Budowa autostrad - Najlepsi w 2021

Firmy Budujące Autostrady, 2021

207 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsze z 207 firm
w kategorii Budowa autostrad

Budowa autostrad

GEO Marcin Skórski

 • Bełchatów
Oskar P.

Pełny profesjonalizm, błyskawicznie zrealizowane zlecenie oraz bardzo przystępne ceny. Polecam Pana Marcina!

Zakład Usług Geologicznych GeoTest Piotr Bohdanowicz - Budowa autostrad Kobierzyce
Tomasz J.

Bardzo dobry kontakt. Pan Piotr kilka dni przed badaniem stopnia zagęszczenia przyjechał na budowę i zaopiniował materiał (materiał był do zwrotu), podpowiedział czy inne kruszywo będzie lepsze, następnie rzetelnie sprawdził 9 punktów. Dzięki temu stopień zagęszczenia gruntu pod płytę fundamentową wyszedł Is=0.99. Bardzo gorąco polecam usługi Pana Piotra.

ARTKOP - Budowa autostrad Karczew

ARTKOP

 • Karczew
Marcin P.

Gorąco polecam współpracę z firmą Artkop. Wszystkie zlecone prace wykonane zostały terminowo, zgodnie z moimi oczekiwaniami i wymaganiami. Firma Artkop wykazuje się ogromnym profesjonalizmem. Bardzo dobra organizacja pracy, wykwalifikowana kadra, nowoczesny sprzęt, oraz osobiste zaangażowanie właściciela to atuty dzięki którym zlecone prace wykonane są bardzo solidnie, na najwyższym poziomie. Szczerze polecam!

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Grzegorz Szymczak - Budowa autostrad Jarocin
Mariusz K.

Bardzo solidna firma, zamówienia wykonane na czas i z wielką precyzją. Polecam.

Halex Tomasz Szubert - Budowa autostrad Ozimek
Marcin R.

Wszystko tak jak się należy od A do Z wzorowo wykonane.

Dołącz do naszych Specjalistów od Budowy Autostrad

Działasz na rynku jako Specjalista od Budowy Autostrad i szukasz nowych Klientów?
Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

BET-POL - Budowa autostrad Rybnik

BET-POL

 • Rybnik
Mariusz W.

Firma którą naprawdę warto polecać solidne wykonanie umówionych robót, wszystko na czas i zgodnie z projektem, szerokie zaplecze maszyn i narzędzi. Polecam.

GOLD-BRUK - Budowa autostrad Golczewo

GOLD-BRUK

 • Golczewo
Dorthe C.

Prace wykonane bardzo dobrze.Rzetelna firma. Bardzo pomocni, szybko rozwiązywane problemy typu dodatkowe brakujące materiały. Możemy polecić. Dla tej firmy nic nie jest problemem. Wykonują prace brukarskie, murarskie, dekarskie, wykończenia wnętrz. Wykonywali u nas wszystkie w/w prace i jesteśmy bardzo zadowoleni. Pracownicy bardzo mili i grzeczni.wszystko bez zarzutu.

Zenex - Budowa autostrad Wrocław

Zenex

 • Wrocław
Marcin G.

Współpracę oceniam na duży plus. Moja opinia wynika z profesjonalnego podejścia do realizacji zlecenia.

CEMEX POLSKA - Budowa autostrad Warszawa

CEMEX POLSKA

 • Warszawa
Energolinia Adam Mańko

Bardzo dobry kontakt, szybkie wykonanie, cena rozsądna.

PPUH BUDBET BARTNICKI TADEUSZ - Budowa autostrad Cegłów
Dariusz M.

Sfera działań firmy to budowa dróg, kanalizacje, wynajem sprzętu do robót ziemnych. Świadczymy usługi na rynku od 1988. Działamy na terenie Polski, woj. mazowieckiego, podlaskiego. W naszym działaniu pielęgnujemy troskę o dobro Klienta.

Biuro Projektów Drogowych Drogprojekt - Budowa autostrad Ruda Śląska

Biuro Projektów Drogowych Drogprojekt

 • Ruda Śląska
Ryszard J.

Firma Drogprojekt, która wybrałem do wykonania projektu zjazdu miała nie tylko najkorzystniejszą cenę ale jak się okazało realizuje zlecenia bardzo szybko, a co najważniejsze posiada fachową wiedzę w przedmiotowej sprawie. Gorąco polecam innym zainteresowanym. Ryszard Jasek

PHU Krzysztof Kordek - Budowa autostrad Górowo Iławeckie

PHU Krzysztof Kordek

 • Górowo Iławeckie
Mirosław P.

Rozmowa z firmą była krótka, a pan Kordek zdecydowanie dobrze i solidnie podszedł do tematu budowy. Co najważniejsze znał projekt.

Stabilizator Fundamenty Sp. z o.o. - Budowa autostrad Gdańsk

Stabilizator Fundamenty Sp. z o.o.

 • Gdańsk
Magdalena K.

Szanowni Państwo, Zapraszamy Państwa do podjęcia współpracy na realizowanych przez Państwo inwestycjach. Specjalizujemy się robotach związane z pogrążaniem oraz wyciąganiem ścianek szczelnych, rur stalowych oraz innych profili stalowych z lądu i z wody . Posiadamy specjalistyczny sprzęt do pogrążania i wyrywania grodzic, rur i profili stalowych 1. Wibromłot PVE 2316VM 2. Wibromłot ABI ZR 400 GL 3. Wibromłot TUNKERS HVB oraz wysoko wykwalifikowaną kadrę pracowników (inżynierowie oraz brygady kafarowe). STABILIZATOR FUNDAMENTY Sp. z o.o. bierze udział przy budowie i przebudowie licznych obiektów mieszkaniowych, drogowych, mostowych oraz hydrotechnicznych morskich i śródlądowych. Bazując na własnych rozwiązaniach technicznych, wykorzystując zdobyte doświadczenie możemy zagwarantować wysoką jakość usług, profesjonalne podejście do zagadnień geotechnicznych. STABILIZATOR FUNDAMENTY Sp. z o.o w celu optymalizacji oferowanych rozwiązań technicznych wykorzystuje własny dział projektowy, co pozwala na kompleksową obsługę Państwa inwestycji . Doświadczenie zawodowe naszej kadry pozwala nam na podjęcie nawet najbardziej skomplikowanych zadań, przy zachowaniu odpowiedniej jakości usług i atrakcyjnych cen. Dysponujemy bogatym parkiem maszynowym umożliwiającym wykonywanie robót geotechnicznych następujących technologiach:  Pale CFA (Continuous Flight Auger) o średnicy do 1200mm i długości do 24m;  Pale przemieszczeniowe SDP (Soil Displacement Piles) o średnicy do 600mm i długości do 24m;  Kolumny przemieszczeniowe CMC (Controled Modulus Column) o średnicy do 600mm i długości do 24m;  Kolumny DSM (Deep Soil Mixing) o średnicy do 1000mm i długości do 24m;  Palisady z pali CFA i kolumn DSM – wspornikowe oraz kotwione;  Stalowe ścianki szczelne – wspornikowe oraz kotwione;  Mikropale samowiercące;  Kotwy i gwoździe gruntowe;  Niskociśnieniowe iniekcje manszetowe; Zakres usług świadczonych przez STABILIZATOR FUNDAMENTY Sp. z o.o. jest stale poszerzany. Z pełną ofertą mogą się Państwo zapoznać na naszej stronie internetowej: http://www.stabilizator.com.pl/ W celu podjęcia współpracy prosimy o kontakt: e-mail: damian.smulski@stabilizator.com.pl

Graff - Budowa autostrad Karpacz

Graff

 • Karpacz
Daniel B.

Ukraińsko-polskie biuro, świadczące usługi w dziedzinie budownictwa, korzystając z technologii innowacyjnych. WARTOŚCI - Odpowiedzialność wobec swoich klientów -Reputacja biznesowa firmy - Jakość świadczonych usług - Wykorzystanie jakościowych i certyfikowanych materiałów - Praca zespołowa - Profesjonalizm, wydajność, szybkość USŁUGI - OGÓLNE PRACE KONSTRUKCYJNE - IECI INŻYNIERYJNE ORAZ DOSKONALENIE - MONTAŻ FUNDAMENTÓW Z WIERTEŁ I PALI WIERTNICZYCH http://constructiongraff.pl/

Centrum Kosmetologii Medycznej i Laseroterapii Cosmetic - Budowa autostrad Augustów

Centrum Kosmetologii Medycznej i Laseroterapii Cosmetic

 • Augustów
Mirosława F.

Zawsze jestem komfortowo obsłużona, dużo mi doradza, zawsze mówi co wykonuje podczas zabiegów kosmetycznych ☺️

Dźwigi Pomorze - Budowa autostrad Gdańsk

Dźwigi Pomorze

 • Gdańsk
Karol W.

Bezproblemowy kontakt, konkretna rozmowa oraz wycena usługi. Sama usługa zrealizowana perfekcyjnie, sprzęt zadbany, czysty, bez wycieków i awarii, operator mistrz w swoim fachu, umiejący doradzić nawet ekipie budowlanej. Korzystam z usług dźwigowych często, ale Dźwigi Pomorze tak pozytywnie mnie zaskoczyły, że musiałem dodać opinie.

Plenerbud Grzegorczyk Sp.J.

 • Gądki
Małgorzata K.

WeldTechnology

 • Witolubie
Józef L.

Dobrze wykonane prace, można się dogadać co do ceny. Polecam.

PGBWiI Hydrotech

 • Niepołomice
Janusz C.

MAŁ SPAW BUDOWNICTWO SP. Z O.O. - Budowa autostrad Piła

MAŁ SPAW BUDOWNICTWO SP. Z O.O.

 • Piła
Gospodarstwo Rolne

Rozmowy konkretne i na temat polecam.

Dronexpress - Budowa autostrad Ostrów Wielkopolski

Dronexpress

 • Ostrów Wielkopolski

Firma Dronexpress wykonuje szereg usług z powietrza za pomocą bezzałogowych statków powietrznych (dronów). Nasze usługi realizujemy w branżach: drogowej, inżynieryjnej, kolejowej, leśnej, rolniczej, filmowej i wielu innych. Na rynku działamy od 2015 roku. Nasza flota UAV składa się z bezzałogowych samolotów oraz wielowirnikowców wyposażonych w sensory optyczne wysokich rozdzielczości 4k. Jesteśmy płatnikiem VAT, oraz posiadamy niezbędne certyfikaty i ubezpieczenia OC do prowadzenia działalności związanej z lotami UAV. Głównymi naszymi usługami są fotogrametria niskiego pułapu oraz realizacja dokumentacji foto-video z powietrza.

ARTBIS

 • Jarocin

Losasdasdas

 • Ernestynów

MOYERS-BUD SP. Z.O.O - Budowa autostrad Przemyśl

MOYERS-BUD SP. Z.O.O

 • Przemyśl

Nasza firma zajmuje się fundamentowaniem specjalistycznym: Wykonujemy : - pale cfa - mikropale - gwoździe gruntowe - kotwy - przewierty diamentowe w betonie itd. - usługi minikoparką Wrazie zainteresowania proszę o kontakt chętnie odpowiemy na Państwa pytania działamy na terenie całej Polski, współpracujemy z takimi firmami jak Strabag, Specfund, Mostostal i wiele innych, działamy od 2017 roku lecz doświadczenie w fundamentowaniu specjalistycznym mam około 30 letnie, dysponujemy różnym sprzętem specjalistycznym.

DOMBUD - Budowa autostrad Węgierska Górka

DOMBUD

 • Węgierska Górka

Firma działa na rynku od 2009 roku. oferujemy Państwu szeroki zakres usług w branży budowlanej. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, zdobytemu przez cały okres działalności, wiedzy i umiejętności naszych pracowników, jesteśmy w stanie zagwarantować Państwu profesjonalizm oraz wysoki standard wykonywanych przez nas usług Powierzone prace realizujemy osobiście, dbając o najwyższe standardy wykonania, dysponujemy własnym sprzętem, rusztowaniami, oraz szalunkami co pozwala nam w pełni samodzielnie wykonywać inwestycje, minimalizując koszty ponoszone przez inwestora. Jesteśmy firmą, solidną, terminową, bez problemów realizujemy zadania powierzone przez naszych klientów. Dombud Tomasz Szczotka Kontakt tel.531 056 306 mail:

RMC - Budowa autostrad Nowy Dwór Gdański

RMC

 • Nowy Dwór Gdański

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w branży drogowej. Wykonujemy a także projektujemy. Posiadamy własny park maszyn budowlanych od sprzętu brukarskiego typu zagęszczarki, przecinarki, stopy wibrujące itp. do koparek kołowych, ładowarek oraz wywrotek. Doświadczenie oraz wykształcenie pozwala Nam podjąć się każdego zlecenia dotyczącego budowy dróg, chodników, placów, parkingów, ogrodzeń oraz kanalizacji deszczowej. Wykonujemy roboty budowlane kompleksowo z materiałem własnym lub na życzenie klienta sama robocizna. Jeżeli szukacie Państwo firmy, która wykona prace budowlane szybko, solidnie i bez niepowodzeń prosimy o kontakt.

Benevento Sp z o.o - Budowa autostrad Warszawa

Benevento Sp z o.o

 • Warszawa

Firma Benevento Sp. z o.o. działa na rynku od 2014 roku, oferuje wykonanie prac na terenie województwa mazowieckiego, w zakresie: Robót ziemnych (niwelacja terenu, wykopy, wykopy pod fundamenty), Robót wyburzeniowych (wyburzenia i rozbiórki wraz z wywozem), Robót drogowych (podbudowy z kruszyw stabilizowane mechanicznie, podbudowy stabilizowane cementem, nawierzchnie z mieszanek mineralno-asfaltowych), Robót brukarskich (ustawienie elementów prefabrykowanych, nawierzchnie z kostki betonowych).

MOTO-PERS Maciej Perski - Budowa autostrad Oświęcim

MOTO-PERS Maciej Perski

 • Oświęcim

Oferujemy Państwu usługi związane z pracami ziemnymi. Specjalizujemy się w świadczeniu usług minisprzętem oraz transportem samochodami dostawczymi do 3,5 tony.Zastosowanie minikoparki przy realizacji zleceń daje nam dużą przewagę nad konkurencją, gdyż mała masa, ograniczenie gabarytów oraz zastosowanie gąsienic powodują, że minikoparka z łatwością porusza się w terenie podmokłym oraz w trudnodostępnych miejscach o ograniczonym polu manewru nie wyrządzając przy tym szkód. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Posiadamy własny transport dla minikoparki. Usługi świadczymy na terenie całego województwa małopolskiego i śląskiego. W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego tel. 731 253 150

Usługi transportowo sprzętowo koparkowe Janusz Plebanek - Budowa autostrad Gromnik

Usługi transportowo sprzętowo koparkowe Janusz Plebanek

 • Gromnik

Witam. Oferuję usługi maszynami budowlanymi spycharkami, koparkami kołowymi i gąsienicowymi, koparko-ładowarkami. Kucie młotem, wyburzenia, kopanie stawów, spychanie działek. Sprzedaż gruzu i kruszyw.

PUH ELEKTRO-JONERT - Budowa autostrad Kalety

PUH ELEKTRO-JONERT

 • Kalety

Oferuję transport samochodów osobowych na terenie EU. Posiadam licencje,certyfikat kompetencji zawodowych,zezwolenie przewoźnika oraz ubezpieczenie ładunku. Tel.602693034

WMB MIROSŁAWA NYĆKOWIAK - Budowa autostrad Dopiewo

WMB MIROSŁAWA NYĆKOWIAK

 • Dopiewo

Nasza profesja to budowa dróg i autostrad. Powierzone nam zadania realizujemy przy pomocy najróżniejszych maszyn budowlanych obsługiwanych przez wykwalifikowanych operatorów. Jesteśmy również gotowi wynajmować maszyny budowlane bez operatora.

"Art-Bud" - Budowa autostrad Radom

"Art-Bud"

 • Radom
F.H.U. Trans-Opał Wojewódzka Małgorzata

Polecam w 100%! Bardzo tanio.

Dap Trans Sp. z o.o.

 • Raszków

Dap Trans Sp. z o.o. Ligota, ul. Ostrowska 22 63-440 Raszków NIP: 621-181-93-78 Zakres działalności firmy: - usługi maszynami i sprzętem budowlanym, - transport drogowy towarów samochodami 4 osiowymi , - usługi wspomagające transport lądowy zapewniamy najwyższą jakość usług, elastyczne warunki współpracy, a także gotowość do podejmowania nowych wyzwań. Gwarantujemy atrakcyjne warunki cenowe wykonywanych usług. Wykaz sprzętu: Koparki gąsienicowe: -VOLVO EC 250 EL rok produkcji 2018 - JCB JS 220 rok produkcji 2017 - JCB JS 220 rok produkcji 2017 Koparki kołowe: - Koparko-ładowarka JCB 4CX Samochody ciężarowe -Wywrotka MAN (8X8) rok produkcji 2018 -Wywrotka MAN (8X8) rok produkcji 2018 -Wywrotka MERCEDES (8x8) rok produkcji

FREZ MIX Anna Trochym-Zwolińska - Budowa autostrad Lublin

FREZ MIX Anna Trochym-Zwolińska

 • Lublin

Metody stabilizacji gruntu wykorzystywane przez naszą firmę znajdują zastosowanie przy: - wzmocnieniu i ulepszaniu podłoży drogowych, - budowie dróg dojazdowych, ścieżek rowerowych, parkingów, hal - budowie nasypów, - podbudowie pod posadzki i fundamenty obiektów przemysłowych, - podbudowie pod tory kolejowe.

Prywatne Biuro Geodezji

 • Wrocław

26 lat doświadczenia w branży geodezyjnej. Oferujemy usługi dla firm, instytucji jak i inwestorów indywidualnych. Każdy może liczyć na rzetelne podejście naszych pracowników do powierzonych im zadań. Wykonujemy typowe dla geodezji zadania jak: podziały nieruchomości, łączenie działek i ponowny ich podział w celu poprawy administracyjnego zarządzania nieruchomością, mapy do celów projektowych, wytyczenia budynków i obiektów budowlanych, inwentaryzacje powykonawcze, wytyczanie granic w terenie, Pomiary GPS ---------------- Specjalizujemy się w przeprowadzaniu rozgraniczeń w trudnych sporach granicznych. Prace specjalistyczne: Pomiary przemieszczeń i odkształceń obiektów Zakładanie osnów pomiarowych, realizacyjnych metodą

Tomasz Piotrowski

 • Wrocław

Pełnienie funkcji kierownika robót drogowych/budowy oraz pełnienie nadzoru inwestorskiego. Doradztwo techniczne i materiałowe. Posiadam uprawnienia budowlane w specjalności drogowej do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń. Wieloletnie doświadczenie jako inżynier budowy oraz kierownik robót drogowych zarówno na dużych jak i małych kontraktach (autostrady; nawierzchnie lotniskowe; przebudowy dróg; parkingi; naprawy gwarancyjne) - kompleksowe prowadzenie inwestycji (nadzór wykonawczy, nadzór nad pracownikami, koordynacja odbiorów)

ADS DROG-BUD Sp. z o.o. - Budowa autostrad Warszawa

ADS DROG-BUD Sp. z o.o.

 • Warszawa

Działalność z zakresu: nawierzchnie cementowo-betonowe; budowa dróg betonowych; układanie chodników z betonu; betonowe nawierzchnie drogowe; konstrukcja nawierzchni betonowej; nawierzchnie niezbrojone i niedyblowane; nawierzchnie niezbrojone, dyblowane i kotwione; nawierzchnie ze zbrojeniem rozproszonym; drogi i chodniki lotniska; lokalne drogi betonowe; autostrady z betonu; budowa nawierzchni lotniskowych; budowa placów betonowych; budowa nawierzchni betonowych terenów podwórkowych i podjazdów; budowa nawierzchni betonowych centrów logistycznych; dylatacje nawierzchni betonowych; nacinanie i wypełnianie szczelin w nawierzchniach z betonu cementowego; hydrofobizacja powierzchni betonowych; odwodnienia pasa drogowego z betonu; naprawa

Black-bud - Budowa autostrad Mosina

Black-bud

 • Mosina

Witam posiadam koparko ładowarkę i świadcze usługi 👍

Infradukt Sp. z o.o.

 • Katowice

Dla Klientów wykonujemy roboty ziemne, drogi, kanalizacje. Wykonujemy zlecenia od 2017. Teren działania firmy to województwa śląskie, mazowieckie. Jesteśmy przekonani, iż będą Państwo usatysfakcjonowani z poziomu naszych usług.

Handel i Usługi

 • Garwolin

Poszukuję zleceń na wywrotki 8x8, dostępne 5 sztuk. Podejme wspołprace przy budowie dróg, mostów, wiaduktów a także wykonam prace wywozu gruzu, ziemi, przewiozę piasek. Auta gotowe do pracy od zaraz. tel 696 453 031 lub prosze wysyłać zapytania na pawlik89@vp.pl

P.P.H.U. ELEKTROPAKS - Budowa autostrad Puławy

P.P.H.U. ELEKTROPAKS

 • Puławy

Stanisław Jaroszek P.P.H.U. "ELEKTROPAKS" oferuje usługi w zakresie wykonywania horyzontalnych przewiertów sterowanych w technologii bezwykopowej. Przewierty sterowane wykonujemy za pomocą wiertnic marki Ditch Witch. Dysponujemy czterema wiertnicami o zróżnicowanej mocy uciągu. Wykonujemy przewierty sterowane pod przeszkodami terenowymi takimi jak:drogi,linie kolejowe,rzeki, cieki wodne,gęsto zabudowane tereny miejskie o dużym zagęszczeniu mediów. Nasze usługi świadczymy dla potrzeb:energetyki, telekomunikacji,gazownictwa, wodociągów, kanalizacji

Magnus-Tech Sp. z o.o. - Budowa autostrad Szczecin

Magnus-Tech Sp. z o.o.

 • Szczecin

Firma Magnus-Tech Sp. z o.o. zajmuje się produkcją szerokiej gamy separatorów substancji olejowych oraz osadników wstępnych i deszczowych, czyli urządzeń do podczyszczania wód deszczowych i niektórych technologicznych. W planie produkcji znajdują się też regulatory przepływu oraz aplikatory powietrza. W niedalekiej przyszłości planowane jest wdrożenie produkcji urządzeń do oczyszczania ścieków bytowo-gospodarczych.

Er-bud - Budowa autostrad Gdansk

Er-bud

 • Gdansk

Nasza firma budowlana zajmuje się wykonaniem obiektów kubaturowych , drogowych oraz mostowych na terenie całej Polski oraz na terenie Niemiec

Przedsiebiorstwo Geodezyjno-Kartograficzne

 • Świecie

Świadczymy usługi na rynku od 1989r. Główny zakres naszej działalności to mapy do celów projektowych, podziały, wznowienia granic. Obszar, na którym jesteśmy dostępni, to woj. kujawsko-pomorskie. Liczy się dla nas zadowolenie naszych Klientów.

L-SERVICE Paweł Lewiński

 • Nowogard

Dla Klientów zapewniamy budowę dróg, roboty ziemne, rozbiórki. Rozpoczęliśmy działalność od 2013. Nasz obszar działania to województwo zachodniopomorskie. W naszej pracy kierujemy się przede wszystkim zadowoleniem Klienta.

Almix Sp. z o.o.

 • Gliwice

Usługi w zakresie: - asfaltowanie, - brukowanie, - roboty drogowe, - kompleksowe zagospodarowanie terenu, - kanalizacja sanitarna i deszczowa, - odwodnienie terenu, - boiska sportowe, - transport.

PIB SANBUD Sp. z o.o. - Budowa autostrad Olsztyn

PIB SANBUD Sp. z o.o.

 • Olsztyn

O nas Przedsiębiorstwo Inżynieryjno – Budowlane SANBUD sp. z o.o. w Olsztynie istnieje od stycznia 2002 roku po przekształceniu ze spółki SANBUD s.c., funkcjonującej od roku 1991. Podstawowym profilem działalności firmy jest szeroki zakres robót drogowych i sanitarnych zewnętrznych. W chwili obecnej naszą firmę tworzy zespół 95 wysoko wykwalifikowanych fachowców: inżynierów, techników, monterów sieci sanitarnych, brukarzy, operatorów sprzętu i maszyn oraz kierowców. W celu utrzymania wysokiego poziomu realizowanych przez nas usług skupiamy się na: – prawidłowym rozpoznaniu potrzeb i oczekiwań Klientów – kompleksowym doradztwie i konsultacjach – szczegółowej kontroli jakości na każdym etapie realizowanych inwestycji – podnoszeniu

Agencga Zatrudnienia LABORO - Budowa autostrad Warszawa

Agencga Zatrudnienia LABORO

 • Warszawa

Firma Laboro to przede wszystkim młoda oraz prężnie rozwijająca się Agencja Pracy Tymczasowej w głównej mierze wyspecjalizowana w zakresie selekcji i rekrutacji kadry pracowniczej. Swoją pracę traktujemy bardzo poważnie a od samego początku sukcesywnie rozbudowujemy bazę o coraz to nowych Klientów. Dodatkowo charakteryzując firmę to personel firmy Laboro posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe, zdobyte dzięki ciężkiej pracy. Współpraca pomiędzy firmami oraz także nabyta w ten sposób wiedza i kompetencje, pozwala nam na profesjonalne zaspokajanie oczekiwań nawet najbardziej wymagających Klientów z każdej branży. Agencja dostosowuje się do potrzeb rynkowych , charakteryzuje nas szczególna otwartość, elastyczność w działaniu oraz szybka

BASSCO Gabriela Basiak - Budowa autostrad Lublin

BASSCO Gabriela Basiak

 • Lublin

Sprzedajemy, dostarczamy i montujemy urządzenia bezpieczeństwa ruchu drogowego. Specjalizujemy się w stalowych barierach ochronnych. Świadczymy usługi dla szerokiej grupy odbiorców. Naszymi klientami są zarówno klienci indywidualni, jak i duże ogólnoeuropejskie korporacje. Jesteśmy grupą ambitnych i kreatywnych ludzi. Dzięki temu, że nie popadamy w rutynę, nasze usługi od wielu lat utrzymują się na najwyższym poziomie. Główna siedziba naszej firmy znajduje się w Poznaniu, zaś jej oddział w Lublinie. Posiadamy licznych odbiorców oraz współpracujemy z wieloma polskimi i zagranicznymi dostawcami.

RDK Projekt - Budowa autostrad Wrocław

RDK Projekt

 • Wrocław

RDK Projekt specjalizuje się w projektach kolejowych, przemysłowych oraz drogowych. Nasze usługi świadczymy od 2007, dzięki czemu posiadamy ogromne doświadczenie w tej branży. Zatrudniamy wykwalifikowanych inżynierów oraz współpracujemy z wieloma firmami geodezyjnymi i geologicznymi świadczą usługi na najwyższym poziomie. Decydując się na skorzystanie z naszych usług wybierają Państwo rzetelnie wykonaną pracę, zgodną z obowiązującymi przepisami i normami. Stawiamy na ekonomiczne i uzasadnione rozwiązania do każdej inwestycji drogowej, przemysłowej oraz kolejowej.

Budowa autostrad w innych miejscowościach

Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.