Powiedz jak możemy Ci pomóc
Skontaktuj się

ALLSERVICE24PL *Marcin Jankowski*

98-105; Wodzierady

Dziękujemy za wiadomość

O specjaliście

Od wielu lat firma zajmuje się projektowaniem, montażem, instalacją i konfiguracją systemów alarmowych. Korzystam ze sprawdzonych od wielu lat urządzeń, rozwiązań renomowanych firm.
Każdy z moich klientów cieszy się niezawodnością zastosowanych rozwiązań.
Wykonuję usługi dla wszystkich agencji ochrony z województwa łódzkiego.

Wykorzystywane systemy alarmowe cechuje:

1. Niezawodność, łatwość rozbudowy, podziału na strefy bezpieczeństwa,
2. Możliwość powiadomień sms – o praktycznie nie ograniczonym rodzaju zdarzeń
(alarm, zanik napięcia, aktywacja, dezaktywacja systemu, spadek-wzrost temperatury)
oraz wiele innych,
3. Możliwość powiadomienia grup interwencyjnych,
4. Wiele innych.

Oferuję:

1. Systemy alarmowe sygnalizacji włamania i napadu SS-WiN wewnętrzne, zewnętrzne, przewodowe oraz bezprzewodowe obejmujące: włamanie, napad, pożar, detekcję: gazu- ziemnego, LPG, czadu, zalania wodą, z obsługą nadzorem na odległość poprzez sieć GSM,

2. Systemy dozoru CCTV analogowe oraz cyfrowe (Kamery) z archiwizacją, systemy dyskretnego nadzoru audio i wideo ( ukryte kamery, mikrofony),
3. Systemy Kontroli Dostępu z rejestracją czasu pracy – czytniki zbliżeniowe – karty magnetyczne, bransolety, biometryka – czytniki linii papilarnych, automatyka drzwiowa.
4. System ochrony przeciwpożarowej obejmujący: system sygnalizacji pożaru jego wczesnego wykrycia, nagłego wzrostu temperatury,system oddymiania,
5. Układy monitoringu obiektów : alarmowy , audiowizualny , kontrola parametrów mediów różnych ( nadzór kotłowni, parametrów sieci zasilających)
6. Układy antenowe naziemnej telewizji cyfrowej DVB-T i satelitarnej, wraz ze wzmacniaczami,
7. Układy wzmacniaczy – reperatory GSM, GPRS,
8. Układy automatyki domowej – inteligentne domy, przemysłowe,
9. Układy domofonowe, wideo-domofonowe,
10. Sieci informatyczne strukturalne,
11. Układy automatyki bramowej, wjazdowej - bramy, napędy, układy sterowania, szlabany, zwory magnetyczne, Elektro - zaczepy,
12. Systemy sterowania zdalnego ( poprzez sieć GSM , GPRS ) z układami powiadamiania,
SERWIS 24 h/dobę

Zapewniam serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, po otrzymaniu zgłoszenia podejmuję niezwłocznie działania w celu jak najszybszej naprawy, przywrócenia sprawności systemu. Oferuję sprzęt zastępczy na czas naprawy uszkodzonych urządzeń. Doradzam w zakresie usprawnienia Państwa systemu, zarówno funkcjonalności jak i konfiguracji, poprawy bezpieczeństwa oraz możliwości modernizacji – rozbudowy.

Referencje:

Dzięki długoletniej, ciężkiej pracy mogę się pochwalić ogromną liczbą realizacji zleceń dla klientów należących do:
1. Dużych koncernów,
2. Jednostek militarnych,
3. Dużych, średnich, małych zakładów pracy,
4. Obiektów Administracji,
5. Obiektów Specjalnego przeznaczenia,
6. Obiektów Kulturalno – oświatowych,
7. Obiektów religijnych, sakralnych,
8. Obiektów handlowych, hurtowni, sklepów, składów budowlanych,
9. Lokali gastronomicznych, rozrywkowych,
10. Firm farmaceutycznych,
11. Stacji paliwowych,
12. Domów mieszkalnych, mieszkań prywatnych, apartamentów, lokali użytkowych, wspólnot mieszkaniowych.
13. Oraz wiele innych.

Branża

Obszar działania

Łódzkie

Weryfikacja Oferteo

Opinie

5.0

Gwiazdki opinii

70 opinii

Pozytywna (70)

Neutralna (0)

Negatywna (0)

Jesteś zadowolonym Klientem firmy?

Oceń Specjalistę
Sylwia J. 17 stycznia 2023
Pozytywna opinia

Pełen profesjonalizm w każdym szczególe. Właściciel wszystko wytłumaczył I oczywiście wykonał usługę na 6-kę. Bardzo miła obsługa. Jeżeli w przyszłości będę potrzebował Pomocy na pewno jeszcze raz skorzystam z usług tej firmy. Polecam!

Ewelina G. 16 stycznia 2023
Pozytywna opinia

Jesteśmy użytkownikiem kamer instalowanych przez firmę od roku. Ostatnio zgłoszony został problem z dostępem do aplikacji. Firma natychmiast zareagowała i wysłała pracownika, który rozwiązał problem i rzetelnie wyjaśnił z czego wynikały zakłócenia. Polecam firmę, ponieważ można liczyć na pomoc i wizytę w razie awarii.

Marek D. 16 stycznia 2023
Pozytywna opinia

Szczerze polecam tą firmę. Pan Marcin jest fachowcem w tym co robi. Podłączenie domofonu czy też kamer to dla niego błahostka. Jestem bardzo zadowolony z jego usługi i polecam każdemu, kto szuka kogoś godnego polecenia.

Gertruda P. 15 stycznia 2023
Pozytywna opinia

Skorzystałam z usług monitoringu oraz systemu alarmowego i jestem w 100% usatysfakcjonowana. Wszystko przebiegło sprawnie i profesjonalnie, do niczego nie można się przyczepić. Jeżeli chodzi o ceny, to są one konkurencyjne w porównaniu do innych firm w Łodzi. Polecam wszystkim!

Alojzy M. 14 stycznia 2023
Pozytywna opinia

Zdecydowanie polecam firmę Allservice. Elastyczni czasowo - dostosowali się do mnie, budzą zaufanie (co w tej branży jest podstawowym kryterium), świetnie znają swoje produkty, aktywnie doradzają, jak ustawić sprzęt, by być najlepiej zabezpieczonym, cierpliwie i profesjonalnie odpowiadają na wszelkie pytania, wszelkie wątpliwości interpretują na korzyść klienta, bardzo korzystni cenowo. Przy okazji rozwiązali mi w kilka minut skomplikowany problem z elektryką, gdzie nie uzyskałem od kilku miesięcy wsparcia od innych elektryków. Najlepsza firma od instalacji, jaką widziałem. Czy do mieszkanka, czy do dużego kompleksu budynków brałbym tylko Allservice.

Alan M. 14 stycznia 2023
Pozytywna opinia

Z Panem Marcinem współpracuję od ponad 14 lat. Zmodernizował system alarmowy w moim domu po poprzedniej firmie. Od tego czasu alarm działa bez zarzutu. Pan Marcin serwisuje go regularnie. W razie jakichkolwiek problemów błyskawicznie reaguje. Jest świetnym, kompetentnym, słownym fachowcem a do tego miłym, sympatycznym człowiekiem. Polecam Pana Marcina moim znajomym, wszyscy go chwalą i są mi bardzo wdzięczni za polecenia tak dobrego fachowca.

Dariusz Ś. 14 stycznia 2023
Pozytywna opinia

Usługi Pana Marcina są na najwyższym poziomie. Pan Marcin od 6 lat serwisuje, naprawia, a także rozbudowuje system alarmowy w naszym domu. Firma naprawdę godna polecenia, profesjonalna, na czas wykonuje usługi, a przy tym ceny za usługi są przystępne. Współpraca z firma Pana Marcina owocuje nie tylko serwisem na wysokim poziomie ale również doradztwem i pomocą w obsłudze systemów alarmowych oraz systemu monitoringu.

Ewa F. 13 stycznia 2023
Pozytywna opinia

Jedna z profesjonalnych firm z branży monitoringu. Kompleksowa realizacja zadań począwszy od projektowa, montażu aż po uruchomienia. Firma godna polecenia.

Jan Z. 13 stycznia 2023
Pozytywna opinia

Wykonanie instalacji monitoringu wewnętrznego i zewnętrznego na wysokim poziomie. Panowie zapewniają kompleksową usługę z pełnym wyposażeniem i podłączeniem, również z wgraniem niezbędnych aplikacji w telefonie. Wszystko "na gotowo". Zapewniają gwarancje sprzętu. Polecam jak najbardziej.

Albert M. 11 stycznia 2023
Pozytywna opinia

Robiłem audyt CCTV w ogólnopolskiej sieci hoteli. W 3 dni objechali całą Polskę i w niecały tydzień od zlecenia miałem pełny, kompetentny audyt z zaleceniami, potencjonalnymi problemami i instrukcjami jak z nimi postępować. Takiej firmy jeszcze nie spotkałem. Rewelacja! Polecam jak się tylko da!

Jacek B. 11 stycznia 2023
Pozytywna opinia

Po raz kolejny przekonałem się o wysokim profesjonalizmie pracowników tej firmy, wyjątkowym podejściu do klientów i ich potrzeb. Za dzisiejszą obsługę i fachowe rozwiązanie naszego problemu chcieliśmy z całego serca podziękować P. Marcinowi Dziękujemy 🙂👍

Anna D. 10 stycznia 2023
Pozytywna opinia

Specjaliści w pełnym znaczeniu tego słowa. Jakiś czas temu zakupiłem dom, w którym podczas budowania nikt nie pomyślał o instalacji monitoringu, kontaktowałem się z kilkoma firmami w sprawie założenia monitoringu i zawsze „specjaliści” mieli problem z rozwiązaniem problemów, które były na mojej posesji. Dopiero zachęcony pozytywnymi komentarzami postanowiłem skontaktować się z firmą ALLSERVICE. Po kontakcie telefonicznym tego samego dnia Pan Marcin już był u mnie w celu ustalenia możliwości i szczegółów montażu. Pierwszy raz nikt nie widział problemów nie do rozwiązania. Pan wszystko mi objaśnił i wysłuchał moich potrzeb oraz sugestii co do położenia kamer i całego systemu (pomimo, że zwiększyło to trochę zakres prac). Dlatego też zgodziłem się na instalację właśnie przez firmę Allservice i nie żałuje tego kroku. Co do montażu do pełen profesjonalizm, wszystko zamontowane idealnie. Kamery działają idealnie, nawet w nocy widać naprawdę wszystko. Ze szczerego serca mogę polecić tą firmę do zakładania monitoringu.

Georg J. 10 stycznia 2023
Pozytywna opinia

W trakcie całej budowy to najlepsza firma z jaką miałem przyjemność. Profesjonalizm, doradztwo, bardzo dobre ceny, szeroki asortyment. Nie ma rzeczy nie do rozwiązania. Przede wszystkim nastawienie pro kieszeń klienta co jest unikalne. Problem z terminami - umawiać się dużo wcześniej na montaże! Pozdrowienia dla Pana Marcina.

Adam K. 9 stycznia 2023
Pozytywna opinia

Pełny profesjonalizm. Znakomita wiedza i doradztwo. System alarmowy zainstalowany przez firmę ALLSERVICE działa bez zarzutu a dodatkowe funkcje (nowinki techniczne) bardzo ułatwiają życie. Mogę z czystym sumieniem polecić tą firmę a muszę przyznać, że jestem bardzo wymagającym Klientem. Kontakt z Marcinem Jankowskim zawsze szalenie miły i przyjacielski. Właściwy człowiek do współpracy.

Ewa R. 9 stycznia 2023
Pozytywna opinia

Firma Allservice Marcin Jankowski zapewniła doskonałą obsługę, wszystkie szczegóły były wcześniej uzgodnione począwszy od projektu po montaż bardzo precyzyjny i dokładny, estetycznie i solidnie wykonany. Systemy idealnie odpowiadają naszym potrzebom. Gorąco polecam.

Mariusz G. 8 stycznia 2023
Pozytywna opinia

Bardzo profesjonalny zespół. Wykonanie zgodne z zaprezentowanym kosztorysem, terminowo i fachowo. Jestem bardzo zadowolony.

Paweł D. 7 stycznia 2023
Pozytywna opinia

Świetna współpraca, Pan Marcin wykonał u mnie przegląd dwóch instalacji alarmowych. Przybył punktualnie na miejsce. Świetnie zna alarmy i kamery, podpiął system do laptopa, usunął usterki na połączeniach, co się dało naprawił, przeprogramował według nowych potrzeb, co potrzeba wymienił. Dzięki jego poradom, zrobiłem więcej niż początkowo zakładałem. Świetnie, polecam!

Piotr M. 7 stycznia 2023
Pozytywna opinia

Jesteśmy bardzo zadowoleni z wykonanych prac, wszystkie prace wykonane dokładnie, starannie, Pan Marcin potrafi fachowo doradzić co można ulepszyć, mimo, że dodaje mu to więcej pracy za te same pieniądze. Cenę wykonania usługi uważam za rozsądna a nawet konkurencyjną. Z czystym sumieniem mogę polecić tą firmę każdemu kto chce mieć dobrze położona instalację monitoringu za rozsądne pieniądze. Dziękujemy 😊.

Rafał K. 29 listopada 2022
Pozytywna opinia

Kontakt bardzo dobry, instalacja zgodna z wcześniejszymi ustaleniami. Całość usługi 5/5, zdecydowanie polecam.

Adrian P. 17 października 2022
Pozytywna opinia

Gorąco polecam Pana Marcina, fachowe wykonanie i doradztwo przy instalacji monitoringu i alarmu. Estetyka i szybkość przeprowadzonych prac na naprawdę wysokim poziomie. Chciałbym, żeby wszystkie ekipy remontowe miały podobny styl pracy.

pokaż więcej

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak ALLSERVICE24PL *Marcin Jankowski*
Co chcesz zlecić lub kupić?

Oferta

Kontakt

Formularz kontaktowy

Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo S.A., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Leśnica 11, 98-105; Wodzierady

WWW

www.allservice24.pl

Telefon

690 ••• ••• Pokaż numer

GaduGadu

Dane rejestrowe

Firma

Nazwa firmy PPHU ALLSERVICE Marcin Jankowski
Imię (pierwsze) MARCIN
Drugie imię PATRYK
Nazwisko JANKOWSKI
Data rozpoczęcia działalności 2014-05-12
NIP 7272444499
Regon 101766184

Siedziba

Kraj Polska
Województwo ŁÓDZKIE
Powiat łaski
Gmina Wodzierady
Miejscowość Leśnica
Kod pocztowy 98105
Poczta Wodzierady
Numer nieruchomości 11

Kontakt

Email allservice.lodz@gmail.com

Forma prawna

Kod i nazwa podstawowej formy prawnej 9 - Osoba fizyczna prowadząca działalność gospodarczą
Kod i nazwa szczegółowej formy prawnej 099 - Osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą
Kod i nazwa formy własności 214 - Własność krajowych osób fizycznych

Rejestracja

Data wpisu do bazy REGON 2014-05-06
Data powstania 2014-04-30
Data rozpoczęcia działalności 2014-05-12
Data wznowienia działalności 2019-07-01

Zakres działalności (PKD)

Kod PKD Nazwa
4321Z WYKONYWANIE INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH
Przeważające PKD
2611Z PRODUKCJA ELEMENTÓW ELEKTRONICZNYCH
2612Z PRODUKCJA ELEKTRONICZNYCH OBWODÓW DRUKOWANYCH
2620Z PRODUKCJA KOMPUTERÓW I URZĄDZEŃ PERYFERYJNYCH
2630Z PRODUKCJA SPRZĘTU (TELE)KOMUNIKACYJNEGO
2640Z PRODUKCJA ELEKTRONICZNEGO SPRZĘTU POWSZECHNEGO UŻYTKU
2651Z PRODUKCJA INSTRUMENTÓW I PRZYRZĄDÓW POMIAROWYCH, KONTROLNYCH I NAWIGACYJNYCH
2711Z PRODUKCJA ELEKTRYCZNYCH SILNIKÓW, PRĄDNIC I TRANSFORMATORÓW
2712Z PRODUKCJA APARATURY ROZDZIELCZEJ I STEROWNICZEJ ENERGII ELEKTRYCZNEJ
2720Z PRODUKCJA BATERII I AKUMULATORÓW
2731Z PRODUKCJA KABLI ŚWIATŁOWODOWYCH
2732Z PRODUKCJA POZOSTAŁYCH ELEKTRONICZNYCH I ELEKTRYCZNYCH PRZEWODÓW I KABLI
2733Z PRODUKCJA SPRZĘTU INSTALACYJNEGO
2740Z PRODUKCJA ELEKTRYCZNEGO SPRZĘTU OŚWIETLENIOWEGO
2751Z PRODUKCJA ELEKTRYCZNEGO SPRZĘTU GOSPODARSTWA DOMOWEGO
2811Z PRODUKCJA SILNIKÓW I TURBIN, Z WYŁĄCZENIEM SILNIKÓW LOTNICZYCH, SAMOCHODOWYCH I MOTOCYKLOWYCH
3101Z PRODUKCJA MEBLI BIUROWYCH I SKLEPOWYCH
3102Z PRODUKCJA MEBLI KUCHENNYCH
3109Z PRODUKCJA POZOSTAŁYCH MEBLI
3311Z NAPRAWA I KONSERWACJA METALOWYCH WYROBÓW GOTOWYCH
3312Z NAPRAWA I KONSERWACJA MASZYN
3313Z NAPRAWA I KONSERWACJA URZĄDZEŃ ELEKTRONICZNYCH I OPTYCZNYCH
3314Z NAPRAWA I KONSERWACJA URZĄDZEŃ ELEKTRYCZNYCH
4222Z ROBOTY ZWIĄZANE Z BUDOWĄ LINII TELEKOMUNIKACYJNYCH I ELEKTROENERGETYCZNYCH
4329Z WYKONYWANIE POZOSTAŁYCH INSTALACJI BUDOWLANYCH
4331Z TYNKOWANIE
4332Z ZAKŁADANIE STOLARKI BUDOWLANEJ
4333Z POSADZKARSTWO; TAPETOWANIE I OBLICOWYWANIE ŚCIAN
4334Z MALOWANIE I SZKLENIE
4339Z WYKONYWANIE POZOSTAŁYCH ROBÓT BUDOWLANYCH WYKOŃCZENIOWYCH
4391Z WYKONYWANIE KONSTRUKCJI I POKRYĆ DACHOWYCH
4399Z POZOSTAŁE SPECJALISTYCZNE ROBOTY BUDOWLANE, GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANE
4791Z SPRZEDAŻ DETALICZNA PROWADZONA PRZEZ DOMY SPRZEDAŻY WYSYŁKOWEJ LUB INTERNET
4799Z POZOSTAŁA SPRZEDAŻ DETALICZNA PROWADZONA POZA SIECIĄ SKLEPOWĄ, STRAGANAMI I TARGOWISKAMI
4932Z DZIAŁALNOŚĆ TAKSÓWEK OSOBOWYCH
4942Z DZIAŁALNOŚĆ USŁUGOWA ZWIĄZANA Z PRZEPROWADZKAMI
7410Z DZIAŁALNOŚĆ W ZAKRESIE SPECJALISTYCZNEGO PROJEKTOWANIA
7490Z POZOSTAŁA DZIAŁALNOŚĆ PROFESJONALNA, NAUKOWA I TECHNICZNA, GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANA
7729Z WYPOŻYCZANIE I DZIERŻAWA POZOSTAŁYCH ARTYKUŁÓW UŻYTKU OSOBISTEGO I DOMOWEGO
7733Z WYNAJEM I DZIERŻAWA MASZYN I URZĄDZEŃ BIUROWYCH, WŁĄCZAJĄC KOMPUTERY
8020Z DZIAŁALNOŚĆ OCHRONIARSKA W ZAKRESIE OBSŁUGI SYSTEMÓW BEZPIECZEŃSTWA
8110Z DZIAŁALNOŚĆ POMOCNICZA ZWIĄZANA Z UTRZYMANIEM PORZĄDKU W BUDYNKACH
8121Z NIESPECJALISTYCZNE SPRZĄTANIE BUDYNKÓW I OBIEKTÓW PRZEMYSŁOWYCH
8122Z SPECJALISTYCZNE SPRZĄTANIE BUDYNKÓW I OBIEKTÓW PRZEMYSŁOWYCH
8129Z POZOSTAŁE SPRZĄTANIE
8130Z DZIAŁALNOŚĆ USŁUGOWA ZWIĄZANA Z ZAGOSPODAROWANIEM TERENÓW ZIELENI
9511Z NAPRAWA I KONSERWACJA KOMPUTERÓW I URZĄDZEŃ PERYFERYJNYCH
9512Z NAPRAWA I KONSERWACJA SPRZĘTU (TELE)KOMUNIKACYJNEGO
9521Z NAPRAWA I KONSERWACJA ELEKTRONICZNEGO SPRZĘTU POWSZECHNEGO UŻYTKU
9522Z NAPRAWA I KONSERWACJA URZĄDZEŃ GOSPODARSTWA DOMOWEGO ORAZ SPRZĘTU UŻYTKU DOMOWEGO I OGRODNICZEGO
9524Z NAPRAWA I KONSERWACJA MEBLI I WYPOSAŻENIA DOMOWEGO
9529Z NAPRAWA POZOSTAŁYCH ARTYKUŁÓW UŻYTKU OSOBISTEGO I DOMOWEGO
9609Z POZOSTAŁA DZIAŁALNOŚĆ USŁUGOWA, GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANA

Dane zostaną pobrane i zaktualizowane w ciągu kilku minut.
W razie potrzeby prosimy o kontakt przez Formularz kontaktowy.

Skontaktuj się