Geolog Wrocław - Najlepsi w 2022

Geolog Wrocław - Ranking Najlepsi 2022

Już 688 Geologów z Wrocławia złożyło 28580 ofert naszym zleceniodawcom. Wybranie geologa może okazać się dużym wyzwaniem. Gdzie w takim razie szukać zaufanego specjalisty? Poniżej przedstawiamy ranking najlepszych Geologów w 2022 r. z Wrocławia.

Promowani
Geolog Wrocław
Promowany
Paweł R.

Szkoda ze nie ma większej ilości gwiazdek. Panowie bardzo dziękuje za realizacje zamówienia. Mało, kiedy zdarza się, że trafiamy na tak fajnych i profesjonalnych ludzi. Szybko, tanio i na temat. 10/10. Na pewno polecę każdemu, kto szuka geologa. Jeszcze raz dziękuje i życzę samych sukcesów.

5.0 (26 opinii)
Marlena Wyspiańska ARKANITES Usługi Geologiczne - Badanie Gruntu Wrocław
Promowany

Wyjątkowe Badanie Gruntu Wrocław

 • Wrocław
 • Marlena Wyspiańska ARKANITES Usługi Geologiczne
Przemysław B.

Współpracę z firmą ARKANITES można podsumować jednym słowem - PERFEKT. Rewelacyjny kontakt, terminowość i profesjonalnie opracowana opinia geotechniczna. Do tego bardzo przystępna cena. Dziękuję i gorąco polecam!

5.0 (3 opinie)
Bartek C.

Świetny kontakt, bardzo rzeczowo i fachowo przeprowadzone prace, pełny zakres usługi w bardzo dobrej cenie. Szybki czas realizacji, Pan Artur odpowiedział na każde moje pytanie, wszystko wytłumaczył. Gorąco polecam.

5.0 (18 opinii)
Geocentrum Usługi Geologiczne Rafał Ratajczak - Geolog Oborniki Śląskie
Magda P.

Polecam! Wykonana usługa została szybko, na czas, zgodnie z wytycznymi i w dobrej cenie. Kontakt także super, zdecydowanie jest to specjalista w swoim fachu.

5.0 (36 opinii)
GEOQUERCUS ŁUKASZ DĄBKIEWICZ - Geolog Poznań
Anna

Szybki czas realizacji zlecenia (nawet bardzo szybki-miłe zaskoczenie), fachowość, współpraca w bardzo miłej atmosferze.

5.0 (17 opinii)
Geolog Łukasz Bury - Przekroje Geologiczne Świdnica
Piotr D.

Rozmowy bardzo szybko i sprawnie, a firmę Pana Łukasza można polecić za czas realizacji zlecenia, bardzo dobra współpraca, oraz cena wykonanego zlecenia.

5.0 (10 opinii)
Usługi Laboratoryjne i Technologiczne Adrian Płaczek - Zagęszczenie Gruntu Poznań
Monika C.

PEŁEN PROFESJONALIZM. Bardzo dobrze wykonana usługa! Super kontakt z Panem Adrianem ! Polecamy serdecznie!!! Wyniki badania gruntu po tygodniu na mailu !

5.0 (16 opinii)
INŻYNIERIA GRUNTU - Geotechnika Wrocław
Piotr U.

Polecam każdemu współpracę z Panem Wiktorem. Fantastyczna komunikacja na każdym etapie realizacji zadania, terminowe wykonanie i uczciwe ceny. Do kolejnego zadania gruntowego na pewno skorzystam z tej firmy!

5.0 (8 opinii)
GeoKoncept Paweł Cader - Badania Geologiczne Gruntu Świdnica
Wacław K.

Bardzo szybko odpowiedział na moje zapytanie. Błyskawiczny termin realizacji zlecenia. Polecam Firmę za rzetelne wykonanie usługi oraz pełną dokumentację z badania. Dostaliśmy w wersji elektronicznej i papierowej. Polecam!

5.0 (6 opinii)
GEOSIM Dawid Simiński - Geotechnika Lusówko
Artur P.

Szybko, sprawnie, terminowo i rzetelnie. Fachowo analizuje indywidualny przypadek konkretnej działki. W moim przypadku otrzymałem konkretne zalecenia odnośnie sposobu zabezpieczenia skarpy - na działce ze spadem. W dodatku konkurencyjny cenowo. Polecam w 100%.

4.89 (19 opinii)
Geolog - Geolog Wrocław

9. Geolog

Agnieszka Ł.

Bardzo konkretny, pomocny i bezproblemowy geolog. Dodatkowo cena bardzo atrakcyjna. Polecam z całego serca.

5.0 (11 opinii)

Więcej Geologów z Wrocławia

GEOMINER Michał Kamiński - Geolog Wrocław

Wybitny Geolog Wrocław

 • Wrocław
 • GEOMINER Michał Kamiński
JK-Projekt Kajetan Jakszycki

Usługi geodezyjne w zakresie wiercenia w osi projektowanego wodociągu zostały zlecone firmie GEOMINER Michał Kamiński. Opracowanie i czas realizacji zgodnie z ustaleniami. Mogę rekomendować ww firmę.

5.0 (2 opinie)
Grupa geologiczna - Przekroje Geologiczne Wrocław
Magdalena R.

Jestem bardzo zadowolona. Panowie przyjechali fajnym sprzętem wiercącym. Dzięki ich badaniom konstruktor zmienił rodzaj fundamentów a my zaoszczędziliśmy pieniądze. Oczywiście polecam!

5.0 (3 opinie)
Michał Łódzki - Geolog Wrocław

Michał Łódzki

 • Wrocław

Nie znajdziesz innych tak rewelacyjnych geologów z tak dużym doświadczeniem zawodowym, realizujących prace w miejscowości Wrocław i w okolicy. Spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego to doskonały wybór.

5.0 (5 opinii)
GeoJust s.c. - Geologia Inżynierska Wrocław

GeoJust s.c.

 • Wrocław

Stworzona z zamiłowania do geologii inżynierskiej firma oferuje doskonałe badanie geotechniczne na terenie Wrocławia, a także pobliskich miast i powiatów. Już nie zwlekaj i poproś o ofertę - gwarancja zadowolenia!

5.0 (8 opinii)
GEOdesign Wiktor Kołodziejczyk - Przekroje Geologiczne Wrocław

Doskonałej Jakości Przekroje Geologiczne Wrocław

 • Wrocław
 • GEOdesign Wiktor Kołodziejczyk

Chcesz znaleźć godnego zaufania profesjonalistę, dzięki któremu wprowadzisz w życie swoje plany? GEOdesign Wiktor Kołodziejczyk z Wrocławia jest na to skuteczną metodą. Jeszcze dzisiaj skontaktuj się z nimi, aby otrzymać dopasowaną ofertę.

5.0 (3 opinie)

Dołącz do naszych Geologów we Wrocławiu

Działasz na rynku jako Geolog i szukasz nowych Klientów z Wrocławia lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Geko - Wrocław - Geologia Inżynierska Wrocław

Oferuje usługi z zakresu geologii inżynierskiej od lat, szczególnie na obszarze miejscowości Wrocław, ale także pobliskich powiatów. Żeby otrzymać szczegółową wycenę skontaktuj się jeszcze dziś - możesz tylko zyskać.

5.0 (3 opinie)
Dominik Kędzierski Geolog - Geologia Inżynierska Wrocław

Solidna Geologia Inżynierska

 • Wrocław
 • Dominik Kędzierski Geolog

Gdy poszukujesz solidnej usługi geologicznej w dobrej cenie to ta firma jest dla Ciebie idealna. Mają najlepszych specjalistów do sprostania Twoim oczekiwaniom z zakresu geologii inżynierskiej. Skontaktuj się z nimi jeszcze dziś, aby uzyskać szczegółowe informacje.

5.0 (1 opinia)

Dotarcie do bezkonkurencyjnej opinii geotechnicznej jest trudniejsze niż może się wydawać, ale geomart na pewno pomoże Tobie w znalezieniu rozwiązania. Podejmij decyzję od razu - zadzwoń i otrzymaj wstępną wycenę, która Cię usatysfakcjonuje.

5.0 (6 opinii)
Piotr A.

Witam serdecznie, W imieniu naszej firmy chciałabym zaoferować Państwu nasze usługi w następującym zakresie: 1. Najem sprzętu i operatorów do robót budowlanych w zakresie budownictwa ogólnego, drogowego jaki budownictwa kanalizacyjnego (wykopy różnego rodzaju, prace przy drogach (skarpowanie rowów), instalacje wodne, kanalizacyjne, elektryczne, gazowe, wykopy pod fundamenty, niwelacja terenu) Oferujemy Państwu między innymi najem: a) kaparek LONG o długości ramion 15, 18 m z nakładkami kauczukowymi, z łyżką skarpową hydraulicznie skrętną, z możliwością poruszania się na masie bitumicznej. cena: 160-200 zł netto/ godzina pracy koparki (cena do negocjacji) b) koparek kołowych LONG o długości ramienia 14,16 m, z łyżką skarpową hydraulicznie skrętną. cena: 160-185 zł netto/ godzina pracy koparki (cena do negocjacji) c) koparek gąsienicowych o wadze 22-30 ton, łyżka o pojemności 1,2-2 m3 lub łyżka skarpowa hydraulicznie skrętna o pojemności 1m3. cena: 125-180 zł netto/godzina pracy koparki (cena do negocjacji) Poza tym oferujemy również najem minikoparek, koparek łańcuchowych, a także koparko-ładowarek. 2. Nasza firma specjalizuje się również w transporcie drogowym; Dysponujemy taborem pojazdów specjalistycznych najnowszej generacji, przystosowanych do przewozu praktycznie wszystkich rodzajów ładunków rozumianych jako ponadnormatywne, ponadgabarytowe, dysponujemy zestawami TIEFBETT (DMC do 60 ton). 3. Oferujemy także usługi w zakresie wykonywania odwiertów geologicznych w tym: studni wierconych, studni ujęciowych, wierceń pod dolne źródła ciepła (wraz z zabudową dolnego źródła dla potrzeb instalacji pomp ciepła), wiercenia otworów piezometrycznych, odwiertów mikropali oraz zabudowę uzbrojenia- na terenie całej Polski. Współpracując z naszymi specjalistami wykonaliśmy około 12000 metrów wierceń głównie dla potrzeb pomp ciepła (o głębokości do 200 metrów) oraz studnie i piezometry ( głębokości do 150 m). Wymienione prace wykonywaliśmy systemem obrotowym z prawym obiegiem płuczki oraz systemem udarowo-obrotowym młotkami dolnymi z wykorzystaniem równoległego rurowania za pomocą układu podwójnej, przelotowej głowicy. Te nowe rozwiązania techniczne wiertnicy umożliwiają szybsze i bezpieczniejsze wykonanie odwiertów w stosunku do powszechnie występującego na rynku starego sprzętu wiertniczego. Poza wierceniami oferujemy również montaż przyłączy. Zatrudniamy doświadczoną kadrę, która zapewni Państwu realizację powierzonych nam zleceń szybko, terminowo i bezpiecznie. Nasza firma działa na terenie całej Polski, a ceny które proponujemy są konkurencyjne, dlatego zachęcam Państwa do kontaktu. Wszelkie informacje dotyczące zakresu współpracy otrzymacie Państwo kierując swoje zapytania na adres mailowy: terra.drill.wroclaw@gmail.com bądź pod numerami telefonu: Biuro: 71 345 91 96, -Zlecenia z zakresu najmu koparek oraz transportu: Mirosław Hołuj tel. -Zlecenia z zakresu wykonywania wierceń geologicznych: Tadeusz Gregorczyk tel.

5.0 (1 opinia)
MJ-GEO.COM - Badanie Geotechniczne Wrocław

MJ-GEO.COM

 • Wrocław

Starasz się odnaleźć solidnego specjalistę z zakresu najlepszego badania geotechniczne z Twojego rejonu, który pomoże zrealizować Ci Twoje zlecenie? Firma MJ-GEO.COM jest Twoim rozwiązaniem. Jeśli chcesz otrzymać wycenę skontaktuj się dziś - naprawdę warto.

5.0 (1 opinia)

Porównanie cen i kosztów we Wrocławiu

Szukasz cen, cenników, kosztów lub kosztorysów geologów? A może interesuje Cię najtańsza oferta we Wrocławiu? Złóż zapytanie, a specjaliści od usług geologicznych z Wrocławia sami prześlą Ci wyceny.

Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.

Czego dotyczy zlecenie?

GEO-WROWIERT

 • Wrocław
Sucha stopa Fryderyk kolman

Pełny profesjonalizm w wykonywaniu zleconych prac. Szeroki wachlarz usług. Przystępne ceny.

5.0 (1 opinia)
"2XS ARCHITECTURE" - Opinia Geotechniczna Wrocław

Doskonała Opinia Geotechniczna

 • Wrocław
 • "2XS ARCHITECTURE"

Lepszej oferty opinii geotechnicznej prędko nie znajdziesz w miejscowości Wrocław i okolicy, więc jeżeli szukasz doskonałej opinii geotechnicznej to bezzwłocznie sprawdź 2XS ARCHITECTURE. Dopasowaną ofertę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj, dlatego nie zwlekaj.

5.0 (7 opinii)
Ideal House Sp z o.o. - Geolog Wrocław

Ideal House Sp z o.o.

 • Wrocław
Tornar Polska Sp z o.o.

Polecamy w 100% ta firmę i na prawdę warto z tą firma współpracowac żadnych kłopotów ani problemów .

5.0 (1 opinia)
HURTBUD Seweryn Jański - Badanie Gruntu Wrocław

Fantastyczne Badanie Gruntu

 • Wrocław
 • HURTBUD Seweryn Jański

Bezkonkurencyjna cena i godna podziwu realizacja powierzonych zadań to główne zalety firmy HURTBUD Seweryn Jański, której specjalnością jest badanie gruntu. Ofertę otrzymasz po kontakcie, więc nie trać czasu.

5.0 (1 opinia)
TECHMABUD - Geologia Inżynierska Wrocław

Perfekcyjna Geologia Inżynierska

 • Wrocław
 • TECHMABUD

Właśnie wybierasz godnego uwagi profesjonalistę, dzięki któremu wprowadzisz w życie swoje plany? TECHMABUD z Wrocławia jest na to najlepszym rozwiązaniem. Aby poznać wycenę skontaktuj się od razu - to Ci się opłaci.

5.0 (3 opinie)
USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE ''MAGBUD'' Krystian Piątek - Geologia Wrocław

USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE ''MAGBUD'' Krystian Piątek

 • Wrocław

Firma USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE MAGBUD Krystian Piątek to prawdziwi wyjadacze w temacie geologii. Swoje doskonałe usługi geologiczne oferują Klientom w rejonie Wrocławia. Spełniają oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, dlatego są świetnym wyborem.

5.0 (3 opinie)
Robert Szymków P.H.U - Geolog Wrocław

Perfekcyjny Geolog

 • Wrocław
 • Robert Szymków P.H.U

Nie znajdziesz innych tak perfekcyjnych geologów z tak dużym doświadczeniem zawodowym, realizujących prace w miejscowości Wrocław i w okolicy. Żeby uzyskać więcej informacji skontaktuj się dziś - naprawdę warto.

5.0 (1 opinia)
NOVI Architektura - Geologia Wrocław

Perfekcyjna Geologia

 • Wrocław
 • NOVI Architektura
Joanna D.

Współpraca z architektem układała się bardzo dobrze. Mogliśmy liczyć na rzetelne informacje w kwestiach dotyczących domu niskoenergochłonnego, a przy tym byliśmy pod wrażeniem ogromnej kreatywności Pana Łukasza. Cały projekt został zrealizowany zgodnie z naszymi wytycznymi, planami i oczekiwaniami. Mieliśmy w pełni zaufanie do wszelkich uwag i rad ze strony architekta, ponieważ ani na chwilę nie wątpiliśmy w jego wiedzę i kompetencje. Śmiało polecamy usługi architekta Łukasza Wróblewskiego i firmy NOVI Architektura.

5.0 (2 opinie)
ATC PROJECT Sp.zo.o. - Badanie Zagęszczenia Gruntu Wrocław

ATC PROJECT Sp.zo.o.

 • Wrocław
Tomasz

Przełożenie dachu zostało wykonane z największą starannością.Miła obsługa.Prace zakończone w terminie.

5.0 (2 opinie)
REM-BOB - Geolog Wrocław

REM-BOB

 • Wrocław
marek

Solidna i dokładna ekipa,robili u mnie gładzie oraz panele. Fachowe doradztwo i wybór materiałów wysokiej jakości. Polecam tą firmę.

5.0 (3 opinie)

Opinie i porady geologów

Jeśli interesują Cię opinie geologów, szukasz porad lub ofert skontaktuj się ze specjalistami z Wrocławia. Otrzymasz fachową pomoc oraz oferty na realizację potrzebnych Ci usług. Już teraz wyślij zapytanie do profesjonalistów z Oferteo i poznaj najlepsze rozwiązania.

Zainteresowane osoby skontaktują się z Tobą i przekażą potrzebne informacje. Serwis Oferteo jest bezpłatny, a usługa niezobowiązująca.

Proszę o wycenę
Przedsiebiorstwo ogolnobudowlane Jaroslaw Madziarski - Geolog Wrocław

Przedsiebiorstwo ogolnobudowlane Jaroslaw Madziarski

 • Wrocław

Szukasz solidnego specjalisty oferującego usługi geologiczne? Ci geolodzy nie mają sobie równych w mieście Wrocław. Określ na czym Ci zależy, aby otrzymać dopasowaną ofertę spełniającą Twoje wymagania.

5.0 (1 opinia)

ALBAU

 • Wrocław

Zleć zadanie badania zagęszczania gruntu profesjonalistom firmy ALBAU z miejscowości Wrocław. Podbiją Cię swoimi kwalifikacjami i dokładnością. Na terenie Wrocławia są w ścisłej czołówce. Zadzwoń, a otrzymasz ofertę, która Cię zaskoczy - na plus.

5.0 (5 opinii)
DRM Partner Monika Błaszczyk - Opinia Geotechniczna Wrocław

Znakomita Opinia Geotechniczna

 • Wrocław
 • DRM Partner Monika Błaszczyk
Martyna

Budowałem z DRM Partner dom pod Wrocławiem pod klucz. Od samego początku widać było, że znają się na rzeczy, wszystko było wykonane zgodnie z planem, po zakończeniu miejsce budowy uprzątnięte, nawet jeśli były jakieś drobne usterki, jak to na budowie, to poprawiali wszystko bez zarzutu. A przy okazji mięli sporo przydatnych wskazówek. Polecam!

5.0 (1 opinia)
KD Partner - Geologia Wrocław

Doskonała Geologia

 • Wrocław
 • KD Partner
Anna K.

Firma bardzo zorganizowana, Panowie montujący okna wykonali swoją pracę bardzo sprawnie sprzątając po sobie i zabierając wszystkie odpady. Pani Kasia bardzo sympatyczna i pomocna, sprawnie wypełniła wnioski do programu Kafka i co najważniejsze posiadają okna spełniające wymogi przenikalności ciepła. Bardzo polecam.

5.0 (4 opinie)
MBM Design - Paweł Machowski - Geotechnika Wrocław

MBM Design - Paweł Machowski

 • Wrocław
mariusz w.

FIRMA BARDZO DOBRA WYROBIŁA SIE W TERMINIE PRACE PRZEBIEGAŁY CZYSTO I DOKŁADNIE TO NAJWAZNIEJSZE JESTESMY ZADOWOLENI Z RODZINĄ POLECAMY.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

5.0 (1 opinia)
PHU BOZBUD - Geologia Wrocław

Pierwszorzędna Geologia

 • Wrocław
 • PHU BOZBUD

Gdy poszukujesz pierwszorzędnej usługi geologicznej w dobrej cenie to PHU BOZBUD są dla Ciebie idealni. Mają odpowiednie kwalifikacje do realizacji Twoich wymagań z zakresu geologii. Przedstawią Ci dobrą ofertę - zadzwoń i sprawdź.

5.0 (2 opinie)

Modern building

 • Psary
 • 5 km od Wrocław

W przypadku, gdy potrzebujesz profesjonalnej usługi geologicznej w dobrej cenie to firma Modern building jest dla Ciebie idealna. Mają wykwalifikowanych fachowców do sprostania Twoim oczekiwaniom z zakresu przekrojów geologicznych. Zadzwoń natychmiast po więcej szczegółów - nie będziesz żałować.

5.0 (1 opinia)

Solidne Badanie Geotechniczne

 • Wrocław
 • Uslugi remontowo-budowlane Damian Rosowicz
aleksandra g.

Jestem bardzo zadowolona z uslug tej firmy-polecam.

5.0 (1 opinia)

MJ-Technologie Magdalena Obirek

 • Wrocław

Eksperci z MJ-Technologie Magdalena Obirek to specjaliści w swoim fachu i są zawsze gotowi doradzić każdemu Klientowi poszukującemu profesjonalisty z branży geotechniki. Już teraz zadzwoń do nich, aby uzyskać szczegółową wycenę.

5.0 (1 opinia)

Dariusz Burzec usługi ogólnobudowlane i wykończeniowe

 • Wrocław
Agnieszka

Wszystkie usługi zostały wykonane solidnie, terminowo i niedrogo. Osoba komunikatywna, umiejąca doradzić w ważnych kwestiach.

5.0 (3 opinie)
Prelid - Badanie Zagęszczenia Gruntu Wrocław

Prelid

 • Wrocław

Konkurencyjna cena i godna podziwu realizacja powierzonych zleceń to najważniejsze atuty firmy Prelid, której specjalnością jest badanie zagęszczenia gruntu. Realizują wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego są świetnym wyborem.

5.0 (1 opinia)

Budrem sp z o.o.

 • Wrocław
B&G Investment

Budrem to rzetelna firma miałem z nią kontakt przy budowie domów, polecam.

5.0 (1 opinia)

Hhh

 • Wrocław

Nie znajdziesz innych tak fantastycznych geologów z tak dużym doświadczeniem zawodowym, świadczących usługi geologiczne w miejscowości Wrocław i w okolicy. Dopasowaną ofertę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj, więc nie trać czasu.

5.0 (21 opinii)
Zakład Ogólnobudowlany Krzysztof Karnas - Geolog Wrocław

Dobry Geolog

 • Wrocław
 • Zakład Ogólnobudowlany Krzysztof Karnas

Ten dobry geolog posiada olbrzymie doświadczenie i jest specjalistą stale przygotowanym do podjęcia nowego zlecenia - Zakład Ogólnobudowlany Krzysztof Karnas to doskonały fachowiec dla Ciebie. Gorąco zachęcamy do zadawania pytań - nie będziesz żałować.

5.0 (1 opinia)
GEOPAK Paweł Kochański - Badanie Zagęszczenia Gruntu Wrocław

GEOPAK Paweł Kochański

 • Wrocław

Firma GEOPAK oferuje kompleksowe usługi z zakresu geologii inżynierskiej oraz geotechniki dla potrzeb inwestycji kubaturowych oraz liniowych. Rozwiązujemy wszelkiego rodzaju zagadnienia związane z podłożem gruntowym na etapie projektowania oraz realizacji inwestycji. Wykonujemy badania geologiczno-inżynierskie podłoża gruntowego, w celu określenia rodzaju i stanu gruntów, układu warstw zalegających w podłożu, a także głębokości ich występowania, ich parametrów fizyko-mechanicznych oraz poziomów występowania wód gruntowych. Posiadamy specjalistyczny sprzęt do badań zakupiony od czołowych producentów oraz wysokie kwalifikacje. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, dbając o staranność jak również czas jego realizacji.

GEO&BUD - Opinia Geotechniczna Wrocław

GEO&BUD

 • Wrocław

Każdy, kto poszukuje opinii geotechnicznej winien już dziś zgłosić się do GEOBUD i poznać świetne oferty. Spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego ich wybór na pewno będzie dobrą decyzją.

GEOLOG, GEOTECHNIK - Przekroje Geologiczne Wrocław

Znakomite Przekroje Geologiczne

 • Wrocław
 • GEOLOG, GEOTECHNIK

Gdy szukasz rewelacyjnej jakości wykonywanych usług to profesjonaliści z GEOLOG GEOTECHNIK perfekcyjnie pasują do Twojego zlecenia. Wyczerpującą ofertę otrzymasz po kontakcie.

GRUNTECH Geologia i Środowisko - dr Krzysztof Senderak - Geolog Wrocław

Doświadczony Geolog

 • Wrocław
 • GRUNTECH Geologia i Środowisko - dr Krzysztof Senderak

Jesteś zdania, że solidne zagęszczenie gruntu to nieproste zagadnienie? Oszczędź sobie nerwów - geolodzy z GRUNTECH Geologia i Środowisko - dr Krzysztof Senderak udzielą rad i znajdą dostosowane do Twoich potrzeb rozwiązanie. Umów się na rozmowę jeszcze dziś, aby otrzymać ofertę.

Solidna Geologia

 • Wrocław
 • Sławomir Pauś

Utalentowani pracownicy Sławomir Pauś spełnią Państwa wymagania odnośnie geologii. Już nie czekaj i poproś o wycenę - gwarancja zadowolenia!

Ranking Geologów obejmuje również takie miejscowości jak: Wrocław, Iwiny, Ramiszów, Karwiany, Pruszowice, Wysoka, Psary, Kiełczówek, Krzyżanowice, Szymanów, Komorowice, Zacharzyce, Samotwór, Zabrodzie, Blizanowice, Suchy dwór, Mokry dwór. więcej...
Podobne zlecenia: Usługi budowlane Wrocław
Czego dotyczy zlecenie?