IHR - SYSTEMS

Gdańsk

9

Wiadomość została wysłana

Trzymaj rękę na pulsie! Wykonawca
niedługo
powinien się z Tobą
skontaktować.

Wiadomość do:

O specjaliście

Profesjonalizm nigdy nie jest dziełem przypadku. Pasja rodzi profesjonalizm.
Profesjonalizm daje jakość, a jakość to jest luksus w życiu, w dzisiejszych czasach szczególnie.
Dla tego my nie zawodzimy a inwestorzy darzą nas szacunkiem i zaufaniem.

Specjalizujemy się w instalacjach wodno kanalizacyjnych, gazowych, kotłowniach, oraz wykonujemy domy modułowe w technologi keramzytobetonowej w czterech wariantach więcej dowiecie się Państwo na stronie ( modularhaus.pl Proszę skopiować i wkleić w google )

Wykonujemy tak, że systemy rekuperacji i jeśli Państwo nie chcecie drogich rozwiązań konkurencji za 32,000 czy 35,000 zł to zapraszam również w tym temacie do kontaktu z nami.

Ponad to współpracujemy z wieloma sprawdzonymi przez nas firmami więc jeśli nie zdecydujecie się Państwo na budowę domu zawsze możemy zrobić coś innego z zakresu jaki Państwa interesuje.

Gwarantuję wysoką jakość wykonywanych usług oraz pomoc przy zakupie i doborze materiałów.
Zawsze na prośbę Klienta wyjaśniamy skąd biorą się różnice i tak duże rozbieżności cenowe z wcześniejszych otrzymanych ofert.
Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, zawsze służąc pomocą i wsparciem.

Zapraszam do kontaktu, oraz jeśli zaczynacie Państwo swoją przygodę z budowaniem domu to również zachęcam odwiedzić naszą stronę

Branża

Obszar działania

Kujawsko-pomorskie, Zachodniopomorskie, Pomorskie, Warmińsko-mazurskie, Wielkopolskie, Niemcy

Weryfikacja Oferteo

Opinie

4.9 / 5
Gwiazdki opinii

40 opinii

5 5
(39)
4 4
(0)
3 3
(0)
2 2
(0)
1 1
(1)

Jesteś Klientem firmy?

Dodaj opinię
Lidia G. 26 lutego 2024
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Bardzo pozytywny człowiek, opanowany, o dużej wiedzy, wykonali u nas cały dom w zeszłym roku, wraz ze wszystkimi instalacjami wewnętrznymi. Nie mamy zastrzeżeń i bez wątpienia, to najlepsza firma z jaką współpracowaliśmy.

Marta D. 5 lutego 2024
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Wszystko wykonane profesjonalnie, dobry kontakt, ciekawe rozwiązania technologiczne, właściciel firmy szuka najlepszego rozwiązania, polecam

Weronika W. 18 października 2023
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Bardzo polecamy, usługi Pana Piotra są na najwyższym poziomie, z jakim się spotkaliśmy. A też jesteśmy w branży budowlanej. Wykonanie całej instalacji od A do Z łącznie z pompą ciepła. Polecamy i będziemy jeszcze współpracowali z Panem Piotrem na dalszych projektach.

Majka L. 2 września 2023
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Wybraliśmy firmę Pana Piotra głównie po opiniach. Świetnie opisana wycena, szczegółowo i rzetelnie. Wykonanie domu w instalacjach szybkie i dokładne, wszystko działa jak w zegarku. Polecamy

Sławomir G. 6 sierpnia 2023
opinia potwierdzona
Firma do wykonania instalacji w bud. 110m², wod.-kan., Gdańsk
Pozytywna opinia

Praca wykonana fachowo i terminowo, Pan Piotr służy fachowym doradztwem i dzieli się swoim doświadczeniem. Polecam firmę.

Marek K. 29 lipca 2023
opinia potwierdzona
Dam zlecenie na montaż instalacji hydraulicznej w domu jednorodzinnym, 151-200m², Gdańsk
Pozytywna opinia

Po spotkaniu i omówieniu prac, bardzo szybko zapadła decyzja o współpracy. Piotr na spotkaniu zaskoczył nas ogromem wiedzy, potrafił odpowiedzieć na każde pytanie, po spotkaniu jako jedyny przedstawił umowę, która była jasna i klarowna dla zrozumienia, bez jakiś kruczków prawnych. Od początku uczciwie, fachowo i terminowo do nas podszedł. Wraz z ekipą wykonywali wszystko u nas, od podstaw, aż po sam koniec, jesteśmy bardzo zadowoleni i będziemy polecać.

Michał R. 29 czerwca 2023
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Korzystałem z usług firmy Pana Piotra ponad pięć lat temu. Wszystko jak do tej pory działa, bez zarzutu. Pompa ciepła marki Bosch sprawdza się idealnie, nawet przy największych mrozach. Reku spełniło nasze oczekiwania. Podłoga grzeje w najlepsze. Jesteśmy bardzo zadowoleni.

Irek O. 25 czerwca 2023
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Świetnie wykonane zlecenie! Oferta złożona przez Piotra była droższa od konkurentów, ale mieściła się w ramach rozsądku. Zdecydowaliśmy się na wykonawstwo IHR-SYSTEMS na wzgląd, iż żadna z firm nie zaproponowała nam wykonania instalacji i rozwiązań, w taki sposób jak Piotr. Podłogówka została bardzo zagęszczona, co przyczyniło się na ciepło w mroźne dni. U kolegi wykonywała podłogówkę inna firma również pod pompę ciepła i tam zrodził się problem z niedogrzewaniem, przez co kolega musiał wymienić pompę na większą, o kilka Kw, wracając do Piotra woda na rozdzielaczach, faktycznie zachowuje to samo ciśnienie. Rekuperacja działa bez zarzutu, szambo biologiczne spisuje się bez problemowo, natomiast Pompa ciepła została zabezpieczona na wszystkie możliwe sposoby, jak zawory mrozoodporne, bateria ups, dodatkowa grzałka 6Kw. Pompa obiegowa elektroniczna, z kilkoma trybami pracy, więc jednym zdaniem podsumowującym, proszę się nie wahać, tylko brać w ciemno! Bo warto.

Wojciech W. 29 maja 2023
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Polecam tą firmę, pracę wykonali w ekspresowym tempie, rzetelnie, są otwarci na pomoc. Sam właściciel firmy szuka zminimalizowania kosztów dla klienta, przy czym nie montuje rzeczy byle jakich. W cenie mamy, nie tylko gwarancję od firmy, ale również 10 letnią gwarancję od producenta.

Patrycja S. 12 maja 2023
opinia potwierdzona
Zapotrzebowanie na montaż rekuperacji, wentylacji, 150m², Łochowo
Pozytywna opinia

Świetna współpraca. Cała instalacja wykonana bardzo starannie. Wszystko terminowo. Bardzo duża wiedza, mnóstwo cennych rad. Pan Piotr zawsze odbiera telefon, pomaga rozwiązać każdy problem. Oby więcej takich wykonawców. Dziękujemy za świetnie wykonaną instalację.

Daniel B. 2 maja 2023
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Opinie na Pański temat są zgodne z prawdą. Najlepszy kontakt z pośród wszystkich ekip, nie lubię się rozpisywać, dla tego mogę wszystkim powiedzieć, że Polecam!

Bokgdan K. 26 kwietnia 2023
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Dzień dobry. Jestem sąsiadem Pani Aliny, widziałem opinie więc sam też postanowiłem wypisać dla Pana referencje. Godna polecenia jest firma ihr systems. Pompa ciepła, rekuperacja oraz co i woda świetnie i fachowo wykonana! Do tego stopnia, że kierownicy, odbioru robót budowlanych, zachwalali pańską pracę Panie Piotrze. Zrobił Pan w tak perfekcyjny sposób kotłownie, że będzie miał Pan pracę również od mojego Brata, zakres taki sam, ale to już sobie sami porozmawiacie. Pozdrawiam i udanej pracy. Polecam

Alina M. 25 kwietnia 2023
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Kontakt do tej ekipy dostałam od sąsiada u którego Pracowali, nad wszystkimi systemami wodnymi a także rekuperacją. Fachowo wykonali każdą część, powierzonego zadania w naszym domu, wykonali wszystko od a do z. Na bardzo wysokim poziomie kultury, jak i pracy, Poleciłam was dalej. Pozdrawiam Panie Piotrze oraz Pański zespół.

Beata S. 24 lutego 2023
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Bardzo kompetentny fachowiec budzący zaufanie klienta od pierwszej chwili. Nie ma dla niego problemów nie do rozwiązania, a przy tym spokojny, sympatyczny człowiek. Nasz zakres prac hydraulicznych C.O Wod - Kan w domu został wykonany szybko i sprawnie, podczas gdy cztery ekipy poprzednie potrafiły tylko narzekać i mówić, że się tego zrobić nie da. Poprzednia ekipa z kolei zmieniała ceny z dnia na dzień, od najniższej, po najwyższe, u Piotra cena była stała po podpisaniu umowy. Wzrosła jedynie przy pompie ciepła, ale jest to zrozumiałe, na wzgląd zmiany materiałowej przez mojego męża.

Marzena K. 8 stycznia 2023
opinia potwierdzona
Prace z instalacją CO, 151-200m², Gdańsk
Pozytywna opinia

Wybraliśmy Fachowca po opiniach i jesteśmy bardzo zadowoleni, a wręcz dumni z wyboru firmy IHR SYSTEMS. Oferta nie należała do najtańszych, ale postawiliśmy z mężem na jakość, i sami mieliśmy też pewne wymagania, co do marek z jakich chcielibyśmy mieć wykonane instalacje. Piotr wykazywał się od początku bardzo dużą wiedzą i odpowiadał na nasze telefony. Natomiast wiedza większości ludzi jaka nas odwiedziła była żenująca, Instalatorzy chcieli wykonywać ogrzewanie podłogowe pod pompę ciepła w rozstawie 15 a nawet 20 cm na metr kwadratowy. Cena takich instalacji była dużo tańsza z tym, że jak zaczerpnęliśmy wiedzy u przedstawicieli pomp ciepła, ogrzewanie takie by nie miało sprawności. I tu sprawdziło się znawstwo i kompetencja Pana Piotra w tym i nie tylko w tym temacie, że rozstawy mają być od 5 do 10 cm. Piotr również wodę rozprowadził inaczej, niż sugerowała nam konkurencja. Dzięki czemu mamy teraz takie samo ciśnienie we wszystkich kranach. Czyli tak jak obiecał tak wykonał. Z doboru Pompy ciepła jesteśmy zadowoleni, wszystko grzeje tak jak należy, nie ma zimna w domu, czego nie mogą powiedzieć nasi sąsiedzi którzy zaoszczędzili przy doborze wykonawcy, ale cóż, jeśli buduje się dom, dla siebie to uważam, że nie wolno oszczędzać. Mimo wszystko Piotr jest człowiekiem który tam gdzie morze to proponuje oszczędne rozwiązania, mówi o wadach i zaletach, ale decyzję zawsze pozostawia klientowi. Na pewno będziemy polecać, pozdrawiam Pana Piotra i ludzi czytających ten post. Wierzcie warto wybrać właśnie tą firmę!

IHR - SYSTEMS, 27 stycznia 2023

Dziękuję, za tak wyborną odpowiedź, praca u Państwa była czystą przyjemnością.

Agata P. 28 listopada 2022
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Polecam, solidnie wykonane instalacje, duże doradztwo. Zawsze dobry kontakt z Panem Piotrem, który pracę traktuje bardzo poważnie i wykazuje się dużą wiedzą w tym co robi na każdej płaszczyźnie.

Kołodziejczak H. 23 listopada 2022
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Wyjątkowo solidna ekipa. Wykonali dla nas instalacje rekuperacyjną, cały wod kan, ogrzewanie podłogowe w rozstawach od 5 cm - 10 cm tak jak producenci pomp ciepła tego wymagają. A nie, tak jak wmawiały nam to inne firmy, by robić po kosztach w szerszych odległościach! Najważniejsze atuty firmy to przede wszystkim dobry kontakt, terminowość i umiejętność. Piotr ma duże doświadczenie, podczas prac zawsze mogłem liczyć na konstruktywne porady, które pozwoliły zaoszczędzić czas i pieniądze. Praca rozpoczęta w uzgodnionym terminie, wykonana bardzo schludnie i profesjonalnie, do tego Pan Piotr daje nacisk na spisanie umowy i wystawienie faktury, która jest również jak mnie poinformował dowodem na gwarancję. W dodatku nakazał swojej ekipie poprawić położone styropiany pod podłogówkę, bo niestety firma rozkładająca, nie wykonała tego solidnie. Współpraca z Panem Piotrem, to czysta i bez stresowa przyjemność, mogę z czystym sumieniem polecać.

Witold S. 28 sierpnia 2022
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Wybrałem wraz z żoną na początku tego roku firmę Pana Piotra, jesteśmy mega zadowoleni z współpracy. Bardzo miły człowiek znający się na swojej pracy, podchodzi z szacunkiem do klienta. I zna się na robocie. Polecamy...

Daniniel R. 6 sierpnia 2022
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Jestem bardzo zadowolony z wykonanej pracy. Pozytywne opinie na portalu pomogły mi podjąć dobrą decyzję, co do wyboru tego wykonawcy. Nie zawiodłem się. Praca wykonana rzetelnie i solidnie, dobry kontakt z klientem.

Paweł O. 13 grudnia 2021
opinia potwierdzona
Dam zlecenia na wykonanie nowej instalacji hydraulicznej, 250m², Borkowo
Pozytywna opinia

Jakiś czas temu dodałem ogłoszenie na oferteo.pl, portal przedstawił wiele firm, chyba z 20 parę. Jednak nie polecam, te firmy przedstawiały oferty w granicach siedemdziesięciu tysięcy brutto, i więcej. Po prostu tragedia, w dodatku chcieli mi instalować wodę np. na złączkach pod posadzką i wszystko z jednej rury na gównianych materiałach, a o tym trochę poczytałem. Skonsultował się ze mną Piotr. I tak po długiej rozmowie dostałem bardzo dużo wskazówek, podpowiedzi różnych rozwiązań i bardzo atrakcyjną ofertę. Tak czy siak porozumieliśmy się. Piotr wykonał mi instalacje wodną na rozdzielaczach wody, polecił inne firmy od posadzek, czy firmę od elewacji. Jeśli chodzi o samą pracę Piotr w siedem dni wraz z współpracownikiem rozprowadzili mi rury od rekuperacji ,wody i kanalizacji, obecnie zaczęli ogrzewanie podłogowe. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy stale w kontakcie bezpośrednim i telefonicznym podczas przebiegu prac. Pracownik pana Piotra sumienny i dokładny. Piotr wykonuje wszelkie prace jakby robił je na własne potrzeby. Sam zauważa konieczne poprawki. Polecam - trudno w dzisiejszych czasach znaleźć firmę z takimi wartościami Jakimi kieruje się Pan Piotr.

pokaż więcej

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak IHR - SYSTEMS
Co chcesz zlecić lub kupić?

Oferta

Hydraulika 220m2

Polska - Wejherowo

Wykonanie kotłowni, rozprowadzenie w budynku gazu, wykonanie na 200m2 ogrzewania podłogowego wykonanie kanalizacji i wody w 2 łazienkach i kuchni

Kontakt

Formularz kontaktowy

captchaImage
Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo S.A., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

kołodziejska , 80-001 Gdańsk

Telefon

+48 ••• ••• Pokaż numer

Dane rejestrowe

Firma

Nazwa firmy IHR-SYSTEMS PIOTR GĄDEK
Imię (pierwsze) PIOTR
Drugie imię PAWEŁ
Nazwisko GĄDEK
Data rozpoczęcia działalności 2017-03-06
NIP 6711717528
Regon 366719590

Siedziba

Kraj Polska

Forma prawna

Kod i nazwa podstawowej formy prawnej 9 - Osoba fizyczna prowadząca działalność gospodarczą
Kod i nazwa szczegółowej formy prawnej 099 - Osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą
Kod i nazwa formy własności 214 - Własność krajowych osób fizycznych

Rejestracja

Data wpisu do bazy REGON 2017-03-06
Data powstania 2017-03-06
Data rozpoczęcia działalności 2017-03-06
Data wznowienia działalności 2021-03-11

Zakres działalności (PKD)

Kod PKD Nazwa
4322Z WYKONYWANIE INSTALACJI WODNO-KANALIZACYJNYCH, CIEPLNYCH, GAZOWYCH I KLIMATYZACYJNYCH
Przeważające PKD
2562Z OBRÓBKA MECHANICZNA ELEMENTÓW METALOWYCH
4332Z ZAKŁADANIE STOLARKI BUDOWLANEJ
4339Z WYKONYWANIE POZOSTAŁYCH ROBÓT BUDOWLANYCH WYKOŃCZENIOWYCH
4399Z POZOSTAŁE SPECJALISTYCZNE ROBOTY BUDOWLANE, GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANE
5610A RESTAURACJE I INNE STAŁE PLACÓWKI GASTRONOMICZNE

Dane zostaną pobrane i zaktualizowane w ciągu kilku minut.
W razie potrzeby prosimy o kontakt przez Formularz kontaktowy.