Geolog Wrocław - Najlepsi w 2020

Najlepsi Geolodzy we Wrocławiu, 2020

45 Specjalistów

W jakim rejonie chcesz porównać oferty?

Odpowiedz na kilka pytań

Powiedz nam czego potrzebujesz, abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty

Otrzymaj oferty

Poznaj dopasowane oferty specjalistów z Twojej okolicy

Wybierz najlepszą

Porównaj oferty i zadawaj pytania, bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsi w 2020

  Promowani
 • Geolog Wrocław

  Perfekcyjna Geologia

  • Wrocław
  • MARLENA WYSPIAŃSKA ARKANITES USŁUGI GEOLOGICZNE
  Bartek B.

  Profesjonalna firma, rzetelnie wykonana usługa, konkurencyjne ceny.

 • Paweł R.

  Szkoda ze nie ma większej ilości gwiazdek. Panowie bardzo dziękuje za realizacje zamówienia. Mało, kiedy zdarza się, że trafiamy na tak fajnych i profesjonalnych ludzi. Szybko, tanio i na temat. 10/10. Na pewno polecę każdemu, kto szuka geologa. Jeszcze raz dziękuje i życzę samych sukcesów.

 • Rafał W.

  Serdecznie polecam Pana Rafała. Działa szybko i profesjonalnie. Bardzo dobry kontakt z tym Panem. Wszystko na wysokim poziomie.

 • Marek G.

  Szybki i profesjonalny kontakt. Bardzo atrakcyjna i profesjonalnie przygotowana oferta przekonała mnie do wybrania właśnie tej firmy. Aktualnie czekam na realizację zlecenia. Ustalenia zakresu prac przebiegły również bez problemu. Polecam.

 • Tomasz K.

  Firma Skena wykonywała dla mnie badania geotechniczne warunków gruntowych pod budowę domu oraz przydomową oczyszczalnie ścieków. Prace przebiegły szybko i obejmowały 3 wiercenia pod projektowanym domem i 2 dla POŚ. Jeszcze przed rozpoczęciem prac budowlanych, a właściwie już na etapie adaptacji projektu uzyskałem obszerne opracowanie, z którego wynika, że rodzaj gruntu oraz poziom wód wymagają zmiany fundamentu. Pan Grzegorz zasugerował płytę fundamentową lub bardzo szerokie ławy (oraz POŚ w kopcu filtracyjnym), dzięki czemu mogę dokładniej kalkulować koszty i szukać odpowiedniej ekipy budowlanej. Zdecydowanie polecam usługi firmy Skena.

 • 5. geomart

  Jakub P.

  Dostaliśmy profesjonalnie wykonany opis, a przy przekazaniu wyjaśnienie informacji zawartych w każdej sekcji oraz bardzo dużo informacji dodatkowych. Bardzo profesjonalne podejście do klienta. Krótki termin realizacji i bardzo duża elastyczność, mimo 3-krotnej zmiany terminu z mojej strony. Szczerze polecam i sam na pewno skorzystam ponownie.

 • Kazimierz P.

  Usługa wykonana profesjonalnie. Panowie posiadają długoletnie doświadczenie w branży geologicznej. Badanie gruntu oraz dokumentacja wykonane z dużą starannością i fachowością.

 • Wacław K.

  Bardzo szybko odpowiedział na moje zapytanie. Błyskawiczny termin realizacji zlecenia. Polecam Firmę za rzetelne wykonanie usługi oraz pełną dokumentację z badania. Dostaliśmy w wersji elektronicznej i papierowej. Polecam!

 • Justyna D.

  Kontakt telefoniczny sprawny Pan Damian zawsze pod telefonem, konkretny człowiek znający się na tym co robi, przystępna cena, szybki termin przyjęcia zlecenia oraz jego wykonania. Gorąco polecam!

 • Kazimierz W.

  Polecam! Panowie oprócz badań geologicznych zaproponowali wykonanie studni. Mam teraz swoją wodę do podlewania ogrodu!

 • JK-Projekt Kajetan Jakszycki

  Usługi geodezyjne w zakresie wiercenia w osi projektowanego wodociągu zostały zlecone firmie GEOMINER Michał Kamiński. Opracowanie i czas realizacji zgodnie z ustaleniami. Mogę rekomendować ww firmę.

 • Więcej profesjonalistów

 • GeoJust s.c.

  • Wrocław

  Utworzona z zamiłowania do geotechniki firma świadczy doskonałe usługi geologiczne na obszarze miejscowości Wrocław, jak również pobliskich miast i powiatów. Otrzymaj propozycję dopasowaną do Twoich potrzeb i zobacz co firma może zaoferować.

 • MK WELDING

  Polecam firmę GEOdesign. Profesjonalnie, szybko i na temat.

 • Profesjonalne Badanie Gruntu

  • Wrocław
  • Geko - Wrocław
  Dom Dla Ciebie, Archeco sp.z o.o. Bielany Wrocławskie

  Profesjonalna obsługa, terminowa realizacja zleceń - szczerze polecam firmę Geko z Wrocławia.

 • Jeszcze potrzebujesz dobrej firmy od zagęszczenia gruntu? Skorzystaj z wieloletniego doświadczenia GEOPROJECT Sp z oo. Przedstawią Ci dobrą ofertę, nie pożałujesz.

 • Patryk Dominik

  • Wrocław

  Nadal poszukujesz profesjonalistów od zagęszczenia gruntu? Zaufaj doświadczeniu Patryk Dominik. Będziesz zadowlony z efektów tej współpracy. Realizują wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego ich wybór na pewno będzie dobrą decyzją.

Dołącz do naszych Geologów we Wrocławiu

Działasz na rynku jako Geolog i szukasz nowych Klientów z Wrocławia lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Załóż bezpłatne konto
 • Solidni Przekroje Geologiczne

  • Wrocław
  • "2XS ARCHITECTURE"
  Piotr I.

  Profesjonalna usługa na wysokim poziomie. Rozważaliśmy adaptacje gotowego projektu, po rozmowie i szeregu argumentów jakie przedstawił nam Pan Rafał zdecydowaliśmy się na projekt indywidualny. W trakcie projektu naprawdę dotarło do nas jakim błędem byłaby adaptacja projektu gotowego. Dodatkowo opinia kierownika budowy o tym że " jakość projektu jest na wysokim poziomie" uświadczyła nas w przekonaniu że dobrze wydaliśmy każdą złotówkę za projekt. Prezentacje i wirtualne spacery po projektowanym budynku naprawdę wiele wnoszą i bardzo często zmieniają podejście. Tak było w naszym przypadku. POLECAMY!

 • Wyjątkowe Badanie Gruntu

  • Wrocław
  • NOVI Architektura
  Joanna D.

  Współpraca z architektem układała się bardzo dobrze. Mogliśmy liczyć na rzetelne informacje w kwestiach dotyczących domu niskoenergochłonnego, a przy tym byliśmy pod wrażeniem ogromnej kreatywności Pana Łukasza. Cały projekt został zrealizowany zgodnie z naszymi wytycznymi, planami i oczekiwaniami. Mieliśmy w pełni zaufanie do wszelkich uwag i rad ze strony architekta, ponieważ ani na chwilę nie wątpiliśmy w jego wiedzę i kompetencje. Śmiało polecamy usługi architekta Łukasza Wróblewskiego i firmy NOVI Architektura.

 • W dalszym ciągu poszukujesz specjalisty od zagęszczenia gruntu? Zaufaj wykwalifikowanym pracownikom encomapl Engineering Consulting. Ustal pasujący termin bez zbędnej zwłoki!

 • Piotr A.

  Witam serdecznie, W imieniu naszej firmy chciałabym zaoferować Państwu nasze usługi w następującym zakresie: 1. Najem sprzętu i operatorów do robót budowlanych w zakresie budownictwa ogólnego, drogowego jaki budownictwa kanalizacyjnego (wykopy różnego rodzaju, prace przy drogach (skarpowanie rowów), instalacje wodne, kanalizacyjne, elektryczne, gazowe, wykopy pod fundamenty, niwelacja terenu) Oferujemy Państwu między innymi najem: a) kaparek LONG o długości ramion 15, 18 m z nakładkami kauczukowymi, z łyżką skarpową hydraulicznie skrętną, z możliwością poruszania się na masie bitumicznej. cena: 160-200 zł netto/ godzina pracy koparki (cena do negocjacji) b) koparek kołowych LONG o długości ramienia 14,16 m, z łyżką skarpową hydraulicznie skrętną. cena: 160-185 zł netto/ godzina pracy koparki (cena do negocjacji) c) koparek gąsienicowych o wadze 22-30 ton, łyżka o pojemności 1,2-2 m3 lub łyżka skarpowa hydraulicznie skrętna o pojemności 1m3. cena: 125-180 zł netto/godzina pracy koparki (cena do negocjacji) Poza tym oferujemy również najem minikoparek, koparek łańcuchowych, a także koparko-ładowarek. 2. Nasza firma specjalizuje się również w transporcie drogowym; Dysponujemy taborem pojazdów specjalistycznych najnowszej generacji, przystosowanych do przewozu praktycznie wszystkich rodzajów ładunków rozumianych jako ponadnormatywne, ponadgabarytowe, dysponujemy zestawami TIEFBETT (DMC do 60 ton). 3. Oferujemy także usługi w zakresie wykonywania odwiertów geologicznych w tym: studni wierconych, studni ujęciowych, wierceń pod dolne źródła ciepła (wraz z zabudową dolnego źródła dla potrzeb instalacji pomp ciepła), wiercenia otworów piezometrycznych, odwiertów mikropali oraz zabudowę uzbrojenia- na terenie całej Polski. Współpracując z naszymi specjalistami wykonaliśmy około 12000 metrów wierceń głównie dla potrzeb pomp ciepła (o głębokości do 200 metrów) oraz studnie i piezometry ( głębokości do 150 m). Wymienione prace wykonywaliśmy systemem obrotowym z prawym obiegiem płuczki oraz systemem udarowo-obrotowym młotkami dolnymi z wykorzystaniem równoległego rurowania za pomocą układu podwójnej, przelotowej głowicy. Te nowe rozwiązania techniczne wiertnicy umożliwiają szybsze i bezpieczniejsze wykonanie odwiertów w stosunku do powszechnie występującego na rynku starego sprzętu wiertniczego. Poza wierceniami oferujemy również montaż przyłączy. Zatrudniamy doświadczoną kadrę, która zapewni Państwu realizację powierzonych nam zleceń szybko, terminowo i bezpiecznie. Nasza firma działa na terenie całej Polski, a ceny które proponujemy są konkurencyjne, dlatego zachęcam Państwa do kontaktu. Wszelkie informacje dotyczące zakresu współpracy otrzymacie Państwo kierując swoje zapytania na adres mailowy: terra.drill.wroclaw@gmail.com bądź pod numerami telefonu: Biuro: 71 345 91 96, -Zlecenia z zakresu najmu koparek oraz transportu: Mirosław Hołuj tel. 694 749 241 -Zlecenia z zakresu wykonywania wierceń geologicznych: Tadeusz Gregorczyk tel. 602 710 243

 • GEOdomki

  • Wrocław

  Jestem geologiem z doświadczeniem. Zajmuje się profesjonalnie wykonywaniem wierceń w gruntach i sporządzaniem dokumentacji. Wiercę i dokumentuję zarówno pod budynki mieszkalne (efektem jest opinia geotechniczna) jak i pod oczyszczalnie biologiczne, obiekty przemysłowe, hale czy jakiekolwiek obiekty budowlane. Wykonuje także odkrywki fundamentów wraz z dokładnym pomiarem i opisem fundamentów budynku. Wykonuje wszystkie rodzaje dokumentacji - opinia geotechniczna, ocena warunków gruntowo-wodnych, dokumentacja badań podłoża gruntowego, projekt robót geologicznych, dokumentacja geologiczno-inżynierska oraz projekt geotechniczny. Wykonuję także badania rozpoznawcze przed zakupem działki - ten mały wydatek może zapobiec dużym i kosztownym

Porównanie cen i kosztów we Wrocławiu

Szukasz cen, cenników, kosztów lub kosztorysów geologów? A może interesuje Cię najtańsza oferta we Wrocławiu? Złóż zapytanie, a specjaliści od usług geologicznych z Wrocławia sami prześlą Ci wyceny.

Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.

Proszę o wycenę
 • GEOPAK Paweł Kochański

  • Wrocław

  Firma GEOPAK oferuje kompleksowe usługi z zakresu geologii inżynierskiej oraz geotechniki dla potrzeb inwestycji kubaturowych oraz liniowych. Rozwiązujemy wszelkiego rodzaju zagadnienia związane z podłożem gruntowym na etapie projektowania oraz realizacji inwestycji. Wykonujemy badania geologiczno-inżynierskie podłoża gruntowego, w celu określenia rodzaju i stanu gruntów, układu warstw zalegających w podłożu, a także głębokości ich występowania, ich parametrów fizyko-mechanicznych oraz poziomów występowania wód gruntowych. Posiadamy specjalistyczny sprzęt do badań zakupiony od czołowych producentów oraz wysokie kwalifikacje. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, dbając o staranność jak również czas jego realizacji.

 • GEOLOG, GEOTECHNIK

  • Wrocław

  Szukasz geologów od fantastycznego badania gruntu w miejscowości Wrocław lub w pobliskim rejonie? Zadzwoń i poznaj ofertę - nie pożałujesz.

 • Wyjątkowe Badanie Zagęszczenia Gruntu

  • Wrocław
  • Górnictwo odkrywkowe - Łukasz Bem

  Kompleksowa obsługa odkrywkowych zakładów górniczych. Projektowanie kopalń. Roboty ziemne. Transport ciężarowy. Kruszywa naturalne i grysy.

 • Pierwszorzędne Badanie Geotechniczne

  • Wrocław
  • GEO-WROWIERT

  -odwodnienia studniami depresyjnymi, -odwodnienia powierzchniowe, -drenaże, -rząpie, -igłofiltry. Firma wykonuje również prace odpompowywania wody z już istniejących budynków, z parkingów podziemnych, szybów windowych, klatek schodowych, piwnic, itp.

 • Najwyższej Klasy Badanie Geotechniczne

  • Wrocław
  • Sławomir Pauś

  Potrzebujesz geologa do realizacji usług z zakresu badania geotechniczne? Nie musisz już dłużej szukać, ta firma jest świetnym wyborem. Aby otrzymać dokładną wycenę skontaktuj się - możesz tylko zyskać.

 • Tadeusz Nowakowski

  • Wrocław

  Jeszcze nie znalazłeś badań geologicznych gruntu, pomimo że poszukujesz od dłuższego czasu? Tadeusz Nowakowski może zakończyć Twój problem. Więcej informacji otrzymasz po kontakcie, dlatego nie zwlekaj.

 • Geo-Rol

  • Wrocław

  Każdy, kto potrzebuje opinii geotechnicznej powinien już teraz zgłosić się do Geo-Rol i zobaczyć dobre oferty oraz pochlebne opinie zadowolonych Klientów. Napisz w krótkim formularzu na czym Ci zależy i otrzymaj dopasowaną ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

 • Perfekcyjne Usługi Geologiczne

  • Wrocław
  • Bartosz Schodowski

  Ten fachowiec działa na terenie województwa i świadczy rozmaite usługi geologiczne. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z ofertą - nie pożałujesz.

 • Archama Archeologia

  • Wrocław

  Okres naszej działalności rozpoczął się w 2010. Terenem naszej działalności jest woj. dolnośląskie. Firma specjalizuje się w pracach takich jak nadzór archeologiczny, badania archeologiczne. Wystarczy, że skontaktujesz się, a otrzymasz ofertę.

 • MJ-GEO.COM

  • Wrocław

  Wybranie rewelacyjnego badania geologicznego może być niełatwe, ale MJ-GEOCOM na pewno pomoże Ci w znalezieniu najlepszego rozwiązania. Szczegółową ofertę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj.

Opinie i porady geologów

Jeśli interesują Cię opinie geologów, szukasz porad lub ofert skontaktuj się ze specjalistami z Wrocławia. Otrzymasz fachową pomoc oraz oferty na realizację potrzebnych Ci usług. Już teraz wyślij zapytanie do profesjonalistów z Oferteo i poznaj najlepsze rozwiązania.

Zainteresowane osoby skontaktują się z Tobą i przekażą potrzebne informacje. Serwis Oferteo jest bezpłatny, a usługa niezobowiązująca.

Proszę o wycenę
 • Badanie Geotechniczne

  • Wrocław
  • Konsulting Wrocław

  Zleć zadanie badania geotechniczne profesjonalistom z miejscowości Wrocław. Podbiją Cię swoimi kompetencjami i fachowością. W okolicy Wrocławia są w ścisłej czołówce. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

 • VICESIMA SP. Z O.O.

  • Wrocław

  Vicesima to ludzie z pasją i wieloletnim doświadczeniem, dla których idea szeroko rozumianej ochrony środowiska jest szczególnie istotnym aspektem działalności. Charakterystyką firmy jest dostarczanie najwyższej jakości usług i rozwiązań w dziedzinie ochrony środowiska, geologii i geotechniki. Zapewniamy kompleksową obsługę inwestycji w zakresie geotechniki i geologii inżynierskiej. Przygotowujemy opracowania z zakresu geologii dla każdego etapu przedsięwzięcia. Na potrzeby związane z etapem projektowania i pozwoleniem na budowę, wykonujemy badania mające na celu określenie warunków posadowienia obiektów kubaturowych i liniowych. Podczas realizacji inwestycji zapewniamy obsługę w ocenie zagęszczenia, odporu, przepuszczalności, stateczności

 • Doświadczony Geolog

  • Wrocław
  • Zakład Instalacji Sanitarnych i Budownictwa Drogowego

  Doświadczony geolog oferuje swoje usługi na terenie Wrocławia i na obszarze Wrocławia. Spełniają wymagania najbardziej wymagających Klientów, dlatego ich wybór na pewno będzie dobrą decyzją.

 • Badania geologiczne gruntu i szczegóły z tym związane skończą być dla Ciebie tajemnicą, jeśli skorzystasz z oferty GEOPAK Paweł Kochański. Wykwalifikowani konsultanci z zakresu badań geologicznych gruntu pomogą Ci znaleźć idealne rozwiązanie. Przedstawią Ci dobrą ofertę - zadzwoń i sprawdź.

 • Badanie Geologiczne

  • Wrocław
  • Geosfera Kamil Okruta Dariusz Niemczyński S.C.

  Dotarcie do pierwszorzędnego badania geologicznego jest trudniejsze niż może się wydawać, ale Geosfera Kamil Okruta Dariusz Niemczyński SC na pewno pomoże Tobie w znalezieniu najlepszego produktu. Nie trać czasu - zadzwoń do nich.

 • Staranne Usługi Geologiczne

  • Wrocław
  • Geoproject sp. z o.o.

  Wiele długich lat pracownicy Geoproject sp z oo oferują usługi z zakresu badania zagęszczania gruntu, dzięki temu są stale gotowi obsłużyć wszystkich Klientów potrzebujących usług geologicznych. Gorąco zachęcamy do kontaktu.

 • Znakomite Zagęszczenie Gruntu

  • Wrocław
  • Firma GEO2000

  Jeżeli wciąż poszukujesz profesjonalistów od zagęszczenia gruntu to wykorzystaj doświadczenie Firma GEO2000. Wrocław i okolice to teren, na którym koncentrują swoje działania. Skontaktuj się z nimi od razu i poznaj ofertę.

 • Myślisz, że najlepsi przekroje geologiczne to nieproste zagadnienie? Oszczędź sobie nerwów - fachowcy z P P B i R G GEOSTANDARD Sp z oo udzielą rad i znajdą spełniające Twoje oczekiwania rozwiązanie. Określ na czym Ci zależy, aby otrzymać dopasowaną ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

 • Tanie Usługi Geologiczne

  • Wrocław
  • PPHU Camino sp z o.o.

  Planujesz wybrać wartego uwagi partnera do realizacji swoich planów? PPHU Camino sp z oo z Wrocławia będzie najszybszą drogą. Dokładne informacje możesz otrzymać jeszcze dzisiaj.

 • Na wypadek jeśli jeszcze szukasz dobrej firmy od zagęszczenia gruntu to powierz tę kwestię specjalistom z Usługi Geologiczno-Projektowe I Ochrony Środowiska WOJCIECH ZAWIŚLAK. Wrocław i okolice - tutaj Klienci cenią ich najbardziej. Skontaktuj się z nimi jeszcze dziś, a otrzymasz dopasowaną ofertę.

 • Konkurencyjna cena i rzetelna realizacja powierzonych prac to główne zalety przedsiębiorcy, którego specjalnością jest badanie zagęszczenia gruntu. Zadzwoń, a otrzymasz ofertę, która na pewno zrobi na Tobie dobre wrażenie.

 • Pierwszorzędna Geotechnika

  • Wrocław
  • Proxima SA. Przedsiębiorstwo geologiczne

  Osoby z Proxima SA Przedsiębiorstwo geologiczne to specjaliści w swoim fachu zawsze w pełnej gotowości, aby pomóc każdemu Klientowi szukającemu profesjonalisty z branży pierwszorzędnej geotechniki. Jeszcze dziś umów się z nimi na rozmowę, aby poznać dopasowaną ofertę.

 • Doskonali Przekroje Geologiczne

  • Wrocław
  • Alto

  Według Ciebie doskonali przekroje geologiczne to skomplikowany temat? Oszczędź sobie nerwów - specjaliści z Alto pomogą Ci i znajdą najlepsze rozwiązanie. Zapraszamy do zadawania pytań - bez wątpienia warto.

 • DGI PROJEKT

  • Wrocław

  Osiągnij założone cele dzięki wieloletniemu doświadczeniu tej firmy, która świadczy usługi badania zagęszczania gruntu na wysokim poziomie. Zarezerwuj termin bez zbędnej zwłoki i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • WK

  • Wrocław

  Uwierz na słowo fachowcom w dziedzinie przekrojów geologicznych i zatrudnij WK. Perfekcja z jaką wykonują powierzone im zadania, usatysfakcjonuje wszystkich. Chwyć za telefon i skontaktuj się, a otrzymasz wycenę, która Cię zaskoczy - na plus.

 • Usługi geologiczne GEOPORTA Małgorzata Filipek

  • Wrocław

  Usługi geologiczne GEOPORTA Małgorzata Filipek oferuje swoje usługi uwzględniając najnowsze rozwiązania i trendy. Koncentruje się na Klientach z rejonu Wrocławia i okolic. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą - to Ci się opłaci.

 • Solidna Geologia Inżynierska

  • Wrocław
  • GEODYNAMICS Andrzej Nowak

  Ten specjalista działa na terenie Wrocławia i oferuje szerokie spektrum usług z zakresu solidnej geologii inżynierskiej. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

 • Tania Opinia Geotechniczna

  • Wrocław
  • Sudetica Verticalia

  Takiej oferty opinii geotechnicznej prędko nie znajdziesz na terenie Wrocławia, więc jeżeli szukasz taniej opinii geotechnicznej to od razu zobacz Sudetica Verticalia. Realizują wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego są świetnym wyborem.

 • Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży, Marcin Skrzyński

  • Wrocław

  Gdy poszukujesz doskonałej usługi geologicznej w dobrej cenie to Młodszy Specjalista ds Sprzedaży Marcin Skrzyński są dla Ciebie idealni. Mają niezbędne przygotowanie do realizacji Twoich wymagań z zakresu geologii. Spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów.