Choszczno

Kombinujesz jak prosto zestawić oferty wielu docenianych firm z Choszczna i województwa zachodniopomorskiego? Chcesz otrzymać cennik usług w Twoim rejonie? Serwis Oferteo umożliwia wyszukanie firmy, ułatwia weryfikację cen oraz pozwala poznać zdanie osób, które już pracowały z tą firmą. Oferteo jest doskonałą odpowiedzią dla tych, którzy chcą skończyć zlecenie, nawet jeśli jest to usługa dietetyka czy zakup dachówek. Konkretnie w Choszcznie swoje usługi w Oferteo proponuje już 711 profesjonalistów znających się na swoim fachu, których Klienci oceniają na 4.8 (skala od 1 do 5). Mnogość branż jest w tym regionie naprawdę imponująca. Zarejestrowane w Oferteo firmy poruszają się już w 622 branżach, w szerokim zakresie np. usługi betoniarskie, hafciarnie, kampanie reklamowe offline, ochrona osób i mienia, blacharstwo, lakiernictwo samochodowe. Z Oferteo dopasowanej firmy w tej okolicy szukało już 717 osób, które łącznie otrzymały 1 733 ofert. Spróbuj, a prosto i łatwo uda Ci się znaleźć swojego profesjonalistę z Choszczna. Pierwsze propozycje możesz otrzymać w kilka minut. Nie zastanawiaj się, wybierz jedną z poniższych kategorii i przekonaj się - bezpłatnie i niezobowiązująco!

Wybierz branżę w mieście Choszczno

Energia odnawialna

Opinie o fachowcach z Choszczna

SZYK-BUD USŁUGI OGULNOBUDOWLANE

Krzysztof C., Choszczno

Firma na rzecz wspólnot mieszkaniowych administrowanych przez naszą spółkę wykonała następujące prace: 1. WM przy ul. Mickiewicza 25 w Choszcznie zakres prac: - docieplenie budynku, - remont dachu z przemurowaniem kominów 2. WM przy ul. Sienkiewicza 14 w Choszcznie zakres prac: - docieplenie budynku, - remont dachu, - izolacja fundamentów. 3. WM przy ul. Kopernika 36 w Choszcznie zakres prac: - docieplenie budynku, - remont dachu, - izolacja fundamentów. 4. WM przy ul. Mickiew...

KRISBUILDING Projektowanie- Wykonawstwo- Nadzory Krzysztof Wysocki

Marcin G., Choszczno

Przede mną długa droga do budowy wymarzonego domu. Projekt domu został już z rodziną wybrany, natomiast potrzebowałem pomocy profesjonalisty do jego adaptacji. Zdecydowałem się dodać zapytanie ofertowe w serwisie Oferteo.pl i Pan Krzysztof okazał się takim profesjonalistą jakiego oczekiwałem. Sprawdziłem na początek jego wizytówkę w której został opisany pełen zakres prac Firmy, następnie pan Krzysztof przesłał do mnie pełną wycenę na adres e-mail oraz odpowiedział na wszystkie moje nurtujące py...

LUXOCLEAN

Grzegorz S., Pełczyce

Przez ostatnie miesiące miałem możliwość współpracy z firmą LuxoClean, która świadczy usługi utrzymania czystości oraz dostarczania środków czystości. Firma ta zawsze z należytą starannością podchodziła do swoich obowiązków, zawsze na czas i w oparciu o najwyższe standardy realizowała zlecone zadania. Na uwagę zasługuje: - bardzo elastyczne podejście do rozwiązywania problemów - szybki czas reakcji na zaistniałe problemy - terminowe wykonywanie zadań - jakość usług zgodna z ceną - dynamicz...

Przykładowe zlecenia mieszkańców Choszczna

Zapytanie o pellet drzewny, 10t co roku, Choszczno

Ilość: 10 ton. Rodzaj pelletu: drzewny. Dostawa: nie. Rodzaj zapotrzebowania: coroczny zakup. Wymagania dodatkowe: nie określono. Termin zakupu: w ciągu 3 miesięcy.

Ireneusz K., pellet drzewny.

Zakup 19szt. okien, PCV, Choszczno

Klient jest zainteresowany ofertami na: okna i drzwi balkonowe. Klient chce otrzymać oferty na: zakup i montaż okien. Liczba okien: 19. Rodzaj okien: PCV. Informacje dodatkowe: okna + rolety kolor grafit lub antracyt w środku białe. Termin skorzystania z oferty: jak najszybciej. Klient szuka również ofert na: nie określono.

Arkadiusz N., okna.

Zlecenie na pompę ciepła, powietrzna, 170m2, Choszczno

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna. Liczba mieszkańców: 3-4 osoby. Powierzchnia budynku: 170m2. Stan obiektu: obiekt jest na etapie projektowym. Klient szuka ofert na: zakup i montaż pompy ciepła. Termin skorzystania z oferty: możliwy od 1.02.2018r.

Krzysztof S., ekologiczne źródła energii - urządzenia.

Do wykonania brukowanie kostką betonową, około 8m², Choszczno

Praca do wykonania: wykonanie parkingu, placu. Zakres prac: Ułożenie 8 m kostki po awaria rury. Powierzchnia prac: około 8m². Rodzaj materiału: kostka betonowa. Dodatkowe informacje: nie określono. Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia z Wykonawcą.

Irena N., brukarstwo.

Potrzebna firma do wymiany pokrycia dachowego, 50m2, Choszczno

Zakres zlecenia: wymiana pokrycia dachowego. Powierzchnia dachu: 50m2. Rodzaj budynku: budynek wielorodzinny lub blok mieszkalny. Rodzaj dachu: dwuspadowy. Rodzaj pokrycia dachowego: dachówka ceramiczna. Dodatkowe prace: ocieplenie dachu, wykonanie podbitki dachowej. Informacje dodatkowe: wymiana stropu. Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 miesięcy.

Aleksandra H., wymiana pokrycia dachowego.