Roboty ziemne Wrocław - Najlepsi w 2020

Najlepsze Oferty na Roboty Ziemne we Wrocławiu, 2021

226 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań

Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty

Otrzymaj oferty

Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy

Wybierz najlepszą

Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsi w 2020

Promowani
Roboty ziemne Wrocław
Promowany

SC. Buildings

Wrocław

Jako właściciel firmy mogę państwu zagwarantować najwyższej jakości usługi oraz specjalistów. Posiadamy również UBEZPIECZENIE OC wykonawcy. Zajmiemy się każdym powierzonym nam zleceniem od remontów mieszkań, biur, pomieszczeń przemysłowych po budowę państwa wymarzonego domu biura. Wykonujemy wszelkie prace budowlane w tym instalacje elektryczne, wodno-kanalizacyjne, stawianie ścian z każdego materiału, płyt gk. malowanie, glazurnictwo, podłogi, wylewki, wyburzenia, ocieplanie domów, budynków, tynki, gładzie, panele, cyklinowanie podłóg, wstawianie drzwi, wykonywanie pod łączeń do instalacji, dachy, ocieplenia dachów, malarstwo artystyczne. I inne. Gorącą zapraszam do współpracy.

Arukop Usługi Koparkoładowarką Przemysław Kiełcz - Roboty ziemne Żórawina
Mateusz I.

Świetny wybór. Nowy sprzęt, dynamiczna praca i wyjątkowa precyzja. Na tle poprzednich koparkach na mojej budowie bardzo miłe zaskoczenie. O jakość pracy, punktualność i kontakt nie trzeba się martwić. Nie było też żadnych dyskusji czy mądrowania. Po prostu młody człowiek na odpowiednim miejscu, który wie, jak prowadzić biznes na wyższym poziomie niż weterani. Polecam!

Mapo Mining Sp. z o.o. s.k.a.

Właściciel firmy KOPEXIM po ukazaniu się mojego ogłoszenia nie czekając na mój telefon sam nawiązał kontakt. Jest osobą elastyczną i kreatywną dlatego dostosował ofertę i zakres usług do potrzeb naszej firmy, dlatego polecam wszystkim firmę KOPEXIM.

CHATA MARZENIE MAREK KIEŁCZ - Roboty ziemne Żórawina
Wojciech N.

Kopanie fundamentów i ich zasypanie pod wylanie płyty załadunek i rozładunek palet, niwelacja terenu, kopanie studni oraz dowóz kręgów i ich włożenie, budowa dróg, parkingów, chodników, podjazdów pod dom budowa sieci i przyłączy wodno-kanalizacyjnych od a do z oczyszczanie rowów kopanie oczek wodnych. Szamb ekologicznych i normalnych wykopy pod butle na gaz i instalacje elektryczne i gazowe układanie kostki brukowej i betonowej rozbiórki i montaż ogrodzeń z siatki, wyburzenia, rozbiórki zajmujemy się także transportem i sprzedażą ziemi, piachu, oraz wszelkiego rodzaju kruszywa. projektowanie zakładanie i pielęgnacja ogrodów odśnieżanie dróg i parkingów. Posiadamy taki sprzęt, jak koparko-ładowarkę volvo bl 71 sprzęt do nich to łyżki 40-60-90 cm oraz skarpówka 150cm, widły, młot rozbiórkowy i pług do odśnieżania.

JAR - KOP Lisiecki Jarosław - Roboty ziemne Małkowice
Piotr U.

Rewelacyjne podejście do klienta i profesjonalne podejście do zadania jakim było przygotowanie bardzo zaniedbanej działki pod wysiew trawnika. Rezultat tego niemalże niewykonalnego zadania przerósł moje oczekiwania! Podzielam opinie z komentarzy, że współpraca z firmą Pana Lisieckiego była prawdziwą przyjemnością. Polecam!

Kompleksowe Nadzory Budowlane Sławomir Siwak - Roboty ziemne Wrocław
Maren Development Mariusz Jastrzębski

Kompleksowa obsługa, pełna elastyczność dopasowana do aktualnych warunków, kontakt bez żadnych przeszkód. Firma godna polecenia.

Markoni - Roboty ziemne Święta Katarzyna

6. Markoni

Roman K.

Solidnie bez zwłoki firma przystąpiła do robót. Wykonanie solidne i w dostępnej cenie. Firma posiadała fachowe przygotowanie oraz bardzo profesjonalny sprzęt. Polecam.

Tomasz M.

TOOLMEX - Roboty ziemne Mirków

8. TOOLMEX

Marek R.

Bardzo szybki kontakt i uprzejma osoba po drugiej stronie telefonu. Oferta bardzo konkurencyjna. Doradztwo w przebiegu realizowanego zlecenia. Bardzo polecam.

GOŁDEX-AGRO SP.Z.O.O - Roboty ziemne Wrocław
Ariel C.

Usługa wykonana profesjonalnie. Wycena, porady i wywiązanie się z umowy i powierzonego zadania w 120%. Nigdy dotąd nie spotkałem firmy o podobnym podejściu. Polecam zdecydowanie!

PUH JAREX Jarosław Frąckowiak - Roboty ziemne Trzebnica
Aleksander W.

Profesjonalny sprzęt i sprawne działanie. Ściągnęli humus i uporządkowali działkę. Można by jeszcze popracować nad punktualnością ale działaniem naprawili wszystko.

Więcej profesjonalistów

Gremix - Roboty ziemne Wrocław

Gremix

Wrocław

Z chwilą, gdy będziesz szukać solidnej usługi koparko ładowarką w dobrej cenie to ta firma jest dla Ciebie idealna. Mają najlepszych specjalistów do realizacji zleceń z dziedziny robót ziemnych. Ledwie jeden telefon dzieli Cię od dostania świetnej oferty - zadzwoń!

ALFA-EKO

Wrocław
Jarosław R.

Firma ALFA-EKO, z siedzibą we Wrocławiu,oferuje szeroki wachlarz usług. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą firmy. Naszym klientom oferujemy duży wybór kontenerów przeznaczonych na gruz, ziemię, materiały izolacyjne, a także inne odpady budowlane powstające w czasie remontu, modernizacji lub budowy. Dobrze wiemy, jak ważna jest w tym przypadku terminowość, dlatego gwarantujemy realizację 99% zleceń w ciągu 24 godzin od przyjęcia zgłoszenia. Po uzgodnieniu z biurem możliwe są również prace nocne oraz weekendowe (zwłaszcza w przypadku galerii handlowych). Zapraszamy do zapoznania się z ofertą kontenerów, którymi dysponuje firma. Więcej informacji o świadczonych przez nas usługach można uzyskać pod numerem 721 700 600 oraz na stronie firmy.

Roboty Ziemne

Wrocław

PHU DUDEX Stanisław Duda
Krzysztof L.

Bardzo szybki kontakt po pojawieniu się ogłoszenia, cena atrakcyjna, zaakceptowałem i się umówiliśmy.

DANROB - Roboty ziemne WROCŁAW

DANROB

WROCŁAW

Po prostu zleć zadanie wiercenia studni specjalistom firmy DANROB z miejscowości Wrocław. Zadziwią Cię swoim zaangażowaniem i dokładnością. Na terenie Wrocławia są jednymi z najlepszych. Skontaktuj się z nimi już teraz, aby uzyskać więcej szczegółów.

Świetne Roboty Ziemne

Wrocław

Abud-Serwis "RK"
BORO Patryk Sowała

Poziom wykonawstwa firmy Pana Roberta oceniam jako bardzo wysoki. Efekt końcowy naszej realizacji we Wrocławiu w centrum - zaskoczył mnie bardzo pozytywnie. Pana Roberta i jego firmę mogę spokojnie polecić w zakresie realizacji robót kamieniarskich. Patryk Sowała BORO Patryk Sowała

Dołącz do naszych Specjalistów od Robót Ziemnych we Wrocławiu

Działasz na rynku jako Specjalista od Robót Ziemnych i szukasz nowych Klientów z Wrocławia lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Załóż bezpłatne konto

Kopanie Stawów

Wrocław

TERRA-DRILL-Studnie, Pompy Ciepła, Odwierty Geologiczne
Piotr A.

Witam serdecznie, W imieniu naszej firmy chciałabym zaoferować Państwu nasze usługi w następującym zakresie: 1. Najem sprzętu i operatorów do robót budowlanych w zakresie budownictwa ogólnego, drogowego jaki budownictwa kanalizacyjnego (wykopy różnego rodzaju, prace przy drogach (skarpowanie rowów), instalacje wodne, kanalizacyjne, elektryczne, gazowe, wykopy pod fundamenty, niwelacja terenu) Oferujemy Państwu między innymi najem: a) kaparek LONG o długości ramion 15, 18 m z nakładkami kauczukowymi, z łyżką skarpową hydraulicznie skrętną, z możliwością poruszania się na masie bitumicznej. cena: 160-200 zł netto/ godzina pracy koparki (cena do negocjacji) b) koparek kołowych LONG o długości ramienia 14,16 m, z łyżką skarpową hydraulicznie skrętną. cena: 160-185 zł netto/ godzina pracy koparki (cena do negocjacji) c) koparek gąsienicowych o wadze 22-30 ton, łyżka o pojemności 1,2-2 m3 lub łyżka skarpowa hydraulicznie skrętna o pojemności 1m3. cena: 125-180 zł netto/godzina pracy koparki (cena do negocjacji) Poza tym oferujemy również najem minikoparek, koparek łańcuchowych, a także koparko-ładowarek. 2. Nasza firma specjalizuje się również w transporcie drogowym; Dysponujemy taborem pojazdów specjalistycznych najnowszej generacji, przystosowanych do przewozu praktycznie wszystkich rodzajów ładunków rozumianych jako ponadnormatywne, ponadgabarytowe, dysponujemy zestawami TIEFBETT (DMC do 60 ton). 3. Oferujemy także usługi w zakresie wykonywania odwiertów geologicznych w tym: studni wierconych, studni ujęciowych, wierceń pod dolne źródła ciepła (wraz z zabudową dolnego źródła dla potrzeb instalacji pomp ciepła), wiercenia otworów piezometrycznych, odwiertów mikropali oraz zabudowę uzbrojenia- na terenie całej Polski. Współpracując z naszymi specjalistami wykonaliśmy około 12000 metrów wierceń głównie dla potrzeb pomp ciepła (o głębokości do 200 metrów) oraz studnie i piezometry ( głębokości do 150 m). Wymienione prace wykonywaliśmy systemem obrotowym z prawym obiegiem płuczki oraz systemem udarowo-obrotowym młotkami dolnymi z wykorzystaniem równoległego rurowania za pomocą układu podwójnej, przelotowej głowicy. Te nowe rozwiązania techniczne wiertnicy umożliwiają szybsze i bezpieczniejsze wykonanie odwiertów w stosunku do powszechnie występującego na rynku starego sprzętu wiertniczego. Poza wierceniami oferujemy również montaż przyłączy. Zatrudniamy doświadczoną kadrę, która zapewni Państwu realizację powierzonych nam zleceń szybko, terminowo i bezpiecznie. Nasza firma działa na terenie całej Polski, a ceny które proponujemy są konkurencyjne, dlatego zachęcam Państwa do kontaktu. Wszelkie informacje dotyczące zakresu współpracy otrzymacie Państwo kierując swoje zapytania na adres mailowy: terra.drill.wroclaw@gmail.com bądź pod numerami telefonu: Biuro: 71 345 91 96, -Zlecenia z zakresu najmu koparek oraz transportu: Mirosław Hołuj tel. 694 749 241 -Zlecenia z zakresu wykonywania wierceń geologicznych: Tadeusz Gregorczyk tel. 602 710 243

DOMBUD - Roboty ziemne Wrocław

Dzięki precyzji wykonania usługi minikoparką DOMBUD przewyższa konkurentów. Markę oddają oceny zachwyconych zleceniodawców. Spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego to doskonały wybór.

W dalszym ciągu potrzebujesz specjalisty od robót ziemnych? Wykorzystaj doświadczenie MARKONI Marek Klemczak. Umów się na rozmowę jeszcze dziś i poznaj ofertę.

GOMAR Marcin Górka - Roboty ziemne Wrocław

Uważasz, że staranne roboty ziemne to skomplikowany temat? Oszczędź sobie nerwów - fachowcy z GOMAR Marcin Górka udzielą rad i znajdą dopasowne rozwiązanie. Jeśli chcesz otrzymać dokładną wycenę skontaktuj się dziś - warto.

Derpolbud Piotr Derej - Roboty ziemne Wrocław

Znakomite Roboty Ziemne

Wrocław

Derpolbud Piotr Derej

Chcesz znaleźć sprawdzonego profesjonalistę do realizacji swoich planów? Derpolbud Piotr Derej z Wrocławia będzie najszybszą drogą. Dodatkowe informacje możesz otrzymać jeszcze dzisiaj, dlatego nie zwlekaj.

Porównanie cen i kosztów we Wrocławiu

Szukasz cen, cenników, kosztów lub kosztorysów robót ziemnych? A może interesuje Cię najtańsza oferta we Wrocławiu? Złóż zapytanie, a specjaliści od robót ziemnych z Wrocławia sami prześlą Ci wyceny.

Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.

Jakie prace są do wykonania?
Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.
BRUKOMANIA Kowal Marcin - Roboty ziemne Wrocław

Doskonałe Roboty Ziemne

Wrocław

BRUKOMANIA Kowal Marcin

Myślisz, że doskonałe roboty ziemne to nieprosty temat? W takim razie nie trać czasu - specjaliści z tej firmy dadzą wskazówki i znajdą najlepsze rozwiązanie. Zapytaj o ofertę już teraz i zobacz co firma może Ci zaproponować.

JAMP - Roboty ziemne Wrocław

Doskonałe Roboty Ziemne

Wrocław

JAMP

Myślisz, że doskonałe roboty ziemne to nieproste zagadnienie? Nic bardziej mylnego - fachowcy z JAMP poradzą Ci i znajdą dopasowne rozwiązanie. Zadzwoń, aby otrzymać ofertę - naprawdę warto.

DACH DOM Agnieszka Majewska - Roboty ziemne Wrocław

DACH DOM Agnieszka Majewska

Wrocław

Poprzez przykładanie dużej wagi do szczegółów usługi minikoparką DACH DOM Agnieszka Majewska wyróżnia się w swoim rejonie. Reputację oddają referencje zadowolonych zleceniodawców. Skontaktuj się, aby otrzymać ofertę - naprawdę warto.

Kaer Group Krzysztof Radziwon - Roboty ziemne Wrocław

Kaer Group Krzysztof Radziwon

Wrocław

Nadal poszukujesz profesjonalistów od prac ziemnych? Skorzystaj z doświadczenia Kaer Group Krzysztof Radziwon. Z pewnością dołączysz do grona zadowolonych Klientów. Przedzwoń i dowiedz się więcej - nie pożałujesz.

PASA sp. z o.o - Roboty ziemne Wrocław

Roboty Ziemne

Wrocław

PASA sp. z o.o

Myślisz, że profesjonalne roboty ziemne to niełatwy temat? W takim razie nie trać czasu - fachowcy z tej firmy pomogą Ci i znajdą najlepsze rozwiązanie. Spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego to doskonały wybór.

Global_System Sp. z o.o. - Roboty ziemne Wrocław

Global_System Sp. z o.o.

Wrocław

Uwierz na słowo specjalistom w dziedzinie robót ziemnych i zatrudnij Global_System Sp z oo. Dokładność z jaką wykonują powierzone im zadania, zadowoli każdego. Zaledwie krok dzieli Cię od dostania świetnej propozycji - skontaktuj się od razu!

GeoJust s.c. - Roboty ziemne Wrocław

Doskonałej Jakości Roboty Ziemne

Wrocław

GeoJust s.c.

GeoJust sc oferuje swoje usługi w bardzo przystępnej cenie. Skupia się na Klientach z rejonu Wrocławia i z sąsiednich miast. Spełniają wymagania najbardziej wymagających Klientów.

MGprojektBRUK Michał Gadziński - Roboty ziemne Wrocław

MGprojektBRUK Michał Gadziński

Wrocław
Nie Podano

Z pewnością mogę polecić firmę MGprojekt BRUK, firma ta zrealizowała odwodnienie budynku, opaskę wokół domu, ułożenie kostki, uporządkowanie terenu wraz z rozplantowaniem ziemi oraz wykonała ogrodzenia 3D. Bardzo profesjonalne podejście i pełne zaangażowanie całej ekipy. Polecam.

Ogrodowe Szaleństwo - Roboty ziemne Wrocław

Profesjonalny Drenaż

Wrocław

Ogrodowe Szaleństwo
Anna Z.

Świetny kontakt, rewelacyjna obsługa i jeszcze lepszy projekt oraz wykonanie, które przerosło nasze oczekiwania.

AURIS RENTAL Sp. z o.o. - Roboty ziemne Wrocław

AURIS RENTAL Sp. z o.o.

Wrocław

Wykonanie drenażu opaskowego będzie przyjemnością jeśli zatrudnisz tych specjalistów. AURIS RENTAL Sp z oo ma doświadczenie w branży, które zaspokoi najbardziej wymagających. Zapytaj o wycenę już teraz i przekonaj się co firma może zaoferować.

Opinie i porady na temat robót ziemnych

Jeśli interesują Cię opinie na temat robót ziemnych, szukasz porad lub ofert skontaktuj się ze specjalistami z Wrocławia. Otrzymasz fachową pomoc oraz oferty na realizację potrzebnych Ci usług. Już teraz wyślij zapytanie do profesjonalistów z Oferteo i poznaj najlepsze rozwiązania.

Zainteresowane osoby skontaktują się z Tobą i przekażą potrzebne informacje. Serwis Oferteo jest bezpłatny, a usługa niezobowiązująca.

Proszę o wycenę
M-BUD Rozbiórki i wyburzenia - Roboty ziemne Wrocław

M-BUD Rozbiórki i wyburzenia

Wrocław

Konkurencyjna cena i godna podziwu realizacja powierzonych prac to główne walory przedsiębiorcy, którego specjalnością jest kopanie stawów. Skontaktuj się z nimi już teraz, aby uzyskać więcej szczegółów.

Smile Home - Roboty ziemne Wrocław

Świetne Roboty Ziemne

Wrocław

Smile Home
Julia K.

Pan Robert i jego pracownicy to profesjonaliści. Rzetelność i uczciwość to ich mocne strony. Jestem bardzo zadowolona oraz gorąco polecam!

ReGarden - Roboty ziemne Wrocław

Kopanie Stawów

Wrocław

ReGarden

Kusząca cena i godna podziwu realizacja powierzonych prac to główne atuty firmy ReGarden, której specjalnością jest kopanie stawów. Spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego to doskonały wybór.

KRYZA - Roboty ziemne Wrocław

KRYZA

Wrocław

Każdy, kto poszukuje usługi minikoparką winien koniecznie zgłosić się do KRYZA i poznać atrakcyjne ceny oraz pozytywne opinie zebrane od Klientów. Zaledwie chwila dzieli Cię od dostania świetnej propozycji - zobacz!

Rafał Kempa - Roboty ziemne Wrocław

Rewelacyjny Drenaż

Wrocław

Rafał Kempa

Myślisz, że rewelacyjny drenaż to niełatwe zagadnienie? Nic bardziej mylnego - fachowcy z tej firmy posłużą radą i znajdą dostosowane do Twoich wymagań rozwiązanie. Ledwie jeden telefon dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnej wyceny - skontaktuj się!

MyGreenSpace sp. z o.o. - Roboty ziemne Wrocław

Kopanie Studni

Wrocław

MyGreenSpace sp. z o.o.
Małgorzata K.

Polecam MyGreenSpace projekt powstał przy współpracy z Architektem Krajobrazu. Co najważniejsze mogłam zobaczyć swój projekt ogrodu w 3D i go konsultować online! Dla osoby zapracowanej jest to naprawdę bardzo wygodne. Sam projekt został stworzony z najwyższą starannością i jakością. Wykonanie projektu przebiegło zgodnie z terminem a na zakończenie współpracy otrzymałam rabat na meble ogrodowe. Gorąco polecam.

MPDS Sp. z o.o. - Roboty ziemne Wrocław

Najlepszy Drenaż Opaskowy

Wrocław

MPDS Sp. z o.o.
ANNA Ł.

Rzetelna firma, łatwy kontakt, doradzają i pomagają w wyborze materiałów i technologii wykonania, polecam.

Alfa - Roboty ziemne Wrocław

Znakomite Roboty Ziemne

Wrocław

Alfa

Potrzebujesz dobrej firmy od robót ziemnych? Skorzystaj z doświadczenia Alfa. Zadzwoń, a specjaliści udzielą odpowiedzi na wszystkie pytania.

Automatyczne nawadniania I zakładanie ogrodów, przyłącza wody - Roboty ziemne Wrocław

Automatyczne nawadniania I zakładanie ogrodów, przyłącza wody

Wrocław
Mariusz M.

Bardzo sprawnie wykonana usługa. Dobre rady "ogólnoogrodowe". Wzorowa współpraca. Polecam.

Spoldzielnia Socjalna DZIALAJMY RAZEM - Roboty ziemne Wrocław

Roboty Ziemne

Wrocław

Spoldzielnia Socjalna DZIALAJMY RAZEM
Karol H.

Firma profesjonalna, szybkie wykonanie usługi. Polecam!

DEBET SC MAREK GRACZYKOWSKI JAROSŁAW GRACZYKOWSKI ILONA GRACZYKOWSKA - Roboty ziemne Wrocław

DEBET SC MAREK GRACZYKOWSKI JAROSŁAW GRACZYKOWSKI ILONA GRACZYKOWSKA

Wrocław

Po prostu zleć prace dotyczące kopania stawów ekspertom firmy DEBET SC MAREK GRACZYKOWSKI JAROSŁAW GRACZYKOWSKI ILONA GRACZYKOWSKA z miejscowości Wrocław. Urzekną Cię swoim zaangażowaniem i dokładnością. Na terenie Wrocławia nie mają sobie równych. Skontaktuj się z nimi jak najszybciej, aby otrzymać ofertę.

RF-BRUK - Roboty ziemne Wrocław

RF-BRUK

Wrocław

Właśnie wybierasz godnego zaufania specjalistę do realizacji swoich planów? RF-BRUK z Wrocławia jest na to najlepszym rozwiązaniem. Gorąco zachęcamy do kontaktu - to Ci się opłaci.

BET brukarstwo maszynowe - przemysłowe - Roboty ziemne Wrocław

BET brukarstwo maszynowe - przemysłowe

Wrocław
Orien Sp. z o.o.

Wykonanie parkingu o powierzchni 2240m2, Firma posiada zaplecze sprzętowe oraz dowóz wszystkich niezbędnych materiałów. Polecam!

WROCBRUK - Roboty ziemne Wrocław

WROCBRUK

Wrocław

Jesteśmy rodzinną firmą obecną na wrocławskim rynku od niemal 20 lat (wcześniej pod nazwą Usługi brukarskie Szaro Michał, AZDRA Krzysztof Szaro ) Oferujemy wykonawstwo robót drogowych ( drogi, parkingi, chodniki) oraz sieciowych ( rurociągi kanalizacyjne, wodne, gazowe). Nasze doświadczenie, zaplecze techniczne gwarantują bardzo sprawne wykonanie zleceń oraz przejście procedur odbiorowych. Zlecenie nam jednocześnie prac instalacyjnych i zagospodarowania terenu umożliwia inwestorowi uniknięcia kolizji międzybranżowych związanych również z udzielaniem gwarancji na wykonane roboty. Naszą ofertę kierujemy do klientów instytucjonalnych ,deweloperów , zarządców wspólnot mieszkaniowych,firm z branży drogowej i budowlanej jako wykonawcy części

Brukarz Wrocław - Roboty ziemne Wrocław

Pierwszorzędna Melioracja

Wrocław

Brukarz Wrocław
Artwnetrza

Współpraca bardzo dobra, bez problemów. Polecam.

Maxibud - Roboty ziemne Wrocław

Maxibud

Wrocław

W przypadku, gdy potrzebujesz najlepszej usługi minikoparką w dobrej cenie to firma Maxibud jest dla Ciebie idealna. Mają odpowiednie kwalifikacje do realizacji zleceń z zakresu drenażu opaskowego. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z ofertą - bez wątpienia warto.

inigm sp. z o.o. - Roboty ziemne Wrocław

Kopanie Studni

Wrocław

inigm sp. z o.o.

Kopanie studni to specjalność ekipy z firmy inigm sp z oo - nie mają sobie równych w tej dziedzinie. Poproś o ofertę już teraz i sprawdź co firma może Ci zaproponować.

Storem Sp. z o.o.

Wrocław

Od lat pracownicy Storem Sp z oo świadczą usługi z zakresu najwyższej klasy niwelacji terenu, dzięki temu są zawsze gotowi obsłużyć każdego Klienta potrzebującego usługi koparko ładowarką. Spełniają wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego są świetnym wyborem.

Bruk-Fach Kamiński Andrzej - Roboty ziemne Wrocław

Doskonałej Jakości Melioracja

Wrocław

Bruk-Fach Kamiński Andrzej
Invest-Bruk

Gorąco polecam ta firmę do zlecenia podchodzi z pełna odpowiedzialnością fachowością można na nich w 100% polegać bez jakiejkolwiek obawy.

Triumphus Sp. z o.o. - Roboty ziemne Wrocław

Triumphus Sp. z o.o.

Wrocław
Tomasz K.

Do firmy Triumphus trafiłem przez serwis Oferteo, jako jeden z niewielu, Pan Kłosiński, złożył dobrze przygotowaną ofertę i był z nim dobry kontakt. Prace polegały na rozbiórce na powierzchni ok. 500m2 w Warszawie (burzenie ścian ceglanych oraz płyty GK, demontaż różnych elementów, zrywanie starego parkietu, itp). Pan Kłosiński wraz ze swoją ekipą podeszli do prac bardzo profesjonalnie i sprawnie. Polecam!

Wróbel Transport Kornel Wróblewski - Roboty ziemne Wrocław

Wróbel Transport Kornel Wróblewski

Wrocław
Artur W.

Dawno nie spotkałem tak profesjonalnej firmy transportowej. Będę z pewnością jeszcze korzystał! Polecam.

NaBruk - Roboty ziemne Wrocław

NaBruk

Wrocław
Robert M.

Bardzo polecam usługi tej firmy ze względu na: - profesjonalny kosztorys - kompleksowe wykonanie usługi razem z zakupem materiału i transportem - dokładność wykonania - krótki termin realizacji zamówienia ( u mnie 44 m2 zamknęło się w ciągu 5 dni) - po zakończonej pracy firma wywozi resztki materiałów i zostawia po sobie idealny porządek Każdy inwestor będzie zadowolony i pewny wysokiej jakości wykonanego zlecenia. Bardzo polecam usługi tej firmy ze względu na: - profesjonalny kosztorys - kompleksowe wykonanie usługi razem z zakupem materiału i transportem - dokładność wykonania - krótki termin realizacji zamówienia ( u mnie 44 m2 zamknęło się w ciągu 5 dni) - po zakończonej pracy firma wywozi resztki materiałów i zostawia po

Peszko Ogrodnictwo/Budownictwo - Roboty ziemne Wrocław

Peszko Ogrodnictwo/Budownictwo

Wrocław
Patrycja R.

Z czystym sumieniem polecam usługi firmy. Właściciel jest osobą dokładną, sumienna, uczciwa. Rozmowy konkretne i rzeczowe, ceny niewygórowane.

KURC BAU - Roboty ziemne Wrocław

KURC BAU

Wrocław
Katarzyna D.

Miałam styczność z kilkoma ekipami, ale współpraca z Panem Piotrem nie dorównuje żadnej z nich. Zdecydowanie na plus kontakt z klientem, indywidualne podejście, jakość wykonania, dbałość o każdy szczegół i przemiła atmosfera współpracy. Dałam klucze w dniu rozpoczęcia prac i odebrałam wykończone mieszkanie pod klucz. Polecam!

REMEL Zaklad Budowlany - Roboty ziemne Wrocław

REMEL Zaklad Budowlany

Wrocław

http://www.remel.wroclaw.pl/ Firma Remel działa na rynku od 1976 roku. Naszą specjalizacją są usługi maszyną parową. Działamy na terenie całej Polski. Wykonujemy też: -dezyfenkcja parą -odkażanie - COVID19 -sprzątanie ogólne -zmywanie grafitti W przypadku zlecenia prac naszej firmie zobowiązujemy się do terminowego, fachowego i sumiennego wykonania powierzonych zadań.

Emilia Simlat IDEA NA PRZYSZŁOŚĆ - Roboty ziemne Wrocław

Najlepsze Roboty Ziemne

Wrocław

Emilia Simlat IDEA NA PRZYSZŁOŚĆ
Danuta S.

Krótki termin realizacji od momentu zamówienia. Usługa wykonana fachowo. Zachowany termin wykonania. Polecam współpracę.

Art-Bruk - Roboty ziemne Wrocław

Art-Bruk

Wrocław

Chesz znaleźć godnego uwagi specjalistę z zakresu perfekcyjnego kopania stawów z Wrocławia, który pomoże zrealizować Ci Twoje zlecenie? Firma Art-Bruk jest do Twojej dyspozycji. Wybierz ich numer natychmiast po więcej szczegółów.

ROZ-BUD - Roboty ziemne WROCŁAW

ROZ-BUD

WROCŁAW

Zaoszczędź pieniądze i zleć swoje zadanie tym fachowcom od kopania studni z Wrocławia. Jeszcze dzisiaj umów się z nimi na rozmowę.

Wysoka Blizanowice Samotwór Karwiany Kiełczówek Ramiszów Szymanów Pruszowice Mokry dwór Komorowice Psary Iwiny Zacharzyce Wrocław Zabrodzie Krzyżanowice Suchy dwór więcej...
Popularne frazy: studnie betonowe cennik Wrocław

Jakie prace są do wykonania?
Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.