Athlete Academy Poland

Wrocław Strachocin

Wiadomość została wysłana

Trzymaj rękę na pulsie! Wykonawca
niedługo
powinien się z Tobą
skontaktować.

Wiadomość do:

O specjaliście

Cześć, mam na imię Wojtek i jestem trenerem personalnym. Doświadczenie które zebrałem przez ostatnie 15 lat treningów sportowych, przebytych kursów, a także przeczytanych książek z tematyki sportowej, utwierdza mnie w przekonaniu iż jestem profesjonalnie podchodzącym do sprawy trenerem. Charakteryzuje mnie rzetelne podejście do klienta oraz fachowa pomoc. Oferuję treningi z zakresu zwiększenia siły, szybkości, mocy, wytrzymałości oraz hipertrofii mięśniowej czyli potocznie rzecz biorąc - zapraszam na "siłownię". Jestem również instruktorem sztuk walki: taekwondo oraz kickboxing, a także nauczam podstaw z zakresu treningu bokserskiego.
Jeśli jesteś osobą, która postawiła sobie pewien cel sportowy i chciałaby spróbować swoich sił na sali treningowej, to serdecznie zapraszam do kontaktu! Z pewnością wyjdziesz z treningu zadowolony/a i z uśmiechem :)

Branża

Obszar działania

Dolnośląskie

Opinie

5.0 / 5
Gwiazdki opinii

15 opinii

5 5
(15)
4 4
(0)
3 3
(0)
2 2
(0)
1 1
(0)

Jesteś Klientem firmy?

Dodaj opinię
Michał S. 14 stycznia 2022
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Bardzo udana współpraca, wyrozumiały i wymagający trener - polecam bardzo! W 12 tygodni 8 kg mniej i 12 cm w pasie.

Natalia S. 11 stycznia 2022
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Wojtek to doświadczony trener z pasją, co czuć od pierwszego treningu! Trening przebiega w przemiłej atmosferze:) Treningi z Wojtkiem nie są nudne ani monotonne, co zawsze najbardziej przeszkadzało mi w aktywności fizycznej. Chce się tylko więcej! Polecam bardzo!

Emilia M. 9 stycznia 2022
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Trener Wojciech pomógł mi w powrocie do regularnych treningów po urazie kręgosłupa. Ma ogromną wiedzę merytoryczną, którą chętnie dzieli się ze swoimi podopiecznymi. Elastyczny grafik jeżeli chodzi o umawianie godzin treningowych.

Magdalena R. 9 stycznia 2022
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Wojtek zna się na swojej pracy i widać, że jest to jego pasja. Plany treningowe układa pod moje potrzeby oraz możliwości. Na treningach nie ma mowy o nudzie, gdyż ćwiczenia są zróżnicowane. Polecam!

Wojciech W. 8 stycznia 2022
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Jeśli ktoś szuka najlepszego treningu z najlepszym trenerem to jak najbardziej polecam sesje z Wojtkiem. Pełen profesjonalizm, bardzo pozytywny z super poczuciem humoru, odpowie na każde zadane pytanie. Zrobi wszystko, żeby pomóc osiągnąć postanowione dla siebie cele i zmotywuje do ciężkiej pracy, która zaowocuje lepszą kondycją i lepszym samopoczuciem!

Karolina M. 8 stycznia 2022
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Jestem bardzo zadowolona z treningów. Bardzo profesjonalna i sympatyczna osoba. Wojtek dba o poprawność wykonywanych ćwiczeń. Polecam z całego serca!

Robert P. 7 stycznia 2022
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Merytoryka na wysokim poziomie, świetnie przygotował do powrotu na boisko po poważnej kontuzji kolana. Zadbał o to, aby chciało się wrócić na siłownie na kolejne ćwiczenia.

Przemyslaw K. 7 stycznia 2022
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Polecam przede wszystkim za mega profesjonalne i indywidualne podejscie. Zajecia zostaly dopasowane w 100% do moich potrzeb i mozliwosci. Zakwasy bardzo przyjemne :) zdecydowanie przekonalem sie do dluzszej wspolpracy

Halina H. 7 stycznia 2022
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Z Wojtkiem ćwiczę już od jakiegoś czasu. Jest bardzo pozytywną osobą, która w świetny sposób potrafi zmotywować najbardziej opornych do ćwiczeń. Zna się na swojej pracy, polecam treningi z Wojtkiem.

Przemysław D. 7 stycznia 2022
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Jestem bardzo zadowolony z sesji przeprowadzonych z Wojtkiem! Trening opiera się na sztukach walki, treningu interwałowym i korekcie postury. Czuję się silniejszy, bardziej mobilny oraz pewny siebie. Każda lekcja jest prowadzona w bardzo zorganizowany sposób, co umożliwia dobra zabawę, naukę technik kickboxingu i osiągnięcie wyznaczonych celów! 💪🥊🏋‍♂️🥋

Kasia B. 5 stycznia 2022
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Wojtek jest profesjonalnym i godnym polecenia Trenerem. Treningi dopasowuje do moich potrzeb i predyspozycji. Do tego na zajęciach panuje miła atmosfera :)

Sylwia B. 5 stycznia 2022
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Ogólnie to nie przepadam za aktywnością, ale Wojtkowi, jak nikomu innemu udało się sprawić, że regularnie ćwiczę! Należę do osób początkujących, ale, szybko robię postępy dzięki trenerowi i jego cierpliwości 😂 Ogólnie bardzo miła atmosfera podczas treningów, polecam każdemu ❤️

Marek M. 5 stycznia 2022
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Ogromna wiedza i doświadczenie Wojtka robią robotę. Jestem super zadowolony, że trafiłem na trenera, który nie stawia na ilość tylko jakość. Indywidualne podejście, treningi szyte na miarę to coś czego szukałem.

Waleria R. 5 stycznia 2022
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Super miejsce, jest dużo sprzętu i wszystko działa sprawnie .Miła obsługa Polecam :)

Marek S. 4 stycznia 2022
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Duże zróżnicowanie ćwiczeń, możliwość dostosowania treningu pod swoje potrzeby / osiągniecia / problemy wynikające z kontuzji. Miła i przyjazna atmosfera w trakcie trwania treningu.

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak Athlete Academy Poland
Co chcesz zlecić lub kupić?

Oferta

Trening personalny

Polska - Wrocław

Oferta obejmuje 60 minutowy trening w małych grupach, max. 4 osoby, z zakresu sztuk walki: taekwondo, kickboxing, podstawy treningu bokserskiego.

Trening personalny

Polska - Wrocław

Oferta obejmuje 60 minutowy trening z zakresu sztuk walki: taekwondo, kickboxing, podstawy treningu bokserskiego.

Trening personalny przygotowanie motoryczne

Polska - Wrocław

Oferta obejmuje 60 minutowy trening z zakresu poprawy cech motorycznych takich jak: siła, moc, szybkość, wytrzymałość, lub też trening ukierunkowany na hipertrofię mięśniową (wzrost mięśni).

Kontakt

Formularz kontaktowy

captchaImage
Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo S.A., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Bałtycka 19, 51-504 Wrocław Strachocin

Telefon

504 ••• ••• Pokaż numer

Facebook

https://www.facebook.com/Athlete-Academy-Poland-108395221586952

Instagram

www.instagram.com/athleteacademy_poland/