz znaleźć dobrego profesjonalistę do realizacji swoich planów? Michał Tchórzewski jest na to najlepszym rozwiązaniem. Jeszcze dziś skontaktuj się z nimi, aby uzyskać szczegółową wycenę.

Idealne Dotacje Unijne

 • Tyniec Mały
 • 51 km od Wałbrzych
 • Studio Rozwoju Biznesu Hanusiewicz&Jurzec

Firma Studio Rozwoju Biznesu HanusiewiczJurzec oferuje swoje usługi uwzględniając najnowsze rozwiązania i trendy. Skupia się na Klientach z rejonu Wałbrzycha oraz przyległych powiatów. Ustal pasujący termin już teraz!

Euro dotacje

 • Kamieniec Ząbkowicki
 • 51 km od Wałbrzych

Zajmuję się doradztwem w zakresie pozyskania funduszy z UE na projekty dla MŚP, JST, rolników i osób fizycznych. Działam na terenie powiatu ząbkowickiego i przyległych powiatów. Specjalizuje się z programu PROW

Kosmowska Ewa Contact - Dotacje unijne Smolec

Świetne Dofinansowanie na Rozwój Firmy

 • Smolec
 • 53 km od Wałbrzych
 • Kosmowska Ewa Contact

Firma Kosmowska Ewa Contact świadczy swoje usługi uwzględniając najnowsze rozwiązania i trendy. Koncentruje się na Klientach z miejscowości Wałbrzych i z sąsiednich miast. Jeszcze dzisiaj zadzwoń do nich, aby uzyskać więcej szczegółów.

Wałbrzych więcej...
Na jaki cel chcesz przeznaczyć dotację?
Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.