Budowa autostrad Wrocław - Najlepsi w 2023

Firmy Budujące Autostrady we Wrocławiu, 2023

75 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsze z 75 firm
w kategorii Budowa autostrad

Średnia ocena specjalistów od budowy autostrad we Wrocławiu to 5.00 (na podstawie 29 opinii).

Wszystkie firmy
Budowa autostrad Wrocław

Zenex

 • Wrocław
Marcin G.

Współpracę oceniam na duży plus. Moja opinia wynika z profesjonalnego podejścia do realizacji zlecenia.

5.0 (1 opinia)

Maxpol-bud

 • Wrocław

Firma Maxpol-bud działa na rynku od 2001 roku. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu dopasowujemy się do potrzeb klienta, ciągle rozszerzając asortyment produktów granitowych. Naszą firmę wyróżnia ogromna pasja do pięknego i jedynego w swoim rodzaju kamienia naturalnego. Celem firmy jest dostarczanie wyrobów, które sprostają wymaganiom zmieniającej się rzeczywistości, a jednocześnie zaspokoją zróżnicowane gusta naszych klientów. W latach 2001-2012 naszą ofertę usług wzbogaciliśmy: W 2006 roku układanie kostki granitowej. W 2009 roku prowadzenie rozbiórek i wyburzania. W 2010 rozpoczęcie produkcji kostki granitowej. Ostatnia dekada zaowocowała wieloma inwestycjami na dużą skalę, dzięki czemu na chwile obecną jesteśmy zaliczani do

5.0 (1 opinia)

TECHMABUD

 • Wrocław

Generalne wykonawstwo domów jednorodzinnych,wielorodzinnych,remonty,fundamenty pod maszyny,hale,drogi dojazdowe place manewrowe.

5.0 (3 opinie)
avatar icon
ROD KROKUS

Przedstawiciel firmy przyjazny i kontaktowy.

5.0 (1 opinia)

BERGER BAU POLSKA to jedno z prekursorskich polskich przedsiębiorstw budowlanych, włączonym do międzynarodowego koncernu. Należymy do wiodących na rynku przedsiębiorstw budowlanych w naszym kraju. Zakres naszych usług obejmuje wszystkie dziedziny budowlane. Główną działalność stanowi budownictwo drogowe i inżynieryjne.

Dołącz do naszych Specjalistów od Budowy Autostrad we Wrocławiu

Działasz na rynku jako Specjalista od Budowy Autostrad i szukasz nowych Klientów z Wrocławia lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Global Engineering sp. z o.o. została założona w 2012 roku przez ludzi, których połączyła pasja wprowadzania nowych technologii w budownictwie zarówno na poziomie projektowym jak i wykonawczym. Firma bazuje na doświadczeniach wspólników i pracowników wyniesionych z wielu biur projektowych i placów budów w Polsce, Europie i na całym świecie. Uczestniczyliśmy w projektach mających na celu zarówno remonty istniejących budowli, budowę nowych i dostosowanie istniejących do nowych celów. Były to osiedla mieszkaniowe, budowle hydrotechniczne, specjalne ( np. strzelnice wojskowe, lotniska, mosty, drogi, centra logistyczne, zakłady przemysłowe, wysokościowce) i inne. Global Engineering sp. z o.o. specjalizuje się w projektowaniu i wykonawstwie

26 lat doświadczenia w branży geodezyjnej. Oferujemy usługi dla firm, instytucji jak i inwestorów indywidualnych. Każdy może liczyć na rzetelne podejście naszych pracowników do powierzonych im zadań. Wykonujemy typowe dla geodezji zadania jak: podziały nieruchomości, łączenie działek i ponowny ich podział w celu poprawy administracyjnego zarządzania nieruchomością, mapy do celów projektowych, wytyczenia budynków i obiektów budowlanych, inwentaryzacje powykonawcze, wytyczanie granic w terenie, Pomiary GPS ---------------- Specjalizujemy się w przeprowadzaniu rozgraniczeń w trudnych sporach granicznych. Prace specjalistyczne: Pomiary przemieszczeń i odkształceń obiektów Zakładanie osnów pomiarowych, realizacyjnych metodą

Handel cementem i sypkimi materiałami wiążącymi w całej Europie. Jako przedsiębiorstwo prowadzone przez właściciela od 1966 roku świadczymy usługi na terenie całej Europy w zakresie handlu i logistyki cementu, zaprawy budowlanej, wapna i innych materiałów budowlanych. Oprócz działalności na terenie Niemiec, ważnym filarem naszego przedsiębiorstwa jest handel międzynarodowy. Pomagamy klientom przy wyborze odpowiednich materiałów budowlanych oraz troszczymy się o ich dostawę do miejsca docelowego. Do logistyki, magazynowania i wysyłki do odbiorcy końcowego optymalnie wykorzystujemy wszystkie rodzaje transportu. Europejska sieć kolejowa umożliwia nam transport produktów za przystępną cenę i niezależnie od pogody oraz ruchu drogowego również

avatar icon

Pełnienie funkcji kierownika robót drogowych/budowy oraz pełnienie nadzoru inwestorskiego. Doradztwo techniczne i materiałowe. Posiadam uprawnienia budowlane w specjalności drogowej do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń. Wieloletnie doświadczenie jako inżynier budowy oraz kierownik robót drogowych zarówno na dużych jak i małych kontraktach (autostrady; nawierzchnie lotniskowe; przebudowy dróg; parkingi; naprawy gwarancyjne) - kompleksowe prowadzenie inwestycji (nadzór wykonawczy, nadzór nad pracownikami, koordynacja odbiorów)

DUR-FAN

 • Wrocław

Działamy w branży od 1993 roku. Nasza specjalność to sieci wodno-kanalizacyjne, na terenie miejscowości Wrocław.

avatar icon

Dawid Hajduk

 • Wrocław

Główny zakres naszej działalności to wznoszenie budynków mieszkalnych i niemieszkalnych. Wykonujemy zlecenia od 2012 roku. Obszar naszej dostępności to Jelcz Laskowice. Chcemy, by Klienci byli zadowoleni korzystając z naszych usług dlatego wszystkie zlecenia wykonujemy z należytą starannością. Zapraszamy do współpracy!

avatar icon

Gamir sp. z o.o.

 • Wrocław

Gamir Sp. z o.o. powstała w kwietniu 2013 roku. Specjalizujemy się w wykonawstwie kompletnych surowych stanów obiektów budownictwa  kubaturowego oraz przemysłowego, ale nie obce nam są wszelkiego rodzaju specjalistyczne konstrukcje żelbetowe. Współpracujemy zarówno w modelu pełnej odpowiedzialności za Robociznę, Materiały i Sprzęt, jak również realizujemy prace na materiale Zleceniodawcy. Powierzone zadania wykonujemy fachowo i terminowo z  zachowaniem wysokich norm bezpieczeństwa pracy i jakości. Do ich realizacji posiadamy aktualnie: Doświadczoną kadrę (Kierownik Budowy, Kierownik Robót Żelbetowych, Inżynier Budowy, Majstrzy i Brygadziści). Około 35 zbrojarzy i cieśli szalunkowych. Około 15 murarzy. Własnych operatorów żurawi wieżowych

RDK Projekt

 • Wrocław

RDK Projekt specjalizuje się w projektach kolejowych, przemysłowych oraz drogowych. Nasze usługi świadczymy od 2007, dzięki czemu posiadamy ogromne doświadczenie w tej branży. Zatrudniamy wykwalifikowanych inżynierów oraz współpracujemy z wieloma firmami geodezyjnymi i geologicznymi świadczą usługi na najwyższym poziomie. Decydując się na skorzystanie z naszych usług wybierają Państwo rzetelnie wykonaną pracę, zgodną z obowiązującymi przepisami i normami. Stawiamy na ekonomiczne i uzasadnione rozwiązania do każdej inwestycji drogowej, przemysłowej oraz kolejowej.

Big Daddy Wrocław, to Twoje smaki. Zamówisz tu pyszne domowe jedzenie, w niskiej cenie. Restauracja Big Daddy we Wrocławiu, daje Ci możliwość zjedzenia smacznego, tradycyjnego polskiego obiadu, bez wychodzenia z domu lub pracy. Mamy dla Ciebie między innymi devolaye, pierogi i placki po węgiersku w niskiej cenie. Jesteś głodny? Masz ochotę na coś równie prostego, jak pysznego, ale masz za dużo pracy? Nic prostszego! Restauracja Big Daddy we Wrocławiu, zaprasza do zapoznania się z ofertą jedzenia dostarczanego prosto do domu oraz firmy.

avatar icon

Firma Nomar Zakład Projektowania i Kompletacji Dostaw Marek Nowak istnieje na rynku od 1989 roku i od samego początku zajmuje się projektowaniem oraz budową instalacji grzewczych. W przeciągu 20 lat działalności zaprojektowaliśmy i zbudowaliśmy ponad 650 kotłowni. Przeprowadzamy kopleksowe termomodernizacje obiektów obejmujące swoim zakresem: - audyt energetyczny określający opłacalność inwestycji oraz możliwości zastosowania konkretnych rozwiązań - docieplenie ścian zewnętrznych - projekt instalacji wewnętrznych - projekt kotłowni, węzła cieplnego, instalcji solarnych - wykonawstwo. Od niedawna zajmujemy się także renowacją zabytkowych kamienic oraz willi. Czynnie uczestniczymy w realizowanym przez miasto Wrocław programie 100 KAMIENIC.

avatar icon

Grzegorz Rusinek

 • Wrocław

ORGANIZACJA RUCHU ZASTĘPCZEGO. Wykonuję projekty organizacji ruchu zastępczego we Wrocławiu wraz z uzgodnieniami. Wykonuję również projekty odtworzenia nawierzchni we Wrocławiu. Zapraszam do współpracy.

avatar icon

AUXILIUM Sp. z o.o. dzięki doświadczeniu oraz przejrzystej procedurze działania, skutecznie rozwiązuje problemy finansowe w zakresie dochodzenia należności - zarówno od podmiotów gospodarczych, jak i osób fizycznych. Firma działa na terenie całego kraju. Zapewniamy kompleksową obsługę, która obejmuje: porady prawne, negocjacje, monitoring, wywiad gospodarczy, reprezentowanie naszych klientów w sądzie. Nasza oferta: - negocjacje z dłużnikami - windykacja bezpośrednia - czynności zmierzające do uznania długu - przerwanie okresu przedawnienia - postępowania sądowe i egzekucyjne - zabezpieczenie należności

PROBETEX s.c.

 • Wrocław

Jesteśmy specjalistyczną firmą budowlaną zajmującą się wierceniem i cięciem diamentowym w betonach zbrojonych i innych materiałach budowlanych. Specjalizujemy się również w pracach rozbiórkowo-wyburzeniowych oraz w usuwaniu wad powstałych przy wylewkach betonu - kucie i groszkowanie. Oferujemy do 50% rabatu przy stałej współpracy i większych zleceniach.

Specjalizujemy się w dokumentacji projektowo-kosztorysowej w branży drogowej. Wykonujemy wszelkie opracowania związane z budową dróg, obiektów inżynierskich, organizacji ruchu i odwodnienia. Na życzenie klienta zapewniamy także obsługę czynności administracyjnych. Optovia to projektanci z dużym doświadczeniem, jak i młodzi inżynierowie. Wykorzystujemy licencjonowane oprogramowanie specjalistyczne do projektowania dróg i organizacji ruchu. Zainteresowanych zachęcamy do kontaktu.

avatar icon

avatar icon

avatar icon

Pan sosenka

 • Wrocław

Meble na wymiary, nietypowe zlecenia(imitacja broni, śmigła)stolarka artystyczna Bary do kawiarni,werandy,antresole,tarasy itp. Szafy,garderoby,zabudowy,wnęk, Renowacja oraz rewitalizacja starych mebli przedmiotów codziennego użytku,itd.

avatar icon

avatar icon

Magnus sp.z o.o.

 • Wrocław

avatar icon

HMB2WROCLAW

 • Wrocław

avatar icon

Wykonujemy prace od 2002. Firma specjalizuje się w pracach takich jak generalne wykonawstwo. Firma świadczy usługi na obszarze takim jak Wrocław. Liczy się dla nas zadowolenie naszych Klientów.

avatar icon

EM-Bud

 • Wrocław

avatar icon

Bitumax Sp.zo.o.

 • Wrocław

Wrocbruk

 • Wrocław

avatar icon

avatar icon

Konstrukcje żelbetonoe, hale przemysłowe,

avatar icon

Usługi

 • Wrocław

Nasza działalność rozpoczęła się w 2015 roku. Nasza specjalność to doradztwo Finansowe - Kredyty dla Firm, na terenie Dolnośląskie, Łódzkie, Opolskie, Wielkopolskie.

avatar icon

Marcin Jerzyk

 • Wrocław

Rozpoczęliśmy działalność w 2010 roku. Nasza specjalność to sieci wod kan, na terenie Wroclaw.

BIGBUD

 • Wrocław

Firma bigbud zajmuje się wynajmem koparko ładowarek wraz z operatorem z doświadczeniem

avatar icon

Kompleksowa obsługa inwestycji budowlanych

avatar icon

Max-BUD

 • Wrocław

Firma zajmująca się wkyończeniami

avatar icon

"F"

 • Wrocław

avatar icon

Visionprojekt

 • Wrocław

avatar icon

PHU BOSSBUD

 • Wrocław

avatar icon

M.K-projekt

 • Wrocław

avatar icon

avatar icon

avatar icon

avatar icon

Kooma

 • Wrocław

avatar icon

RBBAU

 • Wroclaw

avatar icon

Zapytania

 • Wroclaw

avatar icon

Brak

 • S

avatar icon

avatar icon

Zaberd

 • Wrocław

avatar icon

Ranking Specjalistów od Budowy Autostrad obejmuje również takie miejscowości jak: Wrocław, Iwiny, Ramiszów, Karwiany, Pruszowice, Wysoka, Psary, Kiełczówek, Krzyżanowice, Szymanów, Komorowice, Zacharzyce, Samotwór, Zabrodzie, Blizanowice, Suchy dwór, Mokry dwór.
więcej...