Roboty ziemne Głogów - Najlepsi w 2024

Najlepsze Oferty na Roboty Ziemne w Głogowie, 2024

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Roboty ziemne Głogów - ranking Najlepsi 2024

ranking info

Oto ranking najlepszych Specjalistów od Robót Ziemnych w Głogowie w 2024 r. wybranych z 137 firm w Oferteo. Średnia ocena, jaką uzyskali Specjaliści to 4.83 na podstawie 132 opinii.

Porównaj oferty na wykopy i wywóz ziemi – bezpłatnie i niezobowiązująco!

Wszystkie firmy
Roboty ziemne Głogów

Świetne Roboty Ziemne Głogów

 • Głogów
 • Zakład Zmechanizowanych Robót Ziemnych i Transportowych

Gdy poszukujesz doskonałej ceny usług względem jakości wykonania to specjaliści z Zakład Zmechanizowanych Robót Ziemnych i Transportowych Henryk Woźniak są dla Ciebie stworzeni. Podejmij decyzję od razu - przedzwoń i otrzymaj niewiążącą propozycję współpracy, która Cię usatysfakcjonuje.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (1)
"NOWAK" Dariusz Nowak - Kopanie Studni Głogów

"NOWAK" Dariusz Nowak

 • Głogów
Michał A.

Jestem zadowolony z jakości tynków i posadzek. Czasem warto zapłacić odrobinę więcej i mieć spokój i wysoką jakość.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (11)
P.H.U. ADMAR Mariusz Adamczyk - Prace Ziemne Głogów

P.H.U. ADMAR Mariusz Adamczyk

 • Głogów

W przypadku, gdy potrzebujesz pierwszorzędnej usługi koparko ładowarką w dobrej cenie to ta firma jest dla Ciebie idealna. Mają odpowiednie kwalifikacje do realizacji zleceń z dziedziny prac ziemnych. Nie zwlekaj - przedzwoń i otrzymaj niewiążącą propozycję współpracy, która spełni Twoje wymagania.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (13)
Animak Maciej Czekajło - Roboty Ziemne Głogów

Znakomite Roboty Ziemne

 • Głogów
 • Animak Maciej Czekajło
Piotr F.

Firma "Animak" wywiązuje się ze wszystkich zobowiązań w planowanych terminach, wykazując się profesjonalną wiedza, a także należyta starannością w realizacji powierzonych im zleceń.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (2)
STS MAREK HANACZEWSKI - Usługi Koparko Ładowarką Głogów

STS MAREK HANACZEWSKI

 • Głogów
Ew

Wspaniała profesjonalna obsługa zwłaszcza Pani Stanisława, jestem bardzo usatysfakcjonowana.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (1)

Dołącz do naszych Specjalistów od Robót Ziemnych w Głogowie

Działasz na rynku jako Specjalista od Robót Ziemnych i szukasz nowych Klientów z Głogowa lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Moto Bud - Brukarstwo - Koparki - Kopanie Studni Głogów

Najwyższej Klasy Kopanie Studni Głogów

 • Głogów
 • Moto Bud - Brukarstwo - Koparki
Grzegorz Z.

Pan Jerzy to poważny przedsiębiorca, nadal jesteśmy w kontakcie i będziemy kontynuować współpracę w innym zakresie prac

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (1)
Gran-Bruk Marcin Wylężek - Roboty Ziemne Głogów

Gran-Bruk Marcin Wylężek

 • Głogów
Firma Uslugowa BKR

Wszystko poszło szybko i sprawnie, za to duży plus bo na czasie nam zależało. Kompleksowo firma zajęła się wszystkim: doradzeniem kostki, zakupem kostki, zakupem i organizacją dostawy innych materiałów np. krawężniki, ażury czy nawet czuwali nad dostawą tłucznia. Wszystko szło sprawnie wg umowy. Prace zostały ukończone przed czasem. Rozliczenie wg ustalenia przed pracą. Co ważne, chłopaki nie piją w pracy 😊 Pozdrawiam.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (8)
Biuro Obsługi Inwestycji Budowlanych TECTUM Mateusz Sobczak - Kopanie Stawów Głogów

Biuro Obsługi Inwestycji Budowlanych TECTUM Mateusz Sobczak

 • Głogów
Jacek P.

Pan Mateusz ma profesjonalne podejście do tematu nadzoru nad budową domu, szybko załatwia niezbędne dokumenty oraz ma stały kontakt z Inwestorem. Nie było problemów z ustalaniem terminów spotkań na budowie, a wszelkie wątpliwości co do prac wykonanych przez ekipę budowlana rozwiązywane były na miejscu wraz z rozwiązaniami dla budowlańców. Polecam wszystkim INWESTOROM na skorzystanie z usług firmy Tectum Sp. z o.o. Pana Mateusza Sobczaka.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (9)
Karol Żywicki Nowoczesne Technologie Budowlane - Melioracja Głogów

Karol Żywicki Nowoczesne Technologie Budowlane

 • Głogów

W dalszym ciągu potrzebujesz dobrej firmy od melioracji? Powierz tę kwestię specjalistom z Karol Żywicki Nowoczesne Technologie Budowlane. Będziesz zadowlony z efektów tej współpracy. Wykonaj jeden telefon, a otrzymasz ofertę, która z całą pewnością będzie godna Twojej uwagi.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (1)
ALMARK Ernest Kowalczyk - Usługi Koparko Ładowarką Głogów

ALMARK Ernest Kowalczyk

 • Głogów
Andrzej Ś.

Wykonawca jasno określił, czas wykonania i cenę. Faktycznie praca została wykonana w ustalonym terminie i za określoną w umowie cenę. Jestem zadowolony z wykonanych prac.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (2)

Cenniki robót ziemnych w Głogowie w 2024

Chcesz poznać ceny robót ziemnych w Głogowie? Ceny robót ziemnych mogą różnić się w zależności od skomplikowania zadania, wymaganej precyzji, zastosowanych maszyn, rodzaju gruntu, a także lokalnych różnic cenowych w Głogowie. Aby porównać rzeczywiste koszty robót ziemnych, złóż krótkie zapytanie ofertowe na Oferteo, a firmy z okolicy przekażą Ci bezpłatne i niezobowiązujące oferty dopasowane do Twoich potrzeb!

Jakie prace ziemne masz do wykonania?
Inne pobliskie usługi: Geolog Głogów
M-Bud SP. ZO. O - Niwelacja Terenu Dobrzejowice

Wyjątkowa Niwelacja Terenu Głogów

 • Dobrzejowice
 • M-Bud SP. ZO. O

Nasza firma zajmuje się wykonywanie dociepleń budynków od Ado Z, dachami płaskimi, remontami oraz wykończeniami wnętrz. Obsługujemy klientów indywidualnych jak i większe firmy jako podwykonawcy . Nasze moce przerobowe opieramy jedynie na pracownikach z naszego kraju co może nas wyróżniać spośród podobnych firm. Zapraszamy do współpracy

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (1)
PZ-BUD Piotr Zieliński - Kopanie Studni Głogów

Najlepsze Kopanie Studni

 • Głogów
 • PZ-BUD Piotr Zieliński

Powierz prace dotyczące kopania studni fachowcom z miejscowości Głogów. Podbiją Cię swoimi kompetencjami i dokładnością. W okolicy Głogowa są w ścisłej czołówce. Poproś o ofertę już teraz i sprawdź co firma może zaoferować.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (1)
Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych EKOBOOM Jarosław Bonk - Usługi Minikoparką Głogów

Doskonałe Usługi Minikoparką Głogów

 • Głogów
 • Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych EKOBOOM Jarosław Bonk

Od lat pracownicy Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych EKOBOOM Jarosław Bonk wykonują usługi z zakresu wiercenia studni, dzięki temu są zawsze gotowi obsłużyć każdego Klienta szukającego usługi minikoparką. Mają propozycję dla każdego - skontaktuj się i sprawdź, nie pożałujesz.

Darnet - Wykopy Głogów

Darnet

 • Głogów

- przyłącza wodno - kanalizacyjne - wyburzanie budynków wraz z transportem gruzu - wykopy pod fundamenty, sieci wodociągowe, kanalizacyjne oraz elektryczne - korytowanie pod drogi i wjazdy - wykopy pod szamba - plantowanie terenu - wykopy rowów melioracyjnych - niwelowanie terenu - możliwość załadunku i rozładunku widłami - transport ziemi, piasku, gruzu. - odśnieżanie parkingów

avatar icon

Przesiębiorstwo budowlane-zbrojenia, szlunki, żelbety

 • Głogów

Wciąż szukasz specjalisty od drenażu? Skorzystaj z wieloletniego doświadczenia Przesiębiorstwo budowlane-zbrojenia szlunki żelbety. Będziesz się cieszyć z dobrze wydanych pieniędzy. Napisz w krótkim formularzu na czym Ci zależy, aby otrzymać dopasowaną ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

Ranking Specjalistów od Robót Ziemnych w Głogowie obejmuje również takie miejscowości jak Jerzmanowa, Kotla, Jaczów, Żukowice, Białołęka, Serby, Nielubia, Kulów, Bądzów, Przedmoście, Modła, Sobczyce, Szczyglice, Pęcław, Ruszowice, Kurowice, Krzekotówek, Smardzów, Turów.

Poradniki o robotach ziemnych

Zanim zaczniesz budować dom, musisz przygotować teren w taki sposób, aby posadowienie bryły było bezpieczne. Dlatego przed rozpoczęciem prac właściwym konieczne jest niwelowanie terenu. Na czym polega niwelacja terenu pod budowę domu i ile kosztuje? Czy do wyrównania terenu wymagane jest pozwolenie?

16.02.2021

Roboty ziemne to zazwyczaj pierwszy etap prac na każdej budowie – i nie są to prace związane tylko z fundamentami. Ile kosztują roboty ziemne? Cennik robót ziemnych obejmuje różne rodzaje prac ziemnych, takich jak wykopy czy nasypy. Sprawdź, czy do wykonywania robót ziemnych potrzebne są specjalne formalności, czy wystarczy zwykłe pozwolenie na budowę. Poniżej znajdziesz najważniejsze informacje na temat ...

03.02.2023