Administracja domów Warszawa - Najlepsi w 2021

Biura Administracji Nieruchomości i Budynków w Warszawie, 2021

397 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsi 2021

Promowani
Administracja domów Warszawa
Promowany
Jan R.

Profesjonalna obsługa, przeprowadzaliśmy razem remonty w budynku. Firma bez zarzutu, znająca się na rzeczy, a przy tym bardzo sympatyczna obsługa.

Promowany

Zapraszamy do kontaktu, jeżeli usługi, które Cię interesują to zarządzanie nieruchomościami. Rozpoczęliśmy działalność od 2006 roku. Firma świadczy usługi na obszarze takim jak Warszawa i okolice. Liczymy, iż będą Państwo zadowoleni ze współpracy z naszą firmą.

Perfect Dom Zarządzanie Nieruchomościami Sp. z o.o. - Zarządzanie Nieruchomościami Warszawa
Promowany

Perfekcyjne Zarządzanie Nieruchomościami

 • Warszawa
 • Perfect Dom Zarządzanie Nieruchomościami Sp. z o.o.
Preventa Ochrona

Bardzo rzetelna firma. Pracownicy znają dobrze temat administrowania nieruchomościami. Widać że pracują z pasją. Możemy polecić

Promowany

Realizujemy prace od 2001. Jesteśmy dla Ciebie, jeśli potrzebujesz usług typu administrowanie nieruchomościami. Nasze usługi świadczymy na obszarze takim jak Warszawa i okolice. Najważniejsze dla nas to sprostać oczekiwaniom klientów.

MK Promar Zarządzanie Nieruchomościami - Zarządzanie Nieruchomościami Legionowo
Agnieszka K.

MK Promar, wiedza, rzetelność, profesjonalizm, otwartość na drugiego człowieka, zaangażowanie w pomoc przy rozwiązywaniu wielu problemów to niewątpliwie atuty firmy Pana Marka Kowalskiego. Dzięki podjętej w 2015 roku współpracy z MK Promar wiele spraw w naszej Wspólnocie zostało rozwiązanych, uporządkowanych i wszyscy mogli spać spokojnie, a wszelkie rozmowy i wyjaśnienia dotyczące przeglądów budowlanych, konserwacji pieców, dachów czy też zasad obliczania GJ to przyjemnie i ciekawie spędzony czas. Umiejętność bardzo jasnego i rzeczowego objaśniania tematów trudnych i nudnych to ogromny plus. Miło jest współpracować z ludźmi, którzy do swojej pracę podchodzą z tak dużym zaangażowaniem i pasją. Polecam.

Profesja ADM - Zarządzanie Nieruchomościami Komercyjnymi Warszawa
Michał G.

Po wcześniejszych nietrafionych współpracy z innymi firmami, w końcu trafiłem na tą, której można w pełni zaufać. Bałagan w dokumentach jaki zastali szybko zniknął dzięki ich profesjonalizmowi. Polecam z pełnym przekonaniem.

Maximus zarządzanie i administrowanie nieruchomościami Rafał Michalski - Zarządzanie Nieruchomościami Komercyjnymi Warszawa
Łukasz Ł.

Współpracę z p. Rafałem i jego firma Maximus rozpoczęliśmy około 10 lat temu. W momencie zmiany administratora w naszej wspólnocie był ogromny bałagan w dokumentacji. Firma pana Rafała systematycznie wyprowadziła całą dokumentację na prostą oraz usunęła z naszej wspólnoty szeroko rozumianą niegospodarność co w krótkim czasie zaowocowało zlikwidowaniem zadłużenia. Polecamy.

POSESJA Agata Golińska - Administrowanie Nieruchomościami Warszawa
Emilia P.

Polecam profesjonalne podejście do wykonywanej umowy. Nasza wspólnota od lat borykała się z problemami zadłużeń od mieszkańców. Po przejęciu naszego osiedla Pani Agata stopniowo uporała się z zadłużeniami. Skuteczna windykacja pozwoliła nam na odzyskanie środków dla wspólnoty i mogliśmy wykonać dawno odkładany remont budynku. Polecam!

AMS-Zarządzanie Nieruchomościami - Administrowanie Nieruchomościami Ząbki
Wspólnota Lelewitów

Proponuję 4 *gwiazdki za całość, ale nie ma takiej opcji. Za komunikację i spokój w załatwianiu problemów 5*. Umiejętność rozwiązywania problemów 5* na najwyższym poziomie. Do poprawy monitorowanie usługodawców 3*.

Zdzisław W.

Miałem problem w swoim lokalu z którym spółdzielnia działała lekko mówiąc opieszale. Pan Norbert pomógł mi poprawić komunikację ze spółdzielnią mieszkaniowa, która niezwłocznie zajęła się moim problemem mieszkalnym. Jedyne czego zaluje to tego, że firma Pana Nalewajka nie zabezpiecza mojego mieszkania.

AMW TBS KWATERA - Zarządzanie Nieruchomościami Warszawa
Sebastian S.

Polecam współpracę, najlepszy zarządca nieruchomości.

PITERSON Sp. z o.o. - Zarządzanie Wspólnotą Mieszkaniową Warszawa
Tomasz B.

Bardzo dziękujemy za sprawną obsługę naszej nieruchomości. Mieliśmy bardzo dużo wątpliwości przed przystąpieniem do współpracy, ale okazało się, że niepotrzebnie. Szczególnie dziękujemy za wkład p. Magdy w działanie naszej wspólnoty.

Paweł Hernik Zarządzanie i Administrowanie Niruchomościami KASZTEL - Zarządzanie Nieruchomościami Warszawa
Aneta E.

Solidna firma. Wszystkie zlecenia są udokumentowane i wykonywane zgodnie z terminem. Bardzo dobry kontakt z właścicielem. Firma z pomysłami i rozwiązaniami. Polecam współpracę z tą firmą.

Więcej profesjonalistów

Remma Pro Sp. z o.o. - Zarządzanie Nieruchomościami Warszawa
Mariola Z.

Szybka reakcja na moją ofertę, profesjonalizm, wiedza z zakresu zarządzania nieruchomościami, bardzo miły Pan w kontakcie telefonicznym i osobistym.

Admineo Sp. z o.o. - Zarządzanie Nieruchomościami Warszawa
Wspólnota mieszkaniowa Osmańczyka 18

Świetny kontakt z firmą. Obsługa w pełni profesjonalna i bardzo merytoryczna. Służą fachową pomocą w kwestiach prawnych i technicznych. Bardzo zaangażowani w wykonywanie obowiązków wynikających z umowy. Wychwycili i naprawili błędy poprzedniej firmy administrującej wspólnotą. Gorąco polecam firmę wszystkim wspólnotom mieszkaniowym i ich zarządom.

Admin24 Sp. z o.o. - Zarządzanie Nieruchomościami Warszawa

Zatrudnij firmę Admin24 Sp z oo jeśli szukasz właściwych ludzi do perfekcyjnego administrowania nieruchomościami na terenie Warszawy. Zapytaj o wycenę dopasowaną do Twoich potrzeb i przekonaj się co firma może Ci zaproponować.

Lapis Andrzej Chyliński - Administrowanie Nieruchomościami Warszawa
WM ODKRYTA 51C

W imieniu Wspólnoty Mieszkaniowej ul. Odkryta 51C w Warszawie, z przyjemnością i pełną odpowiedzialnością rekomendujemy współpracę z firmą Lapis Zarządzanie Nieruchomościami prowadzoną przez pana Andrzeja Chylińskiego w zakresie administrowania Wspólnotą Mieszkaniową. Z panem Andrzejem współpracujemy od ponad pięciu lat. Doświadczenie, wiedza oraz zaangażowanie, które niejednokrotnie wykracza poza pełnioną funkcję administratora budynku pozwala nam szczerze zarekomendować współpracę z firmą Lapis innym Wspólnotom. Jako Zarząd Wspólnoty, czujemy się komfortowo, ponieważ nasza nieruchomość jest zadbana, bezpieczna i ma wykonywane terminowo wszelkie wymagane prawem przeglądy a sprawy bieżące są szybko załatwiane. W naszej ocenie bardzo

We Rent - Administrowanie Nieruchomościami Warszawa

We Rent

 • Warszawa
Włodzmierz S.

Przez rok korzystałem z usług firmy We Rent, która kompleksowo zajęła się wynajmem mojego mieszkania - znalazła najemców, załatwiła wszystkie formalności oraz obsługiwała bieżące sprawy administracyjne lokalu. Jestem bardzo zadowolony z obsługi firmy We Rent, która była bardzo rzetelna i profesjonalna. We Rent pomógł mi nawet w sprzedaży mojego lokalu od ogłoszenia i pozyskania klientów po kompleksową obsługę formalno-prawną aż do zamknięcia transakcji.

Dołącz do naszych Administratorów Domów w Warszawie

Działasz na rynku jako Administrator Domów i szukasz nowych Klientów z Warszawy lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

GENUS-ZARZĄDZANIE Piotr Godlewski - Zarządzanie Wspólnotą Mieszkaniową Warszawa

Zarządzanie Wspólnotą Mieszkaniową Warszawa

 • Warszawa
 • GENUS-ZARZĄDZANIE Piotr Godlewski
WM Wiktorska 88

W trakcie współpracy z Panem Piotrem Godlewskim będąc w Zarządzie WM Wiktorska 88, Pan Piotr wykonywał usługę administrowania, sprawował nadzór nad kontrahentami, dysponując wykwalifikowaną kadrą specjalistów, którzy przy wykonywanych pracach wspomagani byli nowoczesnymi środkami technicznymi, a usługi wykonywane były fachowo i starannie oraz w sposób potwierdzający dobrą organizację pracy. Nasza współpraca potwierdza, że Pan Piotr Godlewski obecnie właściciel firmy Genus - zarządzanie jest rzetelnym i profesjonalnym partnerem. Firmę cechuje nie tylko dobra organizacja pracy ale również pełna dyspozycyjność nadzoru, rzetelność i zaangażowanie w starannie wykonywaną pracę.

Leszek M.

Gotowość do pomocy w sprawach indywidualnych, profesjonalizm, znajomość mieszkańców. Zainteresowanie problemami wspólnoty i chęć ich rozwiązywania, zainteresowanie aspektami technicznymi budynku.

Instalator-Service - Administrowanie Nieruchomościami Warszawa
Mariusz M.

Fachowo szybko i czysto. Naprawdę miłe zaskoczenie przy usterce kanalizacji.

Ryszard K.

Szybka i sprawna pomoc przy sytuacjach awaryjnych. Dobra obsługa księgowa, w szczególności moduł e-kartoteki. Polecam Przedsiębiorstwo Usługowe ARTERIUS Romuald Peron.

Wysokiej Klasy Zarządzanie Nieruchomościami

 • Warszawa
 • P.W. MIRPOL Mirosław Kościuczyk

Jeżeli szukasz doskonałej jakości wykonywanych usług to eksperci z PW MIRPOL Mirosław Kościuczyk są dla Ciebie idealni. Żeby otrzymać ofertę skontaktuj się - warto.

Solidne Zarządzanie Nieruchomościami

 • Warszawa
 • Wspólnota Mieszkaniowa Popiełuszki 8 w Warszawie
Wspólnota mieszkaniowa Popiełuszki

Wszystko na czas, współpraca bardzo dobra. Polecam

Zarządca Nieruchomości

 • Warszawa
 • Rakos sc

Nie marnuj energii i zleć swoje zadanie specjalistom od administrowania nieruchomościami z miejscowości Warszawa. Podejmij decyzję od razu - zadzwoń i otrzymaj niewiążącą ofertę, która Cię usatysfakcjonuje.

Proem Service

 • Warszawa

Bezkonkurencyjna cena i godna podziwu realizacja powierzonych zadań to najważniejsze zalety przedsiębiorcy, którego specjalnością jest zarządzanie nieruchomościami komercyjnymi. Wystarczy, że zadzwonisz, a otrzymasz ofertę, która na pewno zrobi na Tobie dobre wrażenie.

Solidne Zarządzanie Nieruchomościami Komercyjnymi

 • Warszawa
 • Aventdom sp.z o.o.

Zrealizuj swoje założenia dzięki solidnemu doświadczeniu firmy Aventdom spz oo, która świadczy usługi zarządzania wspólnotą mieszkaniową na wysokim poziomie. Ustal pasujący termin!

Lux Dom Sp. z o.o.

 • Warszawa
Maja R.

Lux Dom przejął opiekę nad naszym osiedlem po zarządzie właścicielskim (niestety, jako mieszkańcy nie byliśmy w stanie sami się odpowiednio zająć wszystkim). Od razu widać było zmianę na plus. To powinna być przestroga dla wszystkich tych osiedli co myślą że sobie poradzą. Przy ok 100 mieszkaniach to niewykonalne.

RB4U - Zarządzanie Wspólnotą Mieszkaniową Warszawa

RB4U

 • Warszawa
Eryk W.

Firma szybko i profesjonalnie dokonała remontu mojego domu, który ma ponad 380m2. Wykonano izolacje wymieniono posadzki, wykonano renowacyjne tynki i odnowiono stolarkę drewnianą w całym budynku. Zainstalowano systemy wentylacji, klimatyzacji, założono kamery i zdalne sterowanie - Które działają na razie bez uwag. Polecam firmę jako profesjonalnego wykonawcę remontów i budów, które wcześniej oglądałem.

Market Mieszkaniowy Sp. z o.o. - Zarządzanie Nieruchomościami Warszawa

Pierwszorzędne Zarządzanie Nieruchomościami

 • Warszawa
 • Market Mieszkaniowy Sp. z o.o.

Gdy szukasz współpracy to eksperci z Market Mieszkaniowy Sp z oo są dla Ciebie idealni. Mają propozycję dla każdego - zadzwoń i sprawdź, nie pożałujesz.

PePe service - Zarządzanie Nieruchomościami Komercyjnymi Warszawa

Profesjonalne Zarządzanie Nieruchomościami Komercyjnymi

 • Warszawa
 • PePe service
Wojciech M.

Profesjonalne usługi utrzymania czystości FIRMA SPRZĄTAJĄCA - kompleksowa obsługa: -firm (biur) serwis dzienny i nocny - wspólnot i osiedli mieszkaniowych ( w tym usługi ogrodnicze i alpinistyczne) - obiektów publicznych -przedszkoli, szkół,urzędów -sal treningowych i klubów fitness - myjemy hale i garaże podziemne - pierzemy wykładziny -prowadzimy serwis czystościowy kontenerów budowlanych Prowadzimy też serwis mycia i czyszczenia wysokociśnieniowego usuwamy trudne plamy, zabrudzenia, nacieki, porosty i glony, plamy olejowe Myjemy : samochody dostawcze, sprzęt budowlany, hale, magazyny, elewacje, parkingi, budynki gospodarcze, kontenery.... Promocyjne ceny serwis środków czystościowych Bogaty park maszynowy Wyszkoleni pracownicy ELASTYCZNY CZAS PRACY 24H/7DNI do każdego naszego klienta przydzielamy koordynatora (opiekuna) Wystawiamy FV ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY dla stałych odbiorców naszych usług zniżki dołącz do grona zadowolonych klientów

Roomee - Zarządzanie Nieruchomościami Warszawa

Roomee

 • Warszawa

Potrzebujesz specjalistów od solidnego zarządzania wspólnotą mieszkaniową w rejonie Warszawy lub w pobliskich miastach? Spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów.

AKMA NIERUCHOMOSCI Sp. z o.o. - Zarządzanie Wspólnotą Mieszkaniową Warszawa

AKMA NIERUCHOMOSCI Sp. z o.o.

 • Warszawa
NEXBUD Sylwester Kęska

Firma godna polecenia, prace wykonywane terminowo z zachowaniem wymogów technologicznych sztuki budowlanej. Polecam wszystkim usługi firmy AKMA PROJEKT.

GreenFix Sp. z o.o. - Zarządca Nieruchomości Warszawa

Dobry Zarządca Nieruchomości

 • Warszawa
 • GreenFix Sp. z o.o.

Dokonaj najlepszego wyboru i powierz prace tym fachowcom od zarządzania nieruchomościami z miejscowości Warszawa. Zapytaj o wycenę już teraz i przekonaj się co firma może Ci zaproponować.

ENTERM PROJEKT Krzysztof Maciejewski - Zarządzanie Nieruchomościami Warszawa

ENTERM PROJEKT Krzysztof Maciejewski

 • Warszawa

Już od kilku lat pracownicy firmy ENTERM PROJEKT Krzysztof Maciejewski świadczą usługi z zakresu rewelacyjnego administrowania nieruchomościami, dzięki temu są stale gotowi obsłużyć wszystkich Klientów szukających specjalistycznych umiejętności tych fachowców. Zadzwoń i dowiedz się więcej - nie będziesz żałować.

Kotom sp.z.o.o - Administrowanie Nieruchomościami Warszawa

Kotom sp.z.o.o

 • Warszawa
Marcin K.

Sprawna komunikacja podczas umawiania terminu i zakresu usługi. Jestem zadowolony ze sprzątania przeprowadzonego przez pracowniczkę firmy.

Kancelaria Radcy Prawnego Martyna Pomykała - Zarządzanie Wspólnotą Mieszkaniową Warszawa

Kancelaria Radcy Prawnego Martyna Pomykała

 • Warszawa

Po prostu zleć zadanie administrowania nieruchomościami specjalistom firmy Kancelaria Radcy Prawnego Martyna Pomykała z miejscowości Warszawa. Zadziwią Cię swoimi kompetencjami i doświadczeniem. W okolicy Warszawy są w ścisłej czołówce. Zdecyduj się od razu - skontaktuj się i otrzymaj niewiążącą wycenę, która przypadnie Ci do gustu.

KaDOM Zarządzanie Najmem - Administrowanie Nieruchomościami Warszawa

KaDOM Zarządzanie Najmem

 • Warszawa

Gdy poszukujesz ceny usług względem jakości wykonania to profesjonaliści z KaDOM Zarządzanie Najmem są dla Ciebie stworzeni. Jeszcze dzisiaj umów się z nimi na rozmowę, aby otrzymać ofertę.

Montana - Zarządca Nieruchomości Warszawa

Montana

 • Warszawa

Szukasz rewelacyjnego zarządcy nieruchomości z zakresu administrowania nieruchomościami? Nie szukaj dalej, Montana jest tym, czego potrzebujesz. Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji skontaktuj się od razu - warto.

Spectra24 sp. z o.o. - Zarządca Nieruchomości Warszawa

Rewelacyjny Zarządca Nieruchomości

 • Warszawa
 • Spectra24 sp. z o.o.

Chcesz znaleźć wartego uwagi specjalistę, dzięki któremu osiągniesz swój cel? Spectra24 sp z oo z Warszawy jest na to skuteczną metodą. Spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego są świetnym wyborem.

ELEMARS mgr inż. Marcin Szwarocki - Administrowanie Nieruchomościami Warszawa

Najlepsze Administrowanie Nieruchomościami

 • Warszawa
 • ELEMARS mgr inż. Marcin Szwarocki

Atrakcyjna cena i rzetelna realizacja powierzonych zadań to najważniejsze cechy firmy, której specjalnością jest zarządzanie wspólnotą mieszkaniową. Ledwie chwila dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnej oferty - skontaktuj się!

"Administrator" Krystyna Karczyńska - Zarządzanie Wspólnotą Mieszkaniową Warszawa

"Administrator" Krystyna Karczyńska

 • Warszawa
Maria P.

Niedroga obsługa, remont budynku przeprowadzony na bardzo wysokim poziomie, kulturalna obsługa.

ATUT Agencja Ochrony - Zarządzanie Nieruchomościami Warszawa

Rewelacyjne Zarządzanie Nieruchomościami

 • Warszawa
 • ATUT Agencja Ochrony

Planujesz wybrać dobrego partnera, dzięki któremu osiągniesz swój cel? ATUT Agencja Ochrony jest na to najlepszym rozwiązaniem. Podejmij decyzję bez zwłoki - przedzwoń i otrzymaj wycenę, która na pewno Ci się spodoba.

ZARZĄDCA - ARTUR FADROWSKI

 • WARSZAWA
Magdalena C.

Moją ocenę wystawiam na podstawie dość długiej współpracy. Do zarządcy zazwyczaj można mieć dużo zastrzeżeń, ale w tym wypadku współpraca układa się dobrze. Myślę, że jakbyśmy wybierali drugi raz, to też rozważylibyśmy ten wybór. Jest po prostu ni mniej, ni więcej jak w porządku.

Security Data Systems Sp. z o.o. - Zarządzanie Nieruchomościami Warszawa

Doskonałe Zarządzanie Nieruchomościami

 • Warszawa
 • Security Data Systems Sp. z o.o.

Przekonaj się, że firma, którą zatrudnisz do zarządzania nieruchomościami komercyjnymi ma wystarczającą wiedzę i doświadczenie do realizacji Twoich potrzeb. Nie trać czasu - umów się z nimi na rozmowę.

Pierwszorzędne Zarządzanie Nieruchomościami Komercyjnymi

 • Warszawa
 • Saldo

Nie marnuj energii i zleć prace specjalistom od zarządzania nieruchomościami z miejscowości Warszawa. Zarezerwuj termin bez zbędnej zwłoki i na własne oczy przekonaj się, że warto!

ZZN Sp. z o.o.

 • Warszawa

Zaoszczędź pieniądze i zleć prace specjalistom od zarządzania nieruchomościami. Podejmij decyzję od razu - zatelefonuj i otrzymaj niezobowiązującą ofertę, która spełni Twoje wymagania.

DS Vision Sp. z o.o.

 • Warszawa
Grafoskop

Współpraca szybka i sprawna. Konkretne oczekiwania ułatwiające komunikację. Oby tak dalej;) Pozdrowienia.

Zarządzanie Nieruchomościami Komercyjnymi

 • Warszawa
 • Nikaru
Agnieszka D.

Wszystko ok, terminowo i zgodnie z ustaleniami. Polecam!

Fantastyczne Zarządzanie Wspólnotą Mieszkaniową

 • Warszawa
 • Biuro Obsługi Nieruchomości Wiktor Arkusiński
Krzysztof P.

B-O-Nieruchomości Wiktor Arkusiński 00-201 Warszawa ul. gen. W. Andersa 10 tel. 504 190 558 mail. wa.inwestycje@gmail.com

Doskonałe Administrowanie Nieruchomościami

 • Warszawa
 • Astex Development Sp. Z o.o.
Małgorzata W.

Montaż i sprzedaż paneli fotowoltaicznych.

Aserwis Sp. z o.o. - Zarządca Nieruchomości Warszawa

Perfekcyjny Zarządca Nieruchomości

 • Warszawa
 • Aserwis Sp. z o.o.
Webac

Szybko i na temat. Rzadkie wśród wykonawców. Jutro dzwonie o nowe zadania

Kierownik budowy, Inspektor nadzoru, Przeglądy techniczne, Ekspertyzy techniczne, Odbiory budynków i - Zarządzanie Wspólnotą Mieszkaniową 01-350 Warszawa

Pierwszorzędne Zarządzanie Wspólnotą Mieszkaniową

 • 01-350 Warszawa
 • Kierownik budowy, Inspektor nadzoru, Przeglądy techniczne,

Kusząca cena i solidna realizacja powierzonych zleceń to najważniejsze zalety firmy, której specjalnością jest zarządzanie nieruchomościami komercyjnymi. Gorąco zachęcamy do kontaktu - to Ci się opłaci.

Arenda Sp. z o.o. - Zarządzanie Nieruchomościami Warszawa

Najwyższej Klasy Zarządzanie Nieruchomościami

 • Warszawa
 • Arenda Sp. z o.o.

ZARZĄDZANIE I ADMINISTROWANIE BUDYNKAMI MIESZKALNYMI - Warszawa i okolice Arenda Sp. z o.o. gwarantuje profesjonalne zarządzanie nieruchomościami. Arenda jako zarządca Państwa nieruchomości zapewnia: * przejęcie zarządzania nieruchomością wspólną od dotychczasowego właściciela (gminy, zakładu pracy, dewelopera itp.), * niezakłóconą bieżącą eksploatację (dostawy energii i wody, utrzymanie porządku i czystości), * konserwację techniczną budynku, zgodnie z potrzebami nieruchomości i prawem budowlanym, * natychmiastowe usuwanie awarii, * przeprowadzanie remontów i modernizacji - systematyczne przywracanie dobrego stanu technicznego, dokonanie nadbudowy lub przebudowy, * prawidłową księgowość i dbałość o finanse wspólnoty oraz

Zarządzanie Nieruchomościami - Jacek Janas - Zarządzanie Nieruchomościami Warszawa

Zarządzanie Nieruchomościami - Jacek Janas

 • Warszawa

Przekonaj się, że osoby, które zatrudnisz do zarządzania nieruchomościami mają wystarczającą wiedzę i doświadczenie, aby spełnić Twoje oczekiwania. Umów się na rozmowę jeszcze dziś, a otrzymasz dopasowaną ofertę.

Ranking Administratorów Domów obejmuje również takie miejscowości jak: Warszawa, Wesoła, Zakręt. więcej...
Podobne zlecenia: Nieruchomości Warszawa
Jakie usługi Cię interesują?