Złotoryja

Przy wyborze najlepszego dostawcy lub wykonawcy w województwie dolnośląskim, Klienci zwykle interesują się ceną oraz recenzjami innych Klientów. Poszukują kalkulatorów i rankingów firm z Złotoryi i regionu. Oferteo umożliwia wybór wykonawcy, ułatwia weryfikację cen oraz pozwala poznać opinię osób, które już współpracowały z tymi specjalistami. Oferteo jest doskonałą odpowiedzią dla tych, którzy chcą skończyć własny projekt, bez względu na to, czy jest to usługa psychologa czy zakup oleju opałowego. Konkretnie w Złotoryi swoje usługi w Oferteo prezentuje już 743 profesjonalistów najwyższej klasy, których średnia ocen wynosi 4.2 w skali od 1 do 5. Szybko i sprawnie, dzięki licznym ofertom w 593 branżach oraz sprawnej obsłudze, od 2008 roku dopasowaliśmy 530 kupujących i zlecających z współpracującymi z nami profesjonalistami, dzięki czemu przedstawiono aż 1 652 ofert! Tym samym mamy 1 652 powodów do dumy. Przykładowe kategorie to usługi fryzjerskie, kluby sportowe, treningi, ubezpieczenie grupowe powyżej 5 osób, leasing inny, wyburzenia, rozbiórki Spróbuj, a prosto i łatwo poznasz właściwego wykonawcę z Złotoryi. Pierwsze oferty możesz dostać w kilka minut. Nie zastanawiaj się, kliknij jedną z branż poniżej i przekonaj się całkowicie za darmo!

Wybierz branżę w mieście Złotoryja

Energia odnawialna

Opinie o fachowcach z Złotoryi

FHU STOL-ART - MEBLE na Wymiar - Usługi Stolarskie - RENOWACJE

Tomasz S., Złotoryja

Wszystkim tym, którzy do tej pory nie mieli szczęścia do stolarzy z czystym sumieniem polecam usługi Pana Wojtka, na pewno nie będziecie żałować. Profesjonalista i fachowiec i pasjonat swoje pracy. Pan Wojtek jest mistrzem! Z ponad 35 letnim doświadczeniem. Miałem wcześniej dwóch stolarzy, z których nie bylem zadowolony. Znalazłem Pana Wojtka na tej stronie i zaryzykowałem. Ale zanim zleciłem chciałem go poznać ; jak pracuje - jak wygląda jego praca, na czym pracuje. Okazało się że to ni...

FHU STOL-ART - MEBLE na Wymiar - Usługi Stolarskie - RENOWACJE

Bartosz W., Złotoryja

Szukałem wykonawcy regału-biblioteki, który koniecznie chciałem mieć zrobiony z drewna dębowego. Dość spory mebel 4m*2,6m. Z kilku stolarzy, którzy zgłosili się przez Oferteo, Pan Wojciech miał najbardziej profesjonalne podejście. I dostępność i termin i doradztwo w kwestii doboru materiałów. Czuć było, że ta praca jest jego pasją. Mebel wykonany został bardzo porządnie, dokładnie zamontowany, skrupulatnie, z dbałością. Sam proces dogadywania szczegółów był taki żeby ustalić wszystko co jest isto...

FHU STOL-ART - MEBLE na Wymiar - Usługi Stolarskie - RENOWACJE

Grzegorz M., Złotoryja

Niesamowity Człowiek, z pasją w swoim zawodzie, także z pasją do życia, bardzo dokładny, precyzyjny. Słowny. Przy tym ma bardzo duże doświadczenie, zarówno w renowacji mebli jak i w produkcji nowych mebli, w tym kuchni na wymiar. Każde zlecenie jest wyzwaniem, któremu sprosta, bo go znam, i z ufnością mogę wskazać tego Człowieka jako godnego zaufania, któremu możne zlecić wykonanie ustalonej pracy. Pozdrawiam, Grzegorz.

Przykładowe zlecenia mieszkańców Złotoryi

Kupię okna, PCV, ok. 2szt., z montażem, Złotoryja

Klient jest zainteresowany ofertami na: okna. Klient chce otrzymać oferty na: zakup i montaż okien. Liczba okien: ok. 2. Rodzaj okien: PCV. Informacje dodatkowe: okna białe. Termin skorzystania z oferty: możliwy od zaraz.

Nina Ł., okna.

Do wykonania brukowanie kostką betonową, 51-100m², Złotoryja

Praca do wykonania: wykonanie parkingu, placu. Zakres prac: wykonanie podbudowy, ułożenie krawężników, obrzeży, ułożenie kostki. Powierzchnia prac: 51-100m². Rodzaj materiału: kostka betonowa. Dodatkowe informacje: paring biedronka złotoryja. Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia z Wykonawcą.

Henryk B., brukarstwo.

Kupię pompę gruntową, z montażem, 151-200m2, Złotoryja

Rodzaj źródła energii: pompa. Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: gruntowa. Liczba mieszkańców: 3-4 osoby. Powierzchnia budynku: 151-200m2. Stan obiektu: nowo wybudowany. Klient szuka ofert na: zakup i montaż pompy ciepła. Dodatkowe informacje: ogrzewanie podłogowe jest już wykonane. . Termin skorzystania z oferty: jak najszybciej

Ryszard C., ekologiczne źródła energii - urządzenia.

Kupię pellet drzewny, 2 tony, Złotoryja

Ilość: 2 tony. Rodzaj pelletu: drzewny. Dostawa: tak. Charakter zlecenia: zakup próbny, potem stała współpraca. Wymagania dodatkowe: nie określono. Termin zakupu: jak najszybciej.

Aleksandra F., pellet drzewny.