Powiedz jak możemy Ci pomóc

ALLSERVICE24PL *Marcin Jankowski*

98-105; Wodzierady

10

Wiadomość została wysłana

Trzymaj rękę na pulsie! Wykonawca
niedługo
powinien się z Tobą
skontaktować.

Wiadomość do:

O specjaliście

Od wielu lat firma zajmuje się projektowaniem, montażem, instalacją i konfiguracją systemów alarmowych. Korzystam ze sprawdzonych od wielu lat urządzeń, rozwiązań renomowanych firm.
Każdy z moich klientów cieszy się niezawodnością zastosowanych rozwiązań.
Wykonuję usługi dla wszystkich agencji ochrony z województwa łódzkiego.

Wykorzystywane systemy alarmowe cechuje:

1. Niezawodność, łatwość rozbudowy, podziału na strefy bezpieczeństwa,
2. Możliwość powiadomień sms – o praktycznie nie ograniczonym rodzaju zdarzeń
(alarm, zanik napięcia, aktywacja, dezaktywacja systemu, spadek-wzrost temperatury)
oraz wiele innych,
3. Możliwość powiadomienia grup interwencyjnych,
4. Wiele innych.

Oferuję:

1. Systemy alarmowe sygnalizacji włamania i napadu SS-WiN wewnętrzne, zewnętrzne, przewodowe oraz bezprzewodowe obejmujące: włamanie, napad, pożar, detekcję: gazu- ziemnego, LPG, czadu, zalania wodą, z obsługą nadzorem na odległość poprzez sieć GSM,

2. Systemy dozoru CCTV analogowe oraz cyfrowe (Kamery) z archiwizacją, systemy dyskretnego nadzoru audio i wideo ( ukryte kamery, mikrofony),
3. Systemy Kontroli Dostępu z rejestracją czasu pracy – czytniki zbliżeniowe – karty magnetyczne, bransolety, biometryka – czytniki linii papilarnych, automatyka drzwiowa.
4. System ochrony przeciwpożarowej obejmujący: system sygnalizacji pożaru jego wczesnego wykrycia, nagłego wzrostu temperatury,system oddymiania,
5. Układy monitoringu obiektów : alarmowy , audiowizualny , kontrola parametrów mediów różnych ( nadzór kotłowni, parametrów sieci zasilających)
6. Układy antenowe naziemnej telewizji cyfrowej DVB-T i satelitarnej, wraz ze wzmacniaczami,
7. Układy wzmacniaczy – reperatory GSM, GPRS,
8. Układy automatyki domowej – inteligentne domy, przemysłowe,
9. Układy domofonowe, wideo-domofonowe,
10. Sieci informatyczne strukturalne,
11. Układy automatyki bramowej, wjazdowej - bramy, napędy, układy sterowania, szlabany, zwory magnetyczne, Elektro - zaczepy,
12. Systemy sterowania zdalnego ( poprzez sieć GSM , GPRS ) z układami powiadamiania,
SERWIS 24 h/dobę

Zapewniam serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, po otrzymaniu zgłoszenia podejmuję niezwłocznie działania w celu jak najszybszej naprawy, przywrócenia sprawności systemu. Oferuję sprzęt zastępczy na czas naprawy uszkodzonych urządzeń. Doradzam w zakresie usprawnienia Państwa systemu, zarówno funkcjonalności jak i konfiguracji, poprawy bezpieczeństwa oraz możliwości modernizacji – rozbudowy.

Referencje:

Dzięki długoletniej, ciężkiej pracy mogę się pochwalić ogromną liczbą realizacji zleceń dla klientów należących do:
1. Dużych koncernów,
2. Jednostek militarnych,
3. Dużych, średnich, małych zakładów pracy,
4. Obiektów Administracji,
5. Obiektów Specjalnego przeznaczenia,
6. Obiektów Kulturalno – oświatowych,
7. Obiektów religijnych, sakralnych,
8. Obiektów handlowych, hurtowni, sklepów, składów budowlanych,
9. Lokali gastronomicznych, rozrywkowych,
10. Firm farmaceutycznych,
11. Stacji paliwowych,
12. Domów mieszkalnych, mieszkań prywatnych, apartamentów, lokali użytkowych, wspólnot mieszkaniowych.
13. Oraz wiele innych.

Branża

Obszar działania

Łódzkie

Weryfikacja Oferteo

Opinie

5.0

Gwiazdki opinii

92 opinie

5 gwiazdek (92)

4 gwiazdki (0)

3 gwiazdki (0)

2 gwiazdki (0)

1 gwiazdka (0)

Jesteś Klientem firmy?

Dodaj opinię
Adam P. 31 października 2023
Pozytywna opinia

Jakość, Profesjonalizm, Punktualność Razem z Allservice udało nam się uzbroić nasz dom w monitoring. Na pierwszym spotkaniu Pan Marcin przedstawił mi kilka propozycji sprzętowych oraz konfiguracji montażu, wyjaśnił co będzie potrzebne, a zarazem optymalne dla mojego domu, odpowiedział mi na wszystkie pytania, dodatkowo po za zakresem zamówienia wstępnie omówiliśmy awaryjne zasilanie domu agregatem oraz modernizację instalacji alarmowej. Sam montaż bardzo sprawny, estetyczny, profesjonalny, kultura pracy na wysokim poziomie, każdy szczegół uzgodniony i omówiony. Jestem wymagającym klientem i z czystym sumieniem mogę polecić Pana Marcina. Życzę wszystkim współpracy z takimi firmami jak Allservice. Bardzo dziękuje i polecam!

Paweł M. 22 października 2023
Pozytywna opinia

Witam:) Szukając wraz z Mężem osoby/firmy , która rzetelnie, odpowiedzialnie oraz perfekcyjnie podejdzie do wykonania instalacji zabezpieczeń w naszym domu przeprowadziliśmy kilka rozmów z wykonawcami. Bezapelacyjnie od pierwszych słów zamienionych z Panem Marcinem wiedzieliśmy, że to osoba której szukamy:) Jego podejście do inwestorów, kontakt, wiele godzin spędzonych nad wymagającym projektem , propozycja rozwiązań o których nikt wcześniej nie informował - zdecydowany na plus…szybkie przemyślane decyzje co w konsekwencji skutkowało profesjonalnym wykonaniem zleconych zadań. Podsumowując możemy serdecznie polecić Pana Marcina wszystkim, którzy stoją przed wyborem perfekcyjnej firmy/osoby do wykonania usługi od A do Z w swoich domach.. bardzo dziękujemy, pozdrawiamy Beata i Adrian.

ALLSERVICE24PL *Marcin Jankowski*, 22 października 2023

Dziękujemy i polecamy się na przyszłość.

Marta D. 20 października 2023
Pozytywna opinia

Polecam tą firmę mając możliwość korzystania z zamontowanego alarmu mogę szczerze każdemu polecić, jestem zadowoloną klientką. Pan Marcin to dobry fachowiec, dodatkowo bardzo komunikatywny i pozytywny. Profesjonalne doradztwo, montaż i szkolenie z systemu alarmowego. Polecam na 100%.

ALLSERVICE24PL *Marcin Jankowski*, 22 października 2023

Dziękujemy i polecamy się na przyszłość.

Dominik M. 19 października 2023
Pozytywna opinia

Witam, jesteśmy z żoną świeżo po montażu alarmu w okolicach Łodzi. Jesteśmy całkowicie zadowoleni. Nasza instalacja elektryczna pod alarm wymagała przerobienia co w profesjonalny sposób wykonał Pan Marcin. Co więcej zależało nam na szybkim montażu w związku z dalszymi pracami na budowie i w krótkim czasie udało się zamontować cały sprzęt. Na wszystkie pytania dostaliśmy satysfakcjonującą odpowiedź, także fachowość w pełnym wydaniu. Porównywałem ofertę z kilkoma lokalnymi firmami i na podobnym systemie ta wyszła najkorzystniej. Jeśli będziemy mieli montować jakieś dodatkowe elementy alarmu na pewno zgłoszę się w to samo miejsce. Polecam z czystym sumieniem 😊

ALLSERVICE24PL *Marcin Jankowski*, 22 października 2023

Dziękujemy i polecamy się na przyszłość.

Martyna M. 15 października 2023
Pozytywna opinia

Szczerze polecam! Pan Marcin przemiły człowiek, słowny, wszystko jasno tłumaczy - wszystko dokładnie przemyśli, żeby "kabelki" nie przeszkadzały w innych pracach wykończeniowych, stara się tak dobrać sprzęt, że klient jest zadowolony, w żadnym wypadku nie chce na nic naciągnąć. My jesteśmy zadowoleni z jakości wykonanej instalacji alarmowej, także jak najbardziej warto skorzystać z usług.

ALLSERVICE24PL *Marcin Jankowski*, 16 października 2023

Dziękujemy i polecamy się na przyszłość.

Adam G. 14 października 2023
Pozytywna opinia

Profesjonalizm w 100% firma godna polecenia, po włamaniu do nowobudowanego domu. Firmę Allservice pana Marcina polecił mi kolega - zadzwoniłem umówiłem się, Pan Marcin podjechał obejrzał dom, zaprojektował system wieczorem miałem kosztorys następnego dnia montaż. Firmę polecam z czystym sumieniem.

ALLSERVICE24PL *Marcin Jankowski*, 16 października 2023

Dziękujemy i polecamy się na przyszłość.

Mariusz K. 13 października 2023
Pozytywna opinia

Gorąco polecam firmę pana Marcina ALLERVICE, która wykonała profesjonalny monitoring mojego domu i system zabezpieczeń. Jestem z żoną bardzo zadowolony, wszystko działa super - sprzęt bezawaryjny, wysoka jakość, dobra cena. Rzetelne wykonawstwo, szybka, terminowa i bardzo dokładna realizacja. Pan Marcin służy fachowym doradztwem. Dziękuję i jeszcze raz zdecydowanie polecam!

ALLSERVICE24PL *Marcin Jankowski*, 15 października 2023

Dziękujemy i polecamy się na przyszłość.

Anna Z. 10 października 2023
Pozytywna opinia

Przy wyborze systemów alarmowych i CCTV pokierowaliśmy się opiniami innych klientów i rzeczywiście opinie innych się potwierdziły, Panowie są doświadczonymi fachowcami w swojej dziedzinie, instalacje były przeprowadzone bardzo sprawnie i szybciej niż się spodziewaliśmy, wstępnie ustalone ceny wypadły lepiej niż u konkurencji. Zdecydowanie polecam tą firmę.

ALLSERVICE24PL *Marcin Jankowski*, 15 października 2023

Dziękujemy i polecamy się na przyszłość.

Kinga K. 13 września 2023
Pozytywna opinia

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy. Profesjonalne podejście do klienta, pomoc na każdym etapie i rzetelne wykonanie pracy. Ekspresowa obsługa, jakość na najwyższym poziomie, świetny i zgrany zespół. Firma godna polecenia:-)

ALLSERVICE24PL *Marcin Jankowski*, 15 października 2023

Dziękujemy i polecamy się na przyszłość.

Artur N. 23 maja 2023
Pozytywna opinia

Świetna firma!!! Dogodne terminy,doskonale przygotowni,mają sprzęt i wiedze,potrafią doradzić i dopasować sprzęt wedle oczekiwań klienta,wystawiają faktury ,polecam serdecznie,zakładali monitoring u mnie w serwisie,a także u mnie w domu. Jestem bardzo zadowolony 100satysfakcji !!!

ALLSERVICE24PL *Marcin Jankowski*, 15 października 2023

Dziękujemy i polecamy się na przyszłość.

Natalia S. 23 maja 2023
Pozytywna opinia

Jestem bardzo zadowolona z założonego monitoringu i alarmu. Wszystko działa świetnie, nawet podczas trudnych warunków atmosferycznych, a podgląd mam również w telefonie. Polecam firmę Allservice!

ALLSERVICE24PL *Marcin Jankowski*, 15 października 2023

Dziękujemy i polecamy się na przyszłość.

Justyna N. 23 maja 2023
Pozytywna opinia

Chętnie polecę usługi firmy Allservice oraz samego Pana Marcina. Bardzo cenię sobie profesjonalizm i usługa była w pełni profesjonalna. Rzeczowe podejście do wyceny, umówiony termin nie przeciągał się, a ewentualne zmiany w trakcie lub na koniec usługi były realizowane zgodnie z oczekiwaniami w myśl "klient powinien być zadowolony". Z czystym sumieniem polecam.

ALLSERVICE24PL *Marcin Jankowski*, 15 października 2023

Dziękujemy i polecamy się na przyszłość.

Grzegorz S. 20 maja 2023
Pozytywna opinia

Jakość ze starannością widoczna w wykonaniu zamówionych usług, do tego merytoryczna pomoc w dobraniu odpowiedniego sprzetu i przemyślanych rozwiązań. Zdecydowanie 5 gwiazdek.

ALLSERVICE24PL *Marcin Jankowski*, 15 października 2023

Dziękujemy i polecamy się na przyszłość.

Franciszek M. 20 maja 2023
Pozytywna opinia

Szanowni Państwo! Polecam tę Firmę z pełną odpowiedzialnością. Bardzo uczciwi i rzetelni Panowie. Ogromnie dyskretni i bardzo profesjonalni. Doradztwo na najwyższym poziomie. Pełne wsparcie i jasna informacja. Dobór sprzętu pod względem "cena do jakości" POLECAM.

ALLSERVICE24PL *Marcin Jankowski*, 15 października 2023

Dziękujemy i polecamy się na przyszłość.

Jacek G. 19 maja 2023
Pozytywna opinia

Firma o jak najwyższych standardach, solidna, profesjonalna, fachowa, rzetelna, konkurencyjne ceny. Ci ludzie naprawdę wiedzą co robią, usługa monitoringu i instalacji alarmu wykonana z największą starannością i fachowością . Naprawdę gorąco polecam. I co naważniejszym po wykonaniu usługi w razie potrzeby stały kontakt. Jeszcze raz polecam.

ALLSERVICE24PL *Marcin Jankowski*, 15 października 2023

Dziękujemy i polecamy się na przyszłość.

Dawid B. 19 maja 2023
Pozytywna opinia

Pełen Profesjonalizm, Sprawna i Miła obsługa, Bardzo konkurencyjne ceny, Zamontowany system, podlega ciągłej fachowej opiece serwisowaj. Polecam Serdecznie :)

ALLSERVICE24PL *Marcin Jankowski*, 15 października 2023

Dziękujemy i polecamy się na przyszłość.

Paweł M. 19 maja 2023
Pozytywna opinia

Firma przyjazna i otwarta na klienta. Bardzo dobry kontakt z właścicielami. Świetni fachowcy, usługi realizowane rzetelnie, profesjonalnie i terminowo. Prywatnie na pewno wrócę ponownie, a służbowo w ramach kancelarii prawnej korzystamy na co dzień. Polecam!

ALLSERVICE24PL *Marcin Jankowski*, 15 października 2023

Dziękujemy i polecamy się na przyszłość.

Mateusz M. 19 maja 2023
Pozytywna opinia

Najlepsza firma na rynku! Imponująca szybkość wykonania zlecenia, profesjonalne podejście do klienta. Pan Marcin jest godnym polecenia specjalistą, który zna się na swojej profesji jak nikt inny. AllSERVICE to firma, której zdecydowanie można zaufać.

ALLSERVICE24PL *Marcin Jankowski*, 15 października 2023

Dziękujemy i polecamy się na przyszłość.

Monika P. 19 maja 2023
Pozytywna opinia

Witam. Współpracowałem już z wieloma Firmami które wykonują podobne usługi jak ALLSERVICE ale bardzo miło mi wszystkich poinformować, że Firma Pana Marcina bije wszystkich na głowę. TANIO SZYBKO SOLIDNIE. Polecam w 100%. Nie zawiedziecie się Państwo wybierając takiego solidnego Partnera. Pozdrawiam

ALLSERVICE24PL *Marcin Jankowski*, 15 października 2023

Dziękujemy i polecamy się na przyszłość.

Beata W. 18 maja 2023
Pozytywna opinia

Firma spisała się na piątkę. Doskonały kontakt z usługobiorcą, świetna organizacja pracy, pełen profesjonalizm i skuteczność. Taką ekipę zdecydowanie polecam wszystkim w potrzebie. Nadto rozsądna, nie kosmiczna cena za usługę.👍🙂

ALLSERVICE24PL *Marcin Jankowski*, 15 października 2023

Dziękujemy i polecamy się na przyszłość.

pokaż więcej

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak ALLSERVICE24PL *Marcin Jankowski*
Co chcesz zlecić lub kupić?

Oferta

Bezprzewodowy system alarmowy ELMES CBP32S - 7 czujek, powiadomienie, sterowanie GSM

Polska - Łódź

Bezprzewodowy system alarmowy w oparciu o centralę ELMES CBP32S: 1. Bezprzewodowa centrala alarmowa ELMES CBP32S (Z obudową, transformatorem, anteną GSM)-1szt 2. Manipulator bezprzewodowy KB1 (do 10 lat pracy na komplecie baterii) - 1szt 3. Czujka bezprzewodowa PTX50 (do 5 lat pracy na jednej baterii) - 7szt 4. Sygnalizator bezprzewodowy WSS - 1sz...

Rozwiń

Anteny SAT I DVB-t montaż, serwis, naprawa (Ustawienie sygnału, kompleksowe instalacje)

Łódzkie - Łódź

Instalacje antenowe telewizji satelitarnej oraz naziemnej cyfrowej (DVB-T) W oparciu o wieloletnie doświadczenie w branży telewizyjnej jesteśmy w stanie zadowolić najbardziej wymagających klientów. Stawiamy przede wszystkim na jakość i profesjonalizm usług. Do zakresu wykonywanych przez nas prac zaliczamy: - ustawienie sygnału satelitarnego oraz...

Rozwiń

Alarm Satel Perfecta z powiadomieniem GSM, Push, sterowanie + aplikacja na telefon.

Polska - Łódź

System alarmowy w oparciu o centralę Satel Perfecta 16 SET A: 1. Centrala Satel Perfecta 16 SET A - (komplet z obudową i anteną GSM) -1 szt 2. Manipulator Perfecta PRF LCD - 1 szt 3. Akumulator 7Ah 12V - 1 szt 4. ...

Rozwiń

Kontakt

Formularz kontaktowy

captchaImage
Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo S.A., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Leśnica 11, 98-105 98-105; Wodzierady

WWW

www.allservice24.pl

Telefon

690 ••• ••• Pokaż numer

GaduGadu

Dane rejestrowe

Firma

Nazwa firmy PPHU ALLSERVICE Marcin Jankowski
Imię (pierwsze) MARCIN
Drugie imię PATRYK
Nazwisko JANKOWSKI
Data rozpoczęcia działalności 2014-05-12
NIP 7272444499
Regon 101766184

Siedziba

Kraj Polska
Województwo ŁÓDZKIE
Powiat łaski
Gmina Wodzierady
Miejscowość Leśnica
Kod pocztowy 98105
Poczta Wodzierady
Numer nieruchomości 11

Kontakt

Email allservice.lodz@gmail.com

Forma prawna

Kod i nazwa podstawowej formy prawnej 9 - Osoba fizyczna prowadząca działalność gospodarczą
Kod i nazwa szczegółowej formy prawnej 099 - Osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą
Kod i nazwa formy własności 214 - Własność krajowych osób fizycznych

Rejestracja

Data wpisu do bazy REGON 2014-05-06
Data powstania 2014-04-30
Data rozpoczęcia działalności 2014-05-12
Data wznowienia działalności 2019-07-01

Zakres działalności (PKD)

Kod PKD Nazwa
4321Z WYKONYWANIE INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH
Przeważające PKD
2611Z PRODUKCJA ELEMENTÓW ELEKTRONICZNYCH
2612Z PRODUKCJA ELEKTRONICZNYCH OBWODÓW DRUKOWANYCH
2620Z PRODUKCJA KOMPUTERÓW I URZĄDZEŃ PERYFERYJNYCH
2630Z PRODUKCJA SPRZĘTU (TELE)KOMUNIKACYJNEGO
2640Z PRODUKCJA ELEKTRONICZNEGO SPRZĘTU POWSZECHNEGO UŻYTKU
2651Z PRODUKCJA INSTRUMENTÓW I PRZYRZĄDÓW POMIAROWYCH, KONTROLNYCH I NAWIGACYJNYCH
2711Z PRODUKCJA ELEKTRYCZNYCH SILNIKÓW, PRĄDNIC I TRANSFORMATORÓW
2712Z PRODUKCJA APARATURY ROZDZIELCZEJ I STEROWNICZEJ ENERGII ELEKTRYCZNEJ
2720Z PRODUKCJA BATERII I AKUMULATORÓW
2731Z PRODUKCJA KABLI ŚWIATŁOWODOWYCH
2732Z PRODUKCJA POZOSTAŁYCH ELEKTRONICZNYCH I ELEKTRYCZNYCH PRZEWODÓW I KABLI
2733Z PRODUKCJA SPRZĘTU INSTALACYJNEGO
2740Z PRODUKCJA ELEKTRYCZNEGO SPRZĘTU OŚWIETLENIOWEGO
2751Z PRODUKCJA ELEKTRYCZNEGO SPRZĘTU GOSPODARSTWA DOMOWEGO
2811Z PRODUKCJA SILNIKÓW I TURBIN, Z WYŁĄCZENIEM SILNIKÓW LOTNICZYCH, SAMOCHODOWYCH I MOTOCYKLOWYCH
3101Z PRODUKCJA MEBLI BIUROWYCH I SKLEPOWYCH
3102Z PRODUKCJA MEBLI KUCHENNYCH
3109Z PRODUKCJA POZOSTAŁYCH MEBLI
3311Z NAPRAWA I KONSERWACJA METALOWYCH WYROBÓW GOTOWYCH
3312Z NAPRAWA I KONSERWACJA MASZYN
3313Z NAPRAWA I KONSERWACJA URZĄDZEŃ ELEKTRONICZNYCH I OPTYCZNYCH
3314Z NAPRAWA I KONSERWACJA URZĄDZEŃ ELEKTRYCZNYCH
4222Z ROBOTY ZWIĄZANE Z BUDOWĄ LINII TELEKOMUNIKACYJNYCH I ELEKTROENERGETYCZNYCH
4329Z WYKONYWANIE POZOSTAŁYCH INSTALACJI BUDOWLANYCH
4331Z TYNKOWANIE
4332Z ZAKŁADANIE STOLARKI BUDOWLANEJ
4333Z POSADZKARSTWO; TAPETOWANIE I OBLICOWYWANIE ŚCIAN
4334Z MALOWANIE I SZKLENIE
4339Z WYKONYWANIE POZOSTAŁYCH ROBÓT BUDOWLANYCH WYKOŃCZENIOWYCH
4391Z WYKONYWANIE KONSTRUKCJI I POKRYĆ DACHOWYCH
4399Z POZOSTAŁE SPECJALISTYCZNE ROBOTY BUDOWLANE, GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANE
4791Z SPRZEDAŻ DETALICZNA PROWADZONA PRZEZ DOMY SPRZEDAŻY WYSYŁKOWEJ LUB INTERNET
4799Z POZOSTAŁA SPRZEDAŻ DETALICZNA PROWADZONA POZA SIECIĄ SKLEPOWĄ, STRAGANAMI I TARGOWISKAMI
4932Z DZIAŁALNOŚĆ TAKSÓWEK OSOBOWYCH
4942Z DZIAŁALNOŚĆ USŁUGOWA ZWIĄZANA Z PRZEPROWADZKAMI
7410Z DZIAŁALNOŚĆ W ZAKRESIE SPECJALISTYCZNEGO PROJEKTOWANIA
7490Z POZOSTAŁA DZIAŁALNOŚĆ PROFESJONALNA, NAUKOWA I TECHNICZNA, GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANA
7729Z WYPOŻYCZANIE I DZIERŻAWA POZOSTAŁYCH ARTYKUŁÓW UŻYTKU OSOBISTEGO I DOMOWEGO
7733Z WYNAJEM I DZIERŻAWA MASZYN I URZĄDZEŃ BIUROWYCH, WŁĄCZAJĄC KOMPUTERY
8020Z DZIAŁALNOŚĆ OCHRONIARSKA W ZAKRESIE OBSŁUGI SYSTEMÓW BEZPIECZEŃSTWA
8110Z DZIAŁALNOŚĆ POMOCNICZA ZWIĄZANA Z UTRZYMANIEM PORZĄDKU W BUDYNKACH
8121Z NIESPECJALISTYCZNE SPRZĄTANIE BUDYNKÓW I OBIEKTÓW PRZEMYSŁOWYCH
8122Z SPECJALISTYCZNE SPRZĄTANIE BUDYNKÓW I OBIEKTÓW PRZEMYSŁOWYCH
8129Z POZOSTAŁE SPRZĄTANIE
8130Z DZIAŁALNOŚĆ USŁUGOWA ZWIĄZANA Z ZAGOSPODAROWANIEM TERENÓW ZIELENI
9511Z NAPRAWA I KONSERWACJA KOMPUTERÓW I URZĄDZEŃ PERYFERYJNYCH
9512Z NAPRAWA I KONSERWACJA SPRZĘTU (TELE)KOMUNIKACYJNEGO
9521Z NAPRAWA I KONSERWACJA ELEKTRONICZNEGO SPRZĘTU POWSZECHNEGO UŻYTKU
9522Z NAPRAWA I KONSERWACJA URZĄDZEŃ GOSPODARSTWA DOMOWEGO ORAZ SPRZĘTU UŻYTKU DOMOWEGO I OGRODNICZEGO
9524Z NAPRAWA I KONSERWACJA MEBLI I WYPOSAŻENIA DOMOWEGO
9529Z NAPRAWA POZOSTAŁYCH ARTYKUŁÓW UŻYTKU OSOBISTEGO I DOMOWEGO
9609Z POZOSTAŁA DZIAŁALNOŚĆ USŁUGOWA, GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANA

Dane zostaną pobrane i zaktualizowane w ciągu kilku minut.
W razie potrzeby prosimy o kontakt przez Formularz kontaktowy.