Administracja domów Kraków - Najlepsi w 2022

Biura Administracji Nieruchomości i Budynków w Krakowie, 2022

121 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Administracja domów Kraków - Ranking Najlepsi 2022

Już 121 Administratorów Domów z Krakowa złożyło 4353 ofert naszym zleceniodawcom. Wybranie administratora domów może okazać się dużym wyzwaniem. Gdzie w takim razie szukać zaufanego specjalisty? Poniżej przedstawiamy ranking najlepszych Administratorów Domów w 2022 r. z Krakowa.

Promowani
Administracja domów Kraków
Promowany

Perfekcyjne Administrowanie Nieruchomościami Kraków

 • Kraków
 • Grupa Zarządców Nieruchomości Sp. z o.o.

Jesteśmy młodą firmą na rynku Zarządców Nieruchomości, ale wszystkie osoby ją tworzącą posiadają bogate i długoletnie doświadczenie zawodowe w zakresie obsługi Wspólnot Mieszkaniowych, stosowne wykształcenie, licencje zawodowe Zarządców Nieruchomości oraz wiele entuzjazmu i chęci do pracy. W niedługim czasie chcemy zbudować naszą ugruntowaną pozycję na rynku i stanowić dla Państw wsparcie w bieżącym funkcjonowaniu Wspólnoty. Grupa Zarządców Nieruchomości Sp. z o.o. jest w pełni profesjonalną firmą, która świadczy usługi w zakresie zarządzania, administrowania oraz obsługi technicznej nieruchomości mieszkalnych i użytkowych. Nasza firma, a właściwie ludzie ją tworzący zdobyli zaufanie wielu wspólnot mieszkaniowych na terenie Krakowa oraz województw: małopolskiego i śląskiego. Nieruchomości obsługiwane są przez pracowników z odpowiednim przygotowaniem zawodowym oraz wieloletnim doświadczeniem w zakresie współpracy ze Wspólnotami Mieszkaniowymi. Nasi pracownicy zatrudnieni są na umowę o pracę na czas nieokreślony, co stanowi dobry fundament współpracy i gwarantuje obsługiwanym Wspólnotom stabilizację oraz bezpieczeństwo bieżącej pracy na Ich rzecz. Obsługujemy nieruchomości za pomocą czterech biur w których zatrudniamy pracowników: - Biuro Obsługi w Krakowie mieści się w przy ul. Czerwieńskiego 3B (wejście od ul. Wilcza)- siedziba spółki, tel. . - Biuro Obsługi w Tarnowie przy ul. Konarskiego 4, tel. - Biuro Obsługi w Pyrzowicach przy ul. Centralnej 5, tel. - Biuro Obsługi w Tarnowskich Górach przy ul. Sobieskiego 2b, tel. Pracownicy dysponują autem służbowym, co pozwala na szybkie dotarcie do obsługiwanych przez nas nieruchomości. Dla Właścicieli, którzy nie dysponują czasem udostępniamy wszystkie informacje poprzez Internet, między innymi: bieżącej kontroli swojego konta rozrachunkowego ze Wspólnotą, zgłaszanie wszelkich usterek, awarii i innych problemów oraz odczytów liczników, przekazanych danych kontaktowych, a po podjęciu stosownej decyzji przez Wspólnotę w formie uchwały umożliwia także głosowanie nad uchwałami. Jesteśmy przekonani, że przedłożona oferta spełni Państwa oczekiwania zarówno pod względem merytorycznym, jak i cenowym, a współpraca z nami przyniesie Państwu wymierne korzyści, zapewniając jednocześnie spokojne i komfortowe użytkowanie nieruchomości przez mieszkańców Państwa budynku.

STABILE NIERUCHOMOŚCI S.C. - Zarządzanie Nieruchomościami Komercyjnymi Kraków
Promowany
Grupa Loft 5

Firma Stabile, jako jedna z wielu, zgłosiła się do administracyjnej obsługi nieruchomości. Panie, od samego początku, były zainteresowane nieruchomością, przyjechały na miejsce poznać mieszkańców i budynek, tym wyróżniły się na tle innych firm, są miłe i przede wszystkim jest z nimi bardzo dobry kontakt.

5.0 (3 opinie)
PMPROPERTY ZARZĄDZANIE NIERUCHOMOŚCIAMI MARLENA PIECHNIK - Zarządca Nieruchomości Kraków
Tomasz Z.

Z firmą PMPROPERTY współpracujemy od kilku lat. Jako Zarząd nie mieliśmy do tej pory żadnych negatywnych doświadczeń - wręcz przeciwnie. Firma solidna i prężna. Wszystkie przeglądy, rachunki, dokumentacje prowadzone są z najwyższą starannością i dbałością. Szczerze polecamy PMPROPERTY jako administratora i zarządcę nieruchomości!

5.0 (2 opinie)
mitrahome Dorota Garczyńska - Zarządca Nieruchomości Kraków
Ilona Z.

Jako członek Zarządu Wspólnoty Mieszkaniowej ul. Niska 19 polecam mitrahome Dorota Garczyńska z całego serca. Firma posiada bogate doświadczenie oraz wyróżnia się profesjonalizmem. Ponadto właścicielka oraz pracownicy są efektywni, komunikatywni, kreatywni, serdeczni, służą również wsparciem, kreatywnymi a także skutecznymi rozwiązaniami wszelkich problemów jakie się pojawiają. Jestem bardzo zadowolona i usatysfakcjonowana, że mogę korzystać z usług mitrahome Dorota Garczyńska. Jednocześnie wszystkim wspólnotom mieszkaniowym taką współpracę serdecznie polecam 😄 Ilona Zenka

5.0 (22 opinie)
AZ INVESTMENT - Zarządzanie i Administrowanie Nieruchomościami - Administrowanie Nieruchomościami Kraków
Artur L.

Zostałem zaproszony do wykonania Ekspertyzy mieszkań po pożarze w budynku wielorodzinnym przy ul. Pilotów. Współpraca z Zarządcą podczas opracowania Ekspertyzy układała się bez zarzutu. Znajomość Zarządcy zagadnień budowlanych była baz zarzutu. Zauważyłem również, że odpowiedzialność za bezpieczeństwo użytkowników mieszkań była na pierwszym miejscu w Zarządzaniu budynkiem. Z pełną odpowiedzialnością polecam Pana Pawła do Zarządzania i administrowania nieruchomościami. inż. Artur Ludomirski Rzeczoznawca Budowlany

5.0 (12 opinii)
Grupa Loft 5 - Zarządzanie Nieruchomościami Komercyjnymi Kraków
Bartosz C.

Firma Loft 5 pomogła nam za darmo, nie potrzebowaliśmy administratora, ale kilku porad, Pani do której zadzwoniliśmy udzieliła nam odpowiedzi, przygotowała dokumenty, powiedziała, że możemy dzwonić z pytaniami, nie chciała za to ani złotówki, choć w końcu firma jest po to aby zarabiać, nie mogę tego zostawić bez, chociażby, dobrego komentarza, bo jestem wdzięczny, w dzisiejszych czasach empatia jest rzadkością. Polecam z całego serca.

5.0 (6 opinii)
Profima Zarządzanie Nieruchomościami - Administrowanie Nieruchomościami Kraków
Trening System Piotr Serwin

komunikatywność na wysokim poziomie, realizacja planów również.

5.0 (5 opinii)
TDB Nieruchomości - Zarządca Nieruchomości Kraków
Karol N.

Fantastyczna firma, pełen profesjonalizm i zaangażowanie. Polecam wszystkim którzy szukają solidnego i uczciwego podejścia!

5.0 (3 opinie)
Property Center Sp. z o.o. - Zarządca Nieruchomości Kraków
Rafał

Rzetelna firma! Z pełną odpowiedzialnością godna polecenia.

5.0 (2 opinie)
Integrum Management Sp. z o.o. - Zarządzanie Nieruchomościami 50-304 Wrocław
Marcel K.

Może i czasami trzeba było poczekać, aż ktoś odbierze telefon, ale za każdym razem wszystkie sprawy były załatwiane na poziomie. Nie było odwal się, odkładania tematu, tylko faktycznie jak powiedzieli, tak robili. A to, że na osiedlu w końcu zapanował porządek, to zauważyli chyba wszyscy.

5.0 (14 opinii)
KN DOM Sp z o.o. - Zarządzanie Nieruchomościami Kraków
Tomasz K.

Współpraca układa nam się pozytywnie, umiejętność radzenia sobie z różnymi sytuacjami powstałymi na budynku. Firma w kontakcie z właścicielem.

5.0 (7 opinii)
KMD sp. zo.o. - Zarządca Nieruchomości Katowice
Daria S.

Bardzo rzetelna i godna polecenia firma. Pozdrawiam.

5.0 (1 opinia)

Więcej Administratorów Domów z Krakowa

Centrum Obsługi Nieruchomości Navi Estate spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - Administrowanie Nieruchomościami Kraków

Rewelacyjne Administrowanie Nieruchomościami

 • Kraków
 • Centrum Obsługi Nieruchomości Navi Estate spółka z
Roman Z.

Bardzo miła obsługa, agent z rozumieniem i determinacją podchodził do potrzeb klienta (mnie).

5.0 (1 opinia)
PROMOS Sp. z o.o. - Zarządzanie Nieruchomościami Kraków

Powierz usługę zarządzania nieruchomościami profesjonalistom z miejscowości Kraków. Urzekną Cię swoimi kompetencjami i rzetelnością. W okolicy Krakowa są jednymi z najlepszych. Napisz w krótkim formularzu czego potrzebujesz i otrzymaj dobrą ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

5.0 (5 opinii)
Kuba K.

Firma godna polecenia, bardzo dobry kontakt z administratorem.

5.0 (1 opinia)
Biuro Nieruchomości Natalia Adamek-Drabik - Zarządzanie Nieruchomościami Komercyjnymi Kraków

Fantastyczne Zarządzanie Nieruchomościami Komercyjnymi

 • Kraków
 • Biuro Nieruchomości Natalia Adamek-Drabik

Starasz się odnaleźć sprawdzonego specjalistę z zakresu fantastycznego zarządzania nieruchomościami komercyjnymi z Krakowa, dzięki któremu szybko zrealizujesz swoje cele? Firma Biuro Nieruchomości Natalia Adamek-Drabik jest Twoim rozwiązaniem. Napisz w krótkim formularzu czego potrzebujesz i poznaj dopasowaną ofertę spełniającą Twoje wymagania.

5.0 (16 opinii)
MP Administracja I Nieruchomości - Administrowanie Nieruchomościami Kraków

Szukasz fachowców od perfekcyjnego administrowania nieruchomościami w rejonie Krakowa lub w pobliskich powiatach? Tylko krok dzieli Cię od dostania świetnej wyceny - zobacz!

5.0 (9 opinii)

Dołącz do naszych Administratorów Domów w Krakowie

Działasz na rynku jako Administrator Domów i szukasz nowych Klientów z Krakowa lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

M2I sp. z o.o. ( dawniej AVIA) - Zarządzanie Nieruchomościami Komercyjnymi Kraków

W przypadku, gdy szukasz pierwszorzędnego zarządzania nieruchomościami komercyjnymi w rejonie Krakowa i zależy Ci na atrakcyjnych warunkach to M2I sp. z o.o. dawniej AVIA jest do Twoich usług. Zaledwie krok dzieli Cię od uzyskania świetnej wyceny - zobacz!

5.0 (4 opinie)
Cher-zarządzanie sp. z o.o. - Zarządca Nieruchomości Kraków

Solidny Zarządca Nieruchomości Kraków

 • Kraków
 • Cher-zarządzanie sp. z o.o.
Zakład ogólnobudowlany EKO-SERWIS Wojciech Sienko

Współpracuję z Panem Darkiem od kilku lat, nasza współpraca układa się pozytywnie. Pan Darek jest bardzo dobrym fachowcem w swojej branży. Polecam.

5.0 (4 opinie)

Szukasz ekspertów od najlepszego zarządzania wspólnotą mieszkaniową w rejonie Krakowa lub w pobliskich miastach? Nie trać czasu - umów się z nimi na rozmowę, aby uzyskać więcej szczegółów.

5.0 (1 opinia)
FBR AS-BUD Agnieszka Chadouli - Zarządzanie Nieruchomościami Komercyjnymi Kraków

Powierz usługę zarządzania nieruchomościami komercyjnymi ekspertom z miejscowości Kraków. Przekonają Cię swoimi kwalifikacjami i fachowością. W okolicy Krakowa są jednymi z najlepszych. Mają propozycję dla każdego - sprawdź już dziś, nie pożałujesz.

5.0 (1 opinia)
Biurointer - Zarządzanie Nieruchomościami Kraków

Biurointer

 • Kraków
SiteDesign.com.pl

Bardzo rzetelne podejście do sprawy. Niedrogo. Mam u nich siedzibę i dodatkowy adres i z pewnością bedę korzystać nadal z ich usług. PS. Opinia na prośbę własciciela

5.0 (1 opinia)
FHU BondTech Aneta Bondal - Zarządzanie Nieruchomościami Kraków

FHU BondTech Aneta Bondal

 • Kraków

Upewnij się, że firma, którą zatrudnisz do zarządzania nieruchomościami ma wystarczającą wiedzę i doświadczenie do realizacji Twoich potrzeb. Nie zwlekaj - przedzwoń i otrzymaj niezobowiązującą ofertę, która Cię usatysfakcjonuje.

Castelia S. C. - Zarządzanie Nieruchomościami Komercyjnymi Kraków

Wyjątkowe Zarządzanie Nieruchomościami Komercyjnymi

 • Kraków
 • Castelia S. C.

Oferowane przez naszą firmę usługi to zarządzanie nieruchomościami. Rozpoczęliśmy działalność od 2008. Obszarem naszej działalności jest Małopolska i Śląsk. Jesteśmy przekonani, iż będą Państwo usatysfakcjonowani z poziomu naszych usług.

Usługi Administracyjne Kurczab-Sojka s.c. - Zarządca Nieruchomości Kraków

Usługi Administracyjne Kurczab-Sojka s.c.

 • Kraków

Ten zarządca nieruchomości oferuje swoje usługi na terenie Krakowa i w pobliskim rejonie. Zaledwie jeden telefon dzieli Cię od dostania świetnej oferty - sprawdź!

ZZiPN Atrium - Zarządzanie Nieruchomościami Komercyjnymi Kraków

Pierwszorzędne Zarządzanie Nieruchomościami Komercyjnymi

 • Kraków
 • ZZiPN Atrium

Szanowni Państwo, Od przeszło 20 lat zajmujemy się kompleksowym zarządzaniem wspólnotami mieszkaniowymi. Oferujemy usługi w zakresie: księgowości, rozliczania mediów, kontroli terminowości wpłat, konserwacji, organizujemy remonty budynków. Współpracujemy z kancelarią adwokacką oraz inspektorami nadzoru budowlanego. Aktualnie administrujemy kilkudziesięcioma obiektami o różnej powierzchni. Dzięki temu wiemy z jakimi problemami borykają się wspólnoty o różnej wielkości. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego (tel. ) lub mailowego (biuro@atrium-krakow.pl).

Masters Zarzadzanie Nieruchomościami sp. z o.o. - Zarządzanie Nieruchomościami Kraków

Fantastyczne Zarządzanie Nieruchomościami Kraków

 • Kraków
 • Masters Zarzadzanie Nieruchomościami sp. z o.o.

Masters Zarządzanie Nieruchomościami Spółka z o. o. jest dynamicznie rozwijającą się od 2005 r. firmą. Nasza specjalność to zarządzanie, administrowanie nieruchomościami, na terenie całego kraju (w tym Kraków i okolice). Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom klientów, którym zależy na profesjonalnej i kompleksowej obsłudze swoich obiektów. Z pomocą naszych pracowników zaspokajamy potrzeby właścicieli nieruchomości, najemców oraz deweloperów. Kluczowe obszary naszej działalności to: - Zarządzanie Nieruchomościami mieszkaniowymi (również o podwyższonym standardzie) - Zarządzanie Nieruchomościami komercyjnymi - Pośrednictwo w sprzedaży nieruchomości - Pośrednictwo w wynajmie nieruchomości mieszkaniowych - Pośrednictwo w wynajmie

NIERUCHOMOŚCI Zarządzanie Barbara Głód - Administrowanie Nieruchomościami 31-345 Kraków

Najwyższej Klasy Administrowanie Nieruchomościami

 • 31-345 Kraków
 • NIERUCHOMOŚCI Zarządzanie Barbara Głód

Zaoszczędź sobie kłopotów i powierz twoje zadanie specjalistom od administrowania nieruchomościami z Krakowa. Umów się na rozmowę jeszcze dziś i poznaj ofertę.

Firma "Renoma" - Zarządzanie Nieruchomościami Kraków

Perfekcyjne Zarządzanie Nieruchomościami

 • Kraków
 • Firma "Renoma"

Zatrudnij firmę Firma Renoma jeśli potrzebujesz odpowiednich ludzi do perfekcyjnego zarządzania nieruchomościami na terenie Krakowa. Tylko krok dzieli Cię od uzyskania świetnej propozycji - zobacz!

ADW Gestion - Zarządzanie Nieruchomościami Kraków

Najwyższej Klasy Zarządzanie Nieruchomościami

 • Kraków
 • ADW Gestion

Firma ADW Gestion działa na terenie miasta Krakowa od października 2010 roku. W skład naszego zespołu wchodzą osoby posiadające wieloletnie doświadczenie dla których zarządzanie i administracja nieruchomościami to pasja. W związku z powyższym mamy pełną świadomość jak ważne jest zapewnienie Współwłaścicielom nieruchomości poczucia bezpieczeństwa oraz komfortu związanego ze sprawnym funkcjonowaniem wszystkich elementów budynku. Mając to na uwadze, posiadamy bazę wykwalifikowanych specjalistów w dziedzinie awarii i remontów takich jak między innymi: pogotowie techniczne w zakresie występowania awarii wod-kan, gaz, co, elektryka, podwykonawcy z zakresu remontów oraz zapewniających bieżącą konserwację budynku.

ANTAGO Nieruchomości - Zarządzanie Nieruchomościami Kraków

Perfekcyjne Zarządzanie Nieruchomościami

 • Kraków
 • ANTAGO Nieruchomości

ANTAGO Nieruchomości Zajmujemy się administracją nieruchomości, komercjalizacją powierzchni handlowo- usługowych oraz obsługą techniczną w tym prowadzeniem książki obiektu. Zapraszamy do współpracy. Zespół ANTAGO Nieruchomości

Przedsiębiorstwo Usług Mieszkaniowych "Stare Miasto"

 • Kraków

Przedsiębiorstwo Usług Mieszkaniowych „Stare Miasto” sp. z o.o. prowadzi działalność obejmującą kompleksową obsługę nieruchomości już od 1995 roku. Aktualnie zarządzamy i administrujemy ponad 100-ma Wspólnotami Mieszkaniowymi. Wyróżnia nas:  znajomość potrzeb i oczekiwań naszych Klientów  elastyczność i dostosowanie oferty do indywidualnych potrzeb  racjonalne gospodarowanie funduszami zapewniające minimalizację kosztów utrzymania nieruchomości  fachowa i rzetelna obsługa Zapraszamy do współpracy.

SET ESTATES Sp. z o.o. - Administrowanie Nieruchomościami Kraków

SET ESTATES Sp. z o.o.

 • Kraków

SET ESTATES Sp. z o.o. prowadzi zarząd i administrację budynków mieszkalnych i użytkowych. Firma prowadzi czynności na zlecenie osób prywatych, wspólnot mieszkaniowych oraz jako zarządca sądowy na zlecenie sądu. Firma zarządza nieruchomościami na terenia Krakowa i Katowic. Posiadamy bogate zaplecze techniczne i prawne. Nasi pracownicy mają wykształcenie profilowe i bogate doświadczenie. www.set-estates.pl

Firma OSCAR

 • Kraków

Nasza firma jest dla Ciebie, jeśli szukasz ofert na zarządzanie obiektami wielolokalowymi, administrację nieruchomościami. Rozpoczęliśmy działalność od 2012. Teren działania firmy to Kraków, woj. małopolskie. Wierzymy, że będą Państwo zadowoleni ze współpracy z nami.

"MARENA" s.c. Renata Gąsior & Marek Chlebda Zarządca Nieruchomości - Zarządzanie Wspólnotą Mieszkaniową Kraków

"MARENA" s.c. Renata Gąsior & Marek Chlebda Zarządca Nieruchomości

 • Kraków

Starasz się odnaleźć solidnego profesjonalistę z zakresu wysokiej klasy zarządzania wspólnotą mieszkaniową z Krakowa, który pomoże wprowadzić w życie Twoje plany? Firma MARENA s.c. Renata Gąsior Marek Chlebda Zarządca Nieruchomości jest gotowa Ci pomóc. Zapytaj o wycenę dopasowaną do Twoich potrzeb i sprawdź co firma może Ci zaproponować.

Sebastian Ceglarek

 • Kraków

Chcesz znaleźć godnego zaufania partnera do realizacji swoich planów? Sebastian Ceglarek jest na to skuteczną metodą. Zdecyduj się od razu - skontaktuj się i otrzymaj wstępną ofertę, która spełni Twoje wymagania.

nKrak Zarządzanie Nieruchomościami - Zarządzanie Nieruchomościami Komercyjnymi Kraków

nKrak Zarządzanie Nieruchomościami

 • Kraków

Starasz się odnaleźć sprawdzonego profesjonalistę z zakresu najlepszego zarządzania nieruchomościami komercyjnymi, który pomoże zrealizować Ci Twoje zlecenie? Firma nKrak Zarządzanie Nieruchomościami jest Twoim rozwiązaniem. Już teraz skontaktuj się z nimi, aby uzyskać więcej szczegółów.

Rewelacyjne Administrowanie Nieruchomościami

 • Kraków
 • Dagoba

Dagoba zajmuje się usługami z zakresu administrowania nieruchomościami. Wyróżnia się ponadprzeciętnymi efektami. Ci zarządcy nieruchomości nie mają sobie równych. Zadzwoń i dowiedz się więcej - nie będziesz żałować.

Profesjonalne Zarządzanie Wspólnotą Mieszkaniową Kraków

 • Kraków
 • LokHORM

Przekonaj się, że osoby, które zatrudnisz do zarządzania wspólnotą mieszkaniową mają wystarczającą wiedzę i doświadczenie do realizacji Twoich potrzeb. Zapraszamy do zadawania pytań - bez wątpienia warto.

Wyjątkowe Zarządzanie Wspólnotą Mieszkaniową

 • Kraków
 • Maxus Sp. z o.o.

Upewnij się, że osoby, które zatrudnisz do zarządzania wspólnotą mieszkaniową mają wystarczającą wiedzę i doświadczenie, aby spełnić Twoje oczekiwania. Dopasowaną ofertę otrzymasz po kontakcie, dlatego nie zwlekaj.

Upstairs - Zarządzanie Wspólnotą Mieszkaniową Kraków

Doskonałe Zarządzanie Wspólnotą Mieszkaniową

 • Kraków
 • Upstairs

Uniknij problemów i zleć twoje zadanie tym zawodowcom w kwestii zarządzania wspólnotą mieszkaniową z Krakowa. Przedzwoń, aby uzyskać szczegółowe informacje.

ABC Max System - Zarządzanie Nieruchomościami Komercyjnymi Kraków

ABC Max System

 • Kraków

ABC MAX SYSTEM to dynamicznie rozwijająca się firma, która specjalizuje się między innymi w świadczeniu usług z zakresu sprzątania. Ofertę naszą kierujemy do Klientów indywidualnych oraz do firm, jednym słowem do wszystkich, którzy chcą, aby sprawnie i profesjonalnie wykonane zostały prace porządkowe. Specjalizujemy się w kompleksowym sprzątaniu: biur, budynków mieszkalnych, galerii, magazynów, lokali, posesji, mieszkań, domów jednorodzinnych oraz placów handlowych i odśnieżaniu. Zakres wykonywanych przez nas prac porządkowych jest każdorazowo indywidualnie ustalany z Klientem w zależności od jego potrzeb i wymagań. Szybka realizacja usługi oraz konkurencyjne ceny z pewnością będą miłym zaskoczeniem dla naszych Klientów.

In Civitatem Sp. z o.o. - Zarządzanie Nieruchomościami Kraków

Rewelacyjne Zarządzanie Nieruchomościami

 • Kraków
 • In Civitatem Sp. z o.o.

Szukasz rewelacyjnego zarządcy nieruchomości z zakresu zarządzania nieruchomościami? Nie musisz już dłużej szukać, Ten przedsiębiorca jest świetnym wyborem. Szczegółową wycenę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj, więc nie trać czasu.

Konstelacja Sp. z o.o. - Zarządzanie Nieruchomościami Komercyjnymi Kraków

Konstelacja Sp. z o.o.

 • Kraków

Uniknij problemów i zleć prace tym zawodowcom w kwestii zarządzania nieruchomościami komercyjnymi. Zachęcamy do zadawania pytań - bez wątpienia warto.

Opticasa Nieruchomości sp. z o.o. - Zarządca Nieruchomości Kraków

Dobry Zarządca Nieruchomości

 • Kraków
 • Opticasa Nieruchomości sp. z o.o.

Opticasa Nieruchomości sp. z o.o. zatrudnia dobrych zarządców nieruchomości - nieprzeciętne kompetencje i kadra to ich mocne punkty. Nie trać czasu i zadzwoń od razu - gwarancja zadowolenia!

Zarządzanie Nieruchomościami - Zarządzanie Nieruchomościami Kraków

Profesjonalne Zarządzanie Nieruchomościami

 • Kraków
 • Zarządzanie Nieruchomościami

www.zarzadca.net.pl Licencjonowany Zarządca Nieruchomości w Krakowie Oferujemy zarządzanie i administrację nieruchomościami w Krakowie i okolicy. Ponadto nadzór prawny, obsługę płatności, oraz wymierne oszczędności zarządzania. Licencjonowany Zarządca Nieruchomości w Krakowie zaprasza do współpracy Dlaczego warto ze mną współpracować? Jestem wiarygodnym, doświadczonym zarządcą, działającym na rynku nieprzerwanie od 2002r Długoletni staż pracy nauczył mnie komunikacji z ludźmi i rozwiązywania nawet trudnych problemów W odróżnieniu od wielu biur zarządzających nieruchomościami, prowadzę nienormowany czas pracy, przez co znacznie dłużej jestem do dyspozycji moich klientów. Przeciwnie do wielu biur zarządzających

INTERAKT SP. Z O.O. - Zarządzanie Nieruchomościami Kraków

Rewelacyjne Zarządzanie Nieruchomościami

 • Kraków
 • INTERAKT SP. Z O.O.

Starasz się odnaleźć dobrego specjalistę z zakresu rewelacyjnego zarządzania nieruchomościami z Twojego rejonu, dzięki któremu szybko zrealizujesz swoje cele? Firma INTERAKT SP. Z O.O. jest gotowa Ci pomóc. Dłużej nie czekaj i poproś o ofertę - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

Cadirra - Zarządzanie Nieruchomościami Kraków

Cadirra

 • Kraków

Zarządzanie nieruchomościami to specjalność tych profesjonalistów - są jednymi z najlepszych w tym fachu. Mają propozycję dla każdego - zadzwoń i sprawdź.

Fantastyczne Administrowanie Nieruchomościami

 • Kraków
 • In Civitatem Sp. z o.o.

Zrealizuj swoje założenia dzięki doskonałemu doświadczeniu firmy In Civitatem Sp. z o.o., która świadczy usługi administrowania nieruchomościami na bardzo dobrym poziomie. Poproś o ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb i przekonaj się co firma ma do zaoferowania.

Wyjątkowe Administrowanie Nieruchomościami

 • Kraków
 • Prospector Sp z o.o.

Nasza firma jest dla Ciebie, jeśli szukasz ofert na usługi typu zarządzanie wspólnotami mieszkaniowymi. Realizujemy zlecenia od 2007. Obsługujemy Klientów z lokalizacji takich jak Kraków i oklolice. Liczymy, iż będą Państwo zadowoleni ze współpracy z naszą firmą.

Ranking Administratorów Domów obejmuje również takie miejscowości jak: Kraków, Libertów, Rząska, Lusina, Golkowice. więcej...
Podobne zlecenia: Nieruchomości Kraków